FORUM TV-SATПонеділок
27.09.2021, 03:19

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 24 з 24
  • «
  • 1
  • 2
  • 22
  • 23
  • 24
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини БОКСу (Обговорення дозволено !!!)
Новини БОКСу
RATVODДата: Понеділок, 27.02.2012, 23:31 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
Статус: Оффлайн
RATVODДата: Понеділок, 20.09.2021, 15:50 | Повідомлення # 346
Адміністратор

Країна:
Усик: Чому Джошуа, а не Ф’юрі ?

Тому що він олімпійський чемпіон

Олександр Усик, Getty Images

Українець буде битися з Ей Джеєм 25 вересня

Український суперважковаговик Олександр Усик розповів, коли і чому у нього виникла ідея провести поєдинок з чемпіоном за версіями WBA, WBO, IBF і IBO Ентоні Джошуа.

“Джошуа бився з Олександром Повєткіним на Уемблі в Лондоні [вересень 2018 року]. Я пам’ятаю, що він подав мені знак. Він помітив мене в натовпі і помахав мені рукою”, – зізнався Усик.

“Я був впевнений, що такі хороші хлопці, як ми, повинні провести бій. У мене були інші думки: моя робота, сім’я, дружина, діти. Він не був в моїх думках, але у мене була мета битися з ним”.

“Чому я вибрав Джошуа, а не Тайсона Ф’юрі? Тому що він олімпійський чемпіон”.

Чемпіонський бій Усика і Джошуа відбудеться 25 вересня на арені Тоттенхем Хотспур в Лондоні. Поєдинок стане для українця першим титульним в суперважкій вазі.

Після переходу з першої важкої ваги Усик здобув дві перемоги в хевівейті – над Чаззом Уізерспуном і Дереком Чісорою.

Автор: Vladyslav Ch

20 вересня 2021.

RATVODДата: Вівторок, 21.09.2021, 17:22 | Повідомлення # 347
Адміністратор

Країна:
Бій між Лопесом та Камбососом

можуть перенести на 16 жовтня

Теофімо Лопес, фото Boxing Scene

У цьому зацікавлена компанія Triller

Чемпіонський бій між Теофімо Лопесом і Джорджем Камбососом може бути перенесений на 16 жовтня.

Багатостраждальний поєдинок зацікавлена ​​перенести компанія Triller, яка на торгах виграла право на проведення івенту.

«Ми хочемо перенести його на 16-е число. Хочемо провести його в Барклейс-Центрі 16-го числа разом з шоу Verzuz, яке до нього приєднали б», – пояснив керівник Triller Райан Кавана.

«Це поки не офіційно, ми поки зупинилися на даті 4 жовтня. У менеджменті зараз проходить велика дискусія. IBF вже дала добро, якщо погодяться сторони боксерів».

При цьому джерела видання Boxing Scene повідомляють, що учасники бою відмовляться від перенесення, хоча повністю його виключати не стали.

На даний момент Лопес і Камбосос повинні побитися 4 жовтня в Нью-Йорку.

Бій стане для Теофімо першим в статусі об’єднаного чемпіона світу в легкій вазі, яким американець став після торішньої сенсаційної перемоги в бою проти Василя Ломаченка.

Автор: Сергій Олексюк

21 вересня 2021.

RATVODДата: Вівторок, 21.09.2021, 17:28 | Повідомлення # 348
Адміністратор

Країна:
Джошуа отримає 15 млн фунтів

за бій з Усиком

Ентоні Джошуа, Getty Images

Поєдинок відбудеться 25 вересня в Лондоні

Чемпіон світу в надважкій вазі Ентоні Джошуа отримає 15 мільйонів фунтів за поєдинок з Олександром Усиком.

За підрахунками таблоїду Mirror, гонорар англійця збільшиться вдвічі у порівнянні з його грудневим поєдинком проти Кубрата Пулєва.

На поєдинку Джошуа і Усика в Лондоні очікують ажіотаж на стадіоні Тоттенхема в Лондоні, який готовий прийняти 63 тисячі глядачів.

Британець і українець поб’ються в суботу, 25 вересня. На кону стоятимуть титули чемпіона світу за версіями IBF, IBO, WBA і WBO, якими володіє Джошуа.

Усик – обов’язковий претендент на бій з Джошуа по лінії WBO. Для українця бій стане третім в хевівейте після перемог над Чаззом Уізерспуном і Дереком Чісорою.

В останньому поєдинку Джошуа нокаутував Пулєва – обов’язкового претендента за лінією IBF – і успішно захистив чотири чемпіонські пояси.

Автор: Сергій Олексюк

21 вересня 2021.

RATVODДата: Середа, 22.09.2021, 16:13 | Повідомлення # 349
Адміністратор

Країна:
Усик: Джошуа може робити на ринзі все,

що забажає. Я робитиму те, що робитиму

Олександр Усик, Getty Images

Перший титульний бій українця в хевівейті відбудеться 25 вересня

Суперважковаговик Олександр Усик поділився очікуваннями від прийдешнього титульного поєдинку з чемпіоном світу Ентоні Джошуа.

«Тренувальний табір дуже хороший. Дуже тривалі та важкі тренування, але дуже улюблені для мене. Джошуа — зовсім інший боксер. Ми зробили з тренерами величезну роботу, про яку зараз не скажу. Про слабкості Джошуа мені має говорити мій тренер», — сказав Усик.

«Джошуа може робити на ринзі все, що забажає. А я робитиму те, що робитиму. Так усе життя було. Хтось був меншим, хтось — більшим. Люди, які мені про це кажуть, не до кінця розуміють, що відбувається. Мене це не турбує».

«Жодних жартів немає, це мій образ щоденний. В суботу я буду вже більше налаштовуватися на поєдинок. А так, чого мені сумувати? У мене все чудово в житті, дякувати Богу. Я задоволений, що буду боксувати з Джошуа».

Бій Усика та Джошуа відбудеться 25 вересня на арені Тоттенгем Хотспур в Лондоні. Для українця поєдинок стане першим чемпіонським в суперважкій вазі.

Останній поєдинок Усик провів минулої осені, за очками здолавши Дерека Чисору.

Автор: SPORTARENA.com

22 вересня 2021.

RATVODДата: Субота, 25.09.2021, 17:12 | Повідомлення # 350
Адміністратор

Країна:
Ентоні Джошуа Олександр Усик.

Дивитися онлайн. LIVE трансляція

FightNews. Джошуа і Усик

Дивіться 25 вересня о 22:00 відеотрансляцію великого чемпіонського бою

Велика подія в світі боксу відбудеться ввечері 25 вересня на домашній арені «Тоттенхема» у Лондоні, столиці Англії.

Український суперважковаговик Олександр Усик (18–0, 13 КО) вийде на ринг проти Ентоні Джошуа з Великобританії (24–1, 22 КО), який буде захищати титули чемпіона за версіями WBA, WBO, IBF і IBO.

Sport.ua проведе текстову онлайн-трансляцію поєдинку.

» » Мегафайт року. Усик та Джошуа будуть битися за спадок

Відеотрансляція. Вечір боксу від промоутерської компанії Matchroom Boxing у прямому ефірі на Україну буде показувати відеосервіс MEGOGO. Також бій транслюватимуть Рен ТВ, Sky Sports, DAZN. Початок шоу – 25 вересня о 22:00 за Києвом.

Файткард шоу боксу в Лондоні

Ентоні Джошуа (Великобританія) – Олександр Усик (Україна)
Лоуренс Околі (Великобританія) – Ділан Прасович (Чорногорія)
Каллум Сміт (Великобританія) – Ленін Кастільо (Домініканська Республіка)
Максим Продан (Україна / Румунія) – Флоріан Марку (Албанія)
Кристофер Оуслі (США) – Хасан Байсангуров (Росія)
Кемпбелл Хаттон (Великобританія) – Сонні Мартінес (Уругвай)
Даніель Лапін (Україна) – Павло Мартинюк (Польща)

Автор: Sport.ua

25 вересня 2021.

RATVODДата: Неділя,Свіжий файл Вчора, 06:55 | Повідомлення # 351
Адміністратор

Країна:
Усик рішенням суддів переміг Джошуа

і став новим чемпіоном світу в суперважкій вазі

Фото - Getty Images

Непереможений українець переконливо розібрався з британцем

У поєдинку за звання чемпіона світу в суперважкій вазі за версіями WBA/WBO/IBF/IBO український боксер Олександр Усик рішенням суддів переміг британця Ентоні Джошуа. Бій між британцем та українцем пройшов на стадіоні Тоттенхем Хотспур в Лондоні.

З першого раунду боксери почали бій в активному темпі. Джошуа намагався діяти першим номером, у той час як Усик більше рухався і працював ногами. У другому раунді український боксер провів кілька хороших атак ударами з лівої.

Дивіться також: Джошуа - Усик: повне відео бою

У третьому раунді українець і британець вперше зіткнулися в ближньому бою і провели кілька ефектних обмінів. Усик все частіше активно йшов вперед, а Джошуа продовжував працювати джебом. У четвертій трихвилинці британський боксер вперше серйозно потрапив по українцю, при цьому Усик викидав більше ударів.

В середині поєдинку Джошуа став перехоплювати ініціативу і частіше йти вперед, а український боксер більше працював по корпусу і робив випади у відповідь. В кінці шостого раунду Усик пропустив прямий удар в щелепу. У сьомому раунді Усик вперше серйозно потряс Джошуа, але британцеві вдалося встояти на ногах, а у восьмому Ентоні кілька разів перевірив корпус українця.

У дев’ятому раунді обидва боксери трохи зменшили темп, при цьому Усик намагався не підпускати Джошуа до себе і працював на дистанції. На початку чемпіонських раундів українець отримав розсічення, а у британця почало запливати праве око. В останніх двох раундах і Усик, і Джошуа пристойно втомилися, але продовжували йти вперед: британець провів кілька хороших джебів, але українець відповідав свої випадами і також був точний, провівши відмінну атаку перед фінальним гонгом.

За підсумками 12 раундів усі судді віддали перемогу Олександру Усику – 117-112, 116-112, 115-113. Для непереможеного українця ця перемога стала 19-ю на професійному рингу. Джошуа зазнав другої поразки і втратив звання чемпіона світу.

Для українського боксера цей бій став третім в суперважкій вазі. У минулому Усик перемагав Чазза Уїзерспуна і Дерека Чісору.

Автор: SPORTARENA.com

26 вересня 2021.

Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини БОКСу (Обговорення дозволено !!!)
  • Сторінка 24 з 24
  • «
  • 1
  • 2
  • 22
  • 23
  • 24
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2021