FORUM TV-SATПонеділок
21.09.2020, 04:02

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 5 з 5
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " OTT " ( Over the Top ) (Без обговорення !!!)
Телебачення " OTT " ( Over the Top )
RATVODДата: Неділя, 29.06.2014, 10:46 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Телебачення OTT

(Over the Top )
RATVODДата: Четвер, 17.10.2019, 19:59 | Повідомлення # 61
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Нацрада видала OTT-ліцензії двом каналам

- музичному та спортивному
17 жовтняНаціональна рада з питань телебачення і радіомовлення видала ліцензії
на мовлення в кабельних мережах за технологією
ОТТ телеканалам Black і Xsport HD.


Про це пише видання Детектор медіа.

Black - це музичний телеканал, ефір якого відведений хіп-хоп композиціяи. За запуск відповідає компанія «Директ ТіВі», яку представляв телепродюсер Рудольф Кірнос - власник телеканалів EU Music, 4ever Music, Niki Kids і Niki Junior (дистрибутор StarLight Digital). Він розповів, що в ефірі каналу буде класичний хіп-хоп, американський, а також про те, що «двері каналу відкриті для українських виконавців».

XSport HD - це спортивний телеканал, який запускає ТОВ «Тотвельд» (кінцевий власник - Борис Колесников). Ця ж компанія вже володіє цифровою і супутниковою ліцензіями спортивного телеканалу XSport. За словами представників компанії, XSport HD - це окремий канал, ефір якого буде відрізнятися від XSport. Компанія має права на спортивні трансляції, які часто збігаються в часі, тому виникла необхідність розвести ці трансляції по двох різних каналах.

17 жовтня, 2019.

Редакція


RATVODДата: Вівторок, 28.01.2020, 11:55 | Повідомлення # 62
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
НТВ ПЛЮС наростив

базу
OTT-абонентів до 151 тисячі
Послугами ОТТ-платформи НТВ ПЛЮС користуються понад 150 тисяч осіб.


Російський оператор платного телебачення НТВ ПЛЮС повідомив, що за підсумками 2019 року наростив абонентську базу власного OTT-сервісу до 151,5 тисяч передплатників. Це на 81% більше в порівнянні з 2018 роком. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на офіційному сайті оператора.

Разом з тим повідомляється, число глядачів онлайн-сервісу, які одночасно є «супутниковими» абонентами оператора, в минулому році склало 14%.

«Минулий рік продемонстрував, що основні тренди не змінилися: триває міграція аудиторії в цифрове середовище, глядач стає все менш і менш «прив'язаний» до одного екрану, ростуть доступність інтернету і швидкість передачі даних. Тому майбутнє за операторами, які можуть запропонувати інтегровані продукти та якісні послуги у всіх середовищах. Збільшення аудиторії онлайн-телебачення показує, що обрана нами стратегія правильна: співпраця з популярними бібліотеками, зручна схема продажів і сучасні технічні рішення забезпечують успішний розвиток власної ОТТ-платформи», - говорить директор департаменту цифрових продуктів НТВ ПЛЮС Костянтин Смирнов.

У НТВ ПЛЮС також заявляють, що компанії вдалося підвищити рівень утримання абонентів (тих, хто продовжив передплату на наступний період) до більш ніж 85%.

Абоненти ОТТ-платформи НТВ ПЛЮС в минулому році вважали за краще дивитися фільмові, пізнавальні, спортивні, дорослі і дитячі телеканали, серед яких найбільшою популярністю користувалися:

в категорії кіноканалів - КІНО ТВ, КІНОКОМЕДІЯ та КІНОХІТ;
в пакеті «Пізнавальний» - Discovery Channel HD, TLC HD і National Geographic;
в пакеті «Дитячий» - Disney, Cartoon Network і Мульт;
серед каналів для дорослих - Blue Hustler, Російська ніч і Barely legal;
в категорії спортивних - МАТЧ, МАТЧ ПРЕМ'ЄР HD і МАТЧ! Футбол 1.


27 січня, 2020

Редакція


RATVODДата: Субота, 12.09.2020, 08:38 | Повідомлення # 63
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Олександр Глущенко: В Україні може з'явитися

телеканал
«УПЛ ТВ» і навіть платформа спортивного ТБФото: SYE News Service

УПЛ планує запустити власний телеканал зі спортивними трансляціями і програмами.


На вчорашньому засіданні робочої групи стало відомо, що запуск каналу, найімовірніше, будуть здійснювати на OTT-платформі.

За словами виконавчого директора УПЛ Євгена Дикого, на початкових етапах для нового спортивного каналу може використовуватися вже існуюча платформа OTT, проте в подальшому може з'явитися і власна.

«Зараз все більше схиляються в бік ОТТ-сервісу. Можливо на початкових етапах буде співпраця з ОТТ-сервісом, який є зараз, але в будь-якому випадку це повинен бути свій власний, який потрібно буде розробити », - сказав він.

Медіаексперт Олександр Глущенко зазначив, що в подальшому канал може вирости до залучення інших видів спорту і показувати не тільки футбольні трансляції.

«Створення «єдиного телепулу», телеканалу УПЛ і ОТТ-платформи, де будуть зібрані прямі трансляції і відеоархів матчів команд Прем'єр-Ліги в недалекому майбутньому може стати реальністю. Зараз опрацьовуються юридичні, технічні та економічні аспекти. Ми всі розуміємо, що професійний футбол, як і будь-який інший вид спорту, - це бізнес, який повинен заробляти, еволюціонувати і розвиватися. Задумка нетривіальна для телевізійного ринку. Це запуск телеканалу, який буде доступний всередині України. Продаж прав на чемпіонат і матчі міжнародним платформ і сервісів. Запуск власного сервісу, що дозволяє українцям в будь-якій точці світу бути причетним до українського спорту, зокрема - футболу. Я думаю, що з часом, можна буде говорити про повноцінну спортивної платформі з залученням інших видів спорту та їх популяризації», - прокоментував Глущенко.Нагадаємо, робоча група для створення УПЛ ТВ була зібрана на початку вересня, в неї увійшли представники клубів УПЛ і медіа-експерти. Засідання проходитимуть щотижня.

Лада Васюкова

10 вересня, 2020

Редакція


Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " OTT " ( Over the Top ) (Без обговорення !!!)
 • Сторінка 5 з 5
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2020