«Укркосмос» і регіональні телеканали - 11 Жовтня 2017 - TV-SAT
FORUM TV-SATНеділя
05.04.2020, 05:52

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Форум архів файлів Реєстрація Вхід
Меню сайту

Головна » 2017 » Жовтень » 11 » «Укркосмос» і регіональні телеканали
21:08
«Укркосмос» і регіональні телеканали
«Укркосмос» запустив новий транспондер

з
регіональними телеканалами
8 вересня держпідприємство «Укркосмос» запустило на АМОS 7, супутнику оператора Spacecom,
новий транспондер з регіональними телеканалами.


Поки що в тестовому вигляді доступні два мовника - «7 канал» (Одеса) та «TV7 Plus» (Хмельницький), обидва стали частиною анонсованого раніше проекту «Країна ТБ».

У найближчі дні «Укркосмос» планує запустити 19 регіональних телеканалів: ТРК «Відікон» (Суми), ТРК «РАІ» (Івано-Франківськ), ТРК «Рівне 1» (Рівне), «СК 1» (Житомир), ТРК «Аверс »(Луцьк) та інші.

Офіційно проект «Країна ТБ» називають «технологічної телемережею для обміну контентом між регіональними мовниками». Паралельно «Укркосмос» веде переговори з Нацрадою про непотрібність ліцензії на супутникове мовлення для «пілотних» телеканалів.

З телеканалами буде укладено «Меморандум про обмін авторськими телепрограмами і власним телевізійним контентом». Меморандум про спільне використання телемережі відкритий для приєднання будь-яких телерадіоорганізацій місцевого і регіонального мовлення, які володіють ліцензіями на ефірне телевізійне або цифрове мовлення і відповідно до програмної концепції створюють оригінальні (авторські) телерадіопрограми (власний продукт телерадіоорганізації).

У «Укркосмос» сподіваються, що технологічна телемережа «Країна ТБ» в майбутньому може стати основою для створення супутникової платформи регіонального телебачення. На тестовому етапі роботи мережі, розрахованому на три місяці, телеканали будуть розробляти режими доставки і прийому телесигналу, швидкості передачі і кодування даних. З метою оптимізації ємності супутника телесигнали будуть передаватися в стислому стандарті DVB-S2 / MPEG-4. Пакет з 19 каналів (13 - у форматі SD і 6 - в форматі HD) буде доступний телекомпаніям по всій території України. Уже зараз одеський «7 канал» веде мовлення в HD, а хмельницький «TV 7 +» - в SD.

Про проект «Країна ТБ» компанія «Укркосмос» повідомляла заздалегідь, зокрема в квітні, на заході за участю Spacecom. Після цього держкомпанія проводила презентації проекту супутникового мовлення регіональних каналів в різних містах (наприклад, Львові та Одесі).

<a class="link" href="http://tv-sat.at.ua/go?https://mediananny.com/novosti/2323616/" rel="nofollow" target="_blank">11.09.2017

</a>
Переглядів: 572 | Додав: RATVOD
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright TV-SAT © 2009-2010