FORUM TV-SATП`ятниця
29.03.2024, 11:12

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини БОКСу (Обговорення дозволено !!!)
Новини БОКСу
RATVODДата: Вівторок, 28.02.2012, 00:31 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
DMishaДата: Субота, 02.02.2019, 17:09 | Повідомлення # 256
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Олександр Усик має всі шанси, щоб стати "зіркою" суперважкого дивізіону,

- тренер суперника



Для того щоб перемагати таких боксерів як брати Клички українцю крім точності ударів,
кращих ухилянь та характеру доведеться демонструвати більшу витривалість, вважає американець


Абсолютний чемпіон світу Олександр Усик має всі шанси, щоб стати зіркою суперважкого дивізіону. Однак битися з "великими хлопцями" непереливки.
Таку думку висловив тренер суперника українця по фіналу Всесвітньої суперсерії боксу (WBSS) Мурата Гассієва Абель Санчес.

"Думаю, Усик проявить себе добре в хевівейті. Він дуже талановитий боєць. В Усика відмінні навички. Вважаю, що його невловимість і швидкість рук будуть хорошими. Єдине, що може бути проблемою, – це антропометричні дані його опонентів. Це може позначитися в кінцівках боїв", – наводить слова Санчеса World Boxing News.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Вівторок, 12.02.2019, 12:14 | Повідомлення # 257
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
"СЛИШКОМ УЖ СИЛЬНО ОНИ ЕГО НАХВАЛИВАЮТ":

ДЭВИС ВЫСКАЗАЛ СВОЕ НЕДОВОЛЬСТВО В АДРЕС ЛОМАЧЕНКО




Непобедимый американский чемпион WBA во втором полулегком весе Джервонта Дэвис возмущен тем, что с каждым днем все чаще и чаще обсуждают украинца Василия Ломаченко. Об этом сообщает Vringe.com.

"Знаете, я не хочу продолжать называть его имя, потому что публика в соцсетях говорит, что я постоянно называю имя Ломаченко. Но я делаю это лишь потому, что они ставят его так высоко, хотя он провел всего 12 поединков, а мы с ним боксировали против одних и тех же соперников. Слишком уж сильно они его нахваливают. Но я думаю, что мы все равно будем драться", - говорит Дэвис.

"Слишком уж сильно они его нахваливают. Я дрался с Хосе Педрасой и не хочу говорить, что уничтожил его, потому что этого не было. Я просто хорошо выступил тогда, но и он показал себя с лучшей стороны. Прекрасно помню, как попал по нему несколькими приличными ударами и думал, что он упадет, но он все выдержал", - дополнил он.

Дэвис полагает, что рано или поздно он будет боксировать с Ломаченко на ринге.

Как сообщал NEWSONE ранее, свой следующий поединок Василий Ломаченко проведет с ганцем Ричардом Комми.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Вівторок, 12.02.2019, 12:15
RATVODДата: П`ятниця, 15.03.2019, 21:22 | Повідомлення # 258
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Великий бокс на Інтер.



Еррол Спенс - Майкі Гарсія


У неділю, 17 березня, о 05:00 в програмі "Великий бокс" на телеканалі "Інтер" - трансляція поєдинку між чемпіоном світу за версією IBF в напівсередній вазі Ерролом Спенсом і володарем титулу WBC в легкій вазі Майкі Гарсією, який піднявся спеціально для цього бою на дві категорії.

На кону зустрічі - пояса IBF і WBC Silver в напівсередній вазі.

Боксерське протистояння пройде на арені AT&T Stadium в Арлінгтоні, США.

Українські телеглядачі зможуть подивитися трансляцію поєдинку в програмі "Великий бокс" у неділю, 17 березня, о 05:00 на телеканалі "Інтер".



DMishaДата: Четвер, 28.03.2019, 11:33 | Повідомлення # 259
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Український боксер відмовився

від бою з росіянином і чемпіонського пояса




Всесвітня боксерська організація (WBA) зобов'язала його боксувати з претендентом на цей пояс росіянином Денисом Лебедєвим, але цей бій не відбудеться, оскільки Усик планує перейти суперважку вагову категорію.

Український боксер, абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі, Олександр Усик відмовляється від титулу чемпіона за версією WBA і не буде відстоювати його проти росіянина Дениса Лебедєва.

Про це Усик розповів у своєму акаунті в Instagram

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Неділя, 31.03.2019, 00:15 | Повідомлення # 260
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Гвоздик – Нгумбу: дивитися онлайн чемпіонського бою



Українець Олександр Гвоздик у суботу, 30 березня, проведе перший захист чемпіонського пояса за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC) у напівважкій вазі.

Наш співвітчизник в Філадельфії вийде в ринг проти представника Франції Дуду Нгумбу. OBOZREVATEL проведе онлайн-трансляцію бою Гвоздик – Нгумбу. Орієнтовний початок поєдинку – в 5:00 ранку неділі, 31 березня, за київським часом

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Неділя, 31.03.2019, 00:27
DMishaДата: Неділя, 31.03.2019, 00:26 | Повідомлення # 261
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Промоутер: «У Кличка є хороша пропозиція про повернення в ринг»



Українець поки не дав згоди на повернення

Промоутер Том Леффлер, з яким раніше працював Володимир Кличко, розповів, що у боксера дійсно є вигідна пропозиція про повернення в ринг від DAZN.

«Багато хто хоче знову бачити Володимира в рингу, а DAZN зробив йому дуже гарну пропозицію про повернення. Не знаю, чи прийме її Кличко, але мені б цього хотілося».

«В останньому поєдинку він ледь не нокаутував Джошуа, а мені було б цікаво подивитися його бій з Уайлдером», - сказав Леффлер.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Неділя, 31.03.2019, 00:27
DMishaДата: Неділя, 31.03.2019, 07:21 | Повідомлення # 262
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Німецький супертяж

офіційно викликав на бій Кличка




Німецький супертяж Мануель Чарр (31-4, 17 КО) має намір провести бій із ще одним Кличком.


Цього разу боксер сирійського походження кинув виклик екс-чемпіону світу в суперважкій вазі Володимиру Кличку (64-5, 53 КО).

"Володимир, я чув, що ти плануєш повернення в ринг. Щиро радий такій новині. Хочу офіційно кинути тобі виклик. Сподіваюся, зможу вийти з тобою в ринг після мого майбутнього захисту титулу.

Я глибоко поважаю тебе, Володимир. Ти видатний спортсмен і один з моїх особистих зразків для наслідування. У 2012 році я програв твоєму братові Віталію технічним нокаутом в Москві. Тому мені є, що доводити. Ми з тобою змагаємося за корону в суперважкій вазі, тому я офіційно кидаю тобі виклик", - написав Чарр в своєму акаунті в Instagram.

Нагадаємо, раніше з'явилась інформація, що стрімінгова компанія DAZN пропонує Кличку 80 млн доларів за три поєдинки.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Неділя, 31.03.2019, 08:06 | Повідомлення # 263
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Гвоздик защитил титул чемпиона,

победив Нгумбу техническим нокаутом




Соперник украинца получил травму в пятом раунде поединка.


Украинский боксер Александр Гвоздик (16-0, 13 KO) защитил пояс чемпиона мира по версии WBC в полутяжелом весе против французского боксера Дуду Нгумбу (38-8, 14 KO).

Украинец с первого раунда занял центр ринга. Нгумбу пытался работать корпусом, уходить от ударов и "контрить" переднюю руку Александра. Украинец много мазал, однако делал достаточно, чтобы брать раунды. Где-то к четвертому раунду Гвоздик начал приспосабливаться к сопернику, читать его, но он банально не успел ничего показать в ринге.

На первой минуте пятой трехминутки Дуду внезапно схватился за правую ногу, демонстрируя, что получил травму. Спустя несколько минут рефери принял решение остановить бой.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Субота, 06.04.2019, 15:39 | Повідомлення # 264
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Стало відомо, де Олександр Усик проведе

свій перший бій у суперважкій вазі




Раніше Всесвітня боксерська асоціація (WBA) повідомила, що Усик офіційно
позбувся звання абсолютного чемпіона світу в першій важкій вазі (до 90,7 кілограма).


25 травня відбудеться дебютний поєдинок у суперважкій вазі українського боксера, чемпіона світу за версіями WBC, WBO, IBF у важкій вазі Олександра Усика.

Його суперником стане камерунець Карлос Такама. Про це повідомляє промоутерська компанія Matchroom.

Бій пройде в місті Оксон Хілл в штаті Меріленд (США) на арені MGM National Harbor. Транслювати поєдинок транслюватиме стримінгова платформа DAZN.

В Україні подальші бої боксера можна буде побачити на телеканалі «Інтер».

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Субота, 06.04.2019, 15:39
DMishaДата: Неділя, 07.04.2019, 14:39 | Повідомлення # 265
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Український важковик здобув

ювілейну перемогу на профі-рингу




Український боксер Любомир Пінчук (101,- 7 КО)
здобув десяту перемогу в професіоналах.


Вчора вночі львів'янин переміг нокаутом американця Ентоні Троттера (3-5, 0 КО).

Відмітимо, що наступний бій Пінчука запланований на 13 липня.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
RATVODДата: П`ятниця, 12.04.2019, 19:15 | Повідомлення # 266
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Великий бокс на Інтері.



Василь Ломаченко - Ентоні Кролла


У суботу, 13 квітня, о 05:50 в програмі "Великий бокс" на телеканалі "Інтер" чемпіон світу в легкій вазі за версією WBA і WBO українець Василь Ломаченко проведе обов'язковий захист своїх титулів.

Він боксуватиме проти британського претендента Ентоні Кролла. Сам бій пройде в Staples Center в Лос-Анджелесі, США.

Українські телеглядачі зможуть подивитися трансляцію поєдинку в програмі "Великий бокс" у суботу, 13 квітня, о 05:50 на телеканалі "Інтер".



RATVODДата: Субота, 13.04.2019, 08:00 | Повідомлення # 267
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Ломаченко нокаутував Кроллу,

захистивши два пояси чемпіона світу



© witter.com/trboxing

Українець не зазнав проблем у поєдинку з британцем Ентоні Кролла


У Лос-Анджелесі на знаменитій арені «Staples Center» відбувся вечір боксу, головним поєдинком якого став бій Василь Ломаченко - Ентоні Кролла.

Ломаченко вважався беззаперечним фаворитом поєдинку, як у букмекерів, так і фахівців боксу. Не зумівши домовитися ні про об'єднання поясів, ні з Майки Гарсією, який вирішив пострибати по вагових категоріях, Ломаченко був змушений погодитися на бій з обов'язковим претендентом - Кролл. Британець - не зірка дивізіону, але за його спиною стоїть Едді Хирн, тому, Кролла отримав можливість провести бій, про який, як він говорив напередодні, мріяв все життя.

Навряд чи, звичайно, британець мріяв бути побитим, але цієї долі в поєдинку з Василем Ломаченко йому було не уникнути. Для Васі ж важливо було не просто здобути перемогу, а зробити це в красивому стилі, оскільки останній його бій - з Хосе Педрас вийшов не найяскравішим.

Взявши перший раунд на розкачку, Ломаченко став бити Кроллу, який явно був не готовий до того, щоб протистояти українцеві. Варто було Васі додати в швидкості і почати щільно потрапляти, як Кролла поплив. У третьому раунді британець пропустив двійку, після чого побував у нокдауні. Василь бив суперника в кутку рингу, але суддя в рингу замість того щоб закінчити бій вирішив відрахувати нокдаун.

Але в четвертому раунді все закінчилося: Ломаченко зловив Кроллу ударом в скроню і той розпластався на канвасе. Нокаут!

31-річний українець легко захистив титули чемпіона світу за версіями WBA і WBO.



13.04.2019

DMishaДата: П`ятниця, 19.04.2019, 22:01 | Повідомлення # 268
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Великий бокс



Денис Беринчик - Ніхіто Аракава

Дивіться: Субота, 20 квітня 22:25


У суботу, 20 квітня, о 22:25 на телеканалі "Інтер" - пряме включення виїзної студії "Великого боксу" з Палацу Спорту, де українець Денис Беринчик проведе захист титулу Міжнародного чемпіона за версією WBO у бою проти японця Ніхіто Аракави.

Доповненням до головної події вечора стане восьмираундовий поєдинок нової зірки професійного боксу Дмитра Митрофанова.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - П`ятниця, 19.04.2019, 22:07
RATVODДата: Субота, 20.04.2019, 23:26 | Повідомлення # 269
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Великий бокс на Інтері.



Теренс Кроуфорд - Амір Хан


У неділю, 21 квітня, о 05:30 в програмі "Великий бокс" на телеканалі "Інтер" - трансляція поєдинку між чемпіоном світу за версією WBO в напівсередній вазі американцем Теренсом Кроуфордом і британцем Аміром Ханом.

Боксерське протистояння пройде на Madison Square Garden в Нью-Йорку, США.

RATVODДата: Неділя, 21.04.2019, 08:01 | Повідомлення # 270
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Берінчик переміг Аракаву,

захистивши титул WBO International



© K2 Promotions

30-річний українець провів, мабуть, найскладніший бій у професіоналах


У столичному Палаці спорту відбувся вечір боксу, головною подією якого став бій, в якому Денис Беринчик захищав титул WBO International в поєдинку проти японця Ніхіто Аракава. 37-річний японець, який займав в рейтингу WBO сьомий позицію, до Києва приїхав явно не тільки за чеком. Незважаючи на шість поразок в пасиві, Аракава ще жодного разу не програвав достроково. Навіть Хорхе Лінаресу, з яким він боксував в 2014 році, японець поступився за очками. Пройшов всю дистанцію він і з Денисом Берінчиком, для якого 12-раундовий бій став першим в кар'єрі.

Поєдинок показав, що не дарма Аракаві робили стільки компліментів перед боєм. Японець, звичайно, поступався в техніці Берінчику, але за рахунок досить незвичайного стилю ведення боксу доставив чимало проблем українцеві. У другому раунді боксери зіштовхнулися головами і у Дениса з'явилося неприємне розсічення.

Беринчик контролював бій, наносячи більше ударів і набираючи очки. Аракава, розуміючи, що програє за очками, йшов активно врозмін, намагаючись зловити суперника потужним ударом. Беринчик в свою чергу отримав можливість працювати другим номером.

У 9-му раунді Аракава буцнув Берінчика головою і отримав розсічення, а рефері в рингу зняв з японця одне очко. У фінальному раунді Аракава пішов ва-банк, намагаючись в розміні ударами знайти свій шанс, але Беринчик в розміні ударами відчував себе в своїй стихії.

Судді одноголосно віддали перемогу українцеві - 120-107, 118-109, 120-107.



20.04.2019



Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини БОКСу (Обговорення дозволено !!!)
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024