FORUM TV-SATFriday
20.05.2022, 22:12

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Провайдерів платного ТБ УКРАЇНИ » Системи "MMDS" ("Мediamax")
Системи "MMDS" ("Мediamax")
marsДата: Sunday, 03.05.2009, 14:09 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 98
Статус: Оффлайн
Системи MMDS (Мediamax)

Троxи про історію " МІТРІС "

Понад десять років тому наші доморослі умільці з Луганська винайшли цікаву систему телемовлення під назвою МІТРІС. Уявляю реакцію деяких експертів, які почули цю назву. Так, ця модель, розроблена на ґрунті космічних технологій, призначена для країн, неспроможних запустити власний супутник зв’язку. Більш того, вона розрахована на той самий частотний діапазон, що й супутникові телевізійні системи. Система ніби імітує запуск власного супутника зв’язку шляхом розміщення передавачів на телевежах.

Цілком природно, що до цього винаходу на Заході поставилися поблажливо, навіть зневажливо. Ця зневага, на жаль, просочилося у наші академічні кола і студентські аудиторії. Цей безпідставний снобізм використовувався багатьма чиновниками від зв’язку, які довгими роками негласно перешкоджали розвиткові цієї системи в країні, де вона народилася, надаючи перевагу купівлі закордонного. Але скромнішими виявилися деякі керівники великих областей Росії, а також Грузія, країни Балтії, котрі з великим задоволенням забезпечили за малі гроші свої віддалені селища 50 і більше каналами якісного телебачення. Та й у Луганську, Донецьку, Одесі і навіть Києві тисячі телеглядачів не скаржаться на свої МІТРІС-приставки з невеличкою антеною, які забезпечують їм великий вибір телепрограм.

Але це лише наша історія, як, наприклад, історія знаменитого «горбатого» «Запорожця», якого лише зараз починають любити і поважати цінителі ретроавтомобілів. Але технічна думка не стоїть на місці і, на щастя, у нашій країні не перевелися справжні таланти. Саме ентузіасти створили для нас умови для реального комунікаційного прориву. Справа в тому, що на новому щаблі розробки штучно дискредитованої ідеї фахівці ДАК «Топаз» розробили нове покоління базової телевізійно-комунікаційної станції під кодовою назвою UWDS.

Не навантажуватиму читача перерахуванням новаторських ідей і досить оригінальних знахідок, але ця вітчизняна система дозволяє надавати телеглядачам 65 і більше цифрових телевізійних програм плюс можливість бездротового підключення до Інтернету і IP-телефонії. Як полюбляють говорити рекламісти, три в одному. Особливо привабливим цей проект видасться для керівників сільських регіонів країни, оскільки в найкоротші терміни з мізерними витратами дозволяє забезпечити селища телебаченням, а сільські школи, ФАП і селищні ради — сучасною комп’ютерною комунікацією.

Коли в Криму оцінили вартість впровадження й економічної віддачі системи з розрахунку охоплення всього півострова з його складним рельєфом, то зрозуміли, що для інсталяції цієї системи цифрового ТБ не знадобляться бюджетні гроші. Справа в тім, що повернення вкладів за цим інвестиційним проектом настільки привабливе, що відразу ж з’явилися бажаючі вкласти в нього кошти. Справжні інвестори давно знають, наскільки вигідно вкладати в сучасні комунікаційні системи, особливо в унікальні технічні розробки. До того ж гроші підуть не на зарплату зарубіжним фахівцям, а до нашої рідної промисловості. До того ж, у наших конструкторів знову з’явиться бажання творити. А що вони можуть створити в пристойних матеріальних умовах, американці добре знають на прикладі нашої «Кольчуги», яка багато років не дає спокійно спати розробникам літаків-невидимок і новітніх ракетних комплексів.

От вам і «Запорожець». Тільки не поспішайте вважати мене казкарем. Ця система вже розгорнута в Феодосії, можна приїхати, подивитися, протестувати. Звичайно, і зараз можна єхидствувати над простотою і дешевизною проекту. Вам, напевно, доводилося помічати, як продавець у дорогому автомагазині зверхньо дивиться на незаможного клієнта, хоча сам не може дозволити собі придбати навіть дверцята від іномарки, яку продає. А ми з вами і є тим незаможним клієнтом на ринку телекомунікацій і цифрового телебачення. От, дорогі співвітчизники, і скажіть, що будемо вибирати — «Мерседес» чи «Запорожець»? Я вважаю, що спочатку треба брати «Запорожець», заробити на ньому, на виручені кошти купити «Мерседес», а вже потім зверхньо дивитися на Європу.

Тепер улюблені запитання: хто винен і що робити? Винних, як водиться, у нас немає. На перевірку всі патріоти. Тільки не ображайтеся, будь ласка, на департамент зв’язку за ініційоване обговорення, їм спасибі хоча б за право голосу. А от з приводу запитання «що робити?» у мене конкретна пропозиція, а саме: підтримати розробників UWDS.

Можна насамперед потренуватися на проекті в Криму, а можна і відразу розглянути варіанти для всієї України. Найголовніше — вибір є, і це не порожні балачки. Ми чудово розуміли, що «немає пророка у своїй вітчизні», тому не прагнули когось переконати в нашій правоті на словах, а створили готову діючу модель. Бракує лише державної волі, простіше кажучи, дозволу на життя цій системі. Ми — це група ще не вимерлих ентузіастів: державна акціонерна компанія «Топаз» — розробник і виробник тієї самої «Кольчуги», ТОВ «Барс Інформ Крим», ДП РТПЦ АР Крим за підтримки кримського керівництва в особі Анатолія Гриценка і Міністерства транспорту і зв’язку в особі Леоніда Нетудихати. Ми просто взяли і зробили на свій страх та ризик першу базову станцію і набір абонентських комплектів. Тепер судіть самі, тільки недовго, оскільки будь-яку хорошу справу можна легко втопити в демагогії. Нам не вистачає лише ліцензії на заявлену смугу частот. Буде ліцензія на Крим — добре, отже, можливий прорив у Криму, на всю Україну — ще краще.

Тепер, дорогі читачі, ви розумієте, чому я не можу бути об’єктивним щодо питання вибору концепції цифрового телебачення, а тому звертаюся до вас — думайте, сперечайтеся, критикуйте, тільки не кажіть, що це неможливо, оскільки іноземці встигли вишикуватися у чергу на придбання цієї системи. До речі, Крим зробив свій вибір на користь розгортання 16 станцій UWDS, які за рік дозволять реалізувати в автономії такі проекти, як «Інтернет у сільську школу», «Шкільне телебачення», «Комп’ютерна мережа для цифрового земельного кадастру», «Мережа органів місцевого самоврядування», «Система оповіщення МНС», «Районне телебачення» та ін.

Це весь соціальний розділ із численних державних програм інформатизації України, з яких прийнято сотні важливих документів, витрачено чимало бюджетних грошей, а віз поки що й досі там, у далекому докомп’ютерному минулому. А в розроблених для Криму програмах уся система і її встановлення нічого державі не коштуватимуть, оскільки оплата комунікаційного і телевізійного трафіка, зрештою, сторицею окупить усі інвестиційні вклади.

RATVODДата: Friday, 11.09.2009, 12:34 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26782
Статус: Оффлайн
Львівська телерадіокомпанія

« З а х і д т е л е с е р в і с »

Україна,79005,м.Львів,вул..Лазаренка,1

тел./факс(032) 237-37-95, 237-20-72

Для листів:79060,м.Львів,а/с2644

№___ від __________ 2009р.

ШАНОВНИЙ АБОНЕНТ !

В зв’язку з переходом на автоматизовану білінгову систему обліку абонентів в телекомпанії «Західтелесервіс» вводиться тарифний план «Єдиний» (п.2.1.Абонентсьго договору«Тарифи на Послуги встановлюються Телекомпанією у гривнях і затверджуються директором Телекомпанії. Тарифи можуть бути змінені в односторонньому порядку в зв’язку з ростом інфляції, збільшенням кількості телепрограм, умов покупки Телекомпанією прав на трансляцію каналів про що Абонент буде попереджений не пізніше ніж за місяць до початку дії нових тарифів».).

З 10 лютого по 15 березня 2009 рокупроводиться

переоформлення тарифних планів абонентів.

Ви можете змінити список обраних каналів, а також добрати нові канали, включені в нашій мережі. Вартість одного каналу в системі «Вільний вибір».становитиме 2грн. з ПДВ незалежно від кількості обраних каналів. Вартість спортивних пакетів та нічного залишається без змін.

Кількість каналів в повному пакеті «Вільний вибір» збільшується до 72, і вартість «Повного пакету» становитиме 144 грн. При виборі «Повного пакету» на одну картку надається знижка 10% (вартість повного пакету 130грн. ). При виборі «Повного пакету» на декілька карток застосовується коефіцієнт 0,5 (вартість «Повного пакету» на 1 картку -72 грн.).

Про нову абонплату Ви дізнаєтесь за тел.237-37-95,237-20-72 або завітайте до нашого офісу за адресою м.Львів,вул Лазаренка,1 для переоформлення тарифного плану

Абоненти, які до 15 березня не переоформлять свій тарифний план будуть переведені на тарифний план «Єдиний» автоматично.

Абоненти, які проплатили до 1 лютого аванс за декілька місяців наперед, можуть здійснити перехід на «Єдиний» тарифний план після закінчення авансу.

Звертаємо особливо Вашу увагу на те, що послуги надаватимуться тільки при наявності грошей на Вашому особовому рахунку. Для забезпечення безперервної трансляції телекомпанія надала Вам кредит у розмірі місячної абонплати.

У разі виникнення заборгованості кредит буде анульовано.

Переглянути нові канали можна на 12 транспондері. Технічні параметри:

Частота-12136 мГц, FEC-avto, поляризація –горизонтальна, SR(символьна швидкість – 27500)

З 1 лютого 2009 року телекомпанія «Західтелесервіс» (МЕДІАМАКС) заключила угоду з «Укрсиббанком» на прийом платежів за послуги в усіх відділеннях банку. Плата за платіж – 1 гривня. Якщо Ви маєте в «Укрсиббанку» відкритий рахунок (або відкриєте його) може бути заключена 3-х стороння угода на автоматичне зняття оплати за послуги ТРК «Західтелесервіс» з Вашого рахунку в кінці кожного місяця безкоштовно.

АКІБ «Укрсиббанк»: ТзОВ ТРК «Західтелесервіс»

р/9220440600

МФО 351005

ЗКПО 30993897

З повагою

Директор ТРК «Західтелесервіс» ГІРНА А.М.


RATVODДата: Saturday, 28.11.2009, 21:43 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26782
Статус: Оффлайн
« УТ-захід » стане найпотужнішим

проектом Західної України

Телеканал «УТ-захід» увійде до числа провідних українських телепроектів. Творчим напрямом на каналі керуватиме генеральний продюсер, відомий на регіональному і не лише на регіональному телебаченні. Про це сьогодні під час прес-конференції у Львові повідомив виконавчий директор «МІСТ-ТБ» Андрій Кисера.

«На сьогодні ми маємо, напевно, одне з провідних політичних ток-шоу «Прямим текстом», яке ми плануємо далі технічно розвивати, покращуючи дизайн і студію, - розповів Кисера. - Крім того, з понеділка ми запустили проект щоденних телевізійних новин під назвою «Репортер-захід». Що стосується технічного ресурсу, телекомпанією «УТ-запад» і телекомпанією «Міст» узято в оренду 600-у студію ЛОГТРК, яка по своєму потенціалу є одним з щонайпотужніших об'єктів такого типа. Протягом наступного року ми плануємо зробити сучасний кінопавильйон для зйомки різних телепроектів, зокрема, і ток-шоу. По своєму потенціалу таких студій в Західній Україні немає. Зараз ми розробляємо відповідний проект».

Як повідомив Кисера, творчим напрямом на каналі займатиметься генеральний продюсер, відомий в Україні людина, прізвище якої не називається. Також Андрій Кисера пообіцяв, що канал «УТ-захід» здійснюватиме мовлення на основі незаангажованості в ході виборів різних рівнів в Україні.

Західна інформаційна корпорація


RATVODДата: Saturday, 28.11.2009, 22:15 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26782
Статус: Оффлайн
Цифрове телебачення можна буде

дивитися через ММДС

Телекомунікаційна компанія "ММДС-Україна",

яка працює в Краматорську,

переходить на цифрове мовлення

Згідно Женевської конвенції 2006 років, до 2015 року телебачення у всій Європі і Україні повинне стати цифровим. На даний момент Краматорськ - одне з 8 міст в нашій країні, в яких є цифрове телебачення. Останні 7 міст - це мегаполіси і обласні центри. Перехід "на цифру" в нашому місті здійснює компанія "ММДС-Украина". Що таке цифрове телебачення і чим воно відрізняється від аналогового?

"Візьмемо для прикладу вінілові пластинки і компакт-диски, - розповідає фахівець з маркетингу Донецької філії "ММДС-Украина" Сергій Віноградов. - На пластинках є штамповані доріжки, які читає голка, інформацію ж з компакт-дисків в цифровому форматі читає лазер".

Якщо записувати музику з пластинки на пластинку, то її якість погіршується, а якщо з компакт-диска на диск - воно залишається незмінним. Саме тому відеокасети формату VHS витіснили DVD-диски, на які можна записувати фільми скільки завгодно раз.

"Так само і цифрове телебачення: який сигнал ми беремо з супутника, такою ж доносимо до абонентів, не спотворюючи, як це було при аналоговому мовленні, - говорить Сергій Віноградов. - Тобто абоненти ММДС зможуть дивитися канали з найкращою якістю зображення і звуку. Якщо є музичні канали, які віщають із стереозвуком, то по телевізору теж йтиме стереозвук".

Частотний діапазон 2,5-2,7 гГц, на якому працює ММДС, передбачає велика кількість сервісів: окрім телебачення, це безпровідною інтернет і можливість передачі даних (системи сигналізації, банкомати і ін.). Проте частотний діапазон теж не гумовий, і має властивість закінчуватися, як вода або нафта. Тому базовий пакет аналогового ММДС складав 24 канали.

"Цифрове мовлення займає менше місця в частотному діапазоні, тому ми можемо транслювати більше каналів, - говорить Сергій Віноградов. - 4-5 цифрових каналу займають стільки ж місця, скільки один аналоговий".

Тепер мінімальний соціальний пакет ММДС складатиме 28 каналів, а базовий - 43 канали.

Крім того, що покращується якість мовлення і збільшується кількість каналів, абоненти цифрового телебачення ММДС зможуть мати в своєму телевізорі телегід, за допомогою якого можна буде взнати програму передач будь-якого каналу. Також абоненти ММДС матимуть можливість бачити свій баланс на екрані телевізора.

Що потрібне для переходу "на цифру" і скільки це стоїть?
Окрім "грат", які є у кожного абонента ММДС, потрібно буде встановити ресівер - це пристосування для прийому цифрового сигналу було розроблене луганською фірмою "Trophy" спеціально для "ММДС-Украина".

Вартість ресівера складає 450 грн., але абоненти ММДС мають можливість орендувати його за 4 грн. в місяць.

Також відомі розцінки на пакети цифрового телебачення ММДС для існуючих абонентів: 20 грн. в місяць - соціальний пакет, 35 грн. - базовий.

"У Краматорську розцінки на послуги ММДС - найнижчі в Україні, - говорить Сергій Віноградов. - Таким чином компанія дякує абонентам міста, в якому починала свою діяльність".

За словами фахівця з маркетингу Донецької філії "ММДС-Украина", зараз перед компанією коштує завдання до Нового року перекласти всіх абонентів ММДС (яких в нашому місті близько 4 тис. чіл.) з аналогового мовлення на цифрове. Після цього вирішуватиметься питання про підключення нових абонентів.

Олексій Ладика
Східний проект


RATVODДата: Saturday, 19.12.2009, 11:19 | Повідомлення # 5
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26782
Статус: Оффлайн
Новини від Media MAX

Шановні абонентиMedia MAX !

В тестовому режимі транслюється канал Euronews на 8 мовах :

французська,англійська, німецька, італійська, іспанська, португальська, російська, арабська.

Найблищим часом Media MAX появиться в м.Східниця.

Приємного перегляду.


RATVODДата: Saturday, 19.12.2009, 11:46 | Повідомлення # 6
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26782
Статус: Оффлайн
А К Ц І Я ! ! !RATVODДата: Thursday, 28.01.2010, 16:48 | Повідомлення # 7
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26782
Статус: Оффлайн
Львівський телеканал УТ-Захід

перейменують в ZIK

Львівський телеканал УТ-Захід, змінивши власника - міняє і назву.
Тепер він називатиметься zik, так само, як і що існує декілька років інформагентство.

Рішення змінити назву і логотип телеканалу сьогодні прийняа Нацрада по питаннях телебачення і радіомовлення. Також в телеканалу змінилася фізична адреса.

Логотип нового телеканалу буде таким же, як в інформагентства zik

Повна назва нового власника - ТОВ Західноукраїнська корпорація Бізнес медіа активи, 76% акцій суспільства належить футбольному клубу Карпати, останні 24% - колективу нового клубу. Власником Карпат є Петро Димінський.

Обов'язки директора телекомпанії зараз виконує гендиректор Західної інформаційної корпорації (zik) Роман Любіцкий.

Нагадаємо, по прогнозах експертів, доходи від ТБ-реклами цього року можуть зрости до рівня 2007 років.

Кореспондент.net


Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Провайдерів платного ТБ УКРАЇНИ » Системи "MMDS" ("Мediamax")
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright TV-SAT © 2009-2022