СУПУТНИКИ. Запуски. Проекти. Контракти. - Сторінка 77 - Форум TV-SAT
FORUM TV-SATП`ятниця
23.08.2019, 23:11

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Супутникові новини » СУПУТНИКИ. Запуски. Проекти. Контракти. (Профілактика. Неполадки. Аварії.)
СУПУТНИКИ. Запуски. Проекти. Контракти.
RATVODДата: П`ятниця, 01.05.2009, 01:10 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23789
Статус: Оффлайн
Запуски супутників

Проекти. Контракти. Профілактика. Неполадки. Аварії.
Всі, хто викладає новини будь-якого роду,

повинні виставляти посилання на першоджерело !!!


Посилання повинно виглядати так: і бути активним
RATVODДата: Понеділок, 25.12.2017, 21:18 | Повідомлення # 1141
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23789
Статус: Оффлайн
Супутник Amazonas 4 змінив

орбітальну позицію і назвуHispasat 74W-1. Джерело зображення: hispasat.com

Супутник Amazonas 4 завершив переміщення з орбітальної позиції 61 ° східної довготи,
розпочате 29 листопада, в позицію в
74 ° східної довготи

Космічний апарат також змінив назву на Hispasat 74W-1.

Як повідомляє іспанський супутниковий оператор Hispasat, якому належить космі
чний апарат, Hispasat 74W-1 буде надавати комерційні телекомунікаційні послуги в Латинській Америці. Розподілом 24 транспондерів Ku-діапозону буде займатися бразильський підрозділ Hispasat - компанія Hispamar.

Комерційна діяльність Hispasat 74W-1 почнеться після перевірки працездатності всіх систем космічного апарату. Супутник, маса якого становить 3 тис. Кг, був виведений на орбіту в березні 2014 року ракетою-носієм Ariane 5.

- 25.12.2017RATVODДата: Понеділок, 25.12.2017, 21:26 | Повідомлення # 1142
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23789
Статус: Оффлайн
SES-14 відправлений на передстартову підготовку


Супутник SES-14. Фото: SES

Супутник SES-14 прибув в Космічний центр в Куру у Французькій Гвіані для проходження
передстартової підготовки перед запуском на борту ракети Ariane 5, який запланований
на січень 2018 року.


Як повідомляє супутниковий оператор SES, комічний апарат SES-14 займе орбітальну позицію 47,5 ° з.д. і буде обслуговувати території Південної Америки, країн Карибського басейну, Північної Америки і Північноатлантичний регіон.

Встановлені на супутнику широкопроменеві транспондери C-діапазону покликані збільшити кількість обслуговуваних SES кабельних операторів в Південній Америці, а широкопроменеві транспондери Ku-діапазону - покрити попит на ємності зростаючих DTH- і VSAT-сервісів Північної Америки і Північноатлантичного регіону. Спотові транспондери Ku-діапазону з високою пропускною спроможністю забезпечуватимуть морський зв'язок, аеронавігацію, послуги резервування базових станцій стільникового зв'язку та широкосмуговий інтернет.

SES-14, побудований компанією Airbus Defence and Space - це повністю електричний супутник (all-electric), включаючи маневрові двигуни для виведення на робочу орбіту і орбітальних маневрів. Також це перший супутник, оснащений новою технологією DTP (Digital Transparent Processor), яка дозволить SES гнучко управляти встановленими ємностями і створювати для клієнтів персоналізовані рішення з необхідною шириною каналу.

- 25.12.2017RATVODДата: Середа, 27.12.2017, 10:24 | Повідомлення # 1143
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23789
Статус: Оффлайн
З Байконуру запустили перший

супутник зв'язку
Анголи AngoSat-1© РИА Новости / Олег Урусов

Перший національний супутник зв'язку Анголи AngoSat-1 запустили з Байконуру,
повідомив РІА Новини представник Роскосмосу.


Старт відбувся о 22.00 мск, апарат виводить на орбіту ракета-носій "Зеніт-3Ф" з розгінним блоком "Фрегат".

Відділення супутника від "разгонніка" очікується 27 грудня в 6.55 мск, а відведення "Фрегата" на розрахункову орбіту поховання - в 9.23 мск, уточнили РІА Новини в РКК "Енергія".

AngoSat-1 буде забезпечувати мовлення в частотних C- і Ku-діапазонах на територію Анголи і всієї іншої Африки.

Контракт на створення супутника РКК "Енергія" і міністерство телекомунікацій та інформаційних технологій Анголи уклали вісім років тому, але в силу він вступив лише в 2013 році.

Апарат створений на основі нової службової платформи, в яку входять компоненти російського виробництва, його маса становить 1647 кілограмів. Супутник обладнаний електроракетною руховою установкою, що дозволяє проводити тривале довиведення і корекцію орбітального положення. У роботах по AngoSat-1 вперше застосовувався створений в РКК "Енергія" стенд віртуальної реальності.

Ракету "Зеніт" розробило українське КБ "Південне", її виготовили на підприємстві "Південмаш". До складу носія входять російські двигуни РД-171 і РД-120 виробництва хімкінського НВО "Енергомаш". Раніше повідомлялося, що пуск "Зеніту" з Байконура перенесли з 7 на 26 грудня через своєчасно виявлені проблеми з одним з клапанів в магістралі пального розгінного блоку.

- 26.12.2017

RATVODДата: Середа, 27.12.2017, 21:46 | Повідомлення # 1144
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23789
Статус: Оффлайн
Запущений з Байконуру ангольський супутник

не виходить на зв'язок
З борту першого анголського супутника "Ангосат-1" перестала надходити телеметрія,
повідомило РІА Новини джерело в космічній галузі.

Апарат можуть визнати непрацездатним.


"Розгінний блок" Фрегат "з ангольським супутником штатно вийшов на зв'язок після першого витка по орбіті Землі, всі системи працювали штатно, але пізніше зв'язок зник", - зазначив співрозмовник агентства.

За його словами, після відділення від розгінного блоку "Фрегат" супутник штатно вийшов на зв'язок, неполадки виникли пізніше.
"Якщо апарат з якоїсь причини не зможе розкрити сонячні батареї, і не вдасться перезавантажити бортовий комп'ютер, то через деякий час з високою часткою ймовірності можна очікувати, що супутник буде визнаний непрацездатним", - зазначив співрозмовник агентства.
У Роскосмосі поки не коментують цю інформацію.

Інше джерело агентства в космічній галузі заявив, що фахівці розраховують на відновлення втраченої зв'язку із супутником "Ангосат" протягом 11 годин.

"Поки є ще надія на відновлення зв'язку з апаратом", - сказав він.

За його словами, американські засоби контролю космічного простору підтверджують, що "Ангосат" не впав і знаходиться на орбіті.
"Згідно з попередніми даними Об'єднаного командування аерокосмічної оборони Північної Америки (NORAD), космічний апарат виведений і знаходиться на розрахунковій орбіті", - сказав співрозмовник агентства.

Пуск першого анголського супутника


Ракета-носій "Зеніт-3Ф" стартувала з космодрому Байконур напередодні ввечері. Після восьми хвилин польоту від неї відокремився розгінний блок "Фрегат", який сьогодні вранці, о 6.55 мск, вивів супутник на розрахункову орбіту.

Після виходу "Фрегата" з радіотіні з ним пройшов успішний сеанс зв'язку, з розгінного блоку надходила телеметрія. При цьому "Фрегат" міг виходити на зв'язок, тільки перебуваючи в прямій радіовидимости з території Росії.

"Ангосат-1" повинен був забезпечувати мовлення в частотних C- і Ku-діапазонах на територію Анголи і всієї іншої Африки.
У 2009 році РКК "Енергія" і ангольська влади домовилися про створення AngoSat на основі нової службової платформи, яка складається з компонентів російського виробництва.

Для проекту була організована міжнародна кооперація, вирішені завдання імпортозаміщення електронної компонентної бази.
На апараті розмістили електроракетну рухову установку, яка дозволяє проводити тривале довиведеніе і корекцію орбітального положення.
У роботах по супутнику вперше застосували стенд віртуальної реальності, створений в РКК "Енергія".

Перенесення пуску


Раніше повідомлялося, що пуск "Зеніту" з Байконуру перенесли з 7 на 26 грудня через своєчасно виявлених проблем з одним з клапанів в магістралі пального розгінного блоку "Фрегат". Несправність усунули.

Крім того, держкомісія, що продовжує розслідування аварії розгінного блоку "Фрегат" при запуску з космодрому Східний, також не стала скасовувати старт ракети "Зеніт" розробки українського "КБ" Південне ".

Незважаючи на те, що 28 листопада штатно виведений на проміжну орбіту ракетою "Союз-2.1б" розгінний блок "Фрегат" з 19 космічними апаратами зазнав аварії і впав в Атлантику, пуск "Зеніту" з Байконура з аналогічним "разгонніком" все-таки схвалили .

Перший заступник гендиректора Роскосмосу Олександр Іванов уточнив, що аварія розгінного блоку "Фрегат" при запуску з Східного сталася при збігу багатьох унікальних умов: географічних координат стартового майданчика, різниці в способі відліку азимута для ракети "Союз" і розгінного блоку "Фрегат", а також орбіти, на яку треба було доставити "Метеор-М". Передбачалося, що метеосупутник відокремиться першим і виявиться на сонячно-синхронній орбіті висотою близько 800 кілометрів і нахилом 98,8°.

- 27.12.2017RATVODДата: Четвер, 28.12.2017, 13:19 | Повідомлення # 1145
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23789
Статус: Оффлайн
Експерт оцінив шанси на відновлення

супутника
"AngoSat-1"© Фото: КЦ "Південний" / ЦЕНКІ / Роскосмос

Перший телекомунікаційний супутник Анголи AngoSat-1, швидше за все, повністю вийшов з ладу,
проте "примарний" шанс на його відновлення залишається,
вважає академік Російської академії космонавтики Олександр Железняков.


Раніше в Ракетно-космічної корпорації (РКК) "Енергія" підтвердили РІА Новини, що фахівці продовжують працювати над відновленням зв'язку. Супутник на зв'язок так і не вийшов.

"Швидше за все, все не дуже здорово. Той збій, що стався на борту, поки його причина не ясна до кінця, але, найімовірніше, він був фатальним. Нерозкриття сонячних батарей і втрата зв'язку, виходить, що апарат вийшов з ладу повністю" , - сказав Железняков.

Він зазначив, що остаточно говорити про втрату апарату поки рано, але навіть якщо зв'язок із супутником вдасться відновити, навряд чи можна буде розраховувати на його повноцінну роботу.

"Звичайно, примарний шанс зберігається, бувало, що такі апарати, які вийшли з ладу в першу добу свого польоту, потім, через значний час, все-таки виходили на зв'язок, але шанси на це вкрай низькі, навіть якщо супутник і вийде на зв'язок , малоймовірно, що його вдасться використовувати за призначення", - додав Железняков.

"Ангосат" був виведений на орбіту ракетою "Зеніт", яка стартувала з космодрому Байконур о 22.00 мск 26 грудня. Після восьми хвилин штатного польоту від ракети відокремився розгінний блок "Фрегат", який вивів супутник на розрахункову орбіту в 6.55 мск 27 грудня. Пізніше джерело в космічній галузі повідомило РІА Новини, що з борту супутника перестала надходити телеметрія. РКК "Енергія" визнала втрату зв'язку з апаратом. Космічний апарат був створений в РКК "Енергія" на основі нової службової платформи, що складається з компонентів російського виробництва, його маса становить 1647 кілограмів.

- 27.12.2017RATVODДата: Вівторок, 02.01.2018, 10:05 | Повідомлення # 1146
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23789
Статус: Оффлайн
У РКК "Енергія" повідомили

про відновлення зв'язку з
ангольським супутником© Держкорпорація "Роскосмос"

Фахівці відновили зв'язок з ангольським супутником "Ангосат",
підтвердила Ракетно-космічна корпорація "Енергія".


"З супутника отримана телеметрична інформація, яка показує, що всі параметри бортових систем апарату в нормі", - йдеться в повідомленні підприємства-виробника.

Про те, що супутник вийшов на зв'язок, напередодні ввечері повідомило джерело РІА Новости в космічній галузі.
Ракета "Зеніт" із супутником стартувала з космодрому Байконур у вівторок. Після восьми хвилин штатного польоту від ракети відокремився розгінний блок "Фрегат". Він вивів "Ангосат" на розрахункову орбіту вранці в середу, проте пізніше з супутника перестала надходити телеметрія.

"Ангосат" призначений для забезпечення зв'язку і телевізійного мовлення на всьому Африканському континенті. Апарат створили на основі нової службової платформи, що складається з компонентів російського виробництва, його маса становить тисячу шістсот сорок сім кілограмів. Він обладнаний електроракетні руховою установкою, що дозволяє проводити тривалу корекцію орбітального положення.

Як розповів РІА Новини представник галузі, спочатку проект передбачав створення супутника з трохи іншими електронними компонентами. Частина зарубіжних деталей довелося замінити після введення санкцій. Даний факт міг позначитися на втраті зв'язку з апаратом.

- 29.12.2017RATVODДата: Вівторок, 02.01.2018, 10:22 | Повідомлення # 1147
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23789
Статус: Оффлайн
Європейський супутник O3b запустять

з космодрому
Куру 1 березня© AFP 2017 / Jody Amiet

Російська ракета "Союз-СТ" стартує зі супутником O3b з європейського космодрому Куру
у Французькій Гвіані 1 березня 2018 року, повідомляє в п'ятницю "Роскосмос"
.


Супутники O3b призначені для створення нової європейської среднеорбітальної космічної системи зв'язку, а також надання телекомунікаційних послуг і швидкісного доступу в інтернет в Азії, Африці, Латинській Америці і на Близькому Сході.

"Планується здійснити ... з космодрому Куру: 1 березня - ракета-носій" Союз-СТ-Б "із супутником O3bF4", - наголошується в релізі.

Супутники O3b вже три рази виводилися на орбіту російськими "Союзами-СТ" з космодрому Куру - в червні 2013 року, в липні і грудні 2014 року. На розрахункові орбіти кожен раз виводили по чотири апарати.

Апарати покликані забезпечити зв'язком і високошвидкісним доступом в інтернет жителів віддалених і регіонів, що розвиваються, де не можна прокласти оптоволоконні кабелі, - в цілому аудиторію близько 3 мільярдів чоловік.

- 29.12.2017RATVODДата: П`ятниця, 19.01.2018, 10:43 | Повідомлення # 1148
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23789
Статус: Оффлайн
Супутник зв'язку SES-15 введений

в комерційну експлуатацію
У компанії SES заявили про введення в експлуатацію нового супутника SES-15,
який працює в штатному режимі в орбітальній позиції
129 градусів західної довготи з 1 січня.


Як і було заплановано, на підйом супутник в проектну орбітальну позицію і проведення всіх необхідних тестів пішло шість місяців.

На супутнику SES-15 встановлений гібридний робочий модуль, здатний передавати широкі промені в Ku-діапазоні з функцією супутників високої пропускної здатності (HTS) і можливістю підключення до шлюзів в Ka-діапазоні. Перший гібридний супутник SES оснащений 16-и транспондерами Ku-діапазону (еквівалент 36 МГц), а також має функціональність HTS для обслуговування клієнтів в Північній Америці, Мексиці, країнах Центральної Америки і Карибського басейну.

Встановлений на супутнику SES-15 модуль високої пропускної здатності забезпечить оптимальне і гнучке покриття, необхідне для роботи найбільших міжнародних провайдерів послуг зв'язку та розваг в польоті (IFC / IFE) - таких, як Global Eagle, Gogo і Panasonic Avionics. Крім цього, супутник SES-15 має виділений широкий промінь, який дасть можливість провайдерам IFC / IFE надавати можливість доступу до живого телевізійного контенту пасажирам авіалайнерів, що летять над територією США (включаючи Гаваї і Аляску), а також Канади, країн Карибського басейну і Мексики. Таке унікальне поєднання променів дозволить провайдерам IFC / IFE оптимізувати використання ємностей HTS для передачі інтернет-трафіку і трансляції телевізійного контенту в широкому промені.

Також на супутнику SES-15 встановлений модуль системи поширення поправок до даних, переданих навігаційною системою GPS (Wide Area Augmentation System, WAAS), який дасть Федеральному управлінню цивільної авіації США (US FAA) можливість забезпечити додаток до Системи глобального позиціонування (GPS) з метою збільшення точності, інтеграції та доступності системи для авіаіндустрії.

Супутник SES-15 був успішно виведений на орбіту за допомогою ракети «Союз» з майданчика Космічного центру Гвіани в Куру, Французька Гвіана, 18 травня 2017 року.

Технічний директор SES Мартін Холлівелл заявив: «Наші клієнти з нетерпінням чекали введення супутника SES-15 в експлуатацію. Гібридний супутник, здатний передавати широкі промені і володіє високою пропускною здатністю, дає нашим клієнтам, що працюють в сфері аеронавтики, можливість пропонувати пасажирам авіаліній можливість підключення до інтернету на високих швидкостях. Крім цього, WAAS допоможе поліпшити якість послуг GPS. Команди компаній Boeing, Arianespace і SES виконали чималу роботу для того, щоб зробити це можливим».

Борис Скуратівський

- 16 січня, 2018RATVODДата: Четвер, 01.02.2018, 13:44 | Повідомлення # 1149
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23789
Статус: Оффлайн
Можливу втрату Angosat-1

покриє страховкаФото: menosfios.com

У разі втрати телекомунікаційного супутника Angosat-1 його розробник - ракетно-космічна корпорація РКК «Енергія»
- буде зобов'язана зробити Анголі новий апарат без фінансування замовника.


При цьому витрати на створення нового супутника повинна покрити страховка.

Як пише «Комерсант» з посиланням на власні джерела в космічній галузі, в контракті між Росією і Анголою значився пункт, згідно з яким у разі втрати апарата з технічних причин Ангола може скористатися опцією і замовити у Росії аналогічний супутник. При цьому Angosat-1 був застрахований в компаніях СОГАЗ і «ВТБ Страхування» на $ 121 млн. Цієї суми буде достатньо на будівництво умовного Angosat-2, якщо виникне така необхідність, розповів виданню топ-менеджер одного з підприємств космічної галузі. Він також вважає, що Ангола «погодиться на такий маневр», так як інфраструктура для управління апаратом побудована і економічно невигідно замовляти новий супутник «десь на стороні».

Нагадаємо, що запуск Angosat-1 відбувся 26 грудня 2017 року з космодрому Байконур. Він був виведений на розрахункову орбіту ракетою-носієм «Зеніт-3SLБФ». Через деякий час після запуску контакт із супутником припинився. В середині січні стало відомо, що у апарата не включилися двигуни, він проскочив точку на орбіті і пішов в неконтрольований дрейф. Очікується, що фахівці спробують виправити ситуацію в квітні, коли Angosat-1 з'явиться в зоні видимості.

01.02.2018RATVODДата: Середа, 07.02.2018, 21:53 | Повідомлення # 1150
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23789
Статус: Оффлайн
60 років тому на орбіту запущений перший

американський супутник
Explorer 1
Радянський Союз став першою країною, якій вдалося вивести на навколоземну орбіту
штучний супутник - легендарний
«Супутник-1», за яким незабаром пішов «Супутник-2».


Однак Сполучені Штати також виявилися не ликом шиті: успішний запуск супутника Explorer 1 через всього два місяці після відправки на орбіту радянського апарату «Супутник-2» ознаменував собою початок космічної гонки.

Супутник був запущений в космос 31 січня 1958 року (60 років тому) з мису Канаверал за допомогою ракети Juno 1. Остання представляла собою чотириступінчасту ракету, створену на основі науково-дослідницької ракети Jupiter C, доопрацьованій фахівцями з Управління балістичних ракет армії США (US Army Ballistic Missile Agency, ABMA).

Маса американського супутника становила 13.37 кг - тобто, він був значно легше своїх радянських «побратимів» - «Супутник 1» і «Супутник 2». Також даний супутник став другим в історії (після «Супутник 2») космічним апаратом, який доставив в космос модуль з науково-дослідним устаткуванням.У публікації з приводу запуску супутника, розміщеної 7 лютого 1958 року на першій сторінці видання The Engineer, говорилося: «Американці дуже болісно сприйняли той факт, що росіяни змогли першими вивести на орбіту штучний супутник. І ось тепер ми, нарешті, можемо зітхнути з полегшенням, привітавши самих себе з нашим власним технічним досягненням».

Однак, незважаючи на настільки позитивну оцінку досягнень Америки, автори публікації, судячи з усього, не вважали запуск американського супутника серйозним прогресом на тлі радянських досягнень в цій сфері, зазначивши, що американським вченим слід зосередитися на розробці довгострокових проектів, а не займатися лише «відображенням емоційних реакцій американського народу» (як це назвало видання). «Запуск супутника «Explorer» - прекрасний подвиг американців. Однак сам факт запуску жодним чином не свідчить про те, що, розробивши ракету, ми наздогнали росіян. Більш того, це може означати ще й те, що подальший розвиток ракети «Jupiter» в рамках її власної програми було відкладено».

Проте запуск супутника Explorer 1 став істотним внеском в розвиток науки, оскільки даний супутник став першим космічним апаратом, який виявив так званий радіаційний пояс Ван Аллена - зону заряджених частинок, що утримуються магнітним полем Землі. Доктор Джеймс Ван Аллен, ім'ям якого названий пояс, розробив і сконструював пристрій, за допомогою якого і було зроблено це відкриття.

Супутник Explorer 1 передавав інформацію на Землю протягом 31 дня після запуску на орбіту - поки не розрядилися його батареї. Однак і після цього він залишався в космосі ще на протязі більше 12 років, зробивши за цей час більше 58 000 обертів навколо Землі, поки, нарешті, не ввійшов в березні 1970 назад в щільні шари атмосфери планети.

Борис Скуратівський

- 07 лютого, 2018RATVODДата: П`ятниця, 09.02.2018, 19:11 | Повідомлення # 1151
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23789
Статус: Оффлайн
Український супутник «Либідь" не запустять з Байконура

ракетою
"Зеніт-3SLБФ" через її відсутність
Запуску українського телекомунікаційного супутника "Лебідь" ( "Либідь") ракетою-носієм "Зеніт-3SLБФ" в 2018 році
з Байконура не буде через відсутність ракети, повідомив в п'ятницю агентству "Інтерфакс" джерело на космодромі.


За словами співрозмовника агентства, в офіційних планах держкорпорації "Роскосмос" на друге півріччя 2018 року запуск з Байконуру українського супутника на ракеті-носії "Зеніт-3SLБФ" з розгінним блоком "Фрегат-СБ" значиться.


"Однак для цього пуску немає ракети, і виробництво її не ведеться. Зараз на українському" Південному машинобудівному заводі ", що є виробником ракети" Зеніт ", є заділ на шість ракет, однак їх готовність оцінюється всього в кілька відсотків, і в разі надходження комплектуючих на повну збірку ракети піде не менше 10 місяців "
, - сказав співрозмовник агентства.

"Проблемою є те, що у" Зеніта "майже 70% комплектуючих, включаючи двигун 1-го ступеня - російські, і російські космічні підприємства вимагають передоплати за свою продукцію, справедливо вважаючи, що після пуску отримати гроші з українських" партнерів "буде нереально" , - пояснив він.

"Навіть якби українська сторона знайшла зараз необхідне фінансування, пуск ракети в цьому році все одно не зміг би відбутися в зв'язку з тим, що ракету до кінця року не встигнуть виготовити", - додало джерело.

Тим часом, зазначило джерело на космодромі "Байконур", до російської сторони претензій немає. Виконано всі зобов'язання за контрактом: виготовлений розгінний блок і обтічник.

"Вивчаються можливості заміни оператора запуску і ракети-носія в зв'язку із закінченням дворічного терміну зберігання супутника і зростання додаткових витрат в зв'язку з цим", - сказав співрозмовник агентства.

Супутник "Лебідь", виготовлений ВАТ "Інформаційні супутникові системи" (Росія, Красноярськ) знаходиться на відповідальному зберіганні на підприємстві-виробнику. Ще влітку 2016 року гендиректор компанії Микола Тестоєдов повідомив Україну про швидке закінчення дворічного гарантійного терміну зберігання супутника "Либідь".

09.02.2018

RATVODДата: Неділя, 18.02.2018, 15:10 | Повідомлення # 1152
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23789
Статус: Оффлайн
SpaceX через додаткової перевірки відклала

до 21 лютого запуск іспанського супутника
При цьому в компанії відзначили, що і з вантажем, і з ракетою-носієм все в порядку


Очолювала Ілоном Маском компанія SpaceX відклала до 21 лютого запуск супутника PAZ іспанської урядової компанії Hisdesat, який планувався на 18 лютого. Про це повідомила в суботу SpaceX. Для виведення супутника на орбіту обрана ракета-носій Falcon 9, старт якої готується на базі ВПС США Ванденберг (штат Каліфорнія).

"Наша команда на Ванденберзі попросила собі додатковий час, щоб провести фінальну перевірку гаргрот. З вантажем і носієм все в порядку. З огляду на вимог, що пред'являються до місії, ми зараз намітили запуск PAZ на 21 лютого", - уточнила компанія на своїй сторінці в Twitter. Гаргрот є оточуючий елемент фюзеляжу ракети, що закриває проводку управління і елементи важливих систем, які виступають за фюзеляж.

Супутник PAZ розроблений і виготовлений європейським консорціумом Airbus. Апарат призначений для картографії, моніторингу навколишнього середовища, оцінки стану водних, земельних та лісових ресурсів. На борту корабля перебувають кілька апаратів меншого розміру. Перший ступінь Falcon 9 раніше вже використовувалася для виконання польоту в космос.

Як повідомляв ТАСС раніше, іспанська урядова компанія Hisdesat, що надає послуги супутникового зв'язку, підписала угоду з компанією SpaceX про запуск радіолокаційного супутника спостереження Землі PAZ. Старт планувався на останній квартал 2017 року.

Спочатку цей апарат розраховували вивести на орбіту за допомогою ракети "Дніпро" (конверсійна версія балістичної ракети РС-20). Відповідний контракт був укладений в 2015 році в ході авіасалону МАКС-2015. Пуск повинен був відбутися в тому ж році, однак постійно переносився.

У 2015 році командувач Ракетних військ стратегічного призначення Сергій Каракаєв повідомив, що програма запусків російсько-українських конверсійних ракет "Дніпро" припинена. У Роскосмосі тоді також заявили про припинення запусків "Дніпра". Пізніше гендиректор компанії "Космотрас" (оператор пусків ракет "Дніпро") Олександр Серкін запевнив, що всі зобов'язання із запусків іноземних супутників в рамках раніше укладених контрактів будуть виконані.

18 лютого, 2018.RATVODДата: Середа, 21.02.2018, 13:05 | Повідомлення # 1153
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23789
Статус: Оффлайн
З супутників Eutelsat транслюється

більше
6500 телеканалів
Станом на кінець грудня через супутники компанії Eutelsat транслювалося
в цілому 6 810 телеканалів, що на 7,4% більше, ніж в грудні минулого року.


Дане зростання багато в чому пов'язане зі збільшенням кількості HD-каналів.

Представляючи результати своєї діяльності за півроку, компанія Eutelsat зазначила, що кількість телеканалів високої чіткості, що віщають через належні їй супутники, досягло позначки в 1 275, що на 28% вище, ніж роком раніше, коли таких каналів було 997. Це означає, що рівень проникнення HD-каналів становить сьогодні 18,7% - при 15,7% за станом на кінець 2016 року.

Говорячи про найважливіші досягнення на ринку відео, в компанії Eutelsat вказали на продовження великого контракту з компанією Cyfrowy Polsat, а також - з дистрибутором Globecast.

Також компанія підписала контракт на оренду ємностей в орбітальній позиції 5 західної довготи з компанією SFR-Altice, яка буде транслювати приблизно 20 телеканалів, а крім цього - довгострокові контракти з новими DTH-платформами, які працюють на ринках країн, що розвиваються. Зокрема, мова йде про платформу, яка працюватиме для жителів держави Фіджі з супутника Eutelsat 172B, і про платформу для жителів країн Карибського регіону, що працює з супутника Eutelsat 117 West B.

Обсяги доходів від відео-додатків в першій половині року знизилися на 1,2% - в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до позначки в 449,2 мільйона євро. Сьогодні вони складають 66% від загальних доходів компанії Eutelsat.

Загальний обсяг виручки компанії Eutelsat знизився на 5,7% в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року, до позначки в 697 мільйонів євро, а показник EBITDA знизився на 7,4% - до позначки в 545 євро. Проте рентабельність по EBITDA виросла на 0.5 пункта при умовно-стабільному валютному курсі, до позначки в 78,4%, що відображає більш високу, ніж очікувалося, економію витрат Eutelsat.

«Результати першого півріччя в цілому виправдали наші очікування, а зниження виручки, головним чином, відображає, як і в першому кварталі, несприятливу основу в 2017 фінансовому році», - говорить генеральний директор Eutelsat Родольфо Белмер, який назвав такий показник рентабельності «стабільним».

Окремо відзначимо, що італійська телекомпанія Mediaset уклала угоду, що передбачає запуск трьох HD-версій своїх каналів на супутниковій платформі Eutelsat.

Три флагманських канали медіахолдингу Mediaset Group - Canale 5, Italia 1 і Rete 4 - будуть вести паралельне мовлення в двох стандартах якості - SD і HD - в безкоштовному пакеті Tivùsat. Даний пакет транслюється з супутника Hotbird, розташованого в орбітальній позиції 13 східної довготи - ключовій позиції Eutelsat для обслуговування італійського ринку.

Борис Скуратівський

- 20 лютого, 2018RATVODДата: Субота, 24.02.2018, 15:15 | Повідомлення # 1154
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23789
Статус: Оффлайн
SpaceX відправила на орбіту перші тестові супутники

для створення мережі
глобального інтернету
SpaceX запустила тестові супутники, які повинні продемонструвати можливості
реалізуємого компанією проекту супутникової роздачі над-швидкісного глобального інтернету.


У четвер компанія SpaceX з Хоуторне відправила на орбіту три супутники, які вивела в космос ракета, запущена з бази ВПС США Ванденберг у районі Санта-Барбари.

Запуск ракети Falcon 9 з самого початку був намічений на минулу суботу, потім був перенесений на неділю, потім - на середу. І, нарешті, в середу був відкладений до четверга - через несприятливі погодні умови.

Нарешті, вчора, в четвер, старт ракети відбувся о 6:17 ранку.

Основним вантажем ракети Falcon 9 був іспанський урядовий супутник Paz. Однак з документів, схвалених федеральним урядом США, слідує, що ракета також вивела на орбіту кілька «демонстраційних» супутників, які повинні стати частиною нового проекту Ілона Маска, що передбачає створення космічної широкосмугової мережі для забезпечення можливості доступу до інтернету по всьому світу.

З офіційного листування між SpaceX і Федеральною комісією з електрозв'язку слідує, що в рамках місії на орбіту були виведені два супутника - Microsat-2a і Microsat-2b. Ці супутники були згадані в більш ранній заявці на отримання ліцензії як частина тесту «широкосмугової антенної платформи для зв'язку».

Документи, на які посилаються автори публікацій в ЗМІ, називають супутники частиною програми компанії SpaceX, відомої як Starlink, яка передбачає запуск на навколоземну орбіту близько 12 000 супутників, які забезпечать роботу всесвітньої інтернет-системи.

Ракета Falcon 9, запущена в четвер, раніше вже літала в космос - це було в серпні. Потім вона була відновлена ​​для використання в наступних місіях. Втім, в черговий раз відновлювати ракету - після запуску в четвер - компанія SpaceX, якa постійно вдосконалює систему відновлення ракет для зниження собівартості польотів - не планує.Борис Скуратівський

- 23 лютого, 2018RATVODДата: Вівторок, 27.02.2018, 16:46 | Повідомлення # 1155
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 23789
Статус: Оффлайн
Супутниковий оператор SES знизив

дивіденди на «проблемних» ринках
У п'ятницю компанія SES, яка розташована в Люксембурзі, повідомила про зниження дивідендів на 40%
із-за бажання зміцнити свій баланс за підсумками року, позначеного втратою одного з супутників
і зростанням конкуренції в бізнесі, пов'язаному з передачею відео.


Так само, як і інші супутникові компанії, які отримують більшу частину доходів від трансляції програм супутникового телебачення, компанія SES стикається з конкуренцією з боку потокових служб онлайн-відео.

Крім цього, компанія постраждала від втрати в червні супутника AMC-9, що призвело до зниження справедливої ​​ринкової вартості компанії на 38.4 мільйона євро.

«Показники ефективності бізнесу виявилися нижче наших очікувань через складну ситуацію на ринку протягом 2017 року, а також через низку проблем з нашими супутниками», - говорить генеральний директор компанії Карім Мішель Саббах.

Компанія SES, що продає супутникові ємності таким компаніям, як Sky, Canal + або індійська Zee TV заявила, що за підсумками 2017 року показник її виручки до вирахування податків, відсотків, знижки на знос та амортизацію (EBITDA) склав 1.32 мільярда євро, що на 7.6% нижче, ніж роком раніше, але в цілому відповідає прогнозам, озвученим аналітиками для агентства Reuters.

Виручка відділу передачі відео, на частку якого припадає понад дві третини загальної виручки компанії, впала за минулий рік на 3.6% - до позначки в 1.38 мільярди євро.

У 2018 році, згідно з прогнозами компанії, дохід її відео-відділу складе 1.30-1.32 мільярда, а в 2020 році зросте як мінімум до 1.35 мільярда.

Борис Скуратівський

- 26 лютого, 2018Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Супутникові новини » СУПУТНИКИ. Запуски. Проекти. Контракти. (Профілактика. Неполадки. Аварії.)
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2019