FORUM TV-SATПонеділок
19.04.2021, 10:58

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 8 з 8
 • «
 • 1
 • 2
 • 6
 • 7
 • 8
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Провайдерів платного ТБ УКРАЇНИ » Новини "ВОЛЯ" - провайдера кабельного цифрового ТБ
Новини "ВОЛЯ" - провайдера кабельного цифрового ТБ
RATVODДата: П`ятниця, 08.05.2009, 20:53 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 25223
Статус: Оффлайн


Національний український провайдер -

компанія " Воля "
Компанія Воля є національним українським провайдером телекомунікаційних послуг, і надає комплекс сучасних телекомунікаційних послуг – кабельне цифрове телебачення, високошвидкісний доступ в Інтернет, відео-на-замовлення, голосовий зв'язок.

Завдяки прямим контактам, чіткій та прозорій політиці у стосунках із партнерами Воля пропонує у своїх пакетах кабельного телебачення програми всіх українських та всіх кращих світових телекомпаній, дотримуючись усіх міжнародних норм у області авторських та суміжних прав. Найсучасніша цифрова телевізійна станція та передове обладнання оптичних транспортних мереж в кожному місті доставляють сигнал до всіх абонентів Волі, забезпечуючи можливість надійного і безперервного користування послугами.

Персонал компанії по всій країні нараховує більше 3000 працівників. Співробітники компанії є визнаними фахівцями у своїй галузі, авторами підручників з телекомунікацій, їх запрошують до журі престижних виставок та конкурсів, до них за досвідом приїздять колеги з країн Східної Європи. Знання та вміння, що ними володіють співробітники Волі, є абсолютно унікальними. Це — найцінніший актив компанії.
Ключові події в історії компанії

Проект Воля був заснований у 2000 році за участю спеціалістів міжнародної інвестиційної компанії SigmaBleyzer, яка є експертом із розробки та впровадження стратегій ведення бізнесу і підвищення ефективності компаній. Були залучені значні західні інвестиції, істотна частина яких була спрямована на будівництво сучасних волоконно-оптичних телекомунікаційних мереж, придбання та модернізацію найновішого цифрового обладнання, покращення сервісу. Швидкими темпами було прокладено нові та модернізовано старі кабельні мережі і впроваджено найсучаснішу широкополосну та цифрову технологію передачі сигналу.

1 червня 2002 року був затверджений Корпоративний кодекс компанії Воля, і ця дата стала офіційним днем народження Компанії. Ця подія завершила перехід від проекту до повноцінної компанії зі своєю місією, баченням, стратегією розвитку та структурою.

Місією компанії стало:
«Ми відкриваємо світ для наших клієнтів, надаючи доступ до кращих джерел інформації, розваг і комунікацій. Ми віримо, що запорука нашого успіху полягає в нашій здатності приносити постійну користь нашим клієнтам, співробітникам, інвесторам і Україні в цілому. Тому ми створюємо усе більш високі стандарти якості, надаючи високопрофесійні, інноваційні і надійні послуги.»

У 2002—2003 роках компанія впровадила найсучасніші технології і стала піонером у впровадженні цифрового формату кабельного телебачення у Східній Європі та країнах СНД.

У 2008 році було оголошено про об'єднання під єдиним брендом «ВОЛЯ» провайдерів, які ведуть свою діяльність в більш ніж в 16 містах України.
RATVODДата: Четвер, 11.02.2021, 11:32 | Повідомлення # 106
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 25223
Статус: Оффлайн
Кращі світові канали тепер у вашому телевізорі.Volia оголосила про співпрацю з Viasat World


Компанія Volia, одна з найбільших телекомунікаційних компаній України, оголосила про підписання угоди про співпрацю з провідною міжнародною медіакомпанією Viasat World.

Кращі документальні фільми, драматичні серіали, спортивні телепередачі, новинки кіно тепер доступні користувачам Volia на платформах IPTV і OTT.

Абоненти компанії Volia тепер зможуть отримати доступ до великої кількості програм і послуг від Viasat World. Вони включають канали Viasat: Nature, History, Explore, Sport, TV1000, TV1000 World Kino, TV1000 Action і VIP Comedy. Також контент цих каналів буде доступний по системі Video on Demand. Крім того, при підключенні преміальних пакетів Volia будуть доступні канали VIP Premiere і VIP Megahit.

Сандра Крауіня, маркетинг директор Volia, каже: «Ми дуже раді, що Viasat World відтепер став нашим партнером. Контент цієї компанії є надзвичайно популярним в Україні, особливо канали TV1000 і пакети ViP. Тому ми впевнені - наші абоненти зможуть задовольнити всі свої потреби в контенті завдяки вичерпному асортименту, який пропонує Viasat World».

Бенджамін Грукок , комерційний директор SVP в Viasat World, підкреслив: «Розширення наших можливостей на таких ринках як Україна, є важливою частиною нашої стратегії. Тому ми дуже раді підписанню цієї угоди з Volia. Вона дозволить нам спілкуватися з більшою аудиторією. Ми пропонуємо вичерпну кількість контенту через наших глобальних партнерів. Тому з нетерпінням чекаємо на наших каналах і передплатників Volia».

Варто зазначити, що вже за перші чотири тижні трансляції контенту Viasat World, канали TV1000, TV1000 Action і VIP Comedy зайняли перші три позиції серед всіх фільмових каналів і увійшли в топ 15 по тривалості переглядів серед усіх телеканалів, незалежно від тематики, поступившись місцем лише національним каналам і дитячому контенту. Якщо переводити в цифри, то за цей період наші абоненти подивилися канали групи Viasat World - 4,5 мільйона разів, а загальна тривалість переглядів склала - 3,7 мільйона годин.

Найпопулярніші канали Viasat World:


Viasat History дає можливість особисто взяти участь в історії людства. Він відкриває безліч епохальних віх і героїчних подвигів, наукових винаходів і культурних подій. Він розповідає про розвиток цивілізацій і піднімає завісу над таємницями історії. Він дивує винахідливістю, цілеспрямованістю, ідеалізмом, а іноді і жорстокістю наших пращурів. Він допомагає самому пережити події, які назавжди змінили світ!

Viasat Explore - це широка добірка програм про неймовірні винаходи, екстремальні подорожі, сміливі випробування та безстрашних людей. Аудиторія каналу - це ті, хто не сидить на місці, для кого адреналін - частина життя. Якщо Ви любите швидкість, не боїтеся змін або просто хочете подивитися на тих, хто ризикує кожен день - то цей канал для вас.

Viasat Nature - розкриває найкращі якості в кожному з нас - доброту, уважність, любов до ближніх і розуміння того, як живе навколишній світ. Тут ви і ваша сім'я дізнаєтесь про природу всіх куточків Землі. Висока якість зйомки перенесе вас в світ небезпечних хижаків і беззахисних ссавців.

TV1000 - Кращий канал для пошанувачів кіно! Зарубіжні фільми лідери касових зборів і кінопрокату. Ви любите проводити вечір перед телевізором всією сім'єю? Розбираєтеся в кінематографі, або просто із задоволенням дивитесь якісні фільми світових кіностудій? Тоді - це канал саме для Вас! 500 найбільш рейтингових фільмів на рік - від класики до кіно хітів останніх років.

Про Volia


Volia є провідним українським загальнонаціональним телекомунікаційним провайдером, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD- і інтерактивне телебачення, високошвидкісний доступ в Інтернет, а також послуги одного з найбільших в Україні дата-центрів.

Компанія пропонує до 200 телеканалів від українських та кращих міжнародних телекомпаній, онлайн-кінотеатри і бібліотеки контенту від кращих світових студій, дотримуючись усіх міжнародних норм в області авторських і суміжних прав.

З травня 2019 Volia очолює генеральний директор Антон Дзюбенко.Viasat World - провідна міжнародна медіакомпанія. Вона пропонує всебічний «асортимент» каналів і власний пакет SVOD. Медіафайли охоплюють жанри новин, розваг, серіалів, кіно та спорту. Провайдер працює з 30 каналами платного телебачення на ключових ринках трьох континентів. У нього понад 188 000 000 користувачів.

Viasat World пропонує програми світового класу на 19 мовах. Власні канали - Viasat Explore, Viasat History і Viasat Nature. Також унікальний «портфель» з дев'яти кінопрограм включає TV1000, TV1000 Russian Kino та ViP Premiere. Працює компанія з двома найбільшими пакетами: Epic Drama (драматичні програми і серіали, які показують в Центральній та Східній Європі). У пакеті об'єднані найкращі сюжети з усього світу. Все це виводить провайдера на першу позицію в країнах колишнього СНД. Послуга ViP Play доступна тепер і в Україні. Вона надає глядачам доступ до всього портфоліо каналів і архівів.

02.02.2021RATVODДата: Середа, 24.03.2021, 18:35 | Повідомлення # 107
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 25223
Статус: Оффлайн
Розширюючи покриття: Канал Апостроф TV

з'явився в пакетах провайдера Volia
Апостроф TV збільшує покриття.


Телеканал тепер доступний в пакетах провайдера Volia, повідомляє прес-служба.

Апостроф TV в пакетах Volia


Телеканал з'явився в мережі Volia ще на початку березня. Апостроф TV був включений в усі без винятку пакети провайдера.

Тепер доступ до телеканалу може отримати максимальну кількість глядачів з Києва, Дніпра, Сум, Львова, Вінниці, Полтави, Запоріжжя, Черкас, Рівного, Хмельницького, Херсона та Тернополя.

Про Апостроф TV


Апостроф TV є українським інформаційно-аналітичним каналом. При цьому, як зазначає генеральний продюсер Ірина Король, телеканал подає в легкій формі, зрозумілою для сприйняття.

«Зважена і збалансована редакційна політика нашої команди отримала належну оцінку, і якісний інформаційно-аналітичний контент тепер доступний глядачеві в більшості регіонів країни. Апостроф TV - канал інформаційно-аналітичний, орієнтований на політично активну частину суспільства. При цьому ми намагаємося не робити його надмірно «важким» для глядача. Апостроф TV базується на концепції інфотейменту, тобто інформація подається в легкій для сприйняття, іноді навіть розважальній формі. Ми не хочемо, щоб наші новини провокували конфлікти, навпаки, ми прагнемо подавати інформацію в оптимістичному ключі», - каже Ірина Король.

«Апостроф TV» отримав супутникову ліцензію терміном на 10 років ще в квітні 2019 року. Спочатку телеканал існував як окремий розділ суспільно-політичного видання «Апостроф», а з 1 червня 2020 року Апостроф TV почав повноцінне супутникове мовлення. Канал доступний на супутнику Astra-4A (4,8 гр.с.д.).

Зараз канал доступний на супутнику Astra-4A (4,8 гр.с.д.), у більшості великих українських кабельних і інтернет-провайдерів ТБ-контенту, а також на сервісі YouTube.

Про Volia


Volia - це провідний національний український телеком-провайдер, який надає послуги аналогового, цифрового, HD і інтерактивного ТБ, швидкісного доступу в інтернет, а також одного з найбільших центрів обробки даних в Україні.

Компанія пропонує понад 200 телеканалів від українських і міжнародних телекомпаній, онлайн-кінотеатри і бібліотеки контенту світових кіностудій.

У грудні 2020 року стало відомо про злиття Volia з компанією «Датагруп». Оператор фіксованого зв'язку придбав 100% провідного телеком-провайдера за підтримки фонду EEGF II Horizon Capital.

Лада Васюкова

23 березня, 2021.RATVODДата: Середа, 31.03.2021, 06:30 | Повідомлення # 108
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 25223
Статус: Оффлайн
Зміни у спільноті Воля КлубШановні абоненти!


З квітня 2021р. спільнота Воля Клуб припиняє своє існування.

Дякуємо вам за прихильність до нашої компанії та високий рівень лояльності!

Для вашої зручності нагадуємо, що вирішувати питання щодо послуг компанії ви можете самостійно у розділі «Підтримка» на сайті компанії, за допомогою голосового меню IVR (за номерами колл-центру) та на порталі абонента my.volia.com (або у додатку My Volia).

Також ви завжди можете отримати відповіді на свої запитання, зателефонувавши нам 24/7 у колл-центр за номерами (050) 502-22-50, (093) 502-22-50, (068) 502-22-50, у наших центрах продажу та обслуговування, надіславши повідомлення у наш чат або електронним листом на abonents@volia.com.

Ми завжди будемо раді допомогти вам!

Якщо ви були зареєстровані у Воля Клуб, пропонуємо вам підписатися на наші сторінки у соц. мережах Facebook, Instagram, Youtube, Telegram, Linkedin, де ви зможете отримувати найсвіжіші новини про компанію, наші послуги, новинки кіно, спорту та інше.

29. 03 .2021RATVODДата: Середа, 07.04.2021, 07:29 | Повідомлення # 109
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 25223
Статус: Оффлайн
Реєструйся і оплачуй послуги Volia

та інші рахунки онлайн без комісії протягом 90 днів!
Цифрові навички полегшують наш побут і роблять його приємнішим.


Йдуть вже ті часи, коли для оплати комунальних послуг потрібно було стояти в черзі, для поповнення мобільного - бігти до платіжного терміналу, а при купівлі автоцивілки – зустрічатися з брокером і підписувати купу папірців. Все це можливо робити онлайн, нікуди не виходячи та не марнуючи час.

Компанія Volia дбає про своїх абонентів, тому у співпраці з Portmone.com – надійним сервісом онлайн-платежів повідомляємо про акцію*.

Усі нові користувачі Portmone.com отримають 90 днів користування сервісом без комісії для сплати рахунків за телекомунікаційні послуги від Volia та інших платежів.

Це дуже зручно: зареєструватися, ввести дані домашньої адреси та почати автоматично отримувати рахунки в електронному вигляді. Portmone.com зберігає інформацію про всі платежі, тому в будь який момент можна побачити онлайн виписку або квитанцію за минули періоди.

Отже, переходьте за посиланням, реєструйтесь та формуйте в себе нові звички мешканця цифрової ери!

*Важливо!
- Пропозиція дійсна до 31.05.2021 та не розповсюджується на користувачів сервісу Portmone.com, кабінет яких зареєстровано до 01.04.2021.
- Один клієнт може зареєструватися лише один раз.
- Офіційні правила акції “Сплачуй рахунки без комісії 90 днів” від Portmone.com за
посиланням.

02. 04 .2021Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Новини Провайдерів платного ТБ УКРАЇНИ » Новини "ВОЛЯ" - провайдера кабельного цифрового ТБ
 • Сторінка 8 з 8
 • «
 • 1
 • 2
 • 6
 • 7
 • 8
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2021