З Новим роком!!
FORUM TV-SATПонеділок
21.01.2019, 17:30

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Телекомунікації. Аналітика та прогнози
Телекомунікації. Аналітика та прогнози
RATVODДата: П`ятниця, 25.07.2014, 15:47 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Оффлайн
Т е л е к о м у н і к а ц і ї

Аналітика та прогнози
RATVODДата: Четвер, 13.09.2018, 18:27 | Повідомлення # 61
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Оффлайн
В цьому році в Швеції притягли до відповідальності

35000 користувачів піратського контенту
Десять років тому Швеція вважалася благодатним раєм для піратів.
Тут хостився The Pirate Bay, тут народилася перша піратська партія.


Сьогодні Швеція - попереду планети всієї по розглядах справ з порушниками прав інтелектуальної власності. Засновники The Pirate Bay переслідуються за законом, а позови проти конкретних користувачів торрентів з'являються все частіше. У 2018 році їх число досягло рекордних 35711, - пише Torrent Freak.35 тисяч - це IP-адреси шведів, які качали контент, розміщений з порушенням права інтелектуальної власності, і це більше, ніж в США і Канаді разом узятих.

Шведський інтернет-провайдер Bahnhof закликає уряд стримувати число позовів проти користувачів. Компанія послідовно виступає за те, що піратство не є серйозним злочином. Вони не погоджуються на вимоги правовласників обмежити доступ до сайту-пірату за процедурою notice-and-takedown, декларуючи, що рішення про блокування доступу до сайту-пірату може прийняти тільки суд, і чим вище інстанція, тим краще (в ідеалі, на думку провайдер , це повинен бути Європейський суд). На початку 2018 року його подав апеляцію на рішення суду, яке вимагало передати в поліцію дані про сайта-пірата.

Також в цьому році в шведські суди подано 49 судових справ, що вимагають від інтернет-провайдерів розкрити особисті дані користувачів, що стоять за цими тисячами IP-адрес. До речі, найбільше запитів про це отримав не Bahnhof, а інтернет-провайдери Telia, Com Hem і Bredbandsbolaget.

Ольга Ваганова

13 вересня, 2018.RATVODДата: П`ятниця, 14.09.2018, 19:50 | Повідомлення # 62
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Оффлайн
Пішли на мирову: Продавець медіаприставок на Android виплатить

25 мільйонів доларів за сприяння в порушенні авторських прав
Згідно з повідомленнями ЗМІ, компанія TickBox TV зі Сполучених Штатів погодилася
виплатити 25 мільйонів доларів штрафу за позовом, в якому компанія
звинувачується в сприянні порушення авторських прав
.


Компанія TickBox TV продає сет-топ-бокси на базі Android, які є бюджетними приставками для телевізорів, що працюють під управлінням системи Android. Володарі таких приставок можуть встановити в них будь-які програми - подібно до того, як вони роблять це з комп'ютерами, і серед даних програм можуть бути і такі, які дозволяють переглядати неліцензійні телепрограми і фільми.

Зазвичай такі приставки продаються з попередньо встановленим програмним забезпеченням, зокрема, в них встановлений програмний медіацентр Kodi. Сама по собі програма Kodi не розроблялася для піратського перегляду, проте після установки в неї додаткових програмних модулів від третіх сторін, вона такою стає. Іноді ці пристрої навіть називають «пристроями Kodi", що змусило розробників Kodi вжити низку заходів для захисту своєї репутації.

Спочатку web-сайт компанії TickBox закликав користувачів купувати дані приставки, бо це допоможе їм «перестати витрачати гроші на такі потокові платформи як Netflix, Hulu, Amazon Prime і ін.». Після початку судового процесу компанія змінила текст.

В рамках угоди, компанія TickBox погодилася виплатити 25 мільйонів доларів штрафу, а також взяла на себе зобов'язання припинити пропонувати користувачам можливість завантаження додаткових програмних модулів для перегляду піратського відео. Це не стосується браузерних додатків Android - таких як Internet Explorer, Google Chrome, Safari або Firefox.

Суддя окружного суду США Майкл Фітцджеральд в Центральному окрузі штату Каліфорнія повинен прийняти угоду, яка потім стане вирішенням процесу.

Судовий позов проти компанії TickBox був поданий Альянсом творчості і розваг (ACE), який представляє інтереси медіакомпаній і постачальників контенту - таких, зокрема, як Netflix, Amazon, Hulu, Disney, Warner Bros, 20th Century Fox, Sony Pictures і ряду інших.

Борис Скуратівський

14 вересня, 2018.RATVODДата: Субота, 22.09.2018, 16:50 | Повідомлення # 63
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Оффлайн
Голова британської спецслужби вважає,

що поява технології
5G посилить загрозу кібертероризму
Голова британської спецслужби GCHQ висловив думку про те, що впровадження технології 5G
спричинить за собою посилення загрози кібертероризму в силу того, що дана технологія
буде активно використовуватися в роботі критично важливої ​​інфраструктури.


Глава британської спеціальної служби GCHQ написав статтю в The Sunday Times, в якій він висловив свою стурбованість щодо впровадження мереж мобільного зв'язку нового покоління.

Прогнозується, що сфера застосування технології 5G вийде за рамки звичних сьогоднішніх сфер використання мобільного широкосмугового інтернету. Дана технологія знайде своє застосування в підключенні різних пристроїв в систему IoT (інтернет речей), що має зробити істотний вплив на різні сфери нашого життя - починаючи від сфери побутових послуг до появи смарт-міст і самохідних автомобілів.

Основна проблема всіх цих пов'язаних мереж полягає в тому, що вони відкриють безліч точок уразливості, і це може мати непередбачувані наслідки.

Флемінг пише: «Ці зміни принесуть нам чималу вигоду. Вони трансформують систему охорони здоров'я, допоможуть створювати смарт-міста з ефективним споживанням енергії, збільшать продуктивність роботи і внесуть революційні зміни у взаємини між бізнесом і споживачем. Однак вони також несуть в собі ризик, який - якщо його не помічати - зробить нас більш вразливими перед терористами, ворожими державами і небезпечними злочинцями».

Основною проблемою для спецслужб є використання обладнання, створеного в інших країнах, яке може бути використане ворожою державою для руйнування критичної інфраструктури.

Основною темою таких дискусій є питання про можливість використання телекомунікаційного обладнання виробництва таких китайських компаній, як Huawei і ZTE. Зокрема, в Австралії та Америці ведуться дискусії про те, чи варто забороняти використання китайського обладнання при розгортанні мереж 5G.

Однак, як повідомляло вчора видання Telecoms, навіть такі західні компанії як Nokia і Ericsson мають зв'язки з комуністичною партією Китаю.

У Великобританії GCHQ і Huawei організували спільний центр, в якому розвідувальні служби ретельно перевіряють все обладнання, яке виробляється компанією, перш ніж використовувати його в критично важливій інфраструктурі.

У минулому в HCSEC часто виваляли незначні проблеми, однак, вони давали мало приводів для занепокоєння. Так було до минулого місяця, коли було офіційно заявлено про можливість лише частково ліквідувати ризики для національної безпеки Великобританії.

Частина побоювань HCSEC пов'язана з використанням в продукції Huawei компонентів від сторонніх розробників.

Говорячи про запобігання тероризму в цілому, Флемінг знову підняв питання про те, чи повинні уряди мати доступ до каналів, які зазвичай використовуються для пропаганди і організації терору.

Колишній міністр внутрішніх справ Ембер Радд звертався до технологічних компаній з проханням про надання правоохоронним органам можливості доступу на вимогу до приватному листуванні. Це, по суті, вимога відкрити «чорний хід» у системи зв'язку, що може поставити під загрозу недоторканність приватного життя законослухняних громадян.

Флемінг вважає, що «існують можливості, що дозволяють урядам отримувати доступ до каналів зв'язку, не втручаючись в приватне життя громадян», проте, не розкриває подробиць.

Він каже, що для цього необхідно буде налагодити тісне і відкрите співробітництво між урядом і компаніями, а також розробити необхідні законодавчі норми, що гарантують збереження довіри. Основна проблема полягає в тому, щоб зберегти баланс між безпекою та захистом приватного життя.

Борис Скуратівський

- 21 вересня, 2018RATVODДата: Середа, 10.10.2018, 20:25 | Повідомлення # 64
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Оффлайн
MPAA домоглася «динамічного» блокування

піратських сайтів
Сінгапурський суд надав асоціації MPAA, яка представляє голлівудських мейджорів,
право на «динамічне» блокування піратських сайтів.


Це означає, що правовласник може заблокувати не лише основний домен порушника його прав інтелектуальної власності, також за цим же судовим рішенням, його домени-дзеркала. Про це пише TorrentFreak.

Чотири роки тому Сінгапур останнім з довгої низки країн ввів закон про блокування доступу до піратських сайтів на вимогу правовласника. Відповідні поправки були прийняті влітку 2014 року і вступили в силу в грудні того ж року.

Заява MPAA 2016 року заблокувало сайт Solarmovie.ph, що краде фільми членів асоціації. У квітні 2018 року MPAA записав на свій рахунок ще одну перемогу авторського права. Суд задовольнив заяву правовласника про блокування доступу до 53 сайтів на 154 доменах, включаючи The Pirate Bay і KickassTorrents. Рішення суду втілили в життя багато сінгапурських інтернет-провайдерів, включаючи Singtel, StarHub, M1, MyRepublic і View Qwest.

Цього разу суд виніс «динамічну судову заборону». Він дозволить голлівудським студіям блокувати будь-які спроби зазначених в рішенні 53 сайтів знову вийти в ефір на інших доменних адресах.

Відповідно до рішення компанії, які входять в MPAA , в тому числі Disney, Paramount Pictures і Twentieth Century Fox, зможуть бути на зв'язку з провайдерами M1, MyRepublic, Singtel, StarHub і ViewQwest, щоб оперативно блокувати домени-дзеркала і IP-адреси, що дають доступ до раніше заблокованих піратських сайтів.

За словами судді Лі Сейу Кіна, нова судова заборона «дає практичні інструменти для підтримки ефективності початкової судової заборони, оскільки забезпечує прискорений процес блокування додаткових (сайтів-піратів)». Такий підхід заощадить час і гроші правовласників і інтернет-провайдерів на судові розгляди.

Ніл Гейн, директор «Коаліції проти піратства» Асоціації відеоіндустрії Азії, сказав, що «Не існує срібної кулі, щоб знищити онлайн-піратство. Потрібен холістиний підхід, включаючи примусове виконання: відключення доступу до системних піратів через ефективне блокування; партнерство з технологічними платформами та іншими посередниками; вихід на кінцевих споживачів».

Згідно з доповіддю, опублікованою Асоціацією кіномистецтва Канади на початку 2018 року, принаймні 42 країни тепер зобов'язані блокувати сайти, що порушують авторські права. Тільки в Європі заблоковані 1800 сайтів і 5300 доменів, лідерами в цьому процесі виступають Португалія, Італія, Великобританія і Данія.

Ольга Ваганова

- 10 жовтня, 2018RATVODДата: Вівторок, 16.10.2018, 06:51 | Повідомлення # 65
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Оффлайн
Японський уряд представив свої пропозиції

щодо блокування web-сайтів
з піратським контентом
На відміну від країн Європи, де відповідні заходи законодавства вже давно «обкатані» на практиці,
в Японії відсутні правові норми, що роблять можливим блокування «піратських» web-сайтів,
а Конституція країни забороняє цензуру.


Однак в даний час уряд Японії готує проект доповіді, в якому підкреслюється можливість застосування для боротьби з піратством такого заходу, як блокування сайтів.

Ще в березні головний секретар Кабінету міністрів Японії Есіхіде Суга заявив про те, що уряд країни обговорює можливі заходи для запобігання доступу до піратських сайтів.

Манга та аніме вважаються в Японії національним надбанням, тому уряд країни має розглянути «всі можливі заходи» для запобігання їх нелегального скачування з мережі, додав Суга.

Напевно, не дивно, що основний варіант, який в першу чергу приходить на розум, полягає в блокуванні таких сайтів. Однак, в Японії це далеко не так просто, оскільки Конституцією країни закріплено право на свободу слова, а також запобігання цензури.

Незважаючи на всі ці складності, вже через місяць уряд вирішив вжити екстрених заходів для запобігання доступу до web-сайтів, на яких розміщена піратська манга, аніме і інший контент. Інтернет-провайдери не будуть примушувати до блокування сайтів, їх просто будуть просити про допомогу.

Компанії NTT Communications Corp., NTT Docomo Inc. і NTT Plala Inc. відгукнулися на заклик уряду і заблокували три сайти, які були оголошені піратськими - Mangamura, AniTube! і MioMio, додавши, що можуть розширити кількість сайтів, що блокуються після появи відповідного запиту.

Ця тимчасова міра була названа суперечливою, проте, схоже, що уряд не планує відступати від своїх планів в питаннях захисту авторських прав. Кабінет міністрів Японії представив проект доповіді, в якому вказується, що блокування web-сайтів з метою захисту авторських прав може стати реальним вирішенням проблеми.

За інформацією видання Mainichi, дана пропозиція була озвучена на зустрічі, на якій були присутні експерти, які критикували проект, як такий, що порушує конституційне право громадян на таємницю спілкування.

Перехоплення інтернет-запитів користувачів може нести в собі серйозні проблеми, вступивши в конфлікт з японським законодавством. Закон про діяльність в сфері зв'язку гарантує конфіденційність повідомлень і запобігає цензурі; про те ж говорить і стаття 21 Конституції країни.

Видання цитує адвоката Ріодзі Морі, який вказав на те, що заборона провайдерами доступу до певних сайтів дозволить цим самим провайдерам «збирати про користувачів інформацію, яка не має відношення до проблеми піратства». Відвідувачі сайтів, що блокуються повинні отримувати попередження, які б автоматично вискакували в їх браузерах, йдеться також в пропозиції уряду.

У проекті також пропонується видаляти піратські сайти з видачі результатів пошукових служб, що значно ускладнить операторам таких сайтів можливість отримання доходів від реклами. Ці варіанти вже випробували в тій чи іншій мірі в багатьох країнах світу, проте, в Японії для їх застосування, схоже, набагато більше складнощів в силу норм Конституції.

Втім, можливо, уряд розгляне можливість ініціативи з боку власників авторських прав. У разі якщо вони почнуть звертатися з судовими позовами до Інтернет-провайдерів, вимагаючи від них вжиття превентивних заходів, складності, пов'язані з нормами Конституції, можна буде обійти.

Поки не ясно, чи задовольнить такий варіант тих, хто противиться будь-яким спробам вжиття заходів, що вступають в протиріччя з Конституцією, однак, в більшості інших країн, де має місце блокування сайтів, подібна підтримка з боку судів є важливим заходом, оскільки забезпечує залучення в процес усіх сторін.

На практиці добровільне блокування ресурсів, розпочате на початку поточного року компанією NTT, миттєво призвело до виникнення проблем. Через кілька днів після початку блокувань місцевий адвокат Юічі Наказава подав судовий позов проти провайдера, вимагаючи від корпорації припинення блокування сайтів.

Борис Скуратівський

- 12 жовтня, 2018RATVODДата: П`ятниця, 02.11.2018, 20:35 | Повідомлення # 66
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Оффлайн
Хакери виклали в мережу дані 257 тис. користувачів Facebook.

Найбільше акаунтів з Україниunsplash.com

Зловмисники переконують, що в них є дані 120 млн юзерів.
Усі дані пропонують придбати за 12 млн доларів.


Як пише BBC, для збору даних хакери використовували шкідливе розширення для браузерів.

Повідомлення про продаж інформації з’явилася на форумі Blackhatworld від користувача з ніком FBSaler. «Ми продаємо персональну інформацію користувачів Facebook. Наша база включає 120 мільйонів акаунтів, з можливістю вибірки по конкретних країнах. Вартість одного профайла становить 10 центів», — написав він.

Користувач додав посилання на сайт Fbserver, на якому для прикладу була викладена частина інформації. Цей сайт двічі перезапускався, а останнє «дзеркало» мало назву Socialser21. Там були дані 257 тис. користувачів, у 81 тис. акантів доступні навіть особисті повідомлення.


Скриншот з сайту Fbserver. Джерело: ВВС


Серед викладених даних найбільше представлена Україна — 47 тисяч користувачів. Про це розповідає Річард Голд, представник британської компанії Digital Shadows, яка аналізувала злитий архів. З Росії — 12 тисяч юзерів. Всього на сайті було представлено майже 200 країн. У вибірці є акаунти з Великобританії, США, Бразилії та інших пострадянських країн.

ВВС зв’язалася з декількома людьми, дані яких виклали в мережу. Вони підтвердили їхню достовірність. Схожий експеримент проводило і японське агентства Kyodo — результати були такі ж.

Також ВВС знайшла ознаки того, що до запуску порталу і злому могли мати стосунок люди, пов'язані з Росією. Мовник дійшов висновку, що новий витік не пов’язаний з Cambridge Analytica та нещодавнім скандалом, коли до даних користувачів могли отримати доступ через функцію «переглянути сторінку як».

Нещодавно «Детектор медіа» писав, що Британія оштрафувала Facebook на півмільйона фунтів через витік даних Cambridge Analytica.

02 листопада 2018RATVODДата: П`ятниця, 09.11.2018, 17:23 | Повідомлення # 67
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Оффлайн
Нацрада покарала злісного порушника

квоти на
телемагазини
На вчорашньому засіданні Нацрада з питань телебачення і радіомовлення розглянула результати
позапланової перевірки супутникового телеканалу ECO TV (ТОВ «Телекомпанія« ЕКО-ТВ »),
призначеної за невиконання умов прописаної в ліцензії програмної концепції.


Перевірка встановила, що мовник порушив вимоги частини першої статті 39 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», зменшивши мінімальну частку національного продукту (і збільшивши частку іноземного), прописане в концепції кількість програм власного виробництва, інформаційно-аналітичних і публіцистичних передач і зовсім прибрав з ефіру дитячі передачі і програми про культуру. При цьому канал в чотири рази збільшив обсяг телепродажу - до 11 годин 18 хвилин на добу, хоча законом передбачено не більше 3 годин на добу. У проміжках часу з 07:00 до 08:00, з 13:00 до 14:00, з 19:00 до 20:00 частка реклами в годину перевищила 15%.

Заступник гендиректора «ЕКО TV» Олег Савенко порушення визнав, але послався на «ряд незалежних від нас обставин, таких як технічні причини». І додав, що в інші дні канал нічого не порушував.

Таке пояснення обурило членів Нацради, особливо Уляну Фещук: «Навіщо дивитися нам в очі і брехати? - без натяків запитала заступник голови регулятора. - Не може бути обсяг телепродажу один раз «технічно» перевищено в 4 рази».

Представник каналу, нітрохи не зніяковівши, продовжив наполягати на своєму, і на пряме запитання чиновників «Ви хочете сказати, що все це було в один день?» Відповів ствердно.

Що ж, тоді я нагадаю, що квоту на телемагазини телеканал порушував неодноразово, причому всі в тих же вражаючих уяву обсягах.

Втім, пригадувати мовнику старе члени Нацради не стали, а просто проголосували за винесення попередження і зобов'язали канал привести свою діяльність у відповідність до умов ліцензії протягом місяця.

Це рішення регулятора особливо показово, якщо врахувати, що вересні члени Нацради без проблем продовжили каналу супутникову ліцензію, хоча про порушення концепції знали, а в липні регулятор прийняв до відома результати планової перевірки «ЕКО TV»: тоді в Нацраді не помітили перевищення тригодинної квоти телемагазинів на каналі, але тут же оголосили попередження «Чорноморській ТРК» за аналогічне порушення.

09.11.2018RATVODДата: Вівторок, 13.11.2018, 14:37 | Повідомлення # 68
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Оффлайн
Майже 40% любителів музики

досі скачують
піратський контент
Новий галузевої звіт показав, що більше третини меломанів із задоволенням готові підняти
прапор «Веселий Роджер» і почати завантажувати улюблену музику з піратських джерел.


У щорічному звіті Міжнародної федерації виробників фонограм (IFPI) - організації, що представляє інтереси рекордингових компаній з усього світу - зазначається, що запис рипів з потокових трансляцій є найбільш популярною формою музичного піратства, і цим грішить близько 32% користувачів. Далі в рейтингу популярних піратських ресурсів розташувалися файлообмінники і P2P (23%), а також отримання через пошукові механізми (17%).

Дані результати були отримані в результаті проведення раніше в цьому році міжнародного дослідження, що охопило репрезентативну групу користувачів у віці від 16 до 64 років, які проживають в 18 країнах світу, серед яких Великобританія, США, Бразилія, Франція, ПАР, Іспанія, Швеція, Японія та Південна Корея.

У звіті IFPI кажуть, що любителі робити ріпи з потоків виправдовують свої дії тим, що вони хочуть слухати музику в автономному режимі, без необхідності платити за неї.

Однак є не тільки погані новини. У звіті також говориться, що щотижня ми витрачаємо на прослуховування музики близько 17.8 годин, при цьому велика частина з цього часу слухається в салоні автомобіля. Звіт також вказує на те, що споживачі сильно прив'язані до місцевих жанрів музики. Наприклад, 66% слухачів в Японії вибирають J-Pop, 69% слухачів у Франції вважають за краще Variété Française, а в Бразилії 55% слухачів віддає перевагу жанру música popular brasileira.

Генеральний директор IFPI Френсіс Мур коментує: «В цьому році звіт «Music Consumer Insight Report» наочно показує, яким чином музика входить в життя її любителів по всьому світу. У міру того, як росте її доступність, продовжує зростати і різноманітність форматів, жанрів і технологій. Однак цей звіт показує також ті проблеми, які як і раніше стоять перед музичною індустрією - це і загрози, пов'язані з порушеннями в області цифрових авторських прав, так і неможливість отримувати компенсацію від ряду користувальницьких служб. Політики по всьому світу ретельно вивчають дані питання і все активніше прагнуть допомогти їх вирішенню».

Борис Скуратівський

13 листопада, 2018.RATVODДата: Вівторок, 20.11.2018, 19:54 | Повідомлення # 69
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Оффлайн
Зафіксована перша в історії ботнет-атака

на
смарт-телевізориІлюстрація: Cloudflare

У компанії DoubleVerify (DV), що займається аналітикою і програмним забезпеченням
для вимірювань в сфері цифрових медіа, повідомили про виявлення нової мережі ботів,
націленої спеціально на підключаємі телевізори (Connected TV), або ж смарт-телевізори.


За повідомленням Broadband TV News, в DV виявили дану мережу ботів (ботнет) після того, як помітили 40% -ний сплеск трафіку від таких пристроїв, і вже назвали її першою цілеспрямованою ботнет-атакою, яка була виявлена ​​експертами в середовищі Connected TV. Шахрайська схема була розкрита експертами спеціальної лабораторії компанії, що займається пошуком шахраїв - DV Fraud Lab, які, використовуючи набір машинних алгоритмів і ручних процесів, постійно аналізують тенденції в даній сфері.

Для генерування неправдивої інформації, ботнет використовує отримані обманним шляхом URL-адреси видавців, відправляючи на рекламні сервера фальшиві сигнали про відгуки, які нібито відбуваються з Connected TV пристрою. Також в DV вивчили список ОТТ-пристроїв, які опинилися найбільш тісно залученими в шахрайську схему. Було виявлено, що приблизно третина відгуків виглядали так, ніби вони приходять від ігрових консолей, а ще дві третини - від смарт-телевізорів.

«Нас анітрохи не здивувало це відкриття - з огляду на те, що шахраї зазвичай мають звичку з'являтися всюди, де є гроші, - говорить генеральний директор DoubleVerify Вейн Гаттінелла. - З огляду на те, що, за останніми даними приблизно 50% всіх користувачів Інтернету дивляться відео в мережі з підписних платформ або через ТВ-додатки щонайменше раз на тиждень, обсяги реклами в середовищі Connected TV ростуть, що тягне за собою і зростання шахрайства в даній сфері».

Після виявлення даної схеми, в компанії DV негайно вжили заходів для захисту своїх клієнтів - а це всесвітньо відомі бренди - від потенційних атак шахраїв, розширивши якість охоплення медіа-транзакцій (до і після конкурсу). Даний тип шахрайських схем схожий на схеми, які експерти DV раніше вже виявляли в середовищі настільних комп'ютерів і мобільних додатків. І ось тепер подібні атаки почалися і в зростаючому секторі Connected TV.

«Ми постійно проводимо незалежні перевірки як середовища, так і обладнання, що дозволяє нам перевіряти справжність сигналів, виявляючи невідповідності, які вказують на факт фальсифікації, - заявив керівник лабораторії по боротьбі з шахрайством компанії DoubleVerify Рой Розенфельд. - Компанія DV і надалі буде залишатися на передовій боротьби з шахрайством, даючи рекламодавцям ясність і впевненість щодо їх цифрових інвестицій».

Борис Скуратівський

20 листопада, 2018.RATVODДата: Вівторок, 04.12.2018, 22:21 | Повідомлення # 70
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Оффлайн
Антипіратська асоціація Нідерландів подала позови 75 продавцям

нелегального доступу до
IPTV і VOD
У нідерландській антипіратської асоціації Brein заявляють про те, що з початку поточного року завдяки її зусиллям
були подані судові позови проти 75 продавців підписок на нелегальні платформи IPTV і VOD.


Спочатку в Brein пропонують всім нелегальним провайдерам можливість укладення мирової угоди за цивільним позовом, а в разі відмови - ініціюють судовий розгляд зі стягненням усіх судових витрат з відповідача. В цілому за поточний рік в результаті укладення мирових угод, стягнення штрафів і судових витрат було зібрано близько 300 000 євро.

З моменту розгляду Судом ЄС справи GS Media і Brein / Film Player співробітники асоціації Brein в цілому виявили 275 нелегальних продавців послуг. 50 з них припинили свою діяльність ще до того, як Brein постукав до них у двері. «Припинити перш, ніж вас зловлять - досить розумна ідея, оскільки суми накладених штрафних санкцій можуть бути дуже високими», говорить директор Brein Тім Куїк.

Тим часом, минулого місяця в магазині електроніки в Гаазі співробітниками поліції було вилучено десять сет-топ-боксів для перегляду програм IPTV. Компанія продавала їх разом з підпискою на послуги IPTV платформи за 199 євро в рік. Після введення коду, що надає компанія, власник сет-топ-боксу отримував доступ до більш ніж тисячі телеканалів, серед яких були, зокрема, і спортивні канали.

В даний час розглядається справа за цивільним позовом, який має на увазі добровільну здачу приставок з підписанням декларації про відмову і накладення штрафу в розмірі 500 євро на кожен сет-топ-бокс і підписку. Це вже другий випадок вилучення в Гаазі силами поліції нелегальних медіа-приставок.

Нещодавно Brein також ініціювало розгляд проти дрібного продавця підписок на послуги IPTV платформ, який, крім продажу доступу до закодованих телеканалів, також пропонував доступ за запитом до фільмів та серіалів. У результаті продавець підписав мирову угоди на суму в 1250 євро, а також декларацію про відмову з виплатою штрафу в розмірі 500 євро за кожну підписку.

Борис Скуратівський

03 грудня, 2018.RATVODДата: Четвер, 13.12.2018, 21:49 | Повідомлення # 71
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Оффлайн
WatchGuard Technology: в 2019 році

хакери «покладуть» інтернет
У 2019 хакери викличуть хаос по всьому світу, атакувавши базову основу інтернету,
- пророкують в компанії, що займається питаннями цифрової безпеки.


Як пише газета Metro, в річному звіті компанії WatchGuard Technology йдеться, що «кібер-диверсанти» зможуть «покласти» інтернет, організувавши атаку на його критичну інфраструктуру. Дослідники заявили, що дані атаки можуть бути проведені так званими «хактівістами» або навіть організовані державними службами, проте в компанії не назвали країну, яка, на думку експертів, здатна організувати такий «цифровий бліцкриг».

Зловмисники можуть вдатися до так званої розподіленої атаки на відмову в обслуговуванні (DDoS), вразивши велику компанію, яка надає «критичні інтернет-послуги», попереджають експерти. DDoS-атакою називають напрямок на «цільовий» ресурс шквального потоку запитів, який обрушує сервер.

Ефект такої атаки може бути дуже серйозним, оскільки в результаті в одну мить можуть впасти абсолютно всі сайти, які мають розширення .com в адресі. Уявіть собі, що в один прекрасний момент мільярди людей по всій планеті втратять доступ до таких ресурсів, як Google, Amazon, Facebook, Twitter і практичні будь-яким іншим службам, до яких звик сучасний світ.

«Інтернет вже досяг у своєму розвитку такого рівня, при якому спокуса організувати DDoS-атаки на його критичні точки стає просто колосальною, - йдеться в доповіді WatchGuard. - Атаки, організовані хактівістами і державними структурами, настільки почастішали, що вже в 2019 році ми можемо стати свідками кібератаки, яка «покладе» інтернет по всьому світу».

Сила, якою володіють хакери, була продемонстрована в 2016 році, в момент DDoS-атаки, спрямованої проти компанії Dyn, що надає хостинг серверів DNS, що забезпечує прив'язку доменних імен (адрес, які ви набираєте в рядку пошуку браузера) сайтів до їх IP-адреси ( ланцюжку цифр, що вказують на місце розташування сайту в мережі).

Атака застопорила роботу сайтів технологічних гігантів - таких, як Twitter, Reddit і Amazon. У Watch Guard заявили, що 99.9% «автономних систем» інтернету є «відкритими для ворожого вторгнення». Автономна система - це набір мереж, керованих великою організацією.

«Індустрія вже бачила на власні очі вплив атаки на критичний елемент інфраструктури інтернету, коли DDoS-атака, спрямована проти компанії Dyn, що надає послуги хостингу для DNS-серверів, поклала безліч популярних web-сайтів, - додають в компанії, що займається питаннями безпеки. - [i]Приблизно в той же час експерт з питань безпеки Брюс Шнайер зазначив, що зловмисники перевіряли на наявність вразливостей ряд неназваних компаній, що надають подібні критично важливі послуги для служб інтернету»[/i].

DDoS-атака подібної сили, спрямована проти великих реєстраторів, таких як Verisign, здатна «покласти» весь домен верхнього рівня (останній фрагмент web-адреси - такий, як .com або .ua) і належачі до нього сайти.

«Ви тільки уявіть собі на хвилину світ, в якому раптом пропаде доступ до всіх сайтів, адреса яких закінчується на .com», - відзначають в WatchGuard Technology.

Борис Скуратівський

13 грудня, 2018.RATVODДата: Субота, 22.12.2018, 08:09 | Повідомлення # 72
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Оффлайн
Китайський інтернет-суд буде використовувати блокчейн

для боротьби з плагіатом і піратством в інтернетіФото: Material Handling and Logistics

Інтернет-суд, організований в східно-китайському місті Ханчжоу, планує
використовувати блокчейн для боротьби з плагіатом і піратством в мережі.


Інтернет-суд міста Ханчжоу оголосив про наміри використовувати систему судового блокчейну, яка буде збирати свідчення спірних випадків авторського права, що має допомогти в боротьбі з онлайн-плагіатом.

Китайське інформаційне агентство Сіньхуа відзначає, що з огляду на зростання кількості користувачів інтернету - сьогодні їх число в країні досягло позначки в 800 мільйонів чоловік - і розвитку онлайн-бізнесу збільшилася і кількість суперечок, пов'язаних з інтернетом.

«Завдяки технології блокчейн, письменники зможуть отримувати весь процес роботи, наявний в мережі, і передавати в суд в якості свідоцтва», - пише агентство Синьхуа.

Завдяки створеному на основі блокчейну інструменту забезпечення безпеки Інтернет-суд в Ханчжоу зможе пропонувати письменникам свого роду «ковдру безпеки» для захисту контенту, який публікується в мережі .

«Письменники, що розміщують свій контент в мережі, можуть легко постраждати від піратства, а їх законні права досить складно захистити в силу труднощів, що виникають при зборі свідчень. Однак, Інтернет-суд, створений в східно-китайському місті Ханчжоу, може запропонувати рішення», - йдеться в повідомленні агентства.

Блокчейн являє собою інструмент для безпечного зберігання свідоцтв, невтручання в роботу якого гарантується децентралізованою технологією відкритої дистрибуції облікових книг.

Суддя Інтернет-суду в Ханчжоу Ван Цзянцяо заявив, що завдяки використанню блокчейнового інструменту «всі цифрові відбитки можна зберігати в системі судового блокчейну - це і авторство, і час створення, і сам контент, і свідоцтва про порушення прав. І все це буде вважатися законним доказом».

«До появи цього інструменту автори робили скріншоти і скачували контент в якості доказів, і було досить складно отримати правове підтвердження всього цього, оскільки цей процес не виглядав бездоганно правдоподібним», - додає Цзянцяо.

Ханчжоу - це місто, в якому проживає безліч, якщо не більшість китайських письменників, які розміщують контент в мережі. В цілому в Китаї є три Інтернет-суди - в Ханчжоу, Пекіні та Гуанчжоу, які розбирають суперечки, пов'язані з авторським правом.

Борис Скуратівський

20 грудня, 2018.RATVODДата: Четвер, 10.01.2019, 21:14 | Повідомлення # 73
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Оффлайн
У Латвії прийняли закон про блокування

інтернет-провайдерами краденого контенту
1 січня 2019 в Латвії вступив в силу закон, що зобов'язує латвійських провайдерів
блокувати доступ до телевізійних трансляцій, що порушують права інтелектуальної власності


Спочатку блокування буде здійснюватися в позасудовому порядку за розпорядженням Національної ради з електронних засобів масової інформації (НСЕСМІ) на шість місяців.

Процес обмеження доступу буде схожий на той, як це робиться в інших країнах. НСЕСМІ спочатку буде розсилати cease-and-desist повідомлення сервісам, що ретранслюють телевізійний контент без дозволу. Їм даватимуть 15 днів, щоб припинити незаконну діяльність. В іншому випадку сайт буде поміщений в національний чорний список, переданий місцевим інтернет-провайдерам.

«Витрати держави на наділення НСЕСМІ новими функціями оцінюються в 333 207 евро в 2019 році і по 280 365 - в 2020 і 2021. Левову частку витрат складе заробітна плата», - пише видання Delfi. Решта - на різні потреби, включаючи ПО для моніторингу.

Як пише TorrentFreak: «Новина про те, що Латвія буде розправлятися з «піратськими» телевізійними трансляціями, з'явилася після того, як український виробник телевізійних приставок «Инфомир» заявив, що зробить все можливе для запобігання порушень». TorrentFreak визнає, що приставки Infomir користуються популярністю для доступу до преміального контенту за рахунок «красивого інтерфейсу». Вони використовуються в 150 країнах світу.

Віктор Артющенко, комерційний директор групи компаній «Инфомир»: «Ми блокуємо доступ після отримання скарги від правовласника. Згідно нашій політиці, ми розглядаємо скарги, які відповідають вимогам DMCA, так як це є найбільш універсальним і зрозумілим інструментом для всіх зацікавлених сторін. Блокування відбувається після оцінки отриманої скарги на відповідність вимогам DMCA і в разі відсутності в скарзі індикаторів, які б свідчили про те, що скарга є помилковою або недостовірною. Технічні деталі роботи системи блокування ми розкрити не можемо, так як це може знизити ймовірність протидії обходу блокування. Ми застосовуємо один стандарт по відношенню до форми скарги в різних країнах. Якщо ж між правовласником і постачальником IPTV-послуги виникне спір по суті порушення, в тому числі з-за різного тлумачення місцевого законодавства, ми можемо запросити рішення суду для збереження блокування доступу в силі».

«Инфомир» є членом ОС «Ініціатива Чисте небо».

На думку Delfi: «Значна частина антипіратських зусиль державних структур і антипіратська ж законотворчість в Латвії пролобійовані суспільством Par legālu saturu, в яке входять 14 компаній. Воно надає Держполіції, СГД і НСЕСМІ юридичну, експертну та інформаційну підтримку. Завдяки цій підтримці в Латвії в останні два роки держава реально бореться з піратським телебаченням - проводяться рейди, заводяться кримінальні справи, штрафуються і закриваються компанії».

Нагадаємо, Par legālu saturu, як і українська ініціатива «Чисте небо», восени 2018 року підписала Варшавську декларацію, яка об'єднає антипіратські організації і правовласників у загальних зусиллях по боротьбі з крадіжками контенту, захищеного авторським правом.

Ольга Ваганова

09 січня, 2019.

RATVODДата: П`ятниця, 11.01.2019, 14:23 | Повідомлення # 74
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Оффлайн
1 + 1 media розповіла про результати

боротьби з піратством в
2018 році
Група 1 + 1 media, як один з основних учасників телевізійного ринку України, який бере
активну участь в його розвитку, представила звіт про свою антипіратську діяльність в 2018 році.


Медіагрупа активно впроваджує стратегію захисту контенту і прав його виробників, в рамках якої протягом 2018 року провела ряд дій з пошуку та залучення до відповідальності фізичних осіб, підприємств та стрімінговіх веб-сайтів, які займалися нелегальним розповсюдженням контенту.

Станом на кінець року група 1 + 1 media:

> направила правопорушникам 103 претензії;
> підписала 48 угод з провайдерами програмних послуг (порушниками) в результаті мирного врегулювання спору;
> спільно з адвокатами Smartsolutions Law Group, партнером 1 + 1 media в області боротьби з піратством, ініціювала 17 нових кримінальних проваджень (загальна поточна кількість кримінальних проваджень становить понад 30-ть), в межах яких було проведено 10 експертних досліджень і 6 санкціонованих обшуків;
> спільно з працівниками Департаменту кіберполіції Національної поліції України провела 11 фіксацій порушень прав інтелектуальної власності;
> подала перші 2 заяви про порушення, пов'язані з діяльністю кардшарінгових сервісів.


В рамках кримінальних проваджень, відкритих за заявами медіагрупи, поліція оголосила підозри 3 особам і направила 1 обвинувальний акт до розгляду в суді за результатами досудового розслідування.

«Ми в 1 + 1 media прагнемо не тільки до надання глядачам доступу до якісної телевізійному продукту, але і строго дотримуємося ринкових принципів ведення бізнесу та ведемо активну боротьбу з піратством, - прокоментував Ярослав Пахольчук, виконавчий директор і директор напрямку платного телебачення 1 + 1 media . - Ми працюємо над тим, щоб ринок платного телебачення розвивався і намагаємося не допускати, щоб кіберзлочинці цьому перешкоджали».

Незважаючи на дії злочинців, за результатами роботи медіагрупи в 2017 і 2018 роках відбулося значне зростання попиту на вітчизняному ринку платного телебачення. Так, з 2017 року по 2018 рік кількість абонентів ринку платного телебачення збільшилася з 4,7 млн. до 5,1 млн. У 2019 в результаті кодування супутникового сигналу телеканалів за розрахунками 1 + 1 media ця цифра досягне 7,3 млн. абонентів .

«Зараз ми спостерігаємо позитивні зміни у ставленні до платного контенту: свідомість і відповідальність поступово зростають, все більше провайдерів і глядачів розуміють, що за користування інтелектуальною власністю необхідно платити, - зазначив заступник генерального директора 1 + 1 media з правових питань В'ячеслав Мієнко. - Ми пишаємося тим, що в значній мірі це є результатом спільної роботи 1 + 1 media і Smartsolutions Law Group - як в сфері боротьби з піратством, так і в просвітницькій роботі».

Для захисту прав виробників і власників контенту група 1 + 1 media разом з іншими українськими правовласниками долучилася до громадського об'єднання «Ініціатива« Чисте небо ». Завдяки цьому об'єднанню спільними зусиллями вони розвивають ринок легального аудіовізуального контенту в вітчизняному медіа просторі і ведуть активну боротьбу з сайтами і провайдерами, які використовують захищений правом інтелектуальної власності контент без дозволу правовласників.

11 січня, 2019.

Редакція


RATVODДата: Неділя,Свіжий файл Вчора, 08:13 | Повідомлення # 75
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Оффлайн
З піратством почали боротися

через інформацію в
Whois
Знову постало питання даних в базі Whois
як важливої ​​інформації для боротьби з піратством.


Американський реєстр інтернет-номерів (ARIN) звернувся до уряду Канади з проханням вимагати від інтернет-провайдерів продовжувати вести базу IP-адрес і номерів Whois. Це допоможе ідентифікувати порушників авторських прав, пише TorrentFreak. База даних, яка вже існує, містить одержувачів великих блоків IP-номерів (компанії, університети, держустанови), а не фізичних осіб.

Однією з основних завдань некомерційної організації ARIN є розподіл найважливіших ресурсів інтернету, включаючи адреси IPv4, адреси IPv6 і номера AS. Вони не розподіляються безпосередньо кінцевим користувачам, а віддаються великим компаніям, включаючи Google і Amazon, інтернет-реєстраторам, а також інтернет-провайдерам. До недавнього часу ARIN підтримувала базу даних Whois за допомогою підходу «батога і пряника». Компанії регулярно поверталися, щоб запитати нові IP-адреси (пряник), і ARIN виділяли їх тільки в тому випадку, якщо база даних Whois належним чином підтримувалася (батіг).

У листі, направленому уряду Канади в рамках перегляду Закону про авторське право, ARIN підкреслює, що база даних Whois є важливим інструментом забезпечення прав інтелектуальної власності.

«Коли в Інтернеті виявляються матеріали, що порушують авторські права, або інший незаконний контент, Whois часто є першим пунктом дослідження порушника», - каже ARIN. - «Правоохоронні органи і приватні особи, чиї права порушені, можуть отримати доступ до бази даних Whois або відповідно до політики реєстратора, або за судовим рішенням».

ARIN побоюється, що без належної бази даних Whois розслідування крадіжки контенту та іншої незаконної діяльності буде утруднено.

Катерина Федорова, керівник української антипіратської асоціації «Чисте небо»: «Зараз світ стоїть перед викликом - які обмеження повинні бути введені, щоб захистити інтелектуальну власність. Участь різних гравців екосистеми, їх спільні зусилля створюють робочі алгоритми боротьби з нелегальною діяльністю, такі, як використання інформації бази Whois. Важливо, щоб всі учасники причетних процесів, які не бажають сприяти злочинцям, продовжували добровільно робити все, що від них залежить, для роботи цих алгоритмів ».

Експерти розмірковують над національним підходом - чому тільки Канада і саме вона, вважаючи питання порушення авторських прав і Whois глобальним. Правовласники в Сполучених Штатах та інших країнах, ймовірно, теж будуть вітати таку ініціативу. Для багатьох країн дані Whois були гарячою темою протягом останніх кількох місяців.

Реєстратори не вперше допомагають боротися з піратами. У 2015 році ICANN запропонував заборонити «комерційним» сайтам приховувати свої особисті дані в WHOIS. Це підтримувалося групами правовласників, включаючи MPAA, які вважають, що це допоможе їм залучати до відповідальності операторів нелегальних сайтів. Представник MPAA Алекс Дікон заявив: «Забезпечення точності цих даних важливо не тільки для MPAA і наших членів, а й для всіх, хто використовує Інтернет кожен день».

У 2018 році ICANN ввела тимчасову міру обмеження доступу до особистих даних в WHOIS, але правовласники, зокрема, MPAA були незадоволені.
MPAA вважає, що загальний доступ до особистих даних приносить користь широкій громадськості, додаючи, що давати потрібно тільки «звичайну» інформацію, яка і так застосовується в комунікації з контрагентами.

Ольга Ваганова

18 січня, 2018.

Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Телекомунікації. Аналітика та прогнози
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2018