Новини ІНТЕРНЕТу - Сторінка 6 - Форум TV-SAT
FORUM TV-SATПонеділок
05.12.2016, 20:37

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 6 з 6«123456
Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Новини ІНТЕРНЕТу
Новини ІНТЕРНЕТу
RATVODДата: Субота, 17.10.2009, 18:44 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20083
Статус: Оффлайн
Новини ІНТЕРНЕТу9 правил пошуку інформації в GOOGLE,

про які не знають 96% користувачівRATVODДата: Четвер, 13.10.2016, 10:42 | Повідомлення # 76
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20083
Статус: Оффлайн
З 2017 року провайдери будуть зобов'язані гарантувати

мінімальну швидкість мережі
Інтернет
З 1 січня майбутнього року інтернет-провайдери будуть зобов'язані вказувати
мінімальну швидкість мережі у договорі, який буде укладатися з абонентом.


Таке рішення було прийнято Національною комісією регулювання зв'язку та інформатизації України, а його реєстрація пройшла в Міністерстві юстиції.

Вказувати мінімальну швидкість зобов'язані всі провайдери, які займаються наданням безпосередньо стаціонарного доступу до мережі Інтернет. У свою чергу, українських мобільних операторів зобов'язали вказувати максимальну швидкість з'єднання.

Це чергова спроба НКРЗІ прибрати з ринку нелегальних інтернет-провайдерів, які не реєструються в державному реєстрі та надають неякісні послуги «з-під поли».

Більшість провайдерів розкритикував це рішення, зазначивши, що швидкість інтернету неможливо гарантувати, однак Голова Нацкомісії Олександр Животовський впевнено заявив, що майбутні зміни правильні, корисні і посприяють ринку.

Микита Наумов

-11 жовтня, 2016

Mediasat


RATVODДата: Четвер, 10.11.2016, 20:05 | Повідомлення # 77
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20083
Статус: Оффлайн
YouTube отримав підтримку HDR відеоКомпанія Google оголосила про те,
що платформа YouTube відтепер підтримує HDR-відео.


В YouTube впевнені в тому, що технологія HDR відкриває шлях до найбільш високої якості картинки за всю історію потокового відео. Керівництво платформи бачить в HDR можливість запропонувати глядачеві вищу роздільну здатність, чіткість, деталізоване співвідношення світла і тіней, з ще більш високою яскравістю. Уже зараз глядачі можуть дивитися відео на YouTube в HDR форматі на підтримуваних пристроях - таких, як HDR телевізори з новим гаджетом Chromecast Ultra, а незабаром - на всіх моделях 2016 року Samsung SUHD і Ultra HD.

В YouTube планують скористатися новими можливостями HDR по повній програмі після обладнання своїх офісів в Лос-Анджелесі і Нью-Йорку засобами виробництва HDR-контенту, а також після того, як дозволить користувачам завантажувати в мережу власні HDR відео. В YouTube заявили про початок співпраці з такими творцями контенту, як MysteryGuitarMan, Jacob + Katie Schwarz і Abandon Visuals з метою виробництва і завантаження в мережу HDR відео.

«Технологія несе в собі абсолютно новий вимір свободи творчості і візуальних видовищ, і ми робимо лише перші несміливі кроки в розумінні того, що це може означати для створення контенту. Ми з нетерпінням чекаємо чудових відео, які можна буде знімати з використанням HDR », - йдеться в блозі YouTube.

Згідно з розрахунками, зробленими дослідницькою компанією IHS Markit, обсяги поставок HDR телевізорів до кінця 2016 року становитимуть більше чотирьох мільйонів, а до 2020 року зростуть до позначки в тридцять мільйонів штук. У той же час ринок HDR-сумісних телевізорів (до числа яких агентство включає будь-яку модель, сумісну з основними HDR форматами, навіть в разі використання дисплеїв стандартного динамічного діапазону) буде приблизно в 4 рази ширше. В цілому в IHS Markit прогнозують, що до 2020 року практично кожен з 112 мільйонів 4K-телевізорів, що надходять у продаж по всьому світу, буде мати сумісність з HDR. При цьому тільки 30% від усіх цих телевізорів буде мати здатність повноцінно відображати HDR контент.

Вперше про плани реалізації підтримки HDR відео YouTube заявив на початку січня в ході виставки CES 2016.

Борис Скуратівський

-08 листопада, 2016

Mediasat


RATVODДата: Неділя, 27.11.2016, 21:40 | Повідомлення # 78
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20083
Статус: Оффлайн
До кінця 2016 року майже половина світу

буде підключена до
Інтернету
Звіт МСЕ при ООН говорить про те, що багато людей в світі як і раніше не користуються Інтернетом
або не використовують на повну всі переваги, які він в собі несе.


Дані, що містяться в новому звіті, говорять про те, що до кінця поточного року майже половина населення Землі зможе користуватися Інтернетом. Це стане можливим у силу зниження цін на смартфони і розвитку мобільних мереж.

У звіті «Вимірюючи інформаційне суспільство», підготовленому Міжнародним союзом електрозв'язку (МСЕ) при ООН, йдеться, що світ стає «все більш і більш підключеним», тому існують широкі інвестиційні можливості для приватного сектора, пов'язані з підключеннями того, що поки ще не підключено .

За прогнозами, до кінця поточного року можливості підключення до мобільних стільникових мереж зросте неймовірно, і 95% населення світу буде жити в регіонах, покритих сигналом мобільних стільникових мереж.

В цілому, в даний час доступ до Інтернету має 47% жителів планети, що як і раніше не дотягує до цифри в 60%, яку в ООН намітили на 2020 рік.

В даний час приблизно 3,9 мільярда людей - тобто, більше половини населення планети - не має доступу до домашнього або мобільного інтернету, і дана проблема постає ще більш гостро, коли мова йде про такі категорії, як «жінки, люди похилого віку, люди з невисоким рівнем освіти, низьким доходом і проживають в сільській місцевості ».

«Для забезпечення доступу в Інтернет більшій кількості людей необхідно зосередитися на подоланні загального соціальної нерівності, - говорить генеральний секретар МСЕ Хоулін Чжао. - Освіта і рівень доходів є найважливішими факторами, що заважають людям користуватися Інтернетом. Інформаційні та комунікаційні технології (ІКТ) стануть суттєвими факторами для досягнення кожної з 17 Цілей сталого розвитку (Цур), і цей звіт грає важливу роль у визначенні напрямків для досягнення цих цілей ».

Поширення в світі мереж 3G і 4G несе можливість доступу в Інтернет все більшій і більшій кількості людей, відзначають в МСЕ, вказуючи на те, що в 2016 році можливість доступу до мобільних широкосмугових мереж мали 84% населення планети.

У МСЕ закликали політиків у всьому світі вжити всіх необхідних заходів для вирішення цілої низки проблем, пов'язаних з соціально-економічною нерівністю, і надання допомоги в отриманні необхідних навичок для повноцінного користування Інтернетом.

У звіті зазначено, що багато людей до сих пір не мають мобільного телефону і не знають, як ним користуватися. У країнах, що розвиваються, де збиралися дані по домогосподарствах, майже 20% жителів не користуються мобільним телефоном.

Велика частина тих, у кого немає мобільного телефону або хто не вміє ним користуватися доводиться на вікові категорії 5-14 років або старше 74 років.

У звіті говориться, що, незважаючи на те, що в цілому ситуація в світі поліпшується, відмінності в рівнях розвитку ІКТ між країнами і регіонами зберігаються.

Європа займає провідні позиції за рівнем розвитку ІКТ, також прогрес відзначається в ряді країн Північної і Південної Америки, а крім того - в країнах СНД.

При цьому, незважаючи на істотний прогрес, досягнутий країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону, дев'ять з 34 країн регіону (включаючи кілька країн з великим населенням), як і раніше демонструють низький рівень підключення.

Найгірші показники розвитку ІКТ показує Африка, де середній індекс розвитку ІКТ станом на 2016 рік становив 2,48 пункти - лише трохи більше половини від середньосвітового показника (4,94 пункти).Борис Скуратівський

-26 листопада, 2016

Mediasat


RATVODДата: Субота, 03.12.2016, 19:54 | Повідомлення # 79
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20083
Статус: Оффлайн
Інтернет стане швидше завдяки

ультрафіолетового лазеру
Російські вчені зуміли створити дешевий наноматеріал, який зуміє перетворити світло інфрачервоного лазера в ультрафіолет,
завдяки чому швидкість комп'ютерних мереж може помітно підвищитися,

повідомляє агентство РИА Новости з посиланням на журнал Nanoscale.


Крім прискорення Інтернету, дана процедура також допоможе відстежувати рух окремих молекул і атомів.

«Використовуючи надкороткі лазерні імпульси для передачі інформації, ми зможемо значно ущільнити і прискорити її потік. До того ж такі метаповерхності можна впровадити в оптичний чіп і з їх допомогою перемикати частоту випромінювання. Це дозволить розділяти потоки даних і паралельно проводити великі обсяги обчислень », - прокоментував нововведення фахівець Петербурзького університету ИТМО Антон Ципкин через прес-службу навчального закладу.

Як відомо, ультрафіолетове випромінювання можна використовувати для прискорення хімічних реакцій, для надчіткої мікроскопії і для інших наукових завдань і експериментів.

Ось уже довгий час вчені хочуть розробити світлові комп'ютери і системи передачі даних, створюючи все нові джерела світла і ультрафіолетові лазери - тільки за останні кілька років фахівцями були розроблені десятки різних моделей випромінювання.

Однак складність полягає в тому, що інтегрувати ультрафіолетові лазери в мікросхеми досить важко - виробляти ультрафіолет може дуже мала частина твердих матеріалів. Сам же ультрафіолет в змозі виробляти ще на порядок меньше матеріалів, хоча втрачає при цьому колосальну енергію.

Але проблема вирішилася з іншого боку - Антон Ципкин разом з командою просто перетворили світ інфрачервоного лазера в надкороткі лазерні пучки ультрафіолету.

Весь подальший хімічний процес призводить до того, що готова конструкція дозволяє виробляти глибоку різновидність ультрафіолетового свічення, яку в подальшому можна буде застосовувати в науці, медицині і сучасних технологіях.

Микита Наумов

- 02 грудня, 2016

Mediasat


Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Новини ІНТЕРНЕТу
Сторінка 6 з 6«123456
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2016 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *