FORUM TV-SATЧетвер
26.04.2018, 13:35

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 6 з 6
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини DTH-провайдерів УКРАЇНИ » Новини " Viasat Ukraina ( Vision TV ) "
Новини " Viasat Ukraina ( Vision TV ) "
RatvodTechДата: Середа, 29.04.2009, 10:55 | Повідомлення # 1
Зам.Адмін

Країна:
повідомлень: 229
Статус: Оффлайн
" Viasat Ukraina ( Vision TV ) "Телебачення VIASAT

Viasat Ukraina on Sirius 4 at 4.8°E


RATVODДата: Вівторок, 26.07.2016, 18:20 | Повідомлення # 76
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21729
Статус: Оффлайн
Viasat залишає «Телекомунікаційну палату України»»Супутниковий провайдер звинувачує організацію в просуванні інтересів окремих гравців, а не індустрії в цілому.


Як повідомила в своєму прес-релізі Viasat, компанія стала членом «Телекомпалати України» для розвитку телекомгалузі і програмних послуг в Україні. Однак зараз діяльність організації вказує на те, що вона лобіює інтереси окремих гравців на ринку платного ТБ.

Також в повідомленні Viasat зазначає, що заангажованість проявляється в ситуації з законопроектом №3504, яким були внесені зміни в закон «Про телебачення і радіомовлення» про склад універсальної програмної послуги (УПП), а не індустрії в цілому. Однак це суперечить поглядам компанії і її цілям, а позиція Асоціації може заподіяти збитки як інтересам Viasat, так і її відносинам з іншими гравцями ринку.

Також Viasat заявила, що вона відкрита до спільної роботи з профільними асоціаціями та компаніями телеком-ринку. А ось співпрацю з «Телекомпалатою України» в майбутньому буде проходити в неформальному порядку.

Аліса Стоянова

26 липня 2016

Mediasat


slavasamДата: Середа, 03.08.2016, 20:51 | Повідомлення # 77
Модератор

Країна:
повідомлень: 1791
Статус: Оффлайн
Супутникове ТБ Viasat подорожчає з вересня


Підвищення торкнеться всіх тарифів.

Вартість послуг провайдера платного цифрового супутникового телебачення в Україні Viasat підвищиться в середньому на 10%. Нові тарифи вступають в дію з вересня. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

В Viasat відзначають, що зміна тарифів — це вимушена міра, обумовлена істотним зростанням собівартості послуг. Проте провайдер готовий допомогти своїм клієнтам підібрати кращий пакет для своїх клієнтів за прийнятною ціною.

З оновленими тарифами можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, в минулому місяці Viasat прийняла рішення про вихід з асоціації «Телекомпалата України». Раніше про підвищення абонентської плати також повідомила компанія «Воля».
джерело
RATVODДата: Неділя, 02.10.2016, 11:04 | Повідомлення # 78
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21729
Статус: Оффлайн
Супутникова платформа Viasat Україна поповниться

чотирма каналами
1 жовтня абоненти супутникового оператора Viasat отримають
можливість перегляду чотирьох додаткових телевізійних каналів.


Про це йдеться в прес-релізі компанії, копією якого володіє редакція Mediasat.

Абонентам абсолютно всіх пакетів послуги супутникового телебачення Viasat будуть доступні телеканали Kvartal TV і «5 канал».

Kvartal TV – новий розважальний канал для всієї родини, створений на основі шоу та кінопроектів Студії «Квартал 95». А «5 канал» вже добре відомий українським глядачам як провідний український новинний телепроект.

Ще два канали – Outdoor Channel і Travel Channel зможуть дивитися абоненти, які оформили передплату на пакети «Престижний», «Престижний Преміум», «Престижний HD Преміум» і «Престижний HD».

Нагадаємо, Outdoor Channel є провідним американським каналом про природу, пригоди і активний відпочинок під відкритим небом. Travel Channel також не потребує особливого представлення. Це популярний пізнавальний канал про подорожі, відпочинок, готелі і цікаві місця по всьому світу.

Нагадаємо, на початку вересня тарифи на послуги супутникового телебачення Viasat Україна збільшилися в середньому на 10%.

30 вересня 2016

Редакція Mediasat


RATVODДата: Понеділок, 26.06.2017, 19:36 | Повідомлення # 79
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21729
Статус: Оффлайн
Новини мовлення пакету

Viasat Україна
Пакет Viasat Україна повністю переніс мовлення із супутників Amos, 4 ° з.д., на супутник Astra 4A, 4.8 ° східної довготи.

Параметри прийому - 12092 V і 12207 V, SR 30000, FEC 2/3, DVB-S2 / 8PSK


24 червня 2017

RATVODДата: Середа, 13.09.2017, 13:32 | Повідомлення # 80
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21729
Статус: Оффлайн
Viasat Україна уклала контракт

на поширення сигналу з супутника
Astra 4A
Найбільший оператор супутникового телебачення покладається на високоякісні послуги SES Video
для поширення понад 100 телевізійних каналів в рамках багаторічного угоди на оренду потужностей.


Viasat Україна (Vision TV LLC), найбільший оператор безпосереднього супутникового мовлення в Україні, надасть своїм абонентам високоякісні телевізійні послуги, використовуючи надійні потужності SES Video на супутнику Astra 4A (4,8 гр.с.д.).

В рамках багаторічної угоди з SES компанія Vision TV транслюватиме близько 40 каналів платного телебачення, з яких 13 в режимі високої чіткості (HD), і близько 60 безкоштовних каналів в зоні охоплення супутника в позиції 5 градусів східної довготи. У цій ключовій орбітальній позиції SES обслуговує близько 13 мільйонів телевізійних домогосподарств в Україні, з яких 4,5 мільйона - супутникові домогосподарства.

«Ми дуже раді, що Viasat Україна довіряє нам доставку свого відеоконтенту, - сказав Норберт Хьольцль (Norbert Hölzle), старший віце-президент Commercial Europe, SES Video. - Угода з таким важливим гравцем телевізійного ринку України підтверджує наше лідируюче положення в країні, коли мова йде про послуги безпосереднього супутникового мовлення. З наближенням переходу на цифрове мовлення і тенденції до кодування супутникових каналів ми твердо віримо, що на ринку з'являться значні можливості зростання, і ми підтримаємо наших клієнтів в їх досягненні".

«Viasat Україна пропонує найкращий асортимент контенту на регіональних мовах, і надійна передача цього контенту є ключем до найкращих розваг нашої аудиторії. Саме тому ми покладаємося на професіоналізм SES в наданні високоякісних послуг, - сказала Світлана Міщенко, генеральний директор Viasat Україна. - Ми впевнені, що досвід SES допоможе розширити нашу аудиторію і наш телевізійний бізнес в найближчі роки".

Нагадаємо, в березні 2016 року компанія Viasat Україна відмовилася від використання транспондерних потужностей супутника Astra 4A, що мігрували на ізраїльський супутник Amos 3.

- 13 вересня, 20177

Редакція


Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини DTH-провайдерів УКРАЇНИ » Новини " Viasat Ukraina ( Vision TV ) "
 • Сторінка 6 з 6
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2018 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *