FORUM TV-SATСереда
23.05.2018, 07:13

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " IPTV " ( Internet Protocol Television ) (Без Обговорення !!!)
Телебачення " IPTV " ( Internet Protocol Television )
viskomДата: Четвер, 11.06.2009, 15:54 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1861
Статус: Оффлайн
Телебачення " I P T V "

(Internet Protocol Television )
kozakuaДата: Середа, 15.06.2011, 18:49 | Повідомлення # 61
Супер Модератор

Країна:
повідомлень: 3502
Статус: Оффлайн
«Укртелеком» выйдет на рынок цифрового тв
В текущем году структура компании «Укртелеком» может быть сильно изменена, о чем на собрании акционеров заявил глава компании Георгий Дзекон. Ожидается, что филиальная структура в областях будет свернута и вместо нее компания сформирует несколько региональных центров (пока озвучена цифра в пять-шесть структур). На данный момент внутри компании готовится детальный план по реорганизации, который будет представлен до 1 сентября этого года.
Также оператор хочет предпринять ряд мер для удержания абонентской базы фиксированной телефонии, а в некоторых регионах даже увеличить ее. Немаловажным для «Укртелекома» является и развитие направления цифрового телевидения. Предполагается, что этой услугой будет пользоваться половина абонентов с широкополосным доступом в Интернет и «Укртелеком» желает удержать как минимум 35% доли рынка.


Джерело


Dreambox DM 7020 HD, Dreambox DM 800 HD Se HDD 2.5" 500 GB,AzBoX Elit HD HDD 3.5" 2 ТB ,DRE 4000
(90,85,80,75,66,60,53,39,36,31,19,16,13,9,4.8E - 4W)
RATVODДата: Субота, 06.08.2011, 22:02 | Повідомлення # 62
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Інтернет-телебачення витіснить

традиційний телеперегляд
Незабаром інтернет-телебачення витіснить традиційний телеперегляд. Все більша кількість користувачів віддають перевагу онлайн-телебаченню ефірному, а рекламні бюджети поступово перетікають в Інтернети. І якщо "ефірщки" найближчим часом не переглянуть концепцію розвитку телебачення, то традиційне ТБ зможе задовольнити потреби лише мешканців найглухіших куточків.

Зізнаюся, я сама більшу частину візуальної інформації отримую з Мережі. Це дозволяє дивитися тільки те, що хочеться, в будь-який зручний для мене час і без перерв на рекламні паузи. І з кожним днем в Інтернеті з'являється все більше проектів, присвячених телеперегляду. У 2011 р. до тих, які були, додалося ще кілька. Так, до працюючих Ivi.ru, TVzavr.ru і Zoombie.ru додався інтегрований з сервісом RuTube портал Now.ru. І варто очікувати появи ще декількох подібних порталів. Проте компанії, які вже рік пропрацювали на ринку, запевняють, що рекламна модель в Рунеті поки не працює, і як "свежепрібившіе" будуть заробляти гроші - незрозуміло.

Проте, згідно останнім дослідженням Асоціації комунікаційних агентств Росії (АКАР), рекламні бюджети в Інтернеті нарощують оберти, тоді як традиційна ТВ-реклама падає. І нехай обсяги інтернет-реклами поки не настільки великі, як у ТБ-реклами, очевидно, що в недалекому майбутньому мережева реклама за обсягами наздожене і пережене традиційну.

Крім порталів, що пропонують контент, зараз активно розвивається історія з інтернет-телебаченням. Подібні проекти вже отримали широке поширення за кордоном (згадаємо, Google TV, Apple TV і Boxee, активно і досить-таки успішно просувають свої проекти). Днями і российcкие "Зв'язковий" зізнався, що працює над створенням системи під власним брендом, що працює за схемою, близькою до Apple TV. "Зв'язковий" планує закупити в одного з найбільших вендорів приставки-декодери і надавати послуги інтернет-телебачення без прив'язки до будь-кого з існуючих операторів, - повідомив ComNews віце-президент "Зв'язкового" Майкл Тач. - Для підключення потрібно лише set-top-box "Зв'язкового" та інтернет-підключення ". Над подібним проектом, за словами експертів, працюють і деякі російські стільникові оператори.

Крім того, нехай повільно і не дуже виразно, але все ж на російському ринку розвивається модель мобільного телебачення. Згідно з даними щорічного дослідження PWC "Всесвітній огляд індустрії розваг і ЗМІ: прогноз на 2011-2015 рр.." (Global Entertainment & Media Outlook 2011-2015), в Росії всі великі оператори мобільного зв'язку пропонують телевізійні послуги, але вони користуються попитом в основному тільки у великих містах. "Попит на телевізійні послуги через мобільний телефон в Росії поки стримується необхідністю купувати дороге мобільне обладнання, що підтримує цей сервіс", - відзначають аналітики PWC.

Якщо в січні 2010 р. мобільне ТБ дивилися менше 150 тис. абонентів, то до початку 2011 р. кількість користувачів послуги досягло майже 1 млн осіб. У той же час мобільне ефірне мовлення в Росії, як видно, вже не отримає розповсюдження: всі оператори "великої трійки" запустили в комерційну експлуатацію мобільне телебачення на базі технології video streaming (потокове відео). Останнім це зробив "Вимпелком" в грудні 2010 р.

Не охоплені Інтернетом громадяни вже давно радіють супутниковому телебаченню у найвіддаленіших частинах Росії і навіть не засмучуються через відсутність ефірного сигналу. Наприклад, "Триколор ТВ" забезпечує доступом до телебаченню 8 млн абонентів.

Тому "ефірщікам" пора бити тривогу і терміново придумувати нові бізнес-моделі. Контентом користувача зараз не здивуєш, до того ж в ефірі оригінального і цікавого контенту вдень з вогнем не знайдеш. Думайте, панове, швидше думайте!

ТЕТЯНА КАПУСТІНА,
© ComNews


RATVODДата: Неділя, 07.08.2011, 11:04 | Повідомлення # 63
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Телеканал О2ТВ включений

у всю мережу
IPTV "Ростелекому"
Телеканал О2ТВ (далі - «Компанія») оголошує про підписання єдиного договору з російською національної телекомунікаційної компанією ВАТ «Ростелеком».

Згідно з угодою, О2ТВ надає «Ростелекому» право на трансляцію програм телекомпанії в усіх регіонах Росії, де присутні системи IPTV "Ростелекома".

Раніше в телеканалу О2ТВ були підписані договори з міжрегіональними операторами зв'язку («Центртелеком», «Волгателеком», СЗТ, «Дальсвязь», «Сибирьтелеком» та іншими операторами), які навесні 2011 року приєдналися до ВАТ «Ростелеком». Тепер Компанія буде взаємодіяти з усіма філіями Ростелекома на основі єдиного договору.

Володимир Панцирні, Генеральний директор ВАТ «О2ТВ» та телеканалу О2ТВ, прокоментував: «Наш телеканал має досить тривалий успішний досвід співпраці з філіями" Ростелекома ". Я сподіваюся, що після підписання єдиного договору з ВАТ «Ростелеком» наша співпраця буде більш плідним і успішним. Воно дозволяє нам бути присутнім в IPTV - нової для Росії галузі, яка нині бурхливо розвивається. Для нашого телеканалу це є способом розширення його присутності в Інтернеті і реалізації однієї з важливих стратегічних і тактичних завдань - підтримки постійного інтересу Інтернет-користувачів до О2ТВ ».

Джерело:
RATVODДата: Вівторок, 16.08.2011, 08:56 | Повідомлення # 64
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Нацрада «добереться» до IPTV

тільки восени
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розгляне проблему видачі ліцензій на інтерактивне цифрове телебачення IPTV не раніше осені. Про це «proIT» розповіла член Нацради Лариса Мудрак.

За її словами, у Нацради зараз дуже багато роботи, тому до IPTV відомство «добереться» наприкінці вересня - жовтні.

Відзначимо, що раніше Нацрада аргументував відсутність таких ліцензій недостатньою нормативною базою для їх видачі.
Однак навесні 2001 року Кабмін затвердив методику розрахунку вартості ліцензій - і для IPTV в тому числі.

Незважаючи на це, Нацрада продовжує відмовляти в ліцензіях зацікавленим компаніям. У зв'язку з цим експерти вважають, що розвиток IPTV штучно затягується в інтересах великих гравців ринку - кабельного оператора «Воля» або провайдера національної цифрової мережі «Зеонбуд».
viskomДата: Понеділок, 10.10.2011, 14:20 | Повідомлення # 65
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1861
Статус: Оффлайн
http://www.ukrtvr.org/index.php футбол, спорт1, спорт2, та інші канали...

Sat-Integral S-1237 HD Able
RATVODДата: Четвер, 03.11.2011, 21:08 | Повідомлення # 66
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
"Укртелеком" розвине інтернет-залежність

Компанія затвердила нову стратегію розвитку
Фото: Олег Харсеев / Коммерсант


Новий власник "Укртелекому" вчора оголосив стратегію розвитку оператора. Традиційний бізнес - фіксований зв'язок, яка приносить компанії близько 40% прибутку, - не має резервів розвитку. Тому основними пріоритетами "Укртелекому" стануть послуги широкосмугового доступу в інтернет, цифрового телебачення і "хмарних" технологій. У "Укртелекому" є хороша перевага перед конкурентами - найбільша в країні телефонна мережа, відзначають експерти.

На вчорашньому зібранні "Укртелекому" акціонери прийняли два принципових рішення: затвердили стратегію розвитку на 2012-2014 роки і оголосили про відхід з посади голови правління Георгія Дзекона (докладніше див його інтерв'ю в "видання" від 1 листопада). Він призначений членом наглядової ради. Хто займе його посаду, поки не відомо.

Хоча найбільшою статтею доходів (близько 40%) "Укртелекому" залишається фіксований зв'язок, в компанії відзначають, що в цього бізнесу немає перспектив. Кількість абонентів за півтора року скоротилося на 0,4 млн - до 9,9 млн чоловік за рахунок переходу на мобільний зв'язок. "Ми можемо тільки стабілізувати відтік", - зазначив глава дирекції маркетингу та розвитку продуктів компанії Андрій Бургомістренко.

Тому розвиватися "Укртелеком" планує в основному за рахунок послуги широкосмугового доступу в інтернет. Зараз компанія надає його під ТМ "Ого!" за технологією ADSL через існуючу мідну телефонну мережу. Частка компанії на ринку доступу в інтернет вже становить близько 30% (1,17 млн ​​абонентів), за два роки компанія планує збільшити її до 35%. При цьому оператор заявив про початок будівництва оптоволоконної мережі (FTTP), швидкість передачі даних якої вчетверо перевищує швидкість ADSL-технології, досягаючи 100 Мбіт / сек. "За рік-два ми збираємося довести кількість абонентів FTTP до 80-100 тис.", - повідомив вчора пан Дзекон. Також "Укртелеком" планує вийти на ринок цифрового телебачення і запропонує малому і середньому бізнесу "хмарні" сервіси, що дозволяють працювати з документами і електронною поштою на віддалених обчислювальних потужностях. На реалізацію нової стратегії щорічно буде виділятися 10-12% обороту компанії.

Широкосмуговий доступ (ШСД) в інтернет - перспективний напрямок, тому що його проникнення на сьогоднішній день невелика - близько 37% користувачів інтернетом старшого віку, відзначає заступник директора компанії GfK Ukraine Гліб Вишлінський. До того ж в останні два роки ШПД - єдиний сегмент ринку, який показував зростання, відзначає аналітик дослідницької компанії iKS-Consulting Микола Оліярник. "Мобільний зв'язок довгий час була драйвером зростання, проте вона досягла своєї точки насичення. Зараз ШПД в абсолютних цифрах займає хоч і не більшу частку, але вона буде збільшуватися", - відзначає пан Оліярник. При цьому в "Укртелекому" є хороша перевага на цьому ринку - найбільше покриття країни провідним зв'язком, додає пан Вишлінський. На його думку, "Укртелекому" необхідно зробити упор і на роботу з корпоративними клієнтами. "Спочатку в оператора не була налагоджена системи роботи з корпоративними клієнтами. Займаючи монопольне становище, компанія розуміла, що до неї в будь-якому випадку перейде клієнт, і для цього не потрібно думати про хороше сервісі", - говорить він.

Марія Попова, Вероніка Гаврилюк
RATVODДата: Понеділок, 14.11.2011, 12:39 | Повідомлення # 67
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Інтернет "наступає на п'яти" класичному

кабельному телебаченню


Web Media Day - конференція "Медіабізнес в Інтернеті", яка зібрала фахівців медіаринку Україні
і була присвячена питанням розвитку медіабізнесу за допомогою Інтернет.


Директор ТПУ Костянтин Грицак, зазначив, що на конференції були підняті вкрай важливі питання, які можуть вплинути на розвиток телеринку Україні в цілому. Цікаві доповіді учасників конференції говорять про те, що у звичайного лінійного ТБ з'являються серйозні конкуренти, що використовують Інтернет, як інструмент доставки інформації глядачеві. Про серйозність такої конкуренції свідчить хоча б той факт, що компанії, що займаються подібними технологіями, сприймають цей бізнес як основний, а не як додатковий.

Одним з конкурентних інструментів проти лінійного телебачення Костянтин Грицак відзначив інтерактивність: «телекомпаніям, які не потрапили в цифрові стрім або в кабельні пакети, не потрібно опускати руки, адже у них є можливість розвивати мовлення в середовищі Інтернет, яка дає те, що не може дати ні ефір, ні цифрове ТБ - це інтерактивність, можливість спілкування саме зі своїм глядачем ». Також існують і інші переваги - тематичні. «Одним з цікавих напрямків для Інтернет-мовлення буде власні розваги та локальні новини», - продовжує директор ТПУ.

itnews.com.


RATVODДата: П`ятниця, 02.12.2011, 14:20 | Повідомлення # 68
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
IPTV стане комерційно успішним

вже в
2012 році
Вже в 2012 році з'являться комерційно успішні бізнес-моделі для інтерактивного цифрового ТБ, що дозволяють поставляти користувачам платний контент. Про це виданню «Комерсант України» заявив менеджер по роботі з ключовими замовниками Alcatel-Lucent Сергій Гавриш.

«Все, що сьогодні пропонує ефірне телебачення - новини, розважальні та спортивні програми, фільми, купується телеканалами у виробників і поставляється глядачам безкоштовно або за низькою вартістю в обмін на перегляд рекламної інформації. Ця бізнес-модель припускає, що виробник орієнтується на запити свого основного клієнта - телеканалів. Але так буде не завжди », - вважає Гавриш.

За його словами, IP-телебачення дозволяє реалізувати зовсім іншу модель, завдяки якій з'являється можливість виключити посередника між глядачем і виробником контенту. Глядач має можливість дивитися ту передачу, яка йому цікава, коли і де йому зручно. І платити тільки за той контент, який він обирає.

«Реалізація такої моделі в Україну поки стикається з серйозними перешкодам, такими як труднощі роботи з правовласниками і локалізацією контенту. Але рано чи пізно ці проблеми вирішаться. І тоді робота з альтернативними постачальниками ТВ-контенту стане цікавою рекламодавцям, а значить, IP-телебачення почне серйозно конкурувати з телебаченням ефірним. Ми очікуємо, що телеканали будуть все більше інвестувати у розвиток мовлення через інтернет, і з'являться нові постачальники контенту в мережі », - розповів він.

В Alcatel-Lucent вважають, що найбільш придатною технологією для розвитку IP-телебачення в Україну є використання платформ по доставці контента (CDN). Це дозволяє розвиватися контент-провайдерам, які в свою чергу надають послуги зв'язку кінцевим користувачам, використовуючи мережі існуючих операторів зв'язку. При цьому питання застосування технології «останньої милі» стає не таким вже й важливим. У той же час ми спостерігаємо тенденцію до того, що для передачі «важкого контенту» все більше використовуються FTTH-рішення.

«КоммерсантЪ Украина»


RATVODДата: Вівторок, 03.07.2012, 15:26 | Повідомлення # 69
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Корпоративне ТБ себе покаже"Ростелеком", запустивши днями послугу "Інтерактивне ТБ" для приватного сегмента користувачів, паралельно розробляє аналогічний продукт і для сегмента B2B. Зокрема, як розповів TelecomDaily директор проекту «Медійні продукти» оператора Андрій Холодний, рішення для бізнес-сегмента може бути представлено в трьох варіантах: "ТВ в кабінеті начальника", готельні рішення і "громадське ТБ" (показ в спорт-барах та інших громадських закладах).
Говорячи про «Ростелекоме», поки оператор більшою мірою зосереджений на просуванні «Інтерактивного ТБ» серед приватних абонентів, проте в майбутньому проект буде розширений. Інші оператори зв'язку, що працюють в цьому ж сегменті, відзначають, що ця послуга досить перспективна і вже розвивають аналогічні проекти або планують це робити.
«Ми надаємо послугу інтерактивного телебачення" Білайн "ТБ для юридичних осіб з квітня 2010 року, - говорить старший менеджер по бренд-комунікацій ВАТ« ВимпелКом »Катерина Лебедєва. - Послуга надається компаніям як для внутрішнього використання, так і для публічного показу в громадських закладах, наприклад, барах і ресторанах. У нас існують спеціальні пакети каналів для корпоративного сегмента. Зараз ми працюємо над тим, щоб розпочати надання послуги в готелях ».
У «Дом.ru» (оператор "ЕР-Телеком") запущено інтерактивне ТБ для B2C-сектора і на його базі оператор буде створювати пропозицію для корпоративних клієнтів. «Як правило, такі рішення використовуються для готельного бізнесу, кафе, барів, а також інших підприємств, де гості закладів проводять тривалий кількість часу, - зазначає прес-служба« Дом.ru ». - Ми прагнемо максимально оптимізувати дану послугу, щоб вона найбільш повно задовольняла запити користувачів як в B2C, так і в B2B-секторі ». У той же час інший петербурзький B2C-провайдер, компанія ТКТ (кабельний оператор, який на приватному ринку концентрується на послугах аналогового і цифрового ТБ, а також ШПД), навпаки, не виводить ТБ в якості окремого продукту для бізнесу. У лінійці "Твій Бізнес" упор зроблений на продажу інтернет-доступу і телефонії з додатковими опціями.
У компанії «Северен-Телеком», представленої в сегменті B2B, є проект IPTV, але позиціонується він скоріше як додаткова послуга, яка повинна бути "в штаті". «Спеціально клієнтів до цього сервісу не підштовхуємо, не просуваємо його в перших рядах, - розповідав раніше TelecomDaily генеральний директор компанії" Северен-Телеком "Сегей Лагір. - Хоча керівники компаній періодично запитують IPTV. Є, які беруть. Але наскільки це використовується в офісі - не уявляю. Часто в контакте, фейсбук та інші сервіси "ріжуть", а тут на тобі - IPTV. Хоча, можливо, і є офіси, де співробітники дивляться IPTV ».
«Наш досвід просування ТБ в сегменті B2B показав, що ця послуга має досить обмежений попит, над формуванням якого потрібно серйозно працювати, - поділився гендиректор компанії" Смарт Телеком "Андрій Суходольський. - Зокрема, говорячи про начальників, їм рідко потрібно ТБ в кабінеті. Все ж там вони воліють працювати ».
Так чи інакше, кожна компанія по-різному оцінює перспективи даного сервісу як додаткова послуга для бізнес-аудиторії. У «Триколор ТВ», наприклад, упевнені, що напрямок ТБ для B2B перспективно з точки зору просування нових послуг на високомаржинальних ринку. «Ми формуємо пропозиції для різних підвидів сегмента В2В - комерційний, публічний і номерний показ, - говорить комерційний директор оператора Сергій ставропольці. - Але є багато підводних каменів - не у всіх телеканалів є права на громадський показ. Це пов'язано з вартістю прав на контент. Іноді насторожує позиція РАВ, яка хоче мати додаткові відрахування від показу. Це відбувається через недосконалість нашого законодавства. Тому фактично, кількість телевізійних каналів для юридичних осіб значно менше, ніж для фізичних, і це теж гальмує зростання даного сегмента ».

Петербурзький "Вестколл" ввів в комерційну експлуатацію цифрове інтерактивне телебачення для бізнес-сегменту в 2009 році. "З самого початку був взятий курс на комплексний розвиток цього продукту - як з комерційної точки зору, так і з юридичної, - прокоментувала прес-служба оператора. - Від правовласників отримані всі дозволи на мовлення в публічних зонах, а також сформований контент для різних сегментів корпоративних користувачів. Політика правовласників така, що кількість каналів, що придбаваються юридичних особою для публічного перегляду, не повинно перевищувати 30 шт. При цьому кабінет директора або переговорна кімната громадським місцем не вважаються. І тут, відповідно, пакет каналів, який може транслюватися в непублічному місці , ширше. Він може включати в себе до 140 телевізійних каналів ".

Автор: Вєдєнєєва НаталіяRATVODДата: Вівторок, 24.07.2012, 09:30 | Повідомлення # 70
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
«Розумне ТВ» як майданчик для рекламиАмериканський ринок - досить специфічна річ, однак, в тому, що стосується високих технологій, з його тенденціями цілком доречно рахуватися. За прикладами - від вже порослого бур'яном Windows95, до останніх айфонів і айпадів - далеко ходити не треба. Все це з звичайним запізненням в один-два роки приходить і до Росії. Те ж саме можна сказати і про ноу-хау в цілком традиційною області, яку останнім часом прийнято вважати повільно, але вірно вмираючої. Йдеться про «розумний телебаченні» (воно ж Smart TV або Connected TV).

Власне, сама технологія підключеного до інтернету TV не настільки нова, щоб про неї поширюватися: в Росії вже досить відомі «розумні телевізори» від Samsung, LG або Phillips, на яких можна переглядати ролики на YouTube, заходити в Facebook або перемотувати вперед-назад фільми та передачі. Разом з тим ринок таких пристроїв у нашій країні поки невеликий. Чого не можна сказати про США, де за обсягом перегляду відеоконтенту Smart TV вже обігнало комп'ютери, смартфони та планшети (хоча поки що окремо, а не разом узяті). У цьому світлі mashable.com радить рекламодавцям придивитися до платформи уважніше.

Згідно з дослідженням консалтингової фірми Frank N. Magid Associates, американська аудиторія Smart TV проводить за переглядом відео на своїх пристроях близько 12:00 на тиждень (сюди входять як короткі ролики, так і повноформатні фільми і телешоу). Для порівняння: ті, хто використовує для відеоперегляду смартфони, витрачають на це 5:00 на тиждень, а ті, хто віддає перевагу планшети - 8:00, що цілком природно, враховуючи невеликі екрани цих гаджетів.

Навпаки, досить несподівано виглядає відставання персональних комп'ютерів (9:00). Можна припустити, що дивитися фільми та ролики на споконвіку призначеному для цього телевізорі виявилося зручніше, ніж на ПК, і, як тільки стало можливим інтегрувати «блакитний екран» та інтернет, відтік з традиційною платформи тієї частини аудиторії, яка, власне, і хотіла в першу чергу «прокручувати» ролики, кіно та інший медіаконтент, почав скорочуватися.

Поки що американська відео-аудиторія ПК (126 млн) дає фору в абсолютних цифрах: 1 млрд 136 млн годин перегляду в тиждень; проти 250 млн годин - на платформі розумного телебачення. Однак зручність великих екранів і можливість підключатися до мережі за допомогою цілої лінійки пристроїв - від Apple TV до приставки Nintendo - змушує задуматися про майбутню медійної конкуренції між старим-добрим ПК і Smart TV.

Для маркетологів це може бути тим більш цікаво, що платформа Connected TV при інтеграції з інтернетом має всі переваги звичайного телебачення: ідеальним форматом для рекламних роликів і тридцяти п'яти - сорокадюймовим екраном, з якого, як це не банально, брендований контент «б'є в очі» і виробляє більш яскраве враження.

За даними Frank N. Magid Associates, реклама в Smart TV вельми результативна. Від 32 до 38% бачили ролик, банер або заставку в «розумному телевізорі», відвідували згадуваний в ній сайт, приймали рішення про покупку рекламованого товару або розповідали про нього кому-небудь ще. Ці цифри, якщо їм вірити, вигідно відрізняються від поки що досить спірного ефекту від реклами на інших інтернет платформах.

У Росії реклама на «розумному телебаченні» поки що робить свої перші кроки. Так, sostav недавно писав про альянс між відеорекламним сервісом Smartclip і LG Smart TV, який крім нашої країни буде діяти в восьми країнах Європи та в Австралії. Робити якісь висновки поки однозначно рано. Тим більше що Smart TV цілком може перетворитися на взаємовигідний союз глядача і виробника контенту, в якому рекламодавцеві просто не знайдеться місця. Однак можна з великою часткою впевненості сказати, що зміни, якими б вони не були, грядуть.Євген ЧепурнийRATVODДата: Середа, 15.08.2012, 15:39 | Повідомлення # 71
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
У США створили онлайн-телеканал HuffPost Live

для інтернет-користувачів
Інтернет-видання Huffington Post 13 серпня запустило власний онлайн-канал HuffPost Live.

Про це повідомляє The Guardian.


Онлайн-канал мовить по 12 годин п'ять днів на тиждень. Ведучі HuffPost Live обговорюють головні новинні теми один з одним і з інтернет-користувачами. Користувачі виходять в ефір каналу за допомогою веб-камер і відеосервісів Skype і Google Plus. Щоб стати учасником того чи іншого обговорення, користувачі сайту повинні в 140 символах пояснити, чому саме вони підходять на роль гостей ефіру. Такий формат, як пояснила засновник Huffington Post Аріанна Хаффінгтон, повторює пристрій початкового текстового сайту, контент якого багато в чому поставляється блогерами.

Крім прямого ефіру, на сайті HuffPost Live можна також знайти в записі всі попередні дискусії. Теми обговорень варіюються від політики й економіки до розваг і новин зі світу шоу-бізнесу.

Всього на каналі працюють близько 100 чоловік. Однією із співробітниць каналу стала, зокрема, колишня ведуча Russia Today Олена Міньковська.

Huffington Post був запущений в 2005 році як портал, який об'єднує блоги та новини. Формат порталу передбачав безкоштовну публікацію матеріалів блогерів, проте в 2011 році група з 9000 авторів через суд зажадала компенсації за свою працю, проте отримала відмову. У 2012 році Huffington Post вперше отримав Пулітцерівську премію, найпрестижнішу нагороду в США в галузі журналістики. Це була друга Пулітцерівська премія в історії, вручена за інтернет-статтю.

В останній рік Huffington Post особливо активно поводиться на медіаринку: були запущені британська, французька та іспанська версії сайту; на американському сайті були додані спеціальні розділи для негрів, жінок і батьків.

Huffington Post був куплений в 2011 році інтернет-холдингом AOL за 315 мільйонів доларів.RATVODДата: Середа, 15.08.2012, 17:05 | Повідомлення # 72
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Користувачів інтернет-телебачення в РФ

за рік стало в 2,5 рази більше
Число користувачів інтернет-телебачення (IPTV) у Росії за рік зросла більш ніж в 2,5 рази і за підсумками першої половини 2012 року перевищила два мільйони абонентів, повідомив журналістам у середу аналітик Telecomdaily Віктор Логінов.

За його словами, сукупна абонентська база платного ТБ перевищила 27,5 мільйона чоловік. Найбільший гравець на цьому ринку - оператор супутникового телебачення "Триколор ТВ" - обслуговує 7,8 мільйона "платних" абонентів. Серед операторів проводових технологій лідирує "Ростелеком". Його сукупна база перевищила шість мільйонів абонентів. На другому місці - МТС, обслуговуючий більше трьох мільйонів чоловік. На третьому - "ЕР-Телеком" - близько двох мільйонів.

За інформацією Telecomdaily, найбільшим попитом послуги платного ТБ користуються в Центральному федеральному окрузі. Рівень проникнення тут досяг 72,2%. У Північно-Західному федеральному окрузі - 70,2%. У Південному - 64,8%. Найнижчий рівень проникнення - в Сибірському федеральному окрузі, всього 32,8%.

Велика частина аудиторії - це абоненти аналогового кабельного телебачення, попит на яке в останні роки різко знизився. За підрахунками Telecomdaily, за рік сукупна база користувачів кабельного ТБ збільшилася всього на 10%.

Найбільший оператор IPTV в Росії - "Ростелеком" з більш ніж мільйоном абонентів. Другий за величиною оператор IPTV "Вимпелком" (бренд "Білайн") обслуговує більше 750 000 чоловік. Директор з широкосмугового доступу і цифрового ТВ "Вимпелкому" Тимур Аляутдінов каже, що до кінця року оператор планує збільшити абонентську базу до одного мільйона користувачів. За його словами, поки оператори продають послуги платного ТБ своїм же абонентам широкосмугового доступу, тому серйозної конкуренції між операторами немає.

За словами керівника напряму телебачення "Дом.ru" компанії "ЕР-Телеком" Ірини Обуховой, поки на ринку основним попитом користуються послуги традиційного телебачення, а інтерактивні сервіси тільки починають набирати популярність. Однак абоненти пред'являють все більш високі вимоги до якості зображення. За її словами, близько 17% всіх телевізорів в РФ вже підтримують HD.

Директор МТС за фіксованим бізнесу і ТБ Дмитро Багдасарян згоден зі своєю колегою в тому, що у абонентів зростають вимоги до якості відео: "Все більше контенту проводиться в HD, і є ймовірність, що до 2015 року контент стандартного дозволу не буде проводитися зовсім".

Аналітик Telecomdaily Логінов також повідомив, що в цілому в сегменті платного ТБ у Росії середня виручка на одного користувача на місяць (ARPU) склала 141 рубль. Серед абонентів кабельного ТБ ARPU - 149 рублів, супутникового - 124 рубля, IPTV - 164 рублі.

Олег СинчаRATVODДата: Неділя, 16.09.2012, 09:48 | Повідомлення # 73
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
До 2015 року в Україні буде більше 3 млн. пристроїв

для перегляду
інтернет-ТБ
До 2015 року в Україні буде більше 3 млн. пристроїв smart-пристроїв для перегляду ТБ і кіно через інтернет.

Про це «proIT» заявив Андрій Колодюк, один із засновників Unitrade (мережа магазинів «Сітіком»), який тепер працює над своїм інтернет-проектом Divan.tv.

«Скоро лінійка смарт пристроїв розшириться. Зараз це телевізори, домашні кінотеатри та Blue Ray плеєри. Незабаром на ринку України з'являться пристрої, які дозволять будь-який сучасний телевізор зробити «розумним». Це HDMI-стики. У світі вони вже по $ 50 в роздробі. Вони напоминають флешки, які вставляються в HDMI роз"єм телевізора. По Wi-Fi вони підключаються до домашнього інтернет-роутеру », - розповів він.

За словами Колодюка, на даний момент на руках у українців вже є до 1 млн. подібних пристроїв.RATVODДата: Понеділок, 17.09.2012, 18:58 | Повідомлення # 74
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
oll.tv почав продавати кіно за передплатоюКомпанія «Діджитал Скрінз» розширила бібліотеку контенту відеосервісу oll.tv і перейшла на нову бізнес-модель. Про це «proIT» повідомили в прес-службі компанії.

З 17 вересня доступ до преміального контенту буде здійснюватися на умовах передплати. При цьому значна частина контенту відеосервісу залишиться безкоштовною.

Суть підписаної моделі полягає в тому, що за місячну плату в 40 грн користувач отримає необмежений доступ до бібліотеки контенту. Оформляючи передплату на більш тривалий проміжок часу, її щомісячна вартість зменшиться. Так, при підписці на 3 місяці вона складе 100 грн (вартість 1 місяця - 33,33 грн); на 6 місяців - 180 грн (вартість 1 місяця - 30,00 грн); на 12 місяців - 300 грн (вартість 1 місяця - 25,00 грн).

Всім користувачам компанія надає можливість оформити ознайомчу підписку на два тижні вартістю 1 грн.

«Ми успішно завершили переговори з рядом всесвітньо відомих правовласників і сформували пакет підписки, який, сподіваємося, припаде до смаку широкій аудиторії», - розповів генеральний директор «Діджитал Скрінз» Євген Ковнір.

За його словами, на старті в бібліотеку контенту, доступного за передплатою, увійдуть фільми компаній Sony і Miramax, а найближчим часом її склад поповниться контентом і інших відомих світових виробників. Також, за передплатою будуть доступні прямі трансляції матчів Ліги Чемпіонів і Ліги Європи, Української прем'єр Ліги, інших європейських ліг.RATVODДата: Субота, 27.10.2012, 08:57 | Повідомлення # 75
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21842
Статус: Оффлайн
Як українські оператори КТБ

проти IPTV борються
На цьому тижні група провідних українських операторів кабельного і спутникого телебачення спільно з представниками податкової інспекції, МВС, а також за участю Нацради з питань телебачення і радіомовлення, оголосили про початок боротьби з «тіньовим сектором ринку платного ТБ». Простіше кажучи, оператори будуть скаржитися до Нацради на підозрілих провайдерів, які можуть не цілком законно надавати послуги платного телебачення. Нацрада буде перенаправляти ці списки у відділ по боротьбі з кіберзлочинністю МВС, а вже слідчі розберуться що до чого ... Перший список з 80 компаній вже переданий чиновникам ...

Чи варто пояснювати, що ображені оператори спутникого і кабельного ТБ це по більшій частині крупні компанії, які можуть собі дозволити викуповувати ліцензії на трансляцію багатьох каналів. Що ж стосується операторів «сірого» IPTV, то це найчастіше невеликі компанії, які не мають достатньо ресурсів для того, щоб викуповувати всі необхідні ліцензії. Зате вони вчасно створили інфраструктуру, достатню для того, щоб надати своїм абонентам платне ТБ через IP. Таким чином, малі оператори «сірого» IPTV отримали серйозну конкурентну перевага перед тими операторами, хто дотримується всіх вимог і надає менше число каналів. Адже якщо не платити за ліцензії, то можна абоненту дати і 160 і 200 і 300 каналів. Великі і повністю законослухняні оператори не можуть дати абонентам таке ж число ліцензійних каналів - 60, 80 ну максимум 100. А абонентам найчастіше байдуже: піратський контент їм дають або ліцензійний. Ось і вирішили законослухняні оператори проти «сірих» вийти.

Тут можна зрозуміти і тих і інших. Малі оператори йдуть на такі кроки не від хорошого життя: не маючи можливості викуповувати ліцензії, вони все ж намагаються конкурувати з великими провайдерами. Але і КТБешників зрозуміти можна, чому вони платять за ліцензії, а їх конкуренти ні. Погано тільки те, що в підсумку знову програє користувач. Подібна масштабна війна з нелегальним платним телебаченням, по-перше, неминуче виб'є з ринку багатьох дрібних гравців, по-друге, напевно спричинить підвищення цін на послуги платного телебачення. Ну, або, як мінімум, знизить темпи його розвитку, бо конкуренція рухає прогрес.

У Росії поки подібного хресного походу не оголошено, але ж напевно рано чи пізно наші великі гравці телекомунікаційного ринку захочуть повторити подібний хід. А в поєднанні з повсюдною боротьбою за чистоту інтернету і війною з воздушки це буде контрольний постріл для багатьох вітчизняних малих провайдерів.

Євген ЛобановФорум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " IPTV " ( Internet Protocol Television ) (Без Обговорення !!!)
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2018 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *