FORUM TV-SATСереда
18.10.2017, 06:34

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 1 з 11
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " OTT " ( Over the Top ) (Без обговорення !!!)
Телебачення " OTT " ( Over the Top )
RATVODДата: Неділя, 29.06.2014, 10:46 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21049
Статус: Оффлайн
Телебачення OTT

(Over the Top )
RATVODДата: Неділя, 29.06.2014, 10:51 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21049
Статус: Оффлайн
O T T (Over the Top )Технологія OTT (Over the Top) одержала широке поширення в сфері надання відеопослуг через Інтернет і є частиною технології IPTV. Термін OTT означає доставку відеосигналу на приставку (комп'ютер, мобільний телефон) користувача по мережі Інтернет без прямого контакту з оператором зв'язку на відміну від послуг IPTV, які надаються через керовану оператором мережу з гарантованим QoS (QoE).

Особливості


надання шифрованих каналів з ​​можливістю легальної записи окремих передач на абонентські пристрої користувачів, у тому числі за передплатою;
транскодирование контенту (каналів і фільмів) в різні формати для перегляду на комп'ютері, телевізорі і мобільному телефоні;
надання контенту за запитом з можливістю перегляду онлайн і завантаження на абонентський пристрій для подальшого перегляду.
Така концепція дозволяє більш ефективно використовувати контент, залучати нових абонентів і збільшувати прибутковість бізнесу за рахунок диференціації послуг і введення онлайн-продажів.

Особливістю впровадження послуг OTT є можливість надати сервіс будь-якому користувачеві Інтернет.

Проблеми


Відео-і аудіоконтент повинен бути доступний скрізь, де доступний Інтернет. В якості транспортного протоколу для всіх типів контенту повинен бути використаний HTTP;
Також HTTP повинен бути використаний для надання послуг телевізійного мовлення і відео за запитом;
Відкритий Інтернет за визначенням є "некерованою" мережею, в якій ширина смуги до кінцевого користувача не підлягає контролю. В результаті потокове відео має низьку якість і періодично пригальмовує для буферизації, що негативно позначається на враженні користувачів про якість послуги. Особливе значення це питання має для мобільних мереж;
Пропоновані технології повинні бути адаптовані для використання повного спектру абонентських пристроїв (ПК з веб-браузерами, приставки (STB) / телевізор, мобільні телефони і т.д.). Це означає, що вони повинні бути економічні (мати невеликий витрата системних ресурсів) і прості в установці;
Величезну роль має простота інтеграції з існуючою екосистемою, так як більша частина контенту в даний час поширюються за допомогою різних форматів і протоколів (кодеків, DRM і т.д.).

Моделі монетизації


На ринку існують різні шляхи організації бізнесу. Частина гравців пропонує контент безкоштовно (Hulu), роблячи основний акцент на розміщенні реклами, частина операторів орієнтується на PC, хтось на iSTB. Є зовсім незвичайні моделі, коли обмін дисками DVD поєднується з online-переглядом (Netflix). Зазвичай такі сервіси працюють за передплатою. За класифікацією Informa Telecoms & Media моделі монетизації на основі яких працюють ОТТ провайдери можна умовно розбити на три категорії:

Лінійна трансляція програм (linear programming) - трансляція каналів ТБ за допомогою інтернет (іноді такий тип трансляції контенту називають - 'Web TV'). У цьому випадку ОТТ провайдери найчастіше отримують доходи від надання користувачам доступу до каналів (модель аналогічна тій, що використовують оператори супутникового, кабельного та IP TV)
Модель TVoD (transactional VoD) - включає плату за перегляд кожного окремого контенту, так звана плата за перегляд (PPV - pay-per-view). У разі купівлі контенту він може даватися в так зване тимчасове користування (наприклад, Apple TV пропонує передплатникам наступні обмеження при купівлі - почати перегляд можна протягом 30 днів після покупки, якщо вже почали дивитися, то за 24 години (у США; в решті країн - за 48) користувачі повинні закінчити перегляд).
Модель SVoD (subscription VoD) - включає можливість доступу протягом певного періоду (дня або місяця) до всього контенту з каталогу провайдера ОТТ.
Крім вище перерахованих моделей в даний час на ринку набуває широкого поширення модель при якій провайдери ОТТ надають безкоштовний доступ до наявного у них контенту (зазвичай у форматі SD). Монетизація ОТТ сервісу досягається за рахунок трансляції під час відтворення контенту відео-реклами. Цю модель часто називають AVoD (advertising VoD)

Західний ринок


Informa Telecoms & Media, провідна аналітична компанія в галузі телекомунікацій та медійних ринків, в одному зі своїх прогнозів, зроблених на 2010 рік, вказала на зростання інтересу операторів IPTV до OTT. Це твердження також справедливо для постачальників контенту, які отримали унікальну можливість продавати свій контент безпосередньо глядачеві [1]. За даними Informa Telecoms & Media в 2012 році світовий ринок ОТТ склав 10,6 млрд доларів У 2012 році найбільший обсяг доходу операторам приносить плата за проглядається контент, при цьому за прогнозами аналітиків Informa Telecoms & Media найбільш динамічно розвиватиметься монетизація послуг через підписку на контент , сукупний річний темп зростання (CAGR) складе 32% Аналогічні оцінки наводить Multimedia Research Group (MRG), в звіті якій сказано, що обсяг продажів у сфері OTT складе понад 11 мільярдів доларів у 2012 році [2]. Аналітики прогнозують, що до 2017 року загальний обсяг ринку ОТТ виросте в порівнянні з 2012 роком в 3 рази досягнувши 32700000000 доларів. З цієї суми доходи від реклами складуть 49%, від продажу контенту - 14%, від передплати - 37%.

Таким чином, більшість аналітиків пророкують значне зростання цього сектора платного телебачення в найближчі 1-3 роки. Вже зараз сервіси OTT надають такі компанії як: Amazon.com, Inc., Apple Inc. , Blockbuster Inc., Comcast (Fancast), Disney, BBC (I-Player) (поки тільки на PC), Google / YouTube, Hulu, Microsoft Corporation, Netflix, Inc. (Online Video Service), Sonic Solutions (CinemaNow), Sony (OTT Service), TiVo Inc., VUDU Inc. (ISTB + Service), Yahoo! Inc. (Video Service).RATVODДата: Неділя, 29.06.2014, 11:10 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21049
Статус: Оффлайн
Коли в Україні настане ера ОТТ ?Організатори та учасники конференції «Розвиток ОТТ послуг в Україні», що проходила в рамках 20-ї Київської міжнародної Телерадіоярмарку, розбиралися, чи стане новим форматом українського медіабізнесу набирає обертів технологія ОТТ.

Іван Шестаков, директор з маркетингу мультіскрін-платформи MEGOGO з високою часткою оптимізму запевняє в райдужному майбутньому моделі споживання ОТТ. Основною причиною розвитку сервісу Іван називає можливість отримання контенту глядачем там, де йому це зручно і коли йому зручно, з будь-якого пристрою.«Користувач крок за кроком створює медіа майбутнього. Лінійне ТВ, відео за запитом, платформи відкладеного перегляду - це те, що стало вже нормою зараз », - розповідає Іван. «За короткий час користувач перейде до індивідуального телебаченню, спільному споживанню в групах за інтересами, зможе впливати на ТБ, і створювати власне медіа. Складно уявити, як все це змінитися вже в найближчі роки », - прогнозує директор з маркетингу MEGOGO.

Сергій Руденко, директор департаменту розвитку мережі мовлення телеканалу «Плюсплюс» поділяє точку зору Івана і зізнається, що медіахолдинг 1 +1 Медіа (1 +1, 2 +2, ТЕТ та ін) дуже уважно вивчає послуги пов'язані з IP-сервісом. «І хоча в більшій мірі поки ми тільки придивляємося, в теж час вже впритул займаємося питаннями прав в інтернеті і моніторимо можливості нового формату споживання, щоб в осяжному майбутньому повноцінно запуститися тут», - акцентує Сергій Руденко.
Однак не всі гравці медіа-ринку налаштовані так оптимістично. Федір Гречанінов, директор стратегічного розвитку групи StarLightMedia зазначає: «Гравцям ОТТ ринку слід усвідомлювати, що боротьба за лідерство на цьому полі, по суті, ще не почалася. Щоб досягти успіху на ньому, знадобляться здатність до швидкої адаптації, готовність до "довгої дистанції" і стійкі конкурентні переваги. Одним з таких, стійких, переваг ми вважаємо досвід створення якісного контенту. Все, в тому числі ми, дивляться в майбутнє і шукають такі моделі контенту, в яких глядач стане учасником більшою мірою, ніж сьогодні. Технології випередили продюсерів, але контент продовжить правити бал. Тільки в нових моделях, які ще належить знайти ».

Втім, як представники інтернет, так і ТБ ринку однаково погоджуються - ОТТ не є загрозою телебаченню, а лише доповнює його, виступаючи способом доставки контенту до кінцевого споживача. «ТБ залишається базисом ОТТ, це не взаємозамінні речі», - висловлює думку Іван Шестаков, MEGOGO. «ОТТ - це просто зручний формат передачі інформації користувачам, того ж контенту виробництва медіа-груп», - доповнює Сергій Руденко.

Відзначимо, конференція «Розвиток ОТТ послуг в Україні» пройшла в Києві 17 червня 2014 року в рамках 20-ї Київської міжнародної Телерадіоярмарки. З доповідями виступили: Микола Княжицький, голова підкомітету з питань телебачення та радіомовлення Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, Іван Шестаков, директор з маркетингу MEGOGO, Олена Миронова, директор з питань досліджень телевізійної аудиторії Індустріального Телевізійного Комітету, Алі Сафаров, юрист -практик, медіа-експерт, Костянтин Грицак, директор Асоціації «Телекомунікаційна Палата України», Сергій Руденко, директор департаменту розвитку мережі мовлення телеканалу «Плюсплюс», Федір Гречанінов, директор стратегічного розвитку групи StarLightMedia, Костянтин Сафонов, спеціаліст з контенту і послуг, менеджер проекту LG Smart TV в Україні, Катерина Федорова, директор ТОВ «к'ю Інкорпорейтед», Костянтин Бігус, MEGOGO, Антон Лабунський, консультант з технічних питань та інновацій Всеукраїнської Асоціації операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж, Василь Кушкової, IT-спеціаліст компанії Dune HD Ukraine та Василь Яцура, директор компанії-організатора Теле-радіо-кур'єр.

27 червня 2014

Рrotv


RATVODДата: Неділя, 04.12.2016, 10:47 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21049
Статус: Оффлайн
DIVAN.TV розширив еротичний пакет

до
чотирьох каналів
Легальний OTT-провайдер DIVAN.TV починає цілодобову трансляцію популярного телеканалу для дорослих Penthouse TV HD.


OTT-сервіс DIVAN.TV запускає трансляцію еротичного каналу Penthouse TV HD на території України. Канал входить в 2 пакети - «VIP», вартістю 279 грн / міс, і «Нічний» за 59 грн / міс. Про це кореспонденту Mediasat повідомили в прес-службі DIVAN.TV.

Разом з трансляцією весь контент каналу буде доступний у записі протягом 7 днів після виходу в ефір в розділі «ТВ-Архів». Мовлення Penthouse TV HD буде вестися цілодобово, оцінити пікантний контент зможуть власники SMART TV і медіаплеєрів.

«Щоб уникнути психологічних травм у дітей, молодших за 18 років, ми транслюємо еротичний контент тільки на SMART TV і медіаплеєри, оскільки на цих пристроях доступна послуга« Батьківський контроль ». Ми розширили лінійку еротичного пакету «Нічний» до 4-х каналів, тепер туди входять Penthouse TV HD, Erotica TV, Erox HD і Playboy »
- зазначив виконавчий директор DIVAN.TV Аркадій Канюка.

Нагадаємо, DIVAN.TV запустив пакет еротичних каналів в березні цього року. На сьогоднішній день на DIVAN.TV транслюється більш 180 каналів різної жанрової спрямованості на всій території України.

Віталій Мосейчук

- 02 грудня, 2016.

Мediasat


RATVODДата: П`ятниця, 03.02.2017, 16:08 | Повідомлення # 5
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21049
Статус: Оффлайн
Найбільший супутниковий оператор «Триколор ТВ»

запустив онлайн-кінотеатр
Новий сервіс оператора вже доступний на сайті в тестовому режимі.
Повноцінне ж відкриття ресурсу заплановано в листопаді поточного року.


У перший час новий сервіс буде користуватися контентом своїх партнерів, таких як Look1 і TVIgle. На даний момент онлайн-кінотеатр - агрегатор контенту, але «Триколор ТВ» вже почала активні переговори з правовласниками про придбання прав на кіносеріальну продукцію.

Контент для користувачів сервісу буде надаватися по рекламній моделі, проте активні абоненти оператора зможуть насолоджуватися переглядом фільмів абсолютно безкоштовно.

Як стало відомо зі звітів компанії TMT Consulting, протягом двох останніх років ринок легальних відеосервісів вже переріс показники 2014 року більш ніж на 50%, дійшовши до фінансової планки в 4,5 млрд. рублів. Вже до 2020 року прогнозується успішне підняття ринку до 9,6 млрд рублів, повідомили в компанії.

Микита Наумов

- 11 жовтня, 2016RATVODДата: П`ятниця, 03.02.2017, 16:14 | Повідомлення # 6
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21049
Статус: Оффлайн
«НТВ-Плюс» запустила свій

онлайн-кінотеатр
Новий онлайн-сервіс НТВ-ПЛЮС КІНО стартував на платформі kino.ntvplus.ru.


Проект буде існувати і розвиватися в якості додаткової послуги телекомпанії.

На даний момент, в базі сервісу знаходяться вже близько сотні російських серіалів, в подальшому їх кількість буде зростати. Крім серіалів російського виробництва, НТВ-ПЛЮС планує наповнювати сервіс фільмами і серіалами різних напрямків і жанрів. Формування контенту буде здійснюватися самою компанією, методом договору з правовласниками по системі поділу доходів.

Користувачам сервісу пропонують три способи оплати за підписку. Так, разова оплата за одиницю контенту складе 29 рублів - такий метод зручний для попередньої оцінки матеріалу. Вартість тижневої підписки становить 99 рублів, при цьому користувачеві доступний весь контент сервісу без будь-яких обмежень. Місячний же безлімітний доступ до кінотеку обійдеться в 299 рублів.

Оплачувати послуги відеосервісу НТВ-ПЛЮС КІНО можна за допомогою банківських карт (Visa, MasterCard), QIWI-гаманця, а також з рахунку мобільного телефону (Мегафон, Білайн, МТС). Також підтримується оплата через системи WebMoney і Яндекс.Деньги.

Контент легко розбирається за жанрами, а також відображає рейтинг на «кінотеку» і «Кинопоиск».

Раніше повідомлялося, що НТВ-ПЛЮС почала співпрацювати з ivi - найбільшим російським онлайн-кінотеатром.

Микита Наумов

- 26 жовтня, 2016

Редакція


RATVODДата: П`ятниця, 03.02.2017, 16:15 | Повідомлення # 7
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21049
Статус: Оффлайн
Онлайн-кінотеатр з серіалами на іноземних мовах

починає роботу в
США

і планує вихід на міжнародний ринок
Британська потоковая служба Walter Presents, що спеціалізується на трансляції драматичних серіалів на іноземних мовах
(мовою оригіналу), в березні запускається на території США, а також розробляє стратегію запуску в інших країнах світу.


Служба, яка є спільним проектом британського мовника Channel 4 і компанії Global Series Network, буде доступна в США на різних платформах, а також через сайт WalterPresents.com. Вартість передплати складе 6,99 долара в місяць.

На момент запуску служба запропонує своїм користувачам 34 серіалу з 12 країн світу. Кожен сезон буде представлений повністю, що дасть можливість «перегляду запоєм». Надалі щомісяця служба представлятиме по одній прем'єрі нового серіалу. Всі вони будуть супроводжуватися субтитрами англійською.

На момент запуску платформи в США глядачам, зокрема, будуть запропоновані норвезький трилер «Валькірія» і французький політичний трилер «Обертання».

Генеральний директор GSN Intl. зазначив: «Ринок нішевих підписних платформ з відео за запитом має величезний потенціал для зростання і США є прекрасним стартовим майданчиком для міжнародного просування платформи Walter Presents.
Ми створили потужний, розумний і автономний бренд, заснований на перевірених механізмах продуктивності, і ми віримо, що він зможе завоювати належну популярність в американському глядацькому середовищі»
.

Потокова служба, яка почала свою роботу в Великобританії в минулому році, планує запуститися в наступному році на міжнародних ринках.

Співзасновник і куратор Walter Presents Уолтер Юдзоліно каже: «Надихнувшись успіхом американських драматичних серіалів, країни по всьому світу виробляють сьогодні екстраординарні серіали з незабутніми сюжетами, які стають хітами по всьому світу.
Я надзвичайно радий можливості надати американським глядачам доступ до такого безцінного скарбу»
.

Борис Скуратівський

- 02 лютого, 2017RATVODДата: П`ятниця, 03.02.2017, 16:30 | Повідомлення # 8
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21049
Статус: Оффлайн
Супутникова медіаплатформа «Оріон»

запускає онлайн-кінотеатр
Проект онлайн-кінотеатру реалізований компанією «Оріон» в партнерстві з ivi.ru.


Компанія «Оріон» запустила новий сервіс «Кінотеатр», який доступний абонентам супутникового телебачення «Телекарта».
Про це кореспонденту Mediasat повідомили в прес-службі супутникового оператора.

Вартість передплати на «Кінотеатр» становить 99 рублів на місяць при одноразовій оплаті за рік (одна тисяча сто вісімдесят вісім рублів) і 199 рублів при оплаті передплати на місяць. За ці гроші абонент отримує можливість скористатися фільмотекою ivi, що нараховує більше 50 000 фільмів.

Співпраця між «Оріон» і ivi.ru здійснюється на умовах поділу доходів. Інші умови угоди не розголошуються.

Доступ до «Кінотеатр» здійснюється через OTT-сервіс оператора «Телекарта Онлайн».

Завдяки технологічній платформі «Лайф Стрим», на базі якої реалізовано OTT-сервіс, абоненти можуть переглядати контент одночасно на трьох пристроях, включаючи мобільні девайси, стаціонарні комп'ютери і Smart TV.

За повідомленнями ЗМІ «Оріон» повинен був запустити свій онлайн-кінотеатр до кінця минулого року, проте зробив це тільки зараз.

Нагадаємо, онлайн-кінотеатри також запустили два інших російських оператора супутникового телебачення - «Триколор ТВ» і «НТВ-ПЛЮС».

- 03 лютого, 2017

Редакція


RATVODДата: Понеділок, 13.02.2017, 21:25 | Повідомлення # 9
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21049
Статус: Оффлайн
MEGOGO покаже Kvartal TV передплатникам

по всьому світу
Онлайн-кінотеатр MEGOGO підписав договір на мовлення каналу Kvartal TV по всьому світу.


Тепер спільний телепродукт однойменної студії Квартал 95 і 1+1 media буде доступний за межами України, в тих країнах, де представлений відеосервіс.

Kvartal TV поряд з ще більш 100 каналами доступний користувачам ще з літа 2016 року в двох пакетах: «Легкий» і «Оптимальний».

Підписка на MEGOGO за межами СНД і країн Балтії діє декілька за іншими правилами. Користувачам доступні близько 40-50 телеканалів, включаючи тепер і гумористичний канал Kvartal TV.

Kvartal TV в зарубіжних країнах, так само як і інші канали на сервісі MEGOGO, доступний на всіх платформах - веб-сайті, смартфонах і планшетах, телевізорах SMART TV і медіаприставках.

У січні поточного року Kvartal TV припинив супутникове мовлення у відкритому вигляді, закодований сигнал системою умовного доступу Verimatrix.

Навесні минулого року користувачі MEGOGO отримали можливість перегляду на Apple TV.

Віталій Мосейчук

- 13 лютого, 2017RATVODДата: Неділя, 26.03.2017, 08:00 | Повідомлення # 10
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21049
Статус: Оффлайн
1 + 1 International увійшов в пакет

російських каналів
європейської OTT-платформи
Міжнародна версія українського телеканалу «1 + 1» увійшла в «Sky Russian Pack» OTT-платформи OnPrime TV.


Український телеканал 1 + 1 International поряд з російськими каналами «ТНТ», «Бестселер», «Мульт», «Планета HD», СТС International, «Домашній», «Перець» і TV1000 Русское кино доступний передплатникам відеосервісу OnPrime TV.

OTT-сервіс OnPrime TV запущений європейським оператором платного телебачення Sky в партнерстві з виробником мережевого устаткування Cisco. Платформа працює на ринках Великобританії, Італії та Німеччини.

Втім, частина каналів - «Перший канал Європа», «Карусель», «Час», «Дом Кино» і «Музика Первого» - не доступні абонентам на території Німеччини.

За перші 30 днів користування сервісом абонплата не стягується. Далі вартість послуги в Італії і Німеччині складе 21,99 євро / міс. Для передплатників на території Британії ціна дорівнює 17,99 фунтів стерлінгів на місяць.

На платформі крім російського також доступні пакети каналів, орієнтовані на іммігрантів з південноазіатських і арабських країн.

На даний момент сервіс працює на розширювач Apple TV3 і Apple TV4. Однак в компанії Cisco обіцяють розширити список сумісних пристроїв, а також забезпечити технічну підтримку при виході OnPrime TV на ринки інших європейських країн.

Віталій Мосейчук

- 24 березня, 2017Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " OTT " ( Over the Top ) (Без обговорення !!!)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2017 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *