FORUM TV-SATПонеділок
21.09.2020, 02:10

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 89 з 89
 • «
 • 1
 • 2
 • 87
 • 88
 • 89
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Супутникові новини » СУПУТНИКИ. Запуски. Проекти. Контракти. (Профілактика. Неполадки. Аварії.)
СУПУТНИКИ. Запуски. Проекти. Контракти.
RATVODДата: П`ятниця, 01.05.2009, 01:10 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Запуски супутників

Проекти. Контракти. Профілактика. Неполадки. Аварії.
Всі, хто викладає новини будь-якого роду,

повинні виставляти посилання на першоджерело !!!


Посилання повинно виглядати так: і бути активним
RATVODДата: Субота, 12.09.2020, 08:47 | Повідомлення # 1321
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Китай готується запустити 12 супутників

для тестування
IoT в космосі
У наступному році Китай виведе на орбіту 12 супутників
для випробування технології Інтернету речей в космосі.


Китайська корпорація космічної науки і промисловості (CASIC) приступить до другого етапу реалізації проекту «Сін'юнь», пише Сіньхуа.

Повідомляється, що метою проекту «Сін'юнь» є створення першого в Китаї низькоорбітального вузькосмугового сузір'я супутників на основі технологій зв'язку Інтернету речей, керованого дочірньою компанією CASIC - Xingyun Satellite Co.

У травні поточного року CASIC відправила в космос два супутники «Сін'юнь-2 01/02». Це ознаменувало завершення першого етапу будівництва сузір'я супутників для тестування IoT в космосі. В цілому компанія планує вивести на орбіту в цілому 80 супутників протягом трьох років.

«Супутники використовують технологію міжсупутникових лазерних ліній зв'язку, що дозволяє орбітальним супутникам здійснювати зв'язок через великі відстані і, отже, підвищувати продуктивність послуг зв'язку в реальному часі», - пише ресурс.

Відзначається, що космічний Інтернет речей матиме широке охоплення і дозволить легко підключатися в будь-яку погоду і в різних областях. Таким чином інженери компанії сподіваються закрити сліпу зону, на яку не поширюється покриття стільникових операторів.

Лада Васюкова

11 вересня, 2020.
RATVODДата: Четвер, 17.09.2020, 08:52 | Повідомлення # 1322
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
Китай запустив у космос 9 супутників

для моніторингу поверхні
ЗемліФото: Cai Yang / Global Look Press

У Китаї запустили ракету-носій CZ-11 з 9 супутниками.


Космічні апарати будуть здійснювати моніторинг і зйомку поверхні Землі, передає Сіньхуа.

Згідно з даними, в числі запущених на орбіту супутників - апарат популярної китайської Тб Bilibili. Супутник був зроблений на замовлення і призначений для фото- та відеозйомки поверхні Землі.

За словами заступника голови правління, головного операційного менеджера компанії Bilibili Лі Ні, матеріали, надані супутником, будуть розміщуватися на платформі Bilibili. Контет відеосервісу охоплює різні сфери: науку, технології, гуманітарні науки, благодійність і освіту.

Надалі, каже Лі Ні, платформа планує надавати глядачам послуги, адаптовані під їх інтереси, такі, як знімки, зняті методом аерофотозйомки.

Як зазначає NEWSru, в угрупованні, виведеного ракетою CZ-11, також були присутні два супутника Центрального телебачення Китаю і шість апаратів для гіперспектральної фотозйомки земної поверхні. Отримані із супутників матеріали будуть використовуватися для оцінки стану земельних ресурсів, при міському плануванні та ліквідації наслідків стихійних лих.

Лада Васюкова

16 вересня, 2020.
RATVODДата: Неділя,Свіжий файл Вчора, 07:18 | Повідомлення # 1323
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24596
Статус: Оффлайн
У 2023 році Ariane 6 виведе в космос

телеком-супутник компанії
IntelsatІлюстрація: ESA

Ракета виведе в космос телекомунікаційний супутник компанії Intelsat, передає ТАСС..


Згідно з даними, Arianespace підписала з Intelsat угоду на запуск трьох супутників - Galaxy 35, Galaxy 36 і Galaxy 37. Відправка апаратів в космос буде проведена в два запуски: Galaxy 35 і Galaxy 36 будуть виведені на орбіту одночасно в 2022 році, а Galaxy 37 - в 2023 році.

«Всі три супутника будуть забезпечувати зв'язок «у верхній частині спектру C-діапазону бездротових радіочастот, який використовується для критично важливих телекомунікацій і передачі даних по всьому світу». Таким чином Intelsat розраховує підвищити швидкість розгортання мереж нового покоління 5G операторами мобільного зв'язку в США», - пише ресурс.

Нагадаємо, Ariane Group запустила виробництво ракет Ariane 6 в травні минулого року. Уже в жовтні двигун ракети пройшов успішне тестування.

Перший запуск Ariane 6 повинен був відбутися вже в другій половині поточного року. Але, як заявив в липні президент об'єднання Ariane Group Андре-Юбер Руссель, на тлі пандемії коронавірусу пуск переноситься на 2021 рік.

Лада Васюкова

18 вересня, 2020.
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Супутникові новини » СУПУТНИКИ. Запуски. Проекти. Контракти. (Профілактика. Неполадки. Аварії.)
 • Сторінка 89 з 89
 • «
 • 1
 • 2
 • 87
 • 88
 • 89
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2020