FORUM TV-SATЧетвер
21.06.2018, 14:01

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Новини ІНТЕРНЕТу
Новини ІНТЕРНЕТу
RATVODДата: Субота, 17.10.2009, 18:44 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21925
Статус: Оффлайн
Новини ІНТЕРНЕТу9 правил пошуку інформації в GOOGLE,

про які не знають 96% користувачів
RATVODДата: Середа, 07.12.2016, 19:10 | Повідомлення # 76
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21925
Статус: Оффлайн
Британські інтернет-провайдери

будуть повідомляти абонентів, що вони пірати
Провідні інтернет-компанії, що працюють на британському ринку, за чутками, планують в 2017 році розпочати реалізацію
давно намічених планів, спрямованих на боротьбу з порушниками авторських прав, в рамках підтримуваної урядом
схеми розсилок «антипіратських повідомлень» всім особам, спійманим на використанні торрентів.


Згідно з інформацією, представленою на International Business Times, інтернет-гіганти, тісно співпрацюючи з правовласниками, незабаром почнуть розсилати попередження по електронній пошті всім клієнтам, які будуть викриті в завантаженні піратської музики, фільмів, телепередач і комп'ютерних програм.

Як очікується, дані повідомлення не будуть містити погроз накладення штрафних санкцій - замість цього передбачена схема, по якій користувачі будуть отримувати «освітні» повідомлення, що містять інформацію про сайти, що пропонують аналогічний контент на законних підставах.

По суті, користувачі будуть отримувати повідомлення, що натякають на те, що вони, можливо, виявилися втягнутими в незаконний обмін файлами, але - не більше того.

Все це здається дуже знайомим, тому що про все це вже говорилося раніше. Як повідомлялося, в 2014 році була реалізована схожа схема, що отримала назву Програма добровільних сповіщень про необхідність дотримання авторського права (VCAP), яка була покликана просувати ті ж самі антипіратські ідеї.

Двома роками пізніше представник прес-служби програми «Отримуйте це безпосередньо з легальних сайтів», що реалізується групою Creative Content UK (CCUK), заявив в інтерв'ю виданню TorrentFreak про те, що реалізація планів буде розпочато в «найближчі кілька місяців».

Представник прес-служби CCUK заявив: «Освітні електронні листи допоможуть власникам облікових записів, а також іншим особам, які використовують облікові записи, робити правильні речі і отримувати контент із законних джерел.»

«Ми розуміємо, що багато людей можуть і не знати про те, що їх обліковий запис використовується для обміну файлами, зокрема, таке буває, коли діти незаконно викачують контент, а потім роздають його, не поставивши до відома батьків».

«Поряд з інформацією про те, де користувач повинен шукати легальні джерела контенту в майбутньому, електронне повідомлення також буде направляти користувача на ресурси з додатковою інформацією, яка допоможе їм знаходити відповіді на питання про те, як була отримана інформація і як переконатися в тому, що їх обліковий запис не використовуватиметься в майбутньому для незаконного скачування контенту ».


Запропонована CCUK схема вартістю в 3,5 мільйона фунтів стерлінгів (4,4 мільйона доларів) була вперше представлена ​​в якості спроби популяризації легального доступу до розважального контенту. Програму підтримують фінансами Американська асоціація кінокомпаній (MPA), Британська асоціація виробників фонограм (British Recorded Music Industry), а також компанії BT, Sky Broadband, TalkTalk і Virgin Media.

Свою підтримку проведеної кампанії надали також BBC, Асоціація кінодистрибуторів і Альянс незалежного кіно і телебачення (IFTA). Втім, як зазначають у виданні, даний крок виглядає дещо запізнілим, оскільки користувачі Інтернету все активніше використовують для перегляду контенту такі потокові платформи як Netflix і Amazon.

В Creative Content UK не дають ніяких роз'яснень про те, чому дана схема втілюється в життя лише зараз.

Борис Скуратівський

- 07 грудня, 2016
RATVODДата: Середа, 21.12.2016, 21:35 | Повідомлення # 77
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21925
Статус: Оффлайн
3G заважає роботі Wi-Fi

в Україні
Активне просування 3G в Україні послужило серйозною перешкодою роботі Wi-Fi мереж в діапазоні 2,4 ГГц, повідомляє Ліга.net з посиланням на Інтернет асоціацію України.

Так, послуги, що надаються з встановлених базових станцій Wi-Fi в діапазоні 2,4 ГГц, заглушуються 3G-мережами.

Інтернет асоціація вже направила лист до Національної комісії з питань регулювання зв'язку, в якому пропонує заснувати робочу групу щодо зміни законодавства щодо користування радіочастотним ресурсом 2,4 ГГц, в якому надаються Wi-Fi послуги.

Учасники ринку ІнАУ повідомили, що безпосередньо після масштабного впровадження 3G в Україні мережа Wi-Fi не може надавати послуги в нормальному режимі в діапазоні 2,4 ГГц - передавачі 3G-мереж просто глушать сигнал Wi-Fi.

Микита Наумов

-21 грудня, 2016
RATVODДата: Четвер, 22.12.2016, 22:26 | Повідомлення # 78
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21925
Статус: Оффлайн
В Україні ліквідовано ще один

піратський портал
У Запорізькій області припинено діяльність чергового сайту, що поширює піратський контент, повідомляє сайт Кіберполіції України.


Робота ресурсу була припинена силами відділу протидії кіберзлочинів Запорізької області.

Сайт mega-cinema.pp.ua став черговим веб-сайтом, який зазнав ліквідації у зв'язку з серйозними звинуваченнями в піратстві і порушеннями авторських прав. Повідомляється, що через діяльність порталу правовласники зазнали збитків в цілому на 1,2 млн грн.

Як стало відомо, керував сайтом 18-річний житель Запоріжжя, якому вже пред'явили підозру у вчиненні правопорушення.

Микита Наумов

- 22грудня, 2016.
RATVODДата: Неділя, 25.12.2016, 20:12 | Повідомлення # 79
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21925
Статус: Оффлайн
Під час тестів в мережі 5G

досягнута швидкість 9 Гбіт/сек
Американський регіональний оператор U.S. Cellular в продовженні своєї кампанії по просування технології 5G заявляє
про досягнення швидкості в кілька гігабіт в секунду при передачі даних на відстань до 1,6 км в рамках тесту,
проведеного спільно з компанією Ericsson
.


Компанії U.S. Cellular і Ericsson заявили про те, що в рамках запущеної ними спільної мережі з використанням компонентів, які, як очікуються, стануть частиною майбутнього стандарту 5G, були досягнуті швидкості передачі даних до 9 гігабіт в секунду.

Згідно зі спільною заявою компаній, тести проводилися в місті Медісон, штат Вісконсін, з використанням обладнання компанії Ericsson, встановленого на вишках мережі U.S. Cellular в рамках виданої їй Федеральною комісією з електрозв'язку експериментальної ліцензії на використання частот в діапазоні 15 ГГц. У заяві наголошується, що під час проведення тестів вдалося досягти пікової швидкості в 1,5 Гбіт/сек при передачі даних на відстань в одну милю від вишки і 9 Гбіт/сек при передачі даних на відстань в 240 метрів.

В процесі проведення тестів використовувалися, зокрема, технології спільного використання радіочастотного ресурсу, формування променя, відстеження променя і MIMO-антени, які, як очікується, повинні стати частиною розроблюваного стандарту 5G.

«Останній тест, проведений спільно з компанією Ericsson, продемонстрував неймовірні показники швидкості - до 9 Гбіт / сек, яких вдалося досягти в середовищі, близькому до сценаріїв реального світу і ми дуже сподіваємося на продовження співпраці з Ericsson заради розробки стандартів, необхідних для функціонування здорової екосистеми 5G », - пояснив технічний директор
US Cellular Майкл Іріцаррі.

Дані випробування - не перші в історії компанії U.S. Cellular, яка раніше провела спільний тест з компанією Nokia, в рамках якого вивчалася робота фіксованого бездротового зв'язку в приміщенні і на відкритих просторах з використанням частот діапазону 28 ГГц. За результатами даних випробувань було заявлено про досягнення в мережі швидкостей до 5 Гбіт / сек і затримки до двох мілісекунд.

Як було заявлено, тест, проведений спільно з компанією Nokia, включав в себе передачу шести одночасних відеопотоків в форматі 4K для демонстрації на відкритому повітрі в Чикаго з використанням бездротового з'єднання за принципом «точка-точка» між базовою станцією і призначеним для користувача обладнанням. Для імітації умов «реального світу» тести включали використання перешкод у вигляді «сухих стін, вікон та металевих панелей», а також обладнання, що переміщається серед гілок і листя дерев. Лабораторні дослідження проводилися в лабораторії U.S. Cellular.

Раніше Іріцаррі натякав на роботу з несучою, переданої в діапазоні 15 ГГц, а також на потенційну можливість проведення третього тесту до кінця року.

Раніше в компанії Ericsson стверджували, що мають у своєму розпорядженні необхідне обладнання, яке готове для запуску 5G вже в середині 2017 року, хоча повноцінна стандартизація 5G очікується не раніше 2018 року.

Нещодавно компанія Ericsson випустила звіт, в якому прогнозується лідерство країн Північної Америки в процесі прийняття стандарту 5G. У звіті прогнозується, що на частку регіону до 2022 доведеться 25% від всіх передбачуваних 550 мільйонів з'єднань в стандарті 5G. При цьому азіатсько-тихоокеанський регіон повинен стати другим за темпами зростання передплатників послуг 5G - до 2022 року тут, за прогнозами, буде відзначено 10% всіх 5G підключень.

Борис Скуратівський

- 23 грудня, 2016.
RATVODДата: Субота, 14.01.2017, 09:25 | Повідомлення # 80
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21925
Статус: Оффлайн
Google згортає проект з роздачі

широкосмугового інтернету дронами
У компанії Google вирішили закрити проект Project Titan,
пов'язаний з роздачею широкосмугового інтернету за допомогою дронів.


У 2014 році компанії Google і Facebook змагалися за право покупки компанії Titan Aerospace, яка є виробником висотних дронів на сонячних батареях. Переможцем тендеру стала компанія Google, тому компанії Facebook довелося купувати іншу компанію, яка випускає великі планери Aquila.

Ідея покупки компаній полягала в тому, щоб отримати можливість роздавати інтернет «з неба», дозволяючи входити в мережу більшому числу користувачів, які, можливо, ставали б користувачами онлайн-служб обох компаній. Однак цей «летючий» проект в підсумку довелося «жорстко приземлити».

У середу представниця прес-служби дослідницької лабораторії X, що належить Alphabet - материнської компанії Google - заявила про закриття проекту Titan. За її словами, це сталося на початку 2016 року, хоча підтвердження даної інформації з'явилося лише сьогодні в першій половині дня на технологічному блозі 9to5Google.

Команда компанії Titan була переведена в лабораторію X в кінці 2015 року і незабаром дослідна лабораторія завершила дослідження висотних дронів, - заявила прес-секретар.

У компанії Facebook також зіткнулися з проблемами. У червні зазнав аварії дрон Aquila, якмй належав їй, що послужило причиною розслідування з боку Національної ради з безпеки на транспорті. Це було останньою спробою Facebook реалізувати план по забезпеченню жителів планети бездротовим зв'язком, яка послідувала за тим, що трапилося на початку 2016 року вибухом, що знищив один з супутників компанії і політичною протидією розвитку послуги в Індії.

Компанія Google вирішила відмовитися від проекту Titan в силу причин економічного і технічного характеру. Розвиток проекту Project Loon - ще одного проекту лабораторії X, пов'язаного з роздачею сигналу інтернету за допомогою висотних повітряних куль, триває. Те ж стосується і проекту Project Wing, пов'язаного з використанням дронів для потреб доставки, а не роздачі інтернету.

«Для порівняння, на даному етапі економічна і технічна здійсненність проекту Project Loon представляє більш перспективний спосіб підключення сільських і віддалених районів світу до інтернету, - заявила прес-секретар лабораторії X. - Багато колишніх членів команди Titan сьогодні застосовують наявний досвід і знання в інших проектах X, пов'язаних з використанням висотних літальних апаратів, зокрема - Loon і Project Wing ».

Тим часом, Project Wing також зіткнувся з низкою проблем. Восени 2016 року кільком співробітникам Wing було запропоновано знайти собі місце в інших проектах Alphabet після того, як X відмовилася від деяких планів по запуску дронів.

Борис Скуратівський

- 13 січня, 2017.


RATVODДата: Субота, 14.01.2017, 09:48 | Повідомлення # 81
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21925
Статус: Оффлайн
GSMA Intelligence: 59% світового населення

має доступ до
4G
Аналітична компанія GSMA Intelligence представила звіт про глобальний ринок телекому за підсумками IV кварталу 2016 року. Ключові моменти - зростання дата-трафіку, збільшення кількості смартфонів і падіння доходів від голосових послуг.


За даними, озвученими в звіті, в четвертому кварталі минулого року 51% населення Землі підключалися до мережі інтернет за допомогою смартфонів. Це на 6% більше в порівнянні з IV кварталом 2015 року. Аналітики GSMA Intelligence прогнозують, що за підсумками першого кварталу поточного року кількість користувачів, які виходять в мережу через смартфони збільшиться на 1% і складе 52% світового населення.

Дані дослідження також говорять про нехай і не значне, але зростання населення планети, що має доступ до 3G. За підсумками четвертого кварталу 2015 року 79% світового населення мало можливість скористатися зв'язком третього покоління, а за аналогічний період 2016 року цей показник склав 82%, що дорівнює тривідсотковому зростанню.

Відсоток населення з доступом до зв'язку четвертого покоління (4G) збільшився більш суттєво, ніж 3G. Якщо в останньому кварталі 2015 року цей показник дорівнював 48%, то за аналогічний період 2016 року він склав 59%, продемонструвавши зростання на 11%.

Середня виручка в розрахунку на одного абонента (ARPU) від послуг мобільного інтернету в четвертому кварталі минулого року склала 4 долари США. ARPU від голосових послуг 4,4 долара. Загальний ARPU - 9,5 американських доларів.

Більш докладні дані містяться в інфографіці, підготовленій компанією «Київстар» на основі даних GSMA Intelligence.Віталій Мосейчук

- 13 січня, 2017.
RATVODДата: Четвер, 19.01.2017, 18:26 | Повідомлення # 82
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21925
Статус: Оффлайн
4G-зв'язок спочатку з'явиться

тільки в великих містах
України
До кінця поточного року в Україні буде проведено тендер на впровадження 4G-зв'язку.


В Україні в кінці 2017 року відбудеться 4G-тендер в діапазоні 2,6 ГГц. Про це пише «Новий час» з посиланням на слова Олександра Животовского, голови Національної комісії регулювання зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

Глава НКРЗІ пояснив, що будівництво 4G-мереж в діапазоні 2,6 ГГц дозволить покрити зв'язком четвертого покоління тільки центри великих міст.

«4G або ж LTE на першому етапі буде найбільш затребуваний в великих містах. Діапазон 2,6 ГГц найбільш пристосований для будівництва 4G-мереж. Він дозволяє зробити це швидко і максимально просто», - уточнює Животовський.

З такою думкою згодні і консультанти британської компанії Analysys Mason, які проводили дослідження в Україні і прийшли до аналогічних висновків.

У II-III кварталі поточного року НКРЗІ виставить на продаж 80 МГц (2510-2545, 2565-2570, 2630-2665 і 2685-2690 МГц), що належать оператору «ММДС-Україна». Компанія готова поділитися даними частотами, за умови компенсації за повернений державі радіочастотний ресурс (РЧР) в розмірі близько 25% від стартової ціни.

«У проекті урядової постанови, підготовленої НКРЗІ, розрахункова ціна за 1 МГц в діапазоні 2,6 ГГц становить 1,059 млн грн. Відповідно, якщо помножити цю вартість на 80 МГц і на кількість регіонів (27, з урахуванням АРК і Севастополя), то початкова ціна складе 2,288 млрд грн», - наголошується в публікації видання «Новий час».

Разом з тим, мова про будівництво 4G-мереж в діапазонах 800 МГц і 900 МГц в даний час не йде. Незважаючи на те, що чим нижче частота, тим більшу територію може охопити одна базова станція, спочатку необхідно відключити аналогове телемовлення, а також провести конверсію частот, закріплених за військовими, - говорить Олександр Животовський.

Віталій Мосейчук

- 18 січня, 2017.
RATVODДата: Четвер, 19.01.2017, 18:26 | Повідомлення # 83
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21925
Статус: Оффлайн
Сінгапурський оператор зафіксував

швидкість
35 Гбіт/сек в тестовій 5G-мережі
Під час тесту технології, що дозволяє запустити мережу бездротового доступу в стандарті 5G, компанії Huawei і M1
використовували міліметровий спектр в смузі 73 ГГц, що дало можливість досягти швидкості передачі даних в 35 Гбіт/сек.


Демонстрація роботи технології, проведена сінгапурським мобільним оператором M1 і компанією Huawei з використанням спектра міліметрових хвиль, здійснювалася в смузі 73 ГГц в E-діапазоні. Мета випробування полягала в практичному підтвердженні можливості нормальної роботи технології 5G в діапазонах високих частот, що відкриває нові горизонти для стандартизації в Сінгапурі технологій, пов'язаних з роботою 5G на високих частотах.

Випробування проводилося з використанням існуючої комерційної апаратної інфраструктури, наданої компанією Huawei і робочої моделі пристрою CAT14. Це стало можливим завдяки інтеграції чотирьох мережевих технологій, включаючи агрегацію 3CC, рознесену прийомопередачу 4 × 4 MIMO, модуляцію високого порядку 256 QAM і агрегацію несучих аплинка 2CC.

В даний час по всьому світу йде активне випробування в роботі різних варіантів рішень і стандартів технології 5G, що розглядаються органом стандартизації 3GPP (проект партнерства заради технологій 3-го покоління). В 3GPP сподіваються остаточно затвердити стандарти технології 5G для глобального прийняття і впровадження до 2020 року.

Нагадаємо, нещодавно в ході тестування 5G-технології турецький оператор Turkcell зафіксував швидкість в 24,7 Гбіт/сек при передачі даних в діапазоні 15 ГГц.

Борис Скуратівський

- 19 січня, 2017.
RATVODДата: Вівторок, 24.01.2017, 21:59 | Повідомлення # 84
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21925
Статус: Оффлайн
Українські провайдери встановили мінімальну

інтернет-швидкість на рівні від 0 до 64 Кбіт/с
Найбільші українські компанії, які надають послуги доступу в інтернет, з 1 січня поточного року зобов'язані вказувати
в договорах з абонентами не тільки максимальну (звичне «до 100 Мбіт / с»), а й мінімальну швидкість доступу в мережу.


У спробі прибрати з ринку нелегальних інтернет-операторів Національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) прийняла рішення, що зобов'язує всіх телекомунікаційних провайдерів 1 січня вказувати в абонентських договорах мінімально гарантовану швидкість інтернет-з'єднання.

Видання ЛІГА.net з'ясувало, що починаючи з цього року, лідери українського ринку інтернет-послуг, компанії ВОЛЯ і Укртелеком, прописують в договорах мінімальну швидкість на рівні 64 Кбіт/с.

«Ця швидкість (64 Кбіт/с, - ред.), як ми вважаємо, може бути досягнута на будь-якому клієнтському обладнанні при будь-яких умовах і способах виміру», - пояснює Михайло Шуранов, директор з корпоративних комунікацій Укртелекому.

Нижній ліміт передачі даних на рівні 64 Кбіт/с можна також пояснити тим, що і ВОЛЯ, і Укртелеком надають інтернет-послуги на базі старіших технологій (DOCSIS і ADSL відповідно).

Однак компанії, чиї інтернет-мережі будувалися з використанням новіших технологій, встановили мінімальну швидкість з'єднання з набагато меншими значеннями. Наприклад, провайдери Ланет і Тріолан, надають користувачам послуги з використанням волоконно-оптичних мереж. При цьому Ланет в договорі прописав мінімальну швидкість в 1 Кбіт/с.

«Нуль - це відсутність послуги. А 1 Кбіт/с хоча б можна виміряти», - розповідає Маріан Івасюк, директор Ланет.

Однак з ним категорично не згоден Вадим Сидоренко, представник групи Тріолан, в абонентських договорах якої нижня межа швидкості зафіксований на нульовій позначці.

«Якщо пропала електрика та мережеве обладнання не працює, хтось кабель перерізав або у абонента Wi-Fi роутер завис, то яка може бути мінімальна швидкість? Тільки нуль! Всі, хто скажуть, що у них мінімально можлива швидкість вище нуля, або брешуть, або не розуміють, про що говорять», - стверджує Сидоренко.

Примітно, що тільки компанія Київстар вказує мінімальну швидкість передачі і прийому даних на рівні 10 Мбіт/с, якщо інше не передбачено умовами договору.

Віталій Мосейчук

- 24 січня, 2017.
RATVODДата: Четвер, 26.01.2017, 10:27 | Повідомлення # 85
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21925
Статус: Оффлайн
Українцям пообіцяли безкоштовний Wi-Fi

на всіх ЖД-вокзалах
Протягом 2017 року на всіх залізничних вокзалах України з'явиться доступ
до мережі інтернету за бездротовою технологією Wi-Fi.


До кінця поточного року безкоштовний Wi-Fi з'явиться на всіх залізничних вокзалах. Про це повідомляє УНН з посиланням на слова голови правління «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна.

«Будемо встановлювати квиткові термінали на вокзалах. На всіх вокзалах ми хочемо встановити безкоштовний Wi-Fi. І ми оголошуємо конкурс на дизайн нових вагонів майбутнього, які матимуть світові стандарти», - заявив голова правління залізничного монополіста.

Нагадаємо, протягом цього року безкоштовний Wi-Fi повинен з'явитися на всіх станціях київського метрополітену.

У 2016 році дослідження «Лабораторії Касперського» виявило, що близько 25% публічних точок Wi-Fi не використовують захист при передачі даних.

Про те, як працює Wi-Fi зв'язок під час польоту на літаку, читайте у цій статті.

- 25 січня, 2016

Редакція


RATVODДата: Понеділок, 30.01.2017, 15:33 | Повідомлення # 86
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21925
Статус: Оффлайн
У минулому році приріст інтернет-користувачів в Китаї

дорівнював кількості населення України
За 2016 рік приріст користувачів інтернету в Китаї дорівнював кількості населення України,
а загальний розмір інтернет-аудиторії в Піднебесній досяг позначки в 731 мільйон абонентів.


Кількість користувачів інтернету в Китаї за останні три роки збільшувалася надзвичайно швидкими темпами, у міру зростання використання смартфонів і розширення проникнення інтернету в найбільш густонаселену країну світу, - йдеться в звіті, підготовленому державним агентством, що відповідає за розвиток галузі.

За 2016 рік китайський інтернет-ринок розширився на 6,2%, охопивши 43 мільйони нових користувачів - еквівалент населення таких країн, як Україна або Аргентина - і досягнувши позначки в 731 мільйон абонентів, згідно з даними Китайського інформаційного центру з розвитку мережі інтернет (CINIC) . Рівень проникнення інтернету зріс на 3,1%, досягнувши 53,2% охоплення країни, йдеться в інформації від CINIC.

Темпи зростання в 2016 році сповільнилися в порівнянні з двозначними цифрами, що мали місце п'ять років тому, коли смартфони вперше почали грати ключову роль в зростанні використання інтернету в країні.

Уже сьогодні 95,1% китайських користувачів інтернету (або ж 695 мільйонів чоловік) виходить в мережу за допомогою телефонів і темпи зростання поступово знижуються.

Постійне зростання проникнення позначає кінець тієї епохи, коли інтернет-компанії могли просто покладатися на зростання загального числа користувачів для збільшення трафіку і використання мережі. Сьогодні їм доводиться все активніше працювати над залученням відвідувачів на свої сайти і стимулюванням скачування додатків, що вимагає мільярдних інвестицій в розвиток і маркетинг.

«Якщо ви представляєте стартап і як і раніше покладаєте свої надії на мобільний інтернет, шанси на те, що ви станете так званим « єдинорогом» в поточну епоху дуже малі, оскільки ринок увійшов в період стабільного розвитку», - заявив засновник і генеральний директор компанії Baidu Робін Лі, виступаючи на минулій в грудні галузевій конференції. Єдинорогом прийнято називати стартап вартістю в понад 1 мільярд доларів.

Компанія Baidu, що є оператором головного китайського пошукового ресурсу, вклала мільярди доларів в розвиток штучного інтелекту з додатками для ботів, які вирішують проблеми ботів для самохідних автомобілів.

За словами аналітика IDC Сюе Ю, випущене тиждень тому урядове керівництво, яке описує перспективи розвитку інтернет-галузі, наголошує на необхідності контролю за контентом і кібер-безпеки, що може збільшити собівартість виробництва інтернет-контенту. У світлі підвищення регулювання і зниження зростання числа нових користувачів питання «стабільності» стане головним на порядку денному китайської інтернет-індустрії.

Нагадаємо, минулого тижня Пекін запустив 14-місячну загальнонаціональну кампанію, спрямовану на припинення несанкціонованих підключень до інтернету, включаючи послуги віртуальних приватних мереж (VPN).

Борис Скуратівський

- 30 січня, 2017.
RATVODДата: Вівторок, 31.01.2017, 20:47 | Повідомлення # 87
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21925
Статус: Оффлайн
Вартість ринку Інтернету речей до 2023 року

складе 724 мільярдів доларів
Згідно з прогнозами експертів, до 2023 року загальна вартість ринку Інтернету речей (IoT)
досягне позначки в 724,2 мільярда доларів,
при цьому провідну роль буде грати ринок країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону.


У звіті «Огляд глобального ринку Інтернету речей до 2023 року», підготовленому агентством Research Nester, йдеться, що розвиток даного ринку в чималому ступені буде обумовлено розвитком технологій і ринку електронних гаджетів.

Темп щорічного сукупного зростання (CAGR) на ринку IoT в період з 2016 по 2023 рік складе за прогнозами 13,2%. Дане зростання буде простимульоване зростанням поширення смарт-пристроїв і збільшенням обізнаності міського населення.

У 2015 році найбільший дохід на даному ринку був відзначений в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону і така ситуація, на думку експертів, продовжить зберігатися протягом всього аналізованого періоду. Швидкі темпи урбанізації та доступність недорогих послуг в області даних стимулюють попит на IoT-сумісні пристрої.


Internet of Things (IoT) 2015


Іншими факторами, що зумовлюють зростання в секторі, є технологічні досягнення в IT-секторі, які забезпечили кращу якість зв'язку та обслуговування в мережі Інтернет. Високошвидкісний Інтернет допомагає вести віддалений моніторинг роботи пристроїв.

Борис Скуратівський

- 31 січня, 2017.
RATVODДата: Середа, 01.02.2017, 06:46 | Повідомлення # 88
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21925
Статус: Оффлайн
Укртелеком збільшив харківським абонентам

швидкість
інтернету в два рази
Харківські абоненти компанії Укртелеком, що надає інтернет-послуги за технологією ADSL,
тепер мають можливість виходу в мережу на швидкості 21,4 Мбіт/с.


Така швидкість була досягнута внаслідок поновлення оператором існуючої телекомунікаційної мережі.

За повідомленням прес-служби оператора, до кінця першого півріччя близько 65 тисяч харківських абонентів повинні бути переведені на нову мережу. Для цього планується додатково встановити 170 шаф з новим мережевим обладнанням.

На даний момент проведена модернізація мережі в наступних районах Харкова: Холодногірському, Шевченківському, Новобаварському і Слобідському. Це дає абонентам можливість скористатися такими додатковими послугами, як «Інтерактивне ТV» і цифрова телефонія.

Навесні поточного року Укртелеком планує почати надання декількох нових сервісів. Зокрема, послугу проведення в квартиру або офіс оптичного кабелю, що забезпечує доступ в мережу на швидкості від 200 Мбіт/с до 1 Гбіт/с. Також абоненти зможуть мігрувати з технології доступу в інтернет ADSL на VDSL (швидкість від 50 Мбіт/с).

Загальні інвестиції в модернізацію складають близько 600 млн грн, завдяки чому будуть охоплені всі райони Харкова.

Загальні інвестиції в модернізацію мережі в Харкові становлять близько 600 млн грн.

За два з половиною роки планується модернізувати мережу Укртелекому в шести найбільших містах України: Києві, Запоріжжі, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові.

- 31 січня, 2017.

Редакція


RATVODДата: Середа, 08.02.2017, 21:18 | Повідомлення # 89
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21925
Статус: Оффлайн
Аналітики: 5GTV - загроза

кабельному, супутниковому і IPTV
Дослідницька компанія вивчає можливості телебачення в мережах 5G стати
глобальним конкурентом кабельних мережах, супутниковим платформ і IPTV.


Прогнози, пов'язані з баченням майбутнього технології 5G, часто містять привабливу інформацію про гігабітні швидкості в мережах широкосмугового доступу, однак, практично немає прямих прогнозів, які оцінюють можливу роль 5G для створення повноцінної альтернативи традиційному телебаченню по всьому світу. Проте, кількість досліджень, які вивчають дане питання, потихеньку зростає. Наприклад, в новій доповіді, представленій в понеділок компанією Strategy Analytics, міститься припущення про те, що поєднання 5G з іншими поліпшеннями мережі і технологічними інноваціями дасть операторам можливість забезпечити підтримку роботи служб, здатних стати аналогом послуг телебачення, які сьогодні представляють кабельні, супутникові та IPTV платформи, а також мовні компанії.

Такі телекомунікаційні компанії, як Verizon, Deutsche Telekom, SK Telecom, AT & T і BT проводять випробування технології 5G з метою вивчення різних видів її використання.

Можливість передачі відео- і телевізійного контенту, очевидно, стане ключовою особливістю мереж бездротового зв'язку 5G, оскільки технологія 5G дає можливість передачі даних на швидкості в 1 Гбіт/сек.

Для підтримки роботи служб, здатних стати аналогом телебачення, оператори телекомунікаційних компаній можуть поєднувати 5G з іншими інноваційними мережевими і технологічними рішеннями.

Загальний обсяг світового ринку телебачення і відео становить 500 мільярдів доларів - в даний час цей ринок обслуговується провайдерами послуг кабельного і супутникового телебачення, IPTV, а також мовними компаніями.

«Ефективність роботи таких мереж покаже, наскільки можливим є поява телебачення через 5G, однак, підсумки тестів, проведених такими операторами, як Verizon, Deutsche Telekom, SK Telecom, AT & T і BT, дають нам уявлення про те, що рано чи пізно це стане реальністю у багатьох куточках планети», - говорить директор відділу аналізу роботи провайдерів компанії Strategy Analytics Сью Радд.

У Strategy Analytics заявили, що від кількості домогосподарств і пристроїв, які отримують послуги телебачення через 5G в кожній соті, і буде залежати успіх або провал бізнес-моделі технології 5G.

Оператори телекомунікаційних мереж можуть збільшити кількість місць термінації в три рази і більше шляхом впровадження різних удосконалень мереж, які забезпечують «транкінгову» ефективність в Мережі радіо-доступу (RAN). Зокрема, мова йде про функції MIMO і формування променя для оптимального використання частотного спектра, віртуалізації стільникових точок, динамічної передачі через магістральні канали і нарізки мережі, що повинно гарантувати надійну швидкість передачі даних для домогосподарств.

Такі технологічні компанії, як Netflix і Amazon витрачають мільйони доларів на запуск нових цифрових послуг.

«Поява телебачення в мережах 5G стане черговим етапом конвергенції медіа та телекомунікацій, а також послуг бездротового і фіксованого зв'язку», - говорить віце-президент і старший аналітик Strategy Analytics Девід Мерсер.

Борис Скуратівський

- 08 лютого, 2017
RATVODДата: Четвер, 09.02.2017, 15:47 | Повідомлення # 90
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21925
Статус: Оффлайн
IBM і Ericsson створюють

новий антенний модуль
5G
Компанії IBM і Ericsson розробили чіп антенної фазованої решітки,
який можна буде використовувати для виробництва антенних модулів базових 5G станцій.


Частоти, виділені для 5G, більш ніж в десять разів вищі за ті, які використовуються для мобільного зв'язку сьогодні, і це передбачає використання антен абсолютно іншої конструкції.

Підсумком дворічного співробітництва між вченими з IBM Research і Ericsson стало створення інтегральної схеми у вигляді фазованої решітки на кремнієвій основі для міліметрових хвиль, що працює в діапазоні 28 ГГц, яка була представлена ​​у вигляді модуля фазованої антенної решітки для використання майбутніми базовими станціями 5G - першої в своєму роді.

Модуль складається з чотирьох монолітних інтегрованих мікросхем і 64 подвійних поляризованих антен, при цьому його розмір не перевищує 6 квадратних сантиметрів. Настільки малий розмір необхідний для щільного розміщення.

Поєднання декількох антен в одному модулі дозволяє управляти променем для його фокусування на окремих користувачів, тим самим збільшуючи діапазон.

А завдяки використанню паралельної подвійний поляризації один антенний модуль здатний формувати два променя одночасно, збільшуючи вдвічі кількість одночасно обслуговуваних користувачів.

«Розробка фазованої антенної решітки міліметрового діапазону для технології 5G є важливим проривом - і не тільки тому, що в силу її компактних розмірів і низької вартості вона є надзвичайно комерційно привабливим рішенням для компаній, пов'язаних з мережевим обладнанням, і операторів, але і завдяки її потенціалу , здатному розкрити і розвинути нові ідеї, а також запустити інноваційні проекти, які ми собі навіть не могли уявити», - говорить віце-президент IBM Research з питань наукових досліджень і рішень Даріо Джил.

Технологія 5G ще остаточно не стандартизована, проте, як очікується, вона дасть можливість передавати дані на швидкості, що перевищує за певних умов 10 Гбіт/сек, при одночасному скороченні споживання електроенергії - вважається, що батареї, що живлять віддалені IoT-пристрої, підключені через мережу 5G , матимуть термін життя в 10 років.

У IBM також вказують на те, що фазована антенна решітка зможе знайти застосування в радарах міліметрового діапазону, який, наприклад, дасть можливість транспортним засобам «бачити» в туман або дощ, або для чіткого вимірювання відстаней між об'єктами.

Борис Скуратівський

- 09 лютого, 2017
Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Новини ІНТЕРНЕТу
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2018 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *