FORUM TV-SATПонеділок
24.02.2020, 15:44

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 7 з 7
 • «
 • 1
 • 2
 • 5
 • 6
 • 7
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Провайдерів платного ТБ УКРАЇНИ » Новини "ВОЛЯ" - провайдера кабельного цифрового ТБ
Новини "ВОЛЯ" - провайдера кабельного цифрового ТБ
RATVODДата: П`ятниця, 08.05.2009, 21:53 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн


Національний український провайдер -

компанія " Воля "
Компанія Воля є національним українським провайдером телекомунікаційних послуг, і надає комплекс сучасних телекомунікаційних послуг – кабельне цифрове телебачення, високошвидкісний доступ в Інтернет, відео-на-замовлення, голосовий зв'язок.

Завдяки прямим контактам, чіткій та прозорій політиці у стосунках із партнерами Воля пропонує у своїх пакетах кабельного телебачення програми всіх українських та всіх кращих світових телекомпаній, дотримуючись усіх міжнародних норм у області авторських та суміжних прав. Найсучасніша цифрова телевізійна станція та передове обладнання оптичних транспортних мереж в кожному місті доставляють сигнал до всіх абонентів Волі, забезпечуючи можливість надійного і безперервного користування послугами.

Персонал компанії по всій країні нараховує більше 3000 працівників. Співробітники компанії є визнаними фахівцями у своїй галузі, авторами підручників з телекомунікацій, їх запрошують до журі престижних виставок та конкурсів, до них за досвідом приїздять колеги з країн Східної Європи. Знання та вміння, що ними володіють співробітники Волі, є абсолютно унікальними. Це — найцінніший актив компанії.
Ключові події в історії компанії

Проект Воля був заснований у 2000 році за участю спеціалістів міжнародної інвестиційної компанії SigmaBleyzer, яка є експертом із розробки та впровадження стратегій ведення бізнесу і підвищення ефективності компаній. Були залучені значні західні інвестиції, істотна частина яких була спрямована на будівництво сучасних волоконно-оптичних телекомунікаційних мереж, придбання та модернізацію найновішого цифрового обладнання, покращення сервісу. Швидкими темпами було прокладено нові та модернізовано старі кабельні мережі і впроваджено найсучаснішу широкополосну та цифрову технологію передачі сигналу.

1 червня 2002 року був затверджений Корпоративний кодекс компанії Воля, і ця дата стала офіційним днем народження Компанії. Ця подія завершила перехід від проекту до повноцінної компанії зі своєю місією, баченням, стратегією розвитку та структурою.

Місією компанії стало:
«Ми відкриваємо світ для наших клієнтів, надаючи доступ до кращих джерел інформації, розваг і комунікацій. Ми віримо, що запорука нашого успіху полягає в нашій здатності приносити постійну користь нашим клієнтам, співробітникам, інвесторам і Україні в цілому. Тому ми створюємо усе більш високі стандарти якості, надаючи високопрофесійні, інноваційні і надійні послуги.»

У 2002—2003 роках компанія впровадила найсучасніші технології і стала піонером у впровадженні цифрового формату кабельного телебачення у Східній Європі та країнах СНД.

У 2008 році було оголошено про об'єднання під єдиним брендом «ВОЛЯ» провайдерів, які ведуть свою діяльність в більш ніж в 16 містах України.
RATVODДата: Неділя, 08.09.2019, 21:18 | Повідомлення # 91
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
Інформування про переривання трансляції телеканалів 9 вересня у зв’язку

з плановими роботами на антено-фідерних пристроях концерну
РТТ
Шановні абоненти!


9 вересня 2019 року з 02:00 до 14:00 будуть проводитись масштабні піврічні планові роботи на антено-фідерних пристроях та енергоживленні РТПС, РТС, РРС и ГКУ РТ концерну РТТ.

Під час проведення робіт буде відсутня трансляція телеканалів: К1, К2, ICTV, 5 канал, СТБ, Новый канал, НТН, ТРК Украина, 1+1, ТЕТ, UA:Перший, UA:Крим, 2+2, М1, М2, Мега, 8 канал, ПлюсПлюс, Інтер, Прямий, Прямий HD, Піксель, Enter Film, Zoom, НТА, 24 канал, UA:Львів.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

03.09.2019

RATVODДата: Неділя, 08.09.2019, 21:27 | Повідомлення # 92
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
Інформування про переривання трансляції телеканалів 9 вересня у зв’язку

з плановими роботами у Дата центрі партнера нашої компанії Cosmonova
Шановні абоненти!


9 вересня 2019 року з 08:00 до 12:00 будуть проводитись планові роботи у Дата центрі партнера нашої компанії Cosmonova.

Під час проведення робіт можливе переривання трансляції телеканалів: КДРТРК, Правда Тут, HD Fashion, GENUINE TV, UA-TV ,XSPORT, FILMUA LIVE, UA-Харьков, Ільдана.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

07.09.2019

RATVODДата: Понеділок, 16.09.2019, 22:16 | Повідомлення # 93
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
ВОЛЯ визнана кращим постачальником

телевізійного контенту
Компанія ВОЛЯ отримала премію Telecom Awards 2019
як кращий національний постачальник телеконтенту.


Таке рішення прийняло журі четвертої Всеукраїнської церемонії нагородження компаній і персоналій телеком- і медіа-індустрії. ВОЛЯ вже вдруге відзначена такою нагородою.

Також ВОЛЯ отримала Диплом лауреатів 2-го ступеню за тариф "Все включено" у номінації «Рішення року для масового ринку».

Telecom Awards 2019 об'єднує понад 300 представників профільних асоціацій, національних регуляторів і влади, вітчизняних і міжнародних галузевих підприємств, світових виробників і постачальників сучасного телекомунікаційного обладнання та інших представників, зацікавлених у розвитку галузі.

ВОЛЯ докладає максимум зусиль для розвитку телевізійного контенту. Компанія пропонує абонентам 200 телеканалів, 36 з яких у форматі HD. Завдяки успішній співпраці з провідними медіагрупами України та світовими лідерами у сфері виробництва контенту - FOX, Discovery, AMC, Nat Geo ВОЛЯ наповнює пакети телепрограм рейтинговими фільмами і шоу.

ВОЛЯ вже 5 років реалізує проект власних телеканалів Воля CINE+, які дивляться близько півмільйона сімей. Канали Воля CINE+ упевнено посідають топ-позиції по телеперегляду. Наприклад, Воля CINE+ HIT і Воля CINE+ входять до топ-5 фільмових каналів, а Воля CINE+ MIX і Воля CINE+ LEGEND - у першій десятці.

ВОЛЯ неодноразово підтверджувала статус лідера ринку. Так, у 2018 році компанія в 4 й раз поспіль стала переможцем у номінації «Кращий провайдер цифрових розваг: телебачення та високошвидкісний Інтернет» за результатами Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року» в Україні.

16.09.2019

RATVODДата: Субота, 02.11.2019, 08:17 | Повідомлення # 94
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
ВОЛЯ запустила сервіс Disney Channel on Demand

для найвимогливіших прихильників мультфільмів
З 1 листопада новий VoD сервіс (відео за запитом) Disney Сhannel on Demand
буде доступний в онлайн-кінотеатрі ВОЛЯ CINEMA.


Завдяки співпраці ВОЛЯ зі світовим кіногігантом Disney улюблені герої стають ближчими. Тепер в онлайн-кінотеатрі можна дивитися легальний контент від трьох популярних каналів:

• Disney Juniorблок програм для дошкільнят віком від 2 до 7 років.

• Disney XDвипускає в ефір здебільшого дитячі-підліткові анімаційні телесеріали.

• Disney Сhannelмікс захопливих мультфільмів та серіалів.


ВОЛЯ — єдиний провайдер в Україні, який забезпечує такий ліцензійний контент. Усього упродовж року в онлайн-кінотеатрі ВОЛЯ CINEMA з'являться 40 мультиплікаційних серіалів у HD якості, а це понад 500 серій культових серіалів від каналів Disney. Причому кожні три місяці контент буде повністю оновлюватися. Ми подбали й про якісний український дубляж, крім того — глядач може перемикати звукову доріжку на мову оригіналу або українську.

Такі хіти від Disney, як «Клуб Міккі Мауса», «Елена з Авалору», «Спайдермен» та багато інших тепер доступні в зручний час і для маленьких глядачів, і для кожного члена сім'ї.

ВОЛЯ уже багато років співпрацює з Disney. Топові фільми Disney стали невіднятною частиною телеканалу ВОЛЯ CINE+ KIDS, одного з власних каналів компанії. Всього таких каналів п'ять — у цьому році компанія відзначила п'ятиріччя їхнього запуску. ВОЛЯ наповнює програми своїх каналів високоякісним контентом завдяки прямим договорам із провідними виробниками та світовими кіностудіями: Disney, Pixar, MARVEL studios, Lucasfilm та інші.

Спільно з ВОЛЯ Disney реалізував в Україні одну зі своїх масштабних світових ініціатив — Dream Big Princess, мета якої — надихнути юних принцес, навчити вірити у свою мрію та невпинно йти до мети. ВОЛЯ в партнерстві з Disney створила новий формат, який допоміг об'єднати історії мультфільмів та справжнє життя. Юні панянки змогли поділитися історіями про свою велику мрію на сторінці ВОЛЯ в Facebook.

— Запуск сервісу Disney Channel on Demand в онлайн-кінотеатрі ВОЛЯ CINEMA підтверджує стратегію розвитку компанії — розвивати співпрацю з провідними світовими виробниками контенту, щоб забезпечувати телеглядачів легальним продуктом високої якості. Також ми прагнемо надавати зручний доступ до такого контенту, пропонуючи дивитися його в будь-який час, у будь-якому місці через мобільний додаток ВОЛЯ TV, — говорить Сандра Крауіня, директор з маркетингу ВОЛЯ.

Онлайн-кінотеатр ВОЛЯ CINEMA — додаткова послуга інтерактивного телебачення від компанії ВОЛЯ, яка дає доступ до легального контенту в зручний для глядача час. У кінотеатрі завжди є широкий вибір фільмів для найрізноманітнішої аудиторії та на будь-який смак.

ВОЛЯ TV — додаток для смартфонів і планшетів, який дозволяє дивитися телеканали та фільми в онлайн-кінотеатрах обраного абонентом тарифу в будь-який час та в зручному місці.

01.11.2019RATVODДата: Понеділок, 04.11.2019, 21:41 | Повідомлення # 95
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
Що пропонує ВОЛЯ телеглядачам супутникового ТБ

у зв'язку з початком кодування сигналу
З листопада в Україні розпочинається процес часткового кодування відкритого супутникового ТБ сигналу
4 найбільших медіагруп України
(1 + 1 Media, «Медіа Група Україна», StarLightMedia, Inter Media Group).


Його повне кодування заплановано на січень 2020 року.

Це означає, що перегляд телепрограм безкоштовно і безпосередньо з супутника стане недоступним. У відкритому доступі не будуть транслюватися популярні українські телеканали: 1 + 1, Інтер, СТБ, Новий канал, ТРК Україна, ICTV, ТЕТ, НТН , Enter-фільм, 2 + 2, К1, К2, Бігуді, Індиго, ОСЕ, Мега, Zoom, НЛО, Уніан, Плюсплюс, Піксель, М1, М2 (усього 23 провідні канали).

Доступ до сигналу буде тільки в офіційних провайдерів. І телеглядачам доведеться обирати між кабельним, супутниковим, IPTV/OTT (інтерактивне телебачення) і ефірним цифровим сигналом Т2 (прийом на антену).

Абоненти компанії ВОЛЯ не відчують жодних незручностей у зв'язку з кодуванням. Компанія і зараз отримує сигнал із супутника легально і через свою кабельну мережу передає його на телевізори та мобільні пристрої телеглядачів.

Що стосується власників супутникової антени, ВОЛЯ готова запропонувати цікаві і дуже привабливі варіанти доступу до улюблених телеканалів.

Вигідна пропозиція - це подвійна послуга: інтернет плюс інтерактивне телебачення. Зараз можна оформити передплату на послугу за акційною ціною в рік - всього 99 грн/місяць.

Інтерактивне ТБ ВОЛЯ - це можливість дивитися на екрані телевізора сотні рейтингових цифрових каналів з усього світу, в тому числі і HD якості. Крім того, можна підключити тематичні додаткові пакети «Спорт», «Дитячий», «Розважальний». Інтерактивне телебачення працює за умови наявності доступу в інтернет від будь-якого інтернет-провайдера на швидкості не нижче 10 Мбіт/с.

Велика перевага цього ТБ - онлайн-кінотеатр Воля Cinema, який налічує понад 30 тисяч фільмів. Цим ресурсом можна керувати за допомогою простого і зрозумілого програмного гіда. Дивитися таке телебачення можна на будь-якому гаджеті в зручному місці, у зручний час.

Також компанія готова запропонувати традиційне кабельне телебачення: як цифрове, так і аналогове. І теж за спеціальною ціною.

Підключення до послуг компанії новому абоненту обійдеться всього в 1 грн, крім того обладнання вже входить у вартість пакету послуг.

ВОЛЯ має багаторічний досвід надання телекомунікаційних послуг, кабельну мережу, яка покриває більшу частину України і сучасні сервісні рішення.

Компанія успішно співпрацює як з провідними національним телеканалам України, так і з світовими гігантами в області виробництва контенту. Тому в наших телеглядачів є можливість дивитися улюблені канали в кращій якості, а також новинки серіалів менш, ніж через 24 години після світових показів, а іноді й раніше світових прем'єр.

04.11.2019RATVODДата: Вівторок, 17.12.2019, 23:29 | Повідомлення # 96
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
«Воля» запускає нового інтернет-провайдера

під брендом
INJOYСкріншот сайту injoy.in.ua

Найбільший український провайдер «Воля» готує новий бренд
.

На сайті Укрпатенту на ім'я компанії зареєстрована нова ТМ - INJOY, передає Ліга.Tech.

Згідно з даними, на сайті INJOY ніякої інформації про приналежність «Волі» немає. Повідомляється, що даний провайдер є локальним постачальником інтернет-послуг в Дніпрі.

У Волі також не підтверджують, що торговий знак є власністю компанії. Говориться про те, що INJOY є партнером провайдера. Найімовірніше, «Воля» просто не хоче асоціювати себе з новим брендом.

Як пояснив екс-директор «Тріолан» Вадим Сидоренко, така позиція пов'язана з бажанням провайдера спробувати щось нове. По суті, новий бренд є полем для експериментів.

"Може, просто потрібен бренд для експериментів, щоб в разі чого не шкода було", - говорить Сидоренко.

Нагадаємо, в цьому році провайдер «Воля» отримав нових іноземних інвесторів. Одним з них стала австралійська компанія Warana Capital Pty Ltd, яка купила 5,6% акцій ВОЛІ. У той же час OL Group Ltd, зареєстрована на Кайманових островах, придбала 8,4%.

Лада Васюкова

17 грудня, 2019RATVODДата: Субота, 28.12.2019, 10:06 | Повідомлення # 97
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
ВОЛЯ відкриває доступ абонентам

до усіх телеканалів на новорічні свята
Новорічні свята для абонентів ВОЛЯ стануть ще більш приємними
завдяки можливості промоперегляду усіх телеканалів.


Компанія з 28 грудня 2019 року по 10 січня 2020 року відкриває усім абонентам цифрового та інтерактивного телебачення доступ до понад 150 телеканалів*.

Також у ці святкові дні усі абоненти ОТТ зможуть насолодитися фільмами, мультиками та спортивними подіями в онлайн-кінотеатрах Воля Cinema, FOXNOW та Воля Футбол+.

ВОЛЯ підготувала багато цікавого, щоб контент був тематично різноманітним і актуальним для будь-якого віку та інтересів.

Наприклад, на телеканалі Воля CINE+ HIT фантастичний тиждень з 30 грудня по 5 січня із супергероями, що вражають надприродними здібностями: «Людина Мураха», «Вартові галактики», «Капітан Марвел», «Месники: Завершення», «Скло», «Варкрафт». А на телеканалі Воля CINE+ MIX - улюблені світові комедії: «Буркотун», «Оскар», «Людина-оркестр», «Приборкання непокірного», «Високий блондин у чорному черевику», «Шалено закоханий», «Укол парасолькою».

Для того, щоб отримати промодоступ до телеканалів, абонентам кабельного телебачення необхідно налаштувати свій тюнер. Детальніше про налаштування читайте в інструкції. Абонентам інтерактивного телебачення достатньо перезавантажити обладнання.

Приємного перегляду!

*доступ відкрито до всіх телеканалів, окрім каналів Футбол 1 HD, Футбол 2 HD і каналів додаткового пакету «Нічний».

27.12.2019

RATVODДата: Четвер, 09.01.2020, 11:40 | Повідомлення # 98
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
ВОЛЯ відкрила у Києві

Центр сучасних технологій «Оболонський»
Компанія «ВОЛЯ» відкрила у Києві Центр сучасних технологій (ЦСТ) «Оболонський»
за адресою
: вул. Маршала Тимошенко, 29.


ЦСТ розташований зручно для відвідувачів, сюди можна добратись пішки усього за 5 хвилин від станції метро «Мінська». Та і місце добре відоме мешканцям – раніше у ВОЛЯ був ЦСТ на проспекті Оболонський, 26.

ЦСТ «Оболонський» відкрито у розрахунку на абонентів, які мешкають у Оболонському та Подільському районах.

У ЦСТ надають весь комплекс сучасних послуг від лідера цифрових розваг. Тут можна проконсультуватися, підключити Інтернет, телебачення, комплексні послуги з мобільним зв'язком від компанії lifecell, а також протестувати інтерактивні сервіси.

Графік работи ЦСТ «Оболонський»: Пн - Сб: з 9:00 до 20:00; Нд: з 9:00 до 18:00.

Зараз у Києві діють 8 Центрів сучасних технологій компанії ВОЛЯ.

В Україні нині працюють понад 50 Центрів сучасних технологій ВОЛЯ. За останні три роки компанія інвестувала в їхній розвиток 10 млн грн.

08.01.2020RATVODДата: Субота, 25.01.2020, 09:03 | Повідомлення # 99
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24369
Статус: Оффлайн
Інформування про зміни з 15 березня 2020 року

в ретрансляції компанією ВОЛЯ футбольних телеканалів
У 2020 році в зв'язку зі зміною стратегії поширення контенту «Медіа Групою Україна»
канали «Футбол 1» і «Футбол 2» переходять на індивідуальну передплату
та будуть доступні у обмеженого числа провайдерів.


Така модель дистрибуції спортивного контенту давно застосовується у всьому світі. Оскільки спортивні трансляції - це преміальний ТВ-контент, він доступний тільки по передплаті. Тепер і Україна не буде винятком.

Таким чином, окрема передплата на канали «Футбол 1» та «Футбол 2» у поточному році буде доступна для абонентів двох супутникових провайдерів, які належать «Медіа Група Україна». Також право по поширювати передплату на «Футболи» отримали всі провайдери, у яких є контракти на трансляцію каналів з МГУ, серед них і ВОЛЯ.

Вартість пакету для всіх провайдерів складе 109 грн на місяць.

Найбільший телевізійний провайдер ВОЛЯ не випадково потрапив до числа обраних партнерів. У минулому році канали «Футбол 1» і «Футбол 2» разом із ВОЛЯ перемогли в тендері УЄФА і отримали права на трансляцію всіх матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи сезонів 2018-2021.

Тому в 2020 році ВОЛЯ продовжить радувати всіх цінителів преміального спортивного контенту. Матчі 1/8 фіналу ЛЧ стартують вже 18 лютого - діючий чемпіон «Ліверпуль» зіграє з «Атлетіко», «Манчестер Сіті» зіграє з «Реалом», а «Челсі» - з «Баварією». З 20 лютого глядачі зможуть насолоджуватися видовищним європейським футболом в 1/16 фіналу ЛЄ. Серед учасників, які продовжують боротьбу за трофей, донецький «Шахтар». Підопічні Луїша Каштру зійдуться з «Бенфікою» з Португалії.

У новому році футболу для шанувальників спорту стане більше. З лютого 2020 року з'явиться третій футбольний телеканал - «Футбол 3». Він буде транслювати частину матчів чемпіонатів Франції, Бельгії, Іспанії, а також новий преміальний контент. Канал буде доступний абонентам компанії ВОЛЯ в усіх основних пакетах телепрограм аналогового, цифрового та інтерактивного телебачення.

Для футбольних фанатів в пакетах ВОЛЯ також з'явиться новий спортивний канал «Шахтар ТБ», який порадує матчами і програмами за участю улюблених команд.

Поряд з тим, канали «Футбол 1/2», у зв'язку зі зміною умов надання послуги з боку правовласника «Медіа Група Україна», з 15 березня 2020 року будуть виключені з усіх основних пакетів телепрограм ВОЛЯ, у всіх містах. Ці два канали з лютого 2020 року продовжать своє існування в рамках окремого пакету «Футбол HD».

Зараз канали «Футбол 1» і «Футбол 2» ексклюзивно транслюють на території України всі матчі ЛЧ, ЛЄ, Суперкубка УЄФА, Ліги Націй, Еврокваліфікаціі, показують поєдинки Української Прем'єр-Ліги, Кубка і Суперкубка України, чемпіонатів італійської Серії А, бельгійської Ліги Жюпіле, іспанської Ла Ліги, німецької Бундесліги і французької Ліги. У цьому році глядачів телеканалів «Футбол 1» і «Футбол 2» також чекають матчі Євро-2020, на якому зіграє і національна збірна України.

Щоб продовжувати дивитися всі матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи УЄФА в прямому ефірі, короткі огляди, архіви матчів у режимі 24/7 і без реклами, кожен бажаючий може підключити додаткову послугу ВОЛЯ Футбол + за 29 грн на місяць. Водночас, у будь-якого абонента є можливість обрати один із відкритих для підключення пакетів Volia Smart HD або Optimal HD, який ми поліпшили, додавши бібліотеку ВОЛЯ Футбол+.

Також в пакетах ВОЛІ доступні й інші рейтингові спортивні телеканали. Такі як Eurosport 1/2 - для шанувальників найпопулярніших Євро Ліг, таких як Бундесліга та Setanta Sports, який є власником прав на трансляцію англійської та шотландської Прем'єр-Ліги в Україні. На додаток до багатого вибору футбольного контенту, програма каналу наповнена ексклюзивними трансляціями NBA, NHL, Формули 1 і UFC.

24.01.2020

Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Провайдерів платного ТБ УКРАЇНИ » Новини "ВОЛЯ" - провайдера кабельного цифрового ТБ
 • Сторінка 7 з 7
 • «
 • 1
 • 2
 • 5
 • 6
 • 7
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2020