З Новим роком!!
FORUM TV-SATПонеділок
21.01.2019, 18:09

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 8 з 9
 • «
 • 1
 • 2
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • »
Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Новини ІНТЕРНЕТу
Новини ІНТЕРНЕТу
RATVODДата: Субота, 17.10.2009, 18:44 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Онлайн
Новини ІНТЕРНЕТу9 правил пошуку інформації в GOOGLE,

про які не знають 96% користувачів
RATVODДата: Вівторок, 27.02.2018, 19:44 | Повідомлення # 106
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Онлайн
SpaceX проти OneWeb:

битва за право підключити планету до інтернету
22 лютого компанія SpaceX успішно запустила на орбіту ракету,
яка вивела два невеликих «тестових» супутники.


Запуск був проведений з бази ВПС Ванденбург в штаті Каліфорнія о 6:17 ранку за каліфорнійським часом (14:17 за Гринвічем).

Вони повинні стати частиною угруповання, яке на початковому етапі буде включати в себе 4 425 апаратів. Проект «Starlink», що реалізується за підтримки Ілона Маска, запускається з метою надання доступу до широкосмугового інтернету мільярдам користувачів, які проживають в районах з поганим покриттям або взагалі без покриття.

Маск обіцяє в майбутньому вивести ще 7 518 супутників на дуже низьку орбіту (всього 322 км над Землею) з метою надання користувачам понад якісного зв'язку в стандарті 5G з мінімальною затримкою сигналу.

Цього разу в SpaceX не планували повертати перший ступінь ракети на Землю (яка також вивела на орбіту іспанський супутник для спостереження за Землею), так як вона вже одного разу побувала в космосі і є першою версією ракети Falcon 9. Однак в SpaceX все ж сподіваються відновити для подальшого використання найбільш цінну частину ракети - обтічник.

Якщо все піде згідно з наміченим планом, то, за словами Маска, два тестових супутника - Microsat 2a і 2b - можна буде активно використовувати для обслуговування 14 мільйонів американців, які проживають в сільських районах країни, а також ще 1,2 мільйона тих американців, які проживають в районах, де практично немає зв'язку. Це стане можливим після запуску на низьку навколоземну орбіту приблизно 800 супутників, що може бути зроблено протягом 2020-21 років.

Втім, Маск - далеко не єдиний, хто вирішив використовувати космос для подібних цілей. Є ще з півдюжини проектів, пов'язаних з цим ринком.

Найбільш перспективним з них є проект OneWeb, що розвивається за підтримки Грега Вайлера і фінансований консорціумом багатих інвесторів, серед яких - японська компанія SoftBank, компанія Airbus, компанія Virgin Річарда Бренсона, Intelsat, індійська Bharti, Qualcomm і навіть Coca Cola.

Компанія планує запустити 720 супутників - також на низьку навколоземну орбіту - на висоту в 1200 км. І перший етап запуску проекту має розпочатися вже в наступному році. В даний час OneWeb створює супутники, здатні забезпечувати доступ в інтернет на швидкості в 500 Мбіт/сек - з перспективою збільшення до 2,5 Гбіт/сек до 2021. Перша група з 10 супутників буде готова до запуску в травні. В даний час Вайлер будує у Флориді спеціалізовану фабрику для масового виробництва супутників.

- 27 лютого, 2018

Редакція


RATVODДата: П`ятниця, 02.03.2018, 19:14 | Повідомлення # 107
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Онлайн
«1 + 1 медіа»виводить на ринок рішення

щодо захисту авторських прав в
інтернеті
Група «1 + 1 медіа» запустила новий комерційний продукт SUDUM - технологічно-правова система
захисту авторських прав в інтернеті, яка блокує нелегальні копії відеоконтенту на сайтах,
популярних соціальних мережах і відеохостингу.


Про це Mediasat повідомили в прес-службі медіа-групи.

Як розповіли нашому кореспонденту, SUDUM в автоматичному режимі 24/7 проводить пошук нелегальних копій відео в інтернеті. Після виявлення піратської версії контенту, програма самостійно розсилає скаргу веб-сайту, хостинг-провайдеру, адміністрації соціальної мережі. Роботу системи контролюють фахівці «1 + 1 медіа», щоб уникнути випадкових блокувань легального контенту.

Спочатку SUDUM був розроблений департаментом 1 + 1 Digital для захисту власного контенту медіахолдингу від піратів. Після першого року роботи системи, «1 + 1 медіа» вдалося досягти 94% ефективності по зачистці нелегальних копій в інтернеті: було видалено 200 тис. копій, а прибуток, від збільшеного трафіку на онлайн-майданчиках групи, збільшилася на 40%.

«Інтернет-піратство - нагальна проблема для правовласників, і одна з головних причин, по якій вони недоотримують прибуток. Сьогодні виробники контенту об'єднуються для вирішення цієї проблеми. Нам важливо бути компанією, яка не тільки бореться з піратами, але і пропонує ринку свої рішення для боротьби з ними. У нас є багатий досвід захисту свого контенту і ми готові його масштабувати на бізнеси інших правовласників», - зазначає Анна Ткаченко, директор Діджитал-напряму «1 + 1 медіа».

Сьогодні рішення здатне забезпечити захист інтересів правовласників в рунеті і уанеті, а першими клієнтами «1 + 1 медіа» щодо захисту авторських прав за допомогою системи SUDUM стали KINOMANIA, KINOLIFE Distribution, Must See Movie і Ukrainian Film Distribution.

У плани по розвитку SUDUM входить розширення типів контенту, які може захищати система: аудіофайли, тексти, графічні зображення. Крім того, в разі успіху на українському ринку, «1 + 1 медіа» планує представити своє рішення закордонним правовласникам.

- 02 березня, 2018

Редакція


RATVODДата: Понеділок, 19.03.2018, 23:07 | Повідомлення # 108
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Онлайн
Британський уряд ініціює програму

для розвитку
гігагітного інтернету
Британський канцлер казначейства Філіп Хаммонд оголосив про запуск Національної схеми
гігабітних широкосмугових ваучерів (GBVS), в рамках якої компанії малого та середнього бізнесу отримають ваучери
для підключення до повноцінного оптико-волоконного широкосмугового інтернету на суму в 3000 фунтів стерлінгів.
Приватні особи отримають ваучери на суму в 500 фунтів стерлінгів.


Дана схема є частиною більш широкого плану уряду щодо збільшення кількості компаній і домогосподарств, підключених до повноцінного оптико-волоконного широкосмугового інтернету, і заснована на програмі Локальні повноцінні оптико-волоконні мережі з бюджетом в 200 мільйонів фунтів стерлінгів, яка передбачає виділення фінансових коштів місцевим громадам на розвиток таких мереж. Це частина даних урядом обіцянок зробити до 2022 року повноцінний оптико-волоконний інтернет доступним щонайменше 10 мільйонам домогосподарств і компаній.

Хаммонд заявив: «Ми підтримуємо британський малий бізнес, інвестуючи 67 мільйонів фунтів стерлінгів на розвиток повноцінних оптико-волоконних широкосмугових мереж по всій країні. Це забезпечить доступ до більш швидкого і надійного широкосмугового інтернету, створить цифрову інфраструктуру, таку необхідну для майбутнього нашої економіки».

Міністр культури, зв'язку медіа та спорту Метт Хенкок додав: «Малий бізнес є основою британської економіки, і сьогодні він може максимально прискорити свій розвиток завдяки можливості підключення до інтернету на гігабітних швидкостях. Створюючи в Британії передові повноцінні оптико-волоконні мережі, ми закладаємо основи цифрової інфраструктури, здатної вже сьогодні забезпечити те, що знадобиться завтра новим поколінням наших громадян».

В даний час лише 3% будівель в Великобританії має доступ до повноцінного оптико-волоконного Інтернету.

Реєстрація потенційних одержувачів ваучерів почнеться в кінці березня - перед стартом реалізації схеми, а сама схема буде діяти до березня 2021, або до того моменту, коли будуть розподілені всі наявні засоби.

Компанія TrueSpeed ​​стала першим провайдером в Великобританії, який запускав цю схему в тестовому режимі для бізнесу та житлового сектора.

Генеральний директор компанії Еван Вайебург коментує: «Досвід, отриманий нами в рамках проведення пілотного проекту, повинен стати основою плану впровадження даної схеми по всій країні, оскільки Схема гігабітних широкосмугових ваучерів запускається на загальнонаціональному рівні. Інвестиції в розмірі 67 мільйонів фунтів стерлінгів - вельми знаковий показник, який повинен стати каталізатором залучення в якості інвестицій сотень мільйонів фунтів стерлінгів по всій країні. Це забезпечує уряду економічно ефективний спосіб підтримки провайдерів оптико-волоконної інфраструктури, які отримують фінансування з приватних джерел, в їх прагненні забезпечити зв'язок тим, хто до сих пір його не має».

Борис Скуратівський

- 19 березня, 2018RATVODДата: Вівторок, 20.03.2018, 18:17 | Повідомлення # 109
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Онлайн
Південна Корея профінансує прискорений

розвиток
10-гігабіного інтернету
Уряд Південної Кореї планує залучити два консорціуми для реалізації проектів,
які повинні будуть прискорити процес комерціалізації 10-гігабіних інтернет-мереж.


Південна Корея фінансуватиме проекти, які повинні допомогти забезпечити розвиток в країні 10-гігабіного інтернету.

У понеділок Міністерство з питань науки і ІКТ оголосило відкритий конкурс проектів, що мають відношення до 10-гігабіного інтернету. За підсумками конкурсу міністерство вибере два консорціуми, які отримають фінансову підтримку в розмірі 940 мільйонів південнокорейських вон (877 000 доларів). Крайній термін подачі проектів - 10 квітня.

Місцеві телекомунікаційні компанії KT і LG Uplus, а також підрозділ компанії SK Telecom, що займається фіксованим зв'язком, планує запустити 10-гігабіний інтернет вже в травні цього року.

Компанія KT, лідер на ринку послуг фіксованого зв'язку, з 2016 року проводить роботи по обмеженому впровадження 10-гігабіного інтернету в містах Сеул і Пхенчхан.

У міністерстві науки мають намір знайти через відкритий конкурс розробників обладнання, які будуть співпрацювати з телекомами і мовниками для прискорення процесу впровадження таких мереж.

Гігабітний інтернет досить широко комерціалізований в країні - приблизна кількість його користувачів становить 6.7 мільйона чоловік.

Інтернет на швидкості 10 Гбіт/с - тобто, в 10 разів швидше гігабітного - забезпечить міцну основу для впровадження в країні послуг, що вимагають великої пропускної здатності. Зокрема, як зазначають в Міністерстві, мова йде про голографічний контент, доповненої і віртуальної реальності, телерадіомовлення і службах 5G.

Кінцева мета полягає в тому, щоб до 2020 року забезпечити покриття 10-гігабіним інтернетом 50% території країни, повідомляють в міністерстві.

У червні поточного року Південна Корея, що входить в число країн з найбільшим мобільним покриттям, планує провести аукціон на частоти, необхідні для розвитку 5G технологій, що дасть можливість вже в наступному році запустити в країні комерційну мережу нового покоління.

Минулого тижня фінансований урядом науково-дослідний інститут ETRI заявив про факт розробки технології, що дозволяє автоматично перенаправляти трафік між мережами 5G і Wi-Fi.

Борис Скуратівський

- 20 березня, 2018RATVODДата: Понеділок, 02.04.2018, 18:23 | Повідомлення # 110
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Онлайн
Україна втрачає і додає: представлений оновлений

рейтинг швидкості підключення до
інтернету
Ірландська компанія Ookla представила лютневий рейтинг швидкості підключення до інтернету Speedtest Global Index,
в якому Україна втратила одну позицію в секторі мобільного інтернету, але додала один пункт
в списку країн з найбільш швидкісним фіксованим інтернетом.


Згідно з даними нового звіту Україна займає 117 місце в світовому рейтингу по швидкості мобільного доступу в мережу з результатом 7,35 Мбіт/с (Download) і 2,62 Мбіт/с (Upload). При цьому середня світова швидкість дорівнює 22,16 Мбіт/с і 9,01 Мбіт/с відповідно. Як то кажуть, є куди рости. Сподіваємося, початок запуску мереж 4G в Україні, поліпшить становище нашої країни в світовому рейтингу.Втім, в Україні ситуація з фіксованим доступом в інтернет йде набагато краще, ніж з мобільним - ми входимо в ТОП-50 країн (47 місце), де абоненти мають можливість підключаться до високошвидкісного інтернету. Результат України - 34,89 Мбіт/с (Download) і 35,13 Мбіт/с (Upload).

Додамо, що беззмінним лідером за швидкістю мобільного інтернету залишається Норвегія з результатом 62,07 Мбіт/с (Download). А в рейтингу країн з найбільш швидкісним фіксованим доступом до мережі на першому місці як і раніше залишається Сінгапур з результатом 161,53 Мбіт/с (Download).Віталій Мосейчук

- 02 квітня, 2018RATVODДата: Середа, 13.06.2018, 21:20 | Повідомлення # 111
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Онлайн
77% інтернет-абонентів користуються послугами

оптико-волоконних і кабельних мереж
На частку оптико-волоконних і кабельних мереж доводиться сьогодні
77% від загального числа передплатників послуг фіксованого доступу в інтернет.


Такі останні дані, опубліковані Point Topic.

У новому звіті, який посилається на дані Global Broadband Statistics, що враховує кількість передплатників до кінця 2017 - говориться, що більше 50% жителів понад 40 країн, серед яких - Сінгапур (97%), Китай (89%), Сполучені Штати (87 %) і Великобританія (55%) підключені до Інтернету через оптичні, мідно-оптичні та кабельні мережі.

Директор з питань досліджень компанії Point Topic доктор Іоланта Верстаті, виступаючи за дорученням Broadband Forum, заявив: «За нашими даними користувачі з більшості регіонів все активніше роблять вибір на користь швидких широкосмугових послуг, пропонованих через волоконні і кабельні мережі, вважаючи за краще їх ADSL. Ця тенденція буде зберігатися, оскільки все більше молодих, жадних до трафіку, користувачів стають тими, хто приймає рішення і платить. І це при тому, що службам фіксованого зв'язку доведеться конкурувати за їхні гаманці зі надшвидкісними мобільними службами 4G LTE і 5G».

На частку технологій на основі волокон припадає 57% всіх абонентських підключень, або ж 530 мільйонів, і Верстаті погоджується з твердженням про те, що саме VDSL і Gfast сприяли зростанню волоконних технологій. Технологію Gfast сьогодні вже використовують або тестує більше 30 операторів по всіх континентах.

«Gfast пропонує операторам більш рентабельний варіант використання волоконних технологій, який підійде для тих, хто бажає модернізувати існуючі мережі швидко і без особливих проблем, - заявила вона. - Це дасть їм можливість обслуговувати більше абонентів в менш заселених областях, де інвестиції в прямі волоконні технології не несуть такої економічної віддачі».

На частку кабелю - в тому числі, гібридних волоконно-кабельних рішень, доводиться 20% від загальної кількості підключень в сфері широкосмугового фіксованого зв'язку, говориться в доповіді. При цьому останні стандарти в сфері таких технологій в даний час активно впроваджуються на цілому ряді ринків - зокрема, такі рішення дуже популярні в Північній Америці - завдяки їх здатності забезпечувати гігабітні швидкості завантаження.

Генеральний директор Broadband Forum Роберт Мерш вважає, що дані цифри відображають перехід від періоду випробувань до масового впровадження нових технологій, що дозволяють оператору розвивати волоконні мережі, не вводячи їх безпосередньо в будівлі.

Він зазначає: «Якщо оператори хочуть пропонувати конкурентоспроможні технології широкосмугового доступу, для них життєво важливою є необхідність максимально вкладатися в такі технології, як Gfast. Розширення охоплення існуючих волоконних мереж таким чином є економічно виправданим, даючи користувачам такі бажані для них можливості швидкісного доступу».

Борис Скуратівський

- 12 червня, 2018

RATVODДата: Вівторок, 10.07.2018, 19:37 | Повідомлення # 112
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Онлайн
Україна опустилася на 58 рядок

у світовому рейтингу швидкості інтернетуФото: Huffington Post

Україна як і раніше залишається за бортом ТОП-50 країн світу з найвищою швидкістю доступу в мережу.


Згідно з даними консалтингового агентства в області широкосмугового зв'язку Cable.co.uk, Україна опустилася з 54 на 58 місце в рейтингу країн з найбільш швидкісним інтернетом, пропустивши вперед такі країни як Косово, Молдова, Росія, Хорватія, Андорра, Естонія, Латвія, Литва і ін. Середня швидкість в нашій країні становить 11,28 Мбіт/с, що рівносильно завантаженні HD-відео об'ємом 5 ГБ протягом 1 години 33 сек.

Аналіз більш 163 мільйонів широкосмугових підключень в 200 країнах світу показав, що Сінгапур як і раніше залишається країною з найшвидшим інтернетом. Відразу за ним розташувалися Швеція, Данія, Норвегія і Румунія, яка замикає п'ятірку лідерів.

За даними Cable.co.uk, в цьому році Ємен втратив відразу 11 пунктів, опустившись на останнє місце рейтингу. Середня швидкість інтернету в цій країні склала 0,31 Мбіт/с.

Відзначимо, що США займають 20 сходинку в рейтингу, Японія - на 12 місці, Австралія - ​​52-а, Канада - 33-а.

Нагадаємо, в минулому році Україна займала 54 місце. Тоді середня швидкість інтернет-з'єднання становила 8,18 Мбіт/с. Як бачимо, збільшення середньої швидкості на 3,1 Мбіт/с не допомогло увійти в ТОП-50 країн. Більше того цього виявилося недостатньо, щоб утриматися на колишньому місці.


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


- 10 липня, 2018

Редакція
RATVODДата: Середа, 18.07.2018, 16:48 | Повідомлення # 113
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Онлайн
Доступ до високошвидкісного інтернету

мають більше 75% домогосподарств Європи
Станом на кінець червня 2017 року понад трьох чвертей домогосподарств
в 28 країнах Європейського Союзу (EU28) мали доступ до високошвидкісного широкосмугового Інтернету.


Про це свідчать дані нового звіту, опублікованого сьогодні Європейською Комісією.

Дослідження «Покриття Європи широкосмуговим Інтернетом-2017» було проведено агентством IHS Markit і аналітичною фірмою Point Topic, що спеціалізується на дослідженнях ринку широкосмугового зв'язку.

Вперше ступінь доступності мереж 4G LTE виявилося рівній мірі доступності мереж 3G HSPA, якщо спиратися на кількість охоплених домогосподарств.

«Технологія VSDL ось уже шостий рік поспіль є найбільш швидкозростаючою технологією фіксованого широкосмугового зв'язку, чому сприяло швидке розгортання мереж VDSL в Італії і Чехії. В обох країнах були відзначені двозначні показники зростання в порівнянні з попереднім роком, - заявив старший аналітик відділу досліджень в HIS Markit Джеймс Джойнер. - Покриття мереж типу «Волокно в будинок» (FTTP) сильно зросло в порівнянні з тим, яке було відзначено при підготовці попереднього видання дослідження. Це, зокрема, сталося завдяки побудові нових мереж у Франції і в Іспанії. Втім, зростання в мережах, що працюють за технологією DOCSIS 3.0, сповільнилося, при цьому самі густонаселені райони вже отримали покриття».

Інші ключові висновки авторів дослідження:

> > Станом на кінець червня 2017 року 176 мільйонів домогосподарств ЄС мали доступ до широкосмугового Інтернету, що надається через мережі нового покоління (VDSL, DOCSIS 3.0 і FTTP), що на 9.9 мільйона домогосподарств більше, ніж було в кінці червня 2017.
> > До середини 2017 року послуги доступу до широкосмугового Інтернету на швидкості не менше 30 мегабіт в секунду в низхідному каналі були доступні 79% домогосподарств ЄС.
> > На національному рівні доступ до широкосмугового інтернету NGA мали 80.1% домогосподарств; для порівняння - в сільській місцевості цей показник становив 46.9%. Розрив на 33.2% на 3.5 пункти нижче розриву, зазначеного в торішньому дослідженні, проте, різниця залишається помітною.
> > Технологія VDSL залишається найбільш поширеною NGA технологією в країнах EU28, з її допомогою доступ до широкосмугового Інтернету отримують більш 53.4% ​​домогосподарств. 44.7% домогосподарств країн EU28 отримують доступ в Інтернет через мережі DOCSIS 3.0, при цьому технологія FTTP до середини 2017 року було доступна 26.8% домогосподарств регіону.
> > Вперше покриття мереж 3G HSPA в країнах EU28 не перевищило покриття мереж 4G LTE. Після того, як доступність мереж LTE зросла на 1.9% покриття мереж обох типів охоплює 97,9% всіх домогосподарств країн EU28.


У звіті вказується, що в 22 з 31 країни, що стала предметом дослідження, NGA покриття перевищує 80%. Як і в минулому році, Мальта виявилася єдиною країною з повним покриттям технологією NGA, при цьому в Швейцарії, Бельгії, Нідерландах, Ісландії та Португалії рівень покриття виявився вищим 95%. Країною з найменшим покриттям домогосподарств мережами NGA була визнана Греція. Також слід зазначити, що в Болгарії, Румунії, Хорватії, Польщі та Франції покриття мереж NGA в першій половині 2017 року склало менше 75% домогосподарств.

Як випливає зі звіту, протилежні стратегії розвитку мереж привели до різниці в покритті FTTP серед країн - членів ЄС. За рівнем доступності FTTP Португалія, Латвія, Литва та Іспанія займають провідні позиції серед країн EU28 - мережами FTTP тут охоплено понад 70% всіх домогосподарств. Оператори, що працюють в цих країнах, зосереджують свою основну увагу на побудові мереж FTTP замість модернізації існуючих мереж DSL до рівня VDSL. В результаті за станом на кінець червня 2017 покриття мереж VDSL в цих чотирьох країнах становило менше 20% від усіх домогосподарств. У той же час, в Бельгії, Греції та Великобританії доступ до мереж FTTP в кінці червня 2017 року мали менше 3% домогосподарств.

«Оператори з Бельгії та Великобританії вважають своїм пріоритетом модернізацію мереж до рівня VDSL, а не розвиток FTTP, тому обидві країни увійшли в верхню четвірку країн ЄС за рівнем доступності VDSL, - заявив Джойнер. - Сьогодні, коли процес модернізації мереж до рівня VDSL практично завершений, оператори з Бельгії та Великобританії озвучили плани щодо прискорення розвитку FTTP мереж, які повинні знайти своє відображення в дослідженні за підсумками наступного року».

Борис Скуратівський

- 17 липня, 2018RATVODДата: Четвер, 02.08.2018, 19:38 | Повідомлення # 114
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Онлайн
FTTH-Великобританія: країна повністю переорієнтується

на оптико-волоконні рішення при будівництві інтернет-мереж
Британський уряд виступив з революційним заявою про те, що мережі FTTH повинні
бути доступні в якості стандартного інтернет-рішення для кожного нового будинку.


Дана пропозиція є частиною нової національної стратегії в галузі телекомунікацій, розробленої Міністерством з питань цифрових технологій, культури, медіа та спорту (DCMS).

Мета стратегії полягає в тому, щоб забезпечити до 2033 року покриття всієї території Великобританії повноцінними волоконнооптичними мережами доступу до інтернету, які повинні прийти на зміну існуючим сьогодні мідним лініям. Також пропонується ввести в законодавство норми, які сприятимуть розвитку інвестицій в інфраструктурні проекти.

Дані досліджень показують, що Великобританія спустилася з 35 на 31 місце в глобальному рейтингу широкосмугового доступу, відставши від 25 інших країн Європи. Ці дані були отримані від M-Lab, партнерського проекту Google Open Source Research і PlantLab при Університеті Прінстона. Також були враховані результати, зібрані британським сайтом Cable, який порівнює широкосмугове покриття.

«Ми хочемо, щоб кожен житель Великобританії міг скористатися можливостями, запропонованими зв'язком світового класу - незалежно від того, де він живе, працює або куди подорожує, - каже секретар DCMS Джеремі Райт. - Цей радикально новий план майбутнього розвитку телекомунікацій в країні посилить конкуренцію і збільшить інвестиції в повноцінні оптико-волоконні мережі, створить більшу кількість комерційних можливостей, а також полегшить і здешевить процес розвитку інфраструктури 5G».

Втім, в міністерстві визнають, що в окремих регіонах країни малоймовірно самостійний розвиток ринку. Тому уряд повинен підтримувати інвестиції в важкодоступні регіони.

«Ми схвально зустріли заяву уряду і поділяємо його амбітні плани, пов'язані з побудовою в Великобританії повноцінних оптико-волоконних мереж і мереж 5G, - коментує виконавчий директор Ofcom Шерон Вайт. - Уряд і Ofcom тісно співпрацюють між собою і з індустрією, щоб гарантувати людям і бізнесу можливість доступу до широкосмугових і мобільних технологій на рівні 21 століття».

Голова Комісії з питань національної інфраструктури сер Джон Армітт каже: «Проведена нами оцінка Національної інфраструктури підкреслила реальні переваги, які повноцінні оптико-волоконні широкосмугові мережі можуть запропонувати домогосподарствам і бізнесу в цій країні - і той реальний ризик, до якого можуть бути схильні віддалені і сільські райони . Тому я підтримую результати презентованого сьогодні Огляду інфраструктури телекомунікацій майбутнього, які відображають наші власні рекомендації і гарантують надання кожній громаді можливості насолоджуватися швидкісним і більш надійним з'єднанням. Паралельно з наданням можливостей для розвитку широкосмугових технологій в цілому, цей план також перетворить Великобританію в ідеальне місце для впровадження останніх мобільних технологій 5G, які будуть доступні скрізь, де люди живуть, працюють і подорожують».

Керівник відділу стратегії розвитку бізнес-середовища в організації виробників EEF Кріс Річардсон додає: «Сьогоднішній огляд є серйозним кроком на шляху до широкого розвитку повноцінних оптико-волоконних мереж, які потрібні індустрії для здійснення 4-ої промислової революції, і він наступає на п'яти Оцінці стану національної інфраструктури, яка була представлена ​​на минулому тижні. Виробники по всій країні інвестують в виділені лінії, що дають можливість подолати проблеми зі зв'язком в своїх регіонах, однак, досягнення даної мети для тих, хто перебуває занадто далеко від оптико-волоконних ліній, занадто дорого. Для виробників, які бажають інвестувати в цифрові технології з метою підвищення продуктивності, сьогоднішнє оголошення - це погляд «ззовні всередину», який передбачає пріоритетність урядової підтримки розвитку зв'язку в важкодоступних районах, що є істотним показником прогресу. З розвитком конкуренції на ринку повноцінних оптико-волоконних мереж уряд повинен запропонувати необхідні рішення на законодавчому рівні для швидкого здійснення цих змін, які гарантували б британським виробникам безперешкодне підвищення їх продуктивності».

Борис Скуратівський

- 02 серпня, 2018RATVODДата: Вівторок, 21.08.2018, 19:23 | Повідомлення # 115
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Онлайн
США випередили Європу

за використанням широкосмугового інтернету
США випереджають Європу за середніми показниками використання широкосмугового інтернету.
Про це свідчать дані агентства OpenVault, що займається питаннями галузевої аналітики і технологій
.


Згідно зі статистичними даними, наявними в розпорядженні OpenVault, за 12 місяців, що закінчилися 30 червня поточного року, середні обсяги використання кабельного широкосмугового інтернету в Європі виросли на 19,5%. При цьому в США за аналогічний період зростання склало 31%.

Серед тих, кого OpenVault називає «найбільш активними користувачами», в Європі лише 0,46% домогосподарств використовує щомісяця понад 1 Тб трафіку, при цьому в США частка таких домогосподарств - 2,5%.

По всьому світу обсяги використання широкосмугового інтернету продовжують збільшуватися - сьогодні темпи цього зростання становлять понад 30%.
За станом на 30 червня 2018 року середній обсяг використання трафіку склав 226,4 Гб - це трохи вище, ніж в першому кварталі поточного року.

За даними OpenVault, за рік середній обсяг використовуваного трафіку виріс на 31,3% - з 172,4 Гб до 226,4 Гб на одне домогосподарство. Річний приріст медіанного використання склав 37,4% - воно виросло з 88 Гб до більш 116,4 Гб на одне домогосподарство. А приріст числа найбільш активних користувачів - тих, хто споживає понад 1 Тб - зростання склало більше 100% - з 1,2% домогосподарств до 2,5% домогосподарств.

Як відзначають в OpenVault, білінг на основі споживання трафіку є ключовим фактором, що стримує зростання і навантаження на мережі.

Порівнявши дані по операторам, чий білінг заснований на обсягах споживаного трафіку, і тих, хто пропонує доступ в інтернет за фіксованими цінами, в компанії виявили, що у випадку з операторами, білінг яких не залежить від трафіку, середня кількість переданих даних на 12,2 % вище: за станом на червень 2018 абоненти провайдерів, з не тарифікуємим трафіком, споживали 241,9 Гб, а абоненти компаній, білінг яких залежить від трафіку - 215,6 Гб.

Також з'ясувалося, що річне зростання споживаного трафіку у абонентів провайдерів, що відносяться до першої групи, на 34% вище зростання споживаного трафіку абонентами провайдерів другої групи. Абоненти провайдерів, з не тарифікуємим трафіком, за рік, що завершився 30 червня, збільшили його споживання на 36,6%, в той час як абоненти тих компаній, які трафік тарифікують, збільшили його використання всього на 27,3%.

Борис Скуратівський

- 21 серпня, 2018RATVODДата: Понеділок, 24.09.2018, 20:33 | Повідомлення # 116
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Онлайн
27 і 28 вересня пройдуть

Дні українського Інтернету
Блокчейн, інтелектуальна власність, цифрові права, свобода і безпека онлайн
- в Києві пройдуть Дні українського Інтернету.


27 вересня відбудеться Youth IGF-UA для старшокласників і студентів, де обговорять участь молоді в процесах управління Інтернетом, а 28 вересня - пройде 9-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.

Час: 27 і 28 вересня.

Місце: Київ, вул. Дорогожицька, 8, UBI HALL.

Реєстрація на сайті заходу.

Ці заходи є продовженням серії форумів, що проводяться в різних країнах світу з метою обговорення найбільш важливих проблем розвитку інформаційного суспільства, консолідації зусиль органів влади, бізнесу, інтернет-спільноти, професійної та академічної еліти для прискорення впровадження в життя досягнень інформаційних технологій, створення умов для всебічного розвитку інтернет-простору в інтересах суспільства.

На IGF-UA обговорюватимуться наступні теми:

> Свобода і безпека в Інтернеті.
> Медіа в епоху Інтернету.
> Кібербезпека.
> Питання DNS.
> Дитина онлайн: безпека і захист.
> Захист інтелектуальної власності в цифровому просторі.
> Україна і реформа європейського законодавства в сфері електронних комунікацій.
> Технологія блокчейн.
> Захист цифрових прав.


Повна програма доступна на сайті IGF-UA.

До події також можна приєднається в соціальній мережі Фейсбук. Хештеги події - # дніукраїнськогоінтернету, #igfua.

Також в рамках Днів українського Інтернету пройде неформальний захід Цифропаті для журналістів, правозахисників, громадських активістів, зацікавлених темою цифрових прав і безпеки онлайн. Деталі та реєстрація тут.

- 24 вересня, 2018

Редакція


RATVODДата: Четвер, 11.10.2018, 17:51 | Повідомлення # 117
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Онлайн
Інтернет може впасти на дві добиЦе ймовірно трапиться ввечері 11 вересня відразу в усьому світі.


Пов'язано це явище з глобальним оновленням так званих KSK-ключів. У зв'язку з цим багато користувачів замість сторінок необхідного сайту будуть бачити повідомлення про помилку. Про це повідомляє організація ICANN, яка керує адресним простором Інтернету.

Ці ключі використовуються в роботі системи DNSSEC. Сама система, в свою чергу, являє собою розширення безпеки системи доменних імен DNS. Ключі KSK (Key Signing key), що використовуються в DNSSEC для шифрування записів DNS, забезпечують невтручання хакерів в ці записи.

Іншими словами, кожне ім'я сайту відповідає якомусь IP-адресу. Без KSK-ключів зловмисники могли б виправити цей запис так, щоб користувачі переходили на інший шкідливий сайт.

У відомстві сподіваються, що для більшості користувачів зміна ключів пройде безболісно. Однак все ж кому то може «пощастити» і вони нарвуться на помилку. Все триватиме близько 48 годин.

- 11 жовтня 2018.

RATVODДата: Субота, 27.10.2018, 17:57 | Повідомлення # 118
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Онлайн
Широкосмуговим доступом в інтернет в усьому світі

користується майже
мільярд передплатників
У другому кварталі поточного року кількість абонентів фіксованих служб широкосмугового доступу
зросла в усьому світі на 2.5% в порівнянні з показниками аналогічного періоду попереднього року,
що стало найвищим зростанням за останні шість кварталів.


Про це йдеться в матеріалах останнього дослідження, проведеного Point Topic і представленого організацією Broadband Forum на Всесвітньому широкосмуговиму форумі 2018.

Станом на кінець червня число передплатників послуги досягло позначки в 983 мільйона, при цьому велика частина нових представляють не дуже розвинені країни і регіони. Більш розвинені і насичені ринки, де відзначається менший ріст, показали прагнення до збільшення якості пропонованих послуг.

Якщо розглядати дані цифри в розрізі регіонів, то на одні лише країни Східної Азії припало 70% від чистого приросту клієнтської бази. Даному регіону належить найбільша регіональна частка ринку - 46% від усіх підписаних (в попередньому місяці цей показник становив 47%). Частка країн Західної Європи на ринку зросла з 15%, зазначених у першому кварталі, до 17% у другому. А ось частка країн Північної Америки знизилася - з 13.1% до 12.6%.

Китай лідирує за кількістю оптико-волоконних підключень - за рік, що завершився в червні, кількість підписок на послугу FTTH в цій країні виросла на 26%. Це означає, що на частку Китаю припало 80% чистого приросту FTTH за аналізований період. Істотні показники квартального зростання показали також ПАР, Бразилія, Великобританія і Франція. Італія, Нова Зеландія і Греція стали провідними ринками VDSL.

Тим часом, на розвинених ринках також було відзначено зростання показників ARPU - завдяки поліпшеним пропозицій і послуг, що підтримує широкосмуговий зв'язок на гігабітній швидкості.

Дані дослідження також свідчать про те, що близько 80% підключень по всьому світу є підключеннями через оптико-волоконні лінії або кабельні мережі. Кількість передплатників FTTH / B / C зросла на 30%, а кількість передплатників кабельного інтернету збільшилася на 5%. У той же час, ADSL втрачає передплатників.

Борис Скуратівський

- 26 жовтня, 2018RATVODДата: Понеділок, 12.11.2018, 19:58 | Повідомлення # 119
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Онлайн
1 + 1 медіа досягла рекордного показника

передачі потоку даних в
інтернеті
Холдинг «1 + 1 медіа» розширив канали доставки контенту в інтернеті до 800 Гбіт/с.


Таким чином група стала першою серед українських медіакомпаній, і другою на ринку України після відеосервісу YouTube, по підключеним каналах передачі даних користувачам сайтів і додатків.

Про це повідомляє прес-служба "1 + 1 медіа".

Нова інфраструктура доставки контенту здатна одночасно забезпечити перегляд відео в HD-якості для 400 тис. глядачів. В еквіваленті споживання текстового контенту - це можна порівняти з 2 млн користувачів, які знаходяться на сайтах і додатках групи.

Збільшення ємності каналу передачі даних пов'язано зі зростаючим попитом на відео в інтернеті і бажанням аудиторії дивитися його в форматах HD і Full HD. Так, найпопулярнішими відео серед користувачів ресурсів холдингу стали спортивні трансляції, праймові серіали, записи концертів і шоу. Наприклад, другий сезон серіалу # Школа на платформі 1 + 1 video в середньому набирає близько 3 млн переглядів.

«Попит на наш контент в інтернеті зростає. Для того, щоб забезпечити хороший користувальницький досвід для нашої аудиторії в онлайні, ми постійно модернізуємо інфраструктуру доставки контенту. У наступному році ми плануємо розширити канали передачі даних в два рази», - зазначає директор Діджитал-напрямки 1 + 1 медіа Ганна Ткаченко.

Раніше медіагрупа запустила мобільний додаток 1 + 1 video для android-телефонів з доступом до відеобібліотеки, яка містить 20 тис. годин українських фільмів, серіалів і шоу.

12.11.2018

RATVODДата: Четвер, 10.01.2019, 19:35 | Повідомлення # 120
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 22667
Статус: Онлайн
Нова технологічна платформа допоможе «розігнати»

швидкість
гігабітних мереж до 10 Гбіт/сек
Цілий ряд кабельних компаній, серед яких - Rogers і Shaw
- працюють над впровадженням нової технології.


У понеділок на виставці CES 2019 три компанії заявили про початок співпраці та поділилися з іншими гравцями кабельного ринку своїми планами щодо запуску мереж зі швидкістю передачі даних в 10 Гбіт/сек.

Асоціація Інтернету і телебачення (NCTA), CableLabs і Cable Europe працюють над реалізацією проекту нової технологічної платформи, що отримала назву 10G, яка дозволить «розігнати» існуючі мережі зі швидкістю 1 Гбіт/сек до швидкості в 10 Гбіт/сек.

Надалі проект 10G з розгортанням інфраструктури мереж зі швидкістю передачі даних в 10 Гбіт/сек підтримає компанія Intel.

Вже зараз ряд компаній по всьому світу працюють над впровадженням нової технології 10G. Зокрема, це такі компанії як Rogers і Shaw Communications в Канаді. Уже ведуться лабораторні тести, а польові тести, як очікується, почнуться в 2020 році.

Проект 10G буде реалізовуватися на базі існуючої інфраструктури мереж 1Gb, які передбачається модернізувати з використанням різних нових технологій. Крім збільшення швидкостей, мережі 10G запропонують своїм користувачам більш низьку затримку, велику ємність, а також підвищену безпеку.

«CableLabs розробляє технологію, яка забезпечить можливості для розвитку широкосмугових мереж підвищеної ємності, а також гігабітних служб в масштабах всієї галузі», - говорить президент і генеральний директор компанії Філ Маккіні.

Бажаючі дізнатися більше про розроблені компанією CloudLabs технологіії, що лежать в основі проекту 10G, можуть знайти необхідну інформацію на сайті компанії.

В цілому, проект 10G відкриває перед користувачами захоплюючі перспективи, які, втім, поки ще далекі від втілення в реальність. Гігабітний інтернет все ще значною мірою новинка, і йому ще належить стати нормою.

Проте, багато хто бачить в 10G привабливе майбутнє, і очікують успішного проходження тестів. Більше інформації про 10G шукайте за цим посиланням.

Борис Скуратівський

10 січня, 2019.Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Новини ІНТЕРНЕТу
 • Сторінка 8 з 9
 • «
 • 1
 • 2
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • »
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2018