FORUM TV-SATСереда
24.01.2018, 11:26

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 1 з 11
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Супутникового Інтернету » Супутниковий Інтернет - історія, етапи розвитку (Типи доступу до мережі)
Супутниковий Інтернет - історія, етапи розвитку
RATVODДата: П`ятниця, 24.07.2009, 19:56 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21413
Статус: Оффлайн
Супутниковий Інтернет[/color] -

трохи історії, етапи розвитку.

Типи доступу до мережі
RATVODДата: П`ятниця, 24.07.2009, 20:07 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21413
Статус: Оффлайн
Супутниковий інтернет -

швидкість за розумні гроші

Швидке зростання мережі Internet і об'ємів передаваних через неї даних вимагають збільшення пропускної спроможності існуючих каналів. Як звичайні користувачі з модемним доступом так і корпоративні, працюючі через виділені канали усвідомлюють це все більше і більше.

У індустрії почали з'являтися альтернативні мережеві рішення, такі як передача даних по телевізійних кабельних мережах, RadioEthernet і ін. Всі вони мають як переваги так і недоліки.
Інженерна думка не обійшла і системи супутникового мовлення. Важливими перевагами супутникових систем мовлення є їх хороше географічне покриття зони прийому і велика пропускна спроможність.

Є два основні типи систем супутникового доступу до

мережі Інтернет:

1. Двонаправлений супутниковий канал - немає необхідності в яких-небудь наземних комунікаціях з наземними провайдерами, прийом і передача даних ведуться за допомогою супутникового каналу. Вартість комплекту устаткування і тарифи досить великі, але така система дозволяє Вам працювати хоч на незаселеному острові. Такий доступ призначений для корпоративних користувачів (як правило дуже великих) і операторів зв'язку.

2.Ассиметрічний супутниковий канал із запитом по наземному каналу - отримав право на життя зважаючи на те що об'єм інформації отримуваною користувачем у декілька разів перевищує об'єм передаваної в мережу Internet. Дозволяє істотно підвищити швидкість здобуття інформації, низька вартість устаткування і трафіку, вимагає наявність наземного підключення до провайдера, хоча і вимоги до цього підключення мінімальні.

Схема організації ассиметричного супутникового каналу

Не дивлячись на складність організації такої системи, що здається, для її побудови потрібні неістотні капіталовкладення (250-300 у.о.) в устаткування, які окупляться досить швидкий.

Разом із зростанням використання Інтернет у всьому світі спостерігалася і революція в передачі телебачення, із стандартом Digital Video Broadcast, що усе більш затверджується (DVB). Окрім високої якості передачі і різноманітності сервісів, одному з основних завдань, реалізованих в DVB з'явилася DTH (Direct To Home) доставка великої кількості цифрових каналів безпосередньо на термінал одержувача. Таким чином вже відомий до цього моменту ассиметричный доступ до Інтернет дістав можливість інтеграції в безліч супутникових систем DVB, а користувачі дістали можливість високошвидкісного (до 45 Мбіт/сек) прийому Інтернет даних з використанням доступного комплекту, що складається з невеликої супутникової антени і конвертора, - (LNB -Low Noise Block), сполучених високочастотним кабелем з приймальним адаптером у вигляді PCI карти комп'ютера або закінченого окремого пристрою (наприклад Pent@Office), що підключається безпосередньо до локальної мережі Ethernet.

Джерело:


RATVODДата: П`ятниця, 24.07.2009, 20:14 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21413
Статус: Оффлайн
Приймальне устаткування

для ассиметричного супутникового інтернету

У більшості споживчих систем зворотний канал будується з використанням існуючої наземної інфраструктури і запити користувачів вирушають стандартним модемом по звичайному комутованому з'єднанню з локальним ISP (Internet Service Provider), або через низькошвидкісний виділений канал. Для забезпечення роботи приймального супутникового каналу до 512КБит/сек сповна досить наземного каналу із швидкістю 33600, тобто швидкості звичайного DialUp.

Ще одним істотним моментом є нижчі тарифи супутникових провайдерів. Наприклад, вартість 1Гбайта прийнятої інформації через сервіс SpaceGate (NSS 6) на швидкості 250 КБіт/сек вагається від 6 до 36 у.о., залежно від часу доби. Такі низькі ціни можливі з тієї простої причини, що інтернет трафік Ви купуєте як би оптом. UPLink (вхідний канал) у супутникових провайдерів розташовані, як правило, в Західній Європі і мають підключення до дуже швидкісних магістралей де вартість одиниці переданої інформації істотно менша, ніж у місцевих провайдерів, що є свого роду посередниками.

Багато менеджерів, технічні працівники і адміністратори компаній турбуються, що приобрев недорогий супутниковий канал, вони знижують якість доступу, і ретельно приховують факт використання і не афішують типа каналу. Проте даремно. Чому?

У супутникових каналах зв'язку характерна затримка мінімум ~250мс, викликана великою відстанню, подоланним сигналом при трансляції через супутник. Затримка - це незмінна властивість супутникового каналу. Зв'язано це з тим, що трасу передатчик->супутник на геостаціонарній орбиті -> приймач довжиною порядка 75-80 тисяч кілометрів, электормагнітно випромінювання проходить не миттєво, а із швидкістю 300000 км/сек.

Затримки мають істотне значення лише в інтерактивних додатках тих, що вимагають зміни даних синхронно з видаленими в течії не більше 300 мілісекунд. Звичайно це винятково ігри. Більшість інших застосувань некритична до затримок. Варто акцентувати увагу - це відноситься до VOIP (IP-телефонии) - затримка по магістральних трансатлантичних каналах в США може складати до 300ms, проте це не створює великих проблем.


RATVODДата: П`ятниця, 24.07.2009, 20:23 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21413
Статус: Оффлайн
Як можна ще підвищити швидкість ?

Швидкість передачі даних залежить від часу передачі пакету між серверами. Проте існують параметри в налаштуваннях операційних систем покликані усунути зниження швидкості із-за великого часу передачі. А саме це розмір "вікна" TCP пакету. Принцип роботи TCP/IP такий, що дані передаються "вікнами" - які є блоками даних певної величини, і кожен з цих блоків вимагає підтвердження. При збільшенні затримки стандартний блок даних дуже малий, і відповідно збільшення часу передачі пакетів знижує швидкість обміну даними. Це стає дуже помітно при швидкостях більш 256Кбит/с.
Практично у всіх сучасних операційних системах є можливість збільшити стандартний розмір "вікна" до потрібного, тим самим збільшивши максимальну швидкість передачі даних.

Стандартно, TCP налаштований на приймальне вікно розміром 8К, що передбачає 120Кбит на одну TCP сесію. Крім того, за умовчанням передбачається затримка не більше 100 Мс.

Спершу, виберіть прийнятне для Вас значення згідно таблиці:

Швидкість
Кбіт/С
Розмір вікна
<256 131072
512 131072
640 131072
1024 262144
1500 393216
3000 393261

Win98 / Me

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\VxD\MSTCP\DefaultRcvWindow
Параметр GlobalMaxTcpWindoSize має бути більше або дорівнює розміру вікна. Назва параметра пишеться саме так, як тут вказано, без букви w.Параметры треба встановити згідно таблиці

WinNT / W2k

Розділ HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\
Параметр (DWORD) GlobalMaxTcpWindowSize
Параметр (DWORD) TcpWindowSize
Параметри треба встановити в рівні значення згідно таблиці:
Параметр (DWORD) Tcp1323Opts = 1
Параметр (DWORD) SackOpts = 1

Аби не копатися в реєстрі - можна скористатися простою утиліткою - Dr.TCP, яку можна взяти тут:

Налаштування розміру вікна за допомогою Dr.TCP

Після зміни налаштувань необхідно перезавантажити комп'ютер або мережеві сервіси ( для NT-подібних систем).
Для інших операційних систем, інформацію можна знайти тут :

Джерело:


RATVODДата: П`ятниця, 24.07.2009, 20:38 | Повідомлення # 5
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21413
Статус: Оффлайн
Прискорювач

супутникового інтернету Satax

Існують альтернативні протоколи і технології, розроблені спеціально для прискорення роботи через супутниковий канал зв'язку, наприклад спільний проект "Satax".

Переваги прискорювача Satax:

- у одному TCP сеансі використовує повну дозволену смугу каналу;
- не вимагає використання програм завантаження в декілька одночасних сеансів TCP (але і не забороняє їх використання);
- значно прискорює завантаження web - сторінок і текстових файлів;
- дозволяє, почати завантаження довгого файлу, а потім, відключивши dial-up, просто чекати закінчення завантаження;
- значно (у десятки разів) знижує об'єм трафіку в запитальному каналі;
- значно підвищує швидкість серфінгу і завантаження файлів при використанні низькошвидкісних запитальних каналах. Фактично швидкість запитального каналу ніяк не впливає на швидкість закачування

Все це досягається, завдяки використанню спеціально розробленого оптимізованого протоколу передачі даних між сервером і комп'ютером користувача.

Пакет Satax працює зараз з сервісами супутникового інтернету SpaceGate (Eutelsat-Sesat 36East) і Planetsky.

Основні переваги супутникового приймального каналу:

високі швидкості
приемлимая вартість устаткування
мінімальні вимоги до запитального каналу
значно менша ціна одиниці прийнятої інформації
швидке розгортання системи

Виводи

Системи ассиметричного спустникового доступу до мережі Internet є незамінною альтернативою наземних провайдерів для корпоративних користувачів, інтернет-кафе, дрібних провайдерів і навіть приватних користувачів, яким потрібні хороші швидкості доступу за приемлимым цінами.
На користь цього говорить нестримно зростаюча кількість підписчиків подібних сервісів. Кількість операторів, що пропонують ассиметричный доступ в Internet також збільшується, вони пропонують дуже гнучкі тарифні плани і всілякі мережеві послуги (Proxy, VPN, BGP, IP GRE, CIPE - тунель)

Джерело:


RATVODДата: Понеділок, 16.01.2012, 22:37 | Повідомлення # 6
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21413
Статус: Оффлайн
Тотальний ШПД неминучийГалузь зв'язку на сьогоднішній день є однією з найбільш швидкозростаючих галузей у світі. Експерти цього ринку, визначаючи в своїх дослідженнях основні тенденції розвитку телекомунікаційної галузі, говорять про те, що Інтернет для сучасної людини став однією з базових потреб. При цьому, відзначаючи шляху розвитку галузі зв'язку, фахівці сходяться на думці, що в найближчі роки саме розвиток мобільних мереж зв'язку і послуг мобільного ШПД будуть залишатися одними з основних трендів. Відзначають фахівці також і ряд інших тенденцій, що впливають на галузь.

Як відзначають аналітики Huawei, телекомунікаційна галузь розвивалася спочатку за рахунок надання голосових послуг, і оператори мобільного зв'язку вже освоїли цей ринок. Зараз основні гравці ринку змістили акцент на послуги передачі даних. Згідно з прогнозами Ovum, у світі доходи від надання голосових послуг знизяться на 8,4% з $ 663 млрд в 2010 році до $ 608 млрд до 2015 року. Прибуток же від послуг передачі даних збільшиться на 10%. З $ 907 млрд в 2010 році до $ 1 трлн.

Не тільки експерти Huawei відзначають, що стрімке зростання обсягів цифрового контенту і зростання популярності мобільних мереж веде до різкого збільшення обсягів переданих даних. Згідно з даними дослідження Ericsson ConsumerLab, сьогодні багато що з того, що раніше можна було зробити тільки з будинку (принаймні те, що пов'язано з виходом в мережу Інтернет), зараз можна зробити і за його межами. З розвитком послуг мобільного широкосмугового доступу до Інтернету (щорічне зростання користувальницької бази цієї послуги становить близько 60%), зростає і обсяг даних, які споживаються користувачами смартфонів. Загальносвітовий обсяг трафіку від передачі даних з мобільних пристроїв перевищив голосовий трафік ще наприкінці 2009 року, і удвічі перевищив його вже в першому кварталі 2011 року.

За прогнозами все того ж Ericsson ConsumerLab, загальний обсяг трафіку, що генерується смартфонами збільшився втричі в 2011 році. А до 2016 року користувачі, які проживають менш ніж на 1% всієї території Землі, будуть забезпечувати близько 60% мобільного трафіку.

Зростання кількості абонентів мобільного ШСД по всьому світу зумовлює розвиток ще кількох тенденцій, про які говорять експерти. Зокрема, в компанії Huawei говорять про те, що новим важливим компонентом епохи цифрових технологій стає такий аспект як користувальницький досвід. Цей фактор визначає розвиток телекомунікаційної галузі, тому, за даними фахівців, дуже важливо, щоб абоненти мали можливістю легко і швидко отримати доступ до послуг мереж зв'язку. Оскільки мобільний зв'язок стає все більш популярною, і зараз доступ до даних відбувається буквально «на кінчиках пальців», оптимізація процесу надання послуг є ключовим чинником розвитку телекомунікаційної галузі.

«Cлід враховувати, що кількість абонентів мобільного Інтернету зростає випереджаючими темпами, і користувачам потрібен доступ до будь-яких послуг і додатків в будь-який час і в будь-якому місці. Самі мобільні пристрої повинні бути зручними і мати ергономічними характеристиками. Надання послуг абонентам і прогрес в області мережевих технологій нерозривно пов'язані між собою: якість користувацького досвіду стимулює розвиток мереж, що дозволяє поліпшити процес надання послуг. Новітні послуги можливо надати тільки в найсучасніших мобільних мережах, їх створення і стане найбільш вигідним для операторів », - наголошується в дослідженні Huawei.

На думку експертів Huawei, проблему зростаючих вимог до смуги пропускання допоможуть вирішити кілька основних аспектів майбутнього розвитку телекомунікаційної галузі. Серед таких названі створення мобільних широкосмугових мереж з смугою пропускання гігабітного рівня, перехід від «міді» до оптики, перехід на All-IP інфраструктуру, яка дозволить перевести галузь на використання «пакетних» технологій, а також модернізація OSS / BSS-систем з метою адаптації до відкритої і гнучкої середовищі взаємодії

Крім того, кажуть експерти і про подальший розвиток «хмарних» технологій. Зокрема, у дослідженні Huawei побудова мереж на основі центрів обробки даних за рахунок використання ІТ-інфраструктури на базі «хмарних» обчислень названо одним з основних шляхів вирішення проблем нарощування пропускної здатності мереж зв'язку.

Згідно з даними дослідження Ericsson ConsumerLab, «хмарні» сервіси, що надаються телеком-операторами та ІКТ-провайдерами будуть продовжувати розвиватися. У дослідженні Ericsson ConsumerLab серед іншого зазначається наступне: «Сьогодні споживачі частіше говорять про онлайн-послуги, а не про« хмарних »сервісах. Вони розглядають «хмара» як спосіб обміну інформацією та медіа-файлами. Користувачі мають в наявності відразу декілька пристроїв, що використовують, або генеруючих медіа-контент. Світ постійного обміну інформацією швидкість підключення цих пристроїв до мережі Інтернет - основа простоти використання. З цієї причини, наприклад, 49% американських користувачів цифрових фотокамер хочуть безпосередньо завантажувати свої фотографії в Інтернет, а не завантажувати їх перед цим на комп'ютер. З тієї ж причини 36% користувачів хотіли б безпосередньо підключатися до мережі Інтернет через iPod та MP3-плеєри, а 30% хотіли б мати доступ в Інтернет зі своїх ігрових пристроїв. Коли швидкість широкосмугового Інтернету стане безмежною, «хмара» саме запропонує відповідь на ці запити користувача ».

Відзначають фахівці також і ряд інших тенденцій, що впливають на галузь. Приміром, не залишилося без уваги те, що соціальні мережі змінюють новинне простір. У Ericsson ConsumerLab говорять про те, що сьогодні під впливом соціальних мереж змінюється спосіб поширення новин. Як приклад наводяться дані проведених досліджень щодо поширення інформації на прикладі висвітлення наслідків землетрусу в Японії в березні 2011 року. Експерти Ericsson ConsumerLab відзначають, що: «Був виявлений різке зростання популярності соціальних сервісів як єдиного доступного джерела інформації, що заслуговує довіру. Соціальні медіа поширювалися як вірус: вони були не тільки доступні жертвам в зонах катастроф, а й стали джерелом достовірної та важливою інформацій в тих випадках, коли погано працювало телебачення, і телефонний зв'язок була недоступна. Соціальні сервіси служили джерелом коментарів, коли було важко довіряти новинним ресурсам і їхніх повідомлень. Під час недавнього галузевого дослідження в Нью-Йорку ми одержали такий же результат - люди частіше дізнавалися про землетрус з Facebook, ніж з новин CNN ».

Тимофій Белосельцев

nnit.ru


RATVODДата: Четвер, 18.05.2017, 18:09 | Повідомлення # 7
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21413
Статус: Оффлайн
За допомогою стандарту DVB-S2X супутниковий інтернет

розігнали до 1 Гбіт/сек
Європейський консорціум успішно продемонстрував систему доступу до широкосмугового супутникового інтернету
на швидкості в 1 гігабіт на секунду.


В рамках реалізації проекту, в якому беру участь Інститут інтегрованих мікросхем (IIS) імені Фраунгофера, компанія Avanti Communications і Work Microwave, була випробувана робота обладнання для модуляції і демодуляції сигналу, встановленого на ємностях супутника HYLAS. які належать компанії Avanti.

Завдяки використанню широкосмугових несучих, учасники тесту змогли використовувати повну пропускну смугу транспондера і досягти результатів, що перевищили первинні очікування, при передачі інформації на швидкості понад 1 Гбіт/сек при використанні однієї несучої.

Демонстрація можливостей технології проводилася з використанням різних несучих смуг і схем модуляції, включаючи закриття прямої лінії зв'язку з несучою на частоті 480 МГц при успішному прийомі і демодуляції сигналу на Землі.

Максимальна швидкість стійкого з'єднання з призначеним для користувача терміналом, зафіксована під час випробувань, склала 1,27 Гбіт/сек. Такий результат був досягнутий завдяки використанню функції квантування часу стандарту DVB-S2X, яка дозволяє приймальному обладнанню вибірково пропускати і ігнорувати окремі частини вхідного сигналу, економлячи тим самим потужність процесора.

«Стандарт DVB-S2X, як останній стандарт супутникового зв'язку, дозволяє надзвичайно ефективно використовувати частотний спектр», - йдеться в прес-релізі Інституту Фраунгофера.

Інститут інтегрованих мікросхем імені Фраунгофера і компанія Work Microwace спільними зусиллями провели розробку, технічну специфікацію і легалізацію системи DVB-S2X - починаючи від її первинної стандартизації до повноцінної імплементації. Інститут інтегрованих мікросхем імені Фраунгофера також розробив інтегрований процесор для ресивера DVB-S2X, який використовувався для демонстрації, а в компанії Work Microwave розробили надпродуктивний широкосмуговий модулятор DVB-S2X, використаний для зв'язку аплинка.

«Стандарт передачі сигналу DVB-S2X і наше широкосмугове наземне обладнання дозволяють на повну використовувати широкі можливості супутників високої пропускної здатності. Це дасть супутниковим операторам в майбутньому можливості для задоволення зростаючого попиту на пропускні канали від різних широкосмугових служб », - коментує генеральний директор компанії Work Microwave Томас Фреліх.

Фінансування експерименту було здійснено за рахунок програми «Передові технології ARTES» від Європейського космічного агентства (ESA).

Виступаючи від імені ESA, технічний керівник проекту Ніколаос Топцідіс зазначив, що проведена демонстрація підтвердила конкурентні переваги і інноваційну природу європейської космічної галузі, а також широкі можливості європейських супутникових угруповань.

Борис Скуратівський

- 17 травня, 2017RATVODДата: П`ятниця, 11.08.2017, 18:23 | Повідомлення # 8
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21413
Статус: Оффлайн
Стартап з Німеччини планує запустити

LTE на Місяці
Німецький стартап Part Time Scientists планує доставити на Місяць базову станцію LTE в кінці 2018 року.


Для реалізації проекту з доставки базової станції LTE на Місяць компанія уклала угоду про партнерства з компанією Vodafone Germany.

LTE - технологія бездротового широкосмугового зв'язку, яка сумісна з великою кількістю моделей смартфонів, підтримується багатьма провайдерами і забезпечує користувачам можливість завантажувати і передавати дані на високій швидкості.

Згідно з інформацією видання Space.com, стартап уклав контракт з компанією SpaceX на запуск космічного апарату зі своїм обладнанням, який планується помістити в якості додаткового вантажу в модуль корисного навантаження ракети Falcon 9.

Запущені таким чином базова станція LTE і два космічних «велосипеда» на дистанційному управлінні досягнуть місячної поверхні, опустяться на неї і почнуть передавати інформацію на Землю, використовуючи технологію LTE.

Борис Скуратівський

- 11 серпня, 2017RATVODДата: Середа, 11.10.2017, 13:56 | Повідомлення # 9
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21413
Статус: Оффлайн
Ілон Маск придумав назву

для
«космічного інтернету» - Starlink
У SpaceX бажають зареєструвати торгову марку Starlink,
під якою будуть надаватися послуги широкосмугового доступу.


Про це пише видання GeekWire.

Ілон Маск продовжує рухатися до досягнення поставленої ним мети: надати альтернативні рішення щодо доступу до широкосмугового інтернету частині населення, яка проживає в регіонах, обділених доступом до інформації. Його компанія SpaceX подала документи на реєстрацію імені Starlink в якості торгової марки, під якою буде працювати на ринку футуристичний проект, вперше запропонований в 2015 році.

У заявці, поданій в Бюро по патентах і товарних знаків США, мова йде про торгову марку, яка буде використовуватися для нового проекту Ілона Маска, пов'язаного з запуском на низьку навколоземну орбіту понад 4 400 супутників, які повинні будуть забезпечити глобальне покриття планети гігабітним інтернетом. У листопаді минулого року компанія подала до Федеральної комісії з електрозв'язку первинний пакет документів для отримання дозволу на запуск супутникового угруповання. Після чого, в травні поточного року, компанія представила більш деталізований план членам комітету сенату США з питань торгівлі, науки і транспорту.

Супутникове угрупування буде розташовуватися на висоті від 1 110 до 1 325 кілометрів над поверхнею Землі. Для порівняння - це приблизно в три рази вище нинішньої орбіти Міжнародної космічної станції, яка обертається навколо Землі на висоті 400 кілометрів.

Існуючий супутниковий зв'язок має затримку в не менше ніж 600 мілісекунд. У той же час, як обіцяють автори проекту низькоорбітального угруповання Starlink від компанії SpaceX, в її випадку затримка складе всього в 25 мілісекунд. Таким чином, супутниковий Інтернет можна буде порівняти за характеристиками з DSL підключенням, однак, його параметри все ще будуть нижче параметрів підключень типу «оптика в будинок». Втім, новий проект подарує додаткову надію жителям регіонів, які не охоплені досі мережами надшвидкісного доступу в Інтернет.

Зрозуміло, подібні і аналогічні проекти виношують не тільки в SpaceX, але і в ряді інших компаній - зокрема, в OneWeb. Однак SpaceX має незаперечну перевагу, що дає їй можливість істотної економії коштів: вона має в своєму розпорядженні власну систему доставки супутників на орбіту. Мова йде про ракету типу Falcon 9. Однак, навіть з урахуванням цієї економії коштів, за словами Ілона Маска, вартість реалізації і введення в експлуатацію проекту Starlink може досягти позначки в 10 мільярдів доларів.

Запуски супутників на орбіту почнуться десь в 2019 році і триватимуть до 2024, після чого в SpaceX обіцяють регулярно оновлювати і модернізувати угруповання для відповідності запитам користувачів.

Борис Скуратівський

- 02 жовтня, 2017RATVODДата: Середа, 06.12.2017, 19:52 | Повідомлення # 10
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21413
Статус: Оффлайн
Eutelsat і ViaSat забезпечать Європу

супутниковим ІнтернетомФото: Shutterstock

Британський провайдер Satellite Solutions Worldwide Grp Ltd (SSW) уклав угоду про співпрацю
з спільним підприємством Eutelsat і ViaSat, спрямованим на створення
європейського сервісу супутникового широкосмугового доступу в Інтернет (ШСД).


В рамках угоди вже зараз для забезпечення доступу в Інтернет почнеться використання супутника Eutelsat KA-SAT (9 ° східної довготи), а в майбутньому до нього приєднається ще не запущений на орбіту супутник ViaSat. За заявою SSW, новий сервіс буде спочатку запущений в Польщі та Норвегії, потім в Швеції і Фінляндії, повідомляє Advanced Television.

Satellite Solutions Worldwide - заснована в 2008 році британська компанія, що пропонує супутниковий доступ в Інтернет комерційним організаціям і жителям приватних будинків, розташованих в важкодоступних районах. З 2013 року супутниковий оператор SES надає компанії ємності Ka-діапазону для забезпечення сервісу.

Супутник KA-SAT, що належить Eutelsat, був запущений в кінці 2010 року і введений в експлуатацію в 2011. Це перший супутник Ka-діапазону в європейському регіоні. Ємності супутника використовуються для забезпечення інтернет-сервісів в Європі і на невеликій частині території Близького Сходу.

- 06.12.2017RATVODДата: П`ятниця, 22.12.2017, 21:44 | Повідомлення # 11
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21413
Статус: Оффлайн
SES в партнерстві з ESA покаже можливості

супутникового зв'язку для підтримки мереж
5G
Компанія SES збільшує свою активність у сфері сприяння впровадженню технології 5G
в рамках проекту SATis5, що реалізується як складова частина Програми перспективних досліджень
в області телекомунікаційних систем (ARTES) від Європейського космічного агентства (ESA).


Зокрема, компанія надасть свої ресурси для демонстрації процесу інтеграції супутникових і наземних компонентів при побудові мереж 5G.

Виділена для проведення тесту інфраструктура буде включати в себе супутники компанії SES, розташовані на геостаціонарній (GEO) і середній навколоземних (MEO) орбітах, які будуть інтегровані з наземними мережами. Крім надання космічного сегмента, компанія SES також забезпечить роботу тестового вузла SATis5 в своїй штаб-квартирі в Люксембурзі - з прототипами мереж для супутникової інтеграції, який буде працювати паралельно з іншими вузлами, розташованими в Берліні і Ерлангені, а також додатковим пересувним вузлом.

SATis5 стане свого роду першопрохідцем в процесі проведення тестів практичного використання можливостей супутників для підтримки мереж 5G - зокрема, мова йде про такі сценарії, як Розширення мобільного широкосмугового доступу (eMBB) і Масивний інтернет речей (mIOT).

Демонстраційні тести, початок яких заплановано на 2018 рік, покажуть можливості інтеграції супутникових технологій в схему інфраструктурних рішень для 5G, а також прискорять включення супутника до складу архітектури 5G. Крім того, тестовий проект SATis5 підтримає ініціативи, спрямовані на стандартизацію 5G, - включаючи ініціативи, які виходять про групи 3rd Generation Partnership Project (3GPP).

Нагадаємо, ESA також об'єднала зусилля з 16 європейськими космічними компаніями для просування супутникового 5G інтернету.

Борис Скуратівський

- 22 грудня, 2017

Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Супутникового Інтернету » Супутниковий Інтернет - історія, етапи розвитку (Типи доступу до мережі)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2018 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *