FORUM TV-SATСубота
23.09.2017, 21:08

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 3 з 3«123
Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Телекомунікації.
Телекомунікації.
RATVODДата: П`ятниця, 25.07.2014, 16:47 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20963
Статус: Оффлайн
Т е л е к о м у н і к а ц і ї
RATVODДата: Четвер, 04.05.2017, 06:21 | Повідомлення # 31
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20963
Статус: Оффлайн
Європейський суд визнав нелегальним продаж медіаплеєрів

з попередньо встановленими
піратськими сервісами
Суд Європейського Союзу ухвалив, що продаж мультимедійних плеєрів, що дають можливість легкого і безкоштовного перегляду на екрані телевізора нелегально поширюваних через інтернет фільмів, може нести в собі потенційну загрозу порушення авторських прав, ґрунтуючись на твердженні про те, що кожен факт «тимчасового» відтворення захищеного авторським правом потокового контенту за допомогою мультимедійного плеєра не є винятком з правил, що регламентують відтворення такого контенту.


Суд Європейського Союзу ухвалив, що продаж медіаплеєрів, попередньо встановлена ​​конфігурація яких дозволяє переглядати піратський потоковий контент, є нелегальною на території Євросоюзу. Дана справа була ініційована нідерландською антипіратською організацією, яка подала судовий позов проти компанії Filmspeler.nl, що продає на території Нідерландів медіаплеєри з встановленою системою Kodi і плагінами, що дозволяють швидко і легко отримувати доступ до нелегальних потоковим відео-платформам в інтернеті.

Подібні пристрої, що працюють, як правило, на системі Android, часто поставляються разом з таким встановленим програмним забезпеченням, як нейтральна платформа Kodi, доповнена різними надбудовами від третіх сторін, кожна з яких розроблена для отримання простого і легкого доступу до найсвіжіших фільмів, телепрограм або прямим спортивним трансляціям.

Одним з, можливо, сотень сайтів, що продають подібні пристрої, є нідерландський проект Filmspeler.nl (Кінопрогравач) - інтернет-магазин, який потрапив під пильну увагу нідерландської антипіратської групи BREIN. Власники сайту Filmspeler вважали продаж пристроїв з попередньо встановленими спеціальними настройками цілком легальним бізнесом, стверджуючи, що їх продаж не підпадає під визначення «спілкування з публікою», встановлене Директивою ЄС з питань авторських прав.

Європейський суд назвав п'ять умов, які повинні бути виконані в разі, якщо ви бажаєте відтворити матеріал, захищений авторським правом:

=> Якщо дана дія є тимчасовою.
=> Якщо дана дія скоєна мимоволі або випадково.
=> Якщо дана дія є невід'ємною і важливою складовою технологічного процесу.
=> Якщо єдиною метою даного процесу є забезпечення передачі матеріалу в мережі між третіми сторонам посередником або законним користувачем контенту або захищеного матеріалу.
=> Дія не має самостійного економічного значення[/color]
.


Жоден з цих пунктів не підходив під опис діяльності Filmspeler.nl в рамках судового процесу і рішення суду повинно було бути простим. Ухвалення рішення може мати далекосяжні наслідки для всієї Європи, де цілком можна очікувати нових процесів, спрямованих проти продавців подібних медіаплеєрів.

Оскільки роботи, захищені законом про авторське право, виходять з потокових сайтів без дозволу власників авторських прав, описані вище стандарти в даному випадку повністю не дотримано, а значить - немає і винятків з правил, що регламентують авторське право. Таким чином, відтворення контенту, захищеного авторським правом, отриманого з нелегального джерела слід вважати незаконним.

Власники інтернет-магазину Filmspeler вже висловили намір звернутися в Нідерландський суд, однак рішення Суду Європейського Союзу, швидше за все, зробить істотний і прямий вплив на судові інстанції по всій Європі і відіб'ється на всіх розглянутих справах, пов'язаних з використанням «піратських» приставок і нелегального потокового відтворення.

Борис Скуратівський

- 28 квітня, 2017RATVODДата: Вівторок, 23.05.2017, 21:35 | Повідомлення # 32
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20963
Статус: Оффлайн
Верховна Рада прийняла закон

про
75% української мови на телебаченні
Слідом за радіо - на українському телебаченні будуть діяти мовні квоти. Відповідний закон ухвалила Верховна Рада.
На засідання у вівторок, 23 травня, за прийняття
законопроекту №5313 проголосували 269 депутатів.


Закон передбачає, що україномовний контент в ефірі загальнонаціональних каналів має становити 75% тривалості передач протягом доби в кожному з проміжків часу - з 7:00 до 18:00 і з 18:00 до 22:00. В ефірі регіональних телеканалів українська мова повинна звучати протягом 60% часу. Також три чверті всіх новин в ефірах українських каналів повинні звучати на державній мові.

Читайте також: Мовні квоти на українському телебаченні: «за» і «проти»

Ініціаторами законопроекту виступили Микола Княжицький і Вікторія Сюмар. Автори називали документ історичним і всіляко його відстоювали. Відзначали, що такий фільм, наприклад, як «Діамантова рука» ніхто не буде забороняти і переводити - радянські фільми залишаються поза дією цього закону. Стрічки ж зняті на іноземній мові - будуть дублюватися.

Також автори законопроекту нагадали, що до 2012 року частка української мови в ефірі і так становила 75%. Потім був прийнятий скандально відомий «закон Ківалова-Колесніченка», після чого частка державної мови на українському телебаченні зменшилася в рази.

На даний момент відомо, що в разі зменшення частки української мови в ефірі телеканалів доведеться сплатити штраф, який буде дорівнює 5% ліцензійного збору.

- 23 травня, 2017

Редакція


RATVODДата: Субота, 08.07.2017, 20:49 | Повідомлення # 33
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20963
Статус: Оффлайн
Нацрада перевірить ще 6 телеканалів,

які не ведуть мовлення і змінили
супутникові параметриФото Кирила Авраменко

Регулятор продовжує розбиратися з телеканалами, які зупинили своє супутникове мовлення.


Цього разу під приціл потрапили «Соціальна країна», ТВі та ряд платних телеканалів: Farmer & Agro TV, HDFASHION & LifeStyle, FilmUAction і StarCinema. Три останніх ведуть супутникове мовлення на інших параметрах, але позапланову перевірку пройдуть всі перераховані вище мовники.

Вперше, моніторячи супутникові пустушки, регулятор помітив телеканал «Соціальна країна» (ТОВ «ТРК« Соціальна країна »). Причина відсутності мовлення невідома - представники мовника засідання проігнорували. Телеканал знаходиться в сфері впливу нардепа «Народного фронту» Людмили Денисової, а офіційно належить якійсь Валентині Жежуловій з реєстрацією в Славутичі Київської області.

Епопея з телеканалом ТВі (ТОВ «Інфо24») Давида Жванії (офіційно - датська компанія «Остеуропеіск комунікаціон холдинг АПС») давня. У жовтні 2015 року НБУ звернувся до суду, щоб анулювати ліцензію ТВі, але, як повідомляв Сергій Костинский, позов був відкликаний судом «в зв'язку з оскарженням ліцензіатом попереднього рішення про оголошення попередження». Таким чином, канал не мовить більше двох років, але його ліцензія залишається дійсною.

Телеканали HDFASHION & LifeStyle, FilmUAction і StarCinema поміняли параметри супутникового мовлення, але регулятор не встиг розглянути їхні заяви і внести зміни до ліцензій. І за той час, поки представники каналів доносили документи, вирішив провести моніторинг за старими параметрами. Позицію представника FilmUAction на засіданні слухати не стали (канал веде мовлення на Astra замість Amos), представники HDFASHION & LifeStyle і StarCinema зуміли озвучити свої пояснення, але аргумент регулятора для всіх був один - зміни, навіть суто технічні, потрібно спочатку затвердити в Нацраді.

Телеканал HDFASHION & LifeStyle (ТОВ «Ейчді Фешн») Валіда Арфуша в кінці березня підписав договір з «Датагруп» і тепер через її аплинк піднімає сигнал на супутник Eutelsat Ka-Sat 9. Про це членам регулятора розповів представник мовника Андрій Соломаха. Телеканал оптимізував супутникове мовлення: змінив оператора, слідом за Eu music перейшовши в «бюджетний» Ка-діапазон (прийняти сигнал каналу можна на окреме обладнання). Весь цей час телеканал безперервно передавав сигнал 50-ти кабельним провайдерам, з якими уклав договори, через «Космонова». Заява про зміну параметрів канал подав до Нацради, але в апараті запросили ряд додаткових документів.

Представник телеканалу StarCinema (ТОВ «Стар медіа ТБ») Влада Ряшина намагався переконати членів регулятора, що вони вже затвердили каналу новий супутник - Eutelsat 9B (мовник просто не встиг донести «запитані документи з контрагентами»), але заступник голови відомства Уляна Фещук перервала його спіч , нагадавши про самовільну зміну супутника.

Представниця телеканалу Farmer & Agro TV (ТОВ «Євромедіа Украіїна») Павла Грицака визнала відсутність мовлення, пославшись на «технічні проблеми» (без уточнення). Насправді телеканал, отримавши ліцензію більше року назад, так і не розпочав мовлення з фінансових міркувань. Другим рішенням регулятор надав місяць на вирішення питань із супутниковим мовленням другому телеканалу Грицака - «Репетитор ТВ», хоча представниця запевнила, що канал усунув проблеми і тепер мовить цілодобово. Крім того, телеканал не надав договір із супутниковим оператором SES, хоча ще в березні регулятор зобов'язав його зробити це протягом місяця. На початку травня канал звернувся до Нацради письмово, попросивши поміняти параметри супутникового мовлення (канал переходить на Amos), і вчора, як повідомила представниця, він надав договір з «Укркосмосом». Глава відомства Юрій Артеменко запропонував дати мовнику ще один шанс - чиновники відклали розгляд питання в третій раз (в цей раз - на місяць).

Чекаю, коли регулятор добереться до телеканалу «100» дружини екс-регіонала Геннадія Васильєва і музичного А-one зі сфери впливу біглого Олександра Януковича. Телеканали не віщають по півроку, і в травні глава регулятора Юрій Артеменко обіцяв розібратися в питанні.

07.07.2017RATVODДата: Вівторок, 19.09.2017, 20:39 | Повідомлення # 34
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20963
Статус: Оффлайн
Spacecom не вірить в успіх

DTH-бізнесу в Україні
Компанії Spacecom навряд чи вдасться повторити успіх, який мав місце під час укладання договорів в Україні,
на інших ринках Центральної і Східної Європи.


Про це повідомив старший віце-президент компанії, що займається продажами в країнах Європи, Близького Сходу і Північної Африки, Якоб Керет.

У своєму ексклюзивному коментарі для видання Broadband TV News, яке він дав на виставці IBC 2017, він також додав, що, якщо говорити про контент, то в Україні домінуючу роль будуть як і раніше грати безкоштовні канали, а передумови для успіху DTH-платформ виглядають обмеженими.

У компанії Spacecom усвідомили необхідність прийняття неординарних рішень і уклали угоду з компанією «Укркосмос», спрямоване на створення спільного проекту для невеликих місцевих мовників. Компанія Spacecom організувала ряд спеціальних заходів в таких містах, як Київ, Львів та Одеса, за підсумками яких виступила з пропозицією щодо надання ємностей транспондерів на супутнику Amos 7, розташованому в орбітальній позиції 4 градуси західної довготи, регіональним мовникам для обміну контентом. Свою згоду приєднатися до пакету вже дали приблизно 20 місцевих телеканалів, 10-12 з яких вже почали мовлення.

Керет підкреслив, що в Україні на місцевому рівні виробляється набагато більша кількість контенту, ніж на багатьох інших ринках Центральної і Східної Європи. Крім цього, в Україні налічується 5,5 мільйона супутникових антен, які приймають сигнал телеканалів безкоштовних DTH-платформ.

Він також заявив, що найбільшим в Центральній і Східній Європі ринком, на якому працює компанія Spacecom, залишається Угорщина. Основним клієнтом Spacecom в даній країні є компанія Magyar Telekom; в числі клієнтів також компанія Antenna Hungária.

Крім того, Spacecom також надає свої послуги клієнтам в таких країнах, як Румунія, Польща і Чехія.

Відповідаючи на питання щодо перспектив ринку послуг Ultra HD в країнах Центральної та Східної Європи, Керет заявив, що в даний час він не бачить активного руху в даному напрямку, однак визнав, що все може змінитися після початку трансляції в такому дозволі спортивних заходів.

- 19 вересня, 2017

Редакція


Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Телекомунікації.
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2017 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *