Автомобілі на іноземній реєстрації - Форум TV-SAT
FORUM TV-SATПонеділок
05.12.2016, 20:35

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 1 з 11
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Розмови на різні теми » Автомобілі на іноземній реєстрації
Автомобілі на іноземній реєстрації
viskomДата: Середа, 23.11.2016, 13:55 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1777
Статус: Оффлайн
В Кабмине согласились пускать нерастаможенные авто в Украину за символический сбор.P.S Експеримент планують провести у 2018 році, за умови ухвалення законопроекту найближчим часом. Перед його початком введуть перехідний період: протягом трьох місяців авто з іноземними номерами матимуть залишити територію України і знову в’їхати в нашу країну.
джерело

джерело
viskomДата: Середа, 23.11.2016, 17:49 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1777
Статус: Оффлайн
Нерозмитнені авто на іноземних номерах – плати податок і катайся?З альтернативною пропозицією виступили рух Авто Євро Сила і народний депутат Володимир Парасюк. Після переговорів з представниками уряду було вирішено підготувати законопроект про введення фіксованої плати за користування авто з іноземними номерами у розмірі 200 євро на рік.
У законопроекті планують прописати, що нерозмитнені автомобілі отримають тимчасові українські номерні знаки. Обов’язковим буде оформлення страховки на авто. Пільги не поширюються на авто, що відповідають нормам Євро-5 і вище.
Експеримент планують провести у 2018 році, за умови ухвалення законопроекту найближчим часом. Перед його початком введуть перехідний період: протягом трьох місяців авто з іноземними номерами матимуть залишити територію України і знову в’їхати в нашу країну.


Sat-Integral S-1225 HD Able
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Розмови на різні теми » Автомобілі на іноземній реєстрації
Сторінка 1 з 11
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2016 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *