DVB-T ( англ. Digital Video Broadcasting - Terrestrial) - європейський стандарт ефірного цифрового мовлення , один з сімейства стандартів DVB . Використовується, насамперед, у різних європейських, азіатських та африканських державах, а також у Австралії як стандарт для передачі цифрового телебачення і радіо. Північноамериканський обидва до DVB називається ATSC , японський ISDB , в Китайській Народній Республіці DMB-T / H . DVB-T в різних країнах часто має інші скорочення, наприклад, у Великобританії і Ірландії воно називається «Digital Terrestrial Television (DTT)» або відповідно до вартості «Pay-TV» або «Freeview», в Іспанії «Televisión Digital Terrestre (TDT) », під Франції «Télévision Numérique Terrestre (TNT)».
Стандарт дозволяє передавати стисле відео, звук і дані в транспортному потоці MPEG , що використовує COFDM -модуляцію.
DVB-TвУкраїні
З 2006 року відеопотік всіх цифрових телеканалів у Києві транслювався в стандарті MPEG-2, але вже в 2008-2009 в ефірі з'явилися канали і в
стандарті MPEG-4 (H.264) на частоті 714 МГц. За рахунок більш досконалого алгоритму стиснення вдалося збільшити кількість каналів на одній частоті з 5 до 10. По території Одеської області організовано мовлення в п'яти зонах одночастотного синхронного мовлення. Забезпечується трансляція одного мультиплексу - 10 телевізійних програм. 24 червня 2010 Одеським ОРТПЦ проведено тестовий сеанс мовлення в стандарті DVB-T2. При цього стандарту забезпечується можливість трансляції в одному мультиплексі до 15 програм стандартної якості або трьох програм високої якості (по 12 Мбіт на програму, загальний бітрейт становить 48 Мбіт.сек).
На шляху до національного цифрового телебачення...
Телеглядачі півдня України вже до Дня незалежності отримають можливість дивитися понад два десятки телепрограм в одному пакеті. Незалежно від технічних умов віщання, рельєфних особливостей місцевості й особистих матеріальних можливостей. Такий подарунок населенню Одеської області зобов’язалася зробити місцева влада... Чиновників із півдня ставить за приклад керівникам інших регіонів Національна рада з питань телебачення і радіомовлення. А виробникам декодерів сигналу нацрегулятор за приклад поставив австрійського виробника сет-топ-боксу DVBT з підтримкою стандарту MPEG-4 компанію Strong, розрекламувавши на загальнодержавному рівні її «успішний і бюджетний» продукт.
Як дали зрозуміти керівники Нацради під час презентації перетворювача австрійського виробництва, на цифру Україну все ж переведуть, і це вже не питання часу, і навіть не питання способу реалізації мети, а питання коштів. Нагадаємо, на «оцифровку» телекартинки в нашій країні, за розрахунками експертів, необхідно близько 6 млрд. грн. Із держбюджету на це готові виділити трохи більше одного мільярда, інше передбачається залучити у вигляді інвестицій. Як інвестувати «грамотно», днями всій державі показали одесити, розповівши під час прес- конференції, що влада цієї південної області заради благородної місії підключити телевізори до віщання нового покоління буквально в будинку кожного мешканця, знайшли кошти на закупівлю порядку 12 тисяч декодерів. Завдяки цьому соцпакет із дванадцяти телепрограм із чудовою цифровою якістю побачать в Ізмаїлі, Вілкові, Ренійському та Кілійському районах Одеської області — у так званій 74-ій зоні на карті телерадіовіщання. Сьогодні в цьому регіоні, за словами начальника управління у справах преси й інформації Одеської облдержадміністрації Василя Морозова, більшість мешканців названих районів можуть дивитися один — максимум три телеканали. Перший заступник голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ігор Купус, у свою чергу, зауважив, що, крім Одеської області, серед перших регіонів, куди «протягнуть цифру», будуть Сумська і Запорізька області. «Це найвдалiшi області за частотним регулюванням і найскладніші за міжнародною координацією, плюс різноманітність рельєфу дає можливість вивчити проблему запуску цифри всією територією України», — пояснив Ігор Курус. Впровадити цифрове віщання на всій території держави Україна зобов’язалась, нагадаємо, до 2015 року.
Здавалося б, усе добре... Та які пристрої можна придбавати за бюджетні кошти або за інвестиційні, залучені для реалізації соціальної програми? Зрозуміло, бюджетні. Інакше купівлею зацікавиться КРУ. А як при цьому ціні має відповідати якість? Безперечно, по максимуму. Тому в Нацраді й визначили, що ціна декодерів, придатних для оцифровки ТБ в Україні, не повинна перевищувати 50 доларів США.
Однак не встигли в регулюючому держоргані прописати жорсткі умови впровадження цифрового віщання, як ледве не відразу «знайшовся» виробник, чий продукт практично повністю відповідає вимогам регулятора — «високоякісний перетворювач за максимально доступною ціною». Знайомтеся — компанія Strong, яка в нашій країні працюватиме під ім’ям Strong Україна. Більше того, компанія розраховує запустити виробництво в Україні, реінкарнувавши таким чином більшість регіональних теле- й радіозаводів. А для того, щоб щонайбільше здешевити пристрій «на виході», комплектуючі навіть планують імпортувати за пільговими митними тарифами. Такі поступки лобісти компанії збираються «вибити» у держави через уряд шляхом прийняття змін до діючого держбюджету.
Щоправда, дуже уважного телеглядача грядущого цифрового ТБ, за рахунок податкових зборів якого держава сплатить частину програми оцифровки, могла б занепокоїти та обставина, що Нацрада якось поквапно відмовилася від інших існуючих, не менш вигідних пропозицій з постачання населення перетворювачів, і, більше того, зважилася на гучну рекламну кампанію іноземного виробника! Незрозуміло, чому без уваги чиновників лишаються інші виробники аналогічної продукції. Реальною альтернативою австрійського приймача міг би стати, наприклад, декодер фірми Thomson, що має подібні технічні характеристики й також доступну ціну. Та й ганяючись за ціною, можна, врешті-решт, за скупість розплатитися якістю. І абсолютно не туди, на думку низки експертів, спрямовані головні зусилля регулятора. Адже під час впровадження нового покоління віщання принципово важливі прокладання і механізм експлуатації мережі...
Проте, здається, подібні питання в умовах галопуючого, з ініціативи Нацради, переходу на «цифру», вже недоречні. Виробника обрано, механізми поставок, виробництва і, що важливіше, фінансування, обумовлені, саме час запускати реалізацію. Жирна крапка.
Дата: Четвер, 02.02.2012, 19:13 | Повідомлення # 151
V.I.P
Країна:
повідомлень: 3493
Статус:
Заяви на повторний регіональний цифровий конкурс можна подавати з 5 березня
Підбиття підсумків – не пізніше 2 червня
Сьогодні, 2 лютого, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення опублікувала в газеті «Голос України» оголошення про конкурс вільні місця в цифровому мультиплексі МХ-5 з регіональним/місцевим покриттям. Як писала «Телекритика», рішення про проведення повторного регіонального цифрового конкурсу та умови участі в ньому були ухвалені на засіданні регуляторного органу 25 січня.
На конкурс виставлені 169 вільних місць у МХ-5 уВінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській і Чернігівській областях та Автономній Республіці Крим, які залишилися після проведеного в серпні 2011 року конкурсу. Заяви на участь у конкурсі приймаються з 5 березня по 3 квітня 2012 року. Граничний термін підбиття підсумків конкурсу - 2 червня 2012 року.
Dreambox DM 7020 HD, Dreambox DM 800 HD Se HDD 2.5" 500 GB,AzBoX Elit HD HDD 3.5" 2 ТB ,DRE 4000 (90,85,80,75,66,60,53,39,36,31,19,16,13,9,4.8E - 4W)
Дата: Четвер, 09.02.2012, 00:58 | Повідомлення # 152
V.I.P
Країна:
повідомлень: 3493
Статус:
Новый формат: сколько будет стоить цифровое ТВ
Телекомпании, выигравшие конкурс на эфирное цифровое вещание, уже транслируют свои передачи в двух форматах - аналоговом и цифровом. Так что, имея соответствующее оборудование, в Украине уже можно смотреть эфирную цифру.
Другое дело, что сигнал стандарта DVB-T2 (MPEG-4), который пока транслируется открыто, со временем закодируют, и владельцам "неправильных" приставок и телевизоров придется обновлять и докупать технику.
По данным администратора цифровых частот - компании Зеонбуд, сегодня в цифре вещают 22 из 28 общенациональных каналов. Это Интер, ТРК Украина, 1+1, УТ1, ICTV, Энтер-фильм, Тонис, СТБ, ТЕТ, MTV Украина, Новый канал, М1, 5 канал, Энтер-мьюзик, Погода ТВ, Мега, и другие. Но принимать цифровой сигнал пока могут только владельцы DVB-T2-ресиверов или тех немногочисленных пока моделей телевизоров, в которых такой ресивер установлен по умолчанию.
Правильные приставки
По словам представителей рынка, устройства под формат передачи сигнала DVB-T2 в Украине уже есть. В зависимости от производителя и характеристик, а также от места покупки, цифровой эфирный ресивер такого формата может стоить от 800 грн. до 3300 грн., а отдельные DVB-T2 приставки к ресиверам - около 350 грн. Большинство телевизоров в домах украинцев сегодня имеют встроенный ресивер DVB-T, говорят специалисты, потому без покупки ресивера будет не обойтись.
"Правильные", сертифицированные телевизионные приставки (они же сет-топ-боксы), которые позволят принимать цифровое эфирное ТВ формата DVB-T2, доставят в Украину уже во второй половине февраля, и к марту они начнут появляться в рознице. Первая партия составит около 200 тыс. устройств, это будут устройства китайской компании Strong. Участники рынка напоминают, что приставки этого производителя использовались при попытке построить цифровое вещание в Одесской области по стандарту DVB-T. Правильные приставки доставят в Украину во второй половине февраля, к марту они начнут появляться в рознице
В Государственном комитете по вопросам телевидения и радиовещания провели исследование цен на устройства. По словам главы комитета, Александра Курдиновича, на прилавке цена приставки может составить от 480 до 550 грн., с учетом таможенных сборов и НДС. "У нас есть в планах предложить Кабинету Министров подготовить изменения в закон о едином таможенном тарифе, чтобы обнулить таможенный сбор на эти передатчики", - сообщил чиновник. Если такой проект будет принят, приставки могут подешеветь на 10%.
Власти обещают купить устройства для малообеспеченных семей, которых в Украине, по подсчетам Нацсовета по телевидению и радиовещанию, более миллиона. В этом году в бюджете выделено 350,12 млн.грн., чего хватит на 800 тыс. семей, еще 700 тысячам обещают приставки в следующем году - когда запланировано начало отключения аналогового ТВ. Устройства для льготников появятся ориентировочно в июне. Нуждающиеся, скорее всего, будут определяться с учетом тех категорий, которые получают субсидии при оплате жилищно-коммунальных услуг.
Другие производители приставок, которые захотят поставлять свое оборудование в Украину, должны будут получить сертификат у компании Irdeto (ее Зеонбуд выбрал как поставщика системы кодирования сигнала) на право использования ее системы условного доступа (CAS), поскольку сигнал в сети будет кодироваться. Правда, региональные каналы кодироваться не будут, поскольку кодировка проходит на главной станции в Киеве, а региональные программы подключаются на местах, объясняют в Зеонбуде. Вещание всех каналов пока идет открыто, а кодировка будет вводиться с первой партией приставок
Вещание всех каналов в мультиплексах пока идет открыто, а кодировка будет вводиться синхронизованно с первой партией приставок. "Не могу точно сказать, когда они появятся на рынке, но эта партия уже в пути. Думаю, ко второй половине февраля эти устройства приедут в Украину", - рассказал корреспонденту ЛІГАБізнесІнформ генеральный директор компании Зеонбуд Виктор Галич.
В компании также обещают, что активировать приставку можно будет автоматически - по SMS, через интернет или по звонку в колл-центр, который должен заработать в феврале.
Отметим, что кроме 32-х бесплатных каналов, в эфирной цифре могут появится платные телеканалы, например, Discovery. Как пояснил Виктор Галич, сейчас на эту тему ведутся переговоры. "Может быть введен платный пакет, куда включатся популярные каналы, например, Discovery, в существующих мультиплексах. Но 32 бесплатные программы трогать не будут. У нас есть излишек цифрового потока за счет использования DVB-T2", - добавил он. Кодировку эфирной цифры будет сложно обойти, но на рынке могут появиться и неофициальные "прошитые" устройства
Кодировка эфирной цифры пока не включена, но обойти ее, по словам Галича, будет сложно: компания выбрала одну из самых защищенных систем условного доступа. В то же время, существует вероятность, что наряду с сертифицированными ресиверами на рынке вскоре могут появится и неофициальные устройства, "прошитые" под прием закодированных эфирных каналов - сегодня такие "прошитые" устройства используются для установки нелегальных спутниковых тарелок.
Правильные телевизоры
Сейчас в Украине уже продаются телевизоры с DVB-T2 ресиверами, но моделей пока мало и они дорогие. Пользователи, у которых такие телевизоры уже есть, уже сейчас могут смотреть эфирную цифру. Но со временем им придется все же докупать оборудование - из-за кодировки сигнала.
Как пояснил Виктор Галич, для владельцев телевизоров с DVB-T2-ресиверами будут продавать специальные модули: "Будут выпускаться отдельные CAM-модули, которые вставляются в телевизор, и которые могут раскодировать сигнал. Они будут доступны в розничных сетях. Я не готов сейчас ответить на вопрос о цене, но, скорее всего, они будут дешевле, чем приемники". В Украине уже продаются телевизоры с DVB-T2 ресиверами, но моделей пока мало и они дорогие
В самой крупной сети бытовой техники - "Фокстрот.Техника для дома" - имеются телевизоры с DVB-T2 декодерами только одного производителя - Philips. Это LCD-устройства диагональю от 32 дюйма и выше, и соответственно, по ценам, ориентировочно, от 7 тыс.грн. до 15 тыс.грн. Например, модель LCDtv32" PHILIPS 32PFL6636T/12 стоит 7 тыс.грн., LCDtv37-42" PHILIPS 40PFL6606T/12 - 9,9 тыс.грн. Дополнительно настраивать телевизор для приема эфирной цифры не нужно.
DVB-T2-телевизоров мало и они дорогие, все равно потом необходимо будет докупать CAМ-модули, говорит Александр Курдинович, так что не имеет смысла покупать их именно сейчас. Производители ТВ-оборудования тоже ждали решения о системе кодировки, поэтому до сих пор не завозили такую технику. Вполне возможно, что уже в ближайшее время линейка таких устройств в рознице заметно увеличится.
Альтернатива эфирной цифре
Из-за того, что приставки достаточно дорогие (это обусловлено выбранной технологией передачи сигнала), часть аудитории, которая смотрит сейчас аналоговое ТВ, может уйти в спутниковые или кабельные сети, считают в Независимой ассоциации телерадиовещателей (НАМ).
"Сейчас, в связи с озвученной ценой (480-550 грн. за ресивер, - ред.), становится вопрос: кто будет покупать эти приставки? Посмотрите на то, сколько стоит спутниковая тарелка, если не говорить о легальных предложениях. Нелегальную тарелку можно купить, условно говоря, за $100 (около 800 грн., - ред.) и получить до 300-500 каналов, в зависимости от карточки. Кто будет платить за 32 канала, если можно заплатить примерно за ту же сумму 300? Это большой вопрос. Поэтому, мне кажется, проникновение эфирного цифрового телевидения в Украине может быть достаточно незначительным", - говорит исполнительный директор НАМ Екатерина Мясникова. Часть аудитории, которая смотрит сейчас аналоговое ТВ, может уйти в спутниковые или кабельные сети
По ее словам, например, в Одессе, вполне может вырасти доля IPTV. "В Одессе есть провайдеры IP-телевидения, которые уже сейчас покрывают до 40% города, при том, что предлагают "телефон, интернет и ТВ" за 80 грн. в месяц", - отметила Мясникова.
Аналоговое вещание начнут отключать с 2013 года, а возможно и раньше. Полностью перейти на эфирное цифровое вещание Украина должна к 2015 году. Остается еще вопрос покрытия: Зеобнуд отчитался о 95%, но это - расчетные цифры, реальное покрытие покажут натурные исследования.
Dreambox DM 7020 HD, Dreambox DM 800 HD Se HDD 2.5" 500 GB,AzBoX Elit HD HDD 3.5" 2 ТB ,DRE 4000 (90,85,80,75,66,60,53,39,36,31,19,16,13,9,4.8E - 4W)
Дата: Субота, 25.02.2012, 10:26 | Повідомлення # 153
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28504
Статус:
«Зеонбуд»зніме десятки рекламних сюжетів
Єдиний в країні оператор безкоштовного цифрового ефірного телебачення «Зеонбуд» відзняв перший рекламний ролик, в якому взяли участь відомі українські телеведучі. З цього місяця він почав транслюватися в ефірі національних каналів, передає кореспондент «proIT».
«Телеканали і їх телеведучі самі зацікавлені в популяризації цифрового ТБ, так що платити їм за участь не довелося. Сама зйомка ролика за мірками ринку вийшла, можна сказати, майже безкоштовною. За цим роликом послідують ще десятки нових сюжетів про продажі сет-топ-боксів, їх покупці і так далі », - повідомили« proIT » в « Зеонбуд ».
Перший ролик інформує телеглядачів про те, як працює телебачення в новому стандарті DVB-T2. Відзначимо, що в мережі буде транслюватися 32 телеканали. У 2011 році ТРК підписала договір з «Зеонбуд», в яких вони взяла на себе зобов'язання транслювати рекламу провайдера безкоштовно.
У той же час цифрові приставки, які схвалив «Зеонбуд», в продаж ще не надійшли. Нагадаємо, що на сьогоднішній день схвалено два постачальники користувацького обладнання - Strong і українська компанія «Ромсат».
Як повідомили «proIT» в «Зеонбуд», перша партія приставок цих виробників в кількості 200 тис з'явиться в найбільших роздрібних мережах 1 березня.
Дата: Четвер, 01.03.2012, 21:48 | Повідомлення # 154
V.I.P
Країна:
повідомлень: 3493
Статус:
Держкомтелерадіо хоче давати сет-топ-бокси інвалідам, малозабезпеченим і пільговикам (ПРОЕКТ ПОСТАНОВИ)
Державний комітет телебачення і радіомовлення розробив проект постанови Кабміну «Деякі питання забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення», яка має затвердити порядок забезпечення окремих категорій громадян цифровими декодерами (сет-топ-боксами) та порядок використання коштів, передбачених на це в держбюджеті (на 2012 рік - 350 млн 120 тис. грн).
Проект постанови було оприлюднено 9 лютого на сайті Держкомтелерадіо.
Держкомтелерадіо пропонує забезпечувати сет-топ-боксами такі категорії громадян:
1) інвалідів першої та другої групи (праці, загального захворювання, дитинства, війни);
2) інвалідів війни третьої групи;
3) осіб з сімей, що мають дитину інваліда, за умови, що дитина проживає разом з сім'єю;
4) осіб з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї згідно із Законом України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям";
5) осіб, які отримують субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.
Забезпечення сет-топ-боксами має здійснюватися на безоплатній основі з урахуванням інформації про наявність сигналу цифрового телевізійного мовлення у стандарті DVB-T2 на територіях проживання громадян та спосіб прийому телевізійних програм, яким вони на сьогодні користуються, із розрахунку на одне житлове приміщення (будинок) - один приймач-декодер.
Держкомтелерадіо відповідно до закону «Про здійснення державних закупівель» визначатиме постачальників сет-топ-боксів і ті компанії, які доставлятимуть громадянам посилки із цифровими приймачами.
Згідно з проектом, органи праці та соціального захисту населення (уповноважені органи) інформують громадян про можливість забезпечення приймачами-декодерами шляхом розміщення на інформаційних стендах та офіційних веб-сайтах в мережі інтернет інформаційних листівок-пам'яток і зразків заяв. Після цього вони перевірятимуть статус громадянина та на підставі поданих до 1 червня 2012 року заяв формуватимуть списки громадян, які безоплатно забезпечуватимуться приймачами-декодерами.
Списки формуються по мірі надходження заяв, підписуються керівниками уповноважених органів, затверджуються райдержадміністраціями та щомісяця не пізніше 20 числа передаються Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям. Ті, у свою чергу, узагальнюють отримані списки та щомісяця до 1 липня 2012 року подають їх Держкомтелерадіо, який формує та затверджує списки, на підставі яких здійснюватиметься доставка.
У пояснювальній записці до проекту постанови сказано, що вартість сет-топ-бокса становить приблизно 500 гривень, тож виходячи з обсягу коштів, виділених Держкомтелерадіо законом про держбюджет на 2012 рік (350 млн 120 тис. грн), можна забезпечити близько 700 тис. малозабезпечених сімей.
Як відомо, за законом «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», усі проекти регуляторних актів потребують проведення громадського обговорення. Офіційне повідомлення про оприлюднення регуляторного акту було оприлюднено на сайті Держкомтелерадіо в розділі «Регуляторна діяльність» 14 лютого. Однак у ньому не вказано строки громадського обговорення. За законом це може бути не менш ніж один місяць та не більше ніж три місяці з дня оприлюднення проекту регуляторного акта (у нашому випадку - 9 лютого) та відповідного аналізу регуляторного впливу (14 лютого).
Зауважимо, що в розділі «Обговорення проектів документів» на сайті Держкомтелерадіо даний проект постанови відсутній.
Раніше Держкомтелерадіо сподівався провести тендер на закупівлю сет-топ-боксів ще до лютого 2012 року.
Dreambox DM 7020 HD, Dreambox DM 800 HD Se HDD 2.5" 500 GB,AzBoX Elit HD HDD 3.5" 2 ТB ,DRE 4000 (90,85,80,75,66,60,53,39,36,31,19,16,13,9,4.8E - 4W)
Дата: Неділя, 04.03.2012, 18:59 | Повідомлення # 155
V.I.P
Країна:
повідомлень: 3493
Статус:
Приемники «Ромсат» для цифрового ТВ начнут продавать 20 марта
Компания «Ромсат» намерена вывести на рынок первую партию приемников для приема цифрового сигнала сети «Зеонбуд» 20 марта этого года. Об этом «proIT» сообщил источник, близкий к проекту DVBT2.
Как отметил источник, «Ромсат» успешно завершила тестирование приемника в сети «Зеонбуд» с использованием системы условного доступа Irdeto.
Оптовая цена планируется не дороже 490 гривен за приемник.
Напомним что компания «Ромсат» выступила основным интегратором при построении сети «Зеонбуд» в 2011 году.
Dreambox DM 7020 HD, Dreambox DM 800 HD Se HDD 2.5" 500 GB,AzBoX Elit HD HDD 3.5" 2 ТB ,DRE 4000 (90,85,80,75,66,60,53,39,36,31,19,16,13,9,4.8E - 4W)
Дата: Вівторок, 13.03.2012, 16:40 | Повідомлення # 156
V.I.P
Країна:
повідомлень: 3493
Статус:
В Украину поступила первая партия эфирных цифровых приемников
Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания на своей официальной странице в социальной сети Facebook сообщил, что по информации горячей линии Госкомтелерадио и ООО "Зеонбуд" первая партия приемников для просмотра эфирного цифрового телевидения (DVB-T2) уже прибыла в Украину. Планируется, что на полках магазинов они появятся в конце следующей недели.
Представитель Нацсовета также попросил не забывать, что регулятор в этом вопросе может выступать только как ретранслятор информации переданной ООО "Зеонбуд". Также сообщается, что в ближайшее время заработает колл-центр ООО "Зеонбуд".
Журнал Mediasat ранее уже сообщал о первых приемниках для эфирной "цифры", которые на украинский рынок поставят компании Стронг-Украина и Ромсат, соответственно это будут Strong 8500 и TRIMAX TR-2012HD.
Dreambox DM 7020 HD, Dreambox DM 800 HD Se HDD 2.5" 500 GB,AzBoX Elit HD HDD 3.5" 2 ТB ,DRE 4000 (90,85,80,75,66,60,53,39,36,31,19,16,13,9,4.8E - 4W)
Дата: Вівторок, 20.03.2012, 12:45 | Повідомлення # 157
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28504
Статус:
Цінинацифрові декодеривиявляться
вище оголошених раніше
Перша партія декодерів, яка вже надійшла в Україну до кінця цього тижня може з'явитися в українській роздрібній торгівлі. "Спочатку це будуть приставки Strong", - заявив генеральний директор Зеонбуд Віктор Галич, повідомивши також, що ціни для кінцевого користувача, на жаль, відрізняються від тих орієнтовних цін, які були спочатку озвучені на прес-конференції 31 січня (на рівні $ 50). "Ми намагаємося вирішити цю проблему", - зазначив він.
За цінами поки ясності немає, станом на минулий тиждень роздрібні ціни називалися на рівні від 600 грн.
Нагадаємо, наприкінці січня повідомлялося про те, перша партія приставок складе близько 200 тис. пристроїв і призначена для вільного продажу всім бажаючими. Вартість цих приставок повинна була скласти близько $ 50. Зараз в ефірній цифрової мережі Зеонбуду вже йде мовлення тих телерадіокомпаній, які перемогли в конкурсі на частоти. Всього в цифровому пакеті буде доступно 32 канали.
Дата: Вівторок, 20.03.2012, 19:48 | Повідомлення # 158
V.I.P
Країна:
повідомлень: 3493
Статус:
Госкомтелерадио Украины к концу недели определиться с поставщиками эфирных приемников для малообеспеченных
Государственный комитет телевидения и радиовещания до конца недели намерен определиться с победителями тендера на поставку цифровых ТВ-приемников для малообеспеченных слоев населения, сообщили агентству "Интерфакс-Украина" в комитете.
"В настоящее время завершается тендер на поставки (ТВ-приемников - ИФ) для малообеспеченных слоев. Скорее всего, победитель определится на этой неделе", - сообщили в Госкомтелерадио.
При этом в ведомстве не смогли уточнить, поступили ли в продажу цифровые устройства для остального населения, как это анонсировалось ранее. В провайдере национальной сети ООО "Зеонбуд" также не предоставили информацию по этому вопросу.
Как сообщалось, по данным Национального совета по вопросам телевидения и радиовещания 200 тыс. ТВ-приемников по цене около $50 были поставлены в Украину на прошлой неделе и до конца этой недели должны появиться в рознице.
Госбюджет на 2012 год предусматривает 350 млн грн на обеспечение населения устройствами цифрового телесигнала. Эти средства будут израсходованы на приобретение ТВ-приемников для малообеспеченных слоев населения.
Dreambox DM 7020 HD, Dreambox DM 800 HD Se HDD 2.5" 500 GB,AzBoX Elit HD HDD 3.5" 2 ТB ,DRE 4000 (90,85,80,75,66,60,53,39,36,31,19,16,13,9,4.8E - 4W)
Дата: Середа, 21.03.2012, 21:32 | Повідомлення # 159
V.I.P
Країна:
повідомлень: 3493
Статус:
Правительство Украины утвердило порядок обеспечения населения сет-топ-боксами
21 марта Кабинет Министров принял постановление «Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для обеспечения населения средствами принятия сигналов цифрового телерадиовещания». Об этом «Телекритика» сообщил источник в правительстве.
Информация о принятии документа является на правительственном портале, но текст постановления на сайте пока отсутствует.
По информации источника, суть проекта постановления, разработанного Госкомтелерадио и усовершенствованного Кабмином, не изменилась: в постановлении предусмотрены те же категории малообеспеченных граждан и порядок их обеспечения сет-топ-боксами.
В 2012 году телетюнером обеспечиваются:
1) инвалиды первой и второй группы;
2) инвалиды войны третьей группы;
3) лица, воспитывающие ребенка-инвалида, при условии что ребенок проживает вместе с ними;
4) лица из малообеспеченных семей, которые получают государственную социальную помощь согласно Закону Украины "О государственной социальной помощи малообеспеченным семьям";
5) лица, которые получают субсидию для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг в течение отопительного периода 2011-2012 годов.
До 1 июля 2012 года местные управления труда и социальной защиты населения формируют списки граждан, которые безвозмездно обеспечиваться телетюнер, а Госкомтелерадио до 1 августа 2012 собирает эти списки.
Средства из государственного бюджета (350 млн 120 тыс. грн.) Направляются Госкомтелерадио на осуществление расходов, связанных с закупкой телетюнер и услуг по доставке посылок с тюнерами.
Напомним, что Госкомтелерадио уже успел объявить тендер на закупку сет-топ-боксов, финал которого должен состояться сегодня, 21 марта. Но, по данным источников «Телекритики», финал тендера переносится на апрель, так Госкомтелерадио после принятия правительственного постановления вносить изменения в условия участия в тендере. «Если раньше главными условиями были опыт работы и сроки поставки, то теперь главным приоритетом должно стать цена», - сообщил источник.
Председатель Госкомтелерадио Александр Курдинович обещает прокомментировать ситуацию вокруг правительственного постановления и тендера на брифинге 22 марта.
Dreambox DM 7020 HD, Dreambox DM 800 HD Se HDD 2.5" 500 GB,AzBoX Elit HD HDD 3.5" 2 ТB ,DRE 4000 (90,85,80,75,66,60,53,39,36,31,19,16,13,9,4.8E - 4W)
Дата: Четвер, 22.03.2012, 17:58 | Повідомлення # 160
V.I.P
Країна:
повідомлень: 3493
Статус:
Безкоштовні сет-топ-бокси отримають тільки ті, хто напише заяви
До 1 липня 2012 року
Щоб отримати безкоштовно сет-топ-бокс (телетюнер для прийому цифрового сигналу), малозабезпечені громадяни повинні до 1 липня 2012 року звернутися до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення із відповідною заявою. На цьому наголосив голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович на брифінгу 22 березня.
«Відповідно до чинного законодавства ми можемо надавати телетюнери виключно за добровільною заявою зазначених категорій громадян. По-іншому змусити їх або силоміць доставляти телетюнери ми не будемо», - заявив він.
Такий порядок прописано в ухваленій 21 березня урядом постанові «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення».
Відповідно до постанови, безкоштовно сет-топ-бокси можуть отримати:
- усі інваліди першої та другої групи (у тому числі інваліди війни цих груп);
- інваліди війни третьої групи;
- особи, які виховують дитину-інваліда, за умови що дитина проживає особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»;
- особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.
Безкоштовне надання сет-топ-боксів відбуватиметься за правилом: один телетюнер - на одне житлове приміщення.
Зразки заяв та вся необхідна інформація з питань одержання, підключення та користування телетюнером будуть оприлюднені на стендах у місцевих органах соціального захисту, на офіційних веб-сайтах Держкомтелерадіо, Мінсоцполітики, місцевих органів влади, громадських організаціях захисту прав інвалідів тощо. Крім того, найближчим часом розпочнеться інформаційна кампанія стосовно можливостей безкоштовного одержання телетюнерів. До 1 серпня 2012 року Держкомтелерадіо збирає на основі заяв списки громадян, яким надаватимуть телетюнери, після чого починається доставка пристроїв. «Доставка буде здійснюватись поштою по мірі надходження заяв громадян до органів соціального захисту та формування списків місцевими державними адміністраціями. Черговість доставки визначатиметься також по мірі надходження заяв. Тобто хто раніше подасть заяву, той раніше отримає телетюнер», - повідомив пан Курдінович. Нагадаємо, що в державному бюджеті на 2012 рік на забезпечення незахищених верст населення сет-топ-боксами передбачено 350 млн 120 тисяч гривень. Держкомтелерадіо очікує, що зможе забезпечити цього року за ці кошти приблизно 685 тис. - 695 тис. сімей. Переможця тендеру на постачання бюджетних сет-топ-боксів мають визначити в першій декаді квітня.
Dreambox DM 7020 HD, Dreambox DM 800 HD Se HDD 2.5" 500 GB,AzBoX Elit HD HDD 3.5" 2 ТB ,DRE 4000 (90,85,80,75,66,60,53,39,36,31,19,16,13,9,4.8E - 4W)
З 26 березнявДержкомтелерадіо Українизапрацює телефон«гарячої лінії»(044) 239-61-09, за яким кожен бажаючий зможе дізнатися про можливість безкоштовного отримання телетюнера.
Про це на сьогоднішньому брифінгу в прес-центрі Укрінформу заявив голова Держкомтелерадіо України Олександр Курдинович. Працівники Держкомтелерадіо надаватимуть консультації та роз'яснюватимуть порядок забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення, який був прийнятий постановою Кабінету Міністрів України 21 березня цього року.
До категорії громадян, які безкоштовно можуть отримати телетюнер потрапили всі інваліди першої та другої групи (в тому числі інваліди війни цих груп), інваліди війни третьої групи, особи, які виховують дитину-інваліда, за умови що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні, особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.
Для безкоштовного отримання телетюнера громадяни, які відносяться до зазначених категорій, повинні до 1 липня 2012 року звернутися до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення з відповідною заявою. Зразки заяв та вся необхідна інформація з питань одержання, підключення та користування ТВ-тюнером будуть оприлюднені на стендах в місцевих органах соціального захисту, на офіційних сайтах Держкомтелерадіо, Мінсоцполітики, місцевих органів влади, громадських організаціях захисту прав інвалідів і т.д.
Доставка телетюнерів громадянам буде здійснюватися поштою в міру надходження заяв громадян до органів соціального захисту та формування списків місцевими державними адміністраціями. Черговість доставки визначиться також у міру надходження заяв. Тобто - хто раніше подасть заяву - то раніше отримає телетюнер.
Безкоштовне надання телетюнерів зазначеним категоріям громадян буде відбуватися за правилом: один телетюнер - на одне житлове приміщення.
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення
Дата: Неділя, 25.03.2012, 19:44 | Повідомлення # 162
V.I.P
Країна:
повідомлень: 3493
Статус:
Цифровий глядач – 2012: село і кабель
Цифрова телевізійна аудиторія в Україні сягнула 11,7 млн осіб (3,7 млн домогосподарств). З них близько 10 млн мають супутник, 1,5 млн – цифровий кабель. До кінця поточного або наступного року до цієї когорти приєднаються глядачі ефірної цифри, які нині складають 20-мільйонну аудиторію аналогового ефіру. Дані щодо типу прийому сигналу останнього установчого дослідження в середині березня представила на конференції «Телевізійні вимірювання» директор департаменту медіадосліджень «GfK-Україна» Ольга Росманова.
За даними GfK, кожна з областей України наразі має понад 10% домогосподарств із цифровим телебаченням. У центрі та на заході країни таких домогосподарств найбільше.
46% усієї аудиторії супутникового телебачення проживає в сільській місцевості: на сьогодні вже 29% сільських домогосподарств мають супутникові тарілки. У західних областях цифра сягає 31,5%. «Звісно, це відбулося тому, що аналоговий прийом недостатньо хороший для певного типу місцевості, – зазначає Ольга Романова. – Це свідчить як про підвищення активності продавців супутника, так і про зростання доходів сільських мешканців, які дозволяють собі поставити супутник». 31% власників тарілок мешкають у невеличких містах (із населенням, меншим за 50 тис.), 23% – у більших містах.
У великих містах глядачі надають перевагу цифровому кабелю. «У великих містах ми бачимо поступове, не таке швидке зростання цифри, що пов’язано з тим, що аналоговий кабель у нас ще досить суттєво розповсюджений, і, як показують результати дослідження, люди не планують відмовлятися від аналогового кабелю», – розповідає пані Росманова.
У Києві кабельний тип прийому сигналу охоплює 77% домогосподарств. Із них 39% – це аналоговий кабель, 61% – цифровий.
За дослідженням GfK, IPTV ще не отримав належного розповсюдження в Україні. «При такому хорошому розповсюдженні кабелю провайдерам IPTV, а це переважно інтернет-провайдери, треба серйозно працювати, щоб завоювати глядача», – вважає Ольга Росманова.
Щоб оцінити цифрову перспективу різних типів прийому сигналу в майбутньому, компанія проаналізувала аудиторію, яка користується кабелем, супутником та ефіром.
Супутник. За своїми характеристиками аудиторія, яка надає перевагу цифровому супутнику, – це молодий глядач із доходом, вищим за середній, більша частина – чоловіки. «Платити за супутник ми не готові. Проте у великих містах простежується тенденція, що люди починають встановлювати платні супутники. У 2011 році ця цифра досягла 11%», – зазначила Ольга Росманова.
Кабель. Кабельний глядач зосереджений у великих містах. Із 2009 року цифри розповсюдження кабелю суттєво не змінюються, це свідчить, що такий тип прийому сягнув своєї стелі на даному історичному етапі. Пані Росманова припускає, що подальший рух буде в бік супутника і ще, можливо, в бік цифрового ефіру, «якщо держава прийме кардинальні заходи з його розповсюдження».
У селах цифровий кабель наразі маже відсутній, однак кабельні оператори, за словами пані Росманової, мають наміри щодо цих населених пунктів.
Переважно кабельний глядач – це жінки віком старше 35 років із доходом вище середнього.
Ефір. Глядач ефірного телебачення зосереджений у селах: 42% – села, 34% – міста «50 тис.+». «Тобто нам доведеться працювати з глядачем, який ще не захотів або не зміг переключитися на супутник. У нього були на це свої причини, і він цього не зробив добровільно. І це необхідно враховувати в піар-компаніїях при переході на цифру», – сказала Ольга Росманова. За її словами, увага до ефірного телебачення знижується, однак не простежується різкого та суттєвого падіння.
Переважно ефірний спосіб прийому розповсюджений у східних та північних областях. Глядач ефірного телебачення – людина старшого віку, низького доходу, може проживати без дітей на самоті. Загалом в Україні 21 мільйон таких глядачів (8,4 мільйона сімей). Саме вони є потенційною аудиторією ефірної цифрової мережі, яка має розбудуватися в Україні у 2012-2013 роках.
Дата: Вівторок, 27.03.2012, 11:32 | Повідомлення # 163
V.I.P
Країна:
повідомлень: 3493
Статус:
Громадська рада Нацради висловила невдоволення рекламним роликом «Зеонбуду»
Громадська рада при Національній раді з питань телебачення і радіомовлення висловила невдоволення рекламним роликом про впровадження цифрового телебачення. Про це повідомляється на сайті Нацради.
Як уточнив «Телекритиці» секретар громадської ради Ігор Розкладай, на думку членів дорадчого органу, в ефірі розповсюджено ролик, який тільки заплутує глядачів. Члени ради вирішили звернутися до компанії «Зеонбуд» з проханням надати план інформаційної кампанії.
Також члени громадської ради обговорили закритість інформації щодо технічних умов для цифрових сет-топ-боксів. За словами члена ради Олександра Глущенка, вирішили звернутися до «Зеонбуду» з проханням надати технічні характеристики для кінцевого обладнання. «У Росії на сайті РТРС (оператор цифрового телебачення) розміщено файл, з якого виробнику чітко зрозуміло, яких пристроїв потребує ринок і що треба розробляти. А кінцевий абонент чітко розуміє, що він отримає. У нас на офіційному сайті провайдера така інформація наразі відсутня», - пояснив пан Глущенко «Телекритиці».
Крім того, члени громадської ради обговорили ситуацію щодо діяльності робочої групи, яка працює над новою редакцією закону «Про телебачення і радіомовлення» та висловили свої зауваження стосовно того, що не створено концепції розробки нового закону. Домовилися надавати робочій групі свої конкретні пропозиції щодо окремих норм.
Засідання громадської ради відбулося 23 березня. На ньому були присутні голова Павло Моісеєв, секретар Ігор Розкладай, та члени цього органу Олександр Глущенко, Олена Зеленська, Тетяна Котюжинська, Олександр Макарський, Оксана Приходько та Андрій Соломаха.
Dreambox DM 7020 HD, Dreambox DM 800 HD Se HDD 2.5" 500 GB,AzBoX Elit HD HDD 3.5" 2 ТB ,DRE 4000 (90,85,80,75,66,60,53,39,36,31,19,16,13,9,4.8E - 4W)
Дата: Середа, 28.03.2012, 10:31 | Повідомлення # 164
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28504
Статус:
До кінця квітнявУкраїнузавезуть
400 тис. приставок під«цифру»
Друга партія приймачів для цифрового ефірного мовлення в кількості 200 тис. буде поставлена в Україну в квітні 2011 р. Про це «proIT» повідомили в компанії «Зеонбуд».
Як відзначили в компанії, перша партія приймачів (200 тис.) була поставлена в березні. З якої 10 тис. приймачів пішли в регіони України.
Приймачі були поставлені компаніями Strong і Romsat.
««Strong» і «Romsat» мають потужності для обробки (тестувати і активувати) близько 10 тис. приставок в день для подальшого продажу», - заявили в «Зеонбуд».
У компанії підкреслили, що через 2 - 3 місяці мають з'явитися нові постачальники телеприставок.
У «Зеобуд» також розповіли, що конверти з пропозиціями по поставкам бюджетних тюнерів учасниками тендеру будуть розкриті, орієнтовно, на наступному тижні. Нагадаємо, що в Україну буде поставлено близько 700 тис. за 350 млн. грн. бюджетних коштів.
Дата: Середа, 28.03.2012, 14:04 | Повідомлення # 165
V.I.P
Країна:
повідомлень: 3493
Статус:
Первые 10 тыс. приемников цифрового телевидения отправлены в регионы, - "Зеонбуд"
В регионы Украины были отправлены 10 тыс. приемников цифрового телевидения. Об этом заявил генеральный директор компании "Зеонбуд" Виктор Галич.
Он также уточнил, что приёмники ввезены в Украину компаниями Strong и Romsat. И эти компании имеют обязательство отпускать приемники по цене не более 490 грн. с учётом НДС.
"Перед отправкой для продажи в регионы каждый приёмник активируется и проходит тест на работоспособность, т.е. приёмники поступают к телезрителям в полной готовности к работе" - сказал Виктор Галич.
"Зеонбуд" - провайдер новой национальной сети цифрового телевидения, которая предоставляет бесплатное телевидение для телезрителей, а также 32 украинские общенациональные и местные телепрограммы.
Dreambox DM 7020 HD, Dreambox DM 800 HD Se HDD 2.5" 500 GB,AzBoX Elit HD HDD 3.5" 2 ТB ,DRE 4000 (90,85,80,75,66,60,53,39,36,31,19,16,13,9,4.8E - 4W)