FORUM TV-SATСубота
08.08.2020, 18:06

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 6 з 6
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Безпека в мережі Інтернету. Кібербезпека. Піратство.
Безпека в мережі Інтернету. Кібербезпека. Піратство.
RATVODДата: Вівторок, 06.04.2010, 02:18 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24537
Статус: Оффлайн
Безпека в мережі Інтернету!

Кібербезпека. Піратство.


RATVODДата: Середа, 18.12.2019, 19:28 | Повідомлення # 76
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24537
Статус: Оффлайн
Роскомнагляд припинив роботу

піратського порталу LostfilmЗображення: WHATTONEWS

Роскомнагляд заблокував торрент-портал Lostfilm.


Таке рішення було прийнято в зв'язку зі скаргою Warner Bros. Entertainment Inc., передає РБК.

Згідно з даними, сайт Lostfilm.tv і кілька інших популярних ресурсів були заблоковані після того, як Warner Bros. подав проти них позов. Причиною невдоволення корпорації став незаконний показ на цих сайтах серіалу «Supergirl».

Відзначається, що Warner Bros. звернувся в Мосміськсуд ще цього літа. Через суд компанія вимагала, щоб Роскомнагляд припинив діяльність Lostfilm.tv. Разом з ним суд зобов'язав регулятора блокувати також ресурси Hdkinozor.ru, Filmhd1080.net, kinotan.ru, tracktor.in, retre.org і retre.org.

Нагадаємо, раніше Роскомнагляд заблокував 33 сайти за звинуваченням в піратстві. Ресурси займалися незаконною трансляцією контенту великих російських телеканалів.

Лада Васюкова

18 грудня, 2019.RATVODДата: Субота, 21.12.2019, 23:58 | Повідомлення # 77
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24537
Статус: Оффлайн
Піратський сайт вперше добровільно

заблокував доступ відвідувачам
Причиною стало рішення щодо захисту прав інтелектуальної власності.


Уперше в історії сайт заблокував доступ сам до себе у зв’язку з антипіратським рішенням суду, що стосується третьої сторони. Про це повідомляє «Чисте небо».

OpenSubtitles − сайт-сховище субтитрів для нелегальних фільмів і серіалів, заблокував доступ до свого ресурсу. Причиною стало рішення щодо захисту прав інтелектуальної власності, яке було ухвалене датським судом щодо сайту Popcorn Time. OpenSubtitles був постачальником субтитрів для цього сайту через коди api.opensubtitles.org та dl.opensubtitles.org, так що ці АПИ повинні були бути заблоковані.

Але OpenSubtitles вирішив поставитися до рішення датського суду ширше, і тепер він перенаправляє усі відвідування з датських IP-адрес на сторінку з судовим наказом. Наказ розміщений на сайті датської групи по боротьбі з піратством RettighedsAlliancen, яка і написала OpenSubtitles лист про крадіжку контенту.

OpenSubtitles − одне з найбільших піратських сховищ субтитрів в інтернеті, куди щомісяця завантажуються мільйони одиниць текстового супроводу для використання правопорушників. Правовласники розглядають поширення субтитрів як невід’ємну частину піратської екосистеми.

Зокрема, такої позиції дотримується і RettighedsAlliancen. Діючи від імені кількох кінокомпаній, група домоглася рішення про блокування доступу на OpenSubtitles інтернет-провайдером TDC. В рамках добровільного угоди кілька інших локальних інтернет-провайдерів виконали рішення суду. Але OpenSubtitles пішов назустріч правовласникам і заблокував доступ для користувачів і через інших датських інтернет-провайдерів.

Нагадаємо, раніше найбільший піратський сайт The Pirate Bay запустив свій потоковий відеосервіс.

Від Telekritika

20.12.2019RATVODДата: Четвер, 09.01.2020, 14:01 | Повідомлення # 78
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24537
Статус: Оффлайн
У 2019 1 + 1 media подала 9 заяв

на
піратські кардшаринг-сервіси
Продовжуючи впроваджувати стратегію захисту телевізійного контенту і прав його виробників
і правовласників, протягом 2019 року група 1 + 1 media системно протидіяла піратству.


У минулому році юристи холдингу направили 62 претензії правопорушникам, спільно з працівниками Департаменту кіберполіції Національної поліції України провели 12 фіксацій порушень прав інтелектуальної власності, подали 9 заяв про порушення, пов'язані з діяльністю кардшарінгових сервісів. Про це кореспонденту Mediasat повідомили в прес-службі медіа-групи.

«Вже багато років 1 + 1 media веде активну боротьбу з нелегальним споживанням контенту. Досягнення 2019 року в цьому напрямку демонструють позитивну динаміку в залученні до відповідальності фізичних осіб, підприємств та стрімінгових веб-сайтів, які транслювали телеканали групи, не сплачуючи за це гроші і, фактично, займалися незаконним розповсюдженням телевізійного контенту. Упевнений, що ці цифри стануть попереджувальними для тих, хто в майбутньому планує вибрати для себе нелегальний спосіб використання контенту правовласників», - прокоментував Ярослав Пахольчук, генеральний директор 1 + 1 media.

Крім того за допомогою адвокатів Smartsolutions Law Group, партнера 1 + 1 media в області боротьби з піратством, група ініціювала відкриття 22 нових кримінальних проваджень, в рамках яких в 2019 році було проведено 8 експертних досліджень, 14 санкціонованих обшуків, оголошено підозри 6 особам і направлено 4 обвинувальних акти до розгляду в суді за результатами досудового розслідування. Загальна поточна кількість кримінальних проваджень проти порушників, відкритих за заявами групи, становить вже понад 50. За рік в результаті мирного врегулювання спору 1 + 1 media укладено 10 угод з провайдерами програмних послуг (порушниками).

«Ми завжди готові до діалогу і мирного врегулювання будь-яких суперечок до моменту відкриття кримінального провадження. Саме тому ми здійснюємо постійний моніторинг порушень і ведемо активну претензійну діяльність. Але якщо порушники не реагують на наші звернення, за роботу беруться адвокати. Впевнені, що притягнення злочинців до кримінальної відповідальності є найбільш дієвим способом захисту своїх прав, що, незважаючи на тривалий процес, не дозволяє уникати покарання. Зараз наші цивільні позови в рамках кримінальних проваджень вже досягають мільйонів гривень. В цьому році в особливому фокусі нашої уваги буде «кардшаринг». Також ми плануємо ініціювати ряд змін в законодавстві щодо спрощення процедури притягнення злочинців до відповідальності і його посилення за порушення прав інтелектуальної власності», - зазначив В'ячеслав Мієнко, директор по GR групи 1 + 1 media.

Для захисту прав виробників і власників контенту група 1 + 1 media разом з іншими українськими правовласниками в 2013 році приєдналася до Ініціативи «Чисте небо». Завдяки об'єднанню спільними зусиллями вони розвивають ринок легального аудіовізуального контенту в вітчизняному медійному просторі і ведуть активну боротьбу з сайтами і провайдерами, які використовують захищений правом інтелектуальної власності контент без дозволу правовласників.

09 січня, 2020

Редакція


RATVODДата: Субота, 11.01.2020, 19:09 | Повідомлення # 79
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24537
Статус: Оффлайн
Україна - серед головних

світових
піратів на думку ЄСФото: The Star Online

Напередодні 2020 року Європейська комісія опублікувала
другий звіт щодо захисту прав інтелектуальної власності в світі.


Найбільш проблемним названий Китай - це єдина країна, якій присвоєно пріоритет 1. Україна потрапила в список країн з пріоритетом 2, поряд з Індією, Туреччиною, Індонезією і Росією.

А згідно з дослідженням EUIPO-OECD «Про тенденції в торгівлі контрафактною і піратською продукцією» 2019 року, Україна також продовжує залишатися однією з чотирьох основних транзитних країн для потрапляння контрафакту на ринок ЄС.

У торішньому звіті ЄС Україна була в цьому ж «другому ряду». У звіті дається таке пояснення статусу «пріоритет 2»: «серйозні системні проблеми в галузі охорони і захисту прав інтелектуальної власності, нанесення значної шкоди бізнесу ЄС, в порівнянні з попереднім роком прогрес відсутній або мінімальний».

Найбільш проблемними моментами по Україні названі:

>> крадійство контенту в інтернеті і в супутниковому мовленні - експерти звертають увагу, що це серйозна проблема для Європи в цілому;
>> відсутність ефективної системи захисту патентів і даних в фармакологічному бізнесі і в сфері засобів захисту рослин;
>> проблеми з функціонуванням системи колективного управління правами, що робить негативний вплив на креативну галузь.


Позитивною подією в звіті названо прийняття в травні 2018 року Закону №2415 «Про Організації колективного управління правами»
.
Багаторічна відсутність прозорості і правова невизначеність підірвали систему колективного управління правами, але європейці відзначають зусилля української влади щодо виправлення ситуації.

А ось онлайн-піратство залишається серйозною проблемою для нашої країни. Поточне законодавство в цій сфері названо слабким і призводить до появи нових сайтів з краденим контентом.

Угода про асоціацію Україна-ЄС вимагає від України підвищення рівня захисту інтелектуальної власності. Звіт заявляє, що Європейська Комісія і Україна знаходяться в постійному діалозі про те, як вирішити проблему порушення авторських і суміжних прав. Зокрема, ЄС профінансував Twinning Project, щоб допомогти Україні в реалізації проекту зони вільної торгівлі і розробці нових законопроектів про права інтелектуальної власності.

«Попри дані звіту, що стосується відео-піратства, українське законодавство працює досить добре. Принаймні українські компанії, зокрема члени Ініціативи «Чисте небо», стурбовані цією проблемою, уже домоглися того, що їх контент нечасто потрапляє в інтернет без дозволу. А якщо це трапляється - проблема швидко вирішується за допомогою або адміністративного, або вже й кримінального впливу», - коментує директор Громадської спілки «Ініціатива Чисте небо» Катерина Федорова.

Катерина Федорова зазначає, що основною проблемою для аудіовізуальної сфери в Україні залишається бездіяльність зарубіжних правовласників, чий контент користується популярністю, і при такому ставленні дає можливість «піратам» добре на ньому заробляти. «Можливо, причиною є недовіра до української системи законодавства або економічні показники, які свідчать про те, що кошти, вкладені в захист прав, які не будуть відшкодовані за рахунок доходів з легального бізнесу. Але таке ставлення погіршує ситуацію і не дає нашій країні змінити стан речей, залишаючи нас в замкнутому колі і нерівних умовах».

Нагадаємо, схожий звіт випускає Торговельне представництво США. Країни, які названі в звіті найбільшими порушниками, можуть піддатися економічним санкціям з боку Сполучених Штатів. ЄС також звертається до економічних важелів в надії вплинути на ситуацію з піратством в різних країнах.

Ольга Ваганова

10 січня, 2020RATVODДата: Понеділок, 20.01.2020, 15:48 | Повідомлення # 80
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24537
Статус: Оффлайн
Американський оператор має намір

побороти
піратство за допомогою блокчейна
Один з найбільших американських провайдерів оформив заявку на отримання патенту
на «антипіратську систему управління контентом», яка використовує технологію блокчейн,
даючи правовласникам можливість здійснювати контроль за використанням належного їм контенту.


У [furl=http://appft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO2&Sect2=HITOFF&u=%2Fnetahtml%2FPTO%2Fsearch-adv.html&r=2&f=G&l=50&d=PG01&p=1&S1=(%22Dish+Network%22.AANM.)&OS=AANM/%22Dish+Network%22&RS=AANM/%22Dish+Network%22]заявці[/furl], поданій компанією Dish Network в Бюро по патентах і товарних знаків США, приведено опис системи, що дозволяє правовласнику вбудовувати в код контенту ідентифікаційні знаки, які можна зберігати і регулярно оновлювати, використовуючи розподілений реєстр обліку. У компанії Dish стверджують, що пропонована система допоможе більш ретельно відслідковувати і забезпечувати дотримання авторського права, попереджаючи платформи про факти незаконного використання контенту.

У тексті заявки, поданої в Бюро, йдеться про те, що однією з основних проблем потокової передачі даних в Інтернеті є те, що індустрії стає все важче боротися з піратством контенту. Дистрибуційних платформ стає так багато, що правовласникам все важче їх ефективно контролювати. І незважаючи на те, що нелегально розповсюджуваний контент може бути просто вилучено після виявлення, зазвичай до того, як це трапляється, його встигають переглянути мільйони глядачів.

Антипіратська система від компанії Dish Network, яка вперше була описана в липні 2018 року, буде використовувати технологію блокчейна для «вбудовування» в контент даних про правовласників, його імені, контактної інформації - причому, все це може завантажувати і змінювати лише сам правовласник.

Ідея полягає в тому, щоб надавати дистрибуційним платформам незмінний еталонний орієнтир для гарантування правильної авторизації всіх публікацій на сайті. Крім можливості проведення більш ефективної перевірки авторських прав, система також надає платформам можливість забезпечувати дотримання прав власності на контент і вживати заходів, спрямованих проти тих, хто використовує цей текст без дозволу.

Поки не зовсім ясно, чи буде антипіратська система, запропонована Dish Network, працювати на власному блокчейні, або ж буде використовувати вже існуючу платформу.

Система дозволяє завантажувачам купувати контент безпосередньо у правовласників. А наявність в ній функціональних коштів для обміну означає, що користувачі можуть платити правовласникам грошима або криптовалютою, отримуючи натомість унікальні маркери, що дають їм право на використання контенту.

Ці маркери ідентичності самі по собі налаштовуються, надаючи завантажувачам доступ до контенту протягом обмеженого часу, або можливість редагувати контент на певних платформах. Якщо завантажувач не має відповідних прав доступу, система може автоматично повідомити його і правовласника про те, що контент використовується без дозволу.

Компанія Dish, що надає свої послуги понад 9.5 мільйона передплатників по всій країні, є одним з найбільших в США провайдером послуг супутникового телебачення. Однак, в даний час компанії доводиться боротися за утримання передплатників, оскільки все більша кількість людей перемикається на використання потокових інтернет-платформ. За друге півріччя 2019 року компанія втратила 400 000 передплатників, які стали так званими «кабельними відмовниками», що, втім, нижче показників 2018 року, коли від послуг компанії відмовилося більше одного мільйона чоловік.

Нагадаємо, з літа 2018 року Dish Network приймає абонентські платежі в Bitcoin Cash.

Борис Скуратівський

20 січня, 2020RATVODДата: Понеділок, 20.01.2020, 16:01 | Повідомлення # 81
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24537
Статус: Оффлайн
Хакер виклав у відкритий доступ

паролідля понад 500 тисяч IoT-пристроїв
Оператор сервісу, який здійснює DDoS-атаки на замовлення, виклав в мережу
паролі для 515 тисяч пристроїв інтернету речей, маршрутизаторів і сервісів.


У списках значаться IP-адреси, логіни і паролі для сервісу Telnet - протоколу віддаленого доступу до пристроїв, передає SecurityLab.ru.

Повідомляється, що для своїх цілей хакер використовував видимі в інтернеті пристрої з відкритими Telnet-портами, після чого підбирав до них заводські або нескладні паролі. Як правило, такий метод використовують зловмисники для підключень до пристроїв і заражень їх вірусним ПЗ.

При цьому зазвичай оператори хакерських сервісів такі дані не викладають у відкритий доступ. Однак в даному випадку кіберзлочинець запевняє, що дані йому більше не потрібні, оскільки він переходить на нову модель бізнесу.

Нагадаємо, в лабораторії «Доктор Веб» відзначають чимале зростання кількості вірусних атак на розумні гаджети, техніку і електроніку. За 2018 рік було зафіксовано 99,2 мільйона випадків захоплення шкідливим ПЗ, а це в чотири рази більше, ніж роком раніше.

Більш того, прогнози аналітиків на майбутнє зовсім невтішні: число кібератак, як і їх складність, в подальшому буде тільки збільшуватися. На думку експертів, це пов'язано навіть не стільки з розвитком IoT, скільки з байдужим ставленням користувачів до власної кібербезпеки.

Лада Васюкова

20 січня, 2020RATVODДата: Понеділок, 20.01.2020, 17:15 | Повідомлення # 82
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24537
Статус: Оффлайн
Піратство і аккаунт-шерінг принесли

американським провайдерам багатомільярдні збиткиФото: CreativeFuture

Якщо ця тенденція збережеться - до 2023 року втрати операторів послуг платного телебачення
і ОТТ по всьому світу складуть, за прогнозами Parks Associates, 67 мільярдів доларів.


Згідно з даними зі звіту, опублікованого агентством Parks Associates, в 2019 році американські оператори послуг платного телебачення і ОТТ втратили 9.1 мільярда доларів через випадки піратства і спільного використання облікових записів абонентів (аккаунт-шерінг). Роблячи прогноз на майбутнє, експерти Parks стверджують, що до 2023 року піратство відеоконтенту буде коштувати операторам по всьому світу збитків на суму понад 67 мільярдів доларів.

У звіті Parks Associates за 2019 рік зазначається, що одні тільки американські оператори недоотримали за рік дохід в розмірі 9.1 мільярда доларів, з яких приблизно 2.5 мільярда доларів були недоотримані безпосередньо через діяльність піратів; по всій Північній Америці пірати завдали збитки на суму в 8.4 мільярда доларів. Серед видів піратства, перерахованих в звіті Parks, - крадіжка відеоконтенту на стадії виробництва, крадіжка відеоконтенту на стадії дистрибуції, крадіжка з використанням зламаних призначених для користувача пристроїв і крадіжка з платформ інших піратів.

При цьому, за даними Parks, основні заходи, що вживаються в США в сфері боротьби з піратством, спрямовані на виявлення та припинення фактів спільного використання облікових записів і зловживань користувачів. Дослідження, проведене експертами Parks і охопило американські домогосподарства, що мають підключення до швидкісного інтернету, показало, що 5% респондентів використовувало чужі облікові записи для отримання доступу до послуг платного телебачення, а 6% - для отримання доступу до відео в мережі Інтернет. В іншому звіті - підготовленому агентством Hub - міститься докладна інформація про те, наскільки широке поширення набула практика спільного використання паролів - зокрема, серед підлітків і молоді: 80% представників цих вікових категорій визнали, що обмінюються або обмінювалися в минулому паролями для доступу до потокових платформ.

«В цілому випадки обміну обліковими даними можна умовно розділити на дві категорії, - говорить аналітик Parks Associates Стівен Хоулі. - Велика частина подібних випадків є ненавмисними діями, які не переслідують цілей отримання прибутку. Але набагато більше побоювання викликає той факт, що пірати купують через так званий «Dark Web» об'ємні бази крадених даних, і використовують автоматичні системи для виявлення проникаючих облікових записів кінцевих користувачів».

Загалом, за даними Parks, в 2019 році послугами піратських відео-платформ скористалося 12,5 мільйона американських домогосподарств, які є абонентами служб платного ТБ. Втім, ця цифра, як і раніше нижче показників, зазначених у країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Борис Скуратівський

20 січня, 2020RATVODДата: Вівторок, 21.01.2020, 19:26 | Повідомлення # 83
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24537
Статус: Оффлайн
В Україні вперше притягнули телепіратів

до кримінальної відповідальності за порушення авторських прав
Вперше в Україні, завдяки активним і консолідованих дій медіагруп 1 + 1 media і StarLightMedia з протидії піратству телевізійного контенту,
порушник був притягнутий до кримінальної відповідальності за тяжкий злочин, а саме - за порушення авторського права і суміжних прав,
яке завдало матеріальної шкоди в особливо великому розмірі і, відповідно до Закону України,
передбачає покарання у вигляді позбавлення воліна строк до шести років з позбавленням права
обіймати певні посади або займатися певною діятельністю на термін до трьох років.


Минулого тижня, 16 січня 2020 р Біляївський районний суд Одеської області виніс вирок одному з інтернет-провайдерів Одеського регіону в справі про нелегальне надання абонентам інтернет-провайдера послуги IPTV-телебачення без укладання ліцензійних договорів з правовласниками.

Так, спільними зусиллями медіагруп 1 + 1 media і StarLightMedia, адвокатів Smartsolutions Law Group і Національної поліції України в ході досудового розслідування злочину було проведено 2 обшуки, вилучено обладнання провайдера і проведено ряд судових експертиз, які довели факт скоєння злочину, передбаченого ч. 3 ст . 176 Кримінального кодексу України (порушення авторського права і суміжних прав). Було встановлено, що в період 2018-2019 рр., з метою отримання незаконного доходу, провайдер використовував програми мовлення телеканалів 1 + 1, 2 + 2, ТЕТ, Бігуді, УНІАН, Плюсплюс, СТБ, Новий канал, ICTV, Оце, М1 і М2, не сплачуючи роялті власникам каналів і наживаючись на абонентах.

«Ми вдячні за професійну роботу правоохоронних органів та адвокатів. Питання захисту наших прав залишається в пріоритетному фокусі нашої уваги і ми очікуємо найближчим часом такі вироки судів», - зазначив В'ячеслав Мієнко, директор по GR групи 1 + 1 media.

Цей випадок залучення провайдера-пірата до кримінальної відповідальності демонструє готовність медіагруп відстоювати свої права, як правовласників контенту, і захищати абонентів від ризику залишитися без телебачення в будь-який момент через незаконні дії окремих провайдерів.

«Вперше в практиці за порушення суміжних прав судом був визнаний винним в скоєнні тяжкого злочину, передбаченого частиною 3 ст. 176 КК України керівник компанії інтернет-провайдера, який покриває велику частину Одеської області. Це особа, використовуючи своє службове становище, здійснила неправомірне поширення програм мовлення телеканалів «1 + 1», «2 + 2», «ТЕТ», «Плюсплюс», «УНІАН», «Бігуді». Своїми діями правопорушник завдав правовласнику матеріальної шкоди у великому розмірі, але, розуміючи, що покарання за відповідною санкції цього правопорушення передбачає, крім іншого, позбавлення волі на строк до шести років, порушник визнав свою провину і висловив бажання компенсувати завдані їм матеріальні збитки. Зі свого боку, представники потерпілих дали свою згоду на укладення підозрюваним угоди про визнання вини з прокурором, на підставі якого 16 січня 2020 р судом було винесено вирок і призначене покарання не пов'язане з позбавленням волі», - прокоментував Олександр Папуця, керуючий партнер Smartsolutions Law Group.

«Захист інтелектуальної власності - основа креативної економіки, і наше завдання, як правовласників, боротися за неї. В ході щоденних перевірок провайдерів, які незаконно ретранслюють телеканали групи, ми виявили цього інтернет-провайдера. За внутрішнім алгоритмом дій, ми зв'язалися з ним з вимогою припинити незаконну ретрансляцію телеканалів групи StarLightMedia або укласти договір і працювати в легальному полі. Провайдер не надав відповіді, ретрансляція тривала. В середині 2018 було подано заяву в кіберполіцію, після чого почалося досудове розслідування. За цей час було проведено слідчий експеримент, обшук з вилученням техніки в двох місцях одночасно, проведені технічна і економічна експертизи. Після чого було вручено підозру. Для нашої медіагрупи це вже другий вирок проти інтернет провайдера, який незаконно ретранслював телеканали групи. Але є й відмінність в цих двох кейсах. Перший вирок був за частиною 1 статті 176, а цей вже по 3 частині статті 176», - пояснив Дмитро Левін, керівник Центру моніторингу контенту Дивізіону Digital & PayTV StarLightMedia.

«Ми в StarlightMedia намагаємося створити умови, при яких співробітники медіа і автори контенту отримують гідні і комфортні умови роботи. При цьому галузь створення і споживання контенту в цілому зростає. Для StarLightMedia це важливо і є невід'ємним завданням відповідального медіа бізнесу. Боротьба з піратством - непростий напрямок роботи. В даний момент в команді Дмитра понад 30 кримінальних справ, серед яких вже є кейси по залученню піратів до відповідальності за порушення невеликої тяжкості. Кожне нове рішення суду створює прецедент на ринку. Це робить подальші кроки в боротьбі з піратством легшими і більш усвідомленими. Наша мета - якомога швидше припинити факти піратства. Щоб потенційні злодії боялися навіть думати про крадіжку інтелектуальної власності», - прокоментував Микола Фаенгольд, комерційний директор дивізіону Digital & PayTV StarLightMedia.

Нагадаємо, в 2019 році 1 + 1 media подала 9 заяв на піратські кардшаринг-сервіси.

21 січня, 2020

Редакція


RATVODДата: Субота,Свіжий файл Сьогодні, 09:58 | Повідомлення # 84
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24537
Статус: Оффлайн
Кіберполіція обшукала сервіси продажу телеприставок

через незаконну ретрансляцію каналів трьох медіагруп
3 серпня представники кіберполіції провели обшук сервісу для продажу телевізійних приставок
(Aura HD, Mag 250, U2C, Android та Smart TV), за допомогою якого здійснювалась незаконна ретрансляція
низки телеканалів груп «1+1 медіа», StarLightMedia та медіахолдингу «Медіа Група Україна»
.


Про це повідомляє пресслужба медіагрупи «1+1».

Обшуки проводили працівники відділу протидії кіберзлочинам у Миколаївській області Причорноморського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Медіахолдинги «1+1 медіа», StarLightMedia та «Медіа Група Україна» подали заяви щодо вчинення злочинів, передбачених частиною 3 статті 176 (порушення авторських та суміжних прав) та частиною 2 статті 361 (несанкціоноване втручання у телекомунікаційну мережу) Кримінального кодексу України, до відділу протидії кіберзлочинам у Миколаївській області.

У межах цього кримінального провадження було проведено обшук у двох містах, в Одесі та Миколаєві, та було встановлено причетних до порушення осіб. Ними виявилися мешканці Одеської та Миколаївської областей. У помешканнях фігурантів справи правоохоронці вилучили мобільні телефони, банківські картки та комп’ютерне обладнання, за допомогою якого здійснювалось адміністрування піратського онлайн-порталу для продажу телеприставок. Вилучене обладнання направлено до експертного центру для проведення ряду експертиз та, як результат, повинно бути оголошено підозри із крадіжки інтелектуальної власності.

«Існування креативної економіки можливо тільки при дотриманні авторського права, а боротьба з піратством є невід'ємною частиною її побудови. Одне з наших завдань, щоб сам факт піратства був винятком із правил, а не навпаки. Для нас кожне розслідування − це не тільки крок до припинення крадіжки контенту, але і допомога нашим партнерам у розвитку ринку», − розповідає Микола Фаенгольд, директор дивізіону PayTV & Digital StarLightMedia.

В’ячеслав Мієнко, директор з GR групи «1+1 медіа», наголосив на тому, що захист інтелектуальної власності, а саме продуктів медіахолдингу, залишається пріоритетним завданням групи: «Це потребує нашої уваги та співпраці з правоохоронними органами задля зменшення рівня подібних порушень у майбутньому. Наразі чекаємо на результати експертиз вилученого обладнання та судове рішення щодо справи».

Антон Яцик, директор департаменту фінансово-економічної та інформаційної безпеки «Медіа Група Україна», зазначив, що згаданий кейс є прикладом співпраці медіагруп: «Завдяки нашим спільним зусиллям медіаринок України з кожним роком все більше трансформується у напрямку легальних та чесних принципів ведення бізнесу».

Також представники медіагруп відзначили роботу кіберполіції і висловили вдячність за співпрацю.

Нагадаємо, у січні 2020 року суд в Одеській області оштрафував керівника провайдера SkyNet на 34 тис. грн за порушення авторського права і суміжних прав через нелегальну трансляцію каналів «1+1 медіа» та StarLightMedia.

07 серпня 2020

Форум TV-SAT » « Хоббі наших користувачів » » Інтернет. Телекомунікації. » Безпека в мережі Інтернету. Кібербезпека. Піратство.
 • Сторінка 6 з 6
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2020