FORUM TV-SATП`ятниця
10.07.2020, 22:20

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини БАСКЕТБОЛу (Обговорення дозволено !!!)
Новини БАСКЕТБОЛу
RATVODДата: Вівторок, 28.02.2012, 10:50 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
Статус: Оффлайн
korpahecДата: Вівторок, 19.05.2020, 23:06 | Повідомлення # 31
житель форуму

Країна:
Лідер «Лос-Анджелес Лейкерс» Леброн Джеймс висловив готовність дограти цей сезон НБА, який був перерваний у березні через пандемію коронавірусу.

У той же час, Джеймс заявив, що він і його партнери будуть грати тільки в тому випадку, якщо їхнє здоров'я буде в безпеці.

«Не можна здаватися щодо цього сезону. Не тільки я і мої партнери по «Лейкерс» хочемо грати. Багато баскетболістів, яких я знаю особисто, готові продовжити. При цьому ми не хочемо ставити під загрозу здоров'я будь-якого з баскетболістів або членів їхніх сімей.

Це пандемія, про яку ми нічого не знаємо, не можемо її контролювати. Гравці збираються вислухати людей, які стежать за ситуацією, за цифрами і даними.

Я дуже хочу повернутися до гри, оскільки люблю баскетбол. Знаю, як він здатний надихати, як взагалі здатний надихати людей спорт. Тому ми хочемо скоріше і як тільки з'явиться можливість повернутися на майданчики, щоб повернути гру нашим фанатам», - сказав Джеймс.
korpahecДата: Середа, 20.05.2020, 20:46 | Повідомлення # 32
житель форуму

Країна:
Екс-центровий збірної України Кирило Фесенко розповів про свої невдалі переходах в кар'єрі.

«Найбільша моя помилка - це було погодитися на «Індіану Пейсерс». Я відновлювався після операції лівого коліна, коли порвав меніск на Євробаскеті-2011. Я приїхав в США в грудні і до березня не було жодної пропозиції, а потім за одну ніч у мене намалювалось їх відразу дві - від «Бостона» й «Індіани».

«Індіана» хотіла мене до кінця сезону, а «Бостон» до кінця сезону і плюс ще рік по опції команди. Але «Бостон» пропонував мені трохи менше грошей, різниця була, як мені тоді здалося, значна, але зараз, як я розумію, незначна. Я зробив неправильний вибір.
Я тоді відновлювався поруч з Денвером і туди приїжджав Док Ріверс, дивився на мене. Було індивідуальне тренування, вони мене хотіли бачити, а я погодився не на той контракт. Піддався ще на вмовляння на «агентозамінника», який сказав: «Зараз поїдеш в «Індіану» і покажеш, який ти красень, а на наступний рік зарплата буде ще більша». Коротше, маячня.

«Індіана» мене підписала просто, щоб мене не підписав «Бостон». «Селтікс» же хотіли мене підписати, щоб перекрити Роя Хібберта (центрового «Пейсерс» - ред.), Із захистом проти якого у багатьох були проблеми. «Індіана» думала, що потрапляє на «Бостон» у плей-оф і зробила такий стратегічний хід. Але із «Бостоном» у плей-оф тоді ми так і не зіграли.

Ну і треба згадати контракт з «Локомотивом» - це теж була велика помилка. Але там була істотна фінансова різниця в порівнянні з іншими пропозиціями. У «Локомотив» мене підписали до приходу тренера і Георгіос Барцокас не знайшов мені місця в команді. Він мені прямим текстом при першій нашій зустрічі сказав: «Я не знаю, що з тобою робити, мені не потрібен важкий великий в команді. Він намагався якось мене задіяти, але видно було, що він переступає через себе. Мені сказали, що, якщо я хочу, я можу залишатися в команді, але грати я практично не буду, запропонували шукати нову команду. Сказали, що зарплату буду отримувати, але буду сидіти на «банці». Тоді я і перейшов в «Канту», - сказав Фесенко.

Раніше Фесенко розповів про важкі матчах проти Шакіла О'Ніла.
korpahecДата: Середа, 20.05.2020, 20:47 | Повідомлення # 33
житель форуму

Країна:
Екс-центровий збірної України Кирило Фесенко розповів про свої невдалі переходах в кар'єрі.

«Найбільша моя помилка - це було погодитися на «Індіану Пейсерс». Я відновлювався після операції лівого коліна, коли порвав меніск на Євробаскеті-2011. Я приїхав в США в грудні і до березня не було жодної пропозиції, а потім за одну ніч у мене намалювалось їх відразу дві - від «Бостона» й «Індіани».

«Індіана» хотіла мене до кінця сезону, а «Бостон» до кінця сезону і плюс ще рік по опції команди. Але «Бостон» пропонував мені трохи менше грошей, різниця була, як мені тоді здалося, значна, але зараз, як я розумію, незначна. Я зробив неправильний вибір.
Я тоді відновлювався поруч з Денвером і туди приїжджав Док Ріверс, дивився на мене. Було індивідуальне тренування, вони мене хотіли бачити, а я погодився не на той контракт. Піддався ще на вмовляння на «агентозамінника», який сказав: «Зараз поїдеш в «Індіану» і покажеш, який ти красень, а на наступний рік зарплата буде ще більша». Коротше, маячня.

«Індіана» мене підписала просто, щоб мене не підписав «Бостон». «Селтікс» же хотіли мене підписати, щоб перекрити Роя Хібберта (центрового «Пейсерс» - ред.), Із захистом проти якого у багатьох були проблеми. «Індіана» думала, що потрапляє на «Бостон» у плей-оф і зробила такий стратегічний хід. Але із «Бостоном» у плей-оф тоді ми так і не зіграли.

Ну і треба згадати контракт з «Локомотивом» - це теж була велика помилка. Але там була істотна фінансова різниця в порівнянні з іншими пропозиціями. У «Локомотив» мене підписали до приходу тренера і Георгіос Барцокас не знайшов мені місця в команді. Він мені прямим текстом при першій нашій зустрічі сказав: «Я не знаю, що з тобою робити, мені не потрібен важкий великий в команді. Він намагався якось мене задіяти, але видно було, що він переступає через себе. Мені сказали, що, якщо я хочу, я можу залишатися в команді, але грати я практично не буду, запропонували шукати нову команду. Сказали, що зарплату буду отримувати, але буду сидіти на «банці». Тоді я і перейшов в «Канту», - сказав Фесенко.

Раніше Фесенко розповів про важкі матчах проти Шакіла О'Ніла.
korpahecДата: Вівторок, 23.06.2020, 21:22 | Повідомлення # 34
житель форуму

Країна:
Чемпіон України «Дніпро» ще на сезон подовжив контракт з американським розігруючим Генрі Дугатом.

У минулому сезоні захисник провів 24 матчі (всі в старті) в регулярному чемпіонаті Суперліги, набираючи в середньому по 13.5 очка, віддаючи 4.9 передачі (5-й показник у Лізі) і роблячи по 3.3 підбирання (РЕ 16.4) за 26,5 хвилин на майданчику.

У Кубку Європи ФІБА Дугат зіграв у семи матчах (2 - в кваліфікації) і в середньому набирав по 11.4 очка, віддавав 6.6 передачі та робив 3.7 підбирання (РЕ 15.6) за 25 хвилин.
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини БАСКЕТБОЛу (Обговорення дозволено !!!)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2020