FORUM TV-SATПонеділок
25.09.2017, 05:32

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 1 з 11
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення "HbbTV" (Hybrid Broadcast Broadband Television) (Без обговорення !!!)
Телебачення "HbbTV" (Hybrid Broadcast Broadband Television)
RATVODДата: Вівторок, 25.03.2014, 16:44 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20965
Статус: Оффлайн
Телебачення " HbbTV "

" Hybrid Broadcast Broadband Television "

RATVODДата: Вівторок, 25.03.2014, 16:47 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20965
Статус: Оффлайн
Що таке HbbTV ???ТВ-стандарт для передачі додаткових пропозицій з інтернету на телевізор


Для прийому спеціально підготовлених веб-сторінок у форматі CE-HTML (Consumer Electronics HTML) необхідно з'єднання DSL, а також спеціально обладнаний ТВ-пристрій або додатковий HbbTV-приймач. Також можливий прийом сигналу через супутник. "Hybrid Broadcast Broadband Television" поряд з інформацією про програми має також можливість скачування вмісту передачі та інтерактивні компоненти.

Опис


Доступно тільки для користувачів

RATVODДата: Вівторок, 25.03.2014, 20:27 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20965
Статус: Оффлайн


Теле-Спутник №6.2012. стр. 64-65. pdf
RATVODДата: Вівторок, 25.03.2014, 20:48 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20965
Статус: Оффлайн
HbbTV або Teletext v3.0HbbTV - це телевізійний стандарт , для передачі інформації і « розваг» по каналах телемовлення та / або широкосмугового інтернету . По суті справи HbbTV являє собою просунуту версію тілі тексту в телевізорах (а- ля teletext v3.0 ) , з повноцінною графікою , аудіо , відео і є інтерактивним (якщо інформація передається через інтернет) .

На даний момент канали з підтримкою HbbTV транслюються в Німеччині та Франції , інші країни ЄС так само планують додати підтримку незабаром. Стандарт ще дуже молодий , перший демонстрації були показані в 2009 -му році , з тих пір ведеться активна розробка пристроїв з підтримкою HbbTV .

Як це працює


Доступно тільки для користувачів

habrahabr
RATVODДата: Середа, 18.01.2017, 15:24 | Повідомлення # 5
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 20965
Статус: Оффлайн
Асоціація HbbTV розпочала реалізацію

підтримки
DRM
Асоціація HbbTV - міжнародна ініціативна група, яка курирує розробку відкритих стандартів для доставки контенту з мовних і широкосмугових мереж на підключаємі телевізори і сет-топ-бокси, підготувала запит пропозиції (RfP) на створення еталонного додатку для передачі на HbbTV-сумісні телевізори і сет-топ-бокси потокового відео з інтернету, захищеного системою DRM.


В асоціації HbbTV мають намір полегшити мовникам і постачальникам контенту можливість монетизації контенту в екосистемі HbbTV, запропонувавши їм свідомо робочі додатки з контентом, які вони можуть використовувати в якості моделі для створення своїх власних служб. В Асоціації HbbTV звернулися до постачальників DRM з проханням надати підтримку реалізації проекту, оскільки в його специфікації не включені конкретні системи DRM.

В даний час на руках у користувачів знаходиться приблизно 46 мільйонів HbbTV сумісних телевізорів і сет-топ-боксів, велика частина з яких підтримує системи DASH і DRM. З готовим еталонним додатком має бути сумісна максимальна кількість цих пристроїв, а також пристрої HbbTV 2.0, які надійдуть на ринок у 2017 році.

«Багато мовників і постачальників контенту вже використовують програми HbbTV для доставки відео споживачам, - зазначив голова правління Асоціації HbbTV Клаус Ільньер. - Ця чудова ініціатива прискорить зростання екосистеми HbbTV, охопивши нові додатки, нових мовників і нових постачальників контенту».
Компанії, які зацікавилися цим RfP, можуть ознайомитися з ним за цим посиланням.

Борис Скуратівський

- 18 січня, 2017.
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення "HbbTV" (Hybrid Broadcast Broadband Television) (Без обговорення !!!)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2017 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *