Дата: Вівторок, 20.03.2012, 23:23 | Повідомлення # 18
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28501
Статус:
Прийом сигналу залежить від потужності передавача, місцевості і відстані, на якій він знаходиться від споживача. В зоні "прямої видимості" на передаючу антену польської "решітки" звичайно ж що вистачить.
Дата: Вівторок, 20.03.2012, 23:23 | Повідомлення # 19
V.I.P
Країна:
повідомлень: 947
Статус:
Quote (GDR)
Кому можуть бути цікавими ці надмірно дорогі "відеоцяцьки"??
Тим кому цікаві дорогі,престижні автомобілі,гарні будинки і ті хто не жаліє грошей на красу Сьогодні ці телевізори виглядають як фінансово недоступними ,але пройде 2-3 роки і вони значно пдешевшають ,на їх зміну прийдуть нові моделі ,які будуть ще більш досконалими (нафаршировані багатьма непотрібними сервісами)
Дата: Вівторок, 20.03.2012, 23:23 | Повідомлення # 22
новачок
Країна:
повідомлень: 15
Статус:
Компанія Електромотор є всього лиш продавцем, а виробником ТОВ"МЕІНСТАР". Зрештою я сумніваюсь в українському походженні цього MStar, хіба що пластиковий корпус штампується на укр. термопластавтоматах. А матриця в ньому класу A-GRADE+ від відомої тайваньської CHIMEI, тип MVA. Системна плата з китайської компанії MStar. Інформацію дізнавався у виробника.
Дата: Понеділок, 21.05.2012, 11:40 | Повідомлення # 23
новачок
Країна:
повідомлень: 1
Статус:
Доброго дня! Недавно придбав у Львові ресивер Trimax. Вдень показує бездоганно. Але ввечері більшість каналів зникає, видає помилку Е052-0. Може хтось підкаже, в чому причина? Чи це у Львові сигнал такий, чи це через стрибки напруги в вечірній час?
Дата: Понеділок, 03.09.2012, 08:12 | Повідомлення # 29
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28501
Статус:
Знайомство і тестування
ресівераStrong SRT 8502відyorick
Quote (yorick)
Поділюся загальними враженнями, відразу обмовимося, що до цього моменту не стикався з подібними рекомендованими девайсами.
Встановлене ПЗ ресівера:
Передвстановлена версія ПЗ - YP-DS 03.41.1 від 16.05.12 Версія бази даних - 2.8 від того ж числа. Аппартная версія - MBJ-29-B Завантажувач - 3.2.
Ресивер створений для невимогливого юзера: компактний, нічого зайвого, максимально спрощене і зрозуміле Меню з мінімумом "наворотів". Після виведення його з режиму Stand By відносно довго вантажиться (бл. хвилини), більшу частину часу цього періоду на екрані ТБ нічого не відображається, доки перед самою завантаженням не з'являється відоме лого "Т2" на помаранчевому тлі. З особливостей - зовнішній блок живлення, що позитивним чином повинно позначитися на подальшій експлуатації апарату і рясна перфорація на верхній панелі кришки і з боків. При тривалій роботі апарат гріється помірно, його зависань від підвищення температурного режиму виявлено не було. В Меню апарату є цікаві пункти: "Поновлення ПО через USB" і "з ефіру", з чого можна зробити висновок, що USB в цій моделі (принаймні в поточною версією ПЗ), позбавлений можливості використовуватися для програвання і запису контенту. Для мене інформативним став розділ в Меню ресівера "Статус клієнта", з якого можна зрозуміти наступне: в поточній версії ПЗ в цій моделі ресивера задіяні наступний технічний потенціал даного виробника СУД (слідуючи логіці службових позначень Irdeto в директорії "Сумісність"):
Тепер, власне, про налаштування та прийомі каналів на сабже (в 16 км. Від Києва в зоні, що знаходиться в невеликий "ямі" щодо покриття та поширення сигналу передавачів) в ясну сонячну погоду. Послідовно були використані для прийому 2 антени: Dipol 19/21-69 та іспанська Televes DAT HD 1495. Відразу обмовлюся, що в зазначеній місцевості остання не виявила своїх переваг при прийомі каналів сигналів у форматі віщання Т і Т2. Вона лише змогла дещо більше здійснити приріст сигналу на самому слабкому для прийому 64 ДМВ каналі (70% сили сигналу і 55% якості прийому каналу (зелений колір шкали) проти стабільно 30 і 20% відповідно, однак цього було недостатньо для того, щоб прописати телеканали з вказаною частоти в ресівері). Тільки лише при нестандартному позиціонуванні "з рук" антени Televes і рівні якості в 61%, вдалося таки здійснити прописування цих двох телеканалів в приймачі, проте добитися згодом стабільного перегляду зображення на ньому - не представлялося можливим.
Після цього вибір був зупинений наантені Dipol, нижче наведено її характеристики прийомуДМВ каналівна ресіверіStrong 8502в зазначеній місцевості:
1. 26-й ДМВ канал(Т2): Рівень - 82%; Якість - 92%
2. 29(Т2): 86%; 89-93%
3. 31 (Т2): 77%; 65-92%
4.41 (Т): 76%; 99%
5. 43 (Т): 74%; 20% (червоні шкали, спроба прописати телеканали не увінчалася успіхом).
6. 49(Т2): 86%; 89-96%
7. 51 (Т): 72%; 99%
8. 64 (Т): 30%; 20% (червоні шкали, спроба прописати телеканали не увінчалася успіхом).
Зображення на знайдених і відсканованих приймачем телеканалах на екрані ЖК ТВ Самсунг 40С650, підключеного по HDMI, різниться за якістю: на деяких телеканалах воно досить збалансоване, чітке і щільне, з хорошими показниками градієнтів, але на деяких (Культура, ВГТРК) воно - більш ніж посередньої якості, що в значній мірі пояснюється якістю исходника і записаного матеріалу.
Висновки за підсумками первинного досвіду знайомства і експлуатації ресівераStrong SRT 8502:
1. приймач призначений для повсякденного використання невибагливим юзером; 2. роздрібна та відпускна ціна на апарат, з урахуванням співвідношення "ціна-якість-функції) - традиційно вже завищена; 3. потужність передавачів, що здійснюють трансляцію у форматі Т2 в київському регіоні і як наслідок - їх покриття території та можливість прийому на ній - вище, ніж у Т; 4. функціонал ресівера з поточною версією ПЗ відповідає і забезпечує мінімальні споживчі потреби; 5. якість прийому і показу їм зображення знаходяться на середньому рівні.