FORUM TV-SATП`ятниця
19.04.2024, 16:31

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини БОКСу (Обговорення дозволено !!!)
Новини БОКСу
RATVODДата: Вівторок, 28.02.2012, 00:31 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
DMishaДата: П`ятниця, 24.08.2018, 04:27 | Повідомлення # 226
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Бокс могут исключить из программы соревнований Олимпийских Игр 2020

после 2-го сентября




Как бы фанаты мирового бокса не были бы против, но наш любимый вид спорта сейчас находится
на волоске от снятия с Олимпийских игр 2020 года, которые пройдут в Токио, Япония.


Казалось бы, как бокс – вид спорта, который был на каждой Олимпиаде с 1904 года, может быть в итоге исключён из соревнований? Очень просто, а виной всему этому коррумпированные судьи и организации такого типа, как AIBA, которые занимались организацией всех любительских турниров – чемпионаты Европы, Азии, Мира, Олимпийские и Азиатские игры.

Начались разговоры об исключении бокса ещё с Олимпиады в Рио-де-Жанейро в 2016 году, когда судьи были пойманы на коррупции и выносил ряд несправедливых решений, которые были освистаны как фанатами, так и представителями СМИ. Все судьи были лишены лицензии и возобновить её можно было, только если Комитет в индивидуальном порядке рассмотрит лично ваши действия.

Затем проходили Азиатские Игры в Южной Кореи, где все жаловались на предвзятое отношение и фальсификацию результатов в пользу корейских бойцов. Примеров несправедливых решений достаточно много и теперь судьям выдан последний шанс – Летние Азиатские Игры в Джакарте, Индонезия, которые стартовали 18-го августа и закончатся 2-го сентября. Если и на этот раз судейские решения будут несправедливыми и борьба с коррупцией не будет видна, Международный Олимпийский Комитет (МОК) уберёт бокс из Олимпийских Игр в Токио. Об этом сообщил президент МОК Томас Бах:

«Мы видим некий прогресс в борьбе с коррупцией в боксе, но в некоторых страна ещё не хватает честности и объективности. Поэтому, мы сохраняем за собой право исключить бокс из ОИ в Японии».

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Субота, 25.08.2018, 12:28 | Повідомлення # 227
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Український боксер отримав пояс чемпіона

за версією авторитетного журналу




Українському боксеру Василю Ломаченко, чемпіону світу WBA в легкій вазі, вручили пояс чемпіона за версією авторитетного журналу The Ring.

Про це повідомив менеджер українця Егіс Клімас.


Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Середа, 29.08.2018, 20:06 | Повідомлення # 228
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Джон Лоуренс Салліван переміг

співвітчизника-американця Домініка Маккафрі




«Мене звати Джон Лоуренс Салліван, і я можу набити морду будь-якому сучому синові в цьому закладі».
Ці слова, сказані часом нетверезим голосом, були знайомі завсідникам усіх барів Бостона.
Звісно, бажаючих кинути виклик відомому боксерові з часом ставало все менше.


Переконавшись, що на його владу ніхто не зазіхає, звучала наступна фраза: «Всім випивка за мій рахунок» (Салліван, до речі, перший американський спортсмен, який заробив $1 млн).

133 роки тому, 29 серпня 1885-го, Джон Лоуренс Салліван переміг співвітчизника-американця Домініка Маккафрі та увійшов в історію як перший чемпіон світу з боксу у надважкій вазі за сучасними правилами маркіза Квінсберрі, розповідає боксерський оглядач Василь Танкевич.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Середа, 29.08.2018, 20:08
DMishaДата: П`ятниця, 31.08.2018, 19:35 | Повідомлення # 229
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Лебедев: понимаю Усика,

но у меня есть право на бой с ним




Российский тяжеловес продолжает добиваться боя с Александром Усиком.


39-летний Денис Лебедев настаивает на своем праве сразиться с украинцем, которому принадлежат все пояса в крузервейте.

Цитата
«Я не смог принять участие в суперсерии, но по правилам WBA я остаюсь «чемпионом в отпуске» и имею право на бой против Усика. Но также я понимаю Александра, он провел классный турнир и очень хороший финальный бой», — цитирует россиянина официальный сайт промоутерской компании RCC Boxing.


«В исполнении Усика мы увидели, что означает «Его Величество Бокс», и я буду очень рад с ним сразиться, если наши промоутеры сумеют договориться».

Ранее на праве Лебедева на бой с Усиком настаивал и его промоутер Владимир Хрюнов.

Александр Усик после красивой победы над Муратом Гассиевым вступил в переговоры с британцем Тони Беллью, бой с которым состоится в Великобритании ориентировочно в середине ноября.

После этого украинец планировал переход в супертяжелый вес, но пока конкретных вариантов у него нет.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - П`ятниця, 31.08.2018, 19:36
RATVODДата: Понеділок, 10.09.2018, 08:09 | Повідомлення # 230
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Тайсон вважає Ломаченка

найкращим боксером світу



Фото Укрінформ-UATV

Легендарний американець поставив Ломаченка на перше місце у власному рейтингу.


Екс-чемпіон світу з боксу Майк Тайсон вважає чемпіона світу в легкій вазі за версією WBA Василя Ломаченка найкращим боксером світу незалежно від вагової категорії.

Про це повідомляє сторінка LOMA на Twitter.

«Хто зараз кращий незалежно від вагової категорії? Мені подобається український хлопець Василь Ломаченко. Він дуже хороший, у нього відмінний стиль.
Еррол Спенс також непоганий, але мені подобається Ломаченко, він кращий на даний момент»
, - сказав Тайсон.

Нагадаємо, поєдинок за чемпіонський титул WBO між Василем Ломаченком та Хосе Педрасою відбудеться 1 або 8 грудня в Лос-Анджелесі.

08.09.2018

RATVODДата: П`ятниця, 14.09.2018, 20:38 | Повідомлення # 231
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
Офіційно:

Усик - Беллью 10 листопада в Манчестері




На кону будуть стояти чотири чемпіонські пояси


Відразу два промоутери Едді Хирн і Олександр Красюк сьогодні зробили офіційну заяву. Бій абсолютного чемпіона світу у важкій вазі українця Олександра Усика (15-0, 11 КО) і британця Тоні Беллью (30-2-1, 20 КО) відбудеться 10 листопада. Місце зустрічі "Манчестер Арена". Контракти на бій підписані.

На кону будуть виставлені всі пояси Усика - за версіями WBC, WBA, WBO, IBF.

Бій транслюватиметься на телеканалі Sky Sports в Великобританії і DAZN_US в США.

31-річний Олександр Усик провів на на професійному рингу 15 боїв і всі виграв, 11 перемог нокаутом. У своєму останньому поєдинку Усик за очками переміг росіянина Мурата Гассіева і завоював всі чемпіонські пояси, а також став переможцем Всесвітньої боксерської суперсерії.

35- річний Тоні Беллью на профі-рингу провів 33 бої - 30 перемог (20 нокаутом), 2 поразки і 1 нічия. Прославився двома поспіль перемогами технічним нокаутом над екс-чемпіоном світу в суперважкій вазі британцем Девідом Хееем.

Цікаво, що Беллью назвав Усика найбільшим важковаговиком з часів Холіфілда.

14.09.2018



DMishaДата: Понеділок, 17.09.2018, 20:31 | Повідомлення # 232
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
ОЛЕКСАНДР УСИК НАЗВАВ РОЗМІР

СВОГО ГОНОРАРУ ЗА БІЙ З ГАССІЄВИМ




Абсолютний чемпіон світу у першій тяжкій вазі, володар пояса WBC, WBA, WBO та IBF
українець Олександр Усик розповів про те, скільки заробив за перемогу над Муратом Гассієвим
у фіналі Всеукраїнської боксерської супер серії (WBSS).


"Це брехня. Ніяких десяти мільйонів на кону не було. Максимум - два, з яких потім оплачуються витрати на підготовку, податки і т.д. Так-так, податки з гонорарів також платяться, все "по-білому" - ті, хто цікавляться моїми заробітками, нехай відправляють офіційний запит, на який отримають докладну відповідь. Втім, я не зобов'язаний ні перед ким звітувати: яка різниця, скільки я заробляю, головне - що я не краду", - розповів боксер в ефірі програми "Вацко Light".

Зазначається, що наступним суперником 31-річного кримчанина стане британець Тоні Беллью. Бій, на кону якого стоятимуть всі чемпіонські пояси Олександра, пройде в Манчестері 10 листопада.

Нагадаємо, 21 липня, відбулася головна подія року в світовому боксі: визначився абсолютний чемпіон світу Всесвітньої боксерської суперсерії WBSS.
Ним став українець Олександр Усик.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Понеділок, 17.09.2018, 20:32
DMishaДата: П`ятниця, 21.09.2018, 12:41 | Повідомлення # 233
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Джошуа готовий до "обережного" бою

з Повєткіним




Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBA, WBO і IBF Ентоні Джошуа (21-0, 20 КО) заявив,
що не має цілі нокаутувати росіянина Олександра Повєткіна (34-1, 24 КО).


"Я розумію вболівальників, які дивляться бокс і хочуть бачити нокаут, який поставить крапку в поєдинку. Але в боксі головне - перемогти суперника. У кожного боксера на рингу своя стратегія, своє бачення того, як вести бій з кожним конкретним противником. Я знаю, що якщо з'явиться шанс нокаутувати Олександра, то я скористаюся ним, але я не збираюся що б то не стало нокаутувати його. Я буду розумніший, щоб в спробі перемогти нокаутом не нарватися на удар, який все змінить не в мою користь", - цитує британця BoxingScene.

Нагадаємо, бій Джошуа - Повєткін відбудеться цієї суботи, 22 вересня у Лондоні на стадіоні "Вемблі".


Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - П`ятниця, 21.09.2018, 12:43
DMishaДата: Неділя, 23.09.2018, 14:26 | Повідомлення # 234
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Джошуа: Змусив Повєткіна

забратись звідси




Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBA, WBO і IBF Ентоні Джошуа (22-0, 21 КО) прокоментував
впевнену перемогу над росіянином Олександром Повєткіним (34-2, 24 КО).


"Дякую усім, хто зібрався на "Вемблі". Повєткін - складний суперник, але я дуже добре готувався до цього бою."


Все, що ми планували на цей бій, вдалося виконати так чи інакше. Розуміли, що коли він втомиться, він зупиниться. Так і вийшло. Я знав, що він слабкий в корпусі і переключався на нього. Але він таки відчув силу мого удару на собі. Це могло зайняти у мене сім, вісім чи дев'ять раундів, але мета була - прибрати його звідси. Можливо, кілька років тому,я б і не виграв цей бій, але тепер я на піку завдяки тренерському штабу.



Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Неділя, 23.09.2018, 14:39
DMishaДата: Четвер, 18.10.2018, 01:07 | Повідомлення # 235
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Тарас Бондарчук виборов «срібло»

на боксерському турнірі юнацької Олімпіади18.




У фіналі Тарас програв Атічаю Поемсапу з Таїланду.


Український боксер Тарас Бондарчук виборов «срібло» у ваговій категорії до 60 кг на юнацькій Олімпіаді в Буенос-Айресі. Про це повідомляє Укрінформ.

У фінальному бою Бондарчук поступився Атічаю Поемсапу з Таїланду – 0:5.

Читайте також: Українці Бондарчук і Галінічев пробилися у фінал боксерського турніру на юнацькій Олімпіаді

Завтра ще один український боксер спробує завоювати «золото». Максим Галінічев (вагова категорія до 56 кг) зустрінеться у фіналі з Абдессамадом Аббазом з Марокко.

Зараз в активі збірної України 17 медалей на юнацькій Олімпіаді: 5 золотих, 6 срібних та 6 бронзових нагород.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: П`ятниця, 19.10.2018, 13:18 | Повідомлення # 236
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Усик, Ломаченко та інші:

розклад боїв українських топ-боксерів до кінця 2018 року

Українські боксери до кінця 2018-го порадують вболівальників яскравими поєдинками

2018 рік став справжнім подарунком для українських любителів боксу. Олександр Усик став абсолютним чемпіоном світу у важкій вазі, а Василь Ломаченко завоював новий титул чемпіона світу за версією WBA у легкій вазі.

Також чемпіоном світу став ще один український боксер: Артем Далакян завоював титул WBA у суперлегкій вазі. Але на цьому видовищні поєдинки не закінчуються.

Українець Сергій Дерев’янченко битиметься за титул чемпіона світу за версією IBF з Деніелом Джейкобсом. Зазначимо, що раніше цей титул належав казахстанському боксеру Геннадію Головкіну. Але IBF відібрала у нього пояс через відмову проводити обов’язковий захист з українцем.



Дата і місце бою Дерев’янченко – Джейкобс: 27 жовтня, Нью-Йорк (США).


Олександр Усик проведе свій перший захист титулів. Його суперником став британський екс-чемпіон Тоні Беллью.

Дата і місце бою Усик – Беллью: 10 листопада, Манчестер (Великобританія).




Олександр Гвоздик, тимчасовий чемпіон світу за версією WBC, спробує завоювати повноцінний пояс. Його суперником став володар титулу чемпіона світу в напівважкій вазі за версією WBC Адоніс Стівенсон.

Дата і місце бою Стівенсон – Гвоздик: 1 грудня, Квебек (Канада).



Василь Ломаченко проведе об’єднавчий бій з чемпіоном світу в легкій вазі за версією WBO Хосе Педрасою. Переможець поєдинку забере відразу два пояси – WBA і WBO.



Дата і місце бою Ломаченко – Педраса: 8 грудня, Нью-Йорк (США).


Крім цього, екс-чемпіон світу за версією WBC Віктор Постол битиметься з Мохаммедом Мінумом. Дата і місце бою поки визначаються, але відомо, що поєдинок пройде в андеркарті вечора боксу, головною подією якого стане бій Лінарес – Бронер.



Нещодавно Артем Далакян оголосив про свій добровільний захист титулу чемпіона світу за версією WBA. Українець заявив, що бій пройде до кінця 2018-го року.

Суперник, а також дата і місце бою поки невідомі.




Також, володар титулу WBO Oriental Денис Берінчик заявив, що проведе захист поясу до кінця 2018-го. Боксер повідомив, що бій повинен відбутися в грудні в київському Палаці спорту.



Додамо, екс-чемпіон світу британець Девід Хей дав свій прогноз на бій між абсолютним чемпіоном у важкій вазі Олександром Усиком (15-0, 11 КО) і екс-чемпіоном Тоні Беллью (30-2-1, 20 КО), який відбудеться 10 листопада в Манчестері (Великобританія).Хей, який у своїх двох останніх боях програв британцю. Тоні Беллью, вважає, що він зможе перемогти і Олександра Усика.

“Багато людей не вірили в нього перед поєдинками зі мною, але він виграв. Те ж саме і з поясом чемпіона WBC у важкій вазі – ніхто не давав йому шансів, але він його здобув. Якщо хтось може зробити сенсацію, всупереч прогнозам, то це, безумовно, може бути Беллью у поєдинку з Усиком, тому що він вже не раз перемагав всупереч прогнозам”, – заявив Хей в інтерв’ю Sky Sports.

Нагадаємо, вийшов захоплюючий промо-ролик легендарного бою Усик – Беллью.

Як повідомляла Politeka, Усика публічно принизив Беллью: Здоровенний дурник.

Також Politeka писала, що Беллью висловився про Усика: Немає кращого боксера, це найнебезпечніший поєдинок у житті.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - П`ятниця, 19.10.2018, 13:59
DMishaДата: Понеділок, 22.10.2018, 09:27 | Повідомлення # 237
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Деревянченко - Джейкобс:

где и когда смотреть бой в Украине




Украинский боксер Сергей Деревянченко и американец Джейкобс
проведут чемпионский бой в ночь с 27 на 28 октября.


Украинский боксер среднего веса Сергей Деревянченко (32 года) из Феодосии в субботу, 27 октября, поспорит за вакантный чемпионский пояс по версии Международной федерации бокса (IBF). Соперником нашего соотечественника станет 31-летний американец Дэниел Джейкобс (31 год).

Напомним, пояс Международной боксерской Федерации стал вакантным после того, как Геннадий Головкин (38-1-1, 34 КО) предпочел не защищать его, а провести бой против Сауля Альвареса (50-1-2, 34 КО). Деревянченко был обязательным претендентом на титул, ему в соперники назначили Джейкобса.

ГДЕ И КОГДА СМОТРЕТЬ


В воскресенье, 28 октября, в 06:25 в программе "Большой бокс" на телеканале "Интер" смотрите прямую трансляцию из США.

Бой пройдет на арене Madison Square Garden в Нью-Йорке.


Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Понеділок, 22.10.2018, 09:27
DMishaДата: Субота, 03.11.2018, 14:17 | Повідомлення # 238
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Екс-чемпіон світу зробив прогноз на бій

Ломаченко і Педраси




Колишній володар титулу WBO в легкій вазі Рей Бельтран (35-8-1, 21 КО)
чекає перемоги Василя Ломаченко (11-1, 9 КО) у бою з Хосе Педрасою (25-1-2, 21 КО).


Бельтран повинен був зустрітися з Ломаченко в об'єднавчому бою за титули WBO і WBA в легкій вазі, проте в серпні цього року одноголосним рішенням суддів програв Педрасі і склав з себе повноваження чемпіона світу.

«Не думаю, що Педраса доставить проблеми для Ломаченко. Василь переможе. А я хотів би провести реванш з Педрасою.

У Ломаченко є навички і стиль, а стиль творить бій. У нього є все, щоб перемогти Педрасу», - сказав Бельтран в коментарі для каналу Villainfy media на YouTube.



Бій Василь Ломаченко-Хосе Педраса за титули WBO і WBA в легкій вазі відбудеться 8 грудня в Нью-Йорку на малій арені комплексу Медісон Сквер Гарден.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Субота, 03.11.2018, 14:18
DMishaДата: П`ятниця, 09.11.2018, 18:46 | Повідомлення # 239
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Усику вручили пояс від The Ring



Абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик (15-0, 11 КО) отримав пояс журналу The Ring.

Вручення поясу відбулось під час перед прес-конференції українського боксера присвяченій поєдинку з Тоні Белью (30-2-1, 20 КО)

Нагадаємо, бій Усика і Белью відбудеться 10 листопада в Манчестері.


Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - П`ятниця, 09.11.2018, 18:47
DMishaДата: Неділя, 11.11.2018, 10:15 | Повідомлення # 240
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Британський боксер Тоні Беллью оголосив про завершення кар'єри

після поразки від українця Олександра Усика.




«Я програв найвеличнішому спортсмену, з яким коли-небудь виходив на ринг,
бажаю йому всіляких успіхів. Для мене ж це однозначно кінець»,— сказав Беллью.


Усик переміг Беллью у ваговій категорії до 90,71 кг, нокаутувавши у восьмому раунді. Тим самим український боксер захистив звання абсолютного чемпіона світу. 35-річний Беллью раніше говорив, що бій з Усиком буде останнім у його кар'єрі.

Бій в Манчестері до 7 раунду був майже рівним. Тоні Беллью вміло захищався і непогано контратакував. Олександр Усик поступово збільшував швидкість і у 8 раунді його перевага стала тотальною. Після серії потужних ударів Белью опинився на підлозі рингу і рефері зафіксував нокаут.



Читайте також: Усик розповів про перемогу над Беллью та подальших планах




Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Неділя, 11.11.2018, 10:18
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини БОКСу (Обговорення дозволено !!!)
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024