FORUM TV-SATСубота
20.04.2024, 17:27

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини БОКСу (Обговорення дозволено !!!)
Новини БОКСу
RATVODДата: Вівторок, 28.02.2012, 00:31 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28363
Статус: Оффлайн
RATVODДата: Неділя, 21.04.2019, 08:15 | Повідомлення # 271
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28363
Статус: Оффлайн
Теренс Кроуфорд нокаутував Аміра Хана

ударом нижче пояса




© Twitter

Американець захистив титул чемпіона світу


У неділю, 21 квітня, американець Теренс Кроуфорд успішно провів захист титулу чемпіон світу за версією WBO в напівсередній вазі. У Нью-Йорку він нокаутував Аміра Хана.

Хан побував в нокдауні в першому раунді. У шостому раунді Кроуфорд завдав удар нижче пояса, Хан не зміг продовжити поєдинок і суддя зафіксував перемогу технічним нокаутом.

Для Кроуфорда це 35-я перемога поспіль на професійному ринзі.



21.04.2019



DMishaДата: Вівторок, 30.04.2019, 14:04 | Повідомлення # 272
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Володимир Кличко:

Я одержимий ідеєю знову стати чемпіоном світу




Легендарний українець знову непрозоро натякнув на повернення на ринг.

На своїй сторінці в Твіттері Володимир Кличко (64-5, 53 КО) в день другої річниці епічно бою з Ентоні Джошуа (22-0, 21 КО) дав зрозуміти, що в його плани входить відновлення кар'єри і новий похід за чемпіонським титулом.

Два роки тому Кличко і Джошуа закотили бій 10-річчя в суперважкій вазі

"Не дивлячись на те, що 29 квітня я не виграв титули, це був (поки що) один з кращих днів в моїй довгій спортивній кар'єрі. Спасибі Джошуа. Він - ідеальний опонент і важлива складова моєї одержимості повернутися в бокс і знову стати чемпіоном світу", - написав 43-річний українець.



DMishaДата: Неділя, 05.05.2019, 13:50 | Повідомлення # 273
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Мексиканський боксер став

абсолютним чемпіоном світу в середній вазі




Бій тривав усі 12 раундів, і весь час Альварес домінував на рингу.


У США пройшов боксерський поєдинок за чемпіонські пояси WBС, WBA і IBF в середній вазі між мексиканцем Саулем Альваресом і американцем Даніелем Джейкобсом. Перемогу здобув боєць з Мексики

.Перед боєм з'ясувалося, що Джейкобс не вклався в ліміт середньої ваги. Ваги під американцем показали 78,7 кг замість максимально допустимих 77,1 кг. За це боксер буде оштрафований на мільйон доларів. Мексиканець перед боєм важив 76,7 кг.Бій тривав усі 12 раундів і весь час Альварес домінував на рингу. Але Джейкобс не давав суперникові розслабитися. Іноді боксери вступали в серйозний обмін ударами, але частіше діяли від суперника. У підсумку, судді віддали перемогу мексиканцю за очками: 115-113, 115-113 і 116-112.



Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Вівторок, 04.06.2019, 20:05 | Повідомлення # 274
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
У США український боксер суворим нокаутом

сенсаційно переміг екс-чемпіона світу




Знаменитий український боксер Іван Редкач (23-4-1, 17 KO) сенсаційно переміг
32-річного екс-чемпіона світу в двох дивізіонах Девона Александера (27-6-1, 14 КО) .


На вечорі боксу в Каліфорнії 33-річний уродженець Шостки ефектно нокаутував опонента в 6-му раунді.

Бій пройшов в конкурентній боротьбі. Уже в кінці 2-го раунду Девона потряс потужний "постріл" від українця. На точні, але не потужні удари американця, Іван відповідав важкими ляпасами.

До 5-го раунда здавалося, що Александер зможе перемогти. Він пристрілявся, почав частіше потрапляти і його атаки стали більш ефективним.

Несподівана розв'язка наступила в дебюті 6-го раунду. Після короткого "стусана" зліва боксер зі США як підкошений впав на ринг, і вже не встиг відновитися. Редкач влаштував супернику град ударів зліва, ще двічі відправивши опонента в нокдаун. Рефері не став продовжувати знущання над американцем і зупинив бій.



Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Середа, 05.06.2019, 22:30 | Повідомлення # 275
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Усик відмовиться від поясів WBO і IBF



Український боксер Олександр Усик найближчим часом відмовиться від поясів WBO і IBF у тяжкій вазі.

Про це розповів менеджер боксера Олександр Красюк.

"Найближчим часом ми відмовимося і від поясу WBO, зате WBO може оголосити Усика обов'язковим претендентом на бій проти чемпіона світу в суперважкій категорії.

Щодо IBF, то позиція цієї організації невідома. Так чи інакше, але Усик готовий добровільно віддати всі пояси. Навіщо вони йому потрібні, якщо Олександр має намір перейти в суперважку вагову категорії?", – розповів він.

Раніше повідомлялося, що в Усика відібрали ще один пояс.

Нагадаємо, перемога Руїса над Джошуа перекреслила плани Усика.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Неділя, 09.06.2019, 12:57 | Повідомлення # 276
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Легендарний казахстанський боксер

яскраво нокаутував непереможного канадця




Геннадій Головкін (39-1-1, 35 KO) здобув перемогу в першому бою
після сенсаційної поразки від Сауля Альвареса в вересні минулого року.


Колишній чемпіон світу в 12-раундовому рейтинговому бою в ніч з 8 на 9 червня в Нью-Йорку нокаутував непереможного Стіва Роллса (18-1, 10 КО).

Поєдинок пройшов при домінуванні 37-річного уродженця Караганди. У кінцівці четвертого раунду Геннадій зловив канадця лівим боковим. Роллс виявився вражений і Головкін вдало провів комбінацію, завершивши її потужним ударом зліва в щелепу.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Субота, 15.06.2019, 11:14 | Повідомлення # 277
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Український боксер став другим в рейтингу

кращих чемпіонів за всю історію WBC




Всесвітня боксерська рада (WBC) напередодні бою Кшиштофа Гловацького проти Майріса Брієдіса
оприлюднила топ-10 кращих чемпіонів світу за версією WBC у важкій вазі за всю історію.


Топ-10 чемпіонів світу за версією WBC у важкій вазі виглядає наступним чином:

1. Евандер Холіфілд (США)
2. Олександр Усик (Україна)
3. Хуан Карлос Гомес (Куба-Німеччина)
4. Девід Хей (Великобританія)
5. Тоні Беллью (Великобританія)
6. Майріс Брієдіс (Латвія)
7. Жолт Ердеї (Угорщина)
8. Кшиштоф Влодарчик (Польща)
9. Жан-Марк Мормек (Франція)
10. Анаклет Вамба (Франція).

Усик удостоївся бути в цьому списку завдяки тому, що в 2018 році він зумів об'єднати всі титули у важкій вазі і стати абсолютним чемпіоном світу.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Субота, 15.06.2019, 11:15
DMishaДата: Субота, 29.06.2019, 22:48 | Повідомлення # 278
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Великий бокс:

Український суперважковаговик у "кривавому" фіналі

завоював «золото» Європейських ігор




Судді достроково завершили поєдинок через глибоке розсічення у Віктора над лівим оком,
і, підрахувавши очки, чотири з п'яти рефері віддали перевагу саме нашому спортсмену.​


Український боксер Віктор Вихрист, який виступає у суперважкій ваговій категорії (понад 91 кг), завоював золоту нагороду Європейських ігор, що проходять у столиці Білорусі - Мінську, передають Патріоти України.

На шляху до фіналу наш спортсмен послідовно виграв одноголосним рішенням суддів у росіянина Івана Верясова і серба Владана Бабича, а в півфіналі достроково завершив поєдинок з хорватом Марко Мілуном. У вирішальній сутичці суперником українця був Мурад Алієв, який представляє Францію. Примітно, що судді достроково завершили поєдинок через глибоке розсічення у Віктора над лівим оком, і, підрахувавши очки, чотири з п'яти рефері віддали перевагу саме нашому спортсмену.

«Ця перемога - великий крок перед Олімпійськими іграми. Це був один з найважливіших турнірів перед Токіо-2020 року, можливо, найважливіший. Турнір пройшов на найвищому рівні, я вперше виступав на рівні такого масштабу. Білорусь, як Україна, насправді, дуже хороша країна, всі привітні. Насправді, я себе відчував, як вдома», - поділився своїми емоціями боксер після завоювання нагороди в коментарі Xsport.



Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Субота, 29.06.2019, 23:54
RATVODДата: Понеділок, 01.07.2019, 21:56 | Повідомлення # 279
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28363
Статус: Оффлайн
Команди Ломаченко і Кемпбелла домовилися про бій



Поєдинок Василя Ломаченка і Люка Кемпбелла відбудеться 31 серпня.


Чемпіон світу в легкій вазі за версіями WBA і WBO Василь Ломаченко проведе бій проти британського боксера Люка Кемпбелла.

Як повідомив промоутер британця Едді Хирн, сторони досягли домовленості, повідомляє BoxingScene.

Бій, на кону якого крім поясів українця буде титул WBC, відбудеться в Лондоні 31 серпня.

"Все готово, у нас є угода. Ми погодили всі умови і в понеділок я зустрінуся з Люком, щоб показати йому остаточну версію контракту", - сказав Хирн.

Раніше Ломаченко висловився про свого суперника Люку Кемпбеллі.

01.07.2019

DMishaДата: Вівторок, 30.07.2019, 13:58 | Повідомлення # 280
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Озвучен гонорар Усика за бой с Такамом



Александр Усик (16-0, 12 КО) сделает шаг назад в плане заработка.

Усик за последний бой в тяжелом весе против Тони Беллью в ноябре прошлого года заработал около трех миллионов долларов.

С переходом в супертяжелый дивизион первый гонорар Александра составит 1,2 миллиона в американской валюте. Соперник украинца Карлос Такам (36-5-1, 28 КО) за бой с олимпийским чемпионом получит чек на 800 тысяч долларов.

В случае победы над Такамом и успешного дебюта в хэвивейте Усик сможет рассчитывать на значительно большие гонорары.

Ожидается, что бой Усик-Такам состоится в Чикаго на 10-тысячной Wintrust Arena.

Ранее UA-Футбол сообщал, что украинец Сергей Богачук одержал очередную досрочную победу.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Вівторок, 30.07.2019, 13:59
RATVODДата: Четвер, 29.08.2019, 22:03 | Повідомлення # 281
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28363
Статус: Оффлайн
Великий бокс на Інтер.



Василь Ломаченко - Люк Кемпбел

Субота, 31 серпня 22:00


Пряма трансляція з Лондона боксерського поєдинку між чемпіоном світу за версією WBA і WBO в легкій вазі, між українцем Василем Ломаченко та британцем Люком Кемпбеллом. На кону зустрічі - титули, якими володіє Василь, а також вакантний пояс за версією WBC.

В андеркарті бою Ломаченко - Кемпбелл на ринг вийдуть росіянин Олександр Повєткін і двоюрідний брат екс-чемпіона світу в суперважкій вазі Тайсона Ф'юрі - британець Хьюи Ф'юрі.



RATVODДата: Неділя, 01.09.2019, 16:31 | Повідомлення # 282
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28363
Статус: Оффлайн
Ломаченко розібрався з Кемпбеллом

і завоював вакантний пояс WBC




Українець здобув впевнену перемогу


31 серпня в Лондоні на арені О2 відбувся вечір боксу, в головному бою якого чемпіон світу в легкій вазі за версіями WBA і WBO Василь Ломаченко здолав Люка Кемпбелла. У поєдинку боксери виборювали також вакантний титул чемпіона світу WBC.

У першому раунді суперники придивлялися один до одного, а вже в другому українець помітно активізувався. У третьому раунді Ломаченко почав потрапляти, і британець пропустив досить відчутний лівий боковий від нашого боксера. І в подальшому поєдинок проходив під контролем українця, який тримав високий темп і не поспішав форсувати події.

У п'ятому раунді Кемпбелл потрапив під обстріл Ломаченка, і британця врятував гонг, який пролунав вчасно. Пауза дозволила Люку трохи відновитися і він «повоював» з опонентом в шостому раунді. В кінці сьомого раунду Ломаченко притиснув Люка до канатів, і для британця знову своєчасно стався гонг. Надалі все більш помітною ставала втома господаря рингу, який почав часто клинчувати з метою зупинити атаки українця.

Кемпбеллу вдалося збити темп і бій дійшов до чемпіонських раундів. У 11-му раунді Ломаченко пішов в атаку, після чого британець опинився в нокдауні. Люк все ж таки достояв до останнього в цьому бою гонга, але перемога українського боксера не повинна була викликати сумнівів. Одноголосним рішенням суддів переміг Ломаченко - 119:109, 117:111 и 118:109.

Ломаченко чемпіон світу в легкій вазі за трьома версіями - WBO, WBA і WBC.



01.09.2019

DMishaДата: Середа, 04.09.2019, 18:45 | Повідомлення # 283
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
"Ніякий я не красень, просто не хочу...":

Усик відмовився від боїв з російськими боксерами через політику



Непереможний український боксер Олександр Усик (16-0, 12 КО) відмовився проводити бій
з росіянином Андрієм Федосовим, який міг стати першим суперником українця у суперважкій вазі.


Про це спортсмен розповів в Instagram.

«Була інформація, що суперником стане Андрій Федосов. Ні. Він не буде моїм суперником. Чому? Ще перед цим обговорювали, що опонентом буде Олександр Повєткін … Я говорив, що я не хочу боксувати з цими хлопцями, тому що це обов’язково переведуть у політичну площину і будуть обзивати один одного грубими словами. Це мене не влаштовує, це мені не потрібно», — заявив Усик.

Український боксер відмовився від обох поєдинків. «Природно, я відмовився і від того, і від того поєдинку. Я не хочу цього бруду. Я нормально ставлюся до них, до їх сімей. Не потрібно ніякого хайпу, мовляв, Усик відмовився боксувати з росіянином, який він красень… Ніякий я не красень, просто не хочу цього, вибачте, г*вна, яке буде литися з обох сторін», — додав боксер.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Середа, 04.09.2019, 18:55
DMishaДата: Неділя, 08.09.2019, 22:28 | Повідомлення # 284
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Ломаченко може повернутися на ринг ще в цьому році:

промоутер назвав ім'я потенційної жертви




Промоутер українця хоче, щоб наш боксер проводив свої бої в різних країнах

Промоутер українського чемпіона світу за версіями WBA, WBO і WBC в легкій вазі Василя Ломаченка Боб Арум розповів, хто може стати наступним суперником Васі. Нагадаємо, що в суботу, 31 серпня, в Лондоні Василь Ломаченко переміг Люка Кемпбелла одноголосним рішенням суддів.

"Я хочу, щоб Ломаченко провів бій у цьому році. Я знаю, що за межами США є багато місць для організації цього поєдинку. Я сподіваюся, що нам вдасться знайти підходящу локацію і знову влаштувати бій Ломаченка за кордоном.

Джерело:


Доброта-вище всіх якостей.
RATVODДата: Вівторок, 01.10.2019, 21:29 | Повідомлення # 285
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28363
Статус: Оффлайн
Великий бокс на Інтер.



Денис Берінчик - Патріціо Лопес Морено

Субота, 5 жовтня 22:25


У суботу, 5 жовтня, о 22:25 в програмі "Великий бокс" Денис Беринчик проведе захист титулу Міжнародного чемпіона за версією WBO у легкій вазі в бою проти мексиканця Патріціо Лопеса Морено.

Свій титул Беринчик завоював у грудні 2018 року, нокаутувавши філіппінця Росекі Крістобаля, а у квітні 2019 року - успішно захистив у поєдинку з японцем Ніхіто Аракавою.

У андеркарті цього бою пройдуть поєдинки за участю Олега Малиновського, Дмитра Митрофанова, Мішіко Беселії, Василя Чеботаря та інших боксерів.

Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини БОКСу (Обговорення дозволено !!!)
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024