FORUM TV-SATП`ятниця
29.03.2024, 14:35

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини БАСКЕТБОЛу (Обговорення дозволено !!!)
Новини БАСКЕТБОЛу
RATVODДата: Вівторок, 28.02.2012, 10:50 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
korpahecДата: Вівторок, 19.05.2020, 23:06 | Повідомлення # 31
житель форуму

Країна:
повідомлень: 125
Статус: Оффлайн
Лідер «Лос-Анджелес Лейкерс» Леброн Джеймс висловив готовність дограти цей сезон НБА, який був перерваний у березні через пандемію коронавірусу.

У той же час, Джеймс заявив, що він і його партнери будуть грати тільки в тому випадку, якщо їхнє здоров'я буде в безпеці.

«Не можна здаватися щодо цього сезону. Не тільки я і мої партнери по «Лейкерс» хочемо грати. Багато баскетболістів, яких я знаю особисто, готові продовжити. При цьому ми не хочемо ставити під загрозу здоров'я будь-якого з баскетболістів або членів їхніх сімей.

Це пандемія, про яку ми нічого не знаємо, не можемо її контролювати. Гравці збираються вислухати людей, які стежать за ситуацією, за цифрами і даними.

Я дуже хочу повернутися до гри, оскільки люблю баскетбол. Знаю, як він здатний надихати, як взагалі здатний надихати людей спорт. Тому ми хочемо скоріше і як тільки з'явиться можливість повернутися на майданчики, щоб повернути гру нашим фанатам», - сказав Джеймс.
korpahecДата: Середа, 20.05.2020, 20:46 | Повідомлення # 32
житель форуму

Країна:
повідомлень: 125
Статус: Оффлайн
Екс-центровий збірної України Кирило Фесенко розповів про свої невдалі переходах в кар'єрі.

«Найбільша моя помилка - це було погодитися на «Індіану Пейсерс». Я відновлювався після операції лівого коліна, коли порвав меніск на Євробаскеті-2011. Я приїхав в США в грудні і до березня не було жодної пропозиції, а потім за одну ніч у мене намалювалось їх відразу дві - від «Бостона» й «Індіани».

«Індіана» хотіла мене до кінця сезону, а «Бостон» до кінця сезону і плюс ще рік по опції команди. Але «Бостон» пропонував мені трохи менше грошей, різниця була, як мені тоді здалося, значна, але зараз, як я розумію, незначна. Я зробив неправильний вибір.
Я тоді відновлювався поруч з Денвером і туди приїжджав Док Ріверс, дивився на мене. Було індивідуальне тренування, вони мене хотіли бачити, а я погодився не на той контракт. Піддався ще на вмовляння на «агентозамінника», який сказав: «Зараз поїдеш в «Індіану» і покажеш, який ти красень, а на наступний рік зарплата буде ще більша». Коротше, маячня.

«Індіана» мене підписала просто, щоб мене не підписав «Бостон». «Селтікс» же хотіли мене підписати, щоб перекрити Роя Хібберта (центрового «Пейсерс» - ред.), Із захистом проти якого у багатьох були проблеми. «Індіана» думала, що потрапляє на «Бостон» у плей-оф і зробила такий стратегічний хід. Але із «Бостоном» у плей-оф тоді ми так і не зіграли.

Ну і треба згадати контракт з «Локомотивом» - це теж була велика помилка. Але там була істотна фінансова різниця в порівнянні з іншими пропозиціями. У «Локомотив» мене підписали до приходу тренера і Георгіос Барцокас не знайшов мені місця в команді. Він мені прямим текстом при першій нашій зустрічі сказав: «Я не знаю, що з тобою робити, мені не потрібен важкий великий в команді. Він намагався якось мене задіяти, але видно було, що він переступає через себе. Мені сказали, що, якщо я хочу, я можу залишатися в команді, але грати я практично не буду, запропонували шукати нову команду. Сказали, що зарплату буду отримувати, але буду сидіти на «банці». Тоді я і перейшов в «Канту», - сказав Фесенко.

Раніше Фесенко розповів про важкі матчах проти Шакіла О'Ніла.
korpahecДата: Середа, 20.05.2020, 20:47 | Повідомлення # 33
житель форуму

Країна:
повідомлень: 125
Статус: Оффлайн
Екс-центровий збірної України Кирило Фесенко розповів про свої невдалі переходах в кар'єрі.

«Найбільша моя помилка - це було погодитися на «Індіану Пейсерс». Я відновлювався після операції лівого коліна, коли порвав меніск на Євробаскеті-2011. Я приїхав в США в грудні і до березня не було жодної пропозиції, а потім за одну ніч у мене намалювалось їх відразу дві - від «Бостона» й «Індіани».

«Індіана» хотіла мене до кінця сезону, а «Бостон» до кінця сезону і плюс ще рік по опції команди. Але «Бостон» пропонував мені трохи менше грошей, різниця була, як мені тоді здалося, значна, але зараз, як я розумію, незначна. Я зробив неправильний вибір.
Я тоді відновлювався поруч з Денвером і туди приїжджав Док Ріверс, дивився на мене. Було індивідуальне тренування, вони мене хотіли бачити, а я погодився не на той контракт. Піддався ще на вмовляння на «агентозамінника», який сказав: «Зараз поїдеш в «Індіану» і покажеш, який ти красень, а на наступний рік зарплата буде ще більша». Коротше, маячня.

«Індіана» мене підписала просто, щоб мене не підписав «Бостон». «Селтікс» же хотіли мене підписати, щоб перекрити Роя Хібберта (центрового «Пейсерс» - ред.), Із захистом проти якого у багатьох були проблеми. «Індіана» думала, що потрапляє на «Бостон» у плей-оф і зробила такий стратегічний хід. Але із «Бостоном» у плей-оф тоді ми так і не зіграли.

Ну і треба згадати контракт з «Локомотивом» - це теж була велика помилка. Але там була істотна фінансова різниця в порівнянні з іншими пропозиціями. У «Локомотив» мене підписали до приходу тренера і Георгіос Барцокас не знайшов мені місця в команді. Він мені прямим текстом при першій нашій зустрічі сказав: «Я не знаю, що з тобою робити, мені не потрібен важкий великий в команді. Він намагався якось мене задіяти, але видно було, що він переступає через себе. Мені сказали, що, якщо я хочу, я можу залишатися в команді, але грати я практично не буду, запропонували шукати нову команду. Сказали, що зарплату буду отримувати, але буду сидіти на «банці». Тоді я і перейшов в «Канту», - сказав Фесенко.

Раніше Фесенко розповів про важкі матчах проти Шакіла О'Ніла.
korpahecДата: Вівторок, 23.06.2020, 21:22 | Повідомлення # 34
житель форуму

Країна:
повідомлень: 125
Статус: Оффлайн
Чемпіон України «Дніпро» ще на сезон подовжив контракт з американським розігруючим Генрі Дугатом.

У минулому сезоні захисник провів 24 матчі (всі в старті) в регулярному чемпіонаті Суперліги, набираючи в середньому по 13.5 очка, віддаючи 4.9 передачі (5-й показник у Лізі) і роблячи по 3.3 підбирання (РЕ 16.4) за 26,5 хвилин на майданчику.

У Кубку Європи ФІБА Дугат зіграв у семи матчах (2 - в кваліфікації) і в середньому набирав по 11.4 очка, віддавав 6.6 передачі та робив 3.7 підбирання (РЕ 15.6) за 25 хвилин.
RATVODДата: Четвер, 22.07.2021, 23:01 | Повідомлення # 35
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Кривбас став 12-ю командою

Суперліги у сезоні 2021/22



Фото - fbu.ua

Команда із Кривого Рогу повертається в елітний дивізіон через п'ять років


Криворізький Кривбас офіційно прийнятий в число учасників баскетбольної Суперліги сезону 2021/22.

Виконком Федерації баскетболу України на позачерговому засіданні розглянув і задовольнив звернення клубу.

Таким чином, у новому сезоні в регулярному чемпіонаті Суперліги виступлять 12 команд. Змагання пройдуть в чотири кола.

У минулому сезоні Кривбас став бронзовим призером Вищої ліги.

В останній раз команда із Кривого Рогу грала у Суперлізі в сезоні 2016/17, однак через проблеми з фінансами знялася з чемпіонату по його ходу.

У сезоні 2015/16 Кривбас під керівництвом Валерія Плеханова ставав бронзовим призером Суперліги і грав у фіналі Кубка. У 2009 році Кривбасбаскет ставав чемпіоном України.

Новий сезон баскетбольної Суперліги стартує у вересні.

Автор: Олесь Хорунжий

22 липня 2021.




RATVODДата: Субота, 07.08.2021, 21:32 | Повідомлення # 36
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Збірна США виграла олімпійський

турнір з баскетболу



Getty Images

Героєм фіналу став Кевін Дюрант


Збірна США виграла олімпійський турнір з баскетболу.

У фіналі американці обіграли збірну Франції – 87:82.

Найрезультативнішим гравцем матчу став форвард американців Кевін Дюрант з 29 очками. У французів Руді Гобер і Еван Фурньє набрали по 16 очок.

США вчетверте поспіль стають олімпійськими чемпіонами в чоловічому баскетболі. На Олімпіаді-2004 в Афінах золоті медалі дісталися Аргентині.

Сьогодні також відбудеться матч за третє місце між Словенією та Австралією. Початок – о 14:00 за київським часом.

З 36 золотими нагородами США посідає друге місце в загальному медальному заліку Олімпіади-2020. Від Китаю американці відстають на чотири “золота”.

Олімпіада-2020. Баскетбол, чоловіки. Фінал

Франція​​США82:87 (18:22, 21:22, 24:27, 19:16.)

Франція: Гобер (16), Фурньє (16), Ябуселе (13), Де Коло (12), Луваву-Кабарро (11)

США: Дюрант (29), Тейтум (19), Ліллард (11), Холідей (11)


Автор: Сергій Олексюк

07 серпня 2021.




RATVODДата: Субота, 07.08.2021, 21:41 | Повідомлення # 37
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Австралія обіграла Словенію в матчі за бронзу

олімпійського баскетбольного турніру



Getty Images

Патті Міллс приніс австралійцям 42 очки


Австралія обіграла Словенію в матчі за бронзові медалі олімпійського баскетбольного турніру.

Найрезультативнішим гравцем матчу з 42 очками став австралієць Патті Міллс, який з 2011 року грає за Сан-Антоніо Сперс в НБА.

Лідер словенської збірної Лука Дончич у фіналі набрав 22 очки, виконав вісім підбирань і віддав сім результативних передач.

Австралія вперше виграла баскетбольну медаль Олімпійських ігор.

Сьогодні у фіналі баскетбольного турніру золоті медалі Олімпіади виграли США, обігравши збірну Франції.

Австралія виграла свою 23-ю «бронзу» на Олімпійських іграх в Токіо. У загальному медальному заліку країна посідає шосте місце.

Олімпіада-2020. Баскетбол, чоловіки. матч за третє місце

Словенія​​Австралія93:107 (19:20, 26:33, 22:25, 26:29.)


Автор: Сергій Олексюк

07 серпня 2021.




RATVODДата: Неділя, 08.08.2021, 09:19 | Повідомлення # 38
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Жіноча збірна США виграла

олімпійський турнір з баскетболу



Getty Images

Американки перемогли Японію у фіналі


На Олімпіаді в Токіо завершилися змагання з баскетболу серед жінок. Золоті медалі виграли баскетболістки із США.

У фінальному матчі турніру американки перемогли команду Японії з рахунком 90:75.

Бронзову медаль Олімпійських ігор в жіночому баскетболі виграла Франція, яка раніше в поєдинку за третє місце з рахунком 91:76 перемогла Сербію.

Збірна США виграла олімпійський турнір з баскетболу також і серед чоловіків. У фіналі американці обіграли збірну Франції – 87:82.

В останній день Олімпіади США вирвалися на перше місце медального заліку, маючи в своєму активі 110 медалей.

Олімпіада-2020. Баскетбол. Жінки. Фінал

СШАЯпонія90:75 (23:14, 27:25, 25:17, 15:19.)


Автор: Влад Власенко

08 серпня 2021.




RATVODДата: Понеділок, 13.09.2021, 20:53 | Повідомлення # 39
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Ліга чемпіонів. «Левскі» - «Прометей».

Трансляція на XSPORT




Чемпіон України зіграє проти чемпіона Болгарії в першому раунді кваліфікації


У вівторок, 14 вересня, чемпіон України «Прометей» зіграє матч першого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, в якому битиметься з чемпіоном Болгарії «Левскі».

Для виходу в основну частину турніру команді Ронена Гінзбурга необхідно подолати не тільки болгарський клуб, а ще два раунди відбору.

Трансляцію дебютного в історії «Прометея» матчу Ліги чемпіонів дивіться в прямому ефірі на XSPORT. Також трансляція пройде в цій новині, початок - 18:30. Прокоментує матч Філ Бурий.

13 серпня 2021.

RATVODДата: Неділя, 19.09.2021, 08:33 | Повідомлення # 40
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Телеканал УНІАН транслюватиме

матчі
Чемпіонату України з баскетболу




22 вересня, у середу, телеканал УНІАН запускає трансляцію Чемпіонату України з баскетболу.


Відтепер глядачі УНІАН та баскетбольні фани зможуть дивитися Суперлігу в прямому ефірі телеканалу. Для ЧУ з баскетболу в Україні серед чоловічих команд це буде 31 сезон, а відкриття та перша гра за Суперкубок відбудеться 22 вересня у Палаці спорту в Києві.

Іванна Найда, генеральний продюсер нішевих телеканалів групи 1+1 media, прокоментувала програмне розширення телеканалу: «УНІАН вже регулярно транслює футбольні матчі Української Прем’єр-ліги. А поява баскетбольних матчів закріпить позицію телеканалу як спортивного транслятора. Питання спорту наразі потребує посиленого освітлення в Україні, зокрема, серед молоді. Впевнені, що поява більшої кількості спортивного контенту надихатиме молодь займатися різними видами спорту, а також цікавитися останніми досягненнями українських команд та спортсменів».

У вересні УНІАН розпочне трансляції з матчів першого туру за Суперкубок, де зіграють такі команди:

» ­ 22 вересня, середа, о 18:30 матч-відкриття «Прометей» – «Будівельник»;

­ » 24 вересня, п’ятниця, о 18:00 матч «Хімік» – «Одеса»;

» ­ 26 вересня, неділя, о 15:00 матч «Черкаські Мавпи» – «Будівельник».

Фіксуйте дати перших баскетбольних ігор та долучайтеся до перегляду Чемпіонату України з баскетболу на телеканалі УНІАН. Слідкувати за анонсами наступних баскетбольних матчів у жовтні можна на сайті групи 1+1 media.

16.09.2021.

RATVODДата: Неділя, 19.09.2021, 18:57 | Повідомлення # 41
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Гінзбург: Прометей вперше в історії зіграє в Лізі чемпіонів.

Це чудове досягнення для України та клубу



Ронен Гінзбург, facebook.com/pg/prometeysc

Чемпіон України успішно подолав три раунди кваліфікації


Головний тренер Прометея Ронен Гінзбург прокоментував дебютний вихід команди в груповий раунд Ліги чемпіонів.

Вчора чемпіон України переміг російську Парму у фіналі кваліфікації (67:65), а до того вибив болгарський Левські (95:56) та чеську Опаву (100:78).

«У першій половині матчу [проти Парми] ми грали відмінно, але після перерви гравці сильно втомилися. Суперник застосував агресивний пресинг. Я дуже радий, що наприкінці гри ми показали характер — це найважливіше», — зазначив Гінзбург.

«Дивовижна перемога, це відмінне досягнення для України і клубу. Ми — єдина українська команда, яка зіграє в Лізі чемпіонів. Прометей вперше в історії зіграє в Лізі чемпіонів. Я радий за гравців і тренерський штаб. Президент, звісно, задоволений, але ми мусимо бути краще».

«Такої якості недостатньо для Ліги чемпіонів. У перерві я говорив гравцям, що матч ще не завершений. У другій половині матчу ми поступалися у два-чотири очки. Пресинг Парми став проблемою, ми не найкращим чином з ним справлялися. Я випустив на майданчик трьох захисників. В результаті, ми виграли завдяки характеру. Гравці дійсно хотіли перемогти, ми добре билися».

У Лізі чемпіонів Прометей зіграє в групі «A», де його суперниками будуть Тенеріфе (Іспанія), Динамо Сассарі (Італія) і Людвігсбург (Німеччина).

У стартовому матчі групового раунду Прометей 5 жовтня прийматиме Тенеріфе в Запоріжжі.

Автор: Vladyslav Ch

19 вересня 2021.




RATVODДата: Вівторок, 21.09.2021, 18:08 | Повідомлення # 42
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Українасеред шести претендентів

на проведення
Євробаскету-2025



Getty Images

Турнір пройде в чотирьох країнах


ФІБА затвердила заявку Федерації баскетболу України на проведення чемпіонату Європи з баскетболу у 2025 році.

Окрім України на проведення Євробаскету претендують Кіпр, Фінляндія, Латвія, Угорщина та Росія.

Для отримання права приймати турнір Україні потрібно побудувати дві сучасні баскетбольні арени. Для проведення матчів групового етапу місткість майданчика повинна бути 10 тисяч місць, а для матчів плей-оф – не менше 15 тисяч.

ФБУ затвердила два міста, які будуть претендувати на проведення турніру – Київ та Львів.

Чемпіонат Європи з баскетболу в 2025 році приймуть чотири країни. Одна із країн-господарок прийме матчі плей-оф і за медалі. ФІБА прийме рішення щодо господарів Євробаскету на весняному засіданні 2022 року.

Наступний Євробаскет у вересні 2022 року спільно приймуть Німеччина, Чехія, Італія та Грузія.

Збірна України під керівництвом Айнарса Багатскіса відібралася на континентальну першість з першого місця в кваліфікаційній групі. Синьо-жовті потрапили в групу C, де зіграють з Грецією, Італією, Хорватією, Великобританією та Естонією.

Автор: Олесь Хорунжий

20 вересня 2021.




RATVODДата: Вівторок, 21.09.2021, 23:15 | Повідомлення # 43
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Два телеканали покажуть матч

за
Суперкубок України у прямому ефірі




Вже в середу, 22 вересня, чемпіон України Прометей та володар Кубка Будівельник
розіграють перший трофей нового сезонуСуперкубок-2021.


Читайте: Старт нового баскетбольного сезону в Україні: велика пресконференція в Палаці спорту

Матч, нагадаємо, пройде у київському Палаці спорту о 18:30, квитки на гру можна придбати за цим посиланням.

Для тих, хто не зможе побачити гру на власні очі є хороша новина — матч транслюватиметься у прямому ефірі на ТБ.

Трансляцію поєдинка дивіться на телеканалах XSPORT та УНІАН.

Перед початком матчу, у великій перерві та після завершення гри дивіться Live-студію з Палацу спорту.

21 вересня 2021.

RATVODДата: Четвер, 23.09.2021, 07:15 | Повідомлення # 44
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Прометей переміг Будівельник

і виграв Суперкубок України з баскетболу



Прометей, championsleague.basketball

Столичний клуб був близький до камбеку


Прометей став володарем Суперкубка України з баскетболу. Сьогодні в київському Палаці спорту команда Ронена Гінзбурга перемогла столичний Будівельник.

На велику перерву команди пішли за рахунку 51:47 на користь Прометея. У третій 10-хвилинці команда Гінзбурга пішла у відрив і повела з перевагою в 13 очок.

У заключній чверті Будівельник скоротив відставання до трьох очок, але на більше столичний клуб не вистачило. Прометей добув підсумкову перемогу з рахунком 104:99.

У вересні Прометей переміг російську Парму в фіналі кваліфікації Ліги чемпіонів (67:65) і вийшов в груповий етап єврокубка.

За підсумками сезону 2020/21 Прометей вперше став чемпіоном України, у фінальній серії впевнено перемігши Запоріжжя в трьох матчах. Будівельник в фіналі Кубка України обіграв Черкаських Мавп – 93:70.

У минулому році матч за Суперкубок України не проводився через пандемію COVID-19. У 2018 і 2019 роках володарем трофея ставав Дніпро.

« « « Суперкубок України » » »

ПрометейБудівельник104:99 (27:21, 24:26, 29:20, 24:32)

П : Харрісон (25), Сидоров (20), Еванс (19), Петров (12)

Б : Клавелл (32), Гордон (24), Браун (15), Близнюк (11)


Автор: Всеволод Мазур

22 вересня 2021.




Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Все про спорт » Новини БАСКЕТБОЛу (Обговорення дозволено !!!)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024