FORUM TV-SATП`ятниця
29.03.2024, 08:21

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Цифрове телебачення DVB » Обговорення Цифрового ефірного телебачення DVB - T / Т2 (ресиверів, телевізорів, антен, якості і проблем з прийомом)
Обговорення Цифрового ефірного телебачення DVB - T / Т2
RATVODДата: Субота, 19.03.2011, 00:46 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Обговорення

Цифрового ефірного телебачення DVB - T / Т2

( ресиверів, телевізорів, антен, якості і проблем з прийомом )


CyttepttyttepДата: Субота, 19.03.2011, 00:46 | Повідомлення # 2
новачок

Країна:
повідомлень: 1
Статус: Оффлайн
Приветствую всех!!
У меня такой вопрос --->>> как вы уже знаете в нашей стране планируется внедрение цифрового тв,поэтому я хочу знать,как это повлияет на работу спутникового тв?? т.к.я собираюсь покупать второй телевизор и из-за этого мне необходимо поменять головки на антене я задаюсь таким вопросом, зачем мне это всё делать если в Украине будет цифровое тв и какова дальнейшая судьба спутниковых тарелок?))
Заранее благодарен вам!!
mykolakДата: Середа, 14.03.2012, 21:33 | Повідомлення # 3
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (Cyttepttyttep)
какова дальнейшая судьба спутниковых тарелок?

Як стояли так і будуть стояти,взагалі то наявність цифрового телебачення не є перешкодою для розвитку супутникового(все буде залежати від того наскільки оператори платного супутникового телебачення запропонують умови кращі для кінцевого глядача чим оператор цифрового).А я сумніваюсь що якість прийому наземного цифрового тб за межами великих міст (в селах) буде задовільняти простого українця власника супутникової антени.То лише на папері заявляють про 95% покриття території України,а зрештою в Україні як і в Росії можуть прийняти закон проте що напрклад 14 загальнодержавних каналів буде окремим соціальним пакетом без абонплати зі сторони супутникових операторів(люблять наші депутати перед виборами ставати "робін гудами") З 2015-2016рр бекоштовні супутникові (FTA)канали,мабуть що стануть кодованими.
Quote (Cyttepttyttep)
собираюсь покупать второй телевизор и из-за этого мне необходимо поменять головки на антене

сміливо міняйте,поки в нас щось зміниться з цифровим телебаченням то ви встигнете насолодитися переглядом супутникових каналів,тим більше спут.тарілку у вас ніхто демонтовувати не буде!
УкраинецДата: Середа, 14.03.2012, 21:33 | Повідомлення # 4
новачок

Країна:
повідомлень: 2
Статус: Оффлайн
Подскажите пожалуйста. Увидел рекламу о цыфровом телевиденьи. И сразу вопрос. Как мне его себе получить на телевизор если я живу в часном секторе? Аналоговое я получаю с обычной антены на крыше. Как быть с цыфровым, нужно ли ставить тарелку или можно обойтись той антеной что уже есть, докупив как я понимаю цыфровой тюнер. Если да то какой именно нужно покупать. Заранее спасибо! Думаю этот вопрос интересует многих.
RATVODДата: Понеділок, 19.03.2012, 21:25 | Повідомлення # 5
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Читаємо тут: Цифрове ТБ в Україні , Ефірні ресивери DVB-T2 для прийому цифрового ТБ , Антени для цифрового ефірного телебачення DVB - T / Т2

GDRДата: Вівторок, 20.03.2012, 01:03 | Повідомлення # 6
новачок

Країна:
повідомлень: 15
Статус: Оффлайн
Не визначусь ніяк щодо того як краще поступити з цифрою. Хочеться до початку футболу ЄВРО-2012 поміняти старий ЕПТ-телевізор AIWA 20" на більш сучасний LCD чи LED 32", але доступних за ціною моделей DVB-T2 нема ще на ринку а купувати до LCD ще сет-топ-бокс якось не хочеться.. Чи з’являться в найближчому майбутньому доступні моделі телевізорів, готових приймати цифровий ефір? Хто що думає?
RATVODДата: Вівторок, 20.03.2012, 10:04 | Повідомлення # 7
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Щоб приймати українську "цифру" необхідний телевізор, в якому встановлений тюнер для цифрового ефірного телебачення стандарту DVB-Т2
з картоприймачем для підтримки кодування Irdeto Cloaked CA . А таких, наскільки мені відомо, промисловість ще не випускає.
А якщо з"являться ( і чи з"являться ???) в продажі, то будуть коштувати дорожче від тих LCD чи LED моделей, що на даний час є в наявності на прилавках магазинів.

Додавання картоприймача в ресивери DVB-Т2 удорожило їх на 25-30 $.


УкраинецДата: Вівторок, 20.03.2012, 12:39 | Повідомлення # 8
новачок

Країна:
повідомлень: 2
Статус: Оффлайн
Quote (RATVOD)
Щоб приймати українську "цифру" необхідний телевізор, в якому встановлений тюнер для цифрового ефірного телебачення стандарту DVB-Т2 з картоприймачем для підтримки кодування Irdeto Cloaked CA . А таких, наскільки мені відомо, промисловість ще не випускає.

И что же делать если у меня самый обычный с трубкой?
RATVODДата: Вівторок, 20.03.2012, 13:11 | Повідомлення # 9
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28343
Статус: Оффлайн
Моя порада, купити спочатку Ефірний ресивер DVB-T2 для прийому цифрового ТБ, підключити його до звичайного телевізора через НЧ вхід ( якщо відсутній в ТВ - то додати ), подивитися на якість прийому в Вашій місцевості, а пізніше купити - LCD чи LED телевізор без вбудованих тюнерів.

Прийом цифровий сигналу ( при нормальному рівні ) дає набагато кращу якість картинки на екрані звичайного ЛПТ-телевізора в порівнянні від прийому аналогового сигналу. Картинка "Сніжить" при прийомі цифрового сигналу ніколи не буде.
Принцип простий - сигнал "нормальний" - картинка" ідеальна", низький рівень сигналу - картинка відсутня.


GDRДата: Вівторок, 20.03.2012, 19:39 | Повідомлення # 10
новачок

Країна:
повідомлень: 15
Статус: Оффлайн
А як визначити якість прийому цифри на ЕПТ-телевізорі якщо там картинка практично ідеальна. Може ресивер покаже якусь інформацію про рівень сигналу?
kozakuaДата: Вівторок, 20.03.2012, 19:54 | Повідомлення # 11
V.I.P

Країна:
повідомлень: 3493
Статус: Оффлайн
Quote (GDR)
А як визначити якість прийому цифри на ЕПТ-телевізорі якщо там картинка практично ідеальна. Може ресивер покаже якусь інформацію про рівень сигналу?

Рівень сигналу дані ресівери показують, вони потрібні для налаштування антени по макимальному рівні сигналу. Якість сигналу залежить від бітрейту, який дає той чи інший канал. Чим більший бітрейт, тим краща якість картинки. Якість сигналу не впливає на якість зображення!


Dreambox DM 7020 HD, Dreambox DM 800 HD Se HDD 2.5" 500 GB,AzBoX Elit HD HDD 3.5" 2 ТB ,DRE 4000
(90,85,80,75,66,60,53,39,36,31,19,16,13,9,4.8E - 4W)
mykolakДата: Вівторок, 20.03.2012, 21:51 | Повідомлення # 12
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (GDR)
Хочеться до початку футболу ЄВРО-2012 поміняти старий ЕПТ-телевізор AIWA 20" на більш сучасний LCD чи LED 32"

Від того,що ви змінити свій телевізор на LCD чи LED 32,картинка в телевізорі ефектнішою не стане(вона вам може здаватися мутною) при перегляді наших загальнонаціональних телеканалів(
Quote (kozakua)
Якість сигналу залежить від бітрейту який дає той чи інши канал.

а бітрейт у них так собі(хіба що на час євро 2012 зеонбуд запустить перший національний в HD форматі(у що мало віриться))
Quote (RATVOD)
Картинка "Сніжить" при прийомі цифрового сигналу ніколи не буде. Принцип простий - сигнал "нормальний" - картинка" ідеальна", низький рівень сигналу - картинка відсутня.

От в тому то і проблема,що якщо картинка дещо підсніжувала коли був слабкий сигнал(взвязку віддаленості або слабкості передавача) то все-таки телеканал можна було дивитися і чути звук,то тепер при цифрі при слабкому сигналі(вітер або дощ) ми будемо бачити купу квадратиків на екрані телевізора
Quote (GDR)
але доступних за ціною моделей DVB-T2 нема ще на ринку

Є,наприклад Philips 32PFL6606T Детальніше
GDRДата: Вівторок, 20.03.2012, 22:39 | Повідомлення # 13
новачок

Країна:
повідомлень: 15
Статус: Оффлайн
mykolak, ви що травите віддавати за цю LED-панельку 5.5-6тис. грн.?!? Говорилося про доступні за ціною моделі з вбудованим САМ-модулем 0134

Повідомлення відредагував GDR - Вівторок, 20.03.2012, 23:00
mykolakДата: Вівторок, 20.03.2012, 23:11 | Повідомлення # 14
V.I.P

Країна:
повідомлень: 947
Статус: Оффлайн
Quote (GDR)
Говорилося про доступні за ціною моделі

Подякуйте Зеонбуду що він для нас всіх обрав формат DVB - Т2,коли більшість європи "сидить" на DVB - T, ціна на лсд-телевізор від 2500грн з таким вхідним тюнером (а так за екслюзивність потрібно доплачувати)
GDRДата: Вівторок, 20.03.2012, 23:23 | Повідомлення # 15
новачок

Країна:
повідомлень: 15
Статус: Оффлайн
Подякуємо Зеонбуду через 2-3роки..
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Цифрове телебачення DVB » Обговорення Цифрового ефірного телебачення DVB - T / Т2 (ресиверів, телевізорів, антен, якості і проблем з прийомом)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024