СУПУТНИКИ. Запуски. Проекти. Контракти. - Сторінка 70 - Форум TV-SAT
FORUM TV-SATНеділя
04.12.2016, 05:55

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 70 з 70«12686970
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Супутникові новини » СУПУТНИКИ. Запуски. Проекти. Контракти. (Профілактика. Неполадки. Аварії.)
СУПУТНИКИ. Запуски. Проекти. Контракти.
RATVODДата: П`ятниця, 01.05.2009, 00:10 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20069
Статус: Оффлайн
Запуски супутників

Проекти. Контракти. Профілактика. Неполадки. Аварії.
Всі, хто викладає новини будь-якого роду,

повинні виставляти посилання на першоджерело !!!


Посилання повинно виглядати так: і бути активним
RATVODДата: П`ятниця, 14.10.2016, 16:27 | Повідомлення # 1036
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20069
Статус: Оффлайн
Роскосмос уклав всього два контракти

на запуски ракет
до 2020 року
Корпорація Роскосмос уклала два контракти на запуски з 2018 по 2020 рік.


Напередодні офіційний сайт Роскосмосу повідомив, що контракти на два запуски ракет до 2020 року підписала компанія International Launch Services, що є дочірнім підприємством космоцентру їм. М. В. Хрунічева.

Першою буде запущена важка ракета-носій «Протон-М», наділена розгінним блоком «Бриз-М». З останнього будуть одночасно запущені два космічних апарати американського виробництва – Eutelsat 5 West B, який є супутником зв'язку, а також MEV-1 – перший апарат в світі, призначений для продовження строку експлуатації супутників. Орієнтовно, перший запуск відбудеться на початку 2018 року.

Другий запуск орієнтований на 2019-2020 роки. Для нього вперше розраховують застосувати технологію РН «Протон-М» середнього класу.

Корпорація Роскосмос продовжує втрачати свої позиції на ринку, залишаючи за собою лише 0,6% космічних комерційних послуг.

Микита Наумов

- 13 жовтня, 2016

Mediasat


RATVODДата: Понеділок, 17.10.2016, 17:43 | Повідомлення # 1037
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20069
Статус: Оффлайн
Супутникова система «Арктика» буде запущена

лише у 2018 році
З причини неготовності бортового обладнання систему не зможуть вивести на орбіту в визначений термін.


Інформацію про це повідомили «Известия».

Запуск «Арктики» переноситься вже не в перший раз. Першою запланованою датою запуску був 2015 рік. Згодом дату перенесли на 2017 рік. І ось, напередодні стало відомо, що до потрібного часу запуск системи не може бути здійснений – «Роскосмос» змушений приступити до перепроектування бортового обладнання.

«Роскосмос» нас поінформував, що в 2017 році перший апарат «Арктики» не буде виведений на орбіту, так як не готове бортове обладнання. Нас запевнили, що в 2018 році старт здійснити вдасться, на що ми, зізнаюся, дуже сподіваємося», — повідомили в Мінприроди.

У той же час, «Роскосмос», а також розробники супутників для «Арктики» в НПОЛ відмовилися коментувати ситуацію. В РКС, де для супутникової системи готують бортову апаратуру, також не змогли дати пояснень.

Як відомо, «Арктика» повинна була взяти на себе функції по зв'язку і постійного спостереження в полярних областях і акваторії Північного Льодовитого океану. За контрактом, укладеним «Роскосмосом» з НПОЛ, супутникова система повинна була вийти на орбіту ще до 25 листопада 2015 року. Однак, далі Федеральна космічна програма внесла нові дати запусків «Арктики» — чотири супутники повинні були бути запущені в період з 2017 по 2021 рік.

Перенесення дат в основному пов'язані з накладенням на РФ технологічних санкцій з боку США.

«Перенесення термінів готовності «Арктики» навряд чи позначиться на чому-небудь. Ця система багато в чому дублює вже наявний функціонал російської супутникового угруповання. У 2010 році «Роскосмос» на хвилі розмов про освоєння шельфу висунув ідею побудувати таку систему, і багато в чому за політичними мотивами вона отримала підтримку. Хоча якщо вникнути в суть питання, то з'ясується, що арктичні райони потрапляють в поле зору всіх наших супутників, які здійснюють спостереження за земною поверхнею», — пояснив науковий керівник Інституту космополитики Іван Моїсеєв.

Микита Наумов

- 17 жовтня, 2016

Mediasat


RATVODДата: Вівторок, 25.10.2016, 12:39 | Повідомлення # 1038
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20069
Статус: Оффлайн
«Роскосмос» відмовиться від третьої ступені,

створивши нову модифікацію ракети
«Союз-2»
Нова модифікація буде заснована на заміні третьої ступені на економічний розгінний блок, повідомляє Life.


З метою більш впевненої і прогресивної боротьби за зовнішні ринки, а також ґрунтовного зниження вартості на наступні ракетні запуски, підприємства «Роскосмосу» приступили до переговорів щодо нової модернізації та здешевлення ракети «Союз-2».

Так, замість третьої ступені, від якої вирішено відмовитися, ракета буде оснащена здешевленим розгінним блоком «Фрегат». За запевненнями експертів, така комбінація дозволить знизити вартість запуску кожної ракети відразу на 20-25%.

Відомо, що двоступенева модифікація існувала і раніше – таким прикладом є «Союз 2.1 в», однак в ній не був передбачений розгінний блок, а значить, вивезти на найближчу відстань більше трьох тонн їй було не під силу.

Влітку минулого року «Роскосмос» підписав контракт з компаніями OneWeb і Arianespace на запуск супутників мобільного зв'язку OneWeb. За умовами контракту, протягом 2017-2018 років 21 ракета повинна бути запущена, вивівши в космічному просторі 672 супутника по 150 кг кожен.

Таким чином, альтернативний варіант у вигляді нової модифікації «Союз-2» — двоступеневої ракети з розгінним блоком «Фрегат», є оптимальним варіантом для майбутніх запусків.

Крім того, особливий привілей гарної маневреності «Фрегату», здатність краще і правильніше розвести велику кількість супутників на різні орбіти під час їх відділення.

Раніше повідомлялося, що компанія ILS представила дві нові модифікації ракети «Протон» для проведення комерційних космічних запусків.

Микита Наумов

- 24 жовтня, 2016

Mediasat


RATVODДата: Вівторок, 25.10.2016, 12:41 | Повідомлення # 1039
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20069
Статус: Оффлайн
SpaceX готує до запуску

п'яту модифікацію ракети
Falcon 9
Глава SpaceX Ілон Маск заявив про запуск ракети Falcon 9 Block 5, в якій будуть усунені проблеми попередніх модифікацій.


Про це повідомляє Life.

У п'ятій модифікації ракети, в першу чергу, були виправлені неточності, через які у вересні 2016 року стався вибух. Крім того, «майже нескінченне» використання першої ступені Falcon 9 відтепер не складе проблем, однак подібна її експлуатація потребує техобслуговування між польотами.

Falcon 9 Block 5 стане останньою у своєму розмірному ряду, у подальшому в хід підуть важкі ракети, по типу Falcon Heavy.

Перша вдосконалена ракета буде готова до використання вже протягом трьох місяців, до польоту ж Falcon 9 Block 5 підготують приблизно через 6-8 місяців.

Маск також заявив, що в даний час ряд систем майбутнього корабля для польоту на Марс вже проходять повномасштабні випробування, зовсім скоро буде протестований найбільший в світі криогенний паливний бак з вуглепластика, призначений для міжпланетного корабля.

Микита Наумов

- 25 жовтня, 2016

Mediasat


RATVODДата: Четвер, 17.11.2016, 20:05 | Повідомлення # 1040
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20069
Статус: Оффлайн
Супутник панує на ринку Близького СходуСупутник зміцнив свої позиції на ринку Близького Сходу завдяки спільно використовуваної компаніями Eutelsat і Nilesat орбітальної точки 7/8 градусів західної довготи, що стала найбільш популярним джерелом контенту для любителів багатоканального телебачення.

Мовлення з даної орбітальній позиції охоплює 52,3 мільйона домогосподарств в 14 арабських країнах.

У своєму «Огляді стану телевізійного ринку в країнах Близького Сходу і Північної Африки», випущеному в поточному році, компанія Eutelsat також згадує, що обладнання для прийому багатоканального телебачення в даний час є в 24 мільйонах домівок регіону.

В цілому, супутник залишається основою інфраструктури цифрового телебачення в регіоні MENA, яка охоплює 56,1 мільйона домогосподарств. Це 90% всіх домогосподарств, що мають телевізор, розташованих від Марокко до Країн Затоки.

Мішель Азіберт, старший комерційний директор з розвитку компанії Eutelsat, коментує: «Проведене нами в цьому році дослідження виміряли пульс динамічно розвивається телевізійного ринку арабських країн, висвятив основні тенденції, серед яких - прийняття стандарту високої чіткості і зростання різноманітності безкоштовних телеканалів в регіоні. Нова хвиля зростання також стала наслідком торішнього запуску супутника Eutelsat 8 West B, який сприяв зростанню числа HD-каналів на 37% і ще більше зміцнив статус орбітальній позиції 7/8 ° західної довготи як найбільш популярного джерела супутникового відео-контенту для жителів Близького Сходу і Північної Африки ».

Мовлення в стандарті HD також набирає обертів, і в даний час є більш ніж 20 мільйонам домогосподарств (раніше - 14,4 мільйона), що становить 34% від усіх домогосподарств регіону, що мають телевізор. Відсоток ще вище, якщо говорити про аудиторію орбітальній позиції 7/8 західної довготи (46%).

50% респондентів, опитаних компаніями TNS та IPSOS, були також поінформовані про Ultra HD.

Борис Скуратівський

- 17 листопада, 2016

Mediasat


RATVODДата: Неділя, 27.11.2016, 21:11 | Повідомлення # 1041
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20069
Статус: Оффлайн
«Космічний зв'язок» планує застрахувати

дев'ять супутників «Експрес»ФГУП «Космічний зв'язок» хоче застрахувати на величезну суму дев'ять супутників серії «Експрес»,
повідомляє агентство РІА Новини
.


Сума, яку «Космічний зв'язок» хоче витратити на страховку, становить 41,3 мільярда рублів.

Як стало відомо, підприємством проводиться відкритий конкурс на визначення страховика використання апаратів на орбіті. У список «страхувальних» супутників входять: «Експрес-АМ33», «Експрес-АМ44», «Експрес-АТ1», «Експрес-АТ2», «Експрес-АМ5», «Експрес-АМ6», «Експрес-АМ7», «Експрес-АМ8» і «Експрес-АМУ1».

Призначили також максимальну ціну контракту - 578 мільйонів рублів.

Страховик же, оформивши контракт, візьме на себе всю відповідальність за псування або поломку апаратів.

Договір на страхування планується укласти рівно на рік - з 31.12.2016 по 31.12.2017.

За словами віце-президента «Ингосстраха» Олександра Подчуфарова, ринок близький до критичного стану. Також він зазначив, що космічна галузь Росії призвела до збитків у 662 млн доларів, а з застрахованих на 100% російських супутників - лише кілька моделей серії «Експрес».

Микита Наумов

- 25 листопада, 2016

Mediasat


RATVODДата: Вівторок, 29.11.2016, 17:38 | Повідомлення # 1042
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20069
Статус: Оффлайн
«Укркосмос» модернізує телепортОператор супутникових телекомунікаційних систем «Укркосмос» проводить модернізацію телепорту, переходячи до концепції «універсального телепорту», ​​що дозволить забезпечити 100% резервування супутникового сигналу.


Таку інформацію в інтерв'ю Mediasat озвучив Юрій Баличев, перший заступник генерального директора держпідприємства.

Модернізований телепорт «Укркосмосу» має аналоги в Європі, однак він є першим і єдиним на території України.

«У Європі подібних Телепорт досить багато, в Україні такого ще не було», - каже Баличев.
У «Укркосмос» вже давно працюють над реалізацією концепції телепорту.

«Чим телепорт відрізняється від станції? Це комплекс антен високочастотного і цифрового устаткування, який може одночасно використовувати кілька супутників. Ми не прив'язані до якогось одного оператора або супутника. У нас є чотири приймально-передавальних комплекси, які можуть працювати одночасно з чотирма супутниками », - пояснює пан Баличев.

Керівництво «Укркосмосу» також впевнено, що доставка сигналу телеканалів через супутник здатна конкурувати з доставкою сигналу по IP. При цьому якість і надійність супутникового мовлення набагато вище, - відзначають представники оператора.

Віталій Мосейчук

- 28 листопада, 2016

Mediasat


RATVODДата: Субота,Свіжий файл Вчора, 19:43 | Повідомлення # 1043
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20069
Статус: Оффлайн
Перший після аварії ракети запуск Falcon-9

відбудеться 16 грудня
Супутниковий оператор Iridium оприлюднив дату запуску ракети-носія Falcon-9 після вибуху, що стався, повідомляє L! Fe.


Так, ракету планують запустити з бази ВПС США Vandenberg в Каліфорнії 16 грудня 2016 року. Falcon-9 має вивести на навколоземну орбіту десять супутників Iridium NEXT.

«Нас радує можливість запустити нашу нову серію супутникового комплексу. Протягом усього розслідування аварії Falcon 9 ми зберігали переконаність в тому, що компанія SpaceX є нашим надійним партнером », - повідомив Метт Деш, що представляє Iridium.

«Ми з нетерпінням очікуємо запуску перших NEXT. Iridium протягом десяти років був нашим прекрасним партнером, і ми дуже вдячні, що вони запускають свої перші десять супутників разом з нами », - заявила глава SpaceX Гвін Шотвелл.

Як відомо, вибух ракети Falcon-9 стався 1 вересня в момент випробувань, коли стінку паливного бака ракети-носія зруйнував замерзлий кисень.

Микита Наумов

- 02 грудня, 2016

Mediasat


Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Супутникові новини » СУПУТНИКИ. Запуски. Проекти. Контракти. (Профілактика. Неполадки. Аварії.)
Сторінка 70 з 70«12686970
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2016 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *