FORUM TV-SATСубота
08.08.2020, 17:48

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 66 з 66
 • «
 • 1
 • 2
 • 64
 • 65
 • 66
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Супутникові новини » Інформаційні новини SAT TV
Інформаційні новини SAT TV
marsДата: Вівторок, 28.04.2009, 22:42 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 98
Статус: Оффлайн
Інформаційні новини

мовлення SAT TV
Всі, хто викладає новини будь-якого роду,

повинні виставляти посилання на першоджерело !!!


Посилання повинно виглядати так: і бути активним
RATVODДата: Вівторок, 16.07.2019, 17:35 | Повідомлення # 976
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24537
Статус: Оффлайн
В Індії за рік кількість абонентів

супутникового телебачення збільшилася на 4.9 млн
Незважаючи на зростання впливу цифрових потокових платформ, Індія, схоже,
не має наміру відмовлятися від старого доброго супутникового телебачення.


Згідно з інформацією, представленою в звіті «Індикатор ефективності 2019», підготовленому Регуляторним органом в області телекомунікацій Індії (Trai), в 2019 фінансовому році сектор послуг DTH демонструє істотне зростання: зокрема, в період з 1 квітня 2018 по 31 березня 2019 кількість активних передплатників зросла на 4.91 мільйона.

У 2018 фінансовому році приріст абонентів в секторі DTH склав 3.92 мільйона.

Крім того в звіті говориться про те, що за станом на 31 березня 2019 року чиста активна абонентська база DTH склала приблизно 72.44 мільйона передплатників, розподілених між п'ятьма провайдерами. Для порівняння - за станом на кінець попереднього кварталу абонентська база налічувала 70.49 мільйона передплатників. І це - не рахуючи користувачів безкоштовної DTH-платформи Doordarshan. На індійському ринку послуг DTH домінує компанія Dish TV (40%), за якою розташувалися Tata Sky (25%) і Airtel TV (22%).

Далі на сторінках звіту говориться про те, що в даний час в Індії працює 328 платних телеканалів, серед яких 229 віщають в режимі стандартної чіткості (SD), а 99 - в режимі високої чіткості (HD). Кількість платних супутникових телеканалів за 2019 рік зросла на 20 (з 308 до 328); в 2018 фінансовому році зростання склало 13 одиниць. Загальна кількість супутникових телеканалів зросла за той же період з 875 до 902.

Зростання в супутниковому секторі (і особливо - зростання кількості платних телеканалів) відбувається незважаючи на те, що в Trai затвердили так званий «Новий тарифний порядок» (NTO), згідно з яким споживач може вибирати телеканали, які він бажає дивитися, і оплачувати доступ виключно до них за встановленими мовниками максимальними роздрібними цінами (MRP), на відміну від колишньої практики «пакетних» пропозицій.

«На ділі вердикт Trai надав операторам DTH велику вигоду, а споживачам - краще співвідношення ціни і якості», - говорить глава відділу корпоративного маркетингу в Dish TV India Ltd Сухпріт Сінгх. Він додав, що зростання в сегменті DTH можна розглядати як частину загального зростання споживання відео в Індії, іншою частиною якого є потокові платформи. При цьому вони не «відкушують» від аудиторії DTH провайдерів. Крім того інтерес аудиторії телебачення в цьому році підігрівався такими масштабними подіями, як вибори в Локк-Сабха і Чемпіонат світу з крикету. Після впровадження нового тарифного режиму ряд мовників (зокрема, Star India і Zee) прибрали свої FTA-канали з платформи DD Free Dish, перевівши їх на платну модель. При цьому DTH служби не зупиняються і продовжили розширюватися в гонці за лідерство. Наприклад, провайдер Dish TV запустив потоковий ОТТ-додаток, що отримало назву Watcho.

