Історія і перспективи телебачення - Сторінка 4 - Форум TV-SAT
FORUM TV-SATП`ятниця
20.01.2017, 15:56

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 4 з 4«1234
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Історія і розвиток телебачення » Історія і перспективи телебачення (Етапи розвитку)
Історія і перспективи телебачення
RATVODДата: Середа, 20.05.2009, 13:21 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
Коротка історія телебачення

Трохи з історії створення і розвитку телевізійної техніки

З давніх часів людство мріяло про передачу зображень на відстані. Всі ми чули казки і легенди про чарівні дзеркала, тарілочки з яблучками, і все тому подібне. Але прошло не одне тисячоліття, перш ніж ця мрія здійснилася.

Перші телевізори, придатні для масового виробництва з'явилися в кінці 30-х років минулого століття. Проте цьому передувало декілька десятиліть наполегливих досліджень і безлічі геніальних відкриттів.

З чого все починалося

Вперше вплив світла на електрику (це явище називається фотоефект - виривання електронів з речовини, при дії на нього світлом) виявив німецький фізик Генріх Герц в 1887 році. Він детально описав свої спостереження, але пояснити це явище так і не зумів. У лютому 1888, російський вчений Олександр Столетов провів досвід що наочно демонструє вплив світла на електрику. Столетову удалося виявити декілька закономірностей цього явища. Ним же був і розроблений прообраз сучасних фотоелементів, так зване «електричне око». Пізніше, подібними дослідженнями займалася і безліч інших великих учених, у тому числі Ф. Ленард, Дж. Томпсон, О. Річардсон, До. Комптон, Р. Міллікен, Ф. Іоффе, П. Лукирський і С. Прілежаєв. Але повністю пояснити природу фотоефекту зміг лише Альберт Ейнштейн в 1905 році.

Паралельно цим дослідженням відбувалося і безліч інших, що зіграли у результаті не менш важливу роль в історії створення телевізорів. Наприклад в 1879 році англійським фізиком Уїльямом Круксом були відкриті речовини здатні світиться при дії на них катодними променями - люмінофори. Пізніше було встановлено, що яскравість свічення люмінофорів безпосередньо залежить від сили їх опромінення. У 1887 році першу версію катодо-лучевой трубки (кінескопа) представляє німецький фізик Карл Браун.

До кінця 19-століття сама ідея телебачення не здається вже чимось абсурдним і фантастичним. Ніхто з учених вже не сумнівається в можливості передачі зображень на відстані. Один за іншим висуваються проекти телевізійних систем, здебільше нездійсненні з точки зору фізики. Головні ж принципи роботи телебачення були створені французьким вченим Морісом Лебланом. Незалежно від нього, подібні праці створює і американський учений Е. Сойєр. Вони описали принцип, згідно якому для передачі зображення потрібне його швидке покадрове сканування, з подальшим перетворенням його в електричний сигнал. Ну а оскільки радіо тоді вже існувало і успішно використовувалося, то питання з передачею електричного сигналу вирішилося саме собою.

У 1907 році Борису Розінгу удалося теоретично обгрунтувати можливість здобуття зображення за допомогою електронно-променевої трубки, розробленої раніше німецьким фізиком До. Брауном. Розінгу так само удалося здійснити це на практиці. І хоча удалося отримати зображення у вигляді однієї єдиної нерухомої крапки, це був величезний крок вперед. В цілому, в справі розвитку електронних телевізійних систем, Розінг зіграв величезну роль.

У 1933 році, в США, російський емігрант Володимир Зворикин продемонстрував іконоскоп - передавальну електронну трубку. Прийнято вважати, що саме В. Зворикин є батьком електронного телебачення.

Приблизно в той же час, незалежно від Зворикина, передавальну трубку створює і радянський учений С. Катаєв.

Джерело:


RATVODДата: Понеділок, 28.11.2016, 19:39 | Повідомлення # 46
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
ЖК-панелей для телевізорів скоро стане меншеУ прийдешньому році очікується істотне зниження випуску рідкокристалічних панелей для телевізорів,
повідомляє DailyComm, посилаючись на аналітичну компанію IHS Markit.


Так, скорочення панелей на ринку орієнтовно складе 1,2%, з чого випливає, що їх загальна кількість складе 258,4 млн одиниць.

«Серед факторів, що сприяють погіршення ситуації, фахівці назвали перебудову виробничих потужностей, яка проходить в дисплейній галузі, прагнення вендорів переходити на випуск більших ТВ-екранів, а також інші зміни в стратегії дисплейних брендів», - заявляють в DailyComm.

Перше місце, як і раніше, займе корейська LG Display - обсяг випущених нею екранів складе близько 51 мільйона одиниць. Другий рядок після лідера займе тайванська компанія Innolux, яка планує випустити на ринок близько 46 мільйонів екранів.

У двох лідерів існують також два китайських конкурента - China Star і Boe, які не дуже відстають від них за обсягом виробництва.

Микита Наумов

- 28 листопада, 2016

Mediasat


RATVODДата: Середа, 07.12.2016, 08:38 | Повідомлення # 47
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
На горі Карачун відновили телевежуНа Донбасі відновила роботу телевізійна вишка, розташована на горі Карачун.
Вона забезпечить покриття сигналом українських каналів і радіостанцій всю Донецьку область.


Вчора на горі Карачун біля міста Слов'янськ Донецької області відновила роботу ТВ-вишка. Про це розповів голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

За його словами зараз також розпочато роботи зі встановлення передавальних потужностей в Покровську. Він також додав, що після завершення робіт з установки всіх передавачів буде забезпечено покриття всієї території Донецької області мовленням українських теле- і радіоканалів.

На відкритті відновленої телевежі був присутній і Президент України Петро Порошенко. За його словами, початок мовлення з гори Карачун забезпечить «збільшення покриття в десятки разів».

Нагадаємо, влітку 2014 року на горі Карачун під Слов'янському звалилася телевежа. Пізніше Концерн РРТ в падінні конструкції звинуватив бойовиків. В кінці серпня 2014 року на Карачуні була встановлена ​​тимчасова вишка для забезпечення телерадіомовлення.

- 06 грудня 2016

Редакція Mediasat


RATVODДата: Понеділок, 19.12.2016, 09:25 | Повідомлення # 48
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
Japan Display купує спільне підприємство Panasonic і Sony,

що виробляє OLED-дисплеї
Наслідком угоди стане об'єднання двох, що залишилися в Японії компаній, що виробляють панелі дисплеїв.


Компанія Japan Display купує Joled - компанію, що виробляє OLED панелі, створену як спільний проект компаній Panasonic і Sony, з метою посилення конкурентних позицій в суперництві з південнокорейськими і китайськими компаніями шляхом об'єднання під одним дахом всіх японських компаній, що розвивають дисплейні технології.

До кінця 2017 року компанія Japan Display збільшить свою частку в Joled з 15% до понад 50% шляхом покупки цінних паперів у державній компанії Innovation Network Corp. of Japan, якій в даний час належить 75% підприємства. Вартість угоди за прогнозами може перевищити 100 мільйонів доларів. Компаніям Panasonic і Sony належить по 5% Joled.

Компанія Japan Display також отримає 75 мільярдів ієн (650 мільйонів доларів) від свого ведучого акціонера, INCJ, з метою нарощування свого бізнесу в секторі виробництва рідкокристалічних дисплеїв і дисплеїв на органічних світлодіодах. Дана допомога надійде у вигляді субординованих і конвертованих облігацій, що дозволить компанії збільшити гнучкість, розширити обсяги виробництва і зробити ряд інших кроків.

Компанія Japan Display головним чином виробляє високоякісні РК-дисплеї для смартфонів, автомобільних моніторів та комп'ютерної техніки, в той же час компанія Joled відома як виробник середніх і великих OLED панелей. Об'єднавши зусилля двох компаній у сфері досліджень, розвитку і торгових операцій, компанія Japan Display планує забезпечити випуск обох типів панелей - відповідно до запитів своїх клієнтів.

Компанія Joled була заснована в січні 2015 року. Вона займається розробкою технологій масового виробництва недорогих OLED панелей для телевізорів, а також для медичного та іншого промислового обладнання.

Компанія Japan Display була створена в 2012 році шляхом злиття виробничих потужностей і напрацювань в сфері випуску панелей компаній Hitachi, Toshiba і Sony. Сьогодні вона докладає максимальних зусиль для зниження витрат і за підсумками 2015 го фінансового року вдруге поспіль показала серйозний чистий збиток. Слабкий попит на iPhone, на частку яких припадає половина всіх продажів продукції компанії Japan Display, також послужив з весни причиною проблем в сфері доходів. Токійський виробник дисплеїв сподівається посилити свою кредитоспроможність, знизивши залежність від продажів панелей для смартфонів і отримавши фінансову допомогу від INCJ.

Японським компаніям належить першість в сфері впровадження технологічних новинок в області виробництва РК, OLED і інших панелей. Однак конкуренти з Південної Кореї і Тайваню наполегливо нарощували виробничі потужності, що призвело до виходу з бізнесу багатьох японських гравців.

Після покупки в серпні компанії Sharp тайванською компанією Hon Hai Precision Industry компанії Japan Display і Joled стали єдиними японськими виробниками панелей. У Japan Display сподіваються отримати конкурентну перевагу, об'єднавши зусилля з Joled за підтримки INCJ.

Борис Скуратівський

15 грудня 2016

Mediasat


RATVODДата: Середа, 21.12.2016, 08:31 | Повідомлення # 49
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
До 2019 року в світі буде 238 мільйонів

підключених ТВ-пристроїв
Згідно з даними «Прогнозу по підключеним домогосподарствам», підготовленого агентством NPD Connected Intelligence,
до кінця 2019 року в світі налічуватиметься 238 мільйонів пристроїв, підключених до Інтернету і здатних передавати контент
з різних додатків на телевізори; таким чином, зростання в період з 2015 по 2019 рік складе 59%.


Підключені телевізори, за прогнозами, дадуть 45% зростання в найближчі чотири роки, при цьому менш дорогі, завантажені контентом медіаплеєри за прогнозами дадуть зростання в 35%.

Рівень підключених даних пристроїв згідно з прогнозом може збільшитися з 70% всіх куплених пристроїв в 2015 році до 80% до кінця 2019, головним чином - за рахунок апаратних можливостей підключення, що принесе підвищення якості програм в додатках від телекомпаній і вдосконалення призначеного для користувача інтерфейсу.

«У міру неухильного зростання кількості пристроїв, що підключаються, які, за прогнозами, будуть підключені до Інтернету, у глядача з'явиться можливість вибирати між різними варіантами замість використання єдиного пристрою, яке вони підключили до телевізора, - говорить Джон Буффон, виконавчий директор і індустріальний аналітик в NPD Connected Intelligence. - Такий зсув неминуче призведе до зменшення використання ряду пристроїв ».

Починаючи з 2016 року і протягом всього прогнозованого періоду (до 2019) ми очікуємо збільшення кількості потокових медіаплеєрів в будинках - їх побільшає, ніж будь-яких інших пристроїв, що підключаються. При наявності безлічі варіантів вибору, пропонованих лідерами галузі - такими, як Google, Roku, Amazon і Apple, за нашими прогнозами 43% американських домогосподарств до кінця 2019 року матиме щонайменше один потоковий медіаплеєр. Втім, Roku і Chromecast від Google вийшли за рамки сектора потокових плеєрів, прагнучи скористатися зростанням обсягів продажів підключених телевізорів. Таким чином, почалася консолідація операційних систем, і більше десятка виробників телевізорів вирішили розвивати співпрацю з Roku і Chromecast замість роботи над власною екосистемою додатків.

«Інтеграція операційних систем потокових медіаплеєрів в телевізори вказує на початок консолідації операційних систем, на які повинні будуть орієнтуватися розробники додатків з метою досягнення даної аудиторії», - зазначив Буффон.

Микита Наумов

- 20 грудня, 2016
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Історія і розвиток телебачення » Історія і перспективи телебачення (Етапи розвитку)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2017 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *