FORUM TV-SATСереда
25.04.2018, 08:48

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 6 з 7
 • «
 • 1
 • 2
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • »
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " IPTV " ( Internet Protocol Television ) (Без Обговорення !!!)
Телебачення " IPTV " ( Internet Protocol Television )
viskomДата: Четвер, 11.06.2009, 15:54 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1861
Статус: Оффлайн
Телебачення " I P T V "

(Internet Protocol Television )
RATVODДата: Середа, 31.10.2012, 21:43 | Повідомлення # 76
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21719
Статус: Оффлайн
Vega тестує IPTV

і планує будувати FTTH та Wi-Fi
Телекомунікаційна група Vega знаходиться в процесі підготовки та реалізації декількох великих проектів. Одним з проектів є підготовка інфраструктури для тестування IPTV (в 4-му кварталі вже отримана перша ліцензія на надання послуги в м. Вишневе).

Крім того, ведеться активна робота з побудови локальних зон FTTH і Wi-Fi в деяких містах присутності.

Також Vega готується до плавного переходу на протокол DHCP Opt.82 на мережі FTTB для забезпечення автоматичної авторизації абонентів, впровадженню панелі управління для доменних імен для зручності замовлень і самообслуговування, початку надання IPv6 нашим абонентам. Крім того, ведеться настройка обладнання для забезпечення QoS (Quality of Service) на мережі компанії.

Нагадаємо, що липень-вересень 2012 року компанія «Фарлеп-Інвест» закінчила зі збитком 16249000 гривень. При цьому, в III кварталі компанія збільшила чистий дохід у порівнянні з 3 кварталом 2011 року більш ніж в 2 рази, або на 100, 6 млн гривень до 180,180 млн гривень.RATVODДата: Середа, 28.11.2012, 20:00 | Повідомлення # 77
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21719
Статус: Оффлайн
Взаємозамінні інтернет і ТВОператори зв'язку звикли до того, що ціна надаваних ними послуг рік від року знижується. Мегабайт трафіку стає тільки дешевше, регулярне множення швидкостей на діючих тарифних планах давно нікого не дивує. Але дуже схоже на те, що час робити наступний крок - за ті ж гроші давати не просто більше швидкостей, але більше послуг.

Нещодавно сайт BroadbandTrends представив цікаве дослідження про основні тренди конкурентної боротьби і на ринку зв'язку США. У центрі уваги було протистояння компаній, які спочатку спеціалізувалися на послузі платного ТБ (що використовують технологію DOCSIS) і операторів ШСД (використовують технології DSL і FTTx), протистояння по двох послуг - ШПД і платного ТВ. Результати вийшли цікаві.

Фахівці BroadbandTrends виділили дві тенденції, які на перший погляд складно поєднуються один з одним. На ранці ШПД кабельні оператори активно збільшують свою частку (зростання їх абонентської бази близько 12%), а FTTx і DSL оператори або не поліпшують своє становище, або втрачають абонентів. У той же час, на ринку платного ТБ все навпаки: оператори кабельного ТБ втрачають абонентів, а оператори зв'язку ростуть (кількість їх абонентів збільшилася на 20% за рік). Разом два цих виведення виглядають трохи дивно. Немов це два різних ринки. Але ті й інші продають свої послуги пакетами, тобто ТВ і ШПД йдуть в абоненту разом, і конкуренція йде відразу по двох фронтах.

Втім, пояснення даної ситуації все ж таки можна знайти. Необхідно доповнити наведені вище цифри ще двома, тими, які демонструють що ринок кабельного ТБ в США більше ринку ШПД: платним телебаченням користуються 111 430 000 абонентів проти 102 200 000 абонентів ШСД. Кабельні оператори, успішні в першу чергу в розширенні спектру послуг для своїх абонентів (це фіксують і фахівці BroadbandTrends - оператори КТБ виросли за рахунок нових клієнтів ринку ШСД). Оператори ШПД, по всій видимості, теж процвітають у роботі з існуючими абонентами. Абонентів ШПД у них не додалося - так що їх перемоги в тих будинках, де абонент мав двох операторів, для послуг ШПД і КТВ (і тепер відмовився від другого).

Побіжний перегляд сайтів від найбільших ШПД провайдерів ринку США показує цікаве існування кількох підходів. Є традиційна модель трьох послуг, коли triple play складається з двох близьких по вартості (якщо купувати окремо) послуг ШПД і ТБ, плюс традиційно дешева послуга телефонії (наприклад optimum.com). Поруч є приклади коли крок від ШПД до ШПД плюс ТБ приносить мінімальне подорожчання (у того ж Verizon, для підключених по оптиці), або ж додавання базового пакету каналів ТБ нічого не коштує (наприклад у провайдера rcn.com).

Три приклади відображає ту еволюцію в спілкуванні з абонентом, яку провайдери зробили за останній рік. Від логічного підходу - «купіть більше - отримайте знижку», до «підключайтесь до нас (залишайтеся з нами) і ми дамо вам ще послуг за ті ж гроші». Очевидно, що успіх у боротьбі за абонентів, вже знайомих з послугами ШПД і ТБ який фіксують звіт BroadbandTrends якраз за рахунок цієї еволюції.

Окремі новини з інших ринків показують, що розуміння правильності підходу з безкоштовним пакетом ТБ приходить до багатьох учасникам ринку. Так нещодавно Swisscom найбільший оператор в Швейцарії, запропонував своїм ШПД абонентам безкоштовну послугу «Swisscom TV» з 60 звичайними і 20 HDTV каналами. Треба тільки купити (можна в розстрочку Set-Top-Box).

У Європі та США, очевидно добре розуміють, і напевно відчувають, що з популярність OTT провайдерів, які дають набори ТВ пакетів поверх ШСД з'єднання, впливає на думку абонента щодо необхідності платити за ТБ. І йдуть вперед, до нової парадигми triple play.

Доречно згадати, що модель надання послуг IPTV відкриває хорошу можливість поєднувати абонентську плату - набір каналів і платежі за конкретні послуги - замовлення новинок кінематографа. Так що дати пакет безкоштовно - для оператора не значити повністю позбавити себе доходу від надання нової послуги. Плюс завжди є куди розширювати базовий пакет каналів ТБ.

Олексій ЛеонтьєвRATVODДата: Неділя, 30.12.2012, 20:46 | Повідомлення # 78
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21719
Статус: Оффлайн
Vega отримала ліцензію на IPTVТелекомунікаційна група Vega отримала ліцензію провайдера програмної послуги за технологією IPTV у Вишневому (Київська обл.), Повідомляється в прес-релізі групи.

"Це дозволить телекомунікаційній групі Vega пропонувати абонентам в даному регіоні не тільки доступ до мережі інтернет, але і телебачення в мережах передачі даних за протоколом IP", - йдеться в повідомленні.

Група Vega - один з найбільших недержавних операторів українського ринку фіксованого зв'язку. Входить в телекомунікаційний напрям групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк). До теперішнього часу оператор присутній в 47 населених пунктах 20 областей України.RATVODДата: Середа, 03.04.2013, 19:31 | Повідомлення # 79
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21719
Статус: Оффлайн
« Перший Ukraine » мовитиме у Канаді, США та НімеччиніЗ 3 квітня «Перший Ukraine» стане доступним для користувачів канадського IP-провайдера ViaNetTV у Канаді, США та Німеччині.
Про це повідомляє прес-служба Національної телекомпанії України (НТКУ).

Заступник генерального продюсера каналу «Перший Ukraine» Михайло Смуток вважає, що розширення мовлення сприятиме залученню аудиторії каналу серед української діаспори.

«Основною цільовою групою телеканалу "Перший Ukraine" є українська діаспора. За даними переписів населення, в Канаді нараховується понад 1,2 млн. осіб українського походження, у США - майже 1 мільйон. Тому початок мовлення телеканалу "Перший Ukraine" для понад 2-мільйонної української діаспори Північної Америки є унікальною можливістю долучитися до української мови, культури і загалом українського інформаційного простору», - сказав він.

Розширення покриття телеканалу «Перший Ukraine» є одним із найбільш пріоритетних завдань команди Національної телекомпанії України. Співпраця з провайдерами, які використовують сучасні способи доставки сигналу до глядача через інтернет-технології (IP-телебачення, SMART TV), за словами прес-служби, дозволяє розширити потенційну аудиторію та географію перегляду програм каналу без залучення додаткових коштів.RATVODДата: Вівторок, 16.04.2013, 10:33 | Повідомлення # 80
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21719
Статус: Оффлайн
СТБ, «Новий Канал» і ICTV транслюватимуться на YouTubіStarLightMedia стала офіційним преміум-партнером YouTube, що дає медіагрупі ще одне джерело монетизації контенту, у тому числі за рахунок зарубіжної аудиторії. Менеджер відеохостингу YouTube у Східній Європі Юрій Хазанов каже, що StarLightMedia - один з найбільших українських правовласників на сервісі і тому компанії було присвоєно статус «преміум-партнер».

«У телеканалів СТБ, Новий канал і ICTV є офіційні сайти, але для повноцінного спілкування з глядачем цього мало. Для нас співробітництво з YouTube - частина нашої політики бути поруч з нашим телеглядачем », - каже операційний директор StarLight Digital Sales Єгор Чернів. За словами топ-менеджера, присутність в відеохостингу YouTube дозволить збільшити глядацьку аудиторію телеканалів.

Офіційний канал СТБ на YouTube почав свою роботу ще в 2007 році, а статус преміум-партнера, телеканал отримав у 2011 році. У 2013 було прийнято рішення об'єднати всі офіційні канали телеканалів групи під одним партнером - Starlight Media.

Нагадаємо, холдинг StarLightMedia виділив свй інтернет-напрям в StarLight Digital.

Олексій ХарченкоMikel777Дата: П`ятниця, 19.04.2013, 21:58 | Повідомлення # 81
новачок

Країна:
повідомлень: 1
Статус: Оффлайн
Вот ещё сайт с онлайн ТВ http://sevdon.net/online/index.html
RATVODДата: Четвер, 10.10.2013, 18:44 | Повідомлення # 82
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21719
Статус: Оффлайн
Нацрада з ТБ і РМ видала

дві нові ліцензії на
IPTV
На черговому засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення було видано дві ліцензії провайдера програмної послуги з використанням технології IPTV , передає кореспондент « proIT » з посиланням на прес -службу регулятора.

Обидві ліцензії отримало ТОВ « ЕЙБІ Україна » , м. Львів .

Перша ліцензія видана на надання послуг у Луцьку : 75 каналів багатоканальної телемережі з використанням технології IPTV , а також 77 програм , з яких 50 - вітчизняних .

Друга ліцензія - на надання послуг у м. Хмельницькому: 80 каналів багатоканальної телемережі з використанням технології IPTV , 87 програм , з яких 60 - вітчизняні .

RATVODДата: Неділя, 10.11.2013, 21:28 | Повідомлення # 83
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21719
Статус: Оффлайн
Інтернет-провайдери через рішення Нацради

можуть втратити інтернет-телебачення
Оператори, що мають в тестовому режимі послугу цифрового інтерактивного телебачення (IPTV), можуть розпрощатися з думкою заробляти на цьому гроші. Як випливає з опублікованого на сайті Національної ради з питань телебачення і радіомовлення роз'яснення, отримати ліцензію на комерційне мовлення можуть тільки ті компанії, які не надають до цієї послуги тестовий доступ. Останнє регулятор вважає незаконною діяльністю.

Найбільші досі без ТБ


Декільком компаніям, які займаються IPTV-мовленням без дозволу, нацрада вже відмовив в отриманні ліцензії. Серед них - обслуговуючий 1,6 млн абонентів проводового інтернету «Укртелеком», який надає цю послугу в тестовому режимі вже протягом декількох років.

Яка частина клієнтів дивиться інтерактивне телебачення, представник оператора, який побажав не називати свого імені, не повідомив. Всі спроби «Укртелекому» отримати ліцензію поки не увінчалися успіхом.

«У попередні роки компанія кілька разів подавала заявки на її отримання, в 2013 р. не зверталася», - підтвердив співрозмовник. Втім, надаючи послугу, компанія діє строго в рамках законодавства, додав він.

Не може отримати ліцензію і другий за величиною інтернет-провайдер України - компанія «Київстар», яка обслуговує близько 700 тис. інтернет-абонентів. Відповідну заявку оператор подав ще в 2009 р.

З тих пір він чотири рази звертався в нацрада з проханнями про її розгляді, розповів директор з корпоративних комунікацій «Київстару» Михайло Шуранов.

«Ми не отримували від регулятора прямих відмов, але всякий раз нам повертали документи« на доопрацювання »під різними несуттєвими приводами, аж до зауважень до комам або оформлення заявки», - підкреслив він.

Останній раз компанія подавала документи на отримання ліцензії в 2012 р., проте ситуація повторилася. Але «Київстар» і не транслює телеканали по своїй мережі в тестовому режимі - він всього лише надає послугу «відео за запитом», запевнив співрозмовник.

Без ліцензії на IPTV працює і «Тріолан», обслуговуючий приблизно 213 тис. інтернет-абонентів.

«У нас є ліцензія провайдера програмної послуги (провайдера кабельного ТБ. -« Капітал »), тому я не розумію, навіщо отримувати ще й ліцензію на IPTV», - розповів співзасновник київської мережі «Тріолан» Вадим Сидоренко. Ліцензія на інтернет-телебачення в Києві, наприклад, обійдеться в 0,5 млн грн.

Оператори сумніваються в ефективності


Інтернет-телебачення в Україні без будь-яких дозволів надає величезну кількість гравців, а відповідні ліцензії є тільки у кількох десятків дрібних компаній і двох великих кабельних операторів, та й то на декілька регіонів, зазначив Шуранов.

Наприклад, телекомунікаційна група Vega (153 тис. інтернет-абонентів) розпорядженні ліцензії в Одесі та Київській області. У «Волі» (550 тис. абонентів інтернету) є ліцензія на кілька районних центрів в різних областях.

«Оператори« йдуть на розвідку »- отримують ліцензії, щоб зрозуміти, що вони їм дають. За моїми спостереженнями, не дають рівно нічого », - пояснює Вадим Сидоренко.

На думку регулятора, отримання ліцензії необхідно, щоб продавати IPTV як самостійну комерційну послугу, а не як безкоштовний доважок до інтернет-підключення. Але для отримання такої ліцензії нацрада вимагає, щоб на момент подачі заявки ніякого IPTV-мовлення оператор не здійснював - він зможе відновити його лише після отримання відповідного дозволу.

У середньому з моменту подачі заяви до оформлення ліцензії проходить близько місяця, однак за цей час абоненти можуть підключитися до конкуруючого сервісу інтернет-телебачення, побоюються оператори.

«Укртелеком» і «Київстар» у конфлікти з регулятором поки не вступають, але шукають економічно вигідніші і менш трудомісткі способи реалізації інтернет-ТБ. «Укртелеком» вже кілька місяців надає своїм абонентам послугу «ОГО! Кіно» - безкоштовний доступ до порталу oll.tv, з яким у оператора тепер загальні власники (холдинг СКМ Ріната Ахметова).

«Київстар» надає абонентам знижки на перегляд відео на порталі megogo.net. Але питання надання користувачам послуги телебачення для компанії залишається відкритим. За словами Шуранова, оператор все ще зацікавлений в отриманні ліцензії, яка дозволить надавати доступ до контенту за запитом, послуги телебачення в пакеті з інтернетом та мобільним зв'язком.

Вікторія Власенко...

RATVODДата: Понеділок, 14.07.2014, 22:00 | Повідомлення # 84
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21719
Статус: Оффлайн
Холдинг Ахметова націлився на ринок

інтернет-телебачення
Синергія від розміру: Укртелеком Ахметова буде продавати абонентам IPTV-телебачення під брендом Oll.tv, який теж належить Ахметову

Медіа Група Україна (МГУ) належить СКМ Ріната Ахметова виходить на новий для неї ринок інтернет-телебачення. IPTV сервіс, який дозволяє дивитися цифрове ТБ за допомогою інтернет-каналу.

Такий сервіс з 15 липня стане доступний інтернет-абонентам Укртелекому та Вега (також належить СКМ). Про це ЛІГАБізнесІнформ в інтерв'ю повідомив член наглядової ради МГУ Федір Огарков. "Це" коробкове рішення ", яке з'явиться в пунктах продажів Укртелекому 15 липня, - розповів Огарков. - Наш продукт - це сет-топ-бокс з підключенням до інтернету і телевізора. Для якісної та безперебійної роботи достатньо швидкості в 3-5 мегабіт" .

Сет-топ-бокс - прилад, який буде передавати сигнал від провайдера до телевізора. Сервіс почне роботу під уже існуючим брендом Oll.tv, що входять в МГУ. Цей інтернет-ресурс був створений в 2012 році для перегляду ліцензійного відео-контенту.

У МДУ сподіваються, що за рахунок синергії Oll.tv і Укртелекому їм вдасться збільшити кількість користувачів. Зараз Укртелеком найбільший інтернет-провайдер в Україні у нього близько 1,6 млн абонентів. "Ми плануємо протягом трьох років охопити понад мільйон абонентів" - розповів про плани Огарков.
Генеральний директор сервісу онлайн-телебачення Divan.TV Андрій Колодюк вважає, що серед абонентів Укртелекому таку послугу зможуть дозволити собі менше половини абонентів. "Необхідну швидкість для IPTV-сервісів буде мати не більше третини абонентів Укртелекому, так як їх більшій кількості просто не вистачить швидкості" - зазначив Колодюк. Втім, поки що жодному інтернет-провайдеру не вдалося продати IPTV телебачення третини своїх абонентів.
Так найбільшим гравцем на цьому ринку - є телекомпровайдера Воля, який надає послугу IPTV-телебачення 17000 клієнтів, в той час як усього у компанії більше 600 000 абонентів.

IPTV-телебачення від МГУ буде коштувати від 39 до 159 гривень на місяць. Стандартний пакет (79 грн) буде давати доступ до відеоархіву Oll.tv. У максимальному пакеті налічуватиметься понад 130 каналів. Для порівняння, зараз Воля по акції надає послугу IPTV телебачення від 30 грн / міс. У пакет входять 175 каналів, правда, на відміну від рішення Oll.tv за оренду обладнання доведеться платити окремо - 10-12 грн на місяць.

Зараз група володіє ліцензією для мовлення на 60% території України. У МДУ також планують роздобути і інші 40%, але, за словами Огаркова, цей процес може затягнутися через події на сході країни.

У МДУ не збираються обмежуватися співпрацею тільки з Укртелекомом. Зараз група укладає договори з іншими інтернет-провайдерами, щоб їхні абоненти також мали можливість дивитися телебачення від Oll.tv

Тетяна Цукрова

14.07.2014

ЛІГА.Бізнес
RATVODДата: Вівторок, 15.07.2014, 21:38 | Повідомлення # 85
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21719
Статус: Оффлайн
Відеосервіс OLL.TV включив телебаченняЗ 15 липня OLL.TV став сервісом інтерактивного цифрового телебачення, пропонуючи глядачам більше 130 українських та кращих світових телеканалів, а також багату відеотеку фільмів, серіалів і шоу.

Протягом двох років, з моменту свого старту, відеосервіс OLL.TV працював як онлайн-кінозал, пропонуючи глядачам фільми і серіали в рамках платної підписки. Перегляд був доступний на екранах комп'ютерів, на телевізорах з підтримкою Smart TV і через програми, вбудовані в медіа-плеєри сторонніх виробників.

Читайте також: Холдинг Ахметова націлився на ринок інтернет-телебачення

Нова версія OLL.TV орієнтована на перегляд на екрані ТБ, базується і поширюється разом з оригінальною ТВ-приставкою. Відмінною особливістю є адаптація під телевізори різних поколінь, підтримка декількох мов інтерфейсу користувача, можливість формування бібліотеки особистих переваг.

Директор компанії «Діджитал Скрінз» Георгій Барзашвілі повідомив наступне:
«Новий продукт на базі OLL.TV стане унікальним домашнім центром розваг. У нашому сервісі пакет ТВ-каналів суміщений з величезною колекцією фільмів і іншого відео-контенту. Ми застосували кращі світові технології в області цифрового телебачення, які дають глядачеві можливість гнучко управляти контентом. Користувачеві доступні електронні телепрограми каналів, тематична рубрикація, функція паузи телеефіру, а також перегляд ТВ-каналів у записі за кілька попередніх днів. Також сервіс дозволяє бачити прямо на екрані свого телевізора постійно оновлювану відеотеку OLL.TV, яка включає тисячі годин фільмів, серіалів і шоу. Вимогливому глядачеві доступні канали та фільми у форматі HD, субтитри і звукові доріжки на різних мовах. Нова версія відеосервісу розвивається, вона буде рости функціонально, розширювати асортимент контенту і пропонувати своїм користувачам ще багато цікавих новинок ».

Сервіс доступний у мережах інтернет-провайдерів - партнерів. На старті проекту ключовим партнером OLL.TV є «Укртелеком», сервіс також доступний абонентам компанії «Вега». Протягом другого півріччя 2014 оновлений сервіс з'явиться в пристроях з підтримкою Smart TV і на мобільних платформах.

Директор з розвитку бізнесу «Медіа Група Україна» Олексій Куракін каже:
«Для України наша пропозиція унікально і ексклюзивно, воно повинно викликати великий інтерес. Ми націлені на роботу з усім ринком і зараз знаходимося у стадії переговорів та підготовки до запуску сервісу OLL.TV в мережах інших провайдерів. OLL.TV прагне забезпечити прозорість умов співпраці і єдині умови роботи всім своїм партнерам, єдині стандарти високої якості послуг усім абонентам ».

Новий продукт OLL.TV буде включений до складу комплексних тарифних планів партнерів разом з послугами доступу в інтернет і телефонії. Також сервіс буде доступний як самостійна додаткова послуга - абонентам будуть запропоновані три тарифних плани з рекомендованою вартістю пакетів - 39, 79 і 159 гривень на місяць. Крім того, у користувачів буде можливість підключати кілька телеекранів в одному домогосподарстві за спеціальними цінами.

Колишній OLL.TV буде доступний нинішнім передплатникам до кінця поточного року.

2014-07-15

Мediasat


RATVODДата: Субота, 26.12.2015, 09:17 | Повідомлення # 86
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21719
Статус: Оффлайн
BRAINBASKET ЗАПУСКАЄ ПЕРШИЙ

УКРАЇНСЬКИЙ ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ ПРО ITBRAINTV
BrainTV стане першим в Україні телевізійним проектом, головною метою якого стане вільний доступ до освітнього ІТ контенту та посилення бренду українського ІТ ринку як у країні, так і за її межами.

Контент каналу буде включати освітні, інформаційні та розважальні програми про ІТ українською та англійською. Денний ефір буде наповнено в основному програмами українською мовою, в той час як вечірній та нічний ефіри будуть включати більше програм аглійською для того, щоб покрити аудиторію закордоном.

За словами директора фонду BrainBasket Володимира Люльки, канал розширить інформаційне поле українців, які цікавляться ІТ. “Гравцям українського ІТ ринку важливо мати місце в медіа, де можна знайти схожих по мисленню та прагненням людей, де можна тусоватися, спілкуватися, радіти успіхам і розповідати про свої радощі у країні та за її межами.Люди, яких цікавить ІТ сектор, але які доки мають дуже приблизне уявлення про те, як він працює і який у нього потенціал, зможуть дізнаватися більше про нього через канал. Також вони зможуть навчитися програмувати та надихнуться прикладами українських ІТ підприємців через BrainTV”, – коментує Люлька.

Мультимедийный ОТТ-сервис Divan.TV выступає головним технологічним партнером проекту. Через платфрому Divan.TV канал вийде в тестову веб-трансляцію 24/7 у березні 2016. До кінця літа 2016 планується вихід на кабельне телебачення та мобільний додаток Divan.TV. Канал можна буде дивитися у вільному доступі онлайн і за межами України.

“Будучи експертом на ринку телекомунікацій, Divan.TV бачить потребу в освітньому контенті, але якщо раніше його основною аудиторією були школярі та їхні батьки, то тепер планується задовольнити послугою “освіта через ТВ” новий сегмент ринку – ІТ аудиторію”, – прокоментував засновник Divan.TV, Андрій Колодюк. “Не побоюсь сказати, що результатом появи спеціалізованого IТ каналу – BrainTV – стане ріст вього IТ ринку”.

Виконавчим директором каналу BrainTV призначено Божену Шеремету, маркетинг спеціаліста української ІТ компанії Coppertino та колишнього IT-журналіста англомовного видання Kyiv Post. “З появою BrainTV українські технологічні компанії нарешті отримають промо-майданчик для відео-реклами, а українці отримають оригінальний освітній та розважальний відео контент про ІТ 24/7”, – коментує Шеремета. Серед самих цікавих проектів каналу планується запуск реаліті-шоу про стартапи, ТВ акселератора, щоденної служби новин та подання оригінального освітнього контенту в поле ІТ від провідних американських університетів.

За підтримки некомерційної організації Nova Ukraine, яка займається збільшенням обізнаності про Україну в США та інших країнах світу, плануєтсья створення і відео-контенту про українських ІТ підприємців та спеціалістів у США.

Серед партнерів проекту також Ciklum і Luxoft. «BrainTV – один з самих доступних і ефективних каналів отримання знань про ІТ. Сучасна молодь живе онлайн і поява онлайн-теканалу – підходяща ідея для привернення уваги тих, хто цікавиться новими технологіями, хто прагне бути в курсі цікавих ІТ-подій та хоче розвиватися. Це майданчик для обміну ідеями. ІТ вже відбулися як галузь в Україні і настав час говорити про себе все більше і більше. Я впевнена, що BrainTV – найкраще для цього рішення», – комментує Маріанна Коніна, PR директор Luxoft Украина.

“Я думаю, що телеканал може стати відмінною комунікаційною платформою як для подальшої інтеграції нашої галузі, так і для надання можливості тим людям, які ще далекі від ІТ, зробити крок у майбутнє – дізнатися більше про сучасні технології, а, можливо, з часом і набути нову професію” – сказала Марина Вишегородських, віце-президент по HR та организаційному розвитку Ciklum.

Заступник голови адміністрації президента по реформам Дмитро Шимків, також виявив підтримку проекту від імени Адміністрації Президента. «Потреба в обміні інформацією та досвідом, отримання цікавих знань, відслідковування сучасних трендів – всі ці потреби притаманні будь-якій галузі. ІТ потребує сучасного інструменту, яким є онлайн ТВ. Україна є одним з лідерів сучсаних інноваційних технологій, відповідно і підвищення рівня знань і можливість залишатися на хвилі сучасності – критичний фактор дял утримання провідних позицій і продовження розвитку в будь-яких регіонах країни та за її межами», сказав Шимків.RATVODДата: Четвер, 09.06.2016, 18:00 | Повідомлення # 87
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21719
Статус: Оффлайн
Відео стане рушійною силою

потрійного збільшення IP-трафіку до 2020 року
У найближчі п'ять років обсяги інтернет-трафіку по всьому світу збільшаться майже втричі при середньорічних темах зростання (CAGR) на рівні 22%. Мабуть, головною основою такого стрибка стане відео - про це свідчать останні дані наочно індексу розвитку мережевих технологій (Cisco VNI).

У цей період з'явиться понад мільярд нових користувачів інтернету, завдяки чому інтернет-спільнота виросте до 2020 року до 4,1 мільярда користувачів (при трьох мільярдах станом на 2015). Однак процес глобальної цифрової трансформації, заснований на появі нових персональних пристроїв і з'єднань між машинами (M2M), надасть ще більший вплив на збільшення обсягів трафіку.

У найближчі п'ять років IP-мережі отримають до десяти нових пристроїв і підключень, що збільшить їх загальну кількість з 16,3 мільярда в 2016 році до 26,3 мільярда в 2020. При цьому, за прогнозами, до 2020 року на душу населення припадатиме 3,4 пристрою і з'єднання - при показнику в 2,2 в 2015 році.

Визнаним лідером в порівнянні з іншими додатками залишатиметься відео-контент і послуги відео. На частку відео до 2020 року припадатиме до 79% всього світового трафіку - при 63% за станом на 2015 рік. До 2020 року щомісяця через інтернет буде передаватися до трьох трильйонів хвилин відео, що дорівнює п'яти мільйонам років, або близько одного мільйона хвилин відео в секунду. На частку відео в HD і Ultra HD до 2020 року припадатиме до 82% всього інтернет-трафіку - при 53% за станом на 2015 рік.

«Процес цифрової трансформації зачіпає сьогодні мільярди користувачів і компаній по всьому світу, - говорить віце-президент Cisco з питань маркетингу провайдерів Дауг Вебстер. - Інновації необхідні Cisco і клієнтам її провайдера для надання масштабованих, захищених і високоякісних послуг з використанням мережевої широкосмугового інфраструктури будь-яких типів ».

Якщо говорити про чистий обсяг, то IP-трафік досягне до 2020 року 194,4 екзабайт на місяць - при 72,5 екзабайт на місяць в 2015. Річні світові темпи передачі до 2020 року досягнуть 2,3 зеттабайт. Для розуміння, 2,3 зеттабайт - це 12 годин потокової музики в день на душу населення або 33 години потокового відео в Ultra HD на кожного жителя Землі.

Обсяги трафіку в інтернеті в години пік ростуть швидше, ніж середній інтернет-трафік. Обсяги інтернет-трафіку в години пік з 2015 по 2020 зростуть майже в 5 разів (а якщо точніше - в 4,7 рази) і досягнуть позначки в 2,6 петабіт / сек. У той же час середній інтернет-трафік за цей же період зросте в три рази.

За всіма часовими поясами «прайм-тайм в інтернеті» зазвичай має місце з 9 вечора і до півночі.- 9 червня, 2016

Редакція Mediasat


RATVODДата: П`ятниця, 26.08.2016, 19:18 | Повідомлення # 88
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21719
Статус: Оффлайн
Почав мовлення інтернет-телеканал

«Харків-ТБ»
Новий канал розповість про історію міста і його знаменитих особистостей.


Розпочав роботу інтернет-телеканал «Харків-ТВ». Його запуск був спеціально приурочений до дня міста, який відзначається 23 серпня. Про це повідомляє портал «Східний Дозор. Харків ».

Новий телеканал розповість про телебачення і телевізійників Харкова, оскільки саме в ньому в 90-і роки з'явилося недержавне ТБ, яке вело мовлення не тільки на території міста, а й в усьому СРСР. Тепер всі телепрограми 90-х і 2000-х років, а також документалістика 60-70-х років студії харківського телебачення, доступні на сайті каналу всім бажаючим.

Творець інтернет-телеканалу «Харків-ТВ», телеведучий і медіаменеджер Ігор Жуков:

«Нашим каналом ми показуємо, що Харків гідний всеукраїнського, а, може, навіть і всесвітнього телеканалу, адже в різних куточках планети живуть харків'яни, які продовжують любити своє рідне місто і хочуть бути в курсі його подій, проблем і новин. І «Харків-ТБ» - для всіх, хто любить наше місто і не уявляє себе без нього».

Крім цього контент «Харків-ТБ» включає в себе хронікальні кадри чорно-білого кіно, перших кольорових зйомок, а також сучасних відеотехнологій: «тайм-лайпс» (уповільнена зйомка), професійна аерозйомка в цифровій якості з дозволом 4К. Також з програм телеканалу телеглядачі дізнаються про невідомі подробиці життя таких харків'ян, як Людмила Гурченко, Клавдія Шульженко, лауреатів «Оскара» Євгена Мамута і Варвари Каринської, фотографа і першого кінематографіста Альфреда Федецького, композитора Костянтина Горського, архітектора Олексія Бекетова і багатьох інших.

Аліса Стоянова

- 23 серпня, 2016

Редакція Mediasat


RATVODДата: Вівторок, 08.08.2017, 12:33 | Повідомлення # 89
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21719
Статус: Оффлайн
У Білорусі послугою IPTV користується

1,6 млн абонентів
Проникнення послуги IPTV у Білорусі демонструє стабільне економічне зростання.


Так, за даними Міністерства зв'язку і інформатизації Республіки Білорусь, кількість абонентів IPTV за підсумками першого півріччя досягло 1,6 млн, продемонструвавши зростання на 85 тисяч користувачів в порівнянні з попереднім роком.

У звіті Міністерства також говориться, що кількість абонентів стаціонарного широкосмугового доступу до мережі інтернет за підсумками першого півріччя досягло 3 млн. 100 тис., Що становить понад 32 відсотків населення республіки.

Такого результату досягнуто завдяки введенню в експлуатацію 3,5 тис. км ВОЛЗ за технологією GPON. Це також дозволило збільшити абонбазу, підключену до мережі за технологією GPON - на сьогодні вона практично досягла позначки в 1 млн. 400 тисяч.

«Кількість абонентів, які скористалися послугами широкосмугового бездротового доступу в інтернет в цілому по республіці збільшилася в порівнянні з початком року на 400,5 тис. абонентів, досягнувши позначки 6,4 мільйона», - йдеться в звіті.

Охоплення населення послугами мобільного зв'язку у стандарті LTE на 1 липня 2017 року склало 60 відсотків - послуги надаються в 29 великих районних центрах, у всіх обласних центрах і місті Мінськ. Середнє споживання LTE-трафіку склало 5,8 Гб на абонента. Всього послугами мобільного зв'язку користуються 11,3 мільйона білорусів.

- 7 серпня, 2017

Редакція Mediasat


RATVODДата: Понеділок, 18.09.2017, 19:51 | Повідомлення # 90
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21719
Статус: Оффлайн
Відеосервіс OLL.TV випустив спеціальний додаток

для перегляду футболу в форматі
Virtual Reality
Sensorama Lab і українська компанія Digital Screens, керуюча відеосервісом OLL.TV,
випустили спеціальне мобільний додаток
OLL.TV Football VR.


За допомогою цього додаткe користувачі зможуть подивитися в форматі Virtual Reality кращі моменти футбольних матчів - Ліги чемпіонів і Ліги Європи УЄФА, чемпіонатів України, Англії та Іспанії, матчів кваліфікації до Чемпіонату світу 2018.

У майбутньому розробники обіцяють випустити додаток, яке дозволить дивитися прямі трансляції футбольних поєдинків в форматі віртуальної реальності.

Сьогодні додаток сумісний зі специфікацією на базі операційної системи Android. Для перегляду також буде потрібно шолом віртуальної реальності Google Cardboard.

Директор з розвитку бізнесу «Медіа Групи Україна» Олексій Куракін повідомив кореспонденту Mediasat, що найближчим часом додаток OLL.TV Football VR стане також доступно власникам пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи iOS. У плани компанії входить і висновок додатки на платформу очок віртуальної реальності Oculus Rift.

Віталій Мосейчук

- 18 вересня, 2017Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " IPTV " ( Internet Protocol Television ) (Без Обговорення !!!)
 • Сторінка 6 з 7
 • «
 • 1
 • 2
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • »
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2018 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *