FORUM TV-SATП`ятниця
22.10.2021, 05:36

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 6 з 6
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Новини "INTERNET TV"
Новини "INTERNET TV"
RATVODДата: Четвер, 06.03.2014, 11:20 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26012
Статус: Оффлайн
Новини INTERNET TV


RATVODДата: Субота, 13.03.2021, 18:25 | Повідомлення # 76
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26012
Статус: Оффлайн
Чи варто чекати революційних змін в медіа-індустрії України ?

Прогноз Сергія Бойко на 2021-2022 рікФото: Koncept SRLS

Сергій Бойко, засновник BigDataUA і Голова Дисциплінарного комітету Телекомпалати України,
аналізуючи поточну ситуацію в медійній сфері України, розповів Mediasat про те,
що станеться протягом року в медіа-індустрії.


Читачі MediaSat, напевно, знають про те, що дію ліцензії Зеонбуд продовжено на затверджених раніше умовах. Це означає, що кодування і формування платних пакетів Зеонбуду не відбудеться. Крім того в планах роботи поточної сесії парламенту, яка триватиме до липня, відсутнє питання розгляду законопроекту «Про медіа». Все це означає, що протягом цього року не варто чекати занадто «революційних» подій так званим «натуральним шляхом».

Які ж це будуть зміни? Я вважаю, що після об'єднання Датагруп і Волі на ринку провайдерів продовжиться рух в бік укрупнення і об'єднання гравців. Однак, оскільки ми говоримо про «натуральний хід», то, швидше за все, просто зникатимуть дрібні провайдери кабельного телебачення, ніж відбудеться якесь значуще поглинання кабельних провайдерів гравцями з «першої десятки».

Думаю, продовжиться поступове перетікання абонентів від кабельних провайдерів до платформ OTT / IPTV, як це відбувалося в 2020 році. Слід також враховувати, що іноземні OTT-платформи, які вийшли на ринок України (Netflix, Amazon Prime, AppleTV +, ivi.ru, Amediateka), мають певні переваги перед кабельщиками: відсутнє будь-яке регулювання їх діяльності в Україні, адже законопроект «Про медіа », в якому встановлюються вимоги до OTT-платформ, так і не прийнятий.

У 2021 році темпи переходу глядачів від кабельників до OTT-гравців трохи сповільняться і приросту в 1,5-2 рази користувачів OTT-платформ, як це було в минулому році, вже не буде.

Переходячи до контенту, а точніше кажучи, до «медіа мовників», слід зазначити, що перші «радикальні» зміни в «області мовлення» відбулися в лютому, після Указів Президента України про введення в дію рішень РНБО, якими запровадилася заборона співпраці з трьома телекомпаніями , що виробляли канали, які займали перші рядки в жанрі «каналів новин». Відповідно, аудиторія цих телеканалів перейшла до інших новинних каналів. Що цікаво, лише незначна частина глядачів пішла в інтернет-середовище (YouTube). Це, в свою чергу, підтверджує тезу про те, що традиційне телебачення дивляться ті, хто навряд чи активно буде користуватися сервісами OTT-платформ.

Виробництво контенту в 2021 році стане найважливішим питанням, тому що 2020 рік з жорсткими карантинними обмеженнями наклав відбиток на кількості виготовленого контенту, і зараз саме час надолужувати це відставання. Тому я вважаю, що в 2021 році відбудеться старт виробництва багатьох власних проектів, в тому числі вітчизняні платформи стануть вкладати гроші в придбання прав на показ контенту, як це зробила в кінці минулого року компанія MEGOGO.

В цілому, як я і сказав на початку, революційних подій годі було очікувати. Хоча зміни, які відбуватимуться протягом цього року, будуть поступово і природно наближати нас до того моменту, коли на медіа-ринку України залишаться кілька потужних гравців, які поєднують в собі і виробництво, і поширення контенту. Ці гравці будуть активно «грати» на ринку як платного доступу до контенту без реклами, так і до розміщення реклами в контенті. Таке майбутнє неминуче, питання тільки в тому, чи будуть ці кілька гравців вітчизняними або іноземними.

Сергей Бойко

11 березня, 2021.RATVODДата: П`ятниця, 16.04.2021, 20:49 | Повідомлення # 77
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26012
Статус: Оффлайн
Занурення в кіберспорт: MEGOGO запускає

два канали про
Counter-Strike і Dota 2
З сьогоднішнього дня на MEGOGO будуть доступні
два нових канали
- Кіберспорт 1 і Кіберспорт 2.


Канали будуть висвітлювати тематику кіберспорту, повідомляє прес-служба.

Нове на MEGOGO


Медіасервіс MEGOGO запустив два власних інтерактивних канали. Кіберспорт 1 і Кіберспорт 2 почнуть роботу вже з сьогоднішнього дня, 16 квітня. Кіберспортивний контент для цих каналів MEGOGO створюватиме в партнерстві зі студією Maincast.

«Кіберспорт в Україні та світі розвивається надшвидкими темпами. Ми, в свою чергу, не припиняємо створювати нові формати для перегляду. Запропоновану нами можливість переглядати кіберспорт просто і зручно на Smart TV, ще й в покращеній якості, глядачі оцінили досить позитивно. Оскільки ми намагаємося бути максимально ближче до масової аудиторії, вирішили, що запуск окремих інтерактивних каналів просто неминучий. Тому редакційна команда MEGOGO підготувала цікавий контент, який ще більше буде занурювати аудиторію в світ кіберспорту», - повідомив директор зі стратегічного розвитку MEGOGO Іван Шестаков.

Що покажуть канали


Зараз канали Кіберспорт 1 і Кіберспорт 2 входять до складу підписки «ТВ і Кіно: Максимальна» і «Спорт». Кіберспорт 1 буде повністю сфокусований на дисципліні Counter-Strike: Global Offensive, а Кіберспорт 2 - на Dota 2.

При цьому ще деякий час продовжать працювати власні інтерактивні канали [М] CS: GO і [М] Dota 2. Раніше ці канали пропонували прямі трансляції турнірів і віщали тільки під час події.

Крім показу турнірів, нові інтерактивні канали будуть пропонувати вже відомі глядачам програми: Power Ranking з коментатором Віталієм «V1lat» Волочай, Mainnews про свіже в світі кіберспорті, Main facts з пізнавальними фактами і «хроносфера» про ключові події для кіберспорту в минулому і інше.

Про MEGOGO


MEGOGO - міжнародний медіасервіс в Східній Європі для перегляду відео, ТБ і прослуховування аудіо. Бібліотека сервісу налічує понад 90 тис. годин контенту. Всього на MEGOGO більше 10 000 одиниць безкоштовного контенту, з них понад 4500 фільмів і 1500 мультфільмів.

Контент доступний на багатьох мовах, в тому числі російською, українською, англійською, німецькою, французькою, латиською, литовською, естонською, грузинською, турецькою, українською, польською та ін. Як стверджують в компанії, восени 2017 щомісячна аудиторія сервісу склала понад 55 млн користувачів.

MEGOGO пропонує художні та документальні фільми, мультфільми, серіали, ТВ-програми та шоу, прямі трансляції спортивних і культурних подій, влоги, тревел- шоу і багато іншого. Співпрацює з відомими студіями: FOX, BBC, Sony, Walt Disney, Universal, Warner Brothers, Paramount Pictures і іншими.

Лада Васюкова

16 квітня, 2021.RATVODДата: П`ятниця, 23.04.2021, 12:38 | Повідомлення # 78
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26012
Статус: Оффлайн
Вистояти проти ivi і Okko:

навіщо
НМГ і "Ростелекому" об'єднувати свої онлайн-кінотеатри
Два великих російських онлайн-кінотеатри - More.TV і Wink - можуть об'єднатися.


Власники сервісів готові піти на такий крок, щоб успішно конкурувати з іншими платформами, зраджує РБК.

Переговори про злиття


Повідомляється, що Національна медіа група (НМГ) і «Ростелеком» обговорюють можливість злиття сервісів вже кілька місяців: питання піднімалося ще до зміни керівництва НМГ в лютому.

Джерела РБК уточнюють, що на той момент розглядалася можливість розміщення на Wink всієї бібліотеки More.TV. Таким чином More.TV стає постачальником контенту, а Wink - його дистриб'ютором. Однак які варіанти угоди сторони обговорюють зараз - невідомо.

Навіщо об'єднувати сервіси


Як говорить гендиректор Telecom Daily Денис Кусков, об'єднання More.TV і Wink є цілком логічним рішенням з точки зору виживання в умовах конкуренції. За його словами, вже скоро на ринку онлайн-кінотеатрів залишиться тільки чотири великих гравця: дрібні підуть або будуть поглинуті.

Таким чином, у зростаючих сервісів є тільки два виходи: вкладати мільярди рублів в оригінальний контент, або об'єднуватися з іншими гравцями. Тільки так, каже Кусков, вони зможуть вистояти проти ivi і Okko, чия ринкова частка за підсумками минулого року досягла 22,5% і 13,5% відповідно.

Рентабельність сервісів


Онлайн-кінотеатр [size=11]More.TV[/size] був запущений в 2019 році. На відеосервісі був представлений і власний контент, і контент входячих до НМГ телеканалів. За планами медіагрупи, More.TV вже за два-три роки після запуску повинен був вийти в топ-3 за кількістю передплатників в сегменті цифрового відео.

За підсумками 2020 року виручка по РСБО ТОВ «М3», на яке оформлено бізнес More.TV, склала 1,4 млрд руб., Чистий збиток - 231,7 млн ​​руб. За даними агентства Telecom Daily, торішня виручка More.TV і інших інтернет-платформ НМГ відповідає лише 2,6% усіх доходів легально працююючих в Росії онлайн-кінотеатрів.

На відміну від More.TV, відеосервіс Wink, запущений в 2018 року не займається власним виробництвом. На платформі вже розміщується контент More.TV нарівні з деякими проектами Start і Amediateka.

За оцінкою Telecom Daily, частка Wink за 2020 рік дорівнювала 7,3%, що відповідає 2,8 млрд руб. виручки. Сам «Ростелеком» в своїй звітності окремо показники Wink не приводить.

Співпраця НМГ і "Ростелекому"


Як зазначає гендиректор Асоціації «Інтернет-відео» Олексій Бирдін, злиття Wink і More.TV не стане ні для кого несподіванкою. Злиття сервісів, на його думку, якраз буде логічним і раціональним кроком, оскільки НМГ і «Ростелеком» співпрацюють вже багато років.

Так, в 2018 році сторони створили спільне підприємство «Медіа-Телеком», яка виступає основним власником телеканалів сімейства Fox в Росії. У 2019 це підприємство запустило в Росії канал UFC TV про змішані єдиноборства, в 2020 році - НХЛ ТВ.

У 2019 «Ростелеком» також тестував сервіс «Вітрина ТВ», створений за ініціативи Національної медіа групи для мовлення телеканалів в інтернеті.

Лада Васюкова

22 квітня, 2021.RATVODДата: Четвер, 13.05.2021, 10:41 | Повідомлення # 79
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26012
Статус: Оффлайн


У травні глядачам телебачення OLL.TV стали ексклюзивно доступні три нових
іноземних каналів з топовим контентом:
A Premier, A Classic, A First International.


Канали транслюються цілодобово в HD якості в лінійці пакетів oll inclusive. Вартість передплати пакетів при цьому не змінилася.

Канал A Premier транслює нові серіали і фільми світових студій HBO. CBS, Showtime, Sky, Starz, BBC, Sony Pictures одночасно з усім світом, колекцію ігрових і документальних фільмів, а також церемонії вручення телепремій в прямому ефірі.

A Classic містить золоту бібліотеку HBO, а також серіали і фільми інших студій, які вже встигли завоювати звання культових і підкорити мільйони глядачів у всьому світі.

Телеканал A First International показує різножанровий контент для чоловічої аудиторії: від екшн-блокбастерів і чорних комедій до серйозної документалістики. У вихідні на каналі доступні ексклюзивні прем'єри світових студій CBS, Lionsgate, Studio Canal, Sky.

RATVODДата: Субота, 24.07.2021, 07:23 | Повідомлення # 80
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26012
Статус: Оффлайн
CNN+ почне роботу

в
першому кварталі 2022 року
Американська телекомпанія CNN оголосила про запуск
потокового мовного сервісу в першому кварталі 2022 року.


Передбачається, що нова послуга CNN + працюватиме паралельно з існуючими телевізійними мережами CNN, пропонуючи 8-12 годин прямого ефіру в день.

Коментуючи інформацію про запуск нового продукту, Джефф Цукер, голова WarnerMedia News and Sports, розповів, що це буде еволюція жанру відеоновин і початок нової ери для компанії.

"CNN винайшла новини для кабельного ТБ в 1980 році, придумала онлайн-новини в 1995 році і зараз робить важливий крок у розширенні висвітлення новин, запустивши потокову службу підписки безпосередньо для споживачів у 2022 році" - сказав пан Цукер

Керуючий директор CNN+ Ендрю Морс сказав, що це буде сама "важлива прем'єра" від CNN з тих пір, як Тед Тернер запустив інформаційну мережу в червні 1980 року.

CNN не може напряму продавати свої поточні прямі трансляції через довгострокові контракти з операторами кабельного і супутникового телебачення. Компанія отримує понад мільярд доларів прибутку в рік, в основному за рахунок абонентської плати і реклами. Таким чином, CNN будує паралельний сервіс разом з існуючим телемовленням, щоб обслуговувати як існуючих передплатників, яким потрібні додаткові програми, так і клієнтів, у яких взагалі немає кабельного телебачення.

На CNN + працює близько 450 осіб, включаючи продюсерів, інженерів і маркетологів. Пропозиція нової послуги буде сильно відрізнятися від того, що створено для телебачення. Вартість, програми і розклад прямих трансляцій будуть оголошені пізніше.

За матеріалами broadbandtvnews.com

22.07.2021.RATVODДата: П`ятниця, 10.09.2021, 09:17 | Повідомлення # 81
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26012
Статус: Оффлайн
Користувачі Okko SmartBox зможуть

безкоштовно перейти на
ПЗ SberBox
Користувачі ТВ-приставки Okko SmartBox можуть
безкоштовно перейти на програмне забезпечення SberBox.


Вони зможуть дивитися з її допомогою ТБ і фільми, а й також користуватися віртуальними помічниками Салют, слухати музику, грати в ігри, замовляти продукти. Також користувачі отримають доступ до каталогу додатків на будь-який смак - від ігор до кулінарних смартапів.

Пристроєм можна управляти не тільки пультом, але і за допомогою його віртуального аналогу в додатку Ощад Салют і голосом. Навігація по браузеру, який стане доступний після переходу на ПЗ SberBox, зручно реалізована через віртуальну мишку в додатку Ощад Салют і також можлива за допомогою bluetooth-пульта з комплекту.

Перейшовши на ПЗ SberBox, можна використовувати інтегровані віртуальні помічники Салют: Ощад, Афіну і Джой. Сімейство асистентів прийде на допомогу, якщо потрібно замовити продукти або отримати відповідь на будь-яке питання, при цьому вони можуть навіть зробити запис в салон краси, поліклініку або замовити стіл в ресторане*.

У SberBox вбудовані браузер, радіо, стрімінговий сервіс SberPlay, який дозволяє запускати популярні комп'ютерні ігри на ТБ без необхідності покупки дорогою ігрової консолі або потужного ПК Також в SberBox «живе» повний каталог сервісу швидкої доставки продуктів Самокат і є можливість управляти «Розумним домом» Sber .Перехід на ПЗ SberBox на даний момент опціональний, проте оновлення для приставки Okko SmartBox з новими сервісами більше випускатися не будуть. При цьому встановлювати ПЗ SberBox відразу не обов'язково. Користувачі самі приймають рішення про комфортний час переходу на новий розширений функціонал.

Щоб дізнатися більше про всі можливості і деталі оновлення Okko SmartBox до ПЗ SberBox відвідайте сайт https://sberdevices.ru/help/okkosmartbox/

*На 09.08.2021 функція «Дует» реалізована на території Москви, Московської області, Санкт-Петербурга і Ленінградської області, Тверської, Рязанської, Калузької, Нижегородської, Орловської, областей, Краснодарського краю, Республіки Адигея, Псковської, Білгородської, Тульської, Володимирської, Іванівської , Воронезької, Пензенської, Калінінградської, Тамбовської, Курської, Брянської, Липецької, Смоленської, Новгородської, Ярославської, Костромської, Вологодської, Архангельської, Саратовської областей, Республіки Татарстан, Волгоградської області, Республіки Карелія, Ульяновської, Ростовської, Самарської областей, Республіки Калмикія. Про подальше розширення географії роботи сервісу компанія SberDevices повідомить додатково.

SberDevices - компанія екосистеми Ощад, центр експертизи за рішеннями на основі штучного інтелекту в таких областях, як мовні технології, технології розуміння природної мови, лицьова і голосова біометрія. Компанія також фокусується на створенні розумних пристроїв для кінцевих споживачів і корпоративних клієнтів. SberDevices заснована в травні 2019 року в якості Департаменту блоку «Технології» Ощадбанку.

Асистенти Салют - це перше в світі сімейство віртуальних асистентів з різними характерами, звичками і манерою спілкування. Кожен користувач отримує можливість вибрати близького по духу персонажа. Помічники можуть не тільки підтримати розмову і знайти відповіді на питання, а й замовити їжу, записати до лікаря або в салон краси, перевести гроші або оплатити мобільний зв'язок. Доступні як на мобільних пристроях користувачів на платформах iOS і Android в додатках Сбербанк Онлайн і СберСалют, так і в ряді смарт-пристроїв під брендом «Ощад» і не тільки. Сімейство асистентів розроблено командою SberDevices, яка займається розробкою рішень на основі штучного інтелекту, в тому числі проектуванням розумних пристроїв.

SberBox - розумна медіаприставка з сімейством віртуальних асистентів Салют. Пристрій перетворює будь-який телевізор в центр розваг і дає користувачеві необмежені можливості в організації дозвілля та вирішенні побутових питань. SberBox дозволяє дивитися величезна кількість ТВ-каналів, фільмів, серіалів і відео (підтримуються стандарти UltraHD 4К і Dolby Digital Plus), слухати музику у відмінній якості, грати в ігри на великому екрані (управляються як з пульта, так і віртуальним геймпадом, в тому числі з використанням мобільних джойстиків), здійснювати покупки під час перегляду фільмів, а також делегувати різні рутинні завдання віртуальному помічнику, що розуміє голосові команди. Для роботи потрібен лише телевізор з HDMI-роз'ємом і Wi-Fi, а також смартфон з додатком Ощад Салют. Пристрій налаштовується за п'ять хвилин, згідно покрокової інструкції на екрані телевізора.

RATVODДата: Четвер, 07.10.2021, 19:17 | Повідомлення # 82
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26012
Статус: Оффлайн
Twitch повідомив про витік данихЗа даними ЗМІ, Twitch втратив понад 125 Гб даних.


Стрімінговий сервіс Twitch від Amazon 6 жовтня повідомив про витік даних через помилку в зміні конфігурації сервера платформи.

«Ми дізналися, що деякі дані потрапили в інтернет через помилку в зміні конфігурації сервера Twitch, до якої згодом отримала доступ зловмисна третя сторона. Наші групи терміново працюють над розслідуванням інциденту. Оскільки розслідування триває, ми все ще перебуваємо в процесі детального вивчення впливу», — йдеться в повідомленні.

The Verge пише, що Twitch втратив понад 125 Гб даних: хакери отримали вихідний код сервісу і додатків, конфіденційну інформацію про компанію, заробітки стримерів та про інструменти внутрішньої безпеки Twitch, а також файли нового проєкту — майбутнього конкурента Steam.

За словами представників Twitch, у сервісу немає підтвердження, що витік містить облікові дані користувачів. У Twitch також додали, що не зберігають повні номери кредитних карток користувачів, тому їх не розкриють. The Verge уточнює, хоча витік не містить інформації про паролі та адреси користувачів Twitch, це не означає, що хакери не отримали цю інформацію. Тому видання рекомендувало змінити пароль Twitch і включити двофакторну автентифікацію облікового запису.

Нагадаємо, у квітні 2021 року соціальна мережа Twitch заблокувала понад 7,5 млн акаунтів, які нібито накручували фальшиву активність на платформі. Йдеться про накрутку кількості переглядів.

Автори: MediaSapiens:

07 жовтня 2021.
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Новини "INTERNET TV"
 • Сторінка 6 з 6
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2021