«Не дивлячись на те, що і DTH, і кабельне телебачення є цифровими платформами, саме DTH може запропонувати повну гнучкість, даючи можливість глядачам миттєво вибирати пакет, окремо для кожної кімнати, і міняти його так часто, як це тільки необхідно. Саме ця зручність для користувачів і забезпечує більш високий зріст в секторі DTH», - говорить генеральний і керуючий директор Tata Sky Гаріто Нагпал.

Борис Скуратівський

16 липня, 2019.RATVODДата: Четвер, 22.08.2019, 16:29 | Повідомлення # 977
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24537
Статус: Оффлайн
Далі - більше: За кілька місяців понад 40 тисяч українців

відмовилися від супутникового ТБ
В Україні різко скоротилося число абонентів супутникового телебачення.


Всього за кілька місяців ця цифра впала з 81 до 39 тисячі чоловік, пише UBR.

Повідомляється, що різке скорочення кількості користувачів відбулося з квітня по липень поточного року. Разом з цим зменшилася і кількість домогосподарств, підключених до кабельного ТБ - на 36 тис. - до 2,5 млн.

Справа в тому, що українці все більше віддають перевагу сучасним технологіям перегляду - таким, як IPTV і OTT. І це тільки початок. Очікується, що після кодування супутникового сигналу в Україні популярність вищевказаних технологій зросте в рази.

Хоча директор з маркетингу і стратегії онлайн-кінотеатру Megogo Іван Шестаков запевняє, що прийдешнє кодування супутникового телесигналу в Україні жодним чином не вплине на стан відеосервісів і телеком-ринку в цілому.

Нагадаємо, що «Зеонбуд» планує закодувати транспортний супутниковий сигнал вже цієї осені. Оператор уклав угоду з компанією IRDETO, яка візьме на себе технічну частину кодування.

Важливо нагадати, що близько третини українських глядачів дивляться телебачення через супутникову тарілку. Тому їм уже зараз рекомендують придбати тюнер-декодер супутникового сигналу, щоб уникнути ажіотажу, коли кодування вступить в силу.

Лада Васюкова

22 серпня, 2019.RATVODДата: Вівторок, 17.12.2019, 22:29 | Повідомлення # 978
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24537
Статус: Оффлайн
Американський бізнесмен

викупив канал
RTVi
Телеканал RTVi змінив власника. Контрольний пакет акцій викупив
американський бізнесмен Мікаель Іcраелян, передає Коммерсант.


Згідно з даними, Мікаель Іcраелян народився в Вірменії, пізніше переїхав з США. Є творцем і главою Muse Lifestyle Group - агентства по організації і проведенню заходів. Придбати RTVi підприємець вирішив для надання російськомовним в США контенту на рідній мові.

«Сьогодні в США проживає близько 7 млн ​​російськомовних людей, які зацікавлені в оригінальному високоякісному контенті на своїй рідній мові», - зазначає Іcраелян.

Відзначається, що в подальшому в планах RTVi відкрити бюро у Вашингтоні та Каліфорнії. Зараз телеканал здійснює мовлення російською мовою більш ніж в 50 країнах, в тому числі в США.

Нагадаємо, в Україні RTVi заборонений ще з минулого року. У березні Нацрада провела повторну перевірку каналу і прийняла рішення призупинити його роботу на території України ще на рік.

Лада Васюкова

17 грудня, 2019.RATVODДата: П`ятниця, 10.01.2020, 10:59 | Повідомлення # 979
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24537
Статус: Оффлайн
Телеканал РТР Планета Молдова

припинив мовлення з супутника Astra 4A
9 січня 2020 рокутелеканал RTR Planeta Moldova, який віщав на супутнику Astra 4A з 2010 року
припинив мовлення і замінений тестовою картою
.


Сайт телеканалу, який зазначений - продовжують наповнювати новинами, а сторінка в мережі Facebook в 2020 році не оновлювалася.Телеканал Jurnal TV, що мовить паралельно на частоті 12734 МГц - працює в штатному режимі.2 січня 2020 року на супутнику HotBird припинив ретрансляцію телеканал СТС International9 січня 2020 року на супутнику Ямал-401 припинив мовлення пакет федеральних телеканалів для Ханти-Мансійського округу

Олександр Глущенко

09 січня, 2020RATVODДата: П`ятниця, 17.01.2020, 16:32 | Повідомлення # 980
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24537
Статус: Оффлайн
Пакет російськомовних телеканалів Kartina Satellite

припиняє мовлення з європейського супутника
Робота DTH-платформи буде припинена в лютому поточного року.


Супутниковий проект Kartina Satellite, який орієнтувався на російськомовне населення Європи, припиняє роботу 14-лютого 2020 року.

Про це йдеться на офіційному форумі компанії Kartina TV.

Kartina Satellite створювалася міжнародним OTT-сервісом Kartina TV для надання російськомовним жителям Європи доступу до перегляду популярних російськомовних телеканалів. Партнером проекту виступив європейський оператор супутникового зв'язку SES, надавши транспондерні ємності на космічному апараті Astra, розташованому в орбітальній позиції 19,2 гр.с.д.

У проекту були амбітні плани - оператор розраховував на залучення не менше 200 тис активних передплатників в Західній Європі.

В якості компенсації абонентам Kartina Satellite буде запропонований річний абонемент на OTT-сервіс Kartina TV з доступом до перегляду більше 150 тематичних телеканалів з двотижневим архівом.

«В якості компенсації ми пропонуємо безкоштовно 1 річний абонемент Kartina TV за кожну куплену приставку Kartina S. Це означає, що у Вашому розпорядженні будуть до 150 різних за тематикою каналів російською мовою, спортивні канали, канали HD і канали для дорослих. Передачі і шоу можна дивитися і в архіві протягом двох тижнів. А функція «мультирум» дозволить використовувати один абонемент для перегляду ТБ на трьох різних пристроях в межах 1 квартири або одного інтернет-підключення. Ви також зможете насолодитися чудовою добіркою російськомовних фільмів різного жанру в відеотеках Start, ivi і Megogo», - йдеться в повідомленні компанії.

У разі відмови абонента від даної пропозиції в Kartina TV готові прийняти назад супутникову приставку і відшкодувати її вартість.

«У разі якщо такий варіант з тих чи інших причин не підходить, то ми готові прийняти приставку Kartina S в оригінальній упаковці назад і повернути гроші», - уточнюється в публікації.

В даний час при спробі отримати доступ до офіційного сайту satkartina.tv користувачів перенаправляють на основний домент провайдера kartina.tv.

Нагадаємо, вперше про запуск супутникової платформи під робочою назвою Kartina Sat стало відомо в січні 2019 року. У квітні того ж року почалося тестове супутникове мовлення. Повноцінний запуск відбувся восени минулого року.

17 січня, 2019.

Редакція


RATVODДата: Субота, 04.07.2020, 08:49 | Повідомлення # 981
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 24537
Статус: Оффлайн
Нацрада додала канали History2 EU і tviQ

в перелік дозволених в Україні іноземних програм
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення
розширила перелік дозволених в Україні іноземних програм.


До списку були додані канали History2 EU і tviQ, повідомляється на сайті регулятора.

Згідно з даними, History2 EU - супутниковий телеканал з 24-годинним англомовним мовленням пізнавального формату. Реклами та спонсорства в ефірі каналу немає.

tviQ також мовить 24 години на добу на англійській мові. Формат - навчальний. Канал може здійснювати як супутникове, так і кабельне мовлення.

Нацрада зазначила, що під час моніторингу програм цих двох каналів порушень законодавства або положень Євроконвенції про транскордонне мовлення виявлено не було.

Нагадаємо, в травні Нацрада остаточно дозволила трансляцію в Україні каналу TV 1000 East.

Лада Васюкова

03 липня, 2019.Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Супутникові новини » Інформаційні новини SAT TV
 • Сторінка 66 з 66
 • «
 • 1
 • 2
 • 64
 • 65
 • 66
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2020