FORUM TV-SATП`ятниця
14.06.2024, 00:28

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
 • Сторінка 7 з 7
 • «
 • 1
 • 2
 • 5
 • 6
 • 7
Телекомунікації. Аналітика та прогнози
RATVODДата: П`ятниця, 25.07.2014, 16:47 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28401
Статус: Оффлайн
Т е л е к о м у н і к а ц і їАналітика та прогнози
RATVODДата: Вівторок, 25.01.2022, 19:40 | Повідомлення # 91
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28401
Статус: Оффлайн
Депутати не підтримали постанову про відміну

створення в
Україні нового телеком-регулятора
Депутати не підтримали проект постанови про відміну
створення в Україні нового телеком-регулятора


Про це стало відомо під час чергового пленарного засідання Верховної Ради України 25 січня 2022 року, повідомляє КиївВлада.

Верховна Рада відхилила проект постанови, який скасував би створення в Україні нового телеком-регулятора. Ухвалений у грудні минулого року законопроект передбачає створення Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв'язку.

Вищезгадана Нацкомісія буде створена урядом, а підзвітна – президенту та парламенту.

Чим займатиметься Нацкомісія


Основними завданнями нового регулятора будуть:

- створення умов для ефективного функціонування та розвитку сфер електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв'язку;

- сприяння ефективному відкриттю ринків у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв'язку;

- забезпечення захисту прав споживачів;

- реалізація тарифної політики у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв'язку;

- створення умов забезпечення інформаційної безпеки, забезпечення кіберзахисту об'єктів сфер електронних комунікацій.


Фінансування діяльності регуляторного органу провадиться за рахунок коштів державного бюджету.

Як проходило голосування


Проект постанови №6055-П “Про скасування рішення Верховної Ради України від 16.12.2021 р. про прийняття у другому читанні та загалом проекту закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та послуг поштового зв'язку”, зареєстрований народним депутатом Ярославом Железняком (фракція “Голос”), підтримали лише 25 народних депутатів із необхідних 226.

Таким чином, законопроект може бути підписаний, опублікований і набуде чинності.

Редакція Mediasat

25 січня, 2022.RATVODДата: Середа, 23.02.2022, 18:51 | Повідомлення # 92
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28401
Статус: Оффлайн
«Дата-груп» та Volia авансує

50 млн. гривень податків
«Сила України та нашого народу в єдності. «Датагруп» та Volia як відповідальний український бізнес не може залишатися осторонь подій і загроз навколо нашої країни. Ми віримо в Україну та в її майбутнє. Вірять в Україну також наші співробітники та клієнти, і саме тому нами були прийнято рішення здійснити авансовий платіж в розмірі 50 млн гривень податків. Сподіваємося, що наша громадянська позиція слугуватиме гарним прикладом для інших представників бізнесу України», – наголошує Михайло Шелемба, СЕО «Датагруп»

22. 02 .2022

RATVODДата: Середа, 12.06.2024, 15:36 | Повідомлення # 93
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 28401
Статус: Оффлайн
Гендиректор Nokia здійснив перший у світі

«імерсивний» телефонний дзвінок
Гендиректор Nokia Пекка Лундмарк здійснив перший у світі
телефонний дзвінок із використанням новітньої технології «імерсивного аудіо».


Як повідомляє Reuters, ця інноваційна розробка покращує якість голосового зв’язку завдяки створенню тривимірного звуку, що робить дзвінок більш реалістичним.

У Nokia називають «імерсивне аудіо» майбутнім голосових дзвінків та конференц-зв’язку. На відміну від нинішніх монофонічних дзвінків зі смартфонів, що звучать пласко й менш деталізовано, нова технологія створює ефект 3D-звуку. Завдяки цьому абонент чутиме все так, ніби він перебуває поруч зі співрозмовником.

Компанія продемонструвала дзвінок за допомогою звичайного смартфона через загальнодоступну мережу 5G. Крім голосових викликів з ефектом присутності, ця технологія може бути використана в конференц-зв’язку, де голоси учасників буде розділено залежно від їхнього просторового розташування.

Дженні Лукандер, президентка Nokia Technologies, наголосила: «Це найбільший стрибок у сфері голосових дзвінків з моменту впровадження монофонічної телефонії, яка сьогодні використовується в смартфонах і ПК».

Технологія «імерсивного аудіо» стає стандартизованою, тому оператори зв’язку, виробники чипів та телефонів можуть невдовзі розпочати її впровадження у своїх продуктах. Вона також є частиною майбутнього стандарту 5G Advanced, а Nokia прагне отримати можливість для ліцензування цієї розробки.

Редакція Mediasat

10 червня, 2024.

 • Сторінка 7 з 7
 • «
 • 1
 • 2
 • 5
 • 6
 • 7
Пошук:

Copyright TV-SAT © 2009-2024