FORUM TV-SATНеділя
18.03.2018, 15:52

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 1 з 11
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " Оn-line TV " (Без Обговорення !!!)
Телебачення " Оn-line TV "
RATVODДата: Неділя, 29.06.2014, 10:45 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21610
Статус: Оффлайн
Телебачення

( Оn-line TV )
RATVODДата: Неділя, 29.06.2014, 11:16 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21610
Статус: Оффлайн
Інтернет - телебачення


Телебачення міжмережевого протоколу (інтернет-телебачення або on-line TV) - система, заснована на двосторонній цифровій передачі телевізійного сигналу через інтернет-з'єднання за допомогою широкосмугового підключення.

Введення


Інтернет-телебачення вийшло на новий рівень розвитку. Якщо донедавна воно здавалося простому обивателю дивиною, то тепер інтернет-телебачення набирає колосальних масштабів. Користувачів спокушають великий вибір можливостей застосування телевізійного контенту, які до останнього часу були практично нездійсненні на традиційному телебаченні.

Можливості інтернет-телебачення


Система інтернет-телебачення дозволяє реалізувати:


Управління пакетом підписки кожного користувача
Захист змісту телебачення на будь-якому рівні
Трансляцію каналів у форматі MPEG-2, MPEG-4
Подання телевізійних програм
Функцію реєстрації телевізійних передач
Пошук минулих телевізійних передач для перегляду
Функцію паузи для телеканалу в режимі реального часу
Індивідуальний пакет телеканалів для кожного користувача


Joost і Babelgum


Одним з широко відомих проектів, який знаходиться на стадії бета-тестування, є Joost розроблений творцями Skype і Kazaa Янусом Фрісом і Ніколасом Зенстромом. На відміну від звичайного телебачення, яке передає зображення по радіо і кабельних мережах, в Joost трансляція ведеться на основі пірингової технології.

Завдяки широкосмугового з'єднання в бета-версії продукту є можливість перегляду передач ефірних, кабельних і супутникових телеканалів, що дають якісну картинку. Канали Joost виступають як плей-листів, які складені з відеофайлів зі списками передач. Повноекранний інтерфейс досить простий і зручний у застосуванні.

Але якісне зображення і простота використання не є межею потенціалу: у Joost є можливість перегляду передач з коментарями, тобто користувач має можливість коментувати відеоролики, переглядати коментарі інших, вивішувати рейтинги передач і привласнювати контенту теги.

Онлайн-сервіс Joost має ряд конкурентів. Серед них європейський peer-to-peer сервіс інтернет-ТВ - Babelgum, який також знаходиться на стадії тестування і швейцарський сервіс Zattoo.

Мережа децентралізованого (пирингового) телемовлення Babelgum була розроблена Сильвіо Скалья (Silvio Scaglia). Вона, як і Joost, працює в режимі бета-версії. Ідея даної телемережі, вперше реалізована Янусом Фрісом і Ніколасом Зенстромом в проекті Joost, полягає в тому, що відеопотік передається по частинах з безлічі комп'ютерів, а сама програма працює як приймач і передавач. Babelgum бере за основу ідею розробників Joost, але крім цього додає можливість користувачеві створювати свої канали на базі існуючого контенту.

Настільки високий інтерес до онлайн-телебаченню пояснюється цілим рядом причин: по-перше, це зручність користування, по-друге мінімум реклами, по-третє, потрібну передачу можна скачати відразу після перегляду і, нарешті, істотну роль грає інтерес до нових технологій.RATVODДата: Субота, 11.02.2017, 12:37 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21610
Статус: Оффлайн
В ЄС дозволили користуватися підпискою

на
онлайн-контент в будь-якій країні союзу
Завдяки угоді, досягнутій за результатами переговорів між членами Європарламенту, Єврокомісії
та представниками країн - членів ЄС, європейці невдовзі зможуть в повній мірі використовувати свою онлайн-підписку
на фільми, спортивні програми, електронні книги, відеоігри і музичні платформи під час подорожей по Євросоюзу.


Це перша угода, що стосується модернізації правил ЄС щодо захисту авторських прав відповідно до пропозицій Комісії в рамках стратегії розвитку Єдиного цифрового ринку.

Віце-президент Єврокомісії з питань Єдиного цифрового ринку Андрус Ансіп вже назвав це рішення новим важливим кроком на шляху до руйнування бар'єрів, що стримують розвиток цього ринку.

Ансіп вітає угоду, яка була досягнута лише через тиждень після укладення договору про оптову плату за роумінг: «Укладена сьогодні угода принесе європейцям конкретні переваги. Люди, які оформили підписку на улюблені серіали, музичні і спортивні програми вдома, зможуть насолоджуватися ними під час подорожей Європою. Це новий важливий крок на шляху до руйнування бар'єрів, що заважають створенню Єдиного цифрового ринку. Я щиро дякую доповідача Європарламенту Жан-Марі Кавада, мальтійське керівництво Ради ЄС, а також всіх тих, хто доклав своїх зусиль для укладення сьогоднішньої компромісної угоди. В даний ми чекаємо угоди по іншим наших пропозиціях, що стосуються модернізації правил ЄС, що регламентують питання авторських прав, а також розширюють можливості транскордонного доступу до творчого контенту. Я розраховую на те, що Європарламент і держави-члени зроблять для цього все можливе».

«Цифрові технології дають нові можливості бажаючим насолоджуватися культурною спадщиною в дорозі і люди хочуть скористатися цими можливостями, - каже єврокомісар з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики Тібор Навракссікс. - Сьогоднішня угода відкриває нові двері для громадян країн ЄС, одночасно захищаючи творців культурного і спортивного контенту і всіх тих, хто інвестує кошти в його виробництво. Це збалансоване рішення є обнадійливим знаком для побудови Єдиного цифрового ринку, який пропонує нові можливості творцям і споживачам контенту».

Нові правила, що регламентують використання контенту при переміщенні між країнами, відповідають новим можливостям, які використовують європейці для доступу до культурнго і розважального контенту. За даними Єврокомісії, в 2016 році 64% європейців використовували інтернет для завантаження або відтворення ігор, картинок, фільмів або музики. Для цього все частіше використовувалися мобільні пристрої. Проведене в 2015 році дослідження показало, що кожен третій європеєць хотів би мати можливість транскордонного використання контенту. Для молоді така можливість є ще більш важливою. Половина європейців у віці від 15 до 39 років вважає важливим мати можливість брати контент в дорогу або отримати доступ до підписних послуг під час подорожей Європою.

Майбутні регуляторні норми дозволять користувачам отримувати доступ до онлайн-контенту під час переміщення по території ЄС точно так же, як вони його отримують, перебуваючи у себе вдома. Наприклад, підписавшись на службу, яка пропонує можливість перегляду в режимі онлайн фільмів та серіалів від Canal +, житель або жителька Франції зможе дивитися їх, перебуваючи на відпочинку в Хорватії або відправившись у відрядження в Данію.

Такі платформи, як Netflix, MyTF1 або Spotify, зможуть перевіряти країну проживання користувача, використовуючи такі засоби як деталі платежів, наявність договору на користування Інтернетом, або шляхом перевірки IP-адреси. Всі провайдери, що пропонують платні послуги доступу до контенту в мережі, повинні будуть дотримуватися нових правил. Постачальники послуг, що надаються безкоштовно (наприклад, онлайн-служби громадських теле- і радіоканалів) також зможуть надавати передплатникам можливість доступу до свого контенту під час подорожей по країнах ЄС.

Погоджений текст повинен отримати формальне схвалення Ради ЕС і Європарламенту. Після прийняття нові правила вступлять в силу на території всіх країн - членів ЄС на початку 2018 року, оскільки провайдерам і правовласникам дається дев'ятимісячний період для адаптації до нових правил.

У грудні 2015 року Європейська комісія запропонувала норму, яка розширює можливості доступу до онлайн-контенту для осіб, які подорожують по ЄС. Це була перша законодавча ініціатива в рамках стратегії Єдиного цифрового ринку, яка була доповнена в вересні 2016 року сучасними правилами ЄС, що регламентують авторські права, для розширення культурного розмаїття в Європі і збільшення кількості доступного в мережі контенту при одночасному створенні чітких правил для всіх інтернет-гравців . Правила стосуються тих служб з онлайн-контентом, де застосування норм авторського права є найбільш актуальним. Це можуть бути платформи з відео за запитом (Netflix, HBO Go, Amazon Prime, Mubi, Chili ), служби онлайн-телебачення (Viaplay від Viasat, NOW TV від Sky, Voyo), платформи з потокової музикою (Spotify, Deezer, Google Music), або торгові майданчики онлайн-ігор (Steam, Origin). Основною функцією даних служб є надання доступу до контенту, захищеного авторським і суміжними правами, а також послуг аудіовізуальних медіа.

Можливість доступу до контенту в Інтернеті під час подорожей стане ще більш важливою з 15 червня 2017 року, коли в силу вступлять нові правила роумінгу. З цього моменту користувачі, періодично переміщаються по території країн ЄС, зможуть оплачувати мобільний Інтернет по «домашнім» тарифами за умови сумлінного використання - незалежно від конкретної країни перебування.

Борис Скуратівський

- 09 лютого, 2017.
RATVODДата: П`ятниця, 02.02.2018, 17:39 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21610
Статус: Оффлайн
Онлайн-відео:

9 прогнозів для галузі на 2018 рік
Старший аналітик компанії Ooyala Лжім О'Ніл поділився з виданням Advanced Television
своїми прогнозами розвитку галузі онлайн-відео на 2018 рік.


Mediasat публікує переклад даної замітки з невеликими стилістичними правками.

«Якщо ви ще не встигли пристебнути ремені безпеки напередодні всіх змін, прийдешніх у 2018 році у висококонкурентному середовищі цифрових медіа та розваг, саме час зробити це зараз. Вас чекає запуск нових служб ОТТ, їх злиття, а також, на жаль, згортання ... Пропоную свій прогноз на майбутній рік».

1. Віртуальна і доповнена реальність (VR & AR): Чи стане 2018 знаковим роком для розвитку обох технологій? Сектор доповненої реальності (AR) - завдяки істотному бай-іну з боку Apple (ARKit), Facebook (платформа Camera Effects) і Google (ARCore) - буде процвітати протягом усього року. Найбільш знаковою подією 2018 роки для сектора Віртуальної реальності (VR) стануть гри Зимової Олімпіади. Це глобальна подія може розширити рамки VR-всесвіту, оскільки компанії повільно відходять від використання громіздких шоломів, що нагадують про епоху впровадження 3D. У 2018 року можна буде очікувати появи більш легких носяться гарнітур в стилі Google Glass, а також комбінезонів, що дають можливість відчувати температуру і навіть біль!

2. Сектор ОТТ продовжить розвиватися, і за Netflix продовжить вибудовуватися черга: Поки Netflix продовжує хвалитися зростанням кількості абонентів і обсягів споживаних ними послуг, інші ОТТ служби також продовжують тихенько рости. Зокрема, будуть рости нішеві SVOD служби, в яких присутній контент, відсутній у Netflix, - програми місцевих телеканалів, спорт і різні події (можливо, у вигляді послуги плати за перегляд).

3. Продовжиться кабельне отказнічество: У 2016 році ринок платного телебачення продовжував скорочуватися, втративши близько 2 мільйонів передплатників; в 2017 році втрати лише за другий і третій квартал були близькі до 2 мільйонів. У 2018 році втрати будуть ще вище - можливо, на рівні 5 мільйонів.

4. У 2018 року світ стане ще більш мобільним: За даними Ooyala, перегляд відео через мобільні мережі склав 58% від усього споживання відео в третьому кварталі минулого року, який став шостим кварталом зростання в даному сегменті. У першій половині 2018 року даний показник перевищить 60%, у міру того, як все нові оператори бездротових мереж почнуть пропонувати ОТТ контент - в якості послуг SVoD і AVoD - на тлі зниження по всьому світу вартості послуг передачі даних в мобільних мережах. Аналогічне зростання спостерігається також в сегменті відео довгих форм на мобільних пристроях: смартфони дгоняют планшети в якості найбільш бажаних пристроїв для перегляду відео.

5. Amazon - нові ігри в сфері спорту: В минулому році компанія Amazon витратила приблизно 50 мільйонів доларів на права вести трансляцію 11 матчів NFL по четвергах, але це - крапля в морі в порівнянні з тим, що вона може витратити в 2018 році, продовживши докладати максимальних зусиль до того, щоб сталь потоковим спортивним мовником нового покоління. У 2018 році на аукціон, серед іншого, будуть виставлені права на трансляцію матчів Прем'єр-ліги, вартість яких в три минулі роки становила 1,3 мільярда доларів. У минулому році компанія Amazon також уклала угоду на трансляцію 37 матчів з тенісу Світового турніру ATP в Великобританії і Ірландії. Компанії доведеться розглянути доцільність збереження прав на трансляцію футбольних матчів ввечері в четвер - в цьому році їх вартість має зрости.

6. Вартість контенту в 2018 році досягне нових висот: Netflix планує в 2018 році витратити на контент 8 мільярдів доларів; Amazon витратить близько 5 мільярдів доларів, а HBO - 2 мільярди доларів. У компанії Apple готові витратити 1 мільярд доларів, або навіть більше, аналогічно - в компанії Facebook. Якщо ж включати витрати на спортивний контент, то ці цифри зростуть ще більше. Вартість контенту продовжить збільшуватися, підганяють зростанням конкуренції серед дистриб'юторів.

7. Повільна спіраль смерті традиційної реклами: Рекламна індустрія нарешті приходить до розуміння того, що майбутнє - за інтерактивної рекламою і спонсорськими програмами. Це якщо говорити коротко про прийдешнє море змін в споживанні реклами. Нас очікують більш легкі рекламні кампанії на сайтах AVOD, покращене таргетування і більш швидкі кампанії, що використовують дані і нові технології.

8. Дані, Штучний інтелект (AI) і машинне навчання стануть всеосяжними: В цьому році все більше пристроїв буде використовувати системи голосового введення для полегшення пошуку контенту. Служба Siri від Apple, Google Home і Alexa від Amazon активно використовують штучний інтелект і машинне навчання для полегшення пошуку бажаного контенту без необхідності вводити вручну назви, імена і жанри. Штучний інтелект допоможе не тільки при пошуку і в рекомендаціях: компанії почнуть пожинати плоди цільової реклами на мобільних пристроях, використовуваних вдома і поза домом.

9. Ще більше злиттів і поглинань в сфері медіа та розваг: Малоймовірно, що уряд повністю заблокує передбачувану покупку компанією AT & T компанії Time Warner за 85 мільярдів доларів: ключовими повинні стати запевнення AT & T про те, що її дії будуть прозорими. І це не єдина очікувана мегаугода: компанія Disney планує покупку низки активів Fox, і ми передрікаємо закриття цих угод в 2019 році. Дані угоди, швидше за все, запустять додаткові угоди, які повинні задовольнити ненаситні апетити споживачів в сфері контенту.

Борис Скуратівський

- 31 січня, 2018.Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " Оn-line TV " (Без Обговорення !!!)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2018 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *