FORUM TV-SATНеділя
05.04.2020, 07:17

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 88 з 88
 • «
 • 1
 • 2
 • 86
 • 87
 • 88
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Супутникові новини » СУПУТНИКИ. Запуски. Проекти. Контракти. (Профілактика. Неполадки. Аварії.)
СУПУТНИКИ. Запуски. Проекти. Контракти.
RATVODДата: П`ятниця, 01.05.2009, 01:10 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24403
Статус: Оффлайн
Запуски супутників

Проекти. Контракти. Профілактика. Неполадки. Аварії.
Всі, хто викладає новини будь-якого роду,

повинні виставляти посилання на першоджерело !!!


Посилання повинно виглядати так: і бути активним
RATVODДата: Середа, 22.01.2020, 19:24 | Повідомлення # 1306
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24403
Статус: Оффлайн
Китай запустив низькоорбітальний 5G-супутник

з пропускною спроможністю
10 Гбіт/сек
Китай провів свій другий в 2020 році космічний запуск, в результаті якого на орбіту
був виведений перший тестовий супутник для майбутньої 5G-угруповання
Yinhe-1.


Запуск був проведений 16 січня в 3:00 за Гринвічем за допомогою ракети Куайчжоу-1A (Y9) з території Центру запусків супутників Цзюцюань.

Супутник Yinhe-1 масою в 227 кг, також відомий як GS-SparkSat-03, працює під управлінням компанії GalaxySpace - виробника супутників з Пекіна. Дана китайська компанія була заснована в 2016 році з метою забезпечення масового виробництва економних і високопродуктивних малих супутників в режимі швидкої і ітеративної розробки для подальшого створення найбільшого в світі LEO-угруповання з глобальним покриттям для організації системи 5G зв'язку. Супутник має пропускну здатність каналу 10 Гбіт/сек.

Супутники розробляються за участю Китайської аерокосмічної науково-технічної корпорації (CAST), Китайської корпорації аерокосмічної науки і промисловості (CASIC) і Китайської корпорації електронних технологій (CETC).

Місія проекту полягає в тому, щоб збільшити якість зв'язку між усіма регіонами та окремими людьми, надати доступ до ефективних і зручним послуг мережі, забезпечивши тим самим доступ до широких масивів знань, виваженої і повної інформації, більш легке і зручне спілкування і більш широкі можливості для загального розвитку.

Кістяк команди компанії складають провідні експерти з питань розвитку Інтернету, аерокосмічної галузі і представники науково-дослідних інститутів. Завдяки широким можливостям для проведення досліджень і розробок в області супутникових технологій в поєднанні з інтернет-мисленням компанія GalaxySpace зможе запропонувати своїм користувачам послуги доступу в інтернет найвищої якості з пристойним обслуговуванням.

Недорогі, але потужні малі супутники зв'язку, розроблені компанією Galaxy Space, мають модульну конструкцію, відносно легку конструкцію, створені з використанням інтелектуальних технологій і придатні для масового виробництва. Після завершення терміну експлуатації супутники Galaxy будуть здійснювати автоматичні орбітальні маневри, спускатися і згоряти в щільних шарах атмосфери.

Угруповання включатиме в себе до 1 000 супутників зв'язку, які будуть обертатися на орбітах від 500 до 1000 км над Землею, забезпечуючи плавне розширення наземних мереж зв'язку на всі ділянки суші, океану і небо, надаючи безперервне обслуговування. Угруповання відповідатиме всім стандартам 5G і дозволить користувачам швидко і гнучко отримувати доступ до мереж 5G за допомогою невеликих, інтелектуальних і недорогих супутникових терміналів, що підходять для використання в школах, приватних будинках, автомобілях, літаках і в багатьох інших ситуаціях.

Невеликий, інтелектуальний і доступний за ціною супутниковий термінал, сумісний з супутниковою системою зв'язку, буде забезпечувати економічні, практичні, стабільні і зручні послуги мережі, які дозволять користувачам ефективно виходити в Інтернет, приймаючи і передаючи дані на високій швидкості. Термінал простий в налаштуванні і використанні і може бути індивідуально адаптований і опціонально оснащений модулями розширення з живленням від сонячних батарей і голосовим AI-керуванням.

Послуги, що надаються компанією GalaxySpace, допоможуть створювати інфраструктуру зв'язку у віддалених сільських районах як розвинених, так і країн, що розвиваються. Через розсіяний розподіл населення деякі робочі, життєві, освітні або медичні установи не мають доступу (або мають нестійкий доступ) до наземної мережі. Швидкий і зручний доступ до супутникової мережі дозволить ефективно вирішувати ці проблеми і забезпечить більше можливостей і безпеки.

Борис Скуратівський

22 січня, 2020RATVODДата: П`ятниця, 07.02.2020, 15:50 | Повідомлення # 1307
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24403
Статус: Оффлайн
Запуск 34 супутників OneWeb

пройшов успішно
Сьогодні, в ніч з 6 на 7 лютого, компанія OneWeb успішно вивела в космос 34 своїх супутників.


Запуск ракети-носія «Союз-2.1б" з розгінним блоком «Фрегат» відбувся в 00:42 за московським часом (6 лютого 23:40 за київським часом) з космодрому Байконур, передає Кабельник.

Згідно з даними, відділення дев'яти груп космічних апаратів від розгінного блоку пройшло за планом, і всі 34 супутники успішно виведені на цільові орбіти.

Нагадаємо, супутники, вартість виробництва яких склала половину вартості виробництва стандартного космічного апарату, оснащені плазмовими двигунами, що дозволяють їм досягти свого правильного положення на низькій навколоземній орбіті на висоті 1200 км.

Низькоорбітальні супутники OneWeb призначені для забезпечення високошвидкісного інтернету по всьому світу. Уже в наступному році британська компанія планує почати поставляти послуги зв'язку користувачам в будь-якій точці планети.

Лада Васюкова

07 лютого, 2020RATVODДата: Неділя, 08.03.2020, 09:27 | Повідомлення # 1308
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24403
Статус: Оффлайн
Компанія Geely займеться

випуском
супутників до кінця року
Китайська компанія Geely першою серед приватних підприємств Китаю
займеться випуском супутників.


Geely планує налагодити виробництво вже до кінця поточного року, передає Ліга.Tech.

Згідно з даними, зараз компанія керує будівництвом науково-виробничого центру з розробки та тестування апаратів. Крім виробничих і випробувальних відсіків в ньому будуть також майданчики для дослідження, розробок і хмарних обчислень.

Відзначається, що в центрі планується збирати супутники різних видів. Головною метою апаратів стане забезпечення високошвидкісного підключення до інтернету, високоточної навігації і можливості хмарних обчислень.

Нагадаємо, в січні Китай провів свій другий в 2020 році космічний запуск, в результаті якого на орбіту був виведений перший тестовий супутник для майбутньої 5G-угруповання Yinhe-1.

Лада Васюкова

05 березня, 2020Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Супутникові новини » СУПУТНИКИ. Запуски. Проекти. Контракти. (Профілактика. Неполадки. Аварії.)
 • Сторінка 88 з 88
 • «
 • 1
 • 2
 • 86
 • 87
 • 88
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2020