FORUM TV-SATСереда
22.11.2017, 12:04

Вітаю Вас Гість | RSS

[ ] · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · Load-SP · Load-AS· · Перекладач translate ]
Сторінка 1 з 11
Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення "HbbTV" (Hybrid Broadcast Broadband Television) (Без обговорення !!!)
Телебачення "HbbTV" (Hybrid Broadcast Broadband Television)
RATVODДата: Вівторок, 25.03.2014, 16:44 | Повідомлення # 1
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21213
Статус: Оффлайн
Телебачення " HbbTV "

" Hybrid Broadcast Broadband Television "

RATVODДата: Вівторок, 25.03.2014, 16:47 | Повідомлення # 2
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21213
Статус: Оффлайн
Що таке HbbTV ???ТВ-стандарт для передачі додаткових пропозицій з інтернету на телевізор


Для прийому спеціально підготовлених веб-сторінок у форматі CE-HTML (Consumer Electronics HTML) необхідно з'єднання DSL, а також спеціально обладнаний ТВ-пристрій або додатковий HbbTV-приймач. Також можливий прийом сигналу через супутник. "Hybrid Broadcast Broadband Television" поряд з інформацією про програми має також можливість скачування вмісту передачі та інтерактивні компоненти.

Опис


Доступно тільки для користувачів

RATVODДата: Вівторок, 25.03.2014, 20:27 | Повідомлення # 3
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21213
Статус: Оффлайн


Теле-Спутник №6.2012. стр. 64-65. pdf
RATVODДата: Вівторок, 25.03.2014, 20:48 | Повідомлення # 4
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21213
Статус: Оффлайн
HbbTV або Teletext v3.0HbbTV - це телевізійний стандарт , для передачі інформації і « розваг» по каналах телемовлення та / або широкосмугового інтернету . По суті справи HbbTV являє собою просунуту версію тілі тексту в телевізорах (а- ля teletext v3.0 ) , з повноцінною графікою , аудіо , відео і є інтерактивним (якщо інформація передається через інтернет) .

На даний момент канали з підтримкою HbbTV транслюються в Німеччині та Франції , інші країни ЄС так само планують додати підтримку незабаром. Стандарт ще дуже молодий , перший демонстрації були показані в 2009 -му році , з тих пір ведеться активна розробка пристроїв з підтримкою HbbTV .

Як це працює


Доступно тільки для користувачів

habrahabr
RATVODДата: Середа, 18.01.2017, 15:24 | Повідомлення # 5
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21213
Статус: Оффлайн
Асоціація HbbTV розпочала реалізацію

підтримки
DRM
Асоціація HbbTV - міжнародна ініціативна група, яка курирує розробку відкритих стандартів для доставки контенту з мовних і широкосмугових мереж на підключаємі телевізори і сет-топ-бокси, підготувала запит пропозиції (RfP) на створення еталонного додатку для передачі на HbbTV-сумісні телевізори і сет-топ-бокси потокового відео з інтернету, захищеного системою DRM.


В асоціації HbbTV мають намір полегшити мовникам і постачальникам контенту можливість монетизації контенту в екосистемі HbbTV, запропонувавши їм свідомо робочі додатки з контентом, які вони можуть використовувати в якості моделі для створення своїх власних служб. В Асоціації HbbTV звернулися до постачальників DRM з проханням надати підтримку реалізації проекту, оскільки в його специфікації не включені конкретні системи DRM.

В даний час на руках у користувачів знаходиться приблизно 46 мільйонів HbbTV сумісних телевізорів і сет-топ-боксів, велика частина з яких підтримує системи DASH і DRM. З готовим еталонним додатком має бути сумісна максимальна кількість цих пристроїв, а також пристрої HbbTV 2.0, які надійдуть на ринок у 2017 році.

«Багато мовників і постачальників контенту вже використовують програми HbbTV для доставки відео споживачам, - зазначив голова правління Асоціації HbbTV Клаус Ільньер. - Ця чудова ініціатива прискорить зростання екосистеми HbbTV, охопивши нові додатки, нових мовників і нових постачальників контенту».
Компанії, які зацікавилися цим RfP, можуть ознайомитися з ним за цим посиланням.

Борис Скуратівський

- 18 січня, 2017.
RATVODДата: П`ятниця, 06.10.2017, 07:05 | Повідомлення # 6
Адміністратор

Країна:
повідомлень: 21213
Статус: Оффлайн
Асоціація HbbTV представила

специфікацію для
IPTV
Асоціація HbbTV, глобальна ініціативна група, що займається розробкою і популяризацією відкритого стандарту
для доставки широкомовних і широкосмугових послуг на підключаємих телевізорів і сет-топ-боксів
,
підготувала і опублікувала остаточну версію специфікації для IPTV.
Дана специфікація заснована на використанні стандарту HbbTV 2.0.


Нова специфікація, опублікована ETSI під кодом TS 103 555, визначає, яким чином термінали HbbTV (сет-топ-бокси і телевізори) можуть використовуватися для роботи з IPTV платформами. Специфікація виділяє і описує два певних типи терміналів. Перший - це термінал, призначений суто для роботи з IPTV. Він має лише IP-підключення, в ньому відсутнє гніздо для під'єднання класичної радіо-антени, а весь телевізійний контент виходить виключно через інтернет-протокол. Другий тип - гібридний IPTV термінал, який має можливість, як IP-підключення, так і прийому програм мовлення класичним способом - тобто, з ефіру. Такі термінали здатні перемикатися з прийому контенту, одержуваного через IP, на прийом контенту, одержуваного з ефіру, без необхідності перезавантаження або навіть переривання роботи HbbTV додатку.

Представлена ​​специфікація описує те, яким чином аудіовізуальний контент, який розповсюджується через IPTV платформи, повинен відображатися терміналами кожного з типів. У специфікації для цього визначено три можливих варіанти. Перший варіант полягає у включенні контенту в список каналів або послуг терміналу; після чого цей текст може запускатися або за вибором користувача, або через HbbTV-додаток для роботи з мовним контентом. Другий спосіб полягає в тому, що HbbTV додаток запускає контент, використовуючи потокові технології, такі як MPEG-DASH. Третій спосіб дозволяє HbbTV-додатку управляти вибором каналів/послуг незалежно від мовника.

«В Асоціації HbbTV надзвичайно раді можливості розширити коло пристроїв і служб, здатних працювати з технологією HbbTV, - говорить президент Асоціації HbbTV Клаус Ільнер. - Ми також з величезним задоволенням можемо заявити про те, що розробка даної специфікації стала можливою завдяки активному міжгалузевому співробітництву».

«Розширення специфікації HbbTV, що дозволяє включити широкосмугові мережі в число джерел отримання програм, дає нам можливість надавати послуги власникам HbbTV-сумісних телевізорів, дозволяючи нам тим самим значно розширити аудиторію користувачів послуг IPTV», - говорить керівник відділу інновацій та аналізу думок користувачів в Telekom Deutschland Франк Лончевскі.

Борис Скуратівський

- 03 жовтня, 2017Форум TV-SAT » « Все про Телебачення » » Телебачення INTERNET TV » Телебачення "HbbTV" (Hybrid Broadcast Broadband Television) (Без обговорення !!!)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

      
Copyright TV-SAT © 2009-2017 * Відповідальність за форму та зміст рекламних оголошень, за якість та гарантію рекламних продуктів та послуг несе рекламодавець! *