FORUM TV-SATП`ятниця
19.04.2024, 18:09

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум TV-SAT » « Ресівери SD » ( DVB-S / QPSK / MPEG-2 ) » DVB - Карти РCI » DVB - Карти. Обговорення проблем (встановлення, заміни ПЗ, файлів ключів ...)
DVB - Карти. Обговорення проблем
RATVODДата: Вівторок, 08.06.2010, 01:30 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28360
Статус: Оффлайн
DVB - Карти.

Обговорення проблем встановлення,

заміни
ПЗ, файлів ключів ...


geitotaДата: Понеділок, 14.03.2011, 18:02 | Повідомлення # 46
знаток

Країна:
повідомлень: 194
Статус: Оффлайн
Підкажіть будь-ласка яка двб карта краща DVB-S100se чи скай-стар-3
rugukДата: Понеділок, 14.03.2011, 18:02 | Повідомлення # 47
постійний користувач

Країна:
повідомлень: 54
Статус: Оффлайн
Всім привіт підскажіть будь ласка де взяти віндовс 7 щоб прймав програми так як хр наприклад ,рог двб 4 85 3 наперед дякую 23
mykolakДата: Понеділок, 14.03.2011, 18:02 | Повідомлення # 48
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (ruguk)
де взяти віндовс 7 щоб прймав програми так як хр наприклад ,рог двб 4 85 3

А що саме у вас не працює?
У мене на Винд7 максимальная нормально ставиться ProgDVB4.85.3FullInstall
rugukДата: Понеділок, 14.03.2011, 18:02 | Повідомлення # 49
постійний користувач

Країна:
повідомлень: 54
Статус: Оффлайн
mykolak, прог двб і не працює.більше програм я і не провіряв хватило того
mykolakДата: Понеділок, 14.03.2011, 18:03 | Повідомлення # 50
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (mykolak)
ProgDVB4.85.3FullInstall

Я ж написав,що ця версія у мене нормально працює,тому що ви вказали,що саме з нею проблеми на сімці
Quote (ruguk)
рог двб 4 85 3

А яка вже у вас саме непрацює то я не знаю( вказуйте повну назву програми,а краще залийте її на форум через файлообмінник)
Quote (ruguk)
прог двб і не працює.
MW124Дата: П`ятниця, 02.12.2011, 21:32 | Повідомлення # 51
новачок

Країна:
повідомлень: 4
Статус: Оффлайн
підкажіть будьласка, може не в цій темі пишу, хочу купити карту для компютера для прийому з саталітарки - що порадите? і щоб можна було розкодовати або замовити кардшарінг?
rugukДата: Неділя, 01.04.2012, 10:54 | Повідомлення # 52
постійний користувач

Країна:
повідомлень: 54
Статус: Оффлайн
Всім привіт , підскажіть будь ласка,чи можна ставити на компі (вінд XP) (ss 2) дві програми progDVB. або якусь іншу?у мене уже встановлена progDVB4.85.3.хочу другу попробувати ДЯКУЮ.
mykolakДата: Неділя, 01.04.2012, 11:59 | Повідомлення # 53
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (ruguk)
чи можна ставити на компі (вінд XP) (ss 2) дві програми progDVB.

ставити можна,тільки друга(новіша версія) програми прогДВБ поставиться зверху(оновить) старої версії progDVB4.85.3. Тобто одночасно дві програми прогдвб на компі ви дивитися не будете (хіба що ви при встановленні другої версії progDVB вкажете папку інсталяції,наприклад progDVB1 у Program Files)
rugukДата: Неділя, 01.04.2012, 12:40 | Повідомлення # 54
постійний користувач

Країна:
повідомлень: 54
Статус: Оффлайн
я правельно зрозумів;якщо я створю папку progDVB1 то буду дивитись одночасно на двох програмах мається на увазі одна виключена і на ній можна експерементувати,а друга виключена і наній залишається все як було?
mykolakДата: Неділя, 01.04.2012, 15:57 | Повідомлення # 55
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (ruguk)
кщо я створю папку progDVB1 то буду дивитись одночасно на двох програмах мається на увазі одна виключена і на ній можна експерементувати,а друга виключена і наній залишається все як було?

Приблизно так,але все ж я б не радив таке робити,оскільки дуже скоро дві однакові програми почнуть глючити і коли ви захочете видалити ту яку ви поставили для експеременту то неодмінно ви частково видалити і свою стару
Якщо ваша стара версія програми progDVB4.85.3 вас влаштовує і ви не хочете втрати її то не варто експерементувати
rugukДата: Понеділок, 02.04.2012, 00:08 | Повідомлення # 56
постійний користувач

Країна:
повідомлень: 54
Статус: Оффлайн
Так і сталось поставив нову прогу в нову папку,вроді все нормально,поки не перегрузив комп і почалось,получилась накладка одної проги на другу .Видалив нову,але на ярлику старої получилось дві назви нової і старої,такщо прийшлось видаляти обидві,зато переконався що нова аж дуже чимось кращим невідрізняється.Перепросив і поставив progDVB4.85.3ВСЕРІВНО ДЯКУЮ ЗА ПОТРАЧЕНИЙ НА МЕНЕ ЧАС
rugukДата: Понеділок, 02.04.2012, 00:08 | Повідомлення # 57
постійний користувач

Країна:
повідомлень: 54
Статус: Оффлайн
Crack DVB Dream v1.5e від fire64

**********************************

Відключив перевірку на реєстрацію в DVB Dream v1.5e, тепер програма вважає себе зареєстрованою.
Так само відключив перевірку ключа на сервері і перевірку нових версій.
Тепер програма запускається без попереднього вікна з повідомленням про тріалі і не вилітає через 20 хвилин після запуску.

вибачте за наглість,чи можна почерговість у фото або відео дякую! ключ ввів оновлення зняв виключив програму потім знову включив вибиває error


Повідомлення відредагував ruguk - Неділя, 07.10.2012, 22:53
rugukДата: Понеділок, 15.10.2012, 20:40 | Повідомлення # 58
постійний користувач

Країна:
повідомлень: 54
Статус: Оффлайн
Всім привіт,поставив DVB Dream v1.5e виключив оновлення,ввів ключик,все працюе,а після перезагрузки вибивае помилка і заплатіть...хто з таким стикався підскажіть бо подобаеться програма для мене краще чим progDVB4.85.3
ArcemkaДата: Четвер, 25.10.2012, 18:22 | Повідомлення # 59
новачок

Країна:
повідомлень: 1
Статус: Оффлайн
Підскажіть будь ласка, в мене проблема зі стар скай 2, не можу знайти звичні канали - интер, 1+1, новий і так далі. Знайшов на яких вони транспондерах, вбив в базу, програма сканує, а їх не знаходить... знайшло лише ТЕТ , 2+2 і 5-й з нормальних каналів.
Підскажіть в чому проблема...? я так розумію інші українські канали на АМОСІ. Я його сканую, знаходить теж набір музичних чи якусь фігню.
rugukДата: Четвер, 25.10.2012, 22:02 | Повідомлення # 60
постійний користувач

Країна:
повідомлень: 54
Статус: Оффлайн
Arcemka,

Яка програма для перегляду супутникових каналів у вас стоїть?
Форум TV-SAT » « Ресівери SD » ( DVB-S / QPSK / MPEG-2 ) » DVB - Карти РCI » DVB - Карти. Обговорення проблем (встановлення, заміни ПЗ, файлів ключів ...)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024