FORUM TV-SATПонеділок
21.09.2020, 04:04

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 23 з 23
 • «
 • 1
 • 2
 • 21
 • 22
 • 23
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Цифрове телебачення DVB » Цифрове ефірне ТБ в Україні ( DVB-T2 ) (Без обговорення !!!)
Цифрове ефірне ТБ в Україні ( DVB-T2 )
marsДата: Неділя, 03.05.2009, 09:23 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 98
Статус: Оффлайн


DVB-T ( англ. Digital Video Broadcasting - Terrestrial)
- європейський стандарт ефірного цифрового мовлення , один з сімейства стандартів DVB . Використовується, насамперед, у різних європейських, азіатських та африканських державах, а також у Австралії як стандарт для передачі цифрового телебачення і радіо. Північноамериканський обидва до DVB називається ATSC , японський ISDB , в Китайській Народній Республіці DMB-T / H . DVB-T в різних країнах часто має інші скорочення, наприклад, у Великобританії і Ірландії воно називається «Digital Terrestrial Television (DTT)» або відповідно до вартості «Pay-TV» або «Freeview», в Іспанії «Televisión Digital Terrestre (TDT) », під Франції «Télévision Numérique Terrestre (TNT)».

Стандарт дозволяє передавати стисле відео, звук і дані в транспортному потоці MPEG , що використовує COFDM -модуляцію.

DVB-T в Україні


З 2006 року відеопотік всіх цифрових телеканалів у Києві транслювався в стандарті MPEG-2, але вже в 2008-2009 в ефірі з'явилися канали і в


Лідія Погребняк, «День»

Добавив: Александр Глущенко
RATVODДата: П`ятниця, 10.07.2020, 21:27 | Повідомлення # 331
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Чи є в державному бюджеті

зайвих
300 млн гривень ?!
6 червня в ТОВ «Зеонбуд» звернувся представник Національної ради України
з питань телебачення і радіомовлення з проханням надати інформацію про ситуацію
з покриттям цифровою мережею Т2 в Чернігівській області та особливо
в районах прикордонних з Російською Федерацією.


У березні 2020 наша компанія аналізувала ситуацію з покриттям прикордонних районів з Росією протягом усіх 2 тисяч кілометрів, тому змогли оперативно надати інформацію Національній раді. При аналізі ми визначили території, де немає прийому сигналу мережі Т2 (через особливості рельєфу), але теоретично можливий прийом російського телебачення. Вибрали населені пункти в цих зонах і порахували домогосподарства. По Чернігівській області отримали наступні показники:

- покриття цифрової мережі ТОВ «Зеонбуд» становить 98,1% населення Чернігівської області;

- з населених пунктів, розташованих на кордоні з Росією, всього 6 (шість) мають проблеми з прийомом сигналу цифрової телемережі, з яких п'ять з чисельністю від 29 до 68 жителів. Лише в населеному пункті Грем'яч проживає більше тисячі жителів, але там проблема з сигналом тільки в частині селища, який знаходиться в низині русла річки Судость.


Таким чином, проблеми з доступом до цифрового телебачення в прикордонних районах Чернігівської області мають максимум 293 домогосподарства, з яких 192 знаходяться в селищі Грем'яч. Тобто, якщо вирішувати цю проблему кардинально, то досить встановити в Грем'яч малопотужний передавач вартістю 300 тисяч гривень.

А ось державний Концерн РРТ, як з'ясувалося, для вирішення цієї проблеми пропонує встановити на території області 6 (шість!) потужних передавачів і просить 300 мільйонів (!) гривень з державного бюджету для кардинального усунення загрози інформаційній безпеці і в інших областях. Саме так зазначено в листі до Кабінету міністрів Валентина Петрова, тепер уже колишнього глави Адміністрації Держспецзв'язку.

Особливо дивно це виглядає з урахуванням того, що 5 передавачів планується встановити на тих же телевежах, де розташовані передавальні станції цифрової мережі Т2, три з яких - Ніжин, Прилуки, Бахмач та це південь області, отже, вони жодним чином не мають відношення до прикордонного мовлення.

Таким чином, мова йде про розвиток за рахунок платників податків мережі паралельної з цифровою мережею Т2, яка працює вже 9 років, і де транслюватимуться ті ж телеканали, оскільки інших просто немає.

У структурі державних органів влади є такий важливий орган як Рахункова палата України, яка здійснює контроль за використанням бюджетних коштів, в тому числі дає оцінку ефективності та економності їх використання. Цікаво, що будуть писати в своїх поясненнях чиновники, які ухвалять рішення про таке використання 300 мільйонів ?!

Прес-служба ТОВ «Зеонбуд»

10 липня, 2020

Редакція


RATVODДата: Субота, 29.08.2020, 14:49 | Повідомлення # 332
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
7 вересня з 5.00 по 14.00 плануються профілактичні роботи КРРТ

і припинення телерадіомовлення
7 вересня з 5.00 по 14.00 на всіх об’єктах Концерну РРТ (РТПС, РТС, РРС, СТ ВКУ) буде проведено
піврічне технічне обслуговування антено-фідерних систем та обладнання електроживлення,
з повним відключенням станцій та відповідно припиненням телерадіомовлення у цей період.


Такі заходи здійснюватимуться відповідно до графіків проведення планово-профілактичних робіт, заздалегідь затверджених телерадіокомпаніями та ТОВ «Зеонбуд». Про це інформує Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

Наразі існує нагальна потреба у проведенні таких робіт, оскільки як повідомлялося раніше, обслуговування, заплановане на 18 травня, було скасовано через трансляцію телеканалами освітнього проєкту онлайн-навчання школярів 5-11 класів під час карантину, запровадженого у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, та висвітлення заходів із вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Керівникам телерадіоорганізацій варто врахувати час проведення профілактичних робіт при формуванні сіток мовлення на 7 вересня.

ОПУБЛІКОВАНО, 28.08.2020

Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Цифрове телебачення DVB » Цифрове ефірне ТБ в Україні ( DVB-T2 ) (Без обговорення !!!)
 • Сторінка 23 з 23
 • «
 • 1
 • 2
 • 21
 • 22
 • 23
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2020