Новини Платного телебачення світу - Форум TV-SAT
FORUM TV-SATСереда
22.05.2019, 19:38

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Провайдерів платного ТБ » Новини Платного телебачення світу
Новини Платного телебачення світу
RATVODДата: П`ятниця, 20.07.2018, 11:17 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23391
Статус: Онлайн
Новини Платного телебачення світу

RATVODДата: П`ятниця, 20.07.2018, 11:31 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23391
Статус: Онлайн
Платне телебачення в Росії

виявилося одним з найдешевших у світіГендиректор Telecom Daily Денис Кусков пов'язує низьку вартість послуг
з високою конкуренцією на російському ринку платного ТБ
- Максим Стулов / Відомості

У США абоненти платять в 38 разів більше


Аналітична компанія Telecom Daily порівняла вартість послуг платного телебачення в 2017 р в 20 найбільших по ВВП країнах світу (за паритетом купівельної спроможності). У Росії ціна на послугу виявилася найнижчою, прийшли до висновку експерти. Середній щомісячний платіж абонента (ARPU) в Росії становить $ 2,95 (за курсом ЦБ на 31 грудня 2017 г.). Перед нею - Індія, де ARPU - $ 3,9, а перше місце займають США, де передплатники платного ТБ витрачають в середньому $ 112,7 щомісяця. Друге місце ділять Австралія та Канада ($ 67), далі - Великобританія ($ 44). Даних по одній з країн - Ірану - Telecom Daily виявити не вдалося.

Гендиректор Telecom Daily Денис Кусков пов'язує низьку вартість послуг з високою конкуренцією на російському ринку платного ТБ - тривалими ціновими війнами між операторами. А тепер, коли проникнення платного ТБ досягло 75% домогосподарств і ринок наситився, піднімати тарифи вже неможливо - це призведе до відтоку абонентів до інших гравців, вважає Кусков.

Росія за цінами на платне ТБ на останньому місці серед найбільших країн, згодна аналітик «ТМТ консалтингу» Олена Крилова. Причина в тому, що в Росії добре розвинене ефірне ТБ - по ньому телеглядачі безкоштовно можуть дивитися більше 20 каналів, зазначає вона. Крім того, в російських багатоквартирних будинках є колективні антени, плата за користування якими становить близько 100 руб. в місяць, зазначає вона.

Шматків і Крилова згодні, що нарощувати ARPU за рахунок збільшення тарифів у російських операторів платного ТБ навряд чи вийде. Зростання доходів можливий за рахунок додаткових сервісів, таких, наприклад, як відео за запитом, і платного додаткового контенту, вважають вони.

Вартість платного ТБ в Росії дійсно невелика через конкуренцію між операторами, відзначає гендиректор «Іскрателекома» Алхас Мирзабеков. На ринок дійсно тисне безкоштовне ефірне телебачення з безліччю каналів, згоден він. Додаткові сервіси можуть лише незначно вплинути на доходи провайдерів платного ТБ, вважає Мирзабеков. Телеперегляд зараз йде в інтернет і віджети (спеціальні додатки для смарт-телевізорів, також підключаємих до інтернету), каже він.

Валерій Кодачігов

07 березня 2018.


RATVODДата: П`ятниця, 20.07.2018, 12:02 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23391
Статус: Онлайн
В Європі на платне телебачення

підписано 185 мільйонів абонентів
У першому кварталі обсяги ринку платного ТБ в Європі
досягли позначки в 185 мільйонів передплатників


Дані дослідження, проведеного компанією Dataxis, свідчать про те, що за перший квартал 2018 року обсяги ринку платного ТБ в Європі досягли позначки в 185 мільйонів передплатників, при цьому в цілому ринок зріс лише на 0.3% в порівнянні з показниками четвертого кварталу 2017 року. І це найнижчий чистий приріст даного ринку, зазначений в дослідженнях Dataxis.

Приблизно 35% передплатників послуг платного телебачення є абонентами кабельних мереж, 31% - абонентами супутникових платформ і 28% - IPTV.
На частку OTT і DTT припадає лише 3% від загальної кількості абонентів.

Мережі кабельного телебачення як і раніше є найбільш часто використовуваною технологією доступу до контенту платного телебачення в Європі - їх послугами користується майже 65 мільйонів абонентів, серед яких передплатниками цифрових мереж є 42 мільйони осіб. Втім, в першому кварталі 2018 року частка цього сектора трохи знизилася. На частку Liberty Global / Vodafone припадає 31% передплатників. На непрямому кабельному ринку кількість абонентів становить 18 мільйонів чоловік.

Ринок супутникових DTH платформ в першому кварталі 2018 року просів більш істотно - число передплатників знизилося на 400 000 або 0.72% у порівнянні з четвертим кварталом 2017. За приблизними підрахунками Dataxis, компанія Sky Group і російська компанія Tricolor, яким в сукупності належить 50% ринку, втратили 140 000 і 80 000 абонентів відповідно.

Ринок DTT в першому кварталі 2018 року зберіг стабільність - число абонентів в даному сегменті знизилася всього на 0.35%, проте, з тенденцією до падіння - незважаючи на запуск в 2017 році в Німеччині мережі Freenet, яка зуміла залучити до за останній квартал 47 000 передплатників, досягнувши позначки в 18% від всього ринку DTT.

З іншого боку, на ринку IPTV в Європі в першому кварталі 2018 року збереглося зростання - число передплатників збільшилася на 1 000 000 в порівнянні з четвертим кварталом 2017 роки (+ 2%). Основні гравці на цьому ринку - Orange (Франція) і Ростелеком (Росія), на їх частку припадає 10 і 13% всього ринку IPTV.

Незважаючи на те, що частка OTT становить всього 3% від загальних обсягів ринку платного ТБ, в цьому сегменті спостерігалося найбільш високе зростання числа передплатників, особливо, якщо порівнювати з даними за четвертий квартал 2016 роки (+ 47%). 25% цього ринку OTT в Європі належить польському оператору Play Now.

Борис Скуратівський

- 18 липня, 2018RATVODДата: П`ятниця, 20.07.2018, 12:22 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23391
Статус: Онлайн
Платним телебаченням в європейських екс-СРСР країнах

користується
53.2 млн абонентів
У європейських країнах, що раніше входили до складу СРСР,
налічується 53,2 мільйона передплатників послуг платного ТБ.


Число передплатників послуг платного телебачення в європейських країнах, що раніше входили до складу СРСР, в першому кварталі 2018 року досягла позначки в 53,2 мільйона чоловік, а річний приріст склав 3%. Про це свідчать дані дослідження, проведеного компанією Dataxis.

Кількість передплатників послуг кабельного телебачення в усіх країнах регіону знижується (-2% за рік), що, в общем-то, відповідає глобальним тенденціям.Втім, кабель залишається найбільш поширеним способом доступу глядачів до контенту платного ТБ - на його частку на початку 2018 року припадало 44% всіх підключень. Найбільш висока частка кабельного телебачення - в Україні, Вірменії, Литві та Молдові. При цьому більше половини абонентів невеликих кабельних операторів, що працюють в цих країнах, дивляться через кабель аналогове телебачення.

На думку гравців ринку, 100% перехід їх абонентів на цифру слід очікувати не раніше, ніж через два-три роки.Найбільш потужний зростання було відзначено в секторі IPTV (+ 19%), де найбільшого успіху змогли досягти такі оператори, як Ростелеком з Росії, OLL TV з України і Белтелеком з Білорусі. Досить високим проникнення даної технології в сектор платного ТБ було і в Грузії, де її зростання пов'язане з розширенням покриття широкосмугових мереж.

До числа європейських країн, що раніше входили до складу СРСР, відносяться Литва, Латвія, Естонія, Біларусь, Україна, Молдова, Грузія та Вірменія.

Борис Скуратівський

- 19 липня, 2018

RATVODДата: Вівторок, 19.02.2019, 10:55 | Повідомлення # 5
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23391
Статус: Онлайн
Американські оператори зазнають збитків

- абоненти відмовляються від
платного ТБ
У США оператори супутникового і кабельного ТБ втрачають абонентів.


За минулий рік від платних послуг відмовилися понад 2,5 млн. користувачів, пише Cord Cutter News.

Повідомляється, що найбільш масштабні втрати поніс оператор супутникового телебачення Dish. За останній квартал 2018 роки від його послуг відмовилися 334 тис. абонентів. Інший відомий постачальник аналогічних послуг - DirecTV - втратив понад 650 тис. користувачів. Значне зниження показників демонструють також і кабельні оператори: Spectrum з втратами в 36 тис. абонентів, а також Comcast і Fios з 19 тис. І 46 тис. відмовившигся відповідно.

Як зазначає джерело, ситуація може набути куди більш поганий результат для маленьких компаній. Наприклад, кабельний оператор RTC планує припинити надання ТВ-послуг. Очікується, що, у зв'язку з поточною проблемою, його приклад можуть наслідувати багато.

Нагадаємо, раніше Mediasat повідомляв про намір найбільших американських операторів платного ТБ підняти тарифи з поточного року.

Лада Васюкова

- 15 лютого, 2019Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Провайдерів платного ТБ » Новини Платного телебачення світу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2019