FORUM TV-SATВівторок
25.04.2017, 21:30

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 6 з 6«123456
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Провайдерів платного ТБ » " Viasat Ukraina ( Vision TV ) "
" Viasat Ukraina ( Vision TV ) "
RatvodTechДата: Середа, 29.04.2009, 11:55 | Повідомлення # 1
Зам.Адмін

Країна:
повідомлень: 229
Статус: Оффлайн
" Viasat Ukraina ( Vision TV ) "Телебачення VIASAT

Viasat Ukraina on Sirius 4 at 4.8°E


RATVODДата: Вівторок, 26.07.2016, 19:20 | Повідомлення # 76
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20679
Статус: Оффлайн
Viasat залишає «Телекомунікаційну палату України»»Супутниковий провайдер звинувачує організацію в просуванні інтересів окремих гравців, а не індустрії в цілому.


Як повідомила в своєму прес-релізі Viasat, компанія стала членом «Телекомпалати України» для розвитку телекомгалузі і програмних послуг в Україні. Однак зараз діяльність організації вказує на те, що вона лобіює інтереси окремих гравців на ринку платного ТБ.

Також в повідомленні Viasat зазначає, що заангажованість проявляється в ситуації з законопроектом №3504, яким були внесені зміни в закон «Про телебачення і радіомовлення» про склад універсальної програмної послуги (УПП), а не індустрії в цілому. Однак це суперечить поглядам компанії і її цілям, а позиція Асоціації може заподіяти збитки як інтересам Viasat, так і її відносинам з іншими гравцями ринку.

Також Viasat заявила, що вона відкрита до спільної роботи з профільними асоціаціями та компаніями телеком-ринку. А ось співпрацю з «Телекомпалатою України» в майбутньому буде проходити в неформальному порядку.

Аліса Стоянова

26 липня 2016

Mediasat


slavasamДата: Середа, 03.08.2016, 21:51 | Повідомлення # 77
Модератор

Країна:
повідомлень: 1672
Статус: Онлайн
Супутникове ТБ Viasat подорожчає з вересня


Підвищення торкнеться всіх тарифів.

Вартість послуг провайдера платного цифрового супутникового телебачення в Україні Viasat підвищиться в середньому на 10%. Нові тарифи вступають в дію з вересня. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

В Viasat відзначають, що зміна тарифів — це вимушена міра, обумовлена істотним зростанням собівартості послуг. Проте провайдер готовий допомогти своїм клієнтам підібрати кращий пакет для своїх клієнтів за прийнятною ціною.

З оновленими тарифами можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, в минулому місяці Viasat прийняла рішення про вихід з асоціації «Телекомпалата України». Раніше про підвищення абонентської плати також повідомила компанія «Воля».
джерело
RATVODДата: Неділя, 02.10.2016, 12:04 | Повідомлення # 78
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20679
Статус: Оффлайн
Супутникова платформа Viasat Україна поповниться

чотирма каналами
1 жовтня абоненти супутникового оператора Viasat отримають
можливість перегляду чотирьох додаткових телевізійних каналів.


Про це йдеться в прес-релізі компанії, копією якого володіє редакція Mediasat.

Абонентам абсолютно всіх пакетів послуги супутникового телебачення Viasat будуть доступні телеканали Kvartal TV і «5 канал».

Kvartal TV – новий розважальний канал для всієї родини, створений на основі шоу та кінопроектів Студії «Квартал 95». А «5 канал» вже добре відомий українським глядачам як провідний український новинний телепроект.

Ще два канали – Outdoor Channel і Travel Channel зможуть дивитися абоненти, які оформили передплату на пакети «Престижний», «Престижний Преміум», «Престижний HD Преміум» і «Престижний HD».

Нагадаємо, Outdoor Channel є провідним американським каналом про природу, пригоди і активний відпочинок під відкритим небом. Travel Channel також не потребує особливого представлення. Це популярний пізнавальний канал про подорожі, відпочинок, готелі і цікаві місця по всьому світу.

Нагадаємо, на початку вересня тарифи на послуги супутникового телебачення Viasat Україна збільшилися в середньому на 10%.

30 вересня 2016

Редакція Mediasat


Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Провайдерів платного ТБ » " Viasat Ukraina ( Vision TV ) "
Сторінка 6 з 6«123456
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2017 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *