Дата: Вівторок, 25.01.2022, 19:40 | Повідомлення # 91
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28524
Статус:
Депутати не підтримали постанову про відміну
створення вУкраїніновоготелеком-регулятора
Депутати не підтримали проект постанови про відміну створення в Україні нового телеком-регулятора
Про це стало відомо під час чергового пленарного засідання Верховної Ради України 25 січня 2022 року, повідомляє КиївВлада.
Верховна Рада відхилила проект постанови, який скасував би створення в Україні нового телеком-регулятора. Ухвалений у грудні минулого року законопроект передбачає створення Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв'язку.
Вищезгадана Нацкомісія буде створена урядом, а підзвітна – президенту та парламенту.
Чим займатиметься Нацкомісія
Основними завданнями нового регулятора будуть:
- створення умов для ефективного функціонування та розвитку сфер електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв'язку;
- сприяння ефективному відкриттю ринків у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв'язку;
- забезпечення захисту прав споживачів;
- реалізація тарифної політики у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв'язку;
- створення умов забезпечення інформаційної безпеки, забезпечення кіберзахисту об'єктів сфер електронних комунікацій.
Фінансування діяльності регуляторного органу провадиться за рахунок коштів державного бюджету.
Як проходило голосування
Проект постанови №6055-П “Про скасування рішення Верховної Ради України від 16.12.2021 р. про прийняття у другому читанні та загалом проекту закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та послуг поштового зв'язку”, зареєстрований народним депутатом Ярославом Железняком(фракція “Голос”), підтримали лише 25 народних депутатів із необхідних 226.
Таким чином, законопроект може бути підписаний, опублікований і набуде чинності.
Дата: Середа, 23.02.2022, 18:51 | Повідомлення # 92
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28524
Статус:
«Дата-груп»таVoliaавансує
50 млн. гривеньподатків
«Сила України та нашого народу в єдності. «Датагруп» та Volia як відповідальний український бізнес не може залишатися осторонь подій і загроз навколо нашої країни. Ми віримо в Україну та в її майбутнє. Вірять в Україну також наші співробітники та клієнти, і саме тому нами були прийнято рішення здійснити авансовий платіж в розмірі 50 млн гривень податків. Сподіваємося, що наша громадянська позиція слугуватиме гарним прикладом для інших представників бізнесу України», – наголошує Михайло Шелемба, СЕО «Датагруп»
Дата: Середа, 12.06.2024, 15:36 | Повідомлення # 93
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28524
Статус:
Гендиректор Nokiaздійснив перший у світі
«імерсивний»телефоннийдзвінок
Гендиректор Nokia Пекка Лундмарк здійснив перший у світі телефонний дзвінок із використанням новітньої технології «імерсивного аудіо».
Як повідомляє Reuters, ця інноваційна розробка покращує якість голосового зв’язку завдяки створенню тривимірного звуку, що робить дзвінок більш реалістичним.
У Nokia називають «імерсивне аудіо» майбутнім голосових дзвінків та конференц-зв’язку. На відміну від нинішніх монофонічних дзвінків зі смартфонів, що звучать пласко й менш деталізовано, нова технологія створює ефект 3D-звуку. Завдяки цьому абонент чутиме все так, ніби він перебуває поруч зі співрозмовником.
Компанія продемонструвала дзвінок за допомогою звичайного смартфона через загальнодоступну мережу 5G. Крім голосових викликів з ефектом присутності, ця технологія може бути використана в конференц-зв’язку, де голоси учасників буде розділено залежно від їхнього просторового розташування.
Дженні Лукандер, президентка Nokia Technologies, наголосила: «Це найбільший стрибок у сфері голосових дзвінків з моменту впровадження монофонічної телефонії, яка сьогодні використовується в смартфонах і ПК».
Технологія «імерсивного аудіо» стає стандартизованою, тому оператори зв’язку, виробники чипів та телефонів можуть невдовзі розпочати її впровадження у своїх продуктах. Вона також є частиною майбутнього стандарту 5G Advanced, а Nokia прагне отримати можливість для ліцензування цієї розробки.