Новини ІНТЕРНЕТу - Сторінка 6 - Форум TV-SAT
FORUM TV-SATП`ятниця
20.01.2017, 15:56

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 6 з 6«123456
Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Новини ІНТЕРНЕТу
Новини ІНТЕРНЕТу
RATVODДата: Субота, 17.10.2009, 18:44 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
Новини ІНТЕРНЕТу9 правил пошуку інформації в GOOGLE,

про які не знають 96% користувачівRATVODДата: Четвер, 13.10.2016, 10:42 | Повідомлення # 76
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
З 2017 року провайдери будуть зобов'язані гарантувати

мінімальну швидкість мережі
Інтернет
З 1 січня майбутнього року інтернет-провайдери будуть зобов'язані вказувати
мінімальну швидкість мережі у договорі, який буде укладатися з абонентом.


Таке рішення було прийнято Національною комісією регулювання зв'язку та інформатизації України, а його реєстрація пройшла в Міністерстві юстиції.

Вказувати мінімальну швидкість зобов'язані всі провайдери, які займаються наданням безпосередньо стаціонарного доступу до мережі Інтернет. У свою чергу, українських мобільних операторів зобов'язали вказувати максимальну швидкість з'єднання.

Це чергова спроба НКРЗІ прибрати з ринку нелегальних інтернет-провайдерів, які не реєструються в державному реєстрі та надають неякісні послуги «з-під поли».

Більшість провайдерів розкритикував це рішення, зазначивши, що швидкість інтернету неможливо гарантувати, однак Голова Нацкомісії Олександр Животовський впевнено заявив, що майбутні зміни правильні, корисні і посприяють ринку.

Микита Наумов

-11 жовтня, 2016

Mediasat


RATVODДата: Четвер, 10.11.2016, 20:05 | Повідомлення # 77
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
YouTube отримав підтримку HDR відеоКомпанія Google оголосила про те,
що платформа YouTube відтепер підтримує HDR-відео.


В YouTube впевнені в тому, що технологія HDR відкриває шлях до найбільш високої якості картинки за всю історію потокового відео. Керівництво платформи бачить в HDR можливість запропонувати глядачеві вищу роздільну здатність, чіткість, деталізоване співвідношення світла і тіней, з ще більш високою яскравістю. Уже зараз глядачі можуть дивитися відео на YouTube в HDR форматі на підтримуваних пристроях - таких, як HDR телевізори з новим гаджетом Chromecast Ultra, а незабаром - на всіх моделях 2016 року Samsung SUHD і Ultra HD.

В YouTube планують скористатися новими можливостями HDR по повній програмі після обладнання своїх офісів в Лос-Анджелесі і Нью-Йорку засобами виробництва HDR-контенту, а також після того, як дозволить користувачам завантажувати в мережу власні HDR відео. В YouTube заявили про початок співпраці з такими творцями контенту, як MysteryGuitarMan, Jacob + Katie Schwarz і Abandon Visuals з метою виробництва і завантаження в мережу HDR відео.

«Технологія несе в собі абсолютно новий вимір свободи творчості і візуальних видовищ, і ми робимо лише перші несміливі кроки в розумінні того, що це може означати для створення контенту. Ми з нетерпінням чекаємо чудових відео, які можна буде знімати з використанням HDR », - йдеться в блозі YouTube.

Згідно з розрахунками, зробленими дослідницькою компанією IHS Markit, обсяги поставок HDR телевізорів до кінця 2016 року становитимуть більше чотирьох мільйонів, а до 2020 року зростуть до позначки в тридцять мільйонів штук. У той же час ринок HDR-сумісних телевізорів (до числа яких агентство включає будь-яку модель, сумісну з основними HDR форматами, навіть в разі використання дисплеїв стандартного динамічного діапазону) буде приблизно в 4 рази ширше. В цілому в IHS Markit прогнозують, що до 2020 року практично кожен з 112 мільйонів 4K-телевізорів, що надходять у продаж по всьому світу, буде мати сумісність з HDR. При цьому тільки 30% від усіх цих телевізорів буде мати здатність повноцінно відображати HDR контент.

Вперше про плани реалізації підтримки HDR відео YouTube заявив на початку січня в ході виставки CES 2016.

Борис Скуратівський

-08 листопада, 2016

Mediasat


RATVODДата: Неділя, 27.11.2016, 21:40 | Повідомлення # 78
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
До кінця 2016 року майже половина світу

буде підключена до
Інтернету
Звіт МСЕ при ООН говорить про те, що багато людей в світі як і раніше не користуються Інтернетом
або не використовують на повну всі переваги, які він в собі несе.


Дані, що містяться в новому звіті, говорять про те, що до кінця поточного року майже половина населення Землі зможе користуватися Інтернетом. Це стане можливим у силу зниження цін на смартфони і розвитку мобільних мереж.

У звіті «Вимірюючи інформаційне суспільство», підготовленому Міжнародним союзом електрозв'язку (МСЕ) при ООН, йдеться, що світ стає «все більш і більш підключеним», тому існують широкі інвестиційні можливості для приватного сектора, пов'язані з підключеннями того, що поки ще не підключено .

За прогнозами, до кінця поточного року можливості підключення до мобільних стільникових мереж зросте неймовірно, і 95% населення світу буде жити в регіонах, покритих сигналом мобільних стільникових мереж.

В цілому, в даний час доступ до Інтернету має 47% жителів планети, що як і раніше не дотягує до цифри в 60%, яку в ООН намітили на 2020 рік.

В даний час приблизно 3,9 мільярда людей - тобто, більше половини населення планети - не має доступу до домашнього або мобільного інтернету, і дана проблема постає ще більш гостро, коли мова йде про такі категорії, як «жінки, люди похилого віку, люди з невисоким рівнем освіти, низьким доходом і проживають в сільській місцевості ».

«Для забезпечення доступу в Інтернет більшій кількості людей необхідно зосередитися на подоланні загального соціальної нерівності, - говорить генеральний секретар МСЕ Хоулін Чжао. - Освіта і рівень доходів є найважливішими факторами, що заважають людям користуватися Інтернетом. Інформаційні та комунікаційні технології (ІКТ) стануть суттєвими факторами для досягнення кожної з 17 Цілей сталого розвитку (Цур), і цей звіт грає важливу роль у визначенні напрямків для досягнення цих цілей ».

Поширення в світі мереж 3G і 4G несе можливість доступу в Інтернет все більшій і більшій кількості людей, відзначають в МСЕ, вказуючи на те, що в 2016 році можливість доступу до мобільних широкосмугових мереж мали 84% населення планети.

У МСЕ закликали політиків у всьому світі вжити всіх необхідних заходів для вирішення цілої низки проблем, пов'язаних з соціально-економічною нерівністю, і надання допомоги в отриманні необхідних навичок для повноцінного користування Інтернетом.

У звіті зазначено, що багато людей до сих пір не мають мобільного телефону і не знають, як ним користуватися. У країнах, що розвиваються, де збиралися дані по домогосподарствах, майже 20% жителів не користуються мобільним телефоном.

Велика частина тих, у кого немає мобільного телефону або хто не вміє ним користуватися доводиться на вікові категорії 5-14 років або старше 74 років.

У звіті говориться, що, незважаючи на те, що в цілому ситуація в світі поліпшується, відмінності в рівнях розвитку ІКТ між країнами і регіонами зберігаються.

Європа займає провідні позиції за рівнем розвитку ІКТ, також прогрес відзначається в ряді країн Північної і Південної Америки, а крім того - в країнах СНД.

При цьому, незважаючи на істотний прогрес, досягнутий країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону, дев'ять з 34 країн регіону (включаючи кілька країн з великим населенням), як і раніше демонструють низький рівень підключення.

Найгірші показники розвитку ІКТ показує Африка, де середній індекс розвитку ІКТ станом на 2016 рік становив 2,48 пункти - лише трохи більше половини від середньосвітового показника (4,94 пункти).Борис Скуратівський

-26 листопада, 2016

Mediasat


RATVODДата: Субота, 03.12.2016, 19:54 | Повідомлення # 79
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
Інтернет стане швидше завдяки

ультрафіолетового лазеру
Російські вчені зуміли створити дешевий наноматеріал, який зуміє перетворити світло інфрачервоного лазера в ультрафіолет,
завдяки чому швидкість комп'ютерних мереж може помітно підвищитися,

повідомляє агентство РИА Новости з посиланням на журнал Nanoscale.


Крім прискорення Інтернету, дана процедура також допоможе відстежувати рух окремих молекул і атомів.

«Використовуючи надкороткі лазерні імпульси для передачі інформації, ми зможемо значно ущільнити і прискорити її потік. До того ж такі метаповерхності можна впровадити в оптичний чіп і з їх допомогою перемикати частоту випромінювання. Це дозволить розділяти потоки даних і паралельно проводити великі обсяги обчислень », - прокоментував нововведення фахівець Петербурзького університету ИТМО Антон Ципкин через прес-службу навчального закладу.

Як відомо, ультрафіолетове випромінювання можна використовувати для прискорення хімічних реакцій, для надчіткої мікроскопії і для інших наукових завдань і експериментів.

Ось уже довгий час вчені хочуть розробити світлові комп'ютери і системи передачі даних, створюючи все нові джерела світла і ультрафіолетові лазери - тільки за останні кілька років фахівцями були розроблені десятки різних моделей випромінювання.

Однак складність полягає в тому, що інтегрувати ультрафіолетові лазери в мікросхеми досить важко - виробляти ультрафіолет може дуже мала частина твердих матеріалів. Сам же ультрафіолет в змозі виробляти ще на порядок меньше матеріалів, хоча втрачає при цьому колосальну енергію.

Але проблема вирішилася з іншого боку - Антон Ципкин разом з командою просто перетворили світ інфрачервоного лазера в надкороткі лазерні пучки ультрафіолету.

Весь подальший хімічний процес призводить до того, що готова конструкція дозволяє виробляти глибоку різновидність ультрафіолетового свічення, яку в подальшому можна буде застосовувати в науці, медицині і сучасних технологіях.

Микита Наумов

- 02 грудня, 2016

Mediasat


RATVODДата: Середа, 07.12.2016, 19:10 | Повідомлення # 80
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
Британські інтернет-провайдери

будуть повідомляти абонентів, що вони пірати
Провідні інтернет-компанії, що працюють на британському ринку, за чутками, планують в 2017 році розпочати реалізацію
давно намічених планів, спрямованих на боротьбу з порушниками авторських прав, в рамках підтримуваної урядом
схеми розсилок «антипіратських повідомлень» всім особам, спійманим на використанні торрентів.


Згідно з інформацією, представленою на International Business Times, інтернет-гіганти, тісно співпрацюючи з правовласниками, незабаром почнуть розсилати попередження по електронній пошті всім клієнтам, які будуть викриті в завантаженні піратської музики, фільмів, телепередач і комп'ютерних програм.

Як очікується, дані повідомлення не будуть містити погроз накладення штрафних санкцій - замість цього передбачена схема, по якій користувачі будуть отримувати «освітні» повідомлення, що містять інформацію про сайти, що пропонують аналогічний контент на законних підставах.

По суті, користувачі будуть отримувати повідомлення, що натякають на те, що вони, можливо, виявилися втягнутими в незаконний обмін файлами, але - не більше того.

Все це здається дуже знайомим, тому що про все це вже говорилося раніше. Як повідомлялося, в 2014 році була реалізована схожа схема, що отримала назву Програма добровільних сповіщень про необхідність дотримання авторського права (VCAP), яка була покликана просувати ті ж самі антипіратські ідеї.

Двома роками пізніше представник прес-служби програми «Отримуйте це безпосередньо з легальних сайтів», що реалізується групою Creative Content UK (CCUK), заявив в інтерв'ю виданню TorrentFreak про те, що реалізація планів буде розпочато в «найближчі кілька місяців».

Представник прес-служби CCUK заявив: «Освітні електронні листи допоможуть власникам облікових записів, а також іншим особам, які використовують облікові записи, робити правильні речі і отримувати контент із законних джерел.»

«Ми розуміємо, що багато людей можуть і не знати про те, що їх обліковий запис використовується для обміну файлами, зокрема, таке буває, коли діти незаконно викачують контент, а потім роздають його, не поставивши до відома батьків».

«Поряд з інформацією про те, де користувач повинен шукати легальні джерела контенту в майбутньому, електронне повідомлення також буде направляти користувача на ресурси з додатковою інформацією, яка допоможе їм знаходити відповіді на питання про те, як була отримана інформація і як переконатися в тому, що їх обліковий запис не використовуватиметься в майбутньому для незаконного скачування контенту ».


Запропонована CCUK схема вартістю в 3,5 мільйона фунтів стерлінгів (4,4 мільйона доларів) була вперше представлена ​​в якості спроби популяризації легального доступу до розважального контенту. Програму підтримують фінансами Американська асоціація кінокомпаній (MPA), Британська асоціація виробників фонограм (British Recorded Music Industry), а також компанії BT, Sky Broadband, TalkTalk і Virgin Media.

Свою підтримку проведеної кампанії надали також BBC, Асоціація кінодистрибуторів і Альянс незалежного кіно і телебачення (IFTA). Втім, як зазначають у виданні, даний крок виглядає дещо запізнілим, оскільки користувачі Інтернету все активніше використовують для перегляду контенту такі потокові платформи як Netflix і Amazon.

В Creative Content UK не дають ніяких роз'яснень про те, чому дана схема втілюється в життя лише зараз.

Борис Скуратівський

- 07 грудня, 2016
RATVODДата: Середа, 21.12.2016, 21:35 | Повідомлення # 81
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
3G заважає роботі Wi-Fi

в Україні
Активне просування 3G в Україні послужило серйозною перешкодою роботі Wi-Fi мереж в діапазоні 2,4 ГГц, повідомляє Ліга.net з посиланням на Інтернет асоціацію України.

Так, послуги, що надаються з встановлених базових станцій Wi-Fi в діапазоні 2,4 ГГц, заглушуються 3G-мережами.

Інтернет асоціація вже направила лист до Національної комісії з питань регулювання зв'язку, в якому пропонує заснувати робочу групу щодо зміни законодавства щодо користування радіочастотним ресурсом 2,4 ГГц, в якому надаються Wi-Fi послуги.

Учасники ринку ІнАУ повідомили, що безпосередньо після масштабного впровадження 3G в Україні мережа Wi-Fi не може надавати послуги в нормальному режимі в діапазоні 2,4 ГГц - передавачі 3G-мереж просто глушать сигнал Wi-Fi.

Микита Наумов

-21 грудня, 2016
RATVODДата: Четвер, 22.12.2016, 22:26 | Повідомлення # 82
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
В Україні ліквідовано ще один

піратський портал
У Запорізькій області припинено діяльність чергового сайту, що поширює піратський контент, повідомляє сайт Кіберполіції України.


Робота ресурсу була припинена силами відділу протидії кіберзлочинів Запорізької області.

Сайт mega-cinema.pp.ua став черговим веб-сайтом, який зазнав ліквідації у зв'язку з серйозними звинуваченнями в піратстві і порушеннями авторських прав. Повідомляється, що через діяльність порталу правовласники зазнали збитків в цілому на 1,2 млн грн.

Як стало відомо, керував сайтом 18-річний житель Запоріжжя, якому вже пред'явили підозру у вчиненні правопорушення.

Микита Наумов

- 22грудня, 2016.
RATVODДата: Неділя, 25.12.2016, 20:12 | Повідомлення # 83
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
Під час тестів в мережі 5G

досягнута швидкість 9 Гбіт/сек
Американський регіональний оператор U.S. Cellular в продовженні своєї кампанії по просування технології 5G заявляє
про досягнення швидкості в кілька гігабіт в секунду при передачі даних на відстань до 1,6 км в рамках тесту,
проведеного спільно з компанією Ericsson
.


Компанії U.S. Cellular і Ericsson заявили про те, що в рамках запущеної ними спільної мережі з використанням компонентів, які, як очікуються, стануть частиною майбутнього стандарту 5G, були досягнуті швидкості передачі даних до 9 гігабіт в секунду.

Згідно зі спільною заявою компаній, тести проводилися в місті Медісон, штат Вісконсін, з використанням обладнання компанії Ericsson, встановленого на вишках мережі U.S. Cellular в рамках виданої їй Федеральною комісією з електрозв'язку експериментальної ліцензії на використання частот в діапазоні 15 ГГц. У заяві наголошується, що під час проведення тестів вдалося досягти пікової швидкості в 1,5 Гбіт/сек при передачі даних на відстань в одну милю від вишки і 9 Гбіт/сек при передачі даних на відстань в 240 метрів.

В процесі проведення тестів використовувалися, зокрема, технології спільного використання радіочастотного ресурсу, формування променя, відстеження променя і MIMO-антени, які, як очікується, повинні стати частиною розроблюваного стандарту 5G.

«Останній тест, проведений спільно з компанією Ericsson, продемонстрував неймовірні показники швидкості - до 9 Гбіт / сек, яких вдалося досягти в середовищі, близькому до сценаріїв реального світу і ми дуже сподіваємося на продовження співпраці з Ericsson заради розробки стандартів, необхідних для функціонування здорової екосистеми 5G », - пояснив технічний директор
US Cellular Майкл Іріцаррі.

Дані випробування - не перші в історії компанії U.S. Cellular, яка раніше провела спільний тест з компанією Nokia, в рамках якого вивчалася робота фіксованого бездротового зв'язку в приміщенні і на відкритих просторах з використанням частот діапазону 28 ГГц. За результатами даних випробувань було заявлено про досягнення в мережі швидкостей до 5 Гбіт / сек і затримки до двох мілісекунд.

Як було заявлено, тест, проведений спільно з компанією Nokia, включав в себе передачу шести одночасних відеопотоків в форматі 4K для демонстрації на відкритому повітрі в Чикаго з використанням бездротового з'єднання за принципом «точка-точка» між базовою станцією і призначеним для користувача обладнанням. Для імітації умов «реального світу» тести включали використання перешкод у вигляді «сухих стін, вікон та металевих панелей», а також обладнання, що переміщається серед гілок і листя дерев. Лабораторні дослідження проводилися в лабораторії U.S. Cellular.

Раніше Іріцаррі натякав на роботу з несучою, переданої в діапазоні 15 ГГц, а також на потенційну можливість проведення третього тесту до кінця року.

Раніше в компанії Ericsson стверджували, що мають у своєму розпорядженні необхідне обладнання, яке готове для запуску 5G вже в середині 2017 року, хоча повноцінна стандартизація 5G очікується не раніше 2018 року.

Нещодавно компанія Ericsson випустила звіт, в якому прогнозується лідерство країн Північної Америки в процесі прийняття стандарту 5G. У звіті прогнозується, що на частку регіону до 2022 доведеться 25% від всіх передбачуваних 550 мільйонів з'єднань в стандарті 5G. При цьому азіатсько-тихоокеанський регіон повинен стати другим за темпами зростання передплатників послуг 5G - до 2022 року тут, за прогнозами, буде відзначено 10% всіх 5G підключень.

Борис Скуратівський

- 23 грудня, 2016.
RATVODДата: Субота, 14.01.2017, 09:25 | Повідомлення # 84
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
Google згортає проект з роздачі

широкосмугового інтернету дронами
У компанії Google вирішили закрити проект Project Titan,
пов'язаний з роздачею широкосмугового інтернету за допомогою дронів.


У 2014 році компанії Google і Facebook змагалися за право покупки компанії Titan Aerospace, яка є виробником висотних дронів на сонячних батареях. Переможцем тендеру стала компанія Google, тому компанії Facebook довелося купувати іншу компанію, яка випускає великі планери Aquila.

Ідея покупки компаній полягала в тому, щоб отримати можливість роздавати інтернет «з неба», дозволяючи входити в мережу більшому числу користувачів, які, можливо, ставали б користувачами онлайн-служб обох компаній. Однак цей «летючий» проект в підсумку довелося «жорстко приземлити».

У середу представниця прес-служби дослідницької лабораторії X, що належить Alphabet - материнської компанії Google - заявила про закриття проекту Titan. За її словами, це сталося на початку 2016 року, хоча підтвердження даної інформації з'явилося лише сьогодні в першій половині дня на технологічному блозі 9to5Google.

Команда компанії Titan була переведена в лабораторію X в кінці 2015 року і незабаром дослідна лабораторія завершила дослідження висотних дронів, - заявила прес-секретар.

У компанії Facebook також зіткнулися з проблемами. У червні зазнав аварії дрон Aquila, якмй належав їй, що послужило причиною розслідування з боку Національної ради з безпеки на транспорті. Це було останньою спробою Facebook реалізувати план по забезпеченню жителів планети бездротовим зв'язком, яка послідувала за тим, що трапилося на початку 2016 року вибухом, що знищив один з супутників компанії і політичною протидією розвитку послуги в Індії.

Компанія Google вирішила відмовитися від проекту Titan в силу причин економічного і технічного характеру. Розвиток проекту Project Loon - ще одного проекту лабораторії X, пов'язаного з роздачею сигналу інтернету за допомогою висотних повітряних куль, триває. Те ж стосується і проекту Project Wing, пов'язаного з використанням дронів для потреб доставки, а не роздачі інтернету.

«Для порівняння, на даному етапі економічна і технічна здійсненність проекту Project Loon представляє більш перспективний спосіб підключення сільських і віддалених районів світу до інтернету, - заявила прес-секретар лабораторії X. - Багато колишніх членів команди Titan сьогодні застосовують наявний досвід і знання в інших проектах X, пов'язаних з використанням висотних літальних апаратів, зокрема - Loon і Project Wing ».

Тим часом, Project Wing також зіткнувся з низкою проблем. Восени 2016 року кільком співробітникам Wing було запропоновано знайти собі місце в інших проектах Alphabet після того, як X відмовилася від деяких планів по запуску дронів.

Борис Скуратівський

- 13 січня, 2017.


RATVODДата: Субота, 14.01.2017, 09:48 | Повідомлення # 85
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
GSMA Intelligence: 59% світового населення

має доступ до
4G
Аналітична компанія GSMA Intelligence представила звіт про глобальний ринок телекому за підсумками IV кварталу 2016 року. Ключові моменти - зростання дата-трафіку, збільшення кількості смартфонів і падіння доходів від голосових послуг.


За даними, озвученими в звіті, в четвертому кварталі минулого року 51% населення Землі підключалися до мережі інтернет за допомогою смартфонів. Це на 6% більше в порівнянні з IV кварталом 2015 року. Аналітики GSMA Intelligence прогнозують, що за підсумками першого кварталу поточного року кількість користувачів, які виходять в мережу через смартфони збільшиться на 1% і складе 52% світового населення.

Дані дослідження також говорять про нехай і не значне, але зростання населення планети, що має доступ до 3G. За підсумками четвертого кварталу 2015 року 79% світового населення мало можливість скористатися зв'язком третього покоління, а за аналогічний період 2016 року цей показник склав 82%, що дорівнює тривідсотковому зростанню.

Відсоток населення з доступом до зв'язку четвертого покоління (4G) збільшився більш суттєво, ніж 3G. Якщо в останньому кварталі 2015 року цей показник дорівнював 48%, то за аналогічний період 2016 року він склав 59%, продемонструвавши зростання на 11%.

Середня виручка в розрахунку на одного абонента (ARPU) від послуг мобільного інтернету в четвертому кварталі минулого року склала 4 долари США. ARPU від голосових послуг 4,4 долара. Загальний ARPU - 9,5 американських доларів.

Більш докладні дані містяться в інфографіці, підготовленій компанією «Київстар» на основі даних GSMA Intelligence.Віталій Мосейчук

- 13 січня, 2017.
RATVODДата: Четвер,Свіжий файл Вчора, 18:26 | Повідомлення # 86
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
4G-зв'язок спочатку з'явиться

тільки в великих містах
України
До кінця поточного року в Україні буде проведено тендер на впровадження 4G-зв'язку.


В Україні в кінці 2017 року відбудеться 4G-тендер в діапазоні 2,6 ГГц. Про це пише «Новий час» з посиланням на слова Олександра Животовского, голови Національної комісії регулювання зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

Глава НКРЗІ пояснив, що будівництво 4G-мереж в діапазоні 2,6 ГГц дозволить покрити зв'язком четвертого покоління тільки центри великих міст.

«4G або ж LTE на першому етапі буде найбільш затребуваний в великих містах. Діапазон 2,6 ГГц найбільш пристосований для будівництва 4G-мереж. Він дозволяє зробити це швидко і максимально просто», - уточнює Животовський.

З такою думкою згодні і консультанти британської компанії Analysys Mason, які проводили дослідження в Україні і прийшли до аналогічних висновків.

У II-III кварталі поточного року НКРЗІ виставить на продаж 80 МГц (2510-2545, 2565-2570, 2630-2665 і 2685-2690 МГц), що належать оператору «ММДС-Україна». Компанія готова поділитися даними частотами, за умови компенсації за повернений державі радіочастотний ресурс (РЧР) в розмірі близько 25% від стартової ціни.

«У проекті урядової постанови, підготовленої НКРЗІ, розрахункова ціна за 1 МГц в діапазоні 2,6 ГГц становить 1,059 млн грн. Відповідно, якщо помножити цю вартість на 80 МГц і на кількість регіонів (27, з урахуванням АРК і Севастополя), то початкова ціна складе 2,288 млрд грн», - наголошується в публікації видання «Новий час».

Разом з тим, мова про будівництво 4G-мереж в діапазонах 800 МГц і 900 МГц в даний час не йде. Незважаючи на те, що чим нижче частота, тим більшу територію може охопити одна базова станція, спочатку необхідно відключити аналогове телемовлення, а також провести конверсію частот, закріплених за військовими, - говорить Олександр Животовський.

Віталій Мосейчук

- 18 січня, 2017.
RATVODДата: Четвер,Свіжий файл Вчора, 18:26 | Повідомлення # 87
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20335
Статус: Оффлайн
Сінгапурський оператор зафіксував

швидкість
35 Гбіт/сек в тестовій 5G-мережі
Під час тесту технології, що дозволяє запустити мережу бездротового доступу в стандарті 5G, компанії Huawei і M1
використовували міліметровий спектр в смузі 73 ГГц, що дало можливість досягти швидкості передачі даних в 35 Гбіт/сек.


Демонстрація роботи технології, проведена сінгапурським мобільним оператором M1 і компанією Huawei з використанням спектра міліметрових хвиль, здійснювалася в смузі 73 ГГц в E-діапазоні. Мета випробування полягала в практичному підтвердженні можливості нормальної роботи технології 5G в діапазонах високих частот, що відкриває нові горизонти для стандартизації в Сінгапурі технологій, пов'язаних з роботою 5G на високих частотах.

Випробування проводилося з використанням існуючої комерційної апаратної інфраструктури, наданої компанією Huawei і робочої моделі пристрою CAT14. Це стало можливим завдяки інтеграції чотирьох мережевих технологій, включаючи агрегацію 3CC, рознесену прийомопередачу 4 × 4 MIMO, модуляцію високого порядку 256 QAM і агрегацію несучих аплинка 2CC.

В даний час по всьому світу йде активне випробування в роботі різних варіантів рішень і стандартів технології 5G, що розглядаються органом стандартизації 3GPP (проект партнерства заради технологій 3-го покоління). В 3GPP сподіваються остаточно затвердити стандарти технології 5G для глобального прийняття і впровадження до 2020 року.

Нагадаємо, нещодавно в ході тестування 5G-технології турецький оператор Turkcell зафіксував швидкість в 24,7 Гбіт/сек при передачі даних в діапазоні 15 ГГц.

Борис Скуратівський

- 19 січня, 2017.
Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Новини ІНТЕРНЕТу
Сторінка 6 з 6«123456
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2017 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *