FORUM TV-SATСубота
11.07.2020, 13:56

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Супутникового Інтернету » Новини Супутникового інтернету (Типи доступу до мережі)
Новини Супутникового інтернету
RATVODДата: П`ятниця, 24.07.2009, 20:56 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24513
Статус: Оффлайн
Новини Супутникового інтернету.

Трохи історії, етапи розвитку.

Типи доступу до мережі
RATVODДата: Субота, 21.09.2019, 07:18 | Повідомлення # 31
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24513
Статус: Оффлайн
Як у OneWeb: Росія і Китай створять спільне

супутникове угруповання для роздачі
високошвидкісного інтернету
Росія і Китай спільно працюють над створенням конкурента OneWeb.


Країни формують супутникове угруповання для роздачі високошвидкісного інтернету. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Російської Федерації Максим Акімов, передають РІА Новини.

«Цікавий проект у нас намічається по низькоорбітальному супутниковому угрупованню для роздачі високошвидкісного інтернету. Ми приступили до опрацювання цього проекту», - заявив віце-прем'єр.

Згідно з даними, інформація про можливу співпрацю Росії і Китаю з'явилася ще в минулому році, коли китайська делегація на переговорах в Москві запропонувала «Роскосмосу» обговорити можливість спільного проекту. Йшлося про створення супутникового угруповання для надання широкосмугового доступу в інтернет - аналогу OneWeb і Starlink.

Китай планує створення близько тисячі супутників, розташованих на низькій, середній і геостаціонарній орбіті. Росія отримала пропозицію про повноцінне партнерство в проекті, в якому китайська сторона бере на себе половину витрат і створення 50% угруповання.

Нагадаємо, минулого місяця [spoiler]OneWeb відкликала заявку на частоти для роботи в Росії. ДКРЧ не виділила британській компанії бажаний ресурс, вважаючи, що та не відповідає новим вимогам до іноземних супутникових систем.

Лада Васюкова

18 вересня, 2019

RATVODДата: П`ятниця, 27.09.2019, 22:45 | Повідомлення # 32
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24513
Статус: Оффлайн
З 600: Тільки на перші п'ять супутників

глобального
російського інтернету піде 15 млрд рублів
Створення перших п'яти апаратів для проекту супутникового інтернету «Сфера»
обійдеться Росії в 15 мільярдів рублів.


Всього програма передбачає запуск 600 супутників, пише Інтерфакс.

Про це стало відомо з проекту федерального бюджету на 2020 рік і планової документації на наступні два роки. Кошти на супутники «Експрес-РВ» будуть виділятися з бюджету до 2022 року.

Згідно з даними, проект «Сфера» повинен стати російським аналогом OneWeb: 600 супутників забезпечать інтернетом всю територію Росії і сусідніх країн.

Як повідомляє ресурс, «Сфера» об'єднає супутникову навігаційну систему ГЛОНАСС, системи дистанційного зондування Землі, супутникову систему зв'язку «Експрес-РВ» і «Гонець».

Нагадаємо, в лютому ГКРЧ схвалила проект «Експрес-РВ» і погодилася виділити системі супутників частоти для роботи.

Також нещодавно стало відомо, що Росія і Китай спільно працюють над створенням конкурента OneWeb. Країни формують супутникове угруповання для роздачі високошвидкісного інтернету.

Лада Васюкова

27 вересня, 2019

RATVODДата: Вівторок, 23.06.2020, 08:24 | Повідомлення # 33
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24513
Статус: Оффлайн
SpaceX встановила антени для тестування

супутникового інтернету Starlink
На заводі приватної аерокосмічної компанії SpaceX в Південному Техасі були вперше
помічені призначені для користувача термінали глобальної супутникової системи Starlink


Нагадаємо, що SpaceX готується до старту бета-тестування супутникового Інтернету системи Starlink.

На відміну від існуючих систем супутникового Інтернету, розташованих на набагато більш високих орбітах, включаючи геостаціонарні орбіти, де космічний апарат фактично здається ширяє над фіксованою точкою на Землі, супутники Starlink знаходяться набагато нижче – на низькій навколоземній орбіті. Тому створити наземні антени для цієї інтернет-угрупування виявилося набагато складніше.Єдине дійсно життєздатне рішення – це термінал з фазованими антенними гратами. Проблема полягає в тому, що, хоча антени з фазованими антенними гратами різко впали в ціні за останні п’ять років, поточна ціна на існуючі рішення набагато вище цінника для масового ринку. Для переважної більшості користувачів просто не по кишені витрати на оплату послуг супутникового зв’язку в кілька тисяч доларів на місяць.

Іншими словами, для забезпечення життєздатності Starlink незалежно від якості або доступності самих супутників, SpaceX повинна якимось чином знайти спосіб поставити мільйони користувальницьких терміналів, які були б набагато більш функціональні і так само хороші або краще, ніж антени, які коштують $5000, $10 000 або навіть більше.

Крім того, що призначені для користувача термінали Starlink повинні бути як мінімум в 5-10 разів дешевше порівнянних альтернатив, вони також повинні бути дуже надійними і простими в налаштуванні.

22.06.2020

RATVODДата: Четвер, 25.06.2020, 18:43 | Повідомлення # 34
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24513
Статус: Оффлайн
У мережі запустили карту покриття

супутників Starlink
У мережі з'явилася карта покриття супутників Starlink.


Її запустив портал droid.cafe, передає Хабр.

Згідно з даними, за допомогою карти можна спостерігати за розгортанням системи супутників. Також можна передбачити траєкторію польоту апаратів Starlink в майбутньому, якщо прибрати галочку з функції «Real World Time» і збільшити швидкість руху супутників.

Відзначається, що на даний момент відсоток покриття Starlink досить великий, однак є ще багато «білих плям» на Землі.

«Більшість виведених на орбіту супутників Starlink розташовані між 50 градусами північних і південних широт, а їх доступність змінюється в міру їхнього руху по орбіті з часом», - пише ресурс.

Нагадаємо, в середині місяця SpaceX відправила в космос дев'яту партію супутників Starlink. Тепер компанія готова приймати заявки на підключення високошвидкісного супутникового інтернету.

Лада Васюкова

23 червня, 2020Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Супутникового Інтернету » Новини Супутникового інтернету (Типи доступу до мережі)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2020