"Українська телевізійна асоціація" - 1 Лютого 2018 - TV-SAT
FORUM TV-SATСубота
04.04.2020, 05:07

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Форум архів файлів Реєстрація Вхід
Меню сайту

Головна » 2018 » Лютий » 1 » "Українська телевізійна асоціація"
20:17
"Українська телевізійна асоціація"
В Україні створили

"Українську телевізійну асоціацію"
У четвер, 18 січня, дев'ять українських телевізійних каналів
створили "Українську телевізійну асоціацію".


До неї увійшли телеканал "112 Україна", "Прямий", "Сонце", ОТВ, XSport, "Еспресо", EU: Music, ATR та NewsOne.

Найближчим часом планує приєднатися "UA: Перший" та інші телеканали, яким для входження в асоціацію потрібно більше часу. Для українського телеринку створення такої асоціації - подія, адже вперше канали, які не входять ні в одну з телевізійних груп, об'єдналися з метою сприяння встановленню прозорих та справедливих правил.

Головою Правління асоціації учасники обрали Миколу Типусяк (телеканал "Еспрессо") в Правління також був обраний Вікторію Борщенко ( "UA: Перший") і Олег Шосталь (канал "112 Україна").

Ключовими напрямками роботи "Української телевізійної асоціації" є телевізійні вимірювання, продаж реклами і ринок дистрибуції.

"Ми вважаємо, що прозорі і зрозумілі правила на телевізійному ринку будуть сприяти підвищенню довіри між учасниками та розвиток ринку. Ми будемо запрошувати до співпраці колег з інших телеканалів, провайдерів, експертів, представників влади для обговорення та пошуку рішень, які дозволять розвиватися і конкурувати всім гравцям телеринку", - заявили в асоціації.

<a class="link" href="/go?https://24tv.ua/ru/v_ukraine_sozdali_ukrainskuju_televizionnuju_associaciju_n915241" title="https://24tv.ua/ru/v_ukraine_sozdali_ukrainskuju_televizionnuju_associaciju_n915241" target="_blank">18 січня, 2018.

</a>
Переглядів: 768 | Додав: RATVOD
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright TV-SAT © 2009-2010