FORUM TV-SATЧетвер
25.04.2024, 20:26

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Пропозиції та побажання по роботі форуму » Пропозиції та побажання по роботі форуму (Тема для тих, у кого недостатньо повідомлень.)
Пропозиції та побажання по роботі форуму
marsДата: Неділя, 03.05.2009, 09:09 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 98
Статус: Оффлайн
Пропозиції та побажання

стосовно роботи форуму


DMishaДата: Понеділок, 06.02.2012, 16:00 | Повідомлення # 16
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Треба доточити до форума розділ з останніми повідомленнями... Буде краща активність користувачів..

Доброта-вище всіх якостей.
viskomДата: Понеділок, 06.02.2012, 16:16 | Повідомлення # 17
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1940
Статус: Оффлайн
Quote (DMisha)
Треба доточити до форума розділ з останніми повідомленнями... Буде краща активність користувачів..

привіт,на форумі вже є таке називається Нові повідомлення


Sat-Integral S-1237 HD Able
DMishaДата: Понеділок, 06.02.2012, 16:56 | Повідомлення # 18
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Quote (viskom)
привіт,на форумі вже є таке називається Нові повідомлення
Я мав на увазі- при заході на форум, щоб останні повідомлення зразу кидалися в очі, а не шукати кнопку ...Чим простіше- тим легше працювати.Форум суперовий! Це мої думки і я пишу тут, бо є така тема. Вибачте, якщо щось не так написав..


Доброта-вище всіх якостей.
viskomДата: Вівторок, 07.02.2012, 13:43 | Повідомлення # 19
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 1940
Статус: Оффлайн
Quote (DMisha)
Я мав на увазі- при заході на форум, щоб останні повідомлення зразу кидалися в очі, а не шукати кнопку ...Чим простіше- тим легше працювати.Форум суперовий! Це мої думки і я пишу тут, бо є така тема. Вибачте, якщо щось не так написав..

дякую за хороші слова про форум, всі корисні новинки стараємось прикрутити до сайту для покращення роботи. drinks


Sat-Integral S-1237 HD Able
DMishaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 14:11 | Повідомлення # 20
V.I.P

Країна:
повідомлень: 2383
Статус: Оффлайн
Прошу дозволу створити тему: "Світ живої природи" у розділі- Теревеньки...

Доброта-вище всіх якостей.
valeri74Дата: Середа, 15.02.2012, 19:29 | Повідомлення # 21
житель форуму

Країна:
повідомлень: 43
Статус: Оффлайн
ЩОБ ви тут не говорил но націм форумі себе ощущаеш як дома .Думаю що не віднімати і не добавляти не потрібно .Зпов до всіх Валерій good3

Если ты меня не знаешь не трепись за спиной...Если ненавидишь просто не здоровайся со мной. Убери свои понты они поверь мне не к чему. Нас создал один Всевышний и судить только ему ....
RATVODДата: Середа, 15.02.2012, 19:48 | Повідомлення # 22
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Quote (DMisha)
створити тему: "Світ живої природи"
- дана тема створена.

Quote (valeri74)
ЩОБ ви тут не говорили, но на цім форумі себе ощущаеш як дома . Думаю що не віднімати і не добавляти не потрібно .


Дякуємо за хороші слова про наш форум. Але додавати приходиться постійно - життя не стоїть на місці і Супутнпкове ТБ також ( з"являються нові моделі ресиверів , обладнання і комплектуючі).


kent2Дата: Субота, 17.08.2013, 09:50 | Повідомлення # 23
місцевий

Країна:
повідомлень: 46
Статус: Оффлайн
Доброго дня Администрации.
Хотел добавить новую тему:
Обзор спутникового Sky Prime HD mini.
Но мне пишет:


Бажаю удачі.
RATVODДата: Субота, 17.08.2013, 17:00 | Повідомлення # 24
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
А для чого створювати ще одну тему, коли все для даних ресиверів вже є на форумі в розділі: SkyGate HD, Sky Prime HD, а огляд в підрозділі: Опис. Тех. характеристики Sky Prime HD.

Щоб не засмічувати форум однаковими темами створення їх для користувачів відключене.

Щоб створити нову тему необхідно звернутися на форумі чи в ПП до модераторів, Супер Модераторів або Адміністраторів і вони вирішать, чи доцільне створення нової теми чи її можливо об"єднати або додати до подібної за змістом.


kent2Дата: Субота, 17.08.2013, 17:53 | Повідомлення # 25
місцевий

Країна:
повідомлень: 46
Статус: Оффлайн
Цитата (RATVOD)
А для чого створювати ще одну тему, коли все для даних ресиверів вже є на форумі в розділі: SkyGate HD, Sky Prime HD, а огляд в підрозділі: Опис. Тех. характеристики Sky Prime HD.

Щоб не засмічувати форум однаковими темами створення їх для користувачів відключене.

Щоб створити нову тему необхідно звернутися на форумі чи в ПП до модераторів, Супер Модераторів або Адміністраторів і вони вирішать, чи доцільне створення нової теми чи її можливо об"єднати або додати до подібної за змістом.

хорошо,я туда и кину,а Вы потом сами разбирайтесь.
Ютуба у Вас нет,для вставки VIDEO.
описание сделано лично мною,потому ссылку на джерело давать не буду.


Dreambox DM 800 HD PVR:Sat-Integral S-1211 HD Nero:Sat-Integral T-9100 HD:SkyPrime HD Mini:GI HD Micro:Openbox S1 PVR:Orton 4100c:Gi S2126

Повідомлення відредагував kent2 - Субота, 17.08.2013, 17:58
RATVODДата: Субота, 17.08.2013, 20:18 | Повідомлення # 26
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Дякую, Ви все зробили правильно. Дайте посилання на Відео, я вставлю

kent2Дата: Субота, 17.08.2013, 20:58 | Повідомлення # 27
місцевий

Країна:
повідомлень: 46
Статус: Оффлайн
Цитата (RATVOD)
Дайте посилання на Відео, я вставлю

Дякую,вже зробив сам,перевiряем.


Dreambox DM 800 HD PVR:Sat-Integral S-1211 HD Nero:Sat-Integral T-9100 HD:SkyPrime HD Mini:GI HD Micro:Openbox S1 PVR:Orton 4100c:Gi S2126
RATVODДата: Субота, 17.08.2013, 21:54 | Повідомлення # 28
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
Вставка Відео правильна

ХомаДата: Субота, 01.11.2014, 00:08 | Повідомлення # 29
користувач

Країна:
повідомлень: 24
Статус: Оффлайн
Добрий вечір.
Я IPTV канали сканую сам особисто, не тягаю з інших форумів.
Є провайдери, у яких канали на одному IP працюють пару днів, а є по півроку, тобто є IP динамічні, а є статичні.
У чому проблема.
Я хочу на хороші плейлисти ставити хороші хайди, щоб їх могли дивитися користувачі форуму, а не розтаскувалися випадковими пасажирами по всіх форумах і через три дні здихали.

питання:
-як мені поставити хайд наприклад 30 повідомлень?
RATVODДата: Субота, 01.11.2014, 08:46 | Повідомлення # 30
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28367
Статус: Оффлайн
При натисканні кнопки "хайд" випливаєДоступно тільки для користувачів ставите 30 і підтверджуєте кнопкою "Гаразд". ВВ-код виглдає так: [hide=30]

Форум TV-SAT » « Куточок для спілкування і відпочинку » » Пропозиції та побажання по роботі форуму » Пропозиції та побажання по роботі форуму (Тема для тих, у кого недостатньо повідомлень.)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024