FORUM TV-SATMonday
16.05.2022, 13:30

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Цифрове телебачення DVB » Цифрове ефірне ТБ у світі
Цифрове ефірне ТБ у світі
RATVODДата: Sunday, 14.06.2009, 10:58 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26781
Статус: Оффлайн
Цифрове ефірне ТБ у світі

RATVODДата: Tuesday, 23.07.2013, 11:43 | Повідомлення # 76
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26781
Статус: Оффлайн
Польща повністю перейшла

з аналогового на цифрове телебачення
Польща повністю відмовилася від аналогового телемовлення. У республіці сьогодні вимкнули останні передавачі зображення і звуку цього стандарту, замінивши його цифровим телебаченням.

Завдяки цьому переходу, жителі Польщі отримали доступ до двом десяткам каналів, що транслюються через три цифрових мультиплексу."Заміна традиційних аналогових методів передачі сигналу сучасними цифровими технологіями - один з найбільш важливих проектів у сфері суспільного життя, які об'єднують соціальні, економічні та технічні аспекти", - відзначило, підбиваючи підсумки цього процесу, міністерство адміністрації і цифрових технологій республіки.

Процес переходу почався в Польщі в листопаді минулого року і проводився в сім етапів, кожен з яких передбачав відключення передавачів аналогового телебачення у різних регіонах. Місцевих жителів заздалегідь інформували про необхідність придбання декодерів або оснащених ними телевізорів, що дозволяють отримувати цифрові сигнали.

Згідно з даними на кінець червня, серед громадян республіки, що мають доступ тільки до наземних каналах передачі, частка отримують сигнали цифрового телебачення склала 95 відсотків.

ВАРШАВА, 23 липня. / Кор. ІТАР-ТАСС Ірина Поліна /.RATVODДата: Thursday, 14.08.2014, 13:22 | Повідомлення # 77
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26781
Статус: Оффлайн
Восени в Киргизстані почнеться

цифрове телевізійне мовлення
Восени нинішнього року в Киргизстані почнуться трансляції цифрового телевізійного мовлення, які спочатку будуть вестися в тестовому режимі. Про це повідомили представникам засобів масової інформації в республіканському Міністерстві культури, туризму та інформації, повідомивши про початок пілотного проекту в даній сфері. Крім того, в повідомленні було оголошено про початок конкурсу на право розпочати мовлення в цифровому форматі на період з 2015 по 2017 роки.

Відповідно до умов, які були опубліковані на офіційному сайті Міністерства культури, учасниками конкурсу можуть стати приватні телевізійні і радіомовні компанії та організації. Всього в ході даного заходу будуть розігруватися три місця соціального пакета, які дадуть право вести цілодобове мовлення на території всього Киргизстану. При цьому, вартість одного місця в пакеті складатиме 32 мільйони сомів щорічно (приблизно 627 000 доларів по курсу).

За словами заступника міністра інформації республіки Айнур Темірбековой, ті компанії, які стануть переможцями конкурсу, будуть виплачувати вказану суму не відразу, а поступово, у міру поширення цифрового телевізійного мовлення.

Вона також додала, що влада республіки виділили на виробництво контенту цифрового мовлення 100 мільйонів сомів (за курсом - майже 2 мільйони доларів).

«Нам необхідно створити для продакшн-студій максимально сприятливі умови. Наприклад, жителі прикордонних територій воліють зарубіжні контенти. Тому ми повинні створити контент, який б не поступався за своєю привабливістю. Наші учасники зможуть створити нітрохи не менш цікаві програми, ток-шоу або серіали, які будуть транслюватися по телеканалах, включеним в соціальний пакет»- сказала А. Темірбекова.

Згідно з міжнародними зобов'язаннями, до 17 червня 2015 Киргизстан повинен повністю відключити в прикордонній території аналогове мовлення. Тому планована на листопад тестова трансляція, буде в першу чергу спрямована на прикордонні території.

2014-08-13RATVODДата: Saturday, 15.11.2014, 13:16 | Повідомлення # 78
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26781
Статус: Оффлайн
У Киргизстані запустили цифрове телемовлення6 листопада відбувся урочистий запуск цифрового телемовлення ВАТ «Киргизтелеком» в Киргизстані.


Завершено перший з чотирьох етапів по переходу на цифрове наземне мовлення. В урочистій церемонії запуску цифрового телемовлення в стандарті DVB-T2 та супутникового стандарту телемовлення DVB-S2 брали участь віце-прем'єр-міністр Ельвіра Сарієва, заступники міністрів транспорту і комунікації та культури, інформації та туризму.

В ході презентації було відзначено, що співробітниками компанії ВАТ «Киргизтелеком» успішно реалізовано перший з чотирьох етапів державного проекту по впровадженню наземного цифрового телемовлення в республіці. Цей етап в першу чергу дає можливість забезпечити якісним сигналом прикордонні регіони республіки, а також є одним з ключових для переходу на цифрове мовлення всієї країни.

Охоплення населення в Киргизстані в рамках першого етапу становитиме 59% жителів республіки, II етап (липень 2015 року) - 79%, III етап (листопад 2015 року) - 88% і IV етап (вересень 2016 р) - 95%. Цифрове телебачення на відміну від аналогового значно збільшить число і якість прийнятих населенням програм. Також мовлення в цифровому форматі дозволить телеглядачам отримати не тільки високу якість зображення, але і використовувати в перспективі можливості нових технологій в області інтерактивних і мультимедійних послуг.

Як частина програми по впровадженню цифрового наземного ТБ в рамках даного заходу ВАТ «Киргизтелеком» також запустив проект з розвитку супутникового телебачення в стандарті DVB-S2 в КР на обладнанні компанії Eutelsфt Communications (Франція) - провідного в Європі і третього в світі оператора супутникового зв'язку.

Реалізація даного проекту була розпочата в липні 2014 року і сьогодні відбувся тестовий запуск супутникового мовлення в стандарті DVB-S2, який вважається одним з кращих в світі. В рамках угоди з французькою компанією ВАТ «Киргизтелком» стало ексклюзивним правовласником надання послуг в Середньоазіатському регіоні.

Також було відзначено, що супутникове мовлення, незважаючи на складний гірський рельєф, ліквідує цифрова нерівність між містами і селами КР, забезпечивши рівний доступ до інформації всіх жителів країни. Цей проект відкриває можливості для вітчизняних телерадіокомпаній, які зможуть працювати не лише на прийом, а й забезпечувати трансляцію своїх програм на території від Туреччини до Китаю і від південного сходу Росії до Оману. Місцеві ТРК в Киргизстані зможуть розмістити свій канал на супутнику, уклавши договір з філією ВАТ «Киргизтелеком» РПО РМТР, що володіє ексклюзивними правами в наданні супутникових послуг на обладнання Eutelsat Communications.

ШИРІН ТОРОГЕЛЬДІЕВА

2014-11-06


9274051


RATVODДата: Wednesday, 23.03.2016, 06:45 | Повідомлення # 79
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26781
Статус: Оффлайн
Хорватія готується до запуску

цифрового телебачення в стандарті DVB-T2
Хорватський регулятор HAKOM працює над новою стратегією, спрямованої на перехід телебачення країни на цифровий стандарт DVB-T2.

Згідно з озвученою інформацією, впровадження даної системи відбудеться не раніше 2019 року, що дасть глядачам достатньо часу на придбання нового приймального обладнання.

Важливо також зазначити, що, починаючи з наступного року, на всіх телевізорах, що продаються в Хорватії, повинен буде розміщуватися спеціальний знак, який свідчить про сумісність даної моделі зі стандартом DVB-T2.

Стратегія, яка розробляється регулятором, передбачає переведення всіх загальнонаціональних телеканалів Хорватії на мовлення в дозволі HD після переходу телебачення країни на новий цифровий формат.

HAKOM також опублікував свої Рекомендації щодо мінімальних технічних параметрів обладнання для прийому сигналів в стандарті DVB-T і DVB-T2 на території Республіки Хорватія.

22.03.2016.

Редакція Mediasat


RATVODДата: Monday, 16.05.2016, 07:24 | Повідомлення # 80
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26781
Статус: Оффлайн
До кінця 2017 року Молдова планує

завершити перехід на
ефірну цифру
До кінця 2017 для 99% населення Молдови буде доступний цифровий формат ефірного телевізійного мовлення.

З такою заявою виступив глава міністерства інформаційних технологій Василь Ботнар на конференції, що зібрала представників медійної галузі регіону. Крім того, він зазначив, що вже до кінця поточного року наземне телевізійне мовлення в цифровому форматі отримає національне покриття.

На сьогоднішній день, як пише видання Publika.md, активно здійснюється запуск «Мультиплекс А». Наступний за ним «Мультиплекс В» зможе забезпечити національне покриття для цифрового наземного телемовлення. Передбачається, що до моменту відключення аналогового телебачення в кінці 2017 року цифровий стандарт буде доступний 99% населення Молдови.

До цього, на перехідному етапі, можливість приймати ефірне мовлення в цифровому форматі матимуть 80% абонентів. З 60 каналів країни на сьогоднішній день лише 12 оформили заявки на отримання відповідної ліцензії. Весь проект по цифровізації телевізійного мовлення Молдови оцінюється в 6 мільйонів євро. Його реалізація забезпечить можливість дивитися телевізійні канали в більш високій якості зображення і звуку.

Нагадаємо, з 11 по 15 червня в Молдові пройдуть Дні кабельного телебачення Україна-Молдова 2016.
Перекладач Google для компаній:Translator ToolkitІнструмент перекладу веб-сайтівПошук на світовому ринку

- 13 травня, 2016

Редакція Mediasat


RATVODДата: Thursday, 09.06.2016, 09:19 | Повідомлення # 81
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26781
Статус: Оффлайн
У Німеччині запустять DVB-T2 платформу

з
40 телеканалами
29 березня 2017 року в ряді міських агломерацій Німеччини в повноцінному режимі запускається DTT-платформа нового покоління, що працює в стандарті DVB-T2 / HEVC.

На платформі буде транслюватися близько 40 громадських і комерційних телеканалів, головним чином - в HD-якості, пише Broadband TV News.

Паралельно в даних регіонах буде припинено мовлення комерційних стандартів в колишньому стандарті - DVB-T. А до середини 2019 року повноцінне ефірне телевізійне мовлення в стандарті DVB-T2 буде запущено по всій Німеччині.

Нагадаємо, з 31 травня поточного року в міських агломераціях Німеччини, в рамках реалізації першої стадії впровадження телевізійного мовлення в стандарті DVB-T2, була запущена тестова трансляція пакету програм в даному стандарті, що включає такі канали як Das Erste HD, ZDF HD, RTL HD, Sat.1 HD, ProSieben HD і VOX HD. При цьому вперше в історії ефірного наземного телебачення Німеччини сигнал передається в форматі Full HD (1080p).

Після повноцінного запуску DVB-T2 платформи мовлення громадських каналів буде продовжено в некодованому вигляді. При цьому комерційні канали будуть закодовані і доступні за місячну абонентську плату в рамках пакету Freenet TV.

- 7 червня, 2016

Редакція Mediasat


RATVODДата: Saturday, 18.06.2016, 08:19 | Повідомлення # 82
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26781
Статус: Оффлайн
Словаччина виробляє стратегію DVB-T2 /Ultra HDУ Словаччині хочуть вже в найближчому майбутньому почати пропонувати Ultra HD контент глядачам ефірного телебачення.

У розгорнутому інтерв'ю, яке він дав порталу Rozhlas.cz, технічний директор національної трансляційній мережі Towercom Зсолт Наги заявив, що на початковому етапі вирішення питання про перехід до стандарту DVB-T2 буде пов'язано з платної DTT-платформою Plustelka.

В даний час число передплатників платформи знаходиться в межах між 15 000 і 16 000, при цьому щомісяця їх кількість зростає на 400-500 чоловік.

Незважаючи на те, що Наги обговорював ситуацію в Чехії, а не в Словаччині, він заявив, що дві країни не можна порівнювати, оскільки в Словаччині в даний час йдуть дискусії технічного характеру з регуляторними органами суміжних країн, пов'язані з визначенням того, що буде становити мережу після 2020 року.

Він також заявив, що стандарти DVB-T і DVB-T2 зможуть існувати паралельно протягом приблизно року - в період з 2019 по 2020.

Наги зазначив, що проникнення послуг DTT в Словаччині в даний час складає приблизно 30%, при цьому даний показник трохи знизився з часу переходу країни на цифрове мовлення.

Він також озвучив плани компанії Towercom щодо запуску в кінці цього літа Ultra HD стрима з Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. Втім, він не дав ствердної відповіді, наскільки ці плани зайдуть далеко.

У той же час, Нагі заявив, що у компанії Towercom є угода з громадським мовником Словаччини, який повинен надати контент для проведення тестових трансляцій в стандарті Ultra HD в кінці липня або початку серпня.

- 17 червня, 2016

Редакція Mediasat


RATVODДата: Monday, 20.06.2016, 16:31 | Повідомлення # 83
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26781
Статус: Оффлайн
У Казахстані система умовного доступу для шифрування каналів

цифрового ефірного телебачення буде скасована
.Національним оператором в галузі телерадіомовлення АТ «Казтелерадіо» проведено роботи по відключенню системи умовного доступу (далі - СУД) до каналів вільного доступу, раніше введеної в цілях кодування сигналу цифрового ефірного телебачення.


Про це повідомила прес-служба національного оператора.

- Дане рішення відкриває ринок РК для всіх видів приймачів відповідного стандарту і, відповідно, дозволяє знизити на них ціну. Природно, що зниження ціни на приймачі зробить можливість перегляду населенням вітчизняних телевізійних каналів більш доступною послугою. Також тепер немає необхідності телефонувати до Call-центру для активації свого приймача, що значно спрощує процес підключення до мережі цифрового ефірного мовлення, - прокоментував Голова Правління АТ «Казтелерадіо» Аскар Хайруш.

Раніше СУД була впроваджена для використання в технічних, облікових і сервісних цілях. Крім того, облік користувачів цифрового ефірного телемовлення забезпечував адресну підтримку соціально вразливих верств населення, дозволяв контролювати якість сигналу, який подається , вирішувати проблеми транскордонного мовлення. Однак в даний час вартість приймачів і простота підключення до мережі є більш важливими факторами - пояснили в компанії.

Нагадуємо, що в липні 2012 року в Казахстані вперше запрацювала мережа цифрового ефірного телебачення в 5 містах. У 2013 році в рамках другого етапу впровадження, цифрове ефірне телебачення було запущено в усіх обласних центрах і повністю в Мангістауській області.

На сьогоднішній день АТ «Казтелерадіо» ввело в експлуатацію 336 радіотелевізійних станцій, в результаті чого забезпечено 72% охоплення населення цифровим ефірним мовленням, або 11,5 млн. осіб. Аналогова мережа представлена 1220 радіотелевізійними станціями. За останніми даними кількість абонентів супутникового телебачення «OTAU TV», власником якого є АТ «Казтелерадіо», становить понад 1 млн. абонентів, цифрового ефірного телебачення - більше 200 тисяч.

ДОВІДКА ПРО КОМПАНІЮ:


Товариство з обмеженою відповідальністю «Казтелерадіо» - Національний оператор в галузі телерадіомовлення Республіки Казахстан, що забезпечує населення прийомом програм телебачення і радіомовлення за ефірним і супутникових мереж.

2016-06-20

RATVODДата: Friday, 22.07.2016, 14:24 | Повідомлення # 84
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26781
Статус: Оффлайн
В Чехії затверджений план переходу телебачення

на стандарт
DVB-T2
Уряд Чехії схвалив стратегічний план, який регламентує повний перехід телевізійного мовлення в країні на стандарт DVB-T2 до 1 лютого 2021 року.
Про це пише видання Broadband TV News.

Як раніше повідомлялося, аукціон частот, які в даний час використовуються в Чехії для телевізійного мовлення та в майбутньому підлягають перерозподілу на користь мобільних мереж широкосмугового доступу, може принести в бюджет країни до 4,6 мільярда чеських крон (170 мільйонів євро).

Перехід телебачення Чехії на стандарт DVB-T2 почнеться цієї осені і буде супроводжуватися інформаційною кампанією.

Даний перехід обійдеться Чехії в суму від 81 мільйонів до 1,05 мільярда чеських крон, при цьому він дозволить державі заробити (крім доходів від аукціону частот) від 109 до 295 мільйонів чеських крон.

- 21 липня, 2016

Редакція Mediasat


RATVODДата: Friday, 05.08.2016, 21:39 | Повідомлення # 85
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26781
Статус: Оффлайн
Азербайджан може повністю перейти на цифру

до кінця року
Не у всіх жителів країни поки є необхідна техніка для прийому сигналу цифрового ТБ.


Як повідомив інформаційному агентству «Trend» голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення (НРТР) Нушираван Магеррамлі, питання щодо відключення аналогового телебачення в Азербайджані вирішиться до кінця цього року.

«В Азербайджані вже здійснено перехід на цифрове телемовлення, просто поки не припинено аналогове мовлення», - сказав глава НРТР.

Відзначимо, що 99% території країни вже покрито цифровим ТБ-сигналом.

Як розповів Магеррамлі, процес переходу від аналога до цифри затягується через те, що багато громадян Азербайджану поки ще не обзавелися необхідним обладнанням:

«Не у всіх є декодери, зокрема у тих, хто живе в регіонах. Тому поки є можливість, ми продовжуємо процес відключення аналогового телемовлення ».

Mediasat ще в травні 2014 року повідомляв, що Азербайджан готовий до переходу на цифру, оскільки 98% країни було покрито цифровим сигналом. Восени того ж року стала відома дата поетапного відключення аналогового телесигналу посилання - 1 січня 2015 року. Нагадаємо, що рекомендованою датою відключення аналогового телебачення було 17 червня 2015 року. Однак цього так і не сталося через проведення перших Європейських ігор в Баку. Пізніше Міністерство зв'язку та високих технологій Азербайджану повідомляло, що повний перехід на цифрове ТБ відбудеться восени того ж року. Але державний регулятор у сфері телерадіомовлення не дав своєї згоди на повний перехід від аналога до цифри, так як ще вивчалося питання про готовність жителів Азербайджану до цього процесу.

Аліса Стоянова

- 05 серпня, 2016

Редакція Mediasat


RATVODДата: Monday, 26.09.2016, 14:47 | Повідомлення # 86
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26781
Статус: Оффлайн
У на мережі DVB-T2 запустили

мовлення
4K-каналу
Компанія České Radiokomunikace запустила на платформі DVB-T2 канал FunBox 4K.


У список каналів, переданих у стандарті DVB-T2 в рамках тесту, проведеного чеською національною трансляційною компанією ČRa додано канал FunBox 4K від компанії SPI International. Про це пише Telecompaper.

В рамках тестового мовлення, яке є першим у своєму роді в Центральній Європі, розпочато мовлення каналу FunBox 4K з використанням кодека HEVC. Мовлення охоплює Прагу і регіон Центральна Богемія. В мережі також транслюється тематичний канал ČT Sport чеського громадського мовника в режимі 1080p, 1080i і 540p.

Коментуючи цю новину, директор відділу регулювання і стратегій компанії ČRa Марцель Прохазка каже: «Даний тест свідчить про те, що мовлення 4K-контенту в стандарті DVB-T2 з використанням кодека HEVC технічно не буде являти собою проблему та ефірна платформа готова до цього. В даний час у світі не так вже багато 4K-контенту, особливо – в країнах Центральної Європи. Відповідно, ми раді тому, що завдяки співпраці з компанією SPI International ми зможемо в рамках експерименту транслювати телеканал FunBox 4K в стандарті DVB-T2».

Генеральний директор компанії SPI International Берк Узиель додав: «Ми покажемо глядачам каналу FunBox 4K кращий розважальний контент у формі сучасної документалістики, художнього фото, фільмів та програм, що сприяють викиду адреналіну. Вони всі – в чудовому за якістю дозволі, з чіткою деталізацією картинки, винятковою контрастністю і насиченими квітами».

- 26 вересня, 2016

Редакція Mediasat


RATVODДата: Wednesday, 21.12.2016, 08:19 | Повідомлення # 87
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26781
Статус: Оффлайн
Азербайджан остаточно перейшов на цифрове телемовленняОстанні аналогові телестанції Азербайджану будуть відключені сьогодні,
повідомляє
AZE.AZ
.


Як відомо, в республіці залишалося 14 районів з 330 існуючих де чинне аналогове мовлення. Сьогодні ж їх робота буде повністю припинена, повідомив професор Іса Мамедов, який є завідувачем техвідділом Національної ради телерадіомовлення.

«В даний час функціонують 145 цифрових телестанцій, проте в майбутньому їх число досягне 190. У Баку встановлено 18, в Абшерона - 20 телестанцій. Встановлені телестанції привезені в основному з Італії. Крім цього, закуплені також телестанції з Росії, Туреччини, Прибалтійських країн, Німеччини та Японії », - розповів професор.

Сьогодні, 20 грудня, аналогове ТБ відключать в Джалілабад, Астарі, Ширвані, Имишли, Фізулі, Бейлягане, Гаджігабуле, Масалли, Сальяні, Лерик, Ярдимли, Нефтчале, Лянкяране і Білясувар.

Нагадаємо, перші відключення аналогового мовлення в Азербайджані стартували 1 грудня поточного року.

Микита Наумов

- 20 грудня, 2016
RATVODДата: Wednesday, 08.02.2017, 13:06 | Повідомлення # 88
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26781
Статус: Оффлайн
Молдова планує використовувати кодек H.265

в мережі ефірного цифрового мовлення
Міністерство інформаційних технологій і зв'язку Молдови підготувало для уряду звіт,
присвячений переходу телебачення країни з аналогового на цифровий стандарт.


Проект спрямований на підвищення ефективності використання радіочастотного спектру, а також на зниження витрат радіомовлення на одного мовника, що стане можливим завдяки реалізації стандарту стиснення H.265 (HEVC).

Згідно зі звітом, одним з найважливіших досягнень в цій сфері був названий запуск цифрового мультиплексу, що охоплює своїм сигналом до 80% населення країни. На першому етапі Multiplex A включає в себе вісім DTT-каналів - зокрема, це TV Moldova1, Prime TV, TVR Moldova, Canal 2, Canal 3, Publica TV, N4 і Accent TV.

Ще сім телеканалів, які отримали ліцензії на мовлення в рамках першого мультиплексу, - Agro TV, Jurnal TV, TV7, ITV, Regional TV, Super TV і CTC - будуть включені в пакет відразу ж після підписання відповідних договорів.

В даний час ведуться роботи по запуску другого мультиплексу - Multiplex B - який повинен на першому етапі охопити сигналом 65% населення Молдови.

У той же час в звіті підкреслюється, що в даний час DTT-сигнал охоплює приблизно 70% території Молдови і доступний 85% її жителів.

Протягом періоду, відображеного в звіті, в Закон Молдови про електронні комунікації були внесені зміни, які, зокрема, містять спеціальні положення, пов'язані з впровадженням DTT.

Найближчим часом уряд Молдови, як очікується, має затвердити зміни, внесені в програму переходу країни на цифрові стандарти телемовлення.

У Молдові буде впроваджений стандарт H.265, що відкриє шлях до використання 10 з 21 регіональної частоти для створення двох національних DTT мультиплексів.

Завершення переходу Молдови на цифровий стандарт телемовлення очікується до кінця поточного року.

Борис Скуратівський

- 07 лютого, 2017
RATVODДата: Thursday, 30.03.2017, 07:28 | Повідомлення # 89
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26781
Статус: Оффлайн
Німеччина переводить ефірне телемовлення

на стандарт
DVB-T2 HD
Незабаром в німецькій історії телерадіомовлення відбудеться грандіозне перемикання: в ніч з 28 на 29 березня
провайдер мовної інфраструктури Німеччини дасть старт телебачення високої чіткості в мережі DTT.


У так звану «Чарівну ніч» провайдер Media Broadcast перемкне по всій Німеччині сотні передавачів для трансляції DVB-T2 HD і платформи freenet TV. В результаті мільйонам глядачів буде запропоновано значно розширений пакет каналів, доступних в найвищій HD-якості для легкого прийому на мобільні і переносні пристрої з використанням звичних антен.

Процедура перемикання піде за серією точних і злагоджених дій, що проходять під контролем і наглядом спеціально створеного структурного підрозділу Media Broadcast.

29 березня опівночі за середньоєвропейським часом у регіонах, охоплених процесом перемикання, буде активовано сигнал DVB-T. У той же час по всій території Німеччини буде припинено мовлення комерційних телеканалів через передавачі DVB-T. Потім Media Broadcast і мовники, афілійовані з ARD, поступово почнуть включати на передавальних центрах обладнання, яке транслює сигнал DVB-T2 HD. Повністю завершити процес запуску мережі передавачів DVB-T2 HD планується в той же день до полудня за середньоєвропейським часом.

Для того щоб отримати доступ до розширеного вибору каналів, користувачам DVB-T2 HD і freenet TV необхідно буде провести повторний пошук на своїх прийомних пристроях.

На 69 передавальних центрах ARD і Media Broadcast, розташованих по всій території Німеччини, буде введено в експлуатацію понад 327 передавачів DVB-T2, при цьому тільки лише для трансляції платформи freenet TV буде запущено 129 передавачів на 43 передавальних центрах.

Для забезпечення плавного переходу на передавальних центрах чергуватимуть понад 200 технічних співробітників Media Broadcast і мовників, афілійованих з ARD. Стежити за включенням мереж передавачів, а також моніторити правильну роботу всіх їх компонентів буде безліч пересувних лабораторій Media Broadcast і її партнерів, а також стаціонарні вимірювальні станції.

«DVB-T2 HD і freenet TV забезпечать істотну модернізацію мереж DTT. Двадцять громадських телеканалів і двадцять комерційних телеканалів на платформі freenet TV будуть доступні в найкращій якості Full HD. Ще 20 лінійних каналів, а також безліч цікавих програм та послуг відкладеного перегляду буде доступно завдяки поєднанню freenet TV з HbbTV», - говорить генеральний директор Media Broadcast Вольфганг Брюер. - Це буде найбільш масштабне перемикання в Німеччині. Включення сотень передавачів DVB-T2 HD, яке відбудеться через кілька годин, стане для нас важливим кроком, який визначить майбутнє мовного ландшафту країни на багато років. З початком трансляції телеканалів в якості Full HD сектор ефірного цифрового телебачення зможе зайняти провідні позиції серед способів поширення телевізійного контенту. Зі свого боку ми робимо все можливе для того, щоб забезпечити плавний перехід. В ім'я ефірного мовлення майбутнього».

Борис Скуратівський

- 28 березня, 2017
RATVODДата: Wednesday, 20.09.2017, 06:55 | Повідомлення # 90
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 26781
Статус: Оффлайн
SES допоможе Узбекистану в процесі

переходу на цифрове мовлення
Державної унітарне підприємство «Центр радіозв'язку, радіомовлення і телебачення» (ГУП «ЦРРТ») Республіки Узбекистан
для майбутнього запуску першого в країні DTT мультиплексу буде використовувати супутникові канали компанії SES Video.


Для передачі телевізійного сигналу на всі головні станції запускаємої мережі ефірного цифрового телебачення (DTT) оператор буде використовувати ємності супутника NSS-12, який розташований в орбітальній позиції 57 градусів східної довготи.

За умовами контракту, про підписання якого повідомили в компанії SES, ГУП «ЦРРТ», що є єдиним в Узбекистані оператором мереж розповсюджень програм аналогового ефірного телебачення, орендувало супутникові ємності, необхідні для доставки сигналу як мінімум 12 безкоштовних телеканалів, що транслюються в режимі стандартної чіткості, а також чотирьох радіостанцій зі столиці Узбексістана - міста Ташкента - на всі головні станції DTT мережі, розташовані в різних куточках країни.

«Запуск нашого першого цифрового ефірного мультиплексу є найважливішим кроком на шляху до переходу телебачення Узбекистану з аналогових технологій на цифрові, - заявив технічний директор ГУП« ЦРРТ» пан М. Тургунов. - Наша мережа охопить всю територію країни, запропонувавши нові можливості перегляду телепрограм потенційній аудиторії в 31,5 мільйона чоловік. Узбекистан є однією з найбільших країн Центральної Азії, частину його території займають пустелі і гори, тому супутник - це єдина надійна технологія, яка дозволить нам забезпечити доставку сигналу всім жителям країни, жителям сусідніх та інших держав».

«Два роки тому ГУП «ЦРРТ» вже довірила компанії SES доставку сигналу державних теле- і радіостанцій для подальшої їх роздачі через кабельні мережі та супутникові DTH платформи; новий контракт підкреслює роль компанії SES як провайдера супутникового зв'язку, якому довіряють клієнти в країнах Центральної Азії, і зокрема - в Республіці Узбекистан, - говорить старший віце-президент SES Video з питань комерції в Європі Норберт Хёльзе. - Ми з величезною радістю готові надати супутникові ємності й надати Республіці Узбекистан допомогу в організації запуску DTT мультиплексу і просування в світ цифрового телебачення».

Борис Скуратівський

- 19 вересня, 2017Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Цифрове телебачення DVB » Цифрове ефірне ТБ у світі
Search:

Copyright TV-SAT © 2009-2022