FORUM TV-SATСубота
22.07.2017, 15:56

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 1 з 11
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " V O D " ( Відео за запитом ) (Без Обговорення !!!)
Телебачення " V O D " ( Відео за запитом )
RATVODДата: Четвер, 10.10.2013, 19:58 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20757
Статус: Оффлайн
Телебачення " Відео за запитом "

( V O D )
RATVODДата: Четвер, 10.10.2013, 20:25 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20757
Статус: Оффлайн
Video on DemandVideo on Demand (VoD) (англ. відео за запитом) (IP-UNICAST) - відео за запитом, система індивідуальної доставки абонентові телевізійних програм і фільмів по цифровій кабельній, супутниковій або ефірній телевізійній мережі з мультімедіасервера в різних мультімедіаконтейнерах (наприклад, MPEG, AVI, FLV, MKV або QuickTime). Фільм можна в будь-який час замовити з каталогу, при цьому часто підтримуються додаткові функції: перемотування, пауза, закладки. Крім звичайного VoD розрізняють ще Near Video on Demand і Internet Video on Demand.

Історія


Перший комерційний сервіс VOD був запущений в Гонконзі приблизно в 1990 році. Проте відео - компакт -диски обходилися набагато дешевше, до того ж оплата телебачення в Гонконзі була річчю, яка рідко зустрічалася. Hong Kong Telecom втратив багато грошей , і сервіс був придбаний компанією Pacific Century Cyberworks у 2000 році , яка згодом його згорнула .

У США цю послугу вперше запропонувала фірма Oceanic Cable в січні 2000 року на Гаваях. Потокові VOD -системи доступні через кабельних провайдерів , які використовують свої значні пропускні спроможності , щоб доставляти фільми і телешоу кінцевому користувачеві. Найчастіше клієнтами VOD застосовується швидке перемотування фільмів , перемотування назад і можливість поставити фільм на паузу .

У 1998 році Kingston Communications стала першою компанією у Великобританії , що запустила повноцінний сервіс VOD і першою компанією, що надає об'єднаний доступ до телебачення та Інтернету через ADSL . У 2001 році Kingston Interactive TV мала 15 000 передплатників. Після декількох проб в 1999 році з'явився сервіс HomeChoice , що працював в межах Лондона. Коли він залучив 40000 користувачів (2006 рік) , його купила компанія Tiscali .

Розробкою обладнання для VOD -систем займаються фірми Motorola , Alcatel.

Ігри


Останнім часом під Video on Demand стали мати на увазі записи " стрімів " ( трансляцій в режимі реального часу) ігор з коментарями чи без . Як правило , Стрім робляться з ігор , що входять до World Cyber ​​Games , наприклад , Warcraft III , Starcraft 2 , Counter Strike , Need For Speed ​​, World of tanks а також популярні записи з ігор в покер.

IVoD


Фільми онлайн ( Internet Video on Demand ,iVoD ) - спосіб перегляду кінофільмів , коли фільм не береться на носії ( наприклад CD або DVD ) і не скачується як файл , а виглядає прямо через Інтернет. Сам термін iVoD в перекладі означає Інтернет -відео за запитом. У деяких джерелах iVoD пропонується в якості телебачення майбутнього , такого собі гібрида телебачення та інтернету.

Перші сайти iVoD стали з'являтися практично відразу після впровадження технології потокового відео в програвачі Windows Media Player. Багато сайтів , які пропонували прокат фільмів (наприклад , NetFlix ) , стали також пропонувати фільми онлайн через Windows Media Player. Але технологія Microsoft не справила революції - для мовлення були потрібні ОС Windows , досить широкий канал . Революція в iVoD почалася в 2000- х роках , коли компанія Macromedia (пізніше куплена компанією Adobe ) почала експерименти з відео в популярному програвачі Macromedia Flash Player ( Зараз Adobe Flash Player ) . Першою великою « ластівкою » iVoD на технології Flash став американський сервіс YouTube. Основні переваги Flash - доступність плеєра для різних ОС , поширеність і швидкість роботи. Саме тому , починаючи з 2007 року , технологія Flash почала витісняти інші рішення для iVoD .
NVoD [ред вихідний текст ]

NVoD


Near Video On Demand ( NVoD ) ( англ. майже відео на вимогу ) (IP - MULTICAST ) - сервіс цифрового телебачення « віртуальний кінозал » або « карусельне відео», багатоадресне мовлення попередньо сформованого відеоконтенту за розкладом в декілька потоків зі зміщенням в часі , як правило , для платного перегляду .

SVOD


Servise Video on Demand ( SVoD ) - сервіс послуг доступу до відео за запитом на умовах передплати

RATVODДата: Четвер, 10.10.2013, 20:28 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20757
Статус: Оффлайн
Тернистий шлях VoDПередплатникам супутникових і кабельних платформ більш не доводиться рвати на собі від досади волосся, якщо вони забули поставити на запис свою улюблену програму. До слова , 50 % американських домогосподарств взагалі не мають пристроїв для запису цифрового відео.

Зате сет- топ - бокси з підтримкою функції Відео за запитом маються сьогодні майже в 60 % американських домогосподарств , згідно з даними дослідження платформ від Nielsen за другий квартал поточного року , повідомляє кореспондент Mediasat . Для порівняння - в 2008 році такі сет- топ -бокси були в 37 % домогосподарств .

Однак , незважаючи на те , що технологія Відео за запитом ( VOD ) доступна вже більше десяти років , попитом вона користувалася не завжди. Спочатку глядачі вважали інтерфейс пристрою важким для використання , а дистриб'ютори програм не квапилися поширювати свій контент таким чином , оскільки Аудиторії Відео за запитом вельми складно було виміряти , а стало бути і монетизувати - зазначають у Nielsen . З цієї причини опція Відео за запитом часто обмежувала глядача у виборі - йому були доступні , головним чином , старі фільми і торішні сезони телепрограм.

Втім , за останній рік телекомпанії активізували свої зусилля , спрямовані на те , щоб забезпечити глядачеві доступ і до більш популярному контенту , включаючи фрагменти останніх ефірів і свіжі випуски телепрограм. Інтерфейс опції Відео за запитом також став більш зручним , ніж раніше - відзначають в дослідницькій компанії.

«Велика різниця полягає в тому , що за останній рік або близько того , ця послуга дійсно істотно змінилася» , - повідомила в інтерв'ю Los Angeles Times старший віце -президент відділу вивчення потреб аудиторії в Nielsen Дунья Туррілл .

« Платформи Відео за запитом надають можливість дивитися програми у зручний час людям , у яких немає можливості їх записувати . Тому я вважаю , що це дуже корисна технологія » , - сказала Туррілл кореспондентові видання .

Одним з факторів, що сприяли появі в пропозиціях Відео за запитом свіжого контенту стала можливість медіа -компаній ідентифікувати свої програми , таким чином Nielsen може враховувати їх в рейтингу телепередач - якщо, звичайно , у них включені ті ж самі рекламні блоки , які виходили в ефір , і якщо глядач переглянув їх протягом трьох днів після їх виходу в телеефір .

Згідно зі звітом Nielsen , послуга Відео за запитом найбільш популярна серед молодих людей у віці 18 - 34 роки , і найбільш переглядається контентом є художні фільми .
« Відео за запитом є у великій мірі кіно- платформою » , - зазначила Туррілл в інтерв'ю Times. - «Розширення доступного асортименту відео може вплинути на подальший розвиток користувацьких переваг і запитів ».

RATVODДата: Четвер, 21.08.2014, 23:58 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20757
Статус: Оффлайн
Новий телеканал про полювання

стартує в усьому світі з 1 вересня

Телеканал Hunting-Action, присвячений полюванні і риболовлі, починає мовлення по всьому світу з 1 вересня, трансляція буде йти через інтернет по протоколу HLS, повідомляє компанія "ВОДТВ", дистриб'ютор каналу в Росії та СНД. Головна особливість каналу - майже повна відсутність "говорящих голів" і студійних обговорень полювання - переважну частину ефірного часу займатиме сам процес полювання в його природному вигляді.

"Hunting-Action дає можливість пополювати в різних куточках планети: в нетрях Африки, в лісах Гасконі, в тропіках Південної Америки або в Екваторіальній Гвінеї. Це не тільки розважальний, але і пізнавальний канал", - наголошується в повідомленні.

Як заявляють творці Hunting-Action, на каналі показуватимуть не лише професійно зняті програми, але і відео, зроблені самими мисливцями - як професіоналами, так і любителями.

14.08.2014

RATVODДата: П`ятниця, 05.08.2016, 15:13 | Повідомлення # 5
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20757
Статус: Оффлайн
У країнах Близького Сходу і Африки

очікується SVOD-бум
Згідно з даними нового дослідження, в найближчі кілька років сфера послуг
доступу до відео за запитом на умовах передплати (SVOD)
повинна стати бізнесом вартістю в мільярди доларів.


За прогнозами експертів Digital TV Research, доходи в секторі SVOD будуть рости стрімко: з 124 мільйонів у минулому році до 1,24 мільярда в 2021. На той час в країнах Близького Сходу і Африки число передплатників послуг SVOD досягне позначки в 19,6 мільйона.
Для порівняння: в кінці 2016 цьому регіоні за прогнозами буде 2,8 мільйона абонентів даної послуги.

Старший аналітик агентства Digital TV Research Саймон Мюррей коментує: «До 2021 року ринок послуг OTT-телебачення і відео в країнах Близького Сходу і Африки продовжить залишатися незрілим. Однак 2016 рік став переломним - роком, в якому OTT в даному регіоні розпочало активний підйом ».

В цілому до 2021 року з ринку платних і безкоштовних послуг OTT в країнах Близького Сходу і Африки доходи зростуть до позначки в 1,8 мільярда доларів. Для порівняння - в 2015 році сектор заробив 277 мільйонів доларів.

Розвиток ринку послуг відео за запитом в країнах Близького Сходу і Африки відбувається за дещо іншими сценаріями, ніж в інших частинах світу.

У Digital TV Research відзначили, що на відміну від країн Західної Європи, в країнах Близького Сходу і Африки доходи від реклами в секторі OTT телебачення і відео будуть обмежені через те, що великими онлайн-архівами розташовують деякі безкоштовні телеканали з цих регіонів.

Саймон Мюррей додає: «У багатьох країнах регіону спостерігається досить низький ступінь проникнення послуг широкосмугового доступу, відповідно, більша частина переглядів OTT контенту буде здійснюватися за допомогою смартфонів».

В агентстві Digital TV Research прогнозують, що до 2021 року програми OTT телебачення і відео хоча б раз на місяць буде дивитися 304 мільйона абонентів зі смартфонами - таким чином, їх кількість зросте більш ніж в три в порівнянні з 2015 роком і в рази з п'яти мільйонами станом на 2010.

Якщо говорити про доходи, то країною з найбільшими показниками виручки в секторі SVOD стане Туреччина, яка обійде за цим показником ПАР і Ізраїль.- 5 серпня, 2016

Редакція Mediasat


Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення " V O D " ( Відео за запитом ) (Без Обговорення !!!)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2017 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *