FORUM TV-SATПонеділок
21.09.2020, 03:09

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 7 з 7
 • «
 • 1
 • 2
 • 5
 • 6
 • 7
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Провайдерів платного ТБ УКРАЇНИ » Новини "ВОЛЯ" - провайдера кабельного цифрового ТБ
Новини "ВОЛЯ" - провайдера кабельного цифрового ТБ
RATVODДата: П`ятниця, 08.05.2009, 21:53 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн


Національний український провайдер -

компанія " Воля "
Компанія Воля є національним українським провайдером телекомунікаційних послуг, і надає комплекс сучасних телекомунікаційних послуг – кабельне цифрове телебачення, високошвидкісний доступ в Інтернет, відео-на-замовлення, голосовий зв'язок.

Завдяки прямим контактам, чіткій та прозорій політиці у стосунках із партнерами Воля пропонує у своїх пакетах кабельного телебачення програми всіх українських та всіх кращих світових телекомпаній, дотримуючись усіх міжнародних норм у області авторських та суміжних прав. Найсучасніша цифрова телевізійна станція та передове обладнання оптичних транспортних мереж в кожному місті доставляють сигнал до всіх абонентів Волі, забезпечуючи можливість надійного і безперервного користування послугами.

Персонал компанії по всій країні нараховує більше 3000 працівників. Співробітники компанії є визнаними фахівцями у своїй галузі, авторами підручників з телекомунікацій, їх запрошують до журі престижних виставок та конкурсів, до них за досвідом приїздять колеги з країн Східної Європи. Знання та вміння, що ними володіють співробітники Волі, є абсолютно унікальними. Це — найцінніший актив компанії.
Ключові події в історії компанії

Проект Воля був заснований у 2000 році за участю спеціалістів міжнародної інвестиційної компанії SigmaBleyzer, яка є експертом із розробки та впровадження стратегій ведення бізнесу і підвищення ефективності компаній. Були залучені значні західні інвестиції, істотна частина яких була спрямована на будівництво сучасних волоконно-оптичних телекомунікаційних мереж, придбання та модернізацію найновішого цифрового обладнання, покращення сервісу. Швидкими темпами було прокладено нові та модернізовано старі кабельні мережі і впроваджено найсучаснішу широкополосну та цифрову технологію передачі сигналу.

1 червня 2002 року був затверджений Корпоративний кодекс компанії Воля, і ця дата стала офіційним днем народження Компанії. Ця подія завершила перехід від проекту до повноцінної компанії зі своєю місією, баченням, стратегією розвитку та структурою.

Місією компанії стало:
«Ми відкриваємо світ для наших клієнтів, надаючи доступ до кращих джерел інформації, розваг і комунікацій. Ми віримо, що запорука нашого успіху полягає в нашій здатності приносити постійну користь нашим клієнтам, співробітникам, інвесторам і Україні в цілому. Тому ми створюємо усе більш високі стандарти якості, надаючи високопрофесійні, інноваційні і надійні послуги.»

У 2002—2003 роках компанія впровадила найсучасніші технології і стала піонером у впровадженні цифрового формату кабельного телебачення у Східній Європі та країнах СНД.

У 2008 році було оголошено про об'єднання під єдиним брендом «ВОЛЯ» провайдерів, які ведуть свою діяльність в більш ніж в 16 містах України.
RATVODДата: Неділя, 08.09.2019, 21:18 | Повідомлення # 91
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Інформування про переривання трансляції телеканалів 9 вересня у зв’язку

з плановими роботами на антено-фідерних пристроях концерну
РТТ
Шановні абоненти!


9 вересня 2019 року з 02:00 до 14:00 будуть проводитись масштабні піврічні планові роботи на антено-фідерних пристроях та енергоживленні РТПС, РТС, РРС и ГКУ РТ концерну РТТ.

Під час проведення робіт буде відсутня трансляція телеканалів: К1, К2, ICTV, 5 канал, СТБ, Новый канал, НТН, ТРК Украина, 1+1, ТЕТ, UA:Перший, UA:Крим, 2+2, М1, М2, Мега, 8 канал, ПлюсПлюс, Інтер, Прямий, Прямий HD, Піксель, Enter Film, Zoom, НТА, 24 канал, UA:Львів.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

03.09.2019

RATVODДата: Неділя, 08.09.2019, 21:27 | Повідомлення # 92
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Інформування про переривання трансляції телеканалів 9 вересня у зв’язку

з плановими роботами у Дата центрі партнера нашої компанії Cosmonova
Шановні абоненти!


9 вересня 2019 року з 08:00 до 12:00 будуть проводитись планові роботи у Дата центрі партнера нашої компанії Cosmonova.

Під час проведення робіт можливе переривання трансляції телеканалів: КДРТРК, Правда Тут, HD Fashion, GENUINE TV, UA-TV ,XSPORT, FILMUA LIVE, UA-Харьков, Ільдана.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

07.09.2019

RATVODДата: Понеділок, 16.09.2019, 22:16 | Повідомлення # 93
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
ВОЛЯ визнана кращим постачальником

телевізійного контенту
Компанія ВОЛЯ отримала премію Telecom Awards 2019
як кращий національний постачальник телеконтенту.


Таке рішення прийняло журі четвертої Всеукраїнської церемонії нагородження компаній і персоналій телеком- і медіа-індустрії. ВОЛЯ вже вдруге відзначена такою нагородою.

Також ВОЛЯ отримала Диплом лауреатів 2-го ступеню за тариф "Все включено" у номінації «Рішення року для масового ринку».

Telecom Awards 2019 об'єднує понад 300 представників профільних асоціацій, національних регуляторів і влади, вітчизняних і міжнародних галузевих підприємств, світових виробників і постачальників сучасного телекомунікаційного обладнання та інших представників, зацікавлених у розвитку галузі.

ВОЛЯ докладає максимум зусиль для розвитку телевізійного контенту. Компанія пропонує абонентам 200 телеканалів, 36 з яких у форматі HD. Завдяки успішній співпраці з провідними медіагрупами України та світовими лідерами у сфері виробництва контенту - FOX, Discovery, AMC, Nat Geo ВОЛЯ наповнює пакети телепрограм рейтинговими фільмами і шоу.

ВОЛЯ вже 5 років реалізує проект власних телеканалів Воля CINE+, які дивляться близько півмільйона сімей. Канали Воля CINE+ упевнено посідають топ-позиції по телеперегляду. Наприклад, Воля CINE+ HIT і Воля CINE+ входять до топ-5 фільмових каналів, а Воля CINE+ MIX і Воля CINE+ LEGEND - у першій десятці.

ВОЛЯ неодноразово підтверджувала статус лідера ринку. Так, у 2018 році компанія в 4 й раз поспіль стала переможцем у номінації «Кращий провайдер цифрових розваг: телебачення та високошвидкісний Інтернет» за результатами Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року» в Україні.

16.09.2019

RATVODДата: Субота, 02.11.2019, 08:17 | Повідомлення # 94
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
ВОЛЯ запустила сервіс Disney Channel on Demand

для найвимогливіших прихильників мультфільмів
З 1 листопада новий VoD сервіс (відео за запитом) Disney Сhannel on Demand
буде доступний в онлайн-кінотеатрі ВОЛЯ CINEMA.


Завдяки співпраці ВОЛЯ зі світовим кіногігантом Disney улюблені герої стають ближчими. Тепер в онлайн-кінотеатрі можна дивитися легальний контент від трьох популярних каналів:

• Disney Juniorблок програм для дошкільнят віком від 2 до 7 років.

• Disney XDвипускає в ефір здебільшого дитячі-підліткові анімаційні телесеріали.

• Disney Сhannelмікс захопливих мультфільмів та серіалів.


ВОЛЯ — єдиний провайдер в Україні, який забезпечує такий ліцензійний контент. Усього упродовж року в онлайн-кінотеатрі ВОЛЯ CINEMA з'являться 40 мультиплікаційних серіалів у HD якості, а це понад 500 серій культових серіалів від каналів Disney. Причому кожні три місяці контент буде повністю оновлюватися. Ми подбали й про якісний український дубляж, крім того — глядач може перемикати звукову доріжку на мову оригіналу або українську.

Такі хіти від Disney, як «Клуб Міккі Мауса», «Елена з Авалору», «Спайдермен» та багато інших тепер доступні в зручний час і для маленьких глядачів, і для кожного члена сім'ї.

ВОЛЯ уже багато років співпрацює з Disney. Топові фільми Disney стали невіднятною частиною телеканалу ВОЛЯ CINE+ KIDS, одного з власних каналів компанії. Всього таких каналів п'ять — у цьому році компанія відзначила п'ятиріччя їхнього запуску. ВОЛЯ наповнює програми своїх каналів високоякісним контентом завдяки прямим договорам із провідними виробниками та світовими кіностудіями: Disney, Pixar, MARVEL studios, Lucasfilm та інші.

Спільно з ВОЛЯ Disney реалізував в Україні одну зі своїх масштабних світових ініціатив — Dream Big Princess, мета якої — надихнути юних принцес, навчити вірити у свою мрію та невпинно йти до мети. ВОЛЯ в партнерстві з Disney створила новий формат, який допоміг об'єднати історії мультфільмів та справжнє життя. Юні панянки змогли поділитися історіями про свою велику мрію на сторінці ВОЛЯ в Facebook.

— Запуск сервісу Disney Channel on Demand в онлайн-кінотеатрі ВОЛЯ CINEMA підтверджує стратегію розвитку компанії — розвивати співпрацю з провідними світовими виробниками контенту, щоб забезпечувати телеглядачів легальним продуктом високої якості. Також ми прагнемо надавати зручний доступ до такого контенту, пропонуючи дивитися його в будь-який час, у будь-якому місці через мобільний додаток ВОЛЯ TV, — говорить Сандра Крауіня, директор з маркетингу ВОЛЯ.

Онлайн-кінотеатр ВОЛЯ CINEMA — додаткова послуга інтерактивного телебачення від компанії ВОЛЯ, яка дає доступ до легального контенту в зручний для глядача час. У кінотеатрі завжди є широкий вибір фільмів для найрізноманітнішої аудиторії та на будь-який смак.

ВОЛЯ TV — додаток для смартфонів і планшетів, який дозволяє дивитися телеканали та фільми в онлайн-кінотеатрах обраного абонентом тарифу в будь-який час та в зручному місці.

01.11.2019RATVODДата: Понеділок, 04.11.2019, 21:41 | Повідомлення # 95
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Що пропонує ВОЛЯ телеглядачам супутникового ТБ

у зв'язку з початком кодування сигналу
З листопада в Україні розпочинається процес часткового кодування відкритого супутникового ТБ сигналу
4 найбільших медіагруп України
(1 + 1 Media, «Медіа Група Україна», StarLightMedia, Inter Media Group).


Його повне кодування заплановано на січень 2020 року.

Це означає, що перегляд телепрограм безкоштовно і безпосередньо з супутника стане недоступним. У відкритому доступі не будуть транслюватися популярні українські телеканали: 1 + 1, Інтер, СТБ, Новий канал, ТРК Україна, ICTV, ТЕТ, НТН , Enter-фільм, 2 + 2, К1, К2, Бігуді, Індиго, ОСЕ, Мега, Zoom, НЛО, Уніан, Плюсплюс, Піксель, М1, М2 (усього 23 провідні канали).

Доступ до сигналу буде тільки в офіційних провайдерів. І телеглядачам доведеться обирати між кабельним, супутниковим, IPTV/OTT (інтерактивне телебачення) і ефірним цифровим сигналом Т2 (прийом на антену).

Абоненти компанії ВОЛЯ не відчують жодних незручностей у зв'язку з кодуванням. Компанія і зараз отримує сигнал із супутника легально і через свою кабельну мережу передає його на телевізори та мобільні пристрої телеглядачів.

Що стосується власників супутникової антени, ВОЛЯ готова запропонувати цікаві і дуже привабливі варіанти доступу до улюблених телеканалів.

Вигідна пропозиція - це подвійна послуга: інтернет плюс інтерактивне телебачення. Зараз можна оформити передплату на послугу за акційною ціною в рік - всього 99 грн/місяць.

Інтерактивне ТБ ВОЛЯ - це можливість дивитися на екрані телевізора сотні рейтингових цифрових каналів з усього світу, в тому числі і HD якості. Крім того, можна підключити тематичні додаткові пакети «Спорт», «Дитячий», «Розважальний». Інтерактивне телебачення працює за умови наявності доступу в інтернет від будь-якого інтернет-провайдера на швидкості не нижче 10 Мбіт/с.

Велика перевага цього ТБ - онлайн-кінотеатр Воля Cinema, який налічує понад 30 тисяч фільмів. Цим ресурсом можна керувати за допомогою простого і зрозумілого програмного гіда. Дивитися таке телебачення можна на будь-якому гаджеті в зручному місці, у зручний час.

Також компанія готова запропонувати традиційне кабельне телебачення: як цифрове, так і аналогове. І теж за спеціальною ціною.

Підключення до послуг компанії новому абоненту обійдеться всього в 1 грн, крім того обладнання вже входить у вартість пакету послуг.

ВОЛЯ має багаторічний досвід надання телекомунікаційних послуг, кабельну мережу, яка покриває більшу частину України і сучасні сервісні рішення.

Компанія успішно співпрацює як з провідними національним телеканалам України, так і з світовими гігантами в області виробництва контенту. Тому в наших телеглядачів є можливість дивитися улюблені канали в кращій якості, а також новинки серіалів менш, ніж через 24 години після світових показів, а іноді й раніше світових прем'єр.

04.11.2019RATVODДата: Вівторок, 17.12.2019, 23:29 | Повідомлення # 96
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
«Воля» запускає нового інтернет-провайдера

під брендом
INJOYСкріншот сайту injoy.in.ua

Найбільший український провайдер «Воля» готує новий бренд
.

На сайті Укрпатенту на ім'я компанії зареєстрована нова ТМ - INJOY, передає Ліга.Tech.

Згідно з даними, на сайті INJOY ніякої інформації про приналежність «Волі» немає. Повідомляється, що даний провайдер є локальним постачальником інтернет-послуг в Дніпрі.

У Волі також не підтверджують, що торговий знак є власністю компанії. Говориться про те, що INJOY є партнером провайдера. Найімовірніше, «Воля» просто не хоче асоціювати себе з новим брендом.

Як пояснив екс-директор «Тріолан» Вадим Сидоренко, така позиція пов'язана з бажанням провайдера спробувати щось нове. По суті, новий бренд є полем для експериментів.

"Може, просто потрібен бренд для експериментів, щоб в разі чого не шкода було", - говорить Сидоренко.

Нагадаємо, в цьому році провайдер «Воля» отримав нових іноземних інвесторів. Одним з них стала австралійська компанія Warana Capital Pty Ltd, яка купила 5,6% акцій ВОЛІ. У той же час OL Group Ltd, зареєстрована на Кайманових островах, придбала 8,4%.

Лада Васюкова

17 грудня, 2019RATVODДата: Субота, 28.12.2019, 10:06 | Повідомлення # 97
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
ВОЛЯ відкриває доступ абонентам

до усіх телеканалів на новорічні свята
Новорічні свята для абонентів ВОЛЯ стануть ще більш приємними
завдяки можливості промоперегляду усіх телеканалів.


Компанія з 28 грудня 2019 року по 10 січня 2020 року відкриває усім абонентам цифрового та інтерактивного телебачення доступ до понад 150 телеканалів*.

Також у ці святкові дні усі абоненти ОТТ зможуть насолодитися фільмами, мультиками та спортивними подіями в онлайн-кінотеатрах Воля Cinema, FOXNOW та Воля Футбол+.

ВОЛЯ підготувала багато цікавого, щоб контент був тематично різноманітним і актуальним для будь-якого віку та інтересів.

Наприклад, на телеканалі Воля CINE+ HIT фантастичний тиждень з 30 грудня по 5 січня із супергероями, що вражають надприродними здібностями: «Людина Мураха», «Вартові галактики», «Капітан Марвел», «Месники: Завершення», «Скло», «Варкрафт». А на телеканалі Воля CINE+ MIX - улюблені світові комедії: «Буркотун», «Оскар», «Людина-оркестр», «Приборкання непокірного», «Високий блондин у чорному черевику», «Шалено закоханий», «Укол парасолькою».

Для того, щоб отримати промодоступ до телеканалів, абонентам кабельного телебачення необхідно налаштувати свій тюнер. Детальніше про налаштування читайте в інструкції. Абонентам інтерактивного телебачення достатньо перезавантажити обладнання.

Приємного перегляду!

*доступ відкрито до всіх телеканалів, окрім каналів Футбол 1 HD, Футбол 2 HD і каналів додаткового пакету «Нічний».

27.12.2019

RATVODДата: Четвер, 09.01.2020, 11:40 | Повідомлення # 98
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
ВОЛЯ відкрила у Києві

Центр сучасних технологій «Оболонський»
Компанія «ВОЛЯ» відкрила у Києві Центр сучасних технологій (ЦСТ) «Оболонський»
за адресою
: вул. Маршала Тимошенко, 29.


ЦСТ розташований зручно для відвідувачів, сюди можна добратись пішки усього за 5 хвилин від станції метро «Мінська». Та і місце добре відоме мешканцям – раніше у ВОЛЯ був ЦСТ на проспекті Оболонський, 26.

ЦСТ «Оболонський» відкрито у розрахунку на абонентів, які мешкають у Оболонському та Подільському районах.

У ЦСТ надають весь комплекс сучасних послуг від лідера цифрових розваг. Тут можна проконсультуватися, підключити Інтернет, телебачення, комплексні послуги з мобільним зв'язком від компанії lifecell, а також протестувати інтерактивні сервіси.

Графік работи ЦСТ «Оболонський»: Пн - Сб: з 9:00 до 20:00; Нд: з 9:00 до 18:00.

Зараз у Києві діють 8 Центрів сучасних технологій компанії ВОЛЯ.

В Україні нині працюють понад 50 Центрів сучасних технологій ВОЛЯ. За останні три роки компанія інвестувала в їхній розвиток 10 млн грн.

08.01.2020RATVODДата: Субота, 25.01.2020, 09:03 | Повідомлення # 99
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Інформування про зміни з 15 березня 2020 року

в ретрансляції компанією ВОЛЯ футбольних телеканалів
У 2020 році в зв'язку зі зміною стратегії поширення контенту «Медіа Групою Україна»
канали «Футбол 1» і «Футбол 2» переходять на індивідуальну передплату
та будуть доступні у обмеженого числа провайдерів.


Така модель дистрибуції спортивного контенту давно застосовується у всьому світі. Оскільки спортивні трансляції - це преміальний ТВ-контент, він доступний тільки по передплаті. Тепер і Україна не буде винятком.

Таким чином, окрема передплата на канали «Футбол 1» та «Футбол 2» у поточному році буде доступна для абонентів двох супутникових провайдерів, які належать «Медіа Група Україна». Також право по поширювати передплату на «Футболи» отримали всі провайдери, у яких є контракти на трансляцію каналів з МГУ, серед них і ВОЛЯ.

Вартість пакету для всіх провайдерів складе 109 грн на місяць.

Найбільший телевізійний провайдер ВОЛЯ не випадково потрапив до числа обраних партнерів. У минулому році канали «Футбол 1» і «Футбол 2» разом із ВОЛЯ перемогли в тендері УЄФА і отримали права на трансляцію всіх матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи сезонів 2018-2021.

Тому в 2020 році ВОЛЯ продовжить радувати всіх цінителів преміального спортивного контенту. Матчі 1/8 фіналу ЛЧ стартують вже 18 лютого - діючий чемпіон «Ліверпуль» зіграє з «Атлетіко», «Манчестер Сіті» зіграє з «Реалом», а «Челсі» - з «Баварією». З 20 лютого глядачі зможуть насолоджуватися видовищним європейським футболом в 1/16 фіналу ЛЄ. Серед учасників, які продовжують боротьбу за трофей, донецький «Шахтар». Підопічні Луїша Каштру зійдуться з «Бенфікою» з Португалії.

У новому році футболу для шанувальників спорту стане більше. З лютого 2020 року з'явиться третій футбольний телеканал - «Футбол 3». Він буде транслювати частину матчів чемпіонатів Франції, Бельгії, Іспанії, а також новий преміальний контент. Канал буде доступний абонентам компанії ВОЛЯ в усіх основних пакетах телепрограм аналогового, цифрового та інтерактивного телебачення.

Для футбольних фанатів в пакетах ВОЛЯ також з'явиться новий спортивний канал «Шахтар ТБ», який порадує матчами і програмами за участю улюблених команд.

Поряд з тим, канали «Футбол 1/2», у зв'язку зі зміною умов надання послуги з боку правовласника «Медіа Група Україна», з 15 березня 2020 року будуть виключені з усіх основних пакетів телепрограм ВОЛЯ, у всіх містах. Ці два канали з лютого 2020 року продовжать своє існування в рамках окремого пакету «Футбол HD».

Зараз канали «Футбол 1» і «Футбол 2» ексклюзивно транслюють на території України всі матчі ЛЧ, ЛЄ, Суперкубка УЄФА, Ліги Націй, Еврокваліфікаціі, показують поєдинки Української Прем'єр-Ліги, Кубка і Суперкубка України, чемпіонатів італійської Серії А, бельгійської Ліги Жюпіле, іспанської Ла Ліги, німецької Бундесліги і французької Ліги. У цьому році глядачів телеканалів «Футбол 1» і «Футбол 2» також чекають матчі Євро-2020, на якому зіграє і національна збірна України.

Щоб продовжувати дивитися всі матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи УЄФА в прямому ефірі, короткі огляди, архіви матчів у режимі 24/7 і без реклами, кожен бажаючий може підключити додаткову послугу ВОЛЯ Футбол + за 29 грн на місяць. Водночас, у будь-якого абонента є можливість обрати один із відкритих для підключення пакетів Volia Smart HD або Optimal HD, який ми поліпшили, додавши бібліотеку ВОЛЯ Футбол+.

Також в пакетах ВОЛІ доступні й інші рейтингові спортивні телеканали. Такі як Eurosport 1/2 - для шанувальників найпопулярніших Євро Ліг, таких як Бундесліга та Setanta Sports, який є власником прав на трансляцію англійської та шотландської Прем'єр-Ліги в Україні. На додаток до багатого вибору футбольного контенту, програма каналу наповнена ексклюзивними трансляціями NBA, NHL, Формули 1 і UFC.

24.01.2020

RATVODДата: Неділя, 09.08.2020, 07:52 | Повідомлення # 100
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Воля та Дісней створили один з найбільших

кінотеатрів за підпискою в
Україні
Воля та Дісней домовилися про довгострокову співпрацю та підписали декілька контрактів
на отримання новинок від студій Walt Disney, Pixar, Marvel, а також Lucasfilm.


Головна родзинка сезону – контент від гіганта 21th Century FOX, який тепер також належить Діснею.

«Ми дуже раді розширенню співпраці з ВОЛЯ. Наше завдання – надавати користувачам Воля найбільш цікавий контент», - прокоментувала подію Ганна Вальчак, директорка з продажів Дісней в країнах Центральної, Східної Європи та Африки.

Так що ж отримують користувачі Воля від нових контрактів з Діснеєм?

Перш за все – можливість переглядів усіх новинок та прем’єр від студій Walt Disney, Pixar, Marvel, Lucasfilm на телеканалах групи CINE+ , також за допомогою щомісячної підписки SVOD (Subscription Video on Demand – надання користувачам за типом підписки на 1 місяць пакета фільмів). А це означає, що прем’єри нового сезону: Холодне серце 2, Зоряні війни, Скайвокер.Схід – будуть представлені у кінотеатрі Воля та доступні усім бажаючим. Приємність в тому, що усі відео – це високоякісний контент, який можна дивитися як за підпискою, так і за допомогою послуги оренди.

Подробиці…


Послуга оренди фільму або TVOD (transactional video on demand) – це тип оренди фільму на 48 годин, для безлімітного перегляду, за певну одноразову сплату. На даний момент сплата складає усього лише 69 грн.! (чудова альтернатива офлайн кінотеатрам у карантин). Дякуючи новому контракту з Дісней, компанія розширила бібліотеку даної послуги, додав туди усі новинки та прем’єри 21th Century FOX.

Але це ще не все, також Воля щороку буде отримувати 150 фільмів для онлайн кінотеатра ВОЛЯ CINEMA, серіали студії ABC, близько 500 годин контенту на рік, більше 500 епізодів мультсеріалів від Disney Channel.

«Коротко резюмуючи результат нашої співпраці – в нас один з найбільших кінотеатрів за підпискою, з найрізноманітнішим контентом від Дісней, на території України» - повідомляє Сандра Крауїня, маркетинг директорка Воля.

07.08.2020RATVODДата: Субота, 22.08.2020, 07:58 | Повідомлення # 101
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Шановні абоненти, фанати футболу

та прихильники спортивних програм!
Компанія Воля приділяє особливу увагу спортивному контенту, адже ми знаємо,
що серед наших абонентів є чимало шанувальників футболу та спорту.


Свідчення цьому – перемога в найбільшому тендері УЄФА, що дає нам права на трансляцію усіх матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи сезонів 2018-2021. Запуск нового спортивного каналу «Шахтар ТБ», в пакетах ВОЛЯ, що радує шанувальників футболу матчами та програмами за участю улюблених команд. Поява нового футбольного телеканалу «Футбол 3» в усіх основних пакетах телепрограм аналогового, цифрового та інтерактивного телебачення.

Але ми не зупиняємося на досягнутому.

Отже, маємо для вас гарні новини , з 01.09.2020 канали «Футбол 1» та «Футбол 2» будуть перенесені з усіх основних пакетів в окремий додатковий пакет «Футбол HD». Вартість якого складатиме усього 109 грн. на місяць. Ми звертаємо увагу на потреби наших любих шанувальників футболу, тому даємо змогу переглядати улюблені канали окремо, без необхідності підключення до основних пакетів.

Також, з 1 вересня 2020 року «меню» компанії доповнить новий основний тариф «Воля Спорт HD». Він створений спеціально для абонентів, які обирають якісні спортивні програми та основний набір національних телеканалів. Пакет «Воля Спорт HD» складається з 76 телеканалів, з яких 16 спортивних: Eurosport 1, 2, HD; Setanta Sports; XSports та, звісно, блок футбольних: Футбол 1, 2, 3, Шахтар ТБ та інші. Пакет містить доступ до каталогів Football+.

Тариф пропонується як з послугою доступу до Інтернету, так і без неї. Відповідно, ціна буде різною: 269 або 169 грн./місяць.

Тарифний пакет «Воля Спорт HD» буде доступний користувачам цифрового, а також інтерактивного телебачення. Ну і, звісно ж, підписникам мобільного ТВ Воля з можливістю перегляду контенту на смартфонах та смарт ТВ.

Хочемо нагадати, що для абонентів Воля існує додатковий пакет «Спорт», до якого входять телеканали: «Eurosport ½» - для шанувальників найпопулярніших Євро Ліг: Бундесліга, Setanta Sports», NBA, NHL, формула 1, UFC та інші.

Слідкуйте за нашими новинами та переглядайте кращі спортивні канали разом з Воля!

21.08.2020

Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Провайдерів платного ТБ УКРАЇНИ » Новини "ВОЛЯ" - провайдера кабельного цифрового ТБ
 • Сторінка 7 з 7
 • «
 • 1
 • 2
 • 5
 • 6
 • 7
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2020