FORUM TV-SATНеділя
28.04.2024, 08:31

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Технічний відділ ( майстерня ) » » Встановлення обладнання SAT TV » Загальні питання, щодо установки супутникової антени (Проблеми. Поради. Вирішення.)
Загальні питання, щодо установки супутникової антени
RatvodTechДата: Середа, 29.04.2009, 11:35 | Повідомлення # 1
Зам.Адмін

Країна:
повідомлень: 227
Статус: Оффлайн
Загальні питання

щодо установки супутникової антени


RATVODДата: Понеділок, 12.07.2010, 13:38 | Повідомлення # 46
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28368
Статус: Оффлайн
Передатчик сигналу променя BSS Nordic Транспондера 11843 H дійсно направлено на скандинавські країни

Я вибачаюся, в попередньому дописі вказано силу сигналу в нашій місцевості для антени 1.2м.
А на 0.9м =20-25%.


SanyabonДата: Понеділок, 12.07.2010, 15:12 | Повідомлення # 47
новачок

Країна:
повідомлень: 1
Статус: Оффлайн
Добрый день!Вот хочу установить антену на Ямал 90 гр. Зеркало Харьков 90 см проживаю в Черкассах, как правельно мне это зделать, что бы по меньше было заморочек?Спасибо! drinks
RATVODДата: Понеділок, 12.07.2010, 20:37 | Повідомлення # 48
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28368
Статус: Оффлайн
Карта покриття супутника Yamal 201, 90.0°E, промінь Ku

Параметри транспондерів Yamal 201 @ 90° East

Антена направлена на схід. Кут нахилу відносно поверхні землі - 80-85°.
Кронштейн встановлюємо так, щоб труба була направлена в сторону землі , або виготовлляємо спеціальний,
з можливісю встановлення антени на кут відносно поверхні землі менше 90°.

KiberKДата: Середа, 21.07.2010, 18:21 | Повідомлення # 49
житель форуму

Країна:
повідомлень: 170
Статус: Оффлайн
Я ловлю на один конвектор 4W i 0.8W, і в мене проблема сигнал з Тора 11919 V 28000 ~ 55%,а з найслабшого транспордера Амоса ~ 43%, там де 1+1 ~ 57%, а частота Інтергруп - 0%, як зробити, щоб працювали і Інтери?

Всё может быть и быть всё может, но лишь того не может быть, чего уж точно быть не может, а всё, что может, может быть....
RATVODДата: Середа, 21.07.2010, 18:40 | Повідомлення # 50
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28368
Статус: Оффлайн
Не видумувати "велосипед" і на антену додати ще одного конветора .

Один налаштувати на Intelsat 10-02 - Thor 5/6. 1.0°W, другий - на Amos 2/3. 4.0°W


KiberKДата: Середа, 21.07.2010, 19:03 | Повідомлення # 51
житель форуму

Країна:
повідомлень: 170
Статус: Оффлайн
Quote (RATVOD)
Не видумувати "велосипед" і на антену додати ще одного конветора . Один налаштувати на Intelsat 10-02 - Thor 5/6. 1.0°W, другий - на Amos 2/3. 4.0°W

Я не видумую, якби не знав, що це можливо - не пробував би. І такі вузькі конвертори я не маю де купити, тому пробую так, проблема в тому, що Амос 3 - 0%, а Амос 2 - 57 - 62%. Мене цікавить чому так, адже вони знаходяться в одній орбітальні позиції? ДО того ж сигнал з Тору на нормальному рівні десь біля 56%, впринципі попробую відреголювати, правда на Торі при сигналі < 45% пише слабкий сигнал і дивитися нічого неможливо.... Я пробую і питаю поради, а "велосипед винайшов" не я ідея така існувала в інеті давно, а я вирішив її реалізувати....


Всё может быть и быть всё может, но лишь того не может быть, чего уж точно быть не может, а всё, что может, может быть....
RATVODДата: Середа, 21.07.2010, 19:55 | Повідомлення # 52
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28368
Статус: Оффлайн
За те, що це можливо, я давно знаю. Але нормально дивитися ( а не залежати від примх природи ) - це не той варіант.

Супутники Amos 2 і Amos 3 знаходяться в одній позиції 4.0°W, але транспондери з них ведуть передачу на різних променях, які напрвлені

Наприклад, транпондер 10722 H, 27500 3/4 з супутника Amos 2 транслюється в промені Europe,

а тр-р 11389 H, 27500 3/4 - з супутника Amos 3 промінь також Europe. Але ці промені напрвлені в різні точки земної поверхні, тому і сила сигналу в конкретному місці буде різна.

Я думаю, що Ви і самі зрозумієте , подивившись на: карти покриття променів Europe і Middle супутників Amos 2 і Amos 3. та: в якому промені передається конкретний танспондер.

P.S. Конвертори встановити можна звичайні, витягнувши попередньо з пластмасового корпусу.
Після налаштування конверторів їх необхідно захистити від атмосферних опадів, виготовивши саморобний корпус
( один - на два конвертора ).


KiberKДата: Середа, 21.07.2010, 20:21 | Повідомлення # 53
житель форуму

Країна:
повідомлень: 170
Статус: Оффлайн
Я трохи порегулював конвертор і ось що маємо
Амос 2 (1+1, СІТ, Куй ТБ) ~ 55%
Амос 3 (Інтер, НТН, МЕГА) ~ 45%
Тор (SET, NIT, EuTV) ~ 52%
Вроді би вийшло, правда на Торі працюють нормально лише транспордери європейського променя із швидкістю потоку 28000, але мені цього достатньо, адже наскільки я знаю то в Digi TV зараз нема шо дивитися, практично усе в Награ 3. Думаю сигнал був би кращий, якщо використати для цього ширший конвектор, але наразі такого нема, тому задовільняюсь цим. Карти покриття пояснили чому сигнал слабкий, за це велике спасибі.

Хочу дещо також сказати дещо про 36Е і 39Е. Я наприклад бачив у знайомого таку схему:
Центр - 36Е
Зліва - 39Е+40Е (на один конвектор)
Зправа - 31.5Е (там більше цікавих каналів ніж на 28.2Е)
Також для 31.5Е бажано шоб тюнер мав підтримку DVB-S2/MPEG-4, бо укр/рос канали там йдуть в DVB-S2/MPEG-2. Це найкращий варіант для тих, хто має тюнер HDTV тюнер і хоче додаткових каналів на зрозумілій мові.


Всё может быть и быть всё может, но лишь того не может быть, чего уж точно быть не может, а всё, что может, может быть....
KiberKДата: Середа, 21.07.2010, 20:35 | Повідомлення # 54
житель форуму

Країна:
повідомлень: 170
Статус: Оффлайн
Quote (RATVOD)
поділіться досвідом ніяк не можу настроїти балтійські канали tv-5, 1st baltic music встановлюю харкывськы антени 90см, можливо невисока якысть самоъ антени

Цікаво в мене на 0.9м ці канали 50% і більше, і тут антена найдешевна треба тут від променів дещо залежить, але це не дуже суттєво. Тут може бути кілька причин.
1) Конвертор (він може бути неякісним)
2) Погано настроєний сіріус (на фокус впіймати супутник тяжче ніж на строїти мультифід попробуйте побавитися з настройкою)
3) Проблема в ресівері (мало вірогідно, але я зустрічав випадки, коли на різних тюнерах сигнал різний, наприклад, якщо дивлюся укр канали з 39Е на Глобо 7010А - сигнал біля 60%, Глобо F10 - 52-55%, особливо старі ресівери погано ловлять деякі частоти з віддалеених променів. Також Глобо 4100С якщо вліті нагрівається, то падає сигнал, на цьому транспордері особливо)


Всё может быть и быть всё может, но лишь того не может быть, чего уж точно быть не может, а всё, что может, может быть....
mykolakДата: Середа, 21.07.2010, 23:32 | Повідомлення # 55
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (KiberK)
Я трохи порегулював конвертор і ось що маємо Амос 2 (1+1, СІТ, Куй ТБ) ~ 55% Амос 3 (Інтер, НТН, МЕГА) ~ 45% Тор (SET, NIT, EuTV) ~ 52% Вроді би вийшло
По шкалі якого реса налаштовуєш (напр.для опена цього достатньо,а для іншого це може бути нижньою межою норми і найменша хмарність і в тебе картинка посипиться).Доклади четвертий конвектор на Тхор і дивися спокійно(необов'язково ставити вузький конвектор,я ставлю звичаний Pauxis і нормально поміщається і сигнал з запасом на погану погоду)

Quote (KiberK)
в Digi TV зараз нема шо дивитися, практично усе в Награ 3

ще залишилося близько 80 каналів

Quote (KiberK)
Погано настроєний сіріус (на фокус впіймати супутник тяжче ніж на строїти мультифід

Це було раніше(років три тому), зараз із запуском супутника сіріус 4 ,сигнал йде на українському трансі 11766Н на рівні 99-100% по опену,а на каналах Viasat Baltic на рівні-60%, навіть НА Viasat Nordic якість сигналу достатня(тарілка 0,9м)

Quote (KiberK)
Центр - 36Е Зліва - 39Е+40Е (на один конвектор) Зправа - 31.5Е (там більше цікавих каналів ніж на 28.2Е) Також для 31.5Е бажано шоб тюнер мав підтримку DVB-S2/MPEG-4, бо укр/рос канали там йдуть в DVB-S2/MPEG-2. Це найкращий варіант для тих, хто має тюнер HDTV тюнер і хоче додаткових каналів на зрозумілій мові.
На одному 36Е (НТВ+,ПОВЕРХНОСТЬ,ТРИКОЛОР)-і всі на зрозумілій мові,і каналів на любий смак
KiberKДата: Субота, 24.07.2010, 14:37 | Повідомлення # 56
житель форуму

Країна:
повідомлень: 170
Статус: Оффлайн
Quote (mykolak)
По шкалі якого реса налаштовуєш (напр.для опена цього достатньо,а для іншого це може бути нижньою межою норми і найменша хмарність і в тебе картинка посипиться).Доклади четвертий конвектор на Тхор і дивися спокійно(необов'язково ставити вузький конвектор,я ставлю звичаний Pauxis і нормально поміщається і сигнал з запасом на погану погоду)

Поставив ше один конвертор на Тхор, він ледве помістився, але наразі сигнал хороший. деси біля 67% на Тхорі. Правда, мабуть, через близькість конверторів в дощ сигнал падає до 55%, але картинка не сипиться, і це головне.

Quote (mykolak)
ще залишилося близько 80 каналів

Тепер бачу, просто раніше транспордери зі швидкістю потоку менше 28000 не працювали.

P.S. Viasat Nordic ~ 65% (0.9M). 36Е - Шоб дивитися Поверхность, або НТВ+ треба "шарік", або оф. карточку. До того ж, щоб дивитися там деякі рос. канали треба конвертор з круговою поляризацією.... Налаштовув на Globo 7010A та Globo F10 (BISS).


Всё может быть и быть всё может, но лишь того не может быть, чего уж точно быть не может, а всё, что может, может быть....

Повідомлення відредагував KiberK - Субота, 24.07.2010, 14:38
funt3Дата: Понеділок, 08.11.2010, 16:18 | Повідомлення # 57
V.I.P

Країна:
повідомлень: 429
Статус: Оффлайн
Спробуйте скористатись цією програмою

"Не відкладай на завтра те, що можна відкласти на післязавтра!"
mykolakДата: Понеділок, 08.11.2010, 21:38 | Повідомлення # 58
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (regulator)
що займатись ловлею Ямала на 0,9 немає зміста сигнал буде наближатися до 0

Нормально налаштовується на західній Україні на 0.9м(див карту повідомлення№48),інколи зранку картинку підсипає

Quote (regulator)
Latitude: 49.8747° Longitude: 24.0468°

Я підставив ваші координати,щоб Ви могли орієнтуватися як саме ваша антена має бути нахилена

Quote (regulator)
Дах 10-ти поверхівки.

Це добре,менше перешкод на шляху супутникового сигналу
Quote (regulator)
Ловив на наступний транспондер 11092 V 26470 3/4 і 11057 V 26470 3/4.

продовжуйте по них шукати,С-діапазон не шукайте ,для нього потрібна відповідна головка і тазік 1,5м
funt3Дата: Понеділок, 08.11.2010, 23:56 | Повідомлення # 59
V.I.P

Країна:
повідомлень: 429
Статус: Оффлайн
Quote (regulator)
Якщо шукати Ямал - то потрібно від інтелсата тарілку повернути трошки вниз

Не трошки а до упора,а якщо невистачить перекидайте кронштейн з регуліровочними болтами догори ногами


"Не відкладай на завтра те, що можна відкласти на післязавтра!"
mykolakДата: Вівторок, 09.11.2010, 00:35 | Повідомлення # 60
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
regulator, якщо Ви вже впіймали 85е то закріпіть на цій позиції антену,зніміть головку з фокуса,прикрутіть головку зліва на мультифід і вже нею крутіть щоб впіймати ямал(як показано на фото(90е знаходиться в мультифіді вище і в положені приблизно як на амосі,тільки зліва)нажаль незнайшов те фото ,де 90е тільки один (без 75е і 80е)
В мультифіді(збоку) ямал простіше знайти чим в фокусі

Фото зроблено в львівській обл
Форум TV-SAT » « Технічний відділ ( майстерня ) » » Встановлення обладнання SAT TV » Загальні питання, щодо установки супутникової антени (Проблеми. Поради. Вирішення.)
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024