Дата: П`ятниця, 05.02.2021, 22:24 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28524
Статус:
ВідеосервісTikTok
TikTok (відомий у Китаї як Douyin, кит. 抖音短视频, пін. Dǒuyīn duǎn shìpín, «коротке відео Доуїнь») ー соцмедійний застосунок для створення та поширення відеофайлів та онлайн-трансляцій. Сервіс запущено у вересні 2016 китайською компанією ByteDance. Це найпопулярніша платформа для коротких відео в Азії, яка поширилася на інші частини світу і швидко набирає популярність.
Застосунок дозволяє користувачам створювати музичні, танцювальні, комедійні та інші відео тривалістю до 15 секунд.[8][9] Кількість користувачів програми сягнула 1 млрд млн з 170 країн[10].
Дата: Понеділок, 30.08.2021, 12:47 | Повідомлення # 16
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28524
Статус:
TikTokзаборонивMilk Crate Challenge
Фото: In Times
Учасники Milk Crate Challenge мали пройтися «сходами» з ящиків від молока, однак зазвичай падали та отримували травми.
Китайська соцмережа TikTok видалила результати пошуку за хештегом Milk Crate Challenge через поширення небезпечної діяльності. Про це повідомляє CNN.
«TikTok забороняє контент, який рекламує та пропагує небезпечні дії. Ми видаляємо відео та перенаправляємо пошукові запити до наших Правил спільноти, — сказав речник соцмережі. — Ми закликаємо всіх бути обережними у своїй поведінці, як в режимі онлайн, так і поза мережею».
The Washington Postдодає, що деякі американські лікарі попереджають: травмовані від Milk Crate Challenge — це великий стрес для лікарень, які перевантажені через спалах коронавірусної інфекції.
Дата: Четвер, 16.09.2021, 18:01 | Повідомлення # 17
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28524
Статус:
TikTokзапустить службупсихологічноїдопомоги
Фото: TikTok
Нові функції запустять у «найближчі місяці».
Китайська соціальна мережа TikTok 14 вересня анонсувала низку функцій для допомоги користувачам, які боряться з проблемами з психічним здоров'ям.
«TikTok не допускає контент, який зображує або пропагує самогубства, самоушкодження або розлади харчової поведінки, при цьому платформа підтримує користувачів, які готові ділитися власним досвідом, щоб привернути увагу до певних проблем і допомогти тим, хто опинився в складній життєвій ситуації», – повідомили в соцмережі.
Серед нових функцій – керівництво з підтримки людей, які боряться з розладами харчової поведінки. Воно з’явиться в російськомовному Центрі безпеки в жовтні. Функція пошуку буде направляти користувачів на ресурси підтримки, коли вони шукають фрази, що містять слова про допомогу.
Також буде функція втручання при пошуку, вона скеровуватиме користувачів до спеціальних ресурсів підтримки та телефонів довіри, якщо вони шукають терміни, пов’язані із «самогубством».
Окрім цього, TikTok попереджатиме про неприємний та конфіденційний контент. Сторінку результатів з контентом, який може викликати тривогу, закриватиме етикетка з написом «Показати результати».