Дата: Вівторок, 05.01.2010, 11:05 | Повідомлення # 271
Зам.Адмін
Країна:
повідомлень: 227
Статус:
НКРСвиступає проти приватизаціїКРРТ
Національна комісія регулювання зв'язкувиступила на підтримку запропонованого Кабінетом Міністрів Верховній Радізаконопроекту5408, яким пропонується заборонити приватизаціюКонцерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення.
За інформацією Ukranews, 24 грудня комісія схвалила проект свого листа в парламентський комітет з питань транспорту і зв'язку, в якому підтримала ініціативу уряду.
На думку НКРС, головною метою законопроекту є посилення контролю держави за збереженням і використанням майна підприємства, яке має загальнодержавне значення.
Нагадаємо, що в грудні Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді заборонити приватизацію Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення.
КРРТ є державним оператором телерадіомовлення, радіорелейному і супутниковому зв'язку; здійснює трансляцію державних теле- і радіоканалів по всій території країни, а також супутникове мовлення в європейських країнах. Концерн знаходиться в управлінні Міністерства транспорту і зв'язку.
Дата: Вівторок, 05.01.2010, 11:30 | Повідомлення # 272
Зам.Адмін
Країна:
повідомлень: 227
Статус:
ОператорМедіаТранзитприпиняє існування
Незабаром український оператор МедіаТранзит скоріш за все припинить надавати телекомунікаційні послуги з допомогою супутника. Про це повідомляє Польське інтернет - видання Satkurier.
Зараз оператор здійснює трансляцію лише трьох каналів: Малятко TV, English Club TV i Буковина. МедіаТранзит обслуговує транспондер EG6 (12,737 ГГц, пол. V, SR: 6000, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK) на супутнику Sirius 4 (4,8E).
Канал Малятко ТV вже змінив оператора на Укркосмос і перейшов на супутник Hellas Sat 2 (39Е), tp. 8 (11,512 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 7/8; DVB-S/QPSK). В той же час був вимкнений сигнал з 4,8Е, канал як і раніше можна знайти в пошуку, але подається занадто слабкий сигнал. Малятко ТV є каналом, який призначений для молодих глядачів до 14 років. Канал транслює українські, російські і закордонні мультфільми.
До 15 січня МедіаТранзит припинить мовлення тематичного каналу з навчанням англійської мови English Club TV, який тестується на новій частоті супутника Sirius 4 (4,8E), tp. B22 (12,130 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK). Канал проводить експерименти з новим графічним оформленням і форматом 16:9. Крім того, з'явилась зовсім інша рамка, тому глядачі English Club TV до 15 січня зможуть вибирати різні версії цього каналу.
Наразі немає інформації щодо зміни параметрів регіонального каналу Буковина. Однак і в цьому випадку найближчим часом можна чекати на переходи на іншу частоту.
Завершення діяльності МедіаТранзиту може бути продиктоване фінансовим станом. 1 листопада від його послуг відмовилися канали Меню ТБ, Турбюро, 2Т, КіКо, Планета і Світ і перейшли в Укркосмос на супутник 39Е.
У свою чергу експерт журналу "Медіасат" Олександр Глущенко стверджує, що цей факт не відповідає дійсності. "Пакет Медіатранзит може швидше змінити частоту чи супутник, ніж припинити своє існування" - заявив він.
Джерело - Телепростір По матеріалах- www.protv.net.ua
Дата: Неділя, 10.01.2010, 20:28 | Повідомлення # 273
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28704
Статус:
Старий сайт транспондерных новин припинив свою роботу
З нового рокуприпинив свою роботу
популярний ресурс SATCODX.com
З 1996-го рокувін знайомив любителів супутникового телебачення з транспондерными новинами на геостационарних супутниках зі всього світу і саме з цього проекту вийшов популярний ресурсlyngsat.com.
Останніми роками своєї роботи SATCODX працював на 36 мовах, в т.ч. і на російському. На жаль, останніми роками на даному ресурсі були присутні застарілі дані по мовленню з супутників, та і система публікації транспондерных новин була досить складною для розуміння. Цілком можливо, що це привело до того, що старий супутниковий ресурс не витримав конкуренції з lyngsat.com і іншими відомими аматорам sat-tv ресурсами.
В даний час всі відвідувачі SATCODX перенаправляються на сайт dishpointer.com.
Дата: Четвер, 14.01.2010, 15:49 | Повідомлення # 274
знаток
Країна:
повідомлень: 45
Статус:
Общественное телевидение Польши запустит еще два новых тематических канала. Общественное телевидение Польши - медиагруппа Telewizja Polska (TVP) - получила лицензии на запуск еще двух тематических телеканалов - TVP Parlament, что будет освещать деятельность органов власти Польши, и TVP Seriale, канал сериального показа. Об этом сообщает media2.pl.
Как известно, сегодня в состав медиагруппы TVP входят универсальный канал общественного телевидения TVP 1, развлекательный TVP 2, информационный TVP Info, канал иновещания TVP Polonia, а также TVP Sport, TVP Kultura, TVP Historia и канал высокой четкости TVP HD.
15 сентября 2009 года Telewizja Polska запустила собственную цифровую платформу.
В планах группы также запуск образовательного телеканал TVP Cogito.
Дата: Четвер, 14.01.2010, 21:00 | Повідомлення # 275
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28704
Статус:
Український журналMediasat
вийшов на російський ринок
Український щомісячний інформаційно-аналітичний журнал проТБ, радіомовлення і телекомунікаціїMediasatвийшов на російський ринок.
З 1 січня 2010 рокукожен громадянинРосійської Федераціїможе оформити підписку на видання у всіх відділенняхФГУП «Пошта Росії»по підписному індексу22040.
За словами співзасновника журналу Олександра Глущенко, плани виходу видання за межі України з'явилися досить давно, а першим іноземним ринком для виходу вибрана Росія. Пакет документів на здобуття індексу був поданий ще навесні 2009 років, але оформлення такого роду паперів процес досить тривалий, тому зайняв у нас більше 6 місяців і до кінця 2009 року ми отримали індекс і видання було внесено до Каталога підписних видань Росії. Як відзначив Олександр Леонідович: «Ринки ТБ Росії і України тісно зв'язані між собою і кордони між ними умовні. Оскільки основна тематика журналу - сфера супутникового ТБ, а воно не має кордонів, то і в журналу, присвяченого даній галузі їх бути не повинно, тому вихід на російський ринок подія закономірна».
Журнал Mediasat орієнтований на фахівців телерадіокомпаній, кабельних і мультисервисных мереж, менеджерів різних сегментів телевізійного і телекомунікаційного ринків, а також містить інформацію для професійного зростання і успішного ведення бізнесу у сфері ТБ, радіомовлення і телекомунікацій. На сторінках журналу публікуються останні новини про події не лише ринку України, але і Росії і країн СНД. Саме тому журнал Mediasat буде не лише интересным, але і корисним кожному російському читачеві.
Професійний підхід редакції до формування вмісту журналу, репортажі і інтерв'ю з представниками провідних компаній в області супутникового і кабельного ТБ українського і російського ринків, будуть цікаві як професіоналові, так і рядовому читачеві.
На сьогоднішній день з упевненістю можна заявити, що журнал Mediasat є єдиним українським виданням, у сфері телебачення і суміжних з ним галузей, яке вийшло на російський ринок.
*****
«Mediasat» - щомісячний інформаційно-аналітичний журнал про ТБ: новини, технології, огляди, нова продукція, тестування, реалізовані проекти. Основна тематика - телебачення (супутникове, кабельне, ефірне, IPTV, радіомовлення, телекомунікації).
У 2009 році журнал заснував щорічну премію «Media & Sat Leaders» в області контента, платформ платного телебачення, абонентського устаткування, яка проводиться в рамках міжнародної виставки EEBC.
Підписний індекс: 98574 (Укрпошта, Україна); 22040 (Пошта Росії, РФ). Сайт: www.mediasat.net.ua Тел. (+38 061 218-55-84)
Дата: П`ятниця, 15.01.2010, 10:37 | Повідомлення # 276
V.I.P
Країна:
повідомлень: 3493
Статус:
Телеканал "Интер" уходит из большого спорта
Входящий в группу "Интер" спортивный телеканал "Мегаспорт" в ближайшее время перестанет существовать в его нынешнем виде. Вчера руководство группы уволило всех сотрудников "Мегаспорта" – около 150 человек, пояснив инициативу планируемым переформатированием канала. Стремление "Интера" сделать "Мегаспорт" более развлекательным может помочь каналу выйти на самоокупаемость – спортивный контент считается одним из самых дорогих, отмечают эксперты. Об увольнении 150 сотрудников телеканала "Мегаспорт" вчера в своем блоге сообщил чемпион мира по плаванию Денис Силантьев. Коллектив был предупрежден о сокращениях за два месяца, и сотрудникам выплачено выходное пособие, рассказал на условиях анонимности один из уволенных журналистов. По словам другого сотрудника канала, с некоторыми журналистами заключены трудовые соглашения о выполнении почасовой работы. Кроме того, на канале осталось около 20 человек технической службы. "Мегаспорт" – единственный украинский эфирный спортивный телеканал. По итогам 2009 года, по данным GfK Ukraine, он занял 16-е место среди телеканалов по доле аудитории – 0,97% при рейтинге 0,14% (аудитория – люди старше 18 лет в городах с населением более 50 тыс. человек). Массовые сокращения на "Мегаспорте" связаны с ребрендингом канала. "Нам объяснили, что канал будет переформатирован, и в марте планируется запустить обновленную версию,– говорит один из собеседников Ъ.– Ядро аудитории канала сейчас – люди старше 55 лет, руководство группы хочет омолодить аудиторию". По словам источника Ъ в группе "Интер", спортивные программы на канале останутся, но в другом формате: "Отклонений от лицензии не будет". В пресс-службе "Интера" от официальных комментариев отказались. "Мегаспорт" значительно снизил показатели аудитории после того, как в июле 2008 года группа "Интер" решила передать его частоты другому своему каналу – К1. Техническое покрытие "Мегаспорта" было намного выше, чем у К1: канал имеет лицензию на эфирное вещание во всех областных центрах, кроме Запорожья, тогда как К1 – лишь в 13 украинских городах (см. Ъ от 10 июля 2008 года). В конце прошлого года группа "Интер" заявила о намерении переформатировать "Мегаспорт", сделав акцент на спортивно-состязательных и развлекательных программах. Переформатирование должно завершиться в марте 2010 года, причем название канала останется прежним. Тогда же сотрудникам канала сообщили, что часть коллектива примут обратно в штат на переформатированный канал, часть – трудоустроят в структуре группы "Интер". Эфирные спортивные телеканалы теряют аудиторию не только в Украине. "Проблема любого спортивного канала – высокая цена на контент, это не окупается даже в России, где рекламный рынок в несколько раз больше украинского",– говорит исполнительный директор телеканала QTV (молодежный развлекательный канал) Илья Семенов. К примеру, осенью прошлого года российская ВГТРК заявила о создании телеканала "Россия 2" на базе канала "Спорт" и намерении сориентировать его на молодую аудиторию – от 25 лет. Одной из причин закрытия спортивного канала была названа именно дороговизна контента. "И это притом, что у канала была финансовая поддержка от государства",– отмечает господин Семенов. Переформатирование "Мегаспорта" в молодежно-развлекательный формат позволит снизить его затраты, считает Илья Семенов. "Насколько мне известно, 'Мегаспорт' сейчас неприбылен",– говорит генеральный директор сейлз-хауса "Интер-реклама" (входит в группу "Интер") Олег Павленко. Президент компании "Поверхность" (владеет спутниковыми каналами "Спорт 1", "Спорт 2" и другими) Виктор Самойленко ранее отмечал Ъ, что, к примеру, покупка прав на показ матчей одного из европейских чемпионатов может стоить от десятков тысяч до свыше миллиона евро за сезон. Для сравнения, затраты QTV на закупку контента в этом году составят около $1,5 млн, отметил господин Семенов. Он отмечает, что QTV, вещающий с осени 2008 года, планирует выйти на окупаемость уже в 2011 году.
Dreambox DM 7020 HD, Dreambox DM 800 HD Se HDD 2.5" 500 GB,AzBoX Elit HD HDD 3.5" 2 ТB ,DRE 4000 (90,85,80,75,66,60,53,39,36,31,19,16,13,9,4.8E - 4W)
Дата: П`ятниця, 15.01.2010, 16:03 | Повідомлення # 277
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28704
Статус:
Російське телебаченняяк суспільна служба
Росіяупустила момент, коли можна було
державне телебачення трансформувати в суспільне
Концепція суспільного телебачення, відома, перш за все, завдяки практиці західноєвропейського ТБ, актуальна для Росії вже багато років. Дійсно, освічені інтелектуали не приемлют комерційні і досить схожі стратегії державного і приватного телебачення. До того ж в Росії склався парадокс: державне телебачення діє на ринку аналогічно комерційному, оскільки активно займається продажами реклами.
Сильне державне ТБ - окрім Росії - сьогодні існує і в Китаї, де воно теж займається пошуками і продажем реклами, але в Китаї в порівнянні з Росією державне ТБ відвертіше і жорстко підпорядковано державній ідеології. Там в наявності в'язка державної власності і державної ідеології, а реклама притягується як додаткове джерело доходів. Російське ж державне ТБ, державне за типом власності, виступає гравцем на ринку реклами, і свої програми підпорядковує логіці ринку, в результаті воно вимушене ставати по ідеології, по цінностях комерційним телебаченням.
Звичайно, здається, що в цих умовах єдиним порятунком може стати суспільне телебачення. І приклад Великобританії як родоначальниці суспільного телебачення до цих пір виглядає дуже привабливим. Але хочу послатися на думку Єгора Коливанова, що захистив дисертацію по моделях суспільного телебачення в Європі. Він порівняв суспільне телебачення Великобританії 1920-х років з насінням, кинутим в розпушену, живильну, ніким не зайнятий грунт. У такому грунті воно змогло прорости і дати прекрасний результат. В умовах Росії ж кидати потрібно в асфальт, загорнений комерційним мовленням. Чи зможуть в нім пробитися здорові паростки суспільного телебачення?
Мені здається, що для нас суспільне ТБ - ідеал, цінність, до якої необхідно прагнути. Але побудова суспільного телебачення в сучасних умовах Росії складно з ряду причин. По-перше, політична культура Росії не передбачає суспільного контролю, контролю цивільного суспільства у сфері ТБ, як і мас-медіа в цілому. У нас немає ні соціальних, ні аудиторних, ні економічних механізмів контролю телебачення. При цьому економічна модель суспільного ТБ у ряді країн передбачає абонентську плату. Сьогодні ж, в умовах великої безкоштовної пропозиції телевізійних каналів в Росії, здається, що росіяни не готові навіть до невеликої плати.
Є і друга причина. Єдиною силою, здатною організувати суспільне телебачення: виділити частоту, залучити інвестиції, створити технологічну інфраструктуру і тому подібне, у всіх країнах виступала держава. На жаль, в нашому товаристві довіри ні до приватного бізнесу, ні до держави немає. Тому, якщо сьогодні хтось говоритиме про те, що збирає пожертвування для суспільного телебачення, то боюся, глядачі не повірять. У 1990-х рр. в Росії вже була спроба створити під маскою суспільного ТБ комерційний канал, пригадаємо ОРТ.
Нарешті, третій момент. Само суспільне телебачення в Західній Європі і в тій же Великобританії знаходиться сьогодні в досить тяжких умовах конкуренції з комерційним телебаченням. Фінське суспільне телебачення «Юлейсрадіо»(Yleisradio, YLE) конкурує з рекламними телеканалами MINOS-TV і Nelonen. У Великобританії ВПС вже з 1950-х рр. конкурувало з I - TV, а з 1980-х ще 4-й і 5-й канали стали конкурентами. Конкуренція в Італії між суспільним телебаченням і комерційними телеканалами групи Mediaset, що знаходяться у власності С. Берлуськоні, загострена до межі. Треба розуміти, що сама модель суспільного телебачення не гарантує відходу комерційного ТБ з ринку, його ослабіння.
Чи є якийсь вихід? Думаю, є. Телебачення є суспільним ресурсом: і технічним, і політичним, і культурним. Тому в багатьох країнах, де воно не виступає настільки жорсткою альтернативою комерційному, наприклад, в США, за телебаченням і радіо закріплена важлива функція - суспільної служби. У сучасному суспільстві подібна функція властива і ряду інших інститутів, наприклад, освіті. Воно (освіта) суспільна служба, і незалежно від форми власності, за ним закріплений деякий стандарт якості, тому всі освітні програми повинні задовольняти стандартам, певною державою і суспільством. Музеї - це теж суспільна служба, вони повинні служити всім, незалежно від форми власності. Реалістичніша дорога для Росії: в умовах ліцензії телемовців прописувати зобов'язання мовців як суспільної служби. Це можуть бути ті ж зобов'язання, які визначають принципи суспільного телебачення, але їх слід було б поставити в діяльність ТБ як свого роду суспільне навантаження. Це повинно бути визначено державними документами, але все-таки після прилюдних дискусій. Ось тут якраз і слід задіювати інститути цивільного суспільства - недержавні організації, організації глядачів, споживачів, експертні співтовариства для того, щоб сформулювати стандарт якості для конкретних програм: новин, політичної і економічної аналітики, дитячих, документальних передач. І поставити виконання цього стандарту в обов'язок всіх мовців, одержуючих ліцензію від держави. Така система є. Вона існує в певній формі в США, де всі комерційні станції за законом 1948 р. зобов'язані не менше 5% часу відводити новинам. Подібна практика ще розвиненіша в Данії, де комерційний канал «ТБ-2» виконує функції суспільної служби, і в частині своїх програм повинен відповідати цінностям суспільного мовлення.
Ось так, я думаю, без залучення спеціальних інвестицій, без спеціальних організаційних зусиль можна сформувати суспільний запит на певних типів програм, спробувати наблизити ідеали суспільного мовлення до російської реальності. Боюся, що змусити людей платити абонентську плату і створити телеканал, вільний від впливу рекламодавців, в умовах російського ринку практично нереально. Ми, ймовірно, упустили той момент, коли можна було державне телебачення трансформувати в суспільне, як зробили багато країн Східної Європи.
Завершальне посилання полягає в тому, що старий підхід до створення суспільного ТБ сьогодні не працює ще і тому, що є інтернет, є нові медіа і є ті самі нові інтерактивні платформи, які зволікають молодіжну аудиторію. Зараз необхідне усвідомлення нового підходу, при якому за всіма мовцями, у тому числі і в інтернеті, буде закріплений статус суспільної служби. І вони як суспільна служба повинні будуть відповідати тим стандартам, які суспільство для них сформує.
Дата: Неділя, 17.01.2010, 10:37 | Повідомлення # 278
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28704
Статус:
УСловацькій Республіціофіційно
почала роботу платформа Magio Sat.
Насловацькому ринкувчораофіційно почала роботу супутниковаDTH платформа Magio Sat.
На додаток до словацьких програм пропозиція включає тематичні програми ітри станціїуформаті високої чіткості (HDTV).
Magio Sat новий продукт компанії Slovak Telekom, метою якого є надання прийому цифрового ТБ в районах, не охоплених IPTV Magiî. Супутникова Magiî пропонує два крупні пакети програм: Magio Sat Start і Magio Sat Klasik. Крім того, до цих двох пакетів можна замовити і інші програми - HBO, Cinemax, HBO + Cinemax, HD а Maпarskэ.
ПакетMagio Sat Start Самий нижчий пакет включає в цілому 12 телестанцій - практично всі загальнонаціональні і деякі інші станції, у тому числі чеські - Jednotka (STV1), Dvojka (STV2), Trojka (STV3), Markķza, TV Doma, TV JOJ, JOJ Plus, Іt1, Іt2, Prima, TA3 і TV Lux. Цікавою особливістю є наявність чеського комерційного телебачення Пріма, оскільки воно не має прав на мовлення за межами Чеської Республіки. Вартість пакетуMagio Sat Start7,95 євро в місяць, самостійна активація1 євро.
ПакетMagio Sat Klasik Пропонує клієнтам ширший вибір програм з 35 каналів. На додаток до вище 12 програм, цей пакет також включає: CNN International, Film+, Filmbox, Filmbox Extra, Disney Channel, AXN, Spektrum, Discovery Channel, Animal Planet, National Geographic, Viasat History, Viasat Explorer, Travel Channel, TV Paprika, Nova Sport, Sport 1, Eurosport, Minimax/Animax, Cartoon Network/TCM, MTV Europe, VH1, JimJam, Blue Hustler. Вартість пакетуMagio Sat Klasik7,95 євро в місяць, але лише протягомперших 12 місяців, далі11,95 євро в місяць, самостійна активація1 євро. Цей пакет може залучити кандидатів, які шукають багатоканальну пропозицію з привабливими програмами за розумною ціною. У перший рік роботи навіть найдешевший на ринку супутникового платного ТБ.
ПакетиHBO, Cinemax, HBO + Cinemax, HD, Maпarskэ До пакетів Magio Sat Start і Magio Sat Klasik можна замовити будь-який з пакетів Premium - HBO (канали HBO, HBO2, HBO Comedy), Cinemax (Cinemax, Cinemax 2), HBO + Cinemax (канали HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax а Cinemax 2), HD (History HD, Eurosport HD, National Geographic Channel HD), Maпarskэ (RTL Klub, Cool, Hķr TV, Duna TV, M1, M2, Magyar TV а 4story!). Ціна підписки: ПакетHBO - 7,95 euro в місяць ПакетCinemax - 7,35 euro в місяць ПакетHBO + Cinemax - 9,95 євро в місяць ПакетHD - 3,95 euro в місяць Пакетугорських програм - 1,95 euro в місяць
Дата: Вівторок, 19.01.2010, 15:37 | Повідомлення # 279
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28704
Статус:
ПередплатиMediasatта виграйHDTVресивер
Журнал«Mediasat»традиційно оголосив про початок акції серед своїх передплатників, учасниками якої можуть стати всі бажаючі, що оформили підпискуна 2010 ріктерміномне менше 6 місяців.
Призи від партнерів:
ресиверGolden Interstar GI-S905 HD .
іGolden Interstar GI-T / S 84CI PVRX - від компаніїGolden Interstar
ресиверStrong SRT 7335 CI - від компаніїСтронг Україна.
ресиверOPENBOX X-790CIPVR - від компаніїSat Systems.
ресиверSkyGate Net, конвертори моделей - SkyFly SF-55Q, SkyGate SG12 Twin LNB, SkyGate SG12 Quad LNB, SkyGate SG12 Octo LNB, SkyGate SG-33, SkyFly SF-55T, SkyFly SF-55S - від компаніїГефест.
ресиверSat Integral TH-7300 PVR - від компаніїSat Integral.
ресивериCosmoSat 7810 USB PVR
іCosmoSat 7800 USB PVR - від компаніїCosmoSat.
Розіграш призів відбудеться1 березня 2010 року, після чого результати будуть опубліковані в квітневомуномері і розміщені на сайті журналу.
Схема оформлення передплати досить проста. Ви можете вибрати будь-який із зручних для Вас варіантів, описаних нижче. Заповнити відрізний талон (опублікований у номері Mediasat № 01 (36) 2010 р.) і відправити його до редакції. Підписатися в будь-якому відділенні Укрпошти, відправивши копію квитанції про оплату до редакції. Оформити редакційну передплату, зателефонувавши до редакції і залишивши координати менеджеру за передплатою. Оформити підписку на сайті журналу, заповнивши передплатну форму для передплатників. Редакційна підписка вважається оформленої у разі надходження оплати за журнали на поточний рахунок «Mediasat», а також після отримання редакцією заповненої картки передплатника (передплатного талона Укрпошти).
Кореспонденцію можна надсилати за адресою: м. Запоріжжя, 69002, а / с 33-03,
Дата: Середа, 20.01.2010, 21:04 | Повідомлення # 280
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28704
Статус:
Супутникове ТБвТуреччині .
Враження туриста
Супутникове ТБвТуреччині
Перефразувавши фразу з фільму «Москва сльозам не вірить»: «Кожен радянський житель хоч раз в житті повинен відпочити в Сочі», в нашому випадку можна сказати: «Кожен житель радянського простору хоч раз повинен відпочити в Туреччині». Якщо ж до рівня всесоюзної житниці південне побережжя Туреччини трохи не дотягує, то на статус всесоюзної здравниці країна заслужила давно. Не підніматимемо питання про те, що Крим або Сочі кращі, лише сервісу не вистачає, темою статті є інший аспект.
Будь-яка людина зібралася відпочити, який хоч трохи цікавиться ТБ, напевно задасться питаннями: «Що я дивитимуся в готелі? Що дивляться місцеві жителі? А також, як розвивається у них в країні супутникове ТБ?».
Почнемо з готелів
У Туреччині все робиться на благо туристів, які інвестують чималі гроші в економіку країни. В першу чергу - це робиться для німців. Не дивуйтеся. Тут у них немало преференцій. «Титульна нація», який вони себе рахують, в шані в місцевого населення. У будь-якому готелі акцент робиться на телеканали з Німеччини. Для прийому з угрупування Айстра у позиції 19гр.в.д. використовуються антени в діаметрі 4-5-6 метрів. Інколи такі екземпляри зустрічаються навіть в приватних дворах і на дахах вілл.
Аби не будувати «ліс з антен» різного діаметру на кожному готелі, турки пішли по шляху кооперації. На території одного з готелів створюється антенне поле і встановлюються
антени, головна станція і далі сигнал роздається всім бажаючим сусідам. У нашому готелі особисто антени не було відмічено, але канали в мережі були присутні. Список українських і російських каналів в мережі залежить від «зоряності» готелю. Рахунок починається з одного-двох і закінчується десятком. Але це лише в тому готелі, який орієнтований на русскоговорящего клієнта. У одному з готелів Анталії ми в списку каналів знайшли НТВ і ДТВ, які прийняти можна лише з супутника ABS-1. Ось що означає - все для клієнта. В більшості випадків ситуація з наявністю каналів стандартна. Росіяни зможуть спокійно дивитися канали: Перший канал Європа, РТР Планета, РБК, MusicBox Russia, які приймаються з супутників HotBird, українцям достуні - Інтер+, 5-й канал, Новий канал, , що приймаються з супутника Sirius-4.
Список каналів одного з готелів5*вБелеке
Супутникове ТБвТуреччині
Сказати про те, що супутникове ТБ розвинене в Туреччині - означає нічого не сказати. Антени встановлені практично на всіх будинках, починаючи від «халуп» в трущобах, будках на полях, біля теплиць і закінчуючи будинками, віллами, особняками. Компанії, які займаються установками діляться на дві категорії: серйозні компанії, що працюють на ринку не один десяток років і установники, які перепрофілювалися з інших професій. Якщо перші готові «задорого» поставити не лише комплект з одним ресівером, але і спорудити міні-кабельну станцію для готелю, коттеджного містечка або поставити декілька антен з мультисвичами, то друга категорія знає лише один супутник - Turksat і за бажання клієнта поставити щось інше розводить руками, мол немає такого і бути не може і інших супутників не буває . При цьому 90% з першої категорії одночасно відносяться і до іншої. Справжніх профі - одиниці. Про існування супутників окрім HotBird і Turksat знає 10 з 90 установників, а набудувати «екзотику» може 1 з 45. Бажаних супутників або немає, або вони за горизонтом, або навіть за наявності чистого піднебіння прийому щось заважає. Мультіфід - також страшне слово для більшості з них. Щоб було зрозуміліше, повідаємо історію, яка трапилася з одним знайомим. Волею долі довелося йому жити в Туреччині. Стояла у нього антена діаметром 150 см налаштована на Експрес АМ-2 для прийому відкритого у той час пакету "Оріон-експрес". Про те, за яких обставин і з яким скандалами її довелося встановлювати, умовчимо. Довго йому довелося доводити, що на схід від 42 гр. теж є СУПУТНИКОВЕ ТБ. Так от, з'явилося у нього бажання дивитися не лише супутники у позиції 80 гр., але і 75 гр. У терміновому порядку була викликана група установників з Анталії. За допомогою слів, міміки і жестикуляції їм спробували пояснити, що раз є 150 см антена, другу ставити сенсу немає, потрібно просто поставити другий конвертор. Зрозуміти що таке «мультифид» вони довго не могли. Це виявлялося вищим за них розуміючи, а про наявність такого пристрою навіть не йшлося. У Туреччині є одна нехороша особливість, навіть якщо іноземець і розмовляє на турецькому, коли діалог заходить в безвихідь, його просто перестають розуміти. Попавши в таку патову ситуацію, наш земляк вирішив показати туркам, звідки вийшли Кулібіни. Тут же, на місці, за допомогою скотча і пасатижів був споруджений саморобний мультифид, прикріплений другий конвертор і налагоджений супутник ABS-1, 75 гр. в.д. Конструкція запрацювала, сигнал приймається, картинка є. Подиву місцевих «аборигенів» не було межі. Вони довго не могли зрозуміти, як таке може бути і як можна приймати відбитий сигнал не у фокусі ? Говорять, що тепер вони найдорожчі установники в Анталії і записуватися до них потрібно мінімум за місяць, тому що в порівнянні з іншими вони можуть більше.
[b]Багато антен на даху - звичайне видовище[/b]
Саморобний мультифід : скотч + пасатижі
Побачити в Туреччині на даху антену з мультифидом - така ж рідкість, як у нас прямофокус 60см. В основному на будинках встановлені або антени малого діаметру 45-80 см, або більше, від 150 см в діаметрі. Не рідкість прямофокусные антени, 60 - 90 див. У нас таких немає. Малий діаметр лише «офсет». З особистих спостережень хочеться відзначити, що дуже мало встановлене антен діаметром 105 - 120 див. Якщо вже ставити, то або маленькі антенки, або з розмахом. Переважають в основному місцеві виробники: BEKO, BISAT, Next, Gessat, Tekniksat, Vestel, arCelik і ін. Склалося враження, що штампувати антени вважають своїм обов'язком всі місцеві виробники побутової техніки, в не залежності від профілю, будь - те праски або кондиціонери. Антени в номенклатурі бути присутнім зобов'язані. Залежно від виробника, ціни можуть варіюватися, але в принципі, вони приблизно однакові по всій країні. Діаметр 45см - від 15$, 90см - від 30$, 105см - від 45$, 120см - від 65$, 135см - від 120$, 150см - від 150$. Ну і важкоатлети, в основному це антени фірми Laser Elektronik Ltd., 2м - 740$, 2.4м - 1050$, 3м - 1920$, 4м - 3700$, 5м - 8100$, 6.1м - 10700$.
Найпопулярніший розмір - 1.5 метра
У будинках, які багатші, відразу ставлять антени більші
Асортимент супутникових ресіверів представлений безліччю локальних брендів і незначною наявністю загальновідомих світових. На першому місці по кількості пропозицій звичайно ж Next, ними не торгує хіба що ледачий. Оскільки Next - це не лише ресівери, клієнтові пропонують в комплекті для повного щастя і антену, і телевізор і DVD... Також багато апаратів пропонується під брендами: Amstrad, Atlanta, Baff, Botech, Goldmaster, Hdbox, Neta, Redline, Seoul, Sunny, Tempo, Yumatu. Останні в один час були дуже популярні на Україні. Особливо у в'язці з чужим софтвером. Серед відомих у нас брендів лідером продажів є Dreambox, дуже багато пропозицій по: Kathrein, Technisat, Humax. Ціна на апарати дещо дорожче чим на Україні. Найдешевші ресівери, які довелося бачити: KEITO FTA - 30$, YUMATU IQ Plus - 46$, BOTECH 6600 FTA - 46$, Tempo 14100 FTA - 50$. Залежно від навороченности сет-топ- боксу, ціна SD ресіверів вагається від 75 до 250$. HD ресивеверы пропонуються в ціновому діапазоні від 270$ за SUNNY AT 11000 HD, від 300$ за Next YE 2000 SUPER HDTV, від 440Ђ за Dreambox 800 HD, від 1100 Ђ за Dreambox 8000 до 1500$ за HDBox 10000 HD PVR ( аналог IP Box 9000 ), 1000$ за Kathrein UFS 922, 1100$ за гібрид ресівера і ПК - Botech Wizbox 4000 BLU-RAY. Залежно від апетитів і крутості продавця ціна на один і той же товар в різних магазинах може відрізнятися у декілька разів. Наприклад, одна компанія оцінила Dreambox 8000 в 2200$, інша вважала, що NEXT YE 2000 SUPER HDTV ну ніяк не може коштувати дешевше 500$, а заявляения про те, що в Києві його можна купити за 350$ сприймалися як небилиці і спроби здешевити і без того дешевий товар.
Балкон багатоповерхового будинку
Окрім прийому відкритих (FTA) каналів з 13 гр. і 42 гр. у Туреччині дуже популярне платне ТБ. Основну конкуренцію між собою ведуть два пакети D-Smart з Turksat і DigiTurk, який доступний з двох супутників Eutelsat W3A і Turksat. Судячи по кількості пропозицій, установникам вигідно працювати з молодший D-Smart. Але враховуючи любов турків до футболу і присутність в пакеті DigiTurk футбольних каналів в HD, лідерство займає саме ця платформа. Актуальна для Туреччини і тема піратства. У одному магазинчику ми випадково виявили пристрій під назвою Next X-Box вартістю 100$, яке інакше як модемом для супутникового шаринга не назвеш. Працює девайс з апаратами Next, а ключики бере з супутників Intelsat 802 - 33 гр.в.д/Eutelsat W6 - 21 гр.в.д/Экспресс AM22 - 53 гр.в.д/Экспресс AM1 - 40гр.в.д. Дозволяє дивитися даний пристрій 288 SD каналів і навіть 1HD з супутників Hotbird, Eutelsat W2, Hellas Sat 2, Astra у позиції 19 гр, Euro Bird 2, 25.2 гр.в.д., Euro Bird 9, Nile Sat - 7гр.з.д. Про піратський перегляд місцевих провайдерів мови бути не може.
Халтура 1. Турецький варіант
Халтура 2. Турецький варіант
Якщо говорити безпосередньо про установку антени, то в Туреччині, як в будь-якій східній країні ціна і формування цінової політики - справа тонка. Спочатку вас розпитують, що ви хочете, в процесі діалогу ви починаєте з'ясовувати, чого ж вам хочеться і яке устаткування вам можуть запропонувати. Якщо діалог відбувається в магазині, вас усадять і почнеться найцікавіше - торги за вартість установки. Поки не вип'єте літра два сподіваючись і у вас не розпитають хто такий, звідки, як звуть, чим займаєшся, чим цікавишся і як живеш, процес не почнеться. І ось в найпотрібніший момент у вас ввічливо поцікавляться, а скільки б ви заплатили за установку, яку природно розпишуть у всій красі, підкорення Евересту по складності з вашим випадком просто дитячий лепет, або запропонують відразу свою ціну. У кожного продавця свої технології. Яка б вам сума не назвалася, сміливо ділите її на двоє, а то і троє і торгуйтеся. Як тільки цифра озвучена і сталося рукостискання, все - товар/услуга продана. І ви зобов'язані заплатити договірну суму. Все подальші торги і демпінг недоречні, можуть і образитися.
Прийомефірного ТБ
В більшості випадків якість установки залишає бажати кращого. Позначається саме те, про що йшла мова на початку матеріалу. Вчорашні фермеры/установщики кондиционеров/электрики до своєї роботи відносяться інколи настільки недбало, що дивуєшся, а на якому чесному слові тримається антена?
Схема роботисупутникового модему
Приблизно так виглядає супутникове ТБ в Туреччині очима туристів.
Хочемо дати відпочивальникам на замітку коштовна порада. У Туреччині youtube заборонений мало не на законодавчому рівні. Для перегляду довелося використовувати чужі DNS. Також забанен портал "В контакті" на рівні трафіку.
Матеріал був опублікований в журналі Mediasat 11 за 2009 рік. Стр.32 - 36
Дата: Середа, 20.01.2010, 21:05 | Повідомлення # 281
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28704
Статус:
Супутникове ТБвТуреччині .
Враження туриста
Супутникове ТБвТуреччині
Перефразувавши фразу з фільму «Москва сльозам не вірить»: «Кожен радянський житель хоч раз в житті повинен відпочити в Сочі», в нашому випадку можна сказати: «Кожен житель радянського простору хоч раз повинен відпочити в Туреччині». Якщо ж до рівня всесоюзної житниці південне побережжя Туреччини трохи не дотягує, то на статус всесоюзної здравниці країна заслужила давно. Не підніматимемо питання про те, що Крим або Сочі кращі, лише сервісу не вистачає, темою статті є інший аспект.
Будь-яка людина зібралася відпочити, який хоч трохи цікавиться ТБ, напевно задасться питаннями: «Що я дивитимуся в готелі? Що дивляться місцеві жителі? А також, як розвивається у них в країні супутникове ТБ?».
Почнемо з готелів
У Туреччині все робиться на благо туристів, які інвестують чималі гроші в економіку країни. В першу чергу - це робиться для німців. Не дивуйтеся. Тут у них немало преференцій. «Титульна нація», який вони себе рахують, в шані в місцевого населення. У будь-якому готелі акцент робиться на телеканали з Німеччини. Для прийому з угрупування Айстра у позиції 19гр.в.д. використовуються антени в діаметрі 4-5-6 метрів. Інколи такі екземпляри зустрічаються навіть в приватних дворах і на дахах вілл.
Аби не будувати «ліс з антен» різного діаметру на кожному готелі, турки пішли по шляху кооперації. На території одного з готелів створюється антенне поле і встановлюються
антени, головна станція і далі сигнал роздається всім бажаючим сусідам. У нашому готелі особисто антени не було відмічено, але канали в мережі були присутні. Список українських і російських каналів в мережі залежить від «зоряності» готелю. Рахунок починається з одного-двох і закінчується десятком. Але це лише в тому готелі, який орієнтований на русскоговорящего клієнта. У одному з готелів Анталії ми в списку каналів знайшли НТВ і ДТВ, які прийняти можна лише з супутника ABS-1. Ось що означає - все для клієнта. В більшості випадків ситуація з наявністю каналів стандартна. Росіяни зможуть спокійно дивитися канали: Перший канал Європа, РТР Планета, РБК, MusicBox Russia, які приймаються з супутників HotBird, українцям достуні - Інтер+, 5-й канал, Новий канал, , що приймаються з супутника Sirius-4.
Список каналів одного з готелів5*вБелеке
Супутникове ТБвТуреччині
Сказати про те, що супутникове ТБ розвинене в Туреччині - означає нічого не сказати. Антени встановлені практично на всіх будинках, починаючи від «халуп» в трущобах, будках на полях, біля теплиць і закінчуючи будинками, віллами, особняками. Компанії, які займаються установками діляться на дві категорії: серйозні компанії, що працюють на ринку не один десяток років і установники, які перепрофілювалися з інших професій. Якщо перші готові «задорого» поставити не лише комплект з одним ресівером, але і спорудити міні-кабельну станцію для готелю, коттеджного містечка або поставити декілька антен з мультисвичами, то друга категорія знає лише один супутник - Turksat і за бажання клієнта поставити щось інше розводить руками, мол немає такого і бути не може і інших супутників не буває . При цьому 90% з першої категорії одночасно відносяться і до іншої. Справжніх профі - одиниці. Про існування супутників окрім HotBird і Turksat знає 10 з 90 установників, а набудувати «екзотику» може 1 з 45. Бажаних супутників або немає, або вони за горизонтом, або навіть за наявності чистого піднебіння прийому щось заважає. Мультіфід - також страшне слово для більшості з них. Щоб було зрозуміліше, повідаємо історію, яка трапилася з одним знайомим. Волею долі довелося йому жити в Туреччині. Стояла у нього антена діаметром 150 см налаштована на Експрес АМ-2 для прийому відкритого у той час пакету "Оріон-експрес". Про те, за яких обставин і з яким скандалами її довелося встановлювати, умовчимо. Довго йому довелося доводити, що на схід від 42 гр. теж є СУПУТНИКОВЕ ТБ. Так от, з'явилося у нього бажання дивитися не лише супутники у позиції 80 гр., але і 75 гр. У терміновому порядку була викликана група установників з Анталії. За допомогою слів, міміки і жестикуляції їм спробували пояснити, що раз є 150 см антена, другу ставити сенсу немає, потрібно просто поставити другий конвертор. Зрозуміти що таке «мультифид» вони довго не могли. Це виявлялося вищим за них розуміючи, а про наявність такого пристрою навіть не йшлося. У Туреччині є одна нехороша особливість, навіть якщо іноземець і розмовляє на турецькому, коли діалог заходить в безвихідь, його просто перестають розуміти. Попавши в таку патову ситуацію, наш земляк вирішив показати туркам, звідки вийшли Кулібіни. Тут же, на місці, за допомогою скотча і пасатижів був споруджений саморобний мультифид, прикріплений другий конвертор і налагоджений супутник ABS-1, 75 гр. в.д. Конструкція запрацювала, сигнал приймається, картинка є. Подиву місцевих «аборигенів» не було межі. Вони довго не могли зрозуміти, як таке може бути і як можна приймати відбитий сигнал не у фокусі ? Говорять, що тепер вони найдорожчі установники в Анталії і записуватися до них потрібно мінімум за місяць, тому що в порівнянні з іншими вони можуть більше.
Багато антен на даху - звичайне видовище
Саморобний мультифід : скотч + пасатижі
Побачити в Туреччині на даху антену з мультифидом - така ж рідкість, як у нас прямофокус 60см. В основному на будинках встановлені або антени малого діаметру 45-80 см, або більше, від 150 см в діаметрі. Не рідкість прямофокусные антени, 60 - 90 див. У нас таких немає. Малий діаметр лише «офсет». З особистих спостережень хочеться відзначити, що дуже мало встановлене антен діаметром 105 - 120 див. Якщо вже ставити, то або маленькі антенки, або з розмахом. Переважають в основному місцеві виробники: BEKO, BISAT, Next, Gessat, Tekniksat, Vestel, arCelik і ін. Склалося враження, що штампувати антени вважають своїм обов'язком всі місцеві виробники побутової техніки, в не залежності від профілю, будь - те праски або кондиціонери. Антени в номенклатурі бути присутнім зобов'язані. Залежно від виробника, ціни можуть варіюватися, але в принципі, вони приблизно однакові по всій країні. Діаметр 45см - від 15$, 90см - від 30$, 105см - від 45$, 120см - від 65$, 135см - від 120$, 150см - від 150$. Ну і важкоатлети, в основному це антени фірми Laser Elektronik Ltd., 2м - 740$, 2.4м - 1050$, 3м - 1920$, 4м - 3700$, 5м - 8100$, 6.1м - 10700$.
Найпопулярніший розмір - 1.5 метра
У будинках, які багатші, відразу ставлять антени більші
Асортимент супутникових ресіверів представлений безліччю локальних брендів і незначною наявністю загальновідомих світових. На першому місці по кількості пропозицій звичайно ж Next, ними не торгує хіба що ледачий. Оскільки Next - це не лише ресівери, клієнтові пропонують в комплекті для повного щастя і антену, і телевізор і DVD... Також багато апаратів пропонується під брендами: Amstrad, Atlanta, Baff, Botech, Goldmaster, Hdbox, Neta, Redline, Seoul, Sunny, Tempo, Yumatu. Останні в один час були дуже популярні на Україні. Особливо у в'язці з чужим софтвером. Серед відомих у нас брендів лідером продажів є Dreambox, дуже багато пропозицій по: Kathrein, Technisat, Humax. Ціна на апарати дещо дорожче чим на Україні. Найдешевші ресівери, які довелося бачити: KEITO FTA - 30$, YUMATU IQ Plus - 46$, BOTECH 6600 FTA - 46$, Tempo 14100 FTA - 50$. Залежно від навороченности сет-топ- боксу, ціна SD ресіверів вагається від 75 до 250$. HD ресивеверы пропонуються в ціновому діапазоні від 270$ за SUNNY AT 11000 HD, від 300$ за Next YE 2000 SUPER HDTV, від 440Ђ за Dreambox 800 HD, від 1100 Ђ за Dreambox 8000 до 1500$ за HDBox 10000 HD PVR ( аналог IP Box 9000 ), 1000$ за Kathrein UFS 922, 1100$ за гібрид ресівера і ПК - Botech Wizbox 4000 BLU-RAY. Залежно від апетитів і крутості продавця ціна на один і той же товар в різних магазинах може відрізнятися у декілька разів. Наприклад, одна компанія оцінила Dreambox 8000 в 2200$, інша вважала, що NEXT YE 2000 SUPER HDTV ну ніяк не може коштувати дешевше 500$, а заявляения про те, що в Києві його можна купити за 350$ сприймалися як небилиці і спроби здешевити і без того дешевий товар.
Балкон багатоповерхового будинку
Окрім прийому відкритих (FTA) каналів з 13 гр. і 42 гр. у Туреччині дуже популярне платне ТБ. Основну конкуренцію між собою ведуть два пакети D-Smart з Turksat і DigiTurk, який доступний з двох супутників Eutelsat W3A і Turksat. Судячи по кількості пропозицій, установникам вигідно працювати з молодший D-Smart. Але враховуючи любов турків до футболу і присутність в пакеті DigiTurk футбольних каналів в HD, лідерство займає саме ця платформа. Актуальна для Туреччини і тема піратства. У одному магазинчику ми випадково виявили пристрій під назвою Next X-Box вартістю 100$, яке інакше як модемом для супутникового шаринга не назвеш. Працює девайс з апаратами Next, а ключики бере з супутників Intelsat 802 - 33 гр.в.д/Eutelsat W6 - 21 гр.в.д/Экспресс AM22 - 53 гр.в.д/Экспресс AM1 - 40гр.в.д. Дозволяє дивитися даний пристрій 288 SD каналів і навіть 1HD з супутників Hotbird, Eutelsat W2, Hellas Sat 2, Astra у позиції 19 гр, Euro Bird 2, 25.2 гр.в.д., Euro Bird 9, Nile Sat - 7гр.з.д. Про піратський перегляд місцевих провайдерів мови бути не може.
Халтура 1. Турецький варіант
Халтура 2. Турецький варіант
Якщо говорити безпосередньо про установку антени, то в Туреччині, як в будь-якій східній країні ціна і формування цінової політики - справа тонка. Спочатку вас розпитують, що ви хочете, в процесі діалогу ви починаєте з'ясовувати, чого ж вам хочеться і яке устаткування вам можуть запропонувати. Якщо діалог відбувається в магазині, вас усадять і почнеться найцікавіше - торги за вартість установки. Поки не вип'єте літра два сподіваючись і у вас не розпитають хто такий, звідки, як звуть, чим займаєшся, чим цікавишся і як живеш, процес не почнеться. І ось в найпотрібніший момент у вас ввічливо поцікавляться, а скільки б ви заплатили за установку, яку природно розпишуть у всій красі, підкорення Евересту по складності з вашим випадком просто дитячий лепет, або запропонують відразу свою ціну. У кожного продавця свої технології. Яка б вам сума не назвалася, сміливо ділите її на двоє, а то і троє і торгуйтеся. Як тільки цифра озвучена і сталося рукостискання, все - товар/услуга продана. І ви зобов'язані заплатити договірну суму. Все подальші торги і демпінг недоречні, можуть і образитися.
Прийомефірного ТБ
В більшості випадків якість установки залишає бажати кращого. Позначається саме те, про що йшла мова на початку матеріалу. Вчорашні фермеры/установщики кондиционеров/электрики до своєї роботи відносяться інколи настільки недбало, що дивуєшся, а на якому чесному слові тримається антена?
Схема роботисупутникового модему
Приблизно так виглядає супутникове ТБ в Туреччині очима туристів.
Хочемо дати відпочивальникам на замітку коштовна порада. У Туреччині youtube заборонений мало не на законодавчому рівні. Для перегляду довелося використовувати чужі DNS. Також забанен портал "В контакті" на рівні трафіку.
Матеріал був опублікований в журналі Mediasat 11 за 2009 рік. Стр.32 - 36
Дата: Четвер, 21.01.2010, 12:29 | Повідомлення # 282
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28704
Статус:
Український мільярдер
викупив права на телеканал"1+1"
Український мільярдер Ігор Коломойський, що має громадянствоІзраїлю, стане повноправним власником загальнонаціонального телеканалу"1+1"і телеканалу"Кіно".
Як мовиться в прес-релізі нинішнього власника телеканалів компанії Central European Media Enterprises (CME), сума операції оцінюється в 300 мільйонів доларів, плюс 19 мільйонів доларів на забезпечення роботи "1+1" в перехідний період.
Від імені Коломойського транзакцію проводить компанія Harley Trading Limited, що належить йому. Завершення операції намічене на другу половину квітня 2010 року.
У липні 2009 року Коломойський уклав договір про покупку в CME контрольного пакету акцій "1+1" за 100 мільйонів доларів. При цьому він мав опціон на повний викуп акцій телеканалу.
Стан Коломойського оцінюється в 2,3 мільярда доларів і є другим за розміром на Україні (перше місце займає стан Ріната Ахметова). Коломойський виступає співвласником найбільшого банку України Приватбанку. Він також володіє 3 відсотками акцій CME.
Засновником CME, зареєстрованим на Бермудських островах є американський бізнесмен Рональд Лаудер. 31 відсоток акцій медіакорпорації з 2009 року належить компанії Times Warner. CME веде бізнес в семи країнах Центральної і Східної Європи. У структуру холдингу зокрема входить MTV Czech і MTV Romania, а також популярний словацький канал TV Markiza.
Дата: Четвер, 21.01.2010, 12:30 | Повідомлення # 283
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28704
Статус:
Український мільярдер
викупив права на телеканал"1+1"
Український мільярдер Ігор Коломойський, що має громадянствоІзраїлю, стане повноправним власником загальнонаціонального телеканалу"1+1"і телеканалу"Кіно".
Як мовиться в прес-релізі нинішнього власника телеканалів компанії Central European Media Enterprises (CME), сума операції оцінюється в 300 мільйонів доларів, плюс 19 мільйонів доларів на забезпечення роботи "1+1" в перехідний період.
Від імені Коломойського транзакцію проводить компанія Harley Trading Limited, що належить йому. Завершення операції намічене на другу половину квітня 2010 року.
У липні 2009 року Коломойський уклав договір про покупку в CME контрольного пакету акцій "1+1" за 100 мільйонів доларів. При цьому він мав опціон на повний викуп акцій телеканалу.
Стан Коломойського оцінюється в 2,3 мільярда доларів і є другим за розміром на Україні (перше місце займає стан Ріната Ахметова). Коломойський виступає співвласником найбільшого банку України Приватбанку. Він також володіє 3 відсотками акцій CME.
Засновником CME, зареєстрованим на Бермудських островах є американський бізнесмен Рональд Лаудер. 31 відсоток акцій медіакорпорації з 2009 року належить компанії Times Warner. CME веде бізнес в семи країнах Центральної і Східної Європи. У структуру холдингу зокрема входить MTV Czech і MTV Romania, а також популярний словацький канал TV Markiza.
Дата: Четвер, 21.01.2010, 22:28 | Повідомлення # 284
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28704
Статус:
«1+1»перейшов в рукиКоломойського
Ігор Коломойськийстав єдиноправным власником телеканалу«Студія «1+1», заплативши за нього в цілому0 млн.
На думку експертів, олігарх істотно переплатив за актив, червона ціна якому - 0 млн За полгода до закінчення опціону на покупку контрольного пакету акцій «1+1» Ігор Коломойський і холдинг Central European Media Enterprises Ltd. (CME) домовилися про продаж бізнесменові 51% акцій каналу за 0 млн. Крім того, український бізнесмен сплатить млн. витрат групи «Студія «1+1» на час закриття операції. Перші млн. будуть виплачені американському медіахолдингу вже 1 лютого, а до травня структури Ігоря Коломойського стануть повноправними власниками каналу, виплативши суму, що залишилася. Як заявив новий власник другого по аудиторії 18+ каналу країни, він не має наміру міняти менеджмент каналу. «Ми задоволені нинішньою командою на чолі з Олександром Ткаченко», - завірив Ігор Коломойський. Генеральний директор групи компаній «1+1» Олександр Ткаченко від коментарів відмовився. Переплатив удвічі Ринкова вартість каналу майже в два рази нижче сплаченої за нього ціни, яку експерти назвали «неадекватною». «Навіть враховуючи сильний бренд, справедлива ціна - 0 млн. Це максимум», - оцінює экс-совладелец телеканалу «1+1» Борис Фуксман. За його даними, збиток каналу за 2009 рік склав -50 млн. (залежно від того, скільки було запрацьовано на передвиборній агітації) і приблизно такий же збиток закладений в бізнес-план на поточний рік. «Лише із-за розриву співпраці з сейлз-хаусом «Пріоритет» канал втратив торік мінімум -20 млн., - підраховує Борис Фуксман. - Крім того, канал скотився вниз по рейтингах на один рівень з «групою переслідування» - каналами Пінчука і телеканалом «Україна», які на сьогодні показують прекрасні результати». Таким чином, власникам доведеться докласти багато зусиль і засобів, аби повернути «1+1» на втрачені позиції. З першочергових завдань, що стоять перед новими власниками, - вибудовування системи менеджменту, вважають фахівці. «Потрібний медіаменеджер, адміністратор і креативщик в одній особі. З тих, що існують сьогодні на ринку людей таким характеристикам відповідає, мабуть, лише Влад Ряшин», - діляться своєю думкою медіаексперти. Довга дорога до контролю Ігор Коломойський намагався заволодіти «1+1» впродовж останніх 6 років. Засновники телеканалу Олександр Роднянський і Борис Фуксман не пішли назустріч співвласникові Приватбанку і продали свої акції партнерам з корпорації CME. Проте Коломойський не залишив спроб увійти до цього бізнесу. Бізнесмен в 2007 році придбав 3% акцій СМЕ на біржі NASDAQ за 0 млн. В результаті він увійшов до поради директорів компанії, що володіє «1+1». Влітку минулого року корпорація Central European Media Enterprises передала 49% своїх українських активів, в числі яких «1+1», Ігорю Коломойському, партнером якого в цій операції виступив Ігор Суркіс. Коломойський виплатив СМЕ 0 млн., а також переуступав медіакорпорації права на 100% телеканалу «ТЕТ». Тоді ж бізнесмен отримав опціон на викуп останньої частини акцій (51%) українських активів СМЕ за 0 млн. до літа 2010 років До групи «1+1» відносяться канал «1+1», його міжнародна версія - 1+1 International, розважальний канал «Кіно», а також канал «ТЕТ». Основним каналом групи є «1+1». Середня доля смотрения каналу по аудиторії 18-54, вся Україна, в першому півріччі 2009 років склала 13,01%, рейтинг - 1,94%. За підсумками 9 місяців 2009 років канали «1+1» і «Кіно» показали чистий дохід у розмірі,37 млн.
Дата: Четвер, 21.01.2010, 22:35 | Повідомлення # 285
Адміністратор
Країна:
повідомлень: 28704
Статус:
Латвійське телебачення
не схрестятьз Латвійським радіо
Комісія Сейму з прав людини і суспільних справсьогодні, обговорюючи пропозиції по законопроектупро електронні ЗМІ, не підтримала ініціативу об'єднанняЛатвійського радіоіЛатвійського телебачення (ЛТВ).
Комісія голосувала з цього питання двічі, і обоє разу голосу розділилися навпіл.
Проти об'єднання голосували представники Союзу «зелених» і селян, Народна партія, «Цивільний союз» і ЛПП/ЛЦ. Депутати все ж допускають, що через 2-3 роки уряд може створити нове електронне ЗМІ і навіть побудувати для його потреб нову будівлю.
Як повідомлялося, Європейське об'єднання мовних організацій рекомендувало ЛТВ і Латвійському радіо ввести нову модель фінансування - абонентську плату, яка складе 3 євро (2,1 лата), а також об'єднати обоє організації, оскільки в настільки маленькій країні існування двох окремих адміністративних систем недоцільне.
Генеральний директор Латвійського радіо Дзінтріс Колатс раніше заявив, що об'єднання суспільних ЗМІ не принесе великої економічної користі.
Як вже писав Телеграф.lv, загальний бюджет суспільних ЗМІ на 2009 рік спочатку був запланований у розмірі зразковий 15 млн латів. Потім його скоротили. Спочатку на 3,7 млн латів, а потім, в липні, ще на 2,253 мільйона. Причому майже одночасно з цим держава виділила на погашення боргів Латвійського радіо і LTV 4,542 млн латів.
У результаті загальне річне постачання суспільних ЗМІ склало 13,6 млн латів. Латвійське телебачення навіть заявляло, що при подальших скороченнях доведеться закрити телеканал LTV-7, а в надрах Латвійського радіо виникла ідея передачі приватному бізнесу в концесію каналу Latvijas radio - 2. Як міра порятунку пропонувалося і об'єднання Латвійського радіо і LTV в єдину мовну організацію. Проте з'ясувалося, що таке об'єднання зажадає додаткових фінансових витрат, а можлива економія від такого кроку не очевидна.
Тепер же бюджет суспільних ЗМІ на 2010 рік пропонується урізувати до 6,792 млн латів.