FORUM TV-SATП`ятниця
26.02.2021, 18:07

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 66 з 66
 • «
 • 1
 • 2
 • 64
 • 65
 • 66
Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Супутникові новини » Інформаційні новини SAT TV
Інформаційні новини SAT TV
marsДата: Вівторок, 28.04.2009, 21:42 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 98
Статус: Оффлайн
Інформаційні новини

мовлення SAT TV
Всі, хто викладає новини будь-якого роду,

повинні виставляти посилання на першоджерело !!!


Посилання повинно виглядати так: і бути активним
RATVODДата: Вівторок, 16.07.2019, 16:35 | Повідомлення # 976
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 25013
Статус: Оффлайн
В Індії за рік кількість абонентів

супутникового телебачення збільшилася на 4.9 млн
Незважаючи на зростання впливу цифрових потокових платформ, Індія, схоже,
не має наміру відмовлятися від старого доброго супутникового телебачення.


Згідно з інформацією, представленою в звіті «Індикатор ефективності 2019», підготовленому Регуляторним органом в області телекомунікацій Індії (Trai), в 2019 фінансовому році сектор послуг DTH демонструє істотне зростання: зокрема, в період з 1 квітня 2018 по 31 березня 2019 кількість активних передплатників зросла на 4.91 мільйона.

У 2018 фінансовому році приріст абонентів в секторі DTH склав 3.92 мільйона.

Крім того в звіті говориться про те, що за станом на 31 березня 2019 року чиста активна абонентська база DTH склала приблизно 72.44 мільйона передплатників, розподілених між п'ятьма провайдерами. Для порівняння - за станом на кінець попереднього кварталу абонентська база налічувала 70.49 мільйона передплатників. І це - не рахуючи користувачів безкоштовної DTH-платформи Doordarshan. На індійському ринку послуг DTH домінує компанія Dish TV (40%), за якою розташувалися Tata Sky (25%) і Airtel TV (22%).

Далі на сторінках звіту говориться про те, що в даний час в Індії працює 328 платних телеканалів, серед яких 229 віщають в режимі стандартної чіткості (SD), а 99 - в режимі високої чіткості (HD). Кількість платних супутникових телеканалів за 2019 рік зросла на 20 (з 308 до 328); в 2018 фінансовому році зростання склало 13 одиниць. Загальна кількість супутникових телеканалів зросла за той же період з 875 до 902.

Зростання в супутниковому секторі (і особливо - зростання кількості платних телеканалів) відбувається незважаючи на те, що в Trai затвердили так званий «Новий тарифний порядок» (NTO), згідно з яким споживач може вибирати телеканали, які він бажає дивитися, і оплачувати доступ виключно до них за встановленими мовниками максимальними роздрібними цінами (MRP), на відміну від колишньої практики «пакетних» пропозицій.

«На ділі вердикт Trai надав операторам DTH велику вигоду, а споживачам - краще співвідношення ціни і якості», - говорить глава відділу корпоративного маркетингу в Dish TV India Ltd Сухпріт Сінгх. Він додав, що зростання в сегменті DTH можна розглядати як частину загального зростання споживання відео в Індії, іншою частиною якого є потокові платформи. При цьому вони не «відкушують» від аудиторії DTH провайдерів. Крім того інтерес аудиторії телебачення в цьому році підігрівався такими масштабними подіями, як вибори в Локк-Сабха і Чемпіонат світу з крикету. Після впровадження нового тарифного режиму ряд мовників (зокрема, Star India і Zee) прибрали свої FTA-канали з платформи DD Free Dish, перевівши їх на платну модель. При цьому DTH служби не зупиняються і продовжили розширюватися в гонці за лідерство. Наприклад, провайдер Dish TV запустив потоковий ОТТ-додаток, що отримало назву Watcho.

«Не дивлячись на те, що і DTH, і кабельне телебачення є цифровими платформами, саме DTH може запропонувати повну гнучкість, даючи можливість глядачам миттєво вибирати пакет, окремо для кожної кімнати, і міняти його так часто, як це тільки необхідно. Саме ця зручність для користувачів і забезпечує більш високий зріст в секторі DTH», - говорить генеральний і керуючий директор Tata Sky Гаріто Нагпал.

Борис Скуратівський

16 липня, 2019.RATVODДата: Четвер, 22.08.2019, 15:29 | Повідомлення # 977
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 25013
Статус: Оффлайн
Далі - більше: За кілька місяців понад 40 тисяч українців

відмовилися від супутникового ТБ
В Україні різко скоротилося число абонентів супутникового телебачення.


Всього за кілька місяців ця цифра впала з 81 до 39 тисячі чоловік, пише UBR.

Повідомляється, що різке скорочення кількості користувачів відбулося з квітня по липень поточного року. Разом з цим зменшилася і кількість домогосподарств, підключених до кабельного ТБ - на 36 тис. - до 2,5 млн.

Справа в тому, що українці все більше віддають перевагу сучасним технологіям перегляду - таким, як IPTV і OTT. І це тільки початок. Очікується, що після кодування супутникового сигналу в Україні популярність вищевказаних технологій зросте в рази.

Хоча директор з маркетингу і стратегії онлайн-кінотеатру Megogo Іван Шестаков запевняє, що прийдешнє кодування супутникового телесигналу в Україні жодним чином не вплине на стан відеосервісів і телеком-ринку в цілому.

Нагадаємо, що «Зеонбуд» планує закодувати транспортний супутниковий сигнал вже цієї осені. Оператор уклав угоду з компанією IRDETO, яка візьме на себе технічну частину кодування.

Важливо нагадати, що близько третини українських глядачів дивляться телебачення через супутникову тарілку. Тому їм уже зараз рекомендують придбати тюнер-декодер супутникового сигналу, щоб уникнути ажіотажу, коли кодування вступить в силу.

Лада Васюкова

22 серпня, 2019.RATVODДата: Вівторок, 17.12.2019, 21:29 | Повідомлення # 978
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 25013
Статус: Оффлайн
Американський бізнесмен

викупив канал
RTVi
Телеканал RTVi змінив власника. Контрольний пакет акцій викупив
американський бізнесмен Мікаель Іcраелян, передає Коммерсант.


Згідно з даними, Мікаель Іcраелян народився в Вірменії, пізніше переїхав з США. Є творцем і главою Muse Lifestyle Group - агентства по організації і проведенню заходів. Придбати RTVi підприємець вирішив для надання російськомовним в США контенту на рідній мові.

«Сьогодні в США проживає близько 7 млн ​​російськомовних людей, які зацікавлені в оригінальному високоякісному контенті на своїй рідній мові», - зазначає Іcраелян.

Відзначається, що в подальшому в планах RTVi відкрити бюро у Вашингтоні та Каліфорнії. Зараз телеканал здійснює мовлення російською мовою більш ніж в 50 країнах, в тому числі в США.

Нагадаємо, в Україні RTVi заборонений ще з минулого року. У березні Нацрада провела повторну перевірку каналу і прийняла рішення призупинити його роботу на території України ще на рік.

Лада Васюкова

17 грудня, 2019.RATVODДата: П`ятниця, 10.01.2020, 09:59 | Повідомлення # 979
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 25013
Статус: Оффлайн
Телеканал РТР Планета Молдова

припинив мовлення з супутника Astra 4A
9 січня 2020 рокутелеканал RTR Planeta Moldova, який віщав на супутнику Astra 4A з 2010 року
припинив мовлення і замінений тестовою картою
.


Сайт телеканалу, який зазначений - продовжують наповнювати новинами, а сторінка в мережі Facebook в 2020 році не оновлювалася.Телеканал Jurnal TV, що мовить паралельно на частоті 12734 МГц - працює в штатному режимі.2 січня 2020 року на супутнику HotBird припинив ретрансляцію телеканал СТС International9 січня 2020 року на супутнику Ямал-401 припинив мовлення пакет федеральних телеканалів для Ханти-Мансійського округу

Олександр Глущенко

09 січня, 2020RATVODДата: П`ятниця, 17.01.2020, 15:32 | Повідомлення # 980
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 25013
Статус: Оффлайн
Пакет російськомовних телеканалів Kartina Satellite

припиняє мовлення з європейського супутника
Робота DTH-платформи буде припинена в лютому поточного року.


Супутниковий проект Kartina Satellite, який орієнтувався на російськомовне населення Європи, припиняє роботу 14-лютого 2020 року.

Про це йдеться на офіційному форумі компанії Kartina TV.

Kartina Satellite створювалася міжнародним OTT-сервісом Kartina TV для надання російськомовним жителям Європи доступу до перегляду популярних російськомовних телеканалів. Партнером проекту виступив європейський оператор супутникового зв'язку SES, надавши транспондерні ємності на космічному апараті Astra, розташованому в орбітальній позиції 19,2 гр.с.д.

У проекту були амбітні плани - оператор розраховував на залучення не менше 200 тис активних передплатників в Західній Європі.

В якості компенсації абонентам Kartina Satellite буде запропонований річний абонемент на OTT-сервіс Kartina TV з доступом до перегляду більше 150 тематичних телеканалів з двотижневим архівом.

«В якості компенсації ми пропонуємо безкоштовно 1 річний абонемент Kartina TV за кожну куплену приставку Kartina S. Це означає, що у Вашому розпорядженні будуть до 150 різних за тематикою каналів російською мовою, спортивні канали, канали HD і канали для дорослих. Передачі і шоу можна дивитися і в архіві протягом двох тижнів. А функція «мультирум» дозволить використовувати один абонемент для перегляду ТБ на трьох різних пристроях в межах 1 квартири або одного інтернет-підключення. Ви також зможете насолодитися чудовою добіркою російськомовних фільмів різного жанру в відеотеках Start, ivi і Megogo», - йдеться в повідомленні компанії.

У разі відмови абонента від даної пропозиції в Kartina TV готові прийняти назад супутникову приставку і відшкодувати її вартість.

«У разі якщо такий варіант з тих чи інших причин не підходить, то ми готові прийняти приставку Kartina S в оригінальній упаковці назад і повернути гроші», - уточнюється в публікації.

В даний час при спробі отримати доступ до офіційного сайту satkartina.tv користувачів перенаправляють на основний домент провайдера kartina.tv.

Нагадаємо, вперше про запуск супутникової платформи під робочою назвою Kartina Sat стало відомо в січні 2019 року. У квітні того ж року почалося тестове супутникове мовлення. Повноцінний запуск відбувся восени минулого року.

17 січня, 2020.

Редакція


RATVODДата: Субота, 04.07.2020, 07:49 | Повідомлення # 981
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 25013
Статус: Оффлайн
Нацрада додала канали History2 EU і tviQ

в перелік дозволених в Україні іноземних програм
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення
розширила перелік дозволених в Україні іноземних програм.


До списку були додані канали History2 EU і tviQ, повідомляється на сайті регулятора.

Згідно з даними, History2 EU - супутниковий телеканал з 24-годинним англомовним мовленням пізнавального формату. Реклами та спонсорства в ефірі каналу немає.

tviQ також мовить 24 години на добу на англійській мові. Формат - навчальний. Канал може здійснювати як супутникове, так і кабельне мовлення.

Нацрада зазначила, що під час моніторингу програм цих двох каналів порушень законодавства або положень Євроконвенції про транскордонне мовлення виявлено не було.

Нагадаємо, в травні Нацрада остаточно дозволила трансляцію в Україні каналу TV 1000 East.

Лада Васюкова

03 липня, 2020.RATVODДата: П`ятниця, 23.10.2020, 18:52 | Повідомлення # 982
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 25013
Статус: Оффлайн
Телеканал «Супер» стане телеканалом «Субота»Телеканал «Супер» буде перезапущений і перейменований в «Субота».


Керівництво телеканалу «Супер» з жовтня цього року перейшло до Миколи Картозіі, продюсера і генерального директора телеканалу «Пятница!». Оновлений телеканал буде орієнтований на жіночу аудиторію від 18 до 45 років.

«За ті 7 років, які ми успішно розвиваємо телеканал «Пятница!», ми у всіх нюансах вивчили жіночу аудиторію. Ми розуміємо, чого хоче сучасна дівчина. Просто «П'ятницю!» ми вирощуємо як великий розважальний телеканал, і одного разу зробимо його головним. А «Субота» - це телеканал з жіночою моноаудіторією, найбільш затребуваною у рекламодавців. Телеканал, на якому можна залипнути на весь день. Субота - це день, який після бурхливої ​​п'ятниці дівчина присвячує собі. А ми присвячуємо дівчатам цілий телеканал - «Суботу»», - розповів про релонч Микола Картозія.

Ефірна сітка нового каналу буде будуватися на культових модних жіночих серіалах і найцікавіших реаліті. Оновлений телеканал стане частиною екосистеми «ГПМ РТВ» ( «Газпром-медіа Розважальне телебачення») і буде щільно працювати в зв'язці з командою «П'ятниці!».

«Субота» стане частиною нашої екосистеми в зв'язці з телеканалом «П'ятниця», і буде давати найнеобхіднішу на ринку жіночу аудиторію. Ми зможемо вирішувати ще більш складні завдання наших рекламних партнерів. Рекламні формати, які успішно працюють на «П'ятниці», ми масштабуємо і на «Суботу». Ми вже зараз ведемо переговори по створенню унікального контенту і відкриті до нових партнерств. В колаборації з великими брендами ми готуємося до запуску рекламних кампаній з новими обличчями каналу «Субота» - успішними і відомими self-made дівчатами», - каже Світлана Дорогонова, керівник відділу продажів ГПМ РТВ, куди входять розважальні телеканали холдингу.

«Розважальний контент в усі часи був затребуваним як у аудиторії, так і у рекламодавців. І тут, телеканал «Субота» зміцнить наші лідерські позиції як холдингу і сейлз-хауса на території розваг і в світі спонсорства», - доповнює Катерина Веселкова, генеральний директор сейлз-хауса «Газпром-медіа».

Терміни запуску і інша детальна інформація про телеканал «Субота» поки не розкриваються.

23 жовтня, 2020.

RATVODДата: Понеділок, 08.02.2021, 18:05 | Повідомлення # 983
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 25013
Статус: Оффлайн
Латвійський регулятор на рік

припинив мовлення телеканалу «Росія-РТР»
У Латвії на рік припинено мовлення телеканалу «Росія-РТР».


Відповідне рішення ухвалила Національна рада з електронних ЗМІ (НРЕЗМІ), передає ТАСС.

Як повідомив представник регулятора Іварс Аболіньш, припинити мовлення телеканалу було вирішено в інтересах захисту інформаційного простору Латвії. НРЕЗМІ виявила в ефірі «Росія-РТР» ознаки порушення однієї зі статей латвійського закону про ЗМІ.

Обмеження російського телеканалу почалося ще в минулому році, коли регулятор виявив в одній з програм каналу заклики до ворожнечі. Йдеться про передачу «60 хвилин» від 10 липня 2020 року, в якій обговорювалася ситуація в Україні, що було розцінено як військова пропаганда. Тоді мовлення «Росії-РТР» в Латвії було призупинено на 3 місяці.

До цього телеканал підпадав під заборону латвійського регулятора тричі: в 2014, 2016 і 2019 роках. Робота «Росії-РТР» у ці роки також припинялася через розпалювання ворожнечі в ефірі каналу.

Лада Васюкова

08 лютого, 2021.RATVODДата: Вівторок, 09.02.2021, 19:07 | Повідомлення # 984
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 25013
Статус: Оффлайн
Латвійський регулятор припинив

ретрансляцію
16 телеканалів
У Латвії заборонили показ низки телеканалів.


Національна рада з електронних ЗМІ (НРЕЗМІ) прийняла таке рішення у зв'язку з відсутністю інформації про представників цих каналів в Латвії, передає DELFI.

У список потрапили 16 телеканалів: REN TV Baltic, NTV Mir Baltic, Karusel International, «НТВ Серіал», «НТВ Стиль», «НТВ Право», «Кіномікс», «Наше нове кіно», «РІДНЕ КІНО», «ІНДІЙСЬКЕ КІНО», «Кінокомедія» , «Кіносерія», «КВН ТВ», «Кухня ТВ», «БОКС ТВ» і HD Life.

Як повідомив голова ради Іварс Аболіньш, НРЕЗМІ не вдалося отримати жодної інформації про представників каналів, які могли б підтвердити згоду власників цих каналів на ретрансляцію в Латвії. Згідно із законом, для включення телеканалу в список ретранслюємих в Латвії власник електронного ЗМІ або його представник повинні подати заявку з копією ліцензійної угоди.

Колишній власник прав на перераховані вище канали SIA «TEM LV» говорить, що не володіє правами з 1 лютого. Оператори кабельного ТБ це підтвердили. За словами члена ради Яніса Еглітіс, заборона на мовлення каналів буде діяти, поки не з'явиться новий правотримач.

Нагадаємо, днями НРЕЗМІ на рік заборонив мовлення телеканалу «Росія-РТР» в Латвії. Регулятор виявив в ефірі каналу ознаки порушення однієї зі статей латвійського закону про ЗМІ.

Лада Васюкова

09 лютого, 2021.RATVODДата: Середа, 24.02.2021, 20:28 | Повідомлення # 985
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 25013
Статус: Оффлайн
NHK World-Japan продовжить

супутникове мовлення в
ЄвропіФото: NHK World-Japan

Компанія Japan International Broadcasting (JIB), що є дочірньою структурою японського
суспільного мовника NHK і офіційним дистрибутором телеканалу NHK World-Japan,
продовжила довгостроковий контракт на оренду супутникових ємностей компанії SES.


Про що мова?


Підписана угода дозволить японській телекомпанії NHK транслювати в некодованому режимі (FTA) англомовну версію інформаційно-новинного HD-каналу в найпопулярнішій орбітальній позиції компанії SES - 19.2 градуса східної довготи.

Сьогодні в цій позиції задіяно 4 супутника: Astra 1KR, Astra 1L, Astra 1M і Astra 1N. Загальна кількість транспондерів в Ku-діапазоні складає 145.

Таким чином, доступ до програм каналу отримають більш 46 мільйонів супутникових домогосподарств, розташованих по всій Європі.

Що кажуть в компаніях?


Коментуючи продовження контракту, президент і генеральний директор JIB Масару Шіромото, зокрема, зазначив: «NHK World-Japan - це цілодобовий телеканал, передає новини і розповідає про стиль життя, який дивляться приблизно в 380 домогосподарствах 160 країн і регіонів світу. Канал стрімко розвивався з першого дня свого існування, і ми постійно працюємо над розширенням його доступності. Продовження угоди з компанією SES, в рамках якого здійснюється мовлення каналу через супутник Astra в орбітальній позиції 19.2 градуса східної довготи, гарантує те, що телеканал NHK World-Japan як і раніше буде широко доступний в Європі, при чому - в найвищій якості, яке порадує наших глядачів».

Генеральний директор компанії SES Стів Коллар в свою чергу додав: «Компанія JIB є важливим партнером SES ось уже на протязі декількох років, протягом яких ми забезпечували дистрибуцію контенту NHK на цілий ряд міжнародних ринків. Ми раді отриманій можливості продовжити розвивати наше довгострокове партнерство з JIB і NHK World-Japan, завдяки якому першокласний японський контент і достовірні новини з Японії стають доступними величезній аудиторії по всій Європі».

Борис Скуратівський

24 лютого, 2021.Форум TV-SAT » « Новини Супутникового ТБ » » Супутникові новини » Інформаційні новини SAT TV
 • Сторінка 66 з 66
 • «
 • 1
 • 2
 • 64
 • 65
 • 66
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2021