FORUM TV-SATП`ятниця
26.05.2017, 00:58

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 1 з 11
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Розмови на різні теми » Автомобілі на іноземній реєстрації
Автомобілі на іноземній реєстрації
viskomДата: Середа, 23.11.2016, 14:55 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1813
Статус: Оффлайн
В Кабмине согласились пускать нерастаможенные авто в Украину за символический сбор.P.S Експеримент планують провести у 2018 році, за умови ухвалення законопроекту найближчим часом. Перед його початком введуть перехідний період: протягом трьох місяців авто з іноземними номерами матимуть залишити територію України і знову в’їхати в нашу країну.
джерело

джерело
viskomДата: Середа, 23.11.2016, 18:49 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1813
Статус: Оффлайн
Нерозмитнені авто на іноземних номерах – плати податок і катайся?З альтернативною пропозицією виступили рух Авто Євро Сила і народний депутат Володимир Парасюк. Після переговорів з представниками уряду було вирішено підготувати законопроект про введення фіксованої плати за користування авто з іноземними номерами у розмірі 200 євро на рік.
У законопроекті планують прописати, що нерозмитнені автомобілі отримають тимчасові українські номерні знаки. Обов’язковим буде оформлення страховки на авто. Пільги не поширюються на авто, що відповідають нормам Євро-5 і вище.
Експеримент планують провести у 2018 році, за умови ухвалення законопроекту найближчим часом. Перед його початком введуть перехідний період: протягом трьох місяців авто з іноземними номерами матимуть залишити територію України і знову в’їхати в нашу країну.


Sat-Integral S-1237 HD Able
viskomДата: Понеділок, 26.12.2016, 20:32 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1813
Статус: Оффлайн
У Раду внесли законопроект

про ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією
Група народних депутатів зареєструвала в Раді обіцяний в листопаді законопроект про фактичну «легалізації» авто старіше 7 років з іноземною реєстрацією.
Передбачається, що в разі тимчасового ввезення таких машин буде застосовуватися умовне часткове звільнення від митних платежів, тобто збори можна буде платити по частинах від стандартної суми розмитнення.

Повна назва нового законопроекту - «Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо врегулювання транзиту і тимчасового ввезення транспортних засобів для особистого користування)». Документ зареєстровано 21грудня за № 5567 , його ініціаторами вказані понад 50 нардепів від різних фракцій, а також позафракційні депутати (з повним списком можна ознайомитися на сайті Верховної ради). Це так званий компромісний законопроект, який з'явився після масових акцій власників автомобілів з іноземною реєстрацією.

Якщо законопроект стане законом в нинішньому вигляді, він буде поширюватися на легкові та вантажні автомобілі масою до 3,5 тонн і віком понад 7 років, а також причепи до них. Запропоновано дозволити тимчасовий (не більше ніж на один рік) ввезення автомобіля під письмове зобов'язання про його зворотне вивезення. У такому випадку за кожен повний або неповний календарний місяць перебування на митній території потрібно буде заплатити частину суми митних платежів, які застосовувалися б при випуску автомобіля у вільний обіг. Йдеться про мито (до 10% оціночної вартості автомобіля), акциз (розраховується в євро і залежить від об'єму двигуна), а також ПДВ (20% вартості ТЗ). У 2017 році частина суми митних платежів складе 0,2%, в 2018 році році - 0,3%, в 2019-му році - 0,5%.

Зазначений збір потрібно буде заплатити під час пропуску ТЗ через зону митного контролю на кордоні. Надалі термін тимчасового ввезення можна буде продовжити (з внесенням відповідної суми) на термін до 60 діб без перетинів держкордону. У разі продажу таких автомобілів на території України потрібно буде оплатити повноцінну «розмитнення». Одна людина зможе «тимчасово ввезти» один автомобіль (допускається можливість продовжувати тимчасове ввезення раз на рік), однак якщо його вивести з дотриманням всіх правил, з'явиться можливість привезти інший транспортний засіб.
Ввозити автомобілі за новою схемою можна буде лише для власного користування, а за експлуатацію з метою проведення підприємницької діяльності УКРІНФОРМ матиме право виписати штраф в розмірі 34 тисяч гривень. При перевищенні обумовлених законом (поки - законопроектом) термінів тимчасового ввезення будуть застосовуватися штрафні санкції в розмірі вартості автомобіля або його конфіскації.

Нарешті, в Митному кодексі «ввезення з метою транзиту» автомобілів (зараз - терміном до 5 днів) громадянами буде замінений на «переміщення» з умовою внесення застави в розмірі вартості повного розмитнення. Їздити на нерозмитнених автомобілях без умовно часткового звільнення від митних платежів можна буде тільки нерезидентам.

детальніше...
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Розмови на різні теми » Автомобілі на іноземній реєстрації
Сторінка 1 з 11
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2017 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *