FORUM TV-SATП`ятниця
29.03.2024, 09:27

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Відпочинок. Дозвілля. Цікавинки. » Прислів'я, приказки, афоризми, крилаті фрази
Прислів'я, приказки, афоризми, крилаті фрази
RATVODДата: Субота, 30.04.2016, 08:07 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Прислів'я, приказки,

афоризми, крилаті фрази




DMishaДата: Субота, 30.04.2016, 10:14 | Повідомлення # 2
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Если ты за добро благодарности ждёшь -
ты не даришь добро, ты его продаёшь...


DMishaДата: Субота, 30.04.2016, 10:19 | Повідомлення # 3
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Душа должна быть красивее, чем внешность.

С.А.Есенин

DMishaДата: Неділя, 01.05.2016, 18:47 | Повідомлення # 4
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Наилучшее богатство — безразличие к тому,
что есть у других.


Али ибн Абу Талиб



Доброта-вище всіх якостей.

Повідомлення відредагував DMisha - Неділя, 01.05.2016, 18:49
DMishaДата: Вівторок, 03.05.2016, 14:59 | Повідомлення # 5
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Цените людей, которые приходят в те моменты,
когда плохо вам, а не им.


DMishaДата: Середа, 04.05.2016, 09:49 | Повідомлення # 6
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
А ведь пока молодость не прошла,
её нужно превращать в радость.
На все сто.
До полного удовлетворения, понимаешь?
Только этими воспоминаниями и можно будет
согреть себя в старости.


Харуки Мураками



Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Четвер, 05.05.2016, 16:16 | Повідомлення # 7
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Человек хорош и прекрасен.
Пока его не разбили, не обманули и не растоптали.


— А.П. Чехов

DMishaДата: Четвер, 05.05.2016, 19:17 | Повідомлення # 8
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн


Что следует держать в секрете.

1. Первое, что надо держать в секрете, говорят мудрецы – свои далеко идущие планы. Помалкивайте до тех пор, пока этот план не исполнится. Любые наши идеи не только не идеальны, в них огромное количество слабых мест, по которым очень легко ударить и все разрушить.

2. Второе, что рекомендуют мудрецы, это не делиться тайной о своей благотворительности. Благое дело – большая редкость в этом мире, и именно поэтому ее надо беречь как зеницу ока. Не нахваливайте себя за хорошие дела. Гордость тут же увидит и отберет все то благо, которое пришло в результате этой благотворительности.

3. Третье, о чем не рекомендуют распространяться мудрецы — это о своей аскетичности. Не рассказывайте налево и направо о ваших ограничениях в питании, сне, сексуальных отношениях итд. Аскеза физическая приносит пользу только если она сочетается и с эмоциональной составляющей.

4. Четвертое, о чем следует помолчать – это о своем мужестве, героизме. Кто-то получает испытания внешние, а кто-то внутренние. Внешние испытания видны, поэтому за них люди получают награды, но преодоление внутренних испытаний никто не замечает, поэтому и наград за них никаких не присваивают.

5. Пятое, о чем не стоит распространяться, это о духовном знании. Духовное знание имеет разные уровни и должно раскрываться только по достижению определенного уровня чистоты сознания. Основной ошибкой начинающего носителя истины является желание поделиться слишком высоким духовным знанием, которое, вместо того чтобы принести добро человеку, только еще больше его запутывает и даже пугает.

6. Шестое, чем не стоит особенно делиться с другими – говорить о своих домашних конфликтах и вообще о своей семейной жизни. Запомните: чем меньше вы говорите о проблемах в своей семье, тем она будет крепче и стабильнее. Ссора — это избавление от негативной энергии, которая накопилась в процессе общения.

7. Седьмое, о чем не стоит говорить, это о некрасивых словах, которые были от кого-то услышаны. Можно запачкать на улице ботинки, а можно запачкать сознание. И человек, который, придя домой, рассказывает все, что он услышал глупого по дороге, ничем не отличается от человека, который пришел домой и не снял обувь.


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Субота, 07.05.2016, 11:33 | Повідомлення # 9
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Мир - прекрасная книга,
но бесполезная для того,
кто не умеет читать.


© Карло Гольдони



Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Понеділок, 09.05.2016, 17:27 | Повідомлення # 10
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
У людини завжди знайдеться час на вас,
якщо ви йому не байдужі.




Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: П`ятниця, 13.05.2016, 21:57 | Повідомлення # 11
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Выбирай достойное, а не доступное.
И ты получишь долговечное счастье,
а не временное удовольствие.




Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Середа, 18.05.2016, 23:36 | Повідомлення # 12
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн


Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Субота, 21.05.2016, 19:09 | Повідомлення # 13
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
17 цитат, які змінять ваше мислення!

1. Невдача - це просто можливість почати знову, але вже більш мудро. © Генрі Форд

2. Якщо проблему можна вирішити, не варто про неї турбуватися. Якщо проблема нерозв'язна, турбуватися про неї безглуздо. © Далай Лама

3. Навіть якщо ви дуже талановиті і докладаєте великі зусилля, для деяких результатів просто потрібен час: ви не отримаєте дитини через місяць, навіть якщо змусите завагітніти дев'ять жінок. © Уоррен Баффет

4. Раз в житті фортуна стукає у двері кожної людини, але людина в цей час нерідко сидить у найближчій пивний і ніякого стуку не чує. © Марк Твен

5.Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш вірний шлях до успіху - весь час пробувати ще один раз. © Томас Едісон

6.Особисто я люблю суницю з вершками, але риба чомусь віддає перевагу черв'якам. Ось чому, коли я йду на риболовлю, я думаю не про те, що люблю я, а про те, що любить риба. © Дейл Карнегі

7. Прокидаючись вранці, запитай себе: «Що я повинен зробити?» Увечері, перш ніж заснути: «Що я зробив?». © Піфагор

8.Бідний, невдалий, нещасливий і нездоровий це той, хто часто використовує слово "завтра". © Роберт Кійосакі

9. Старі завжди радять молодим заощаджувати гроші. Це погана порада. Не збираєте п'ятаки. Вкладайте в себе. Я в житті не заощадив і долара, поки не досяг сорока років. © Генрі Форд

10. Я цього хочу. Значить, це буде. © Генрі Форд

11.Я не терпів поразок. Я просто знайшов 10000 способів, які не працюють. © Томас Едісон

12. Важка праця - це скупчення легких справ, які ви не зробили, коли повинні були зробити. © Джон Максвелл

13.Раніше я казав: "Я сподіваюся, що все зміниться". Потім я зрозумів, що існує єдиний спосіб, щоб все змінилось - змінитися мені самому. © Джим Рон

14. Урок, який я витягнув і якому слідую все життя, полягав у тому, що треба намагатися, і намагатися, і знову намагатися - але ніколи не здаватися! © Річард Бренсон

15. Роби сьогодні те, що інші не хочуть, завтра будеш жити так, як інші не можуть.

16 Життя коротке і ним потрібно користуватися. Французьке народне прислів'я

17. Прокидаючись вранці, запитай себе: «Що я повинен зробити?» Увечері, перше ніж заснути: «Що я зробив?».
©П іфагор



Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Вівторок, 24.05.2016, 13:38 | Повідомлення # 14
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Красивим бути - не значить їм народитися,
Адже красі ми можемо навчитися.
Коли красива душею Людина -
Яка зовнішність може з нею зрівнятися?


Омар Хайям



Доброта-вище всіх якостей.
DMishaДата: Четвер, 26.05.2016, 10:39 | Повідомлення # 15
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Кращі люди - це люди,
які приходять у ваше життя
і змушують бачити сонце там,
де ви раніше бачили хмари...




Доброта-вище всіх якостей.
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Відпочинок. Дозвілля. Цікавинки. » Прислів'я, приказки, афоризми, крилаті фрази
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024