27 Липня 2012 - TV-SAT
FORUM TV-SATСереда
02.12.2020, 02:17

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Головна » 2012 » Липень » 27
"Перший національний"

пішов по світу
Державному телеканалу "Перший національний" знадобилося два роки для того, щоб почати трансляцію за кордоном - з 1 вересня в ряді європейських країн, Росії та на Близькому Сході буде транслюватися його міжнародна версія "Перший Ukraine". На комерційний успіх канал не розраховує, називаючи своїм головним завданням популяризацію Україні за кордоном.

Міжнародна версія телеканалу "Перший національний" - "Перший Ukraine" - буде доступна на супутникових платформах з 1 вересня, розповів "Комерсант" генеральний директор Національної телекомпанії України (НТКУ) Єгор Бенкендорф. Канал буде вести мовлення на території від східних провінцій Іспанії до європейської частини Росії включно, а також на Близькому Сході. Спочатку налаштуватися на "Перший Ukraine" абоненти супутникових платформ зможуть тільки самостійно, в пакети кабельних і супутникових операторів канал поки не входить. "Це наступний етап роботи - у всіх країнах необхідно отримати ліцензію і домовитися з операторами", - пояснив пан Бенкендорф.

Супутник, обраний НТКУ, - ізраїльський Amos-2 - є найбільш доступним, але при цьому одним з найменш популярних в Європі та РФ, відзначають учасники ринку. Зараз для супутникової трансля ... Читати далі »
Переглядів: 1394 | Дата: 27.07.2012 | Коментарі (0)

Copyright TV-SAT © 2009-2010