З Новим роком!!
FORUM TV-SATСереда
19.12.2018, 05:02

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Провайдерів платного ТБ » Новини Платного телебачення світу
Новини Платного телебачення світу
RATVODДата: П`ятниця, 20.07.2018, 10:17 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22548
Статус: Оффлайн
Новини Платного телебачення світу

RATVODДата: П`ятниця, 20.07.2018, 10:31 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22548
Статус: Оффлайн
Платне телебачення в Росії

виявилося одним з найдешевших у світіГендиректор Telecom Daily Денис Кусков пов'язує низьку вартість послуг
з високою конкуренцією на російському ринку платного ТБ
- Максим Стулов / Відомості

У США абоненти платять в 38 разів більше


Аналітична компанія Telecom Daily порівняла вартість послуг платного телебачення в 2017 р в 20 найбільших по ВВП країнах світу (за паритетом купівельної спроможності). У Росії ціна на послугу виявилася найнижчою, прийшли до висновку експерти. Середній щомісячний платіж абонента (ARPU) в Росії становить $ 2,95 (за курсом ЦБ на 31 грудня 2017 г.). Перед нею - Індія, де ARPU - $ 3,9, а перше місце займають США, де передплатники платного ТБ витрачають в середньому $ 112,7 щомісяця. Друге місце ділять Австралія та Канада ($ 67), далі - Великобританія ($ 44). Даних по одній з країн - Ірану - Telecom Daily виявити не вдалося.

Гендиректор Telecom Daily Денис Кусков пов'язує низьку вартість послуг з високою конкуренцією на російському ринку платного ТБ - тривалими ціновими війнами між операторами. А тепер, коли проникнення платного ТБ досягло 75% домогосподарств і ринок наситився, піднімати тарифи вже неможливо - це призведе до відтоку абонентів до інших гравців, вважає Кусков.

Росія за цінами на платне ТБ на останньому місці серед найбільших країн, згодна аналітик «ТМТ консалтингу» Олена Крилова. Причина в тому, що в Росії добре розвинене ефірне ТБ - по ньому телеглядачі безкоштовно можуть дивитися більше 20 каналів, зазначає вона. Крім того, в російських багатоквартирних будинках є колективні антени, плата за користування якими становить близько 100 руб. в місяць, зазначає вона.

Шматків і Крилова згодні, що нарощувати ARPU за рахунок збільшення тарифів у російських операторів платного ТБ навряд чи вийде. Зростання доходів можливий за рахунок додаткових сервісів, таких, наприклад, як відео за запитом, і платного додаткового контенту, вважають вони.

Вартість платного ТБ в Росії дійсно невелика через конкуренцію між операторами, відзначає гендиректор «Іскрателекома» Алхас Мирзабеков. На ринок дійсно тисне безкоштовне ефірне телебачення з безліччю каналів, згоден він. Додаткові сервіси можуть лише незначно вплинути на доходи провайдерів платного ТБ, вважає Мирзабеков. Телеперегляд зараз йде в інтернет і віджети (спеціальні додатки для смарт-телевізорів, також підключаємих до інтернету), каже він.

Валерій Кодачігов

07 березня 2018.


RATVODДата: П`ятниця, 20.07.2018, 11:02 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22548
Статус: Оффлайн
В Європі на платне телебачення

підписано 185 мільйонів абонентів
У першому кварталі обсяги ринку платного ТБ в Європі
досягли позначки в 185 мільйонів передплатників


Дані дослідження, проведеного компанією Dataxis, свідчать про те, що за перший квартал 2018 року обсяги ринку платного ТБ в Європі досягли позначки в 185 мільйонів передплатників, при цьому в цілому ринок зріс лише на 0.3% в порівнянні з показниками четвертого кварталу 2017 року. І це найнижчий чистий приріст даного ринку, зазначений в дослідженнях Dataxis.

Приблизно 35% передплатників послуг платного телебачення є абонентами кабельних мереж, 31% - абонентами супутникових платформ і 28% - IPTV.
На частку OTT і DTT припадає лише 3% від загальної кількості абонентів.

Мережі кабельного телебачення як і раніше є найбільш часто використовуваною технологією доступу до контенту платного телебачення в Європі - їх послугами користується майже 65 мільйонів абонентів, серед яких передплатниками цифрових мереж є 42 мільйони осіб. Втім, в першому кварталі 2018 року частка цього сектора трохи знизилася. На частку Liberty Global / Vodafone припадає 31% передплатників. На непрямому кабельному ринку кількість абонентів становить 18 мільйонів чоловік.

Ринок супутникових DTH платформ в першому кварталі 2018 року просів більш істотно - число передплатників знизилося на 400 000 або 0.72% у порівнянні з четвертим кварталом 2017. За приблизними підрахунками Dataxis, компанія Sky Group і російська компанія Tricolor, яким в сукупності належить 50% ринку, втратили 140 000 і 80 000 абонентів відповідно.

Ринок DTT в першому кварталі 2018 року зберіг стабільність - число абонентів в даному сегменті знизилася всього на 0.35%, проте, з тенденцією до падіння - незважаючи на запуск в 2017 році в Німеччині мережі Freenet, яка зуміла залучити до за останній квартал 47 000 передплатників, досягнувши позначки в 18% від всього ринку DTT.

З іншого боку, на ринку IPTV в Європі в першому кварталі 2018 року збереглося зростання - число передплатників збільшилася на 1 000 000 в порівнянні з четвертим кварталом 2017 роки (+ 2%). Основні гравці на цьому ринку - Orange (Франція) і Ростелеком (Росія), на їх частку припадає 10 і 13% всього ринку IPTV.

Незважаючи на те, що частка OTT становить всього 3% від загальних обсягів ринку платного ТБ, в цьому сегменті спостерігалося найбільш високе зростання числа передплатників, особливо, якщо порівнювати з даними за четвертий квартал 2016 роки (+ 47%). 25% цього ринку OTT в Європі належить польському оператору Play Now.

Борис Скуратівський

- 18 липня, 2018RATVODДата: П`ятниця, 20.07.2018, 11:22 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22548
Статус: Оффлайн
Платним телебаченням в європейських екс-СРСР країнах

користується
53.2 млн абонентів
У європейських країнах, що раніше входили до складу СРСР,
налічується 53,2 мільйона передплатників послуг платного ТБ.


Число передплатників послуг платного телебачення в європейських країнах, що раніше входили до складу СРСР, в першому кварталі 2018 року досягла позначки в 53,2 мільйона чоловік, а річний приріст склав 3%. Про це свідчать дані дослідження, проведеного компанією Dataxis.

Кількість передплатників послуг кабельного телебачення в усіх країнах регіону знижується (-2% за рік), що, в общем-то, відповідає глобальним тенденціям.Втім, кабель залишається найбільш поширеним способом доступу глядачів до контенту платного ТБ - на його частку на початку 2018 року припадало 44% всіх підключень. Найбільш висока частка кабельного телебачення - в Україні, Вірменії, Литві та Молдові. При цьому більше половини абонентів невеликих кабельних операторів, що працюють в цих країнах, дивляться через кабель аналогове телебачення.

На думку гравців ринку, 100% перехід їх абонентів на цифру слід очікувати не раніше, ніж через два-три роки.Найбільш потужний зростання було відзначено в секторі IPTV (+ 19%), де найбільшого успіху змогли досягти такі оператори, як Ростелеком з Росії, OLL TV з України і Белтелеком з Білорусі. Досить високим проникнення даної технології в сектор платного ТБ було і в Грузії, де її зростання пов'язане з розширенням покриття широкосмугових мереж.

До числа європейських країн, що раніше входили до складу СРСР, відносяться Литва, Латвія, Естонія, Біларусь, Україна, Молдова, Грузія та Вірменія.

Борис Скуратівський

- 19 липня, 2018

Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Провайдерів платного ТБ » Новини Платного телебачення світу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2018