FORUM TV-SATСубота
23.09.2017, 20:59

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 1 з 11
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини DTH-провайдера XTRA TV » Активація картки XTRA TV
Активація картки XTRA TV
RATVODДата: П`ятниця, 04.11.2011, 21:05 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20963
Статус: Оффлайн
Активація

картки XTRA TV


RATVODДата: П`ятниця, 04.11.2011, 21:05 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20963
Статус: Оффлайн
Aлгоритм активації картки доступу Xtra TV


Після того, як канали пропозиції Xtra TV були відскановані і знайдені в ресівері, можна приступати до процедури реєстрації та активації картки доступу. Для цього:
-Необхідно придбати картку доступу (у складі Абонентського комплекту), зателефонувавши на номер 759 або у інсталятора;
- Отримавши Абонентський комплект, уважно заповнити реєстраційну форму вкладиша з обов'язковим заповненням всіх зазначених там полів;
-Дістати карту і встановити її в картоприймач сумісного ресивера (чіпом вгору або вниз, в залежності від марки ресивера) на закодованому каналі Xtra TV (Наше нове кіно). Важливо! Необхідно залишатися на зазначеному каналі, не перемикаючись з нього в ході процесу активації, перш ніж на екрані телевізора розкодується зображення цього каналу.
- Для здійснення процедури реєстрації та активації вашої картки, зателефонуйте на короткий номер 759 і використовуючи заповнений вами вкладиш, повідомте оператору дані для реєстрації та початку процедури активації картки доступу;
-Активація карти відбувається протягом 30 хвилин, після чого всі канали пропозиції відкриваються і з'являється їх зображення на екрані телевізора. Після появи зображення на екрані телевізора, послідовно перейдіть по всіх каналах пропозиції, переконавшись що активовані всі канали пакетів Xtra TV. У разі виявлення закодованого зображення на будь-якому каналі, залишайтеся на ньому до тих пір, поки карта не отримає відповідні права доступу до нього і ви побачите розкодований зображення цього каналу на своєму екрані.
При всіх наступних включеннях ресивера на каналі Xtra TV, або перемиканні на них після перегляду каналів ФТА, час появи розкодованого зображення після отримання картою оперативних ключів складає 30 секунд. Тому, при подальшому сортуванні каналів нашої пропозиції рекомендується розташовувати послідовно - єдиним масивом, не перемішуючи з іншими телеканалами.


RATVODДата: П`ятниця, 04.11.2011, 21:18 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20963
Статус: Оффлайн
Замовити активацію карти

Шановні клієнти і партнери XTRA TV!


Для економії вашого часу ми пропонуємо вам скористатися наведеною нижче формою для оформлення ЗАЯВКИ НА АКТИВАЦІЮ ВАШОЇ КАРТИ ДОСТУПУ. Вашу заявку буде ОБРОБЛЕНО протягом ОДНІЄЇ ГОДИНИ.

У разі виникнення питань щодо активації послуги під час заповнення анкети ви можете зазначити їх у примітках до заявки – і вам зателефонує оператор інформаційної служби. За наявності коментарів щодо роботи вашого ресивера з послугою XTRA TV перед активацією карти з вами зв’яжеться представник групи технічної підтримки.

Звертаємо вашу увагу! Окрім наявності активного картоприймача і підтримки системи умовного кодування Conax, на вашому ресивері має бути встановлене відповідне програмне забезпечення. (Згідно зі статистикою, до 90 % ресиверів із попередньо встановленим ПЗ успішно активують карту і надалі працюють з нею.)

Для коректного проходження активації дотримуйтеся, будь ласка, наступних інструкцій.Крок 1-й. Оформіть заявку на активацію карти на сайті (заявку буде оброблено не пізніше ніж за 1 годину).

Крок 2-й. Вставте карту в тюнер до упору. Карта вставляється у ресивери (залежно від моделі) або чіпом вгору, або униз. У разі правильного варіанта її установки в картоприймач на екрані телевізора має з’явитися надпис «Кодований канал Conax». Якщо після установки на екрані з’являється надпис «Помилка карти», картку необхідно переставити (чіпом вгору/униз).

Крок 3-й. Оберіть один із наших кодованих каналів (наприклад, «НАШЕ КІНО») і не перемикайте більше на жоден інший канал до завершення активації (появи картинки). Після ПРАВИЛЬНОЇ установки карти зображення каналу на екрані телевізора з нашого кодованого каналу має з’явитися протягом однієї години. Якщо ж зображення протягом зазначеного проміжку часу так і не стане доступним, рекомендуємо переставити карту в картоприймачі ресивера навпаки і повторно почекати процедури активації (до 40 хвилин, не перемикаючи при цьому на інший канал).***

*** Якщо і в цьому випадку активації не відбувається, необхідно звернутися до сервісного центру або до установника для заміни ПЗ ресивера на таке, що працює коректно з картою XTRA TV.

RATVODДата: Неділя, 06.11.2011, 13:00 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20963
Статус: Оффлайн
Активація та використання

карти умовного доступу в модулі CI
Порядок проведення активації та використання карти умовного доступу в модулі CI

(опціонально, якщо в картоприймачеві Вашого ресивера використовується інша карта доступу)


Налаштуйте канали пакетів Xtra TV на Вашому ресивері відповідно до інструкції з експлуатації у режимі ручного пошуку за наступними параметрами:

Частоти: 11 258 і 11 336 , параметр Поляризація встановіть на Горизонтальна , параметр Швидкість потоку (SR) - на 27 500 , а Корекція (коефіцієнт) помилки (FEC) – Авто ( або 5/6) .

Знайдені нові канали завжди будуть розташовані у кінці загального списку каналів. Переключіть на закодований канал послуги Xtra TV.

Якщо Ваш ресивер оснащений штатними слотами для встановлення модуля умовного доступу (Common Interface: CI ) і Ви вже придбали сумісний з СУД Conax модуль, встановіть цей модуль у Ваш ресивер. Для цього потрібно відключити ресивер від мережі, відкрити відкидну декоративну кришку на передній панелі ресивера і, встановивши модуль у шахту слоту (комутовним рознімним боком всередину ресивера, прорізом для картоприймача – назовні, та лицьовим боком стосовно етикетки – вгору), помістити його в штатне місце на панелі ресивера до упору. Після цього в нього вставляється карта доступу Xtra TV (завжди чіпом догори ) до упору.

Алгоритм активації картки умовного доступу Xtra TV


Після того, як Ви просканували і знайшли канали пакета Xtra TV на Вашому ресивері, можна переходити до процедури реєстрації та активації Вашої картки умовного доступу. Для цього:

- придбайте картку доступу, зателефонувавши за номером 759* або звернувшись до установника;

- отримайте Абонентський комплект і заповніть реєстраційну форму вкладиша з обов’язковим зазначенням усіх необхідних даних;

- дістаньте картку Xtra TV і встановіть її в модуль (завжди чіпом догори) до упору;

- для реєстрації та активації Вашої картки зателефонуйте за номером 759* і, використовуючи заповнений вкладиш, повідомте оператору дані для реєстрації (активації) Вашої картки;

- картка буде активована протягом 30 хвилин, після чого на екрані Вашого телевізора відкриваються всі канали пакета Xtra TV.

Орієнтуючись на дату закінчення терміну промоперегляду, вказану на вкладиші Абонентського комплекту , за 5 днів до закінчення цього терміну Вам потрібно обрати пакет (пакети) на наступний період і повідомити про Ваш вибір у центр підтримки. Для неперервності доступу до каналів Xtra TV , рекомендуємо оплатити наступний період за 5 днів до закінчення терміну промоперегляду. Приклад заповнення квитанції на оплату наведено у вкладиші. Термін зберігання квитанцій про оплату — 3 роки.
RATVODДата: Неділя, 12.02.2017, 10:33 | Повідомлення # 5
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20963
Статус: Оффлайн
АЛГОРИТМ АКТИВАЦІЇ КАРТИ ДОСТУПУ XTRA TV1. Налаштуйте канали Xtra TV на вашому супутниковому ресівері, згідно його інструкції і діючими параметрами транспондерів

2. Виберіть для проведення активації будь-кодований телеканал і вставте карту доступу в картоприймач вашого ресивера, згідно його інструкції (чіпом вгору або вниз)

3. Активуйте (зареєструйте) карту доступу, зателефонувавши на номер 759 з мобільного номера в контакт-центр, або за номерами вказаними внизу цієї сторінки (згідно з тарифами вашого оператора зв'язку) або активуйте карту самостійно в особистому кабінеті на сайті

4. Залишайтеся на обраному телеканалі не перемикаючись на інший і не вимикаючи ресивер до тих пір, поки не з'явиться декодувати зображення телеканалу на екрані вашого ТВ. Час очікування до 40 хвилин

5. Переконайтеся, що після активації вам доступні для перегляду всі телеканали Xtra TV, переключившись по черзі на кожен з них

Телефонуйте щодня з 8:00 до 21:00
email: info@xtra.tv

(093, 067, 050) 759-5-759

(044) 591-18-11
або 759 з мобільного *

Вартість дзвінка на дані номери - відповідно до тарифів вашого оператора зв'язкуФорум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини DTH-провайдера XTRA TV » Активація картки XTRA TV
Сторінка 1 з 11
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2017 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *