FORUM TV-SATСереда
23.05.2018, 07:13

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " IPTV " ( Internet Protocol Television ) (Без Обговорення !!!)
Телебачення " IPTV " ( Internet Protocol Television )
viskomДата: Четвер, 11.06.2009, 15:54 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1861
Статус: Оффлайн
Телебачення " I P T V "

(Internet Protocol Television )
RATVODДата: Субота, 06.03.2010, 09:12 | Повідомлення # 31
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Дивіться телеканал "Україна" в інтернеті !

Найпопулярніші передачі ТРК "Україна" - тепер доступні і на сайті каналу в онлайн-мовленні.

На сайті телеканалу стали доступні в режимі онлайн слідуючі програми:
соціальний телепроект "Критична крапка" (понеділок-п'ятниця 17:10),
інформаційна програма про футбол "Футбольний уїкенд" (неділля 22:20),
інформаційна програма "Події" (понеділок-п'ятниця 17:00 і 19:00, субота 19:00)
і підсумкова програма новин "Події тижня" (неділля 19:00).

Крім того, всі випуски цих передач можна переглянути на сайті і в записі.

Нагадуємо, що ми також продовжуємо онлайн трансляції "Шустер Live" (понеділок-четвер 19:30, п'ятниця 21:30) і музичне шоу "Народна зірка" 2 сезон (субота 20:30).

Приємного перегляду.

ТРК "Україна"


RATVODДата: П`ятниця, 12.03.2010, 15:35 | Повідомлення # 32
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Сьогодення і майбутнє IPTV

11 березня 2010 року в Москві відбулася IV конференція IPTV-2010.
Учасники обговорили поточне положення цифрового телебачення в Росії і тенденції його подальшого розвитку.

Як збільшити дохід оператора IPTV ?

На сьогоднішній день в операторів IPTV декілька джерел доходів: абонентська плата за базові і преміальні пакети, VOD (Video On Demand - відео за запитом), різні види PVR.

Одне з можливих вирішень заробітку IPTV-операторам запропонував начальник служби відеопослуг «Московського телеграфу» Сергій Мітін. На його думку, найпростіше - «почати доиспользовать інтерактивність». Є приклади того, як оператор викладає рекламні банери в призначений для користувача інтерфейс. «І мене як користувача це абсолютно не дратує, - поділився враженням пан Мітін. - Більш того, ми можемо скористатися тією інтерактивністю, яка доступна всім провайдерам сервісу IPTV. Оператор здатний відстежити, чи виробив яку-небудь дію абонент, поглянувши контентую рекламу. В результаті цього можна зробити вивід, які послуги і сервіси його більш всього залучають. У вебе такий механізм працює давно і успішно, тепер пора упроваджувати його в цифрове ТБ».

Чи має користувач хоч одну причину замовляти VOD ?

«Багатостраждальною» назвав послугу VOD представник «Московського телеграфу». На підтвердження своїх слів Сергій Мітін продемонстрував скриншот одній із сторінок торрент-ресурса, де були представлені новинки відеопрокату, що недавно вийшли на екрани кінотеатрів. «Користувачеві не складає жодних труднощів їх викачати. Оператор IPTV права на такі фільми просто не «потягне». Інша сторона доступності безкоштовного доступу в тому, що інтернет-трафік сьогодні майже нічого не коштує. Близько 80 % москвичів користуються безлимитным Інтернетом на великих швидкостях. Як підкреслив пан Мітін, конкурувати з ціною «0» важко. «В той же час практично всі оператори вклалися в платформи «відео за запитом» і зараз чекають віддачу. Один з варіантів завантажити устаткування - запропонувати те, чого немає на торрентах», - вважає Сергій Мітін.

Досвід роботи IPTV

«Ціна входження на ринок IPTV вельми висока, - почав свій виступ генеральний директор «2КОМ» Олександр Хенкин. - Ми спробували знайти рішення, яке допоможе здолати цю перешкоду». Система умовного доступу до IPTV на базі протоколу IGMP працює в компанії майже рік, і на справжній момент в мережі демонструється 50 безкоштовних цифрових каналів. Перевагою пан Хенкин назвав «можливість здобуття детальної статистики по переглядах для надання правовласникам. Створюються сторінки власників контента, на яких можна побачити дані, що цікавлять».

Про ту, що діє і Ericsson IPTV Application Platform (IAP), що розробляється, розповів керівник напряму IPTV компанії Ericsson Східна Європа і Центральна Азія Дмитро Ільін. До характеристик версії IAP 2.1, що працює зараз, найближчими роками додадуться нові можливості. У версії IAP 3.0 користувачеві пропонуватимуться рекомендації і рейтинг контента, перемикання відео з ПК/ТВ на мобільний телефон і навпаки, оператор же отримає глобальний сервіс В2В для зв'язку з контент-провайдером.

Відповідальність операторів за поширення контенту користувачами

Як відомо, на адресу операторів інколи приходять листи від крупних кінокомпаній, в яких вказується, що з їх ефіру був скопійований і нелегально поширений в Інтернеті кінофільм. На питання про те, яку відповідальність несе оператор в даному випадку, відповів директор юридичного департаменту «Систем Мас Медіа» (СММ) Павло Катков: «Захист контента - головний біль правовласника. Оператори не є відповідальними за правопорушення. Листи прямують з проханнями сприяти в запобіганні подальшим порушенням закону». Одній з форм активного сприяння пан Катків назвав шифрування інформації.
Поводя підсумки, учасники конференції відзначили, що на сьогоднішній день більше 4 % росіян користуються цифровим телебаченням, тоді як в світі в середньому обхват «цифрою» досягає 2 %. Ці дані показують динамічний розвиток галузі в Росії і, можливо, передбачають непогане майбутнє IPTV.

Наталія Балякова

ip-news.ru

RATVODДата: Субота, 20.03.2010, 11:02 | Повідомлення # 33
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
IP-TV набирає популярність,

а контент-агрегатори - обороти

IP-TV, цифрове інтерактивне телебачення в мережах передачі даних по протоколу IP,
стає усе більш популярним серед російських і петербурзьких провайдерів.

Як відзначають аналітики, основна проблема для даної послуги - це надзвичайно дороге, хоч і вельми цікаве і перспективне задоволення - окремо взятий оператор придбати контент самостійно практично не може. Тому сьогодні вся більша кількість провайдерів зацікавлена в тому, аби налагодити співпрацю з контент-агрегатором, який зможе надавати IP-телевидение за агентською схемою, набираючи «загальну» абонентську базу і купуючи, таким чином, контент по значно доступніших тарифах. Саме такий контент-агрегатором стала відносно молода компанія «HOME-IP.TV», що з'явилася в Петербурзі навесні 2009 років.

Як відзначає генеральний директор «HOME-IP.TV» Юрій Моськачев, політика компанії полягає в тому, що кожній окремо взятій будинковій мережі, як правило, досить важкий придбати права на покази ТБ-каналів і відео за запитом (т.з. легалізація), а об'єднання дозволяє значно заощадити на відрахуваннях і заробляти на реальних абонентах. Тонкість полягає в тому, що самостійне об'єднання мереж навряд чи приведе до бажаного результату, оскільки в такому разі сусідній оператор не зможе отримувати цю ж послугу, хіба що надаючи її своїм абонентам під логотипом конкурента. «HOME-IP.TV» пропонує клієнтам послуги незалежно від провайдерів, виступаючи на ринку окремим контент-агрегатором, це дозволяє максимально гнучко личити до вибору вмісту і набору опцій.

«HOME-IP.TV» як самостійний проект з'явився навесні 2009 років. До цього більше шести років Юрій Моськачев пропрацював в компанії «Мегафоні» на посаді провідного інженера відділу технічного контролю. Ледве пізніше пан Моськачев разом з невеликою командою (близько 10 чоловік) створили інтернет-провайдера Village Telecom, що спеціалізувався на наданні послуг Triple Play в коттеджных селищах. Криза перешкодила активному будівництву селищ, в компанії залишився всього один об'єкт, на якому команда і змогла якраз «обкатати» свою технологію, навчилася будувати, робити і управляти цим процесом. Після чого з'явилася компанія «HOME-IP.TV».

З «HOME-IP.TV» працюють як маленькі, так і великі оператори. «Ми не робимо розділення за якою-небудь ознакою. Нам поважно підключити найбільшу кількість операторів. У тому числі в нашій базі є провайдери, в яких всього 500 абонентів, або, скажімо, готель, в якого всього 60 номерів, - їх ми також підключаємо. Річ у тому, що для здобуття якісного контента від телевізійного каналу необхідне дотримання певних умов (так званих мінімальних гарантій), у тому числі по кількості абонентів - таким чином, кожен окремий абонент сприяє виконанню цих самих умов», - пояснив Юрій Моськачев.

Генеральний директор «HOME-IP.TV» Юрій Москачов
створив свій проект виключно be-to-be,
проте все ж розраховує на подальшу прибутковість сервісу

Рішення, яке використовують організатори «HOME-IP.TV», - об'єднання абонентської бази декількох провайдерів, аби кожен абонент обходився у результаті дешевше для всіх операторів, що беруть участь в такій «оптовій закупівлі». За словами генерального директора компанії, більшість каналів працюють на дуже вигідних умовах від 10 тисяч користувачів - наприклад, ціна при гарантованому платежі за 1 тис. абонентів будується з розрахунку 11 центів за одного абонента. А при підключенні, наприклад, 10 тисяч користувачів можна збити ціну до 7 центів за одного абонента.
У Петербурзі на даний момент «HOME-IP.TV» працює більш ніж з 15 операторами, такими як SkyNet, «Веб Плас», «ПІН Телеком», «Нієншанц», «ПулНет», «Кубіо Русявий» і ін. Також близько 40 операторів знаходяться на стадії укладення договору про співпрацю.

Нові сервіси IP-TV формуються поступово, кожна послуга ресурсоємна, тому, на думку пана Моськачева, перш ніж вводити той або інший проект, слід ретельно переконатися в тому, що він володітиме попитом. Тим часом попит на IP-TV зараз вельми слабкий, оскільки немає практично жодної зовнішньої реклами - послуга має попит переважно в інноваційної аудиторії. І хоча агентська схема роботи, навіть на думку професійних експертів, вельми ефективна з економічної точки зору, на даний момент на послузі IP-TV дуже складно запрацювати як операторові, так і самому агрегатору, оскільки вона абсолютно не масова. Генеральний директор «HOME-IP.TV» повідомив, що доки IP-TV замовляють лише від 3 до 10 % абонентів: «Ми знаємо, що нашим президентом поставлено завдання повного переходу на цифрове телебачення до 2015 року, а IP-TV - це повністю цифрове TV. Тобто вже сьогодні наша компанія повністю задовольняє всім вимогам нашого законодавства на 2015 рік. Таким чином, наша аудиторія вже сьогодні виграє, взаємодіючи з нами».

До активний сервісів IP-TV, що розвиваються на даний момент, можна віднести, наприклад, IPTV Middleware - продукт для управління IP-телевидением за допомогою пульта дистанційного керування. За словами пана Моськачева, Middleware дає можливість користувачеві поглянути телепередачі, відео за запитом, знайти фільм, що цікавить його, поглянути звіт на екрані телевізора, а також обмежити дітей по перегляду тих або інших передач і повністю набудувати інтерфейс управління «під себе». VOD Server (сервер відео за запитом) - це сервер, який дає можливість користувачеві поглянути фільм на власний розсуд в режимі «видаленого DVD-проигрывателя». Також вельми зажадався NPVR (Network Personal Video Recorder), який дозволяє записати ТБ-програму, що цікавить, для перегляду в зручне користувачеві час. А NVOD, SVOD-сервисы дозволяють операторові «емулювати» ТБ-канали і складати свою сітку мовлення для поширення найбільш рейтингових фільмів. Також у розпорядженні користувача є Timeshift TV сервіс - він дозволяє дивитися ТБ-програму, навіть якщо користувач запізнився на її початок.

Пан Моськачев окремо відзначив, що унаслідок того, що система повністю цифрова, в компанії збирається повна статистика по запитах користувачів. «Ми можемо робити ідеальну систему рейтингів каналів, оскільки володіємо достовірною інформацією по кількості вжитку наших каналів. Слід розуміти, що телевізійні канали також зацікавлені в здобутті цієї достовірної інформації. Інші дороги її здобуття для них закриті, оскільки вони не в мережі - вони можуть отримувати лише зведення про кількість абонентів, а це практично нічого не дає для грамотної організації реклами і підбору контента. Ми ж можемо надати повний рейтинг цих каналів - по абонентах, по днях тижня, годиннику і навіть секундах. Інша справа, що далеко не всі канали ще знають про таку можливість. А тим часом канал, отримавши детальнішу статистику, може оптимізувати свій контент, не перенавантажуючи користувача», - відзначив пан Моськачев.

На його думку, базовий пакет послуг має бути абсолютно доступний, орієнтований на ціну за послуги кабельних операторів - «послуги IP-TV повинні коштувати не дорожче за кабельне телебачення, а може, і менше, аби кількість абонентів зростала». Надалі пан Моськачев передбачає нарощування сервісів, надання більшої кількості каналів HD, а також формування якісних каталогів «відео за запитом», де будуть представлені не лише сучасні фільми, але і історичні стрічки, з абсолютною доступністю для користувача. «IP-TV - це вже інтерактивне телебачення. Це має на увазі, що надалі ми зможемо туди додавати і голосування, і електронну комерцію. Також вельми цікавим проектом може стати интерактив при подорожі по готелях, коли всі дані про абонента будуть внесені до загальної бази», - відзначає пан Моськачев. Крім того, планується вихід на загальноросійський рівень - відповідні запити вже є в достатній кількості, процес ускладнюється лише здобуттям ліцензій на ті або інші регіони (зараз ліцензія «HOME-IP.TV» покриває лише Петербург і Ленінградську область).

На сьогоднішній день в Петербурзі на ринку контент-агрегации, окрім «HOME-IP.TV», діє ще декілька компаній, конкуренція в цьому сегменті слабка, оскільки самих сервісів IP-телевидения на даний момент існує дуже мало. «По суті, послуга представлена одна і та ж, відрізняються лише способи її підключення. Але в будь-якому разі це досить ємкий ринок, якому є куди ділитися», - коментує генеральний директор «HOME-IP.TV». А відмінність агентської схеми від принципів роботи інших провайдерів, які самостійно розвивають у себе послугу IP-TV, Юрій Моськачев бачить в незалежності від власної абонентської бази. «HOME-IP.TV» ніяк не корелює з існуючими інтернет-провайдерами і є однаково привабливим для всіх. Нагадаємо, що з недавніх анонсів тут - вихід на цей ринок «Ростелекома» з «дочкою» «Росмедіа», яка розташовується в Петербурзі (див. новина розділу IPTV від 10 грудня 2009 р.).

На думку директора філії «Сума Телеком» (одного з потенційних клієнтів компанії) Андрія Полуніна, і послуга IP-телевидения, і сама схема реалізації, запропонована «HOME-IP.TV», може бути вельми цікавою для операторів. «Праця за агентською схемою переважно в першу чергу тим, що в даному випадку не потрібний гарантоване придбання каналів з деяким контентом. Це дозволяє скоротити витрати. Послуга IP-TV теоретично служить додатковим джерелом доходів для оператора, а також підвищує лояльність вже існуючих абонентів і може залучати нових. Тому, якщо ця послуга буде доступною з точки зору ціни і при цьому ще і якісною, попит гарантований. Проте на сьогоднішній момент, я не бачу яких-небудь революційних рішень в даної області. Весь набір послуг складається з одних і тих же каналів, які, в принципі, і так є у багатьох абонентів через кабельне ТБ. В кращому разі додатково користувачеві надається відео за запитом. Поки не буде прориву з точки зору додаткових можливостей, дуже складно прогнозувати комерційний ефект від даної послуги. Саме тому доля IP-TV складає приблизно 3-5 % від числа потенційних клієнтів. Це украй трохи збільшує виручку операторів, але вимагає серйозних фінансових витрат на модернізацію якісної інфраструктури мережі і (в разі реалізації проекту не через агентську схему) оплату контента», - коментує пан Полунін.

Тим часом, на думку іншого контент-агрегатора, компанії «ВестКолл», можна з повною упевненістю говорити про те, що наявність цифрового телебачення в лінійці продуктів дає конкурентну перевагу операторові в боротьбі за абонента. Однозначно цей продукт дозволяє утримувати ARPU на певному рівні. А наскільки він може збільшити ARPU - це, на думку керівника напряму IP-TV петербурзької філії «ВестКолл» Наталії Тімофєєвой, залежить від тарифної політики і стратегії розвитку кожного конкретного оператора. Наприклад, збільшення асортименту послуг усередині IP-TV (телеканали, відео за запитом, пауза перегляду і т. д.), поза сумнівом, сприяє збільшенню прибутку. За словами пані Тімофєєвой, IP-TV-портал компанії «ВестКолл» в майбутньому розширюватиме свою архітектуру, і у абонента з'явиться набагато більше можливостей витратити гроші, ніж зараз. «Компанія «ВестКолл» володіє не лише серйозним і якісним продуктом WestCall.TV, але і готовою юридичною схемою взаємодії як для корпоративних і фізичних абонентів, так і для сторонніх операторів. Минулий рік показав, що велика кількість операторів Санкт-Петербурга, розвиваючи послуги IP-телевидения, роблять ставку на агентську схему. Подібна модель взаємодії дозволяє компанії-провайдерові економити на IP-TV-станции. Оператор несе лише витрати на рекламу. Недоліком агентської схеми є неконкурентність послуги. Т. е. якщо декілька компаній беруть телебачення в одного IP-TV-агрегатора, то всі вони надають одне і те ж. Тим часом оператори, упроваджуючи і розвиваючи послугу цифрового телебачення, дістають можливість значно розширити асортимент пропонованих послуг. Відповідно, збільшують ARPU з одного абонента», - відзначила Наталія Тімофєєва.

Також, за словами представника «ВестКолл», послуга WestCall.TV як така вельми приваблива для абонентів компанії. «Це показує зростання нашої абонентської бази на даний момент. Можна сказати, що послуга вже починає мати попит, тому що до неї починають звикатися. На даний момент зажадалися всі 100 доступних телеканалів. Для певних цільових груп актуальні HD-каналы (канали високої чіткості). Такі інтерактивні послуги, як «Відео за запитом», «Електронний гід», «Пауза перегляду», дають відчутні переваги користувачеві цифрового телебачення. Надалі, поза сумнівом, зажадається контент у форматі 3D. Телевізори 3D вже, як відомо, анонсовані. На жаль, в даний час розвиток сервісу стримується лише вартістю приставки (Set-top-Box). Коли, наприклад, «ВестКолл» пропонував програмний плеєр для ПК в тестовому режимі безкоштовно, рахунок абонентів йшов на тисячі», - стверджує пані Тімофєєва. Перспективи розвитку і використання IP-TV, на думку пані Тімофевой, сповна веселкові і в той же час довгострокові. По-перше, як відзначає представник компанії, розвитку цифрового телебачення допоможе держава. Воно введе свої правові норми, що фактично зобов'язали всіх мати цифрове телебачення. Не виключено також, що держава рано чи пізно закриє всі локальні мережі. «Станеться своєрідна «зачистка», що, безумовно, дасть всім операторам, що надають послуги IP-TV, великі можливості. По-друге, оператори, відмовляючись поступово від надання безкоштовного контрафактного контента в локальних мережах, відкриють собі дорогу в IP-TV», - резюмувала вона.

Ірина Медведева

spbit.ru


RATVODДата: Субота, 20.03.2010, 11:08 | Повідомлення # 34
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Google, Intel і Sony запускають

сервіс інтернет-телебачення

Компанії Google і Intel об'єдналися з Sony для розвитку
платформи для
цифрового телебачення під назвою Google TV

Передбачається, що в рамках проекту буде створена нова програмно-апаратна платформа,
яка дозволить всім відвідувати ресурси начеб-то
Twitter і Picasa за допомогою звичайного телеприймача.

У її основу ляжуть операційна система Android, популярна серед виробників смартфонов, і процесори Intel Atom, повідомляє Компьюлента.

Сторонні розробники дістануть доступ до базового коду платформи, що дозволить їм створювати додатки і розгортати онлайнові сервіси, адаптовані під Google TV.
Sony, як очікується, випустить споживчі пристрої на базі Google TV (можливо, під новим брендом), а Logitech забезпечить проект супутніми аксесуарами - наприклад, компактними клавіатурами.

Про терміни завершення проекту доки не повідомляється.

focus.ua


RATVODДата: Субота, 27.03.2010, 22:35 | Повідомлення # 35
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Інтерактивне і мобільне ТБ не складуть

конкуренції цифровому телемовленню

Впровадження і розвиток інтерактивного і мобільного телебачення не вимагають внесення змін
до
Державної програми впровадження цифрового телевізійного і радіомовлення в Білорусі до 2015 року,
повідомив кореспондента БЕЛТА перший заступник міністра зв'язку і інформатизації Білорусі Іван Рак.

На його думку, мобільне телебачення, що передбачає перегляд телепередач з екрану стільникового телефону, - це нишевая послуга, призначена для обмеженого круга користувачів. "Ця послуга є порівняно дорогою, і не кожен житель як сільської, так і міської місцевості зможе її собі дозволити", - вважає Іван Рак. Крім того, перегляд на екрані мобільного телефону телепередач або художніх фільмів у сімейному колі незручний.

Що стосується інтерактивного телебачення IPTV, то це, швидше, конкурент кабельному телебаченню, яке завжди співіснувало з класичним аналоговим ефірним мовленням, доповнюючи його, підкреслив співбесідник.

Іван Рак нагадав, що заходи держпрограми реалізуються в Білорусі з 2005 року, на відміну від Росії, де аналогічна програма прийнята лише торік. Кінцева мета держпрограми полягає в тому, аби населення в будь-якій крапці країни змогло приймати загальнодоступний пакет телепередач. В той же час інтерактивне і мобільне телебачення надаються, як правило, в порівняно крупних населених пунктах

БЕЛТА


RATVODДата: Понеділок, 29.03.2010, 16:21 | Повідомлення # 36
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Google TV зможе працювати

спільно з існуючими телеприставками ?

З'явилася свіжа інформація про проект Google TV, з чуток,
заснованому і реалізовуваному
інтернет-гігантом спільно з декількома іншими крупними компаніями IT.

Нагадаємо, імовірно йдеться про створення приставки на програмній платформі Android,
яка дозволить забезпечити споживачам доступ до веб-сервер-ресурсів на великому телевізійному екрані.

За даними ресурсу VideoNuze, пристрій Google TV працюватиме спільно з існуючими телевізійними приставками, а не конкурувати і вже тим більше не замінювати їх. Іншими словами, Google TV зможе просто включатися в ланцюжок між традиційними телеприставками і HDTV, доповнюючи їх функціональність своїми можливостями, включаючи доступ в мережу через Wi-Fi або дротяне з'єднання Ethernet.

При цьому користувачі Google TV зможуть діставати доступ до YouTube або інших сервісів потокового відео, а також здійснювати повноцінний браузинг. Очікується, що хоча сама приставка Google TV вироблятиметься Sony і поступить в продаж за ціною $ 299, вона використовуватиме ОС Android і браузер Chrome, а само пристрій нестиме на собі бренд Google. Повідомляється, що інтернет-гігант намагається домовитися з провайдерами кабельного і супутникового телебачення, аби пропонувати їх підписчикам приставку Google TV як додаток до пакету послуг за додаткових $ 10 - $ 15 в місяць.
Джерело: Ferra


RatvodTechДата: П`ятниця, 02.04.2010, 11:08 | Повідомлення # 37
Зам.Адмін

Країна:
повідомлень: 229
Статус: Оффлайн
СТС - ТБ-21: тепер і он-лайн мовлення !

Вже зараз на наших сайтах запущено тестове он-лайн мовлення СТС - ТБ-21.
Воно ведеться на сайті ТБ-21 і на сайті ВМурманске.ру

Це новий альтернативний спосіб мовлення. Наші програми можна дивитися в ефірі, по кабельному телебаченню і тепер в Інтернеті. ТБ-21 - обласне телебачення, з сьогоднішнього дня наші програми доступні практично у всіх містах області там, де є Інтернет.

У створенні прямого мовлення нам допоміг Інтернет-провайдер СЗКТІ. Технічні нюанси, два вікна на сайті - можливість вибору: для тих, у кого швидкий Інтернет і тих, у кого швидкість низька.

СТС - ТБ-21


RATVODДата: Неділя, 18.04.2010, 10:55 | Повідомлення # 38
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Тривимірна Маріїнка.

Російський балет транслювали

на півсвіту у форматі 3D

Перша в світі телевізійна трансляція балету у форматі 3D відбулася в четвер в Росії.
Маріїнський театр, в 1999 році вперше в історії провівши інтернет-трансляцію оперного спектаклю,
в
четвер знов виявився попереду планети всієї.

3D-трансляції цього року вже організовували - три тижні тому в Європі через супутники Eutelsat, задіяні і у випадку з російським театром, транслювався матч по регбі між командами Франції і Великобританії. Проте справжнього мистецтва в стереоскопічному зображенні через супутник доки ніхто в світі не передавав.

Гала-концерт, складений з фрагментів балетів "золотого фонду" Маріїнки, продовжувався майже півтори години, на сцені побували практично всі зірки пітерського театру - Ульяна Лопаткина, Катерина Кондаурова, Ірма Ніорадзе, Ігор Зеленський, Леонід Сарафанов, Володимир Шкляров та інші.

На перший в світі показ балету в 3D приїхала і легендарна Майя Плісецкая - разом з художнім керівником Маріїнки Валерієм Гергиевим вони відкривали вечір. Трансляція у форматі 3D - одна з новин довготривалої медіастратегії Маріїнського театру. Вона передбачає використання новітніх комунікаційних технологій в творчій діяльності трупи.

Що відбувається на сцені за допомогою спеціальних камер транслювалося відразу в три крапки - в Санкт-Петербурзі, Москві і в Парижі, в резиденції російського посла, де тривимірний балет став центральною подією урочистого вечора в рамках святкування року Росії у Франції. Теоретично дивитися гала-концерт можна було в багатьох крапках - оскільки супутникова трансляція не шифрувалася, поглянути її міг будь-який власник відповідного устаткування. Воно, правда, поки що вельми велика рідкість.

Допомагали Маріїнке організувати унікальну трансляцію відразу декілька технологічних партнерів - російська корпорація "Дженерал Сателайт", розробляюча і виробляюча устаткування для прийому цифрового ТБ, оператор системи платного телебачення високої чіткості "Платформа HD", а також компанія Samsung, що надала власне телевізори і акустичні системи для показу балету в 3D.

Побувати на трансляції в Москві довелося і кореспондентові Звісток.Ru. Хоча для перегляду 3D-контента на телевізорах використовується дещо інша технологія, чим в кіно, ефект практично ідентичний. Спеціальні окуляри (без них обійтися доки не можна, зображення в цьому випадку двоїться) легші, зручніше і элегантнее, причому це не просто спеціальні стекла, а досить складний електронний пристрій. На телевізорі (в основному це були моделі новітньої серії Samsung 7000, зокрема, 55-дюймові UE55C7700WSXXN зі світлодіодним підсвічуванням і можливістю виходу в Інтернет) кожну секунду змінялися 100 кадрів, половина з яких призначені для правого, а половина - для лівого ока. Окуляри ж з тією ж частотою по черзі затемняють праве і ліве скло - так створюється стереоскопічний ефект.

Дійсно, зображення в порівнянні із звичайним "плоским" телебаченням, навіть високого дозволу, помітно виграє, набуваючи додаткового об'єму. Причому, в порівнянні з 3D-фильмами в кінотеатрах, картинка, за рахунок меньшенго розміру екрану, здається ще чіткішою, живішою. Втім, в 3D-телевидения є і зворотна сторона - очі, як і в кіно, відчутно напружуються, а якщо дивитися в окулярах, коли вони включені, на світло, стає помітним мерехтіння.

Запрошені на 3D-трансляцию активно обговорювали свої враження один з одним і ділилися ними з багаточисельними журналістами. Картинка всім подобалася - зрозуміло, вибираючи між звичайним "плоским" телебаченням і 3D, переважна більшість вибрала б останнє. Проте, як з'ясувалося, купити телевізор з підтримкою стереоскопічного зображення готові далеко не все - багато хто вважає 3D дорогою іграшкою і надмірністю, а деякі упевнені, що технологія повністю розкриває себе лише в кінотеатрах, на багатометрових екранах. Більшість же мають намір в будь-якому разі діждатися, по-перше, зниження "преміальних" цін на апаратуру з підтримкою новомодної технології, а, по-друге, появи більшого числа фільмів і іншого контента в 3D.

Дійсно, хоча пристрої з 3D-функциональностью вже активно продаються, асортимент доступного у форматі 3D контента вельми невеликий, і поповнюватися буде досить неквапом. Трансляція балету з Маріїнського театру показала технічну можливість доставити споживачам якісний контент в стереоскопічному форматі. "Дженерал Сателайт" і "Платформа HD" вже з початку лютого готові віщати в 3D. Проте це не означає, що вже завтра таких каналів з'являться десятки - до цього ще жити і жити.

Втім, завжди знайдуться люди. готові віддати будь-які гроші, аби знаходитися на передовому краю нових технологій. Головне, аби кінематографічні і телевізійні "фабрики марень" не тягнули з підготовкою фільмів і програм в 3D-формате.

vesti.ru


RATVODДата: Субота, 24.04.2010, 09:15 | Повідомлення # 39
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Телеканал«Живи!» зажив онлайн-життям

ТЕЛЕКАНАЛ «ЖИВИ!» - перший телевізійний фітнес-клуб
почав онлайн-трансляцію на сайті www.jv.ru

Запуск онлайн-мовлення телеканалу «ЖИВИ!» дасть можливість всієї аудиторії глобальної мережі займатися фитнесом, оздоровчими практиками, танцями, йогою, не виходячи з будинку в будь-який слушний для них час.

Темп сучасного життя заставляє багато людей серйозно задуматися про своє здоров'я і спосіб життя, який вони ведуть. Аудиторією каналу «ЖИВИ!» є люди, які ведуть активний спосіб життя і займаються спортом у фитнес-клубах або удома, шукають способи зняття стресу, замислюються про необхідність правильного харчування і важливості правильного догляду за собою.

Завдяки телеканалу «ЖИВИ!» глядачі дістають можливість тренуватися по відповідній їм системі. Провідні інструктори Москви розробили комплекси вправ спеціально для фитнес-клуба телеканалу. Глядачам ОНЛАЙН-ТБ надана можливість зосередитися на улюблених дисциплінах і практикувати їх не лише під час ефіру, але і в будь-який слушний час. Для цього всього лише необхідно буде скористатися сервісом «Вибери заняття».

Особливість мультимедійного проекту «ЖИВИ!» полягає в тому, що глядачі мають безпосередню можливість не лише регулярно займатися різними дисциплінами в будь-який слушний для них час, але і спілкуватися зі своїми тренерами по всіх питаннях, що цікавлять, на сайті. Також для тих, що всіх бажають передбачена можливість зустрічатися з тренерами особисто: в рамках туристичних поїздок, уикендов і інших wellness- заходів, організовуваних проектом «ЖИВИ!»

Протягом перших трьох місяців тестове онлайн-мовлення телеканалу «ЖИВИ!» буде безкоштовним, а далі залишиться доступним для тих, що всіх бажають, оскільки щомісячна вартість користування онлайн-каналом буде менше вартості разового заняття у фитнес-клубе.

Media Online

Джерело - PROTV.NET.UA


RATVODДата: Четвер, 29.04.2010, 19:24 | Повідомлення # 40
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
До 2014р. кількість абонентів IPTV

в світі досягне 68 млн.

Кількість абонентів IPTV в світі досягне до 2014 року,
згідно прогнозам аналітиків Strategy Analytics, 68 млн.

Як передбачають дослідники, найактивніше їх число збільшуватиметься в Західній Європі, а також в Азії і Океанії. В той же час, не дивлячись на багатообіцяючі перспективи ринку IPTV, провайдерам належить зробити ще немало.

У звіті Strategy Analytics підкреслюється, що в ході проведеного дослідження з'ясувалося, що користувачі не розуміють принципів співвідношення ціни і якості для цієї технології. В зв'язку з цим аналітики рекомендують сервіс-провайдерам зосередити зусилля на постійному роз'ясненні цінності пропозицій IPTV, що до цих пір удавалося мало чим.

Фахівці упевнені, що IPTV має бути чимось більшим, ніж звичайна платформа, що конкурує з іншими рішеннями в області платного телебачення.

itware.com.ua
www.era-tv.ru

Кількість переглядів: 26


RATVODДата: Середа, 05.05.2010, 22:05 | Повідомлення # 41
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Китай переслідує незаконне IPTV

Китайський регулювальник SARFT (State Administration of Radio Film & TV) заявив,
що займеться провайдерами, що надають несанкціоновані
IPTV-послуги, аж до судового переслідування.

На думку SARFT, несанкціоноване мовлення IPTV серйозно шкодить
національній мережевій інформаційній безпеці, повідомляє
Telecom Asia.

У Китаї налічується близько 4 млн. користувачів IPTV, що є, головним чином, клієнтами компанії China Telecom, яка пропонує обслуговування в режимі тестування вже протягом декількох років. Зростання IPTV-услуг стримується війною між кабельними і телекомунікаційними компаніями і хитромудрою системою державного регулювання. Аби почати транслювати IPTV, провайдери в Китаї повинні отримати чотири дозволи (ліцензії). В даний час IPTV можуть транслювати лише сім державних компаній.

Джерело - NAG News


RATVODДата: П`ятниця, 07.05.2010, 11:02 | Повідомлення # 42
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Онлайн ТБ ( Інтернет телебачення )

або супутникове телебачення, що краще ?

Однозначної відповіді на це питання немає. Комусь подобається простота і надійність онлайн телебачення, хтось просто звик до супутникового, скільки людей, стільки і думок. Спробуємо неупереджено розібратися в цих двох форматах телебачення.

Що є супутниковим телебаченням, напевно знає кожен з вас. Як ретранслятор цифрового телевізійного сигналу служить супутник, що знаходиться на геостационарной орбіті і охоплює своїм сигналом круг з діаметром близько 9000 кілометрів. Як приймач служить параболічна антена (у просторіччі “тарілка”), яка фокусує сигнал на конвертер. Далі сигнал поступає на декодер, який перетворює супутниковий сигнал, в звичайний, зрозумілий будь-якому телевізору.

У ланцюжок мовлення онлайн телебачення можуть так чи інакше входити різні формати телебачення : супутникове, кабельне. Онлайн ТБ відрізняється від інших способом доставки телевізійної картинки і звуку до кінцевого споживача. Основною ланкою є мережа інтернет. І це стало можливим завдяки бурхливому розвитку мережі інтернет як за кордоном так і в Росії. Найприємніше, що для даного вигляду телебачення не потрібно міняти формат телепрограм або фільмів, інтернет телебачення є каналом доставки існуючого відео контента, тому перехід на загальне цифрове - онлайн телебачення можна здійснити з найменшими капіталовкладеннями і тимчасовими витратами. Наприклад вже зараз можливий перегляд ТНТ онлайн в хорошій якості.

Торкнемося небагато і розвитку онлайн телебачення. В світі онлайн ТБ став розвиватися більше десятка років назад. На сьогоднішній день всі світові телеканали ведуть свої трансляції в мережі інтернет, що збільшує їх аудиторію, а також рейтинг і доходи від реклами. У Росії ситуація схожа, але багато центральних телеканалів не ведуть трансляції в інтернеті по якихось причинах, т.ч. позбавляючи себе значної частини аудиторії.

Останнім часом стали з'являтися телеканали повністю орієнтовані на трансляцію в інтернеті і онлайн телебачення. Вони нічим не відрізняються від ефірних, тобто вони показують фільми, програми, авторські передачі, проте мовлення ведеться лише в мережі інтернет. Дана тенденція радує багато любителів телебачення, тому що в російському телебаченні доки мало програм, що дійсно стоять.
Бурхливе зростання розвитку інтернет телебачення обумовлений технічним прогресом, тепер будь-хто може зробити свій власний телеканал і транслювати його в мережі інтернет абсолютно безкоштовно.

Джерело: TelePult.RU
Автор: Denis716
digimedia.ru


RATVODДата: Вівторок, 18.05.2010, 20:15 | Повідомлення # 43
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
IPTV в трьох вимірах

"Білайн" оголосив про технічну готовність надавати ТБ-послуги в тривимірному форматі.
Справа - за готовністю телеглядачів і виробників контента.

Самий касовий фільм Голлівуду «Аватар», що зібрав в світі порядку 2,7 млрд дол., поклав початок новому буму в індустрії цифрових розваг - об'ємного телебачення. Надихнувшись успіхом першого тривимірного блокбастера, мовні телеканали стали активно використовувати візуальні стереоефекти, а виробники побутової електроніки екстрено налагодили масовий випуск современнных ЖК-телевизоров з підтримкою 3D-видео.

Не залишилися в стороні від нового буму і оператори зв'язку, що надають послуги цифрового ТБ з широкосмугових кабельних з'єднань. На виставці «Связь-Експокомм», що тільки що завершилася в Москві, відразу декілька компаній оголосили про технічну готовність надавати ТБ-послуги в тривимірному форматі. Правда, в комерційну експлуатацію ніхто з «піонерів» їх доки не ризикує запускати - всі скаржаться на відсутність тривимірного контента і дорожнечу абонентських комплектів.
Так або інакше, це труднощі - тимчасові, супроводжуючі становлення будь-якої комерційної технології цифрових розваг. Рано чи пізно на ринку з'явиться досить фільмів і телеканалів, знятих специльно для перегляду на 3D-телеэкранах, а значить, час поміркувати про перспективи технології тривимірного відео вже настав.

«Білайн» став однією з компаній, що представили на своїх стендах «живе» тривимірне відео. За словами співробітника прес-служби «Білайна» Катерини Лебедевой, всі встановлені у абонентів телеприставки (виробництва Cisco і Motorola) підтримують прийом 3DTV. Коли оператор лише запускав послуги IP-телебачення і вибирав постачальників абонентського устаткування, його фахівці ще не здогадувалися, наскільки правильним виявиться їх вибір. Зараз абонентам цифрового телебачення «Білайна» пропонуються комплекти двох видів - з підтримкою запису відео і без такої, за 7950 і 6500 крб. відповідно.

За рік, прошедший з моменту запуску послуг домашнього цифрового телебачення «Білайна», на них підписалися понад 50 тис. абонентів в Москві і Санкт-Петербурзі. Окрім збільшення числа трансльованих каналів послугу удосконалювали шляхом додавання функцій підтримки соціальної мережі Twitter, персональних рекомендацій, інтерактивних опитів. Керівник департаменту додаткових послуг «ВимпелКома» Андрій Холодний повідомив на виставці, що оператор веде переговори з постачальниками 3D-контента для запуску продуктів категорії «на вимогу» і онлайнового мовлення. Точнішої інформації про початок надання послуг він не дав.

Готовність оператора - лише півсправи. Серйозніша проблема полягає в нарощуванні абонентської бази до того рівня, на якому надання тривимірного телеконтента стане рентабельним для оператора. З точки зору пропускної спроможності мережі ШПД в «Білайна» слабких місць не спостерігається, оскільки всі абоненти підключаються по оптичних каналах на швидкості 100 Мбіт/с. А ось з поширенням телевізорів, що підтримують стереоизображение, на першому етапі можуть виникнути ускладнення: далеко не кожен житель Москви (не говорячи вже про провінцію) здатний викласти за нову домашню розвагу більше 100 тис. крб., а саме така ціна «тривимірних» OLED-панелей Samsung, що поставляються на російський ринок. Вартість 3D-телевизоров Philips досягає 250 тис. крб., але в них реалізована автостереоскопічна технологія, завдяки якій глядачеві при перегляді не потрібно надівати спеціальні окуляри.

Креативний директор Hive Studio Серболюб Хетлеровіч, який був запрошений на стенд «Білайна» для пропаганди ідей тривимірного ТБ, розповів про те, як створюється контент для цього сегменту цифрових розваг. По словах Хетлеровіча, ідеальним способом здобуття об'ємного відео високої якості є стереозйомка за допомогою здвоєної камери, що має невелику кутову відстань між об'єктивами. Подібні пристрої також демонструвалися на «Связь-Експокомме». Наприклад, на стенді ВГТРК зображення, що знімається такою камерою, відразу ж подавалося на тривимірний телеекран, що давало можливість познайомитися з повним циклом відтворення 3D-контента.

Зрозуміло, що зйомкою одних лише нових кінофільмів зростаючий попит на 3D-продукцию не задовольнити. Найбільш швидкий (і найменш витратний) спосіб здобуття потрібної кількості відеоматеріалу в об'ємному дозволі забезпечує 3D-анимация. Оскільки самі моделі в 3D-редакторах є «об'ємними», їх треба просто «зняти» в двох ракурсах і отримати готове стереоизображение. В результаті робота над стереомультфильмами йде швидше, ніж створення нових повнометражних кінострічок.

Ще одним потенційним джерелом тривимірного телеконтента є величезні бібліотеки 2D-фильмов, які потрібно конвертувати в передовий відеоформат. Звичайно, з часом на ринку набудуть поширення телевізори, що конвертують звичайний контент в об'ємну картинку «на льоту», але якість такого перетворення, вважає Серболюб Хетлеровіч, не відповідатиме вимогливому смаку телеглядачів. А значить, студії на кшталт Hive Studio, в яких застосовуються комп'ютерні методи конвертації зображень, в осяжному майбутньому виявляться просто заваленими роботою. До речі, вартість студійної 3D-конвертации блокбастера типа «Населеного острова» сьогодні складає близько 5 млн дол. - при тому, що його створення обійшлося мало чим більш ніж в 30 млн дол.

Ігор Елісєєв
"Відкриті системи"


RATVODДата: П`ятниця, 21.05.2010, 13:06 | Повідомлення # 44
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Google показала

«майбутнє телебачення» - Google TV

Як і очікувалося, корпорація Google анонсувала на своїй конференції розробників
в
Сан-Франциско новий проект Google TV.

Даний проект, чутки про яке останнім часом все частіше виникали в різних куточках Всесвітньої Павутини,
покликаний принести пошукову і інтернет-функціональність в сучасні телевізори.

Фактично Google TV є платформою на базі операційної системи Android з браузером Chrome і повноцінною підтримкою технології Flash. Крім того, будуть представлені спеціальні телеприставки виробництва Logitech, які стануть деякою проміжною ланкою між HDTV і стандартною приставкою кабельного або супутникового телебачення.

Окрім іншого, компанія Sony, що також бере участь в проекті Google TV, планує випустити свої телевізори і Blu-ray плеєри з відповідною функціональністю. На презентації проекту команда Google продемонструвала деякі можливості нової платформи, включаючи пошук каналів і певних програм. Природно, стане доступний пошук, огляд і перегляд потокових відеороликів YouTube.

За допомогою Google TV можна також настроїти таймер запису цифрового видеорекордера безпосередньо з призначеного для користувача інтерфейсу платформи. Буде доступна функція пошукових запитів і перегляд онлайн-контента укупі з традиційними ефірними телепередачами. Повідомляється, що Google вже працює з Amazon і Netflix над інтеграцією опцій на кшталт Netflix Instant Queue безпосередньо в інтерфейс платформи Google TV.

Очікується поява системи перегляду типа “картинка-в-картинці”, що дозволяє одночасно дивитися телепередачі і вести пошук в Google, а також переглядати веб-сторінки і діставати доступ до закладок з вибраними інтернет-каналами і сайтами. Крім того, користувачі Google TV з часом дістануть доступ до онлайн-магазина додатків Android Market.

Що стосується апаратного забезпечення Google TV, вся ця система буде побудована на процесорах Intel Atom, а до її складу увійдуть проміжні приставки, HDTV і Blu-ray плеєри з відповідною функціональністю. Продажі цих пристроїв повинні стартувати вже восени, хоча про конкретні моделі і їх вартість доки не повідомляється.

Джерело: Ferra


RATVODДата: Неділя, 30.05.2010, 15:22 | Повідомлення # 45
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Росія: IPTV може виявитися поза законом

Небезпечний прецедент для майбутнього російського IPTV стався з казахським каналом «К-плюс»:
Роскомнадзор анулював його ліцензію на кабельне телебачення із-за мовлення
в невказаних в ліцензії мережах
NetByNet і інших операторів IP-телебачення.

Експерти попереджають, що мовлення в IP-мережах в принципі
не може відповідати вимогам існуючого законодавства
.

Федеральна служба по нагляду у сфері зв'язку і масових комунікацій наказом від 19 травня анулювала ліцензію російськомовного супутникового телеканалу, що віщає з Казахстану, «К-плюс», розповів CNews представник відомства Михайло Воробйов. В каналу була ліцензія на кабельне мовлення на території республік Комі і Татарстан, а також Псковській, Тверській і Челябінській областях. Проте служба виявила трансляцію каналу в Москві, Підмосков'ї і республіках Чувашії і Башкирія і 26 квітня винесла каналу відповідне попередження.

Але доставити його каналу не удалося: з'ясувалося, що за вказаною в ліцензії адресою його немає і раніше не було, пояснив Горобців. У зв'язку з цим каналу було винесено друге попередження, за невиконання якого і відкликана ліцензія. Служба не публікувала інформацію про анулювання ліцензії, сподіваючись донести її до телеканалу безпосередньо, а не через ЗМІ, уточнили в Роскомнадзорі.

Про відкликання ліцензії представники «К-плюс» взнали від кореспондента CNews. Раніше, прочитавши на сайті Роскомнадзору попередження від 26 квітня, «К-плюс» розіслав своїм партнерам (зокрема, інтернет-провайдеру NetByNet і підмосковним операторам з холдингу «медіаальянс») лист з проханням про призупинення мовлення. Як запевняють в «К-плюс», вони намагалися отримати ліцензії на вказаних у винесеному попередженні регіонах, але дістали відмову, оскільки в цих містах їх сигнал передається по мережах IP-телебачення.

У існуючому законодавстві такого поняття, як IP-телебачення, немає: є лише кабельне і ефірне мовлення, а також дротяне радіомовлення. Тому для поширення сигналу в IP-мережах телеканали отримують ліцензії на кабельне мовлення. У додатку до таких ліцензій необхідно вказати міста і мережі мовлення, а також номери використовуваних телеканалом в цих мережах телевізійних каналів (ТВК), аналогічних тим, що використовуються в ліцензіях на ефірне телебачення.

«Проблема в тому, що в мережах цифрового кабельного телебачення на одній частоті можуть віщати декілька телеканалів, а в мережах IPTV взагалі немає розділення на частоти, - пояснив CNews юрист «К-плюс» Дмитро Горенков. - Проте Роскомнадзор приймає лише ті заявки на отримання ліцензій, в яких вказані номери ТВК, не зайнятих вже яким-небудь іншими каналами, і, як показує практика, що не перевищують номер 100. Заявки ж на отримання ліцензій на IPTV з використанням інших ідентифікаторів (частота передачі пакетів даних, IP-адрес) також повертаються регулювальником».

Керівництво телеканалу «К-плюс» упевнено, що, виносячи попередження, Роскомандзор не помилився і діяв усвідомлено: як повідомили телеканал представники його партнерів і деяких територіальних органів служби, Роскомнадзор цілеспрямовано збирав інформацію про IP-мережах, в яких транслюється сигнал «К-плюс». У телекомпанії не виключають і політичного мотивування в діях регулювальника: «К-плюс», як говорить керівник інформаційної служби телеканалу Світлана Третьякова, «прорвав інформаційну блокаду» Центральної Азії, частенько надаючи інформацію, неугодну властям цих республік. Торік канал вже стикався з глушенням його супутникового сигналу з території Казахстану.

Ситуація, що в будь-якому разі склалася, небезпечна тим, що на аналогічних підставах Роскмонадзор може зажадати припинення мовлення в IP-мережах і будь-якого іншого телеканалу, попереджають в «К-плюс». Представник одного з крупних операторів IPTV на умовах анонімності підтвердив CNews, що із-за пропуску в законодавстві зараз для мовлення в IP-мережах використовуються ліцензії на кабельне мовлення. Але доки інцидентів з регулювальником через це не відбувалося, говорить джерело.

Варто відзначити, що ліцензії на мовлення в кабельних, супутникових і IP-мережах телеканали почали отримувати лише торік, після того, як Роскомнадзор звернув увагу на повсюдне порушення законодавства. Але без зміни існуючого законодавства повністю проблему не вирішити, попереджають учасники ринку. «Зараз вимоги до ефірного мовлення пред'являються і до мовлення в інших середовищах, - говорить голова Асоціації кабельного телебачення Юрій Пріпачкин. - Але якщо в ефірній ліцензії дійсно необхідно вказувати частоту, то в кабельному і тим більше IP-телебаченні, де взагалі використовується інше частотне планування, в цьому немає необхідності. Ми боремося з відміною цієї вимоги». Роскомнадзор також згоден з необхідністю коректування законодавства і підготував відповідні пропозиції для Мінкомзв"язку, говорив раніше Сергій Ситников.

Ігор Корольов

CNews


Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " IPTV " ( Internet Protocol Television ) (Без Обговорення !!!)
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2018 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